Zierikzee wint Eiland-toernooi Fios eenvoudig langs Dirksland Floreant in slotfase naast Stellendam Amazone Zweistra heerst in Bruinisse Mannendubbel Godrie/Otte de killers in Nieuwerkerk uitslagen door Frans Evers NIEUWERKERK - Zierikzee mag zich dit jaar na een zwaar Eiland-toernooi de beste ten nisvereniging van Schouwen- Duiveland noemen, maar Dui- veland uit Nieuwerkerk gaf meer dan voorbeeldig partij. De tweestrijd tussen Zierikzee en Duiveland ging het hele toer nooi zo gelijkop dat de laatste finalepartij de doorslag moest geven. Extra druk lustte daar door op de mannen B-confron tatie tussen Peter Godrie en Johnny Ötte van Zierikzee en Hans-Jan Goedegebure en Piet Vreeke vanDuiveland. Bij winst van de Nieuwerkerkers zou het Eiland-toernooi met 158 tegen 158 gelijk zijn geëindigd. Maar daar was het op scherp staande koppel Godrie/Otte niet voor naar Nieuwerkerk gekomen Nadat ze vorig weekend in de B- poule met veertien tegen vier een stevige tik hadden gehad Van de Yen doet goede zaken op NK motorcross OLDEBROEK - Rinus van de Ven is heel dicht bij het Neder lands kampioenschap motor cross in de 60cc-klasse. Tijdens wedstrijden in Oldebroek reed hij voor de zoveelste keer dit sei zoen weer tweemaal naar de overwinning. Alleen in de twee de manche kostte hem dat wat meer moeite dan gewoonlijk. Op een door de regen zeer mod- derachtig circuit reed de jonge Vlissinger in de eerste manche weer met overmacht naar de overwinning. In de tweede man che was zijn start echter slecht, waardoor hij in de middenmoot belandde. Nadat Van de Ven en kele plaatsen was opgerukt, zet te een valpartij hem weer terug. Van de Ven ondervond veel hi ri der van een defecte roll-of Van af een vijfde plaats zette hij nog eens flink aan. Hij wist alsnog de tweede manche op zijn naam te schrijven. Voor de concurren tie rest alleen nog de wedstrijd op 11 oktober in Vlissingen om Van de Ven af te houden van een kampioenschap waarin hij alle manche-overwinningen heeft behaald. van dezelfde Nieuwerkerkers, ontpopte het Zierikzeese koppel zich dit weekeinde als een ware winnaar. Met gemak werden zo wel Verbraak/Van Dijke als Fol- mer/Struijk van de baan gesla gen. Goedegebure en Vreeke maakten ook geen enkele fout en stonden ongeslagen in de fi nale. Subtiel Geconcentreerd liep het Zierik zeese koppel in de finale uit naar een 3-0-voorsprong. Vooral de keiharde smashes van Otte maakten diepe indruk op de Nieuwerkerkers. Maar het liep voor Zierikzee allemaal een beetje te gemakkelijk. De con centratie verslapte een moment en Goedegebure en Vreeke won nen met bekeken spel drie games op rij en kwamen op ge lijke hoogte. Daarna ontpopte Otte zich als een ware killer en leek hi] met iedere smash de lij nen uit het veld te willen slaan. Omdat een subtiel spelende Go- drie uit precies negen van de tien rally's als winnaar kwam, won Zierikzee de eerste set ver diend met 6-3. In de tweede set gaf Nieuwer kerk beter partij. Goedgebure scoorde veel punten door het midden, terwijl Vreeke diep te gen de lijnen menig punt be haalde. Naarmate de wedstrijd langer duurde, begonnen Go- drie en Otte steeds beter te spe len. Bij een 5-5-stand zaten de toeschouwers op het puntje van hun stoel. De spanning was te snijden. Zierikzee brak op het beslissende moment en Godrie en Otte wonnen met overmacht de laatste set. Zo mocht het zich weer de beste van Schouwen noemen en maakte Godrie met de hulp van Otte een "rampzalig" seizoen toch nog goed. Johnny