PERSONEEL cc de zuidhoek LU LU Z LU O. BEDRIJFSLEIDER O (O M/V Ingenieurs nsmrr P?TTTTTl!T5TT?lprTT?rnTTTTn^,Pf7: wmm Wegener arcade ERVAREN VERKOPER m/v JUNIOR VERKOPER m/v AUTOPOETSER m/v Schouwenaar Ope Zeelandia Salarisadmmistrateur 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 3 OKTOBER jt De Zuidhoek te Zierikzee is een goed geoutilleerd bedrijf dat in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening passende arbeid biedt aan ruim 200 medewerkers. De Zuidhoek kent een tweetal sectoren, nl. een Industrieel toeleveringsbedrijf en een groenvoorzieningsbedrijf. Ten behoeve van het groenvoorzieningsbedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren De functie: u bent verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van het groenvoorzieningsbedrijf, waarin momenteel 30 personen werkzaam zijn, U wordt hierbij geassisteerd door twee werkmeesters (1.4 fte), waaraan u direct leiding geeft. u bent verantwoordelijk voor het commerciële beleid en het aantrekken van passend werk. u bent lid van het managementteam en rapporteert rechtstreeks aan de directeur. uw vakbekwaamheid op het gebied van de groen voorziening benut u om de medewerkers te instrueren en te begeleiden en desgewenst door daadwerkelijk mee te werken. u dient te kunnen werken met het calculatiepakket In- fo-Groen. De Zuidhoek vraagt: een opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur richting groenvoorziening en cultuurtechniek. Belangstellen den met een mbo-opleiding en aanvullende scholing op het gebied van tuinontwerp worden eveneens uit genodigd te solliciteren. een meerjarige, aantoonbare werkervaring op het vakgebied. goede organisatorische, leidinggevende en contactu ele eigenschappen. affiniteit met de doelgroep als benoemd in de Wet So ciale Werkvoorziening. goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid. bereidheid om eventueel deel te nemen aan een as sessment. De Zuidhoek biedt: afhankelijk van opleiding en ervaring een inschaling op salarisniveau X, max. 6.572,00 bruto per maand. IZA-ziektekostenregeling. een goed pakket aan primaire en secundaire arbeids voorwaarden ingevolge de rechtspositieregeling van de gemeente Schouwen-Duiveland. Nadere informatie kan worden ingewonnen bi) het hoofd personeelszaken, mw. A. J. Padmos, tel.nr. (0111) 413257, Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae binnen twee weken te richten aan: de directie van De Zuidhoek, Havenstraat 1 te 4301 RD Zierikzee. Onafhankelijk buro voor bouw en civiele technieken ten dienste van architecten projectontwikkelaars projectmanagementburo's beleggers vastgoed industrie overheid nutsbedrijven bedrijfsleven aannemers agrarische sector particulieren en gespecialiseerd in architectuur funderingstechniek beton- en staalkonstrukties hout- en steenkonstrukties wegenbouw rioleringen waterbouwkunde betontechnologie milieubeheer bouwzaken schade-expertise directie voering begeleiding en toezicht bouwfysica Raadgevend Ingenieursburo F. Koch B.V. wil wegens toename van de opdrachten graag in gesprek komen met een creatieve TU Architectuur en/of Academie van Bouwkunst HTS bouwkunde met/of studerend voor diploma konstrukteur BV met voltooide opleiding op H.I.T. niveau Raadgevend Ingenieursburo F. Koch B.V. Bezoekadres Beukenstraat 56 4462 TT Goes Postadres Postbus 376 4460 AT Goes Telefoon 0113-213030 Telefax 0113-213122 Als u zoekt naar een boeiende functie met veel verantwoorde lijkheid in een jong, modern en goed geoutilleerd buro met als handelsmerken: deskundigheid, kwaliteit en service, wordt u verzocht uw handgeschreven sollicitatie te richten aan onder- staand adres. Eventuele verdere informatie kunt u desgewenst ook buiten kantooruren verkrijgen op privé nr. 01 13-612690. Voor de geschikte kandidaten zijn volop kansen aanwezig om mee te groeien met de ontwik- keling van de organisatie. Het uitstekende en geflexibiliseerde arbeidsvoorwaardenpakket kan op de individuele wensen van de medewerk(st)er worden afgestemd. Uiteraard worden alle sollicitaties vertrouwelijk behandeld. Medewerker loonadministratie tm/vi (parttime] y Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade NV. Zij is onder meer uitgeefster van het regionaal dagblad PZC, een aantal huis-aan-huisbladen en speciale uitgaven zoals de Zeeland Recreatie- krant. De uitgeverij telt ruim 150 medewerkers en is gehuisvest in een modern bedrijvencomplex aan de rand van Vlissingen. De functie Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor onze loonadministratie te Vlissingen op korte ter mijn een administratief medewerker. Tot de hoofdtaken behoren onder meer: het admini stratief verwerken van declaraties, het verzorgen van het tijdregistratie- en toegangssysteem en het zorg dragen voor de administratieve verwerking van het ziekteverzuim. Tevens verricht de mede werker licht administratief werk als het verzorgen van mailings e.d. Uw profiel Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die beschikken over: - een praktijkdiploma boekhouden; - een praktijkdiploma loonadministratie is een pre; - een grote mate van accuratesse; - goede communicatieve vaardigheden; - een flexibele instelling; - werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. Wij bieden - een parttime functie (50%) voor de ochtenduren (de ene week 5 ochtenden van 08.00 tot 12.00 uur, de daaropvolgende week 4 ochtenden); - een plezierige werkomgeving in een klein team; - een goed salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie binnen 10 dagen te richten aan de Afdeling P O, t a v de heer D. Verboom, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, onder vermelding van 'sol.ioonad' in de linker bovenhoek van de envelop. