Vi KN RM Justitie Applicatiebeheerder ArbeidsWïïBureau Installatie Bedrijf Goes bv. VALERIA SERRATURA DROGIST(E) ASSISTENT-DROGIST(E) Parketvloerenlegger ervaren dieselmonteur Dommicus Senior beleidsmedewerker algemeen financieel beleid (m/v) ZATERDAG 3 OKTOBER 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 Arrondissement Middelburg Taken U ondersteunt de landelijke applicaties door: het instrueren en opleiden van [nieuwe] medewerkers, het aanleggen en beheren van documentatie, autorisaties en applicatieparameters, u analyseert gegevens en adviseert over de gegevensinvoer; neemt deel in landelijke en lokale werk- en testgroepen; draagt zorg voor de uitvoering van updates, u ondersteunt de kantoorautomatisering door het instrueren van medewerkers, het oplossen van 1e lijns storingen, u fungeert als helpdesk, beheert documenten, bouwstenen en sjablonen /m 36 uur Functie-eisen mbo -niveau, zo mogelijk kennis van en ervaring met landelijke systemen, met name Compas en bekendheid met de werkwijze binnen het parket; inzicht en affiniteit met kantoorautomatisering, zelfstandig, innovatief en oplossingsgericht; stressbestendig, klantgericht, flexibel en communicatief vaardig. Bereidheid tol het volgen van cursussen en acceptatie van flexibele werktijden, bereidheid om ook elders dan in Middelburg tewerkgesteld te worden Salaris Maximaal f 4602.- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering Standplaats Middelburg Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Gezien de toenemende werkdruk op de geautomatiseerde werkprocessen en de toename in complexiteit van vraagstukken, wordt verwacht dat de kandidaten snel inzicht kunnen verkrijgen in en kunnen adviseren over het samenbrengen van vraag en aanbod op het gebied van de geautomatiseerde gegevensverwerking. Besluitvorming op korte termijn moet zekerheid verschaffen over plaatsing in de organisatie Dit is of bij de arrondissementale stafdiensten of bij het parket van de officier van justitie. Inlichtingen Voor meer informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer W Beeke, telefoon [0118] 67 74 72. Sollicitütiewijze Schriftelijke sollicitaties voor 13 oktober 1998 richten aan: de Directeur Arrondissementale Stafdiensten, stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Justitie: het juiste gewicht in de schaal Deze week bij de Arbeidsbureaus in Zeeland VERKOPER Een zelfbedieningszaak in de non-food sector is op zoek naar een counter- bediende. U werkt met een volledig geautomatiseerd kassasysteem. U werkt 5 tot 12 uur per week in overleg. U bent vrij op de zaterdag en de koop avond. U heeft MAVO-niveau en bent representatief. Meer informatie bij Ciska de Bock, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 16108-98 KEUKENMEDEWERKER Voor een werkgever in Goes zijn wij op zoek naar een keukenmedewerker. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bereiden van snacks en broodjes en af en toe schoonmaak- en afwaswerkzaam- heden. U werkt op basis van een oproep- contract. De werkroosters worden in overleg vastgesteld. Belangrijk is dat u ervaring heeft in cafetariawerkzaam heden. Meer informatie bij Jolanda van de Velden, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 16053-98. INSTRUCTEUR Het sport- en gezondheidscentrum zoekt een enthousiaste instructeur/instructrice voor het geven van aerobiclessen aan groepen en het begeleiden van fitness- trainingen van individuen en/of groepen. Afhankelijk van de gehanteerde lestijden zijn werktijden in overleg te bepalen. U bezit een afgeronde opleiding CIOS/ Sport Beweging of ALO. Meer infor matie bij Marie Cooper, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 99329-98. ACTMTEITENBEGELEIDER Voor een hulpverleningsinstelling in Terneuzen zijn we op zoek naar een acti viteitenbegeleider. Het betreft hier een project van 1 jaar voor 18 uur per week. Werkzaamheden bestaan uit het opbou wen van de discipline activiteiten- begeleiding. Vereisten: een afgeronde HBO-opleiding, improvisatievermogen, stressbestendig zijn, kunnen werken in een multidisciplinair team en affiniteit met de doelgroep (verslaafden) hebben. Ervaring in en kennis van de