OOK IN DE GLASBAK NOOD Vanaf f 38.950, VRAAG MAAfy WATERSCHAP HULSTER AMBACHT GEMEENTE SAS VAN GENT tegels maken de badkamer ry bouwstoffen 3 jaar garantie, <S> HYUnnni TERNEUZEN l «IBII Uitnodiging AlgemeneVergadering van de Rabobank Kloosterzande-Graauw 28 z PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 2 OKTOBER 1! BEKENDMAKING OPSCHONEN WATERLOPEN Ook dit najaar zullen de waterlopen die volledig bij het waterschap in onderhoud zijn, opgeschoond worden om de geregelde door- en afvoer van polderwater te garan deren. De opschoningswerkzaamheden zullen uitge voerd worden volgens de vastgestelde manier van opschonen: - van de waterlopen met een bovenbreedte tot 6 meter worden de bodems en de onderste helft van de taluds gemaaid; - van de waterlopen met een bovenbreedte van meer dan 6 meter worden de bodems gemaaid en de taluds tot 40 cm boven het natte profiel; - de taluds van de vaarwaterlopen waarin betuining is aangebracht worden niet gemaaid. Eigenaren, gebruikers enz. van percelen e.d. gelegen langs de waterlopen zijn op grond van de Keur Waterschap Hulster Ambacht verplicht: - op hun percelen machines en materialen toe te laten welke wofden gebruikt voor het schonen van de wa terlopen; - op hun percelen de specie en andere stoffen te ont vangen welke bij het schonen uit de waterlopen wor den verwijderd, en deze te spreiden danwel op te rui men. Om het mechanisch opschonen zo vlot mogelijk te laten verlopen, verzoeken wij de aanliggende grondgebrui kers om de ligging van de drainagebuizen die in de taluds van de waterlopen uitmonden duidelijk met palen aan te geven. Tevens verzoeken wij de grondgebruikers om er zorg voor de dragen dat de percelen vrij toegan kelijk zijn en dat zo spoedig mogelijk een strook van 6 meter langs de waterlopen vrij van gewassen is gemaakt. Als de strook van 6 meter niet vóór 10 oktober 1998 vrij is, zal door de gewassen worden gereden zon der dat aanspraak kan worden gemaakt op een schade vergoeding. De kaarten waarop de waterlopen zijn aangegeven die mechanisch geschoond zullen worden, liggen op het waterschapskantoor, Hogeweg 6 te Hulst ter inzage bij de afdeling waterbeheer. Op de kaarten zijn de voorge nomen rijrichtingen aangegeven. Aan de rijrichtingen zijde zullen de uitkomende stoffen gedeponeerd worden, tenzij op de kaart anders is aangegeven. Verder zal het waterschap een deel van de wegsloten opschonen. Het betreft dit jaar: - de wegsloten langs waterschapswegen westelijk van de Rijksweg Perkpolder-Kapellebrug: - de wegsloten langs waterschapswegen oostelijk van de Rijksweg Perkpolder-Kapellebrug voor zover ge legen in de volgende polders: Kruispolder, Schapers polder, Zandepolder, Wilhelmuspolder, Mariapolder. Noordhofpolder, Noorddijkpolderen Perkpolder. Nadere informatie kan verkregen worden bij de afdeling waterbeheer van het waterschap, Hogeweg 6 te Hulst. Hulst, september 1998. Het dagelijks bestuur van het Waterschap Hulster Ambacht, K. J. A. Baron Collot d'Escury, dijkgraaf. F. C. M. de Vries, secretaris. Flessen doet u er al in Maar waarom de glazen potjes met7 Want glas is glas en dat kan allemaal de glasbak in Bedankt namens J glasbak, reinigingsdienst en natuur. fw ADVERTEREN DOET VERKOPEN BEKENDMAKING VOORBEREIDINGSBESLUIT In zijn openbare vergadering van 24 september 1998 heeft de gemeenteraad van Sas van Gent besloten te ver klaren dat een herziening van een deel van het bestem mingsplan "Poelpolder" wordt voorbereid voor het per ceel van de Zuid-Chemie b.v. te Sas van Gent, van welk perceel de exacte grenzen zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning. Dit besluit treedt op 5 oktober 1998 in werking en ligt vanaf die datum, met bijbehorende tekening, gedurende openingstijden ter inzage in het stadskantoor bij de afde ling Grondgebied. Sas van Gent, 28 september 1998 Burgemeester en wethouders van Sas van Gent, De burgemeester, J. A. H. Lonink De secretaris, E. F. J. Steijaert