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Boogert, hoofd loonadministratie, tel. (0118) 48 42 13. DUIDELIJK IN ALLE MEDIA Vanwege uitstekende verkoopresultaten met name van de nieuwe Opel Astra hebben wij 3 vacatures vrij voor: Profiel: met minimaal 5 jaar ervaring als verkoper in de automobielbrar- che, goede communicatieve eigenschappen en klantgerichte handelv# bent u voor ons de "ideale kandidaat". Onze honorering: goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaa? den, prettige werksfeer en auto van de zaak. Profiel: commerciële eigenschappen, autoliefhebber, doortastend? handelsgeest. Onze honorering: goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwa? den, prettige werksfeer, auto van de zaak en interne opleidingsmogel| heden. Iemand die full- of parttime onze nieuwe en gebruikte auto's met ij! plezier en accuratesse onderbanden wil nemen. Kortom, wij zoeken 3 ambitieuze personen die hun carrier: een plezierig vervolg willen geven in een gezond bedrijf. Geïnteresseerd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie bir nen 14 dagen aan: Schouwenaar Opel, t.a.v. mevr. f- Schouwenaar, Bedrijfsweg 2, 4387 PD Vlissingen. Alle reacties worden vertrouwelijk behandeld. Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. m/v De afdeling Binnen de stafafdeling Personeel Organisatie is de salaris- en personeelsadministratie een belangrijk onderdeel in het totale dienstenpakket. Personeel Organisatie telt 5 medewerkers en ressorteert rechtstreeks onder de hoofddirectie. De functie U treft hier een zeer afwisselende functie in een up to date geautomatiseerde omgeving. Hoewel het accent van de functie op de administratieve inhoud ligt bent u daarnaast aanspreekpunt voor medewerkers, die vragen hebben over salarisgegegevens, (sociale) verzekeringen, arbeidsvoorwaarden etc. Uw hoofdtaak is het geheel zelfstandig verwerken en controleren van de salarisgegevens van de moedermaatschappij en van de verschillende dochterbedrijven. Daarnaast krijgt u te maken met de personeelsadministratie in de ruime zin van het woord. U beheert de collectieve personeels-verzekeringen en u bent betrokken bij de totstandkoming van afspraken op dit terrein. U signaleert ontwikkelingen op het ruime vakgebied dat u heeft en u komt met voorstellen om hierop in te spelen. Bij de uitvoering van uw taken wordt u ondersteund door een van de andere medewerkers van de afdeling P&O. Functie-eisen - een afgeronde opleiding op MBO-niveau, aangevuld met een gerichte vakopleiding - énkele jaren relevante ervaring en affiniteit met geautomatiseerde systemen - zeer accuraat en planmatig ingesteld - zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken - u bent communicatief vaardig en dienstverlenend Solliciteren Wij vragen u uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken te richten aan Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman B.V., t.a.v. mevrouw B. van Wingen, personeelsmanager, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met mevrouw B. van Wingen, telefoon om 419392 Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b,v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 TECONA Tecona B.V. Elementenweg 22 Postbus 496 3200 AL Sp'ijkenisse Tecona is bijna 20 jaar actief als onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau in vele technische disciplines De bedrijfsactiviteiten van Tecona zijn gericht op: - infrastructurele projecten - energie projecten - detachering op maat Het is ons streven onze kennis in een steeds verder voortgaande technische ontwikkeling op een hoog niveau te houden. Wij zijn ons ervan bewust dat aan de kennis van de organisatie, vorm en inhoud word! gegeven door haar medewerkers. Een goede relatie met medewerkers is dus ook ons belangrijkste uitgangspunt. Recent boekten wij enkele langdurige projecten op infrastructureel gebied, daarom zijn we ter versterking van ons team op zoek naar TOEZICHTHOUDERS W&W De hiervoor gewenste opleiding is: MBO Weg- en Waterbouw of Bouwkunde, ervaring van minimaal 3 jaar is noodzakelijk voor een goede invulling van de functie. Uitvoering van de werkzaamheden vindt plaats op verschillende locaties in Nederland. Voor de geschikte kandidaten stellen wij in het vooruitzicht: - Interessante langdurige projecten - De mogelijkheid tot een vast dienstverband - Extra opleidingen benodigd voor genoemde functie, zowel intern als extern - De beschikking over een bedrijfsauto - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uiteraard is het salaris afgestemd op de waarde van de functie en de grote vraag die er momenteel is nas: deze technici. Wilt u meer weten over het werken in een organisatie waar u als individu nog meetelt, stuur ons dan uw resumé met een begeleidend schrijven of bel voor meer informatie naar Tecona: tel. 0181-678888 Ook andere technici in de hierboven genoemde activiteiten zullen we graag informeren over de mogelijk den van ons bedrijf. Tecona veelzijdig in techniek eenduidig in haar visie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 40