psychiatrie is een pre. Meer informatie bij Ronald de Back/ Jolanda Beek, Arbeidsbureau Terneuzen. Telefoon 0115-613055. Vacaturenummer 14933-98 PRODUCTIEMEDEWERKER Voor een schelpenverwerkend bedrijf in Yerseke zijn we op zoek naar productie- medewerkers voor inpakwerkzaamheden in het vrieshuis. Het werk is op oproep- basis (omdat er bij slecht weer niet gevist kan worden, is er soms geen werk). Er zijn fulltime en parttime mogelijk heden. Heeft u belangstelling bel dan voor meer informatie naar Miep de Wijze, Arbeidsbureau Kruiningen, telefoon 0113-395390. Vacaturenummer 16501-98. SERVICEMONTEUR Wij zoeken een servicemonteur voor farmaceutische apparatuur. Het werk bestaat uit preventief onderhoud maar ook installatie van nieuwe apparaten in Nederland, Belgie en Noord-Frankrijk. U dient een MTS-opleiding (elektro techniek of mechanica) te hebben en bij voorkeur ervaring hebben in een soort gelijke functie. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953 Vacaturenummer 15313-98. BEDRIJFSLEIDER Voor een speelautomatenexploitant in Goes zijn wij op zoek naar een bedrijfs leider. Uw hoofdtaak bestaat uit alle zaken in de juiste banen leiden, zoals o.a. bankzaken, personeelswerk, licht administratief werk. U heeft ervaring als bedrijfsleider en bij voorkeur een tech nische achtergrond. Meer informatie bij Jolanda van de Velden, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 15744-98. THUISHULP Voor een particulier op Zuid-Beveland zijn wij op zoek naar een thuishulp, die huishoudelijk en wat verzorgend werk wil doen bij fcen gehandicapt iemand thuis. Het gaat om 15 uur per week en de werk tijden liggen tussen 8.00 en 14.00 uur. Graag iemand die bereid is om meer uren te werken bij ziekte of vakantie van de an dere hulp. Het is eerst vervanging wegens ziekte, maar het kan later een vaste baan worden. Meer informatie bij Annemieke Adriaansens, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 15615-98. Voor alle functies geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Op 37 stations langs de gehele Nederlandse kust, het IJsselmeer en de Zeeuwse stromen zijn boten van de Redding Maatschappij gestationeerd 700 Vnjwilligers en 11 beroepsredders zijn 24 uur per dag bereid om met moderne boten uit te varenvoor mensen die op het water in nood zijn geraakt De KNRM is een onafhankelijke stichting en ontvangt geen subsidie In 1999 bestaat de KNRM 175 jaar De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij zoekt voor haar station Burghsluis; Een - Plaatsvervangend schipper, en een - Opstapper. Het station Burghsluis ligt in de haven Noordland bij de Roompotsluis in de Oosterscheldekermg Gemeente Veere) Het verzorgingsgebied van dit reddingstation beslaat de Oosterschelde en de Noordzee van Westkapelle tot de Brouwersdam Bezit u een goede gezondheid, is uw leeftijd tussen de 20 en 40 jaar en woont en werkt u 'binnen een straal van 15 kilometer van het reddingstation, dan is dat een goed uitgangs spunt j Daarnaast moet u natuurlijk de zwemkunst machtig en hulpvaardig zijn, en affiniteit met het water hebben Voor de plaatsvervangend schipper geld tevens dat hij gebied bekend m'oet zijn De opleiding voor het reddingwerk geschied binnen de KNRM en op de daarvoor aangewezen opleidingen in het maritiem onderwijs Het reddingwerk binnen de KNRM wordt door vrijwilligers gedaan naast en in hun dagelijks werk Voor dit vrijwillig reddingwerk wordt ook geen noemenswaardige vergoeding gegeven Voelt u zich tot dit werk aangetrokken en voldoet u aan de eerder genoemde voorwaarde, of wilt u meer informatie, dan kunt u bellen met de schipper van dit reddingstation Hr I Breen. tel. 0111-653101 of 06-52800844 Koo.nkli)ke Neoehanase Reoc.cg Maatschapp; -s gevestigd aan de Hanngkade 2 Ie 1970 AK IJmutden Tel nf 02S5-52C601 Fawv CCS&522S72 HHp /Mrww krwm nl E-mH knrni@knrm r* IBG bv is een groeiend allround installatiebedrijf waar op dit moment plaats is voor: Servicemonteur CV Aankomend elektromonteur Technisch medewerker CV op HIT- niveau Voor alle functies strekt WA-1 tot aanbeveling. Sollicitaties richten aan: IBG bv T.a.v. De directie Postbus 19 4460 AA Goes Tel: Oil 3-23 1630 Fax: Oil 