bianca bij Steenen Beer Havenstraat 15 Terneuzen tel. 0115-619505 De uitstraling van een badkamer wordt voor een belangrijk deel bepaald door de keuze van de tegels. Bij Raab Karcher zijn we ons hiervan terdege bewust. Onze collectie wanden vloertegels is dan ook de moeite waard. Komt u gerust eens vrijblijvend neuzen in een van onze showrooms. Onze medewerkers zullen u graag met raad en daad terzijde staan en u laten kennismaken met verrassende combinaties en slimme oplossingen. Onze eigen tegelzetters staan desgewenst garant voor een vakkundige uitvoering. We houden nu eenmaal niet van half werk. louwerse de priester heet voortaan Middelburg: Waldammeweg 2, 4338 PJ Middelburg, tel. 0118-625055, fax 0118-625153. Terneuzen: Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen, tel. 0115-697051, fax 0115-630273. ROC WESTERSCHELDE Het ROC Westerschelde start op dinsdag 6 oktober in samenwerking met het Arbeidsbureau Terneuzen de volgende erkende opleidingen. 3e Restaurantkok (niveau 2) 3C Restaurant-gastheer/vrouw (niveau 2) De duur van de opleiding bedraagt ongeveer een halfjaar, zodat u volgend seizoen met een SVH-erkend diploma aan de slag kunt. Heeft u een gastvrije instelling en bent u gemotiveerd om te werken ih de horeca, dan kunt u contact opnemen met de teamleider Horeca van het ROC Westerschelde of de consulent van het Arbeidsbureau. Zij beoordelen of u voldoet aan de eisen om aan een dergelijke opleiding deel te nemen. Informatie en aanmelding ROC Westerschelde, Mevrouw Nora van der Meer, tel. 0115 641600 Arbeidsbureau Terneuzen, de heer Peter Verploeg, tel. 0115 613055 Hel ROC Westerschelde verzorgt VOLWASSENENEDUCATIE en BEROEPSONDERWIJS ROC Contract verzorgt CURSUSSEN voor particulieren, bedrijven en instellingen HULP NDDIC BIJ STOPPEN MET ROKEN? Bel: 0900-500 20 2212 Glasscherven brengen geluk Glas kan met veel gekletter in scherven vallen. Maar het kan ook smelten. Dat gebeurt met de 337 miljoen kilo glasafval die jaarlijks wordt ingezameld. Bijna 90% van alle huishoudens - een prachtig hoog getal - brengt gebruikt glas naar de glasbakken. Met veel gerinkel begint daar de cyclus die tot nieuw glas leidt. Want bij de produktie van nieuw glas bestaat de helft van de grond stof uit oud glas. Daardoor hoeft er veel minder zand, kalk en soda gebruikt te worden. Dat spaart de natuur. Het is dus waar dat scherven gelul brengen: een kapotte sambalpot kan gewoon weer een ketchupfles worden. Een lege wijnfles een volle. En een groentepotje een augurkenpot. Zo komt van het één het ander. Wilt u meer informatie over recycling? Bel dan voor een gratis brochure: 079-3449449. Bij talloze kinderen m Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Dit zijn kinderen in de kind al 'n heerlijk avondje1 Help de Sint 'n handie... giro 404040 Deventer -k nd i-hu-t Anton Cappendijk Terneuzen, Energiestraat 10, tel. 0115-648540 ADVERTEREN DOET VERKOPEN De meest Vlaamse stad van Nederland èijié i»N«ll8£SmiDING Alles wat je weten wilt over behandelingen, onderzoek, begeleiding en preventie van kanker BEL GRATIS 0800 022 6622 Rabobank Midden in de samenleving De Rabobank is een coöperatieve bank die opkomt voorde belangen van haar leden. Via een gekozen bestuur en de leden vergadering oefenen de leden invloed uit op het beleid van hun plaatselijke bank. De Habobank kiest bewust positie als een dienstverlener die nauw betrokken is bij de lokale gemeenschap waarvan de leden deel uitmaken. De Coöperatieve Rabobank "Kloosterzande-Graauw e.o." B.A. houdt op maandag 19 oktober a.s. haar jaarlijkse Algemene Vergadering. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en vindt plaats in het Gemeenschapshuis, Dorpsstraat 46 te Graauw. De vergadering staat in het teken van het thema 'Klant en Bank' en van de aanstaande statutenwijziging. Verkorte agenda 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1997 4. Voorstel tot wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement 5. Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht 6. Mededelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de volledige tekst van de voorgestelde statuten en huishoudelijk reglement alsmede de jaarrekening 1997 liggen vanaf vandaag ter inzage op het hoofdkantoor van de bank, Cloosterstraat 99 te Kloosterzande. Het Bestuur Rabobank Kloosterzande-Graauw Reynaertstad Historische Vestingstad Koopstad Woonstad ARTIKEL 50 WONINGWET De burgemeester van Hulst brengt ter open bare kennis dat burgemeester en wethouders voornemens zijn bij Ge deputeerde Staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar aan te vragen als bedoeld in artikel 50 van de Woningwet voor onderstaand bouwplan. Het betreft: het aanbouwen van een carport op het adres Zoutestraat 111 te Hulst. Met ingang van 5 oktober 1998 ligt het bouwplan gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de afde ling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie (bureau Bou wen en Wonen). Een ieder die bedenkingen heeft te gen het aanvragen van een verklaring van geen bezwaar kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indie nen bij burgemeester en wethouders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hulst, 2 oktober 1998. Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. A. A. L. G. M. Kessen. De secretaris, H. Edink. ARTIKEL 18A WET R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter open bare kennis dat het college van burgemees ter en wethouders voornemens is in afwij king van het ter plaatse geldende bestem mingsplan, met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toe stemming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaand bouwplan. - het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Poorterslaan 102 te Hulst. Met ingang van 5 oktober 1998 ligt het bouwplan gedurende twee weken op de af deling Stads- en Dorpsonwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (bureau Bouwen en Wonen), voor een ieder ter inza ge. een ieder die bedenkingen heeft tegen het bouwplan, kan die gedurende voornoem de termijn schriftelijk indienen bij burge meester en wethouders. Hulst, 2 oktober 1998 De burgemeester van Hulst Mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen. WONINGWET BOUWVERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders van Hulst ma ken ingevolge het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat zij bouwvergunning hebben verleend/hebben beslist op een melding bouwvoornemen voor: 1. het gewijzigd uitvoeren van een bouwplan voor het bouwen van een woning op het adres Hoefblad 12 te Hulst (vegunning verzonden d.d. 15 september 1998): 2. het bouwen van een loods op het adres 's-Gravenstraat 53 te Clinge (vergunning verzonden d.d. 21 september 1998); 3. het gewijzigd uitvoeren van een bouwplan voor het bouwen van een woning op het adres Kerkpad 31 te Nieuw Namen (ver gunning verzonden d.d. 21 september 1998); 4. het bouwen van een tuinhuis/hobbyruim te/duivenhok op het adres Klaproos 11 te Hulst (vèrgunning verzonden d.d. 21 sep tember 1998); 5. het plaatsen van een afdak op het adres 's-Gravenstraat 259 te Clinge (medede ling verzonden d.d. 21 september 1998); 6. het vergroten van een woning en het bou wen van een halfsteensmuur rond de wo ning op het adres 's-Gravenstraat 61 te Clinge (vergunning verzonden d.d. 21 september 1998); 7. het maken van een afdak en een garage op het adres Arenbergstraat 3 te Nieuw Namen (vergunning verzonden d.d. 21 september 1998); 8. het bouwen van een kippenhok op het adres Zeildijk 2 te Hulst (mededeling ver zonden d.d. 21 september 1998); 9. het verbouwen/uitbreiden van een kloos tergebouw tot schoolgebouw op het adres Zoutestraat 61a te Hulst (vergun ning verzonden d.d. 29 september 1998). Op grond van het bepaalde in artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen be langhebbenden, binnen 6 weken na de ver- zenddatum van de verleende vergunningen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij ons college. Tevens kan indien bezwaar wordt gemaakt, een verzoek om voorlopige voorziening bij De gemeente Hu gelegen in het zuidwesten van Nederland, nabiji Belgische grens telt ongeveer 20.000 inwoners de president van de rechtbank worden in? diend. Hulst, 2 oktober 1998. Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen, burgemeeste H. Edink, secretaris. WONINGWET BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Hulst m ken ter voldoening aan het bepaalde in ar kei 41 van de Woningwet bekend dat bij It bouwaanvragen zijn ingekomen tot: I. het bouwen van een garage/berging! vervanging van een bestaande garage: het adres Schelpenstraat 1 te Nieuw II men; 2. het wijzigen van een voorgevel op f adres Plein de Mate 9 te Hulst; 3. het uitbreiden van een garage aan adres Margrietstraat 1 te Heikant; 4. het verbouwen van een overkapping: serre aan het adres Vlasstraat 6 te Hi kant; 5. het bouwen van een woning aan It adres Marco Pololaan 26 te Hulst; 6. het bouwen van een woning aan It adres Marco Pololaan 51 te Hulst. Hulst, 2 oktober 1998. Burgemeester en wethouders voornoemd. Mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen, burgemeester H. Edink, secretaris. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Hulst maakt ter vt doening aan het bepaalde in artikel 22 ss de Wet op de Ruimtelijke Ordening beker dat met ingang van 2 oktober 1998 ter? meentesecretarie, Grote Markt 21 te Hui- voor een ieder ter inzage liggen, de beslui!; van de gemeenteraad van 24 septemt 1998, waarbij deze heeft besloten te verk. ren dat herzieningen worden voorbereid vt de bestemmingsplannen: - "St. Jansteen", voor een gebied geleg: op de hoek Hoofdstraat, Wilhelminastra en Oude Drydijck te St. Jansteen; - "Nieuw Namen", voor een gebied geleg: aan de Verboomstraat te Nieuw Nam: en - "Zoetevaart", voor een gebied geleg: aan de Kreekzoom te Hulst. Deze besluiten trecfen in werking met ingan van 2 oktober 1998. Hulst, 2 oktober 1998. De burgemeester van Hulst, Mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen. MEDEDELINGEN Het college van burgemeester en wethos ders van Hulst maakt, gelet op het bepaalt in artikel 139 van de Gemeentewet, beken dat de volgende besluiten van de raad d: gemeente Hulst van 24 september 1998 op oktober 1998 in het Gemeenteblad zijn opgs nomen: I. no. 77. Wijziging Algemene Plaatselijk Verordening inzake incidente verstrooiing van crematie-as; 2. no. 78 Wijziging Bouwverordening inzs ke bouwen op verontreinig» grond en de asbestverwijdering; 3. no. 79 Vaststelling Verordening brane veiligheid en hulpverlening Hulst 4. no. 80 vaststelling prioriteitenlijst voc het Provinciaal Restauratie Ui voeringsprogramma 1999-2004. Tevens hebben burgemeester en wethouder; bij besluit van 1 september 1998 de wethoi1 der belast met de portefeuille Milieu gem?; dateerd tot het horen bij bezwaarschriftent? gen besluiten van burgemeester en wethoi' ders voor alle hoorzittingen op grond van» tikel 7:5 van de Algemene wet bestuursrech welke een heroverweging inhouden van etf besluit op grond van de Wet milieubeheer. Deze besluiten liggen ingevolge de artikelf 140 en 141 van de Gemeentewet voor ee ieder ter inzage op het bureau Juridische li ken en Kabinet in het stadskantoor aan Grote Markt 21 te Hulst. Tegen betaling van de leges zijn zij in afj schrift verkrijgbaar. Huist, 2 oktober 1998. Burgemeester en wethouders van Hulst. De burgemeester, Mr. dr. A. A .L. G. M. Kes sen. De secretaris, H. Edink. GEMEENTELIJKE DIENSTEN GESLOTEN In verband met de najaarskermis te Huls zijn op maandag 5 oktober en dinsdag 6 ok tober 1998 het Stadskantoor, de Stads- schuur en het Milieupark vanaf 12.00 u» gesloten. Hulst, De burgemeester, Mr. dr. A. A. L, G. M. Kes sen. De secretaris, H. Edink. GEMEENTE HULS1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 68