3-232468 E-mail: IBG-bv@wxs.nl Wegens verhuizing gaat onze drogisterijmedewerkster ons per 1 januari a.s. verlaten en dat vinden we jammer. Welke acht zich in staat dit gat op te vullen en ziet onze homeopatische drogisterij in Middelburg wel zitten? Het gaat om minimaal 34 uur per week. Ook degenen die bereid zijn voor het diploma assistent-drogist te studeren kunnen schrijven. Kennis van de Engelse en/of Franse taal wordt op prijs gesteld. Vaardigheid met tekstverwerker en computer strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf ca. 23 jaar Uitsluitend per brief reageren met pasfoto, vóór 15 oktober. Adressering: Valeria Produkten. t.a.v. dhr. R. Serrarens. Postbus 220, 4330 AE Middel burg. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren is een stichting die aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging biedt. De stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. Eind 1998 zal bovendien woonzorgcentrum Hof Ter Veste in Middelburg geopend worden. Per 1 november 1 998 hebben wij een vacature voor de functie van PERSONEELSFUNCTIONARIS MA/ (vac.nr. 98012) voor 32 uur per week DE FUNCTIE die wij aanbieden omvat o.a. de volgende taken: het ontwikkelen van het personeelsbeleid binnen de stichting het ontwikkelen en verzorgen van P&O-procedures het geven van organisatie-adviezen aan het managementteam het begeleiden van organisatieveranderingsprocessen het interpreteren en toepassen van de CAO het aanleveren van gegevens t.b.v. de personeelsadministratie het onderhouden van contacten met o.a. bedrijfsarts, arbeidsbureau en uitzendbureau DE FUNCTIE-EISEN Wij verwachten van de kandidaten dat zij: - een HBO-opleidings- en ervaringsniveau hebben (bijv. HBO P&A) - kennis bezitten op het gebied van sociale wetgeving en arbeidsvoorwaarden - ervaring hebben met automatisering en personeelsbeheerssystemen - bij voorkeur ervaring hebben opgedaan in de zorgsector - affiniteit hebben met de identiteit van de stichting DE SOLLICITATIE Als u aan de gestelde eisen voldoet, beschikt over een pioniersgeest en het daarnaast als een uitdaging ziet om in een groeiende organisatie te werken dan kunt u vóór 15 oktober 1998 een sollicitatiebrief richten aan: Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren T.a.v. de heer R. Houtzager, personeelszaken L. Stommesweg 1 4335 AX Middelburg onder vermelding van het vacaturenummer DE ARBEIDSVOORWAARDEN zijn conform de CAO voor de Verzorgingshuizen. De functie is ingedeeld in schaal 10 (min. f 4057.00 en max. f 5313.00 op basis van een 36-urige werkweek). De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. INLICHTINGEN kunnen worden ingewonnen bij de heer R. Houtzager of bij de heer J. Maliepaard, hoofd administratie, 0118-613441 I Postbestellers m/v voor een bedrijf in Terneuzen De werkzaamheden bestaan uit het sorteren en rondbrengen van de post. Hiervoor bent u gemotiveerd en flexibel. U kunt beginnen vanaf 5.30 uur 's ochtends. Deze baan is voor ongeveer 20 uur per week en voor langere tijd. Informatie: (01 15) 61 23 89, Rosanne Dondorff Terneuzen, Nieuwstraat 66 I Schoonmakers m/v voor diverse projecten in Terneuzen en omgeving. Het werk bestaat uit het schoonmaken van kantoren en toi letten. Hiervoor bent u beschikbaar in de avonduren. Verder bent u gemotiveerd en wilt u een aantal uur per dag werken. Informatie: (01 IS) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 tempo-team uitzendbureau Van den Dongen Parketvloeren In verband met noodzakelijke uitbreiding van onze parketleg- gerij zoeken wij een ervaren timmerman of meubelmaker van plin. 20 jaar die binnen ons bedrijf opgeleid w il worden tot: Gezien de aard van ons bedrijf zoeken wij iemand die nauw ge zet en met veel gevoel voor service en kwaliteit de mooiste parketvloeren wil leggen Hij moet representatief zijn en goede contactuele eigenschappen bezitten. Hij dient in het bezit te zijn van een rijbew ijs BE en w ij bieden de juiste man een uitstekend salaris Sollicitaties zowel schriftelijk als telefonisch te richten aan: W. van den Dongen Langeviele 75.4331 LS Middelburg tel. 0118-637136 Y E S - YERSEKE ENGINE SERVICES BV Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een gemotiveerde die een zeer flexibele en afwisselende baan wil. Ons bedrijf is gespecialiseerd in onderhoud, reparatie, revisie en inspectie van hoofdzakelijk Caterpillar dieselmotoren. Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden binnen een groeiend bedrijf Indien u belangstelling hebt voor deze functie kunt u schriftelijk of telefonisch solliciteren. Bellen 's avonds na 19.30 uur. Tel. 0113-576100 jBakkerijm Bakkerij Dommicus b v. Oude Zandweg 1 4361 SK Westkapelle Postbus 6. 4360 AA Westkapelle Telefoon (0118J-57 13 55 Fax (0118)- 57 19 18 Bakkerij Dominicus b.v. is een moderne brood- en banketbakkerij, waar onge veer 70 mensen werkzaam zijn. Onze dagverse producten vinden hun weg via diverse verkoopkanalen door heel Zeeland. Onze langer houdbare producten distribueren wij door heel Nederland. Een goede kwaliteit van product en dienst staan bij ons hoog in het vaandel. Voor onze bedrijfskwaüteilsdienst zijn wij op zoek naar een - Medewerker kwaliteitsdienst m/v 38 uur p/w Binnen deze functie bent u verantwoordelijk voor het onderhouden van het HACCP plan. Parallel hieraan werkt u aan de implementatie van ISO 9002 binnen Bakkerij Dominicus. Controles op inkomende goederen en het bedrijfshygiëneplan zijn onder meer laken van de kwaliteitsdienst Functie-eisen - Opleiding levensmiddelentechnologie op MBO- en HBO- niveau. - Kennis op het gebied van brood en banket heeft onze voorkeur. - U heeft vaardigheid in hel werken met Microsoft programma's Word en Excel. - U beschikt over goede communicatieve eigenschappen en een hoge mate van zelfstandigheid. Wij bieden - Salariërim n« conform C.A.O. voor het Bakkersbedrijf. Prettige w'erksfeer in een modern en sterk groeiend bedrijf. Mogelijkheden tot vervolgopleidingen. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie van Bakkerij Dominicus bv. Postbus 6. 4360 AA Westkapelle. Voor informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. Dominicus. Tel: 0118-577177 Acquisitie op deze personeelsadvertentie wordt met op prijs gesteld Gemeente Schouwen-Duiveland De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Maatschappelijke Aangelegen heden, Externe Contacten, Grondgebiedzaken en Algemene en Interne Zaken. De sector Algemene en Interne Zaken bestaat uit een bedrijfsbureau en de afdelingen Bestuursondersteuning, Interne Faciliteiten, Financiën en Informatisering en Automatisering. De afdeling Financiën is onderverdeeld in de clusters financieel beleid, financieel beheer, belastingen en salarisadministratie. In verband met vertrek van de huidige medewerker zoeken wij voor de cluster financieel beleid een Het betreft een fulltime functie (36 uur per week). Uw werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: Het ontwikkelen van instrumenten voor de algemene financiële beleidsplanning in het kader van het totale gemeentelijke beleid; Het opstellen van richtlijnen en planningsprocedures met betrekking tot de totale plan ning- en control-cyclus; Het leveren van een bijdrage aan de onderdelen van de planning- en control-cyclus en de coördinatie en bewaking van de werkzaamheden met betrekking tot deze cyclus; Het adviseren inzake de BTW-problematiek; Het vaktechnisch leidinggeven aan de medewerkers van de cluster financieel beleid; Het vervangen van het afdelingshoofd bij diens afwezigheid. Wij vragen van u: HBO-opleiding op het vakgebied, Kennis en ervaring op het vakgebied bij de gemeentelijke overheid; Goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring. De functie is gewaardeerd op schaalniveau 10. Binnen de gemeente wordt een beleid ontwikkeld ten aanzien van het hanteren van uitloopschalen. Belangstelling: Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M J. Leune, afdelingshoofd financien, 0111-452340 of bij mevrouw J.M.K. Fokker, personeelsfunctionaris, 0111-452407. Sollicitatieprocedure: Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Uw sollicitatie kunt u vóór 14 oktober1998 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van 'soil, financien' op de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met óp prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 11