Quaak (15) van Wester- schouwen speelde bij de man nen enkel Cl een prachtige wed strijd tegen de hard slaande Erwin Verbraak van Duiveland. Geen enkel moment raakte Quaak onder de indruk van de acties van zijn geroutineerde te genstander. Met altent tennis spel stuurde Quaak zijn oppo nent van het kastje naar de muur. Wat Verbraak ook pro beerde, met woorden of daden, niets leek te helpen. Integen deel. Quaak daagde zijn tegen stander uit met de opmerking: '5-2 hè?' Verbraak kon geen rust door Ben Hameeteman MIDDELHARNIS - Stellen dam liet dit weekeinde opnieuw punten liggen. Tegen Floreant werd het 3-3. nadat de ploeg van trainer Jaap Viergever een 3-1- voorsprong uit handen had ge geven. NTVV toonde zich ook tijdens de derde ronde de sterk ste in zijn klasse. Het bezoeken de Goudswaardse Boys werd overtuigend met 3-0 verslagen. Zondag-derdeklasser DBGC kreeg te weinig in het treffen met WRW: 1-1. Ook de zondag- tak van Flakkee kwam niet ver der dan een gelijkspel: 2-2. Floreant - Stellendam 3-3 (2-1): Opnieuw lukte het Stellendam niet de winst binnen te halen. In het zicht van de haven ging het weer fout. De openingstreffer kwam van Hans van Lenten. Het fysiek sterke Floreant kwam gelijk en ging meteen door. Barry van Broekhoven en an dermaal Hans van Lenten brachten Stellendam toch op 2- ■3. In de 92e minuut maakte Flo reant alsnog gelijk. Den Bommel - Groen Wit Groen 1-0 (0-0): In een matige wed strijd, waarin de thuisploeg veel balverlies leed, bleven de pun ten uiteindelijk toch in Den Bommel. Dankzij een goede de fensie waren de bezoekers met of nauwelijks gevaarlijk. Pas tien minuten voor het eindsig naal viel de verlossende treffer van de schoen van Nico Ver vloed. na een goede pass van Jo- han Wolfert. N'TVV - Goudswaardse Boys 3-0 (2-0): Zonder trainer Arend Krijgsman, die op een zonnig ei land zijn 25-jarig huwelijks feest vierde, pakte NTW we derom drie winstpunten. De openingstreffer kwam op naam van Johan van Dam. Daniel Tijl zorgde voor de 2-0-ruststand, Na de pauze was er even de angst voor de aansluiter, maar Wilbert van Vliet kopte zijn ploeg naar een onoverbrugbare 3-0-voorsprong, die niet meer uit handen werd gegeven. Melissant - Flakkee (za) 1-2 (0- 1): Flakkee kwam zaterdag te- Wcht als winnaar uit de streek- derby tegen Melissanl Het elf tal van trainer Teus Felsbourg verscheen regelmatig voor het doel van Melissant-keeper Jae- oo van Dam. maar verzuimde meermalen doeltreffend af te tonden In de eerste helft zette Jan Smit Flakkee op voor drong. Even later kreeg Niek Vis de mogelijkheid om vanaf df meter de marge te vergroten. in zijn spel vinden en Quaak won indrukwekkend met twee maal 6-2. Bij de mannen enkel C2 pakte Jacco de Looff kostba re punten voor Zierikzee door overtuigend te winnen van Mar tin Folmer van Duiveland Net als Quaak speelt De Looff het spelletje met veel inzicht. Hij zet geen stap teveel en zijn slagen arsenaal is zuiver. Probleem is dat het bij De Looff zo makke lijk gaat dat hij door 'afwezig heid' de greep op het spel ver liest. Zowel in de eerste als tweede set stond hij op een com fortabele 4-1-voorsprong en tot tweemaal toe liet hij Folmer te rugkomen in de wedstrijd. Wak ker geworden gebruikte hij zijn lepe lobs en zo werd het toch tweemaal 6-4. Veteraan Bij het mannen dubbel C waren René Fondse en Erik van Schaik van Zierikzee Cor Korenhof en Martin Vreeke van Duiveland de baas na drie sets aantrekke lijk tennis. Zierikzee won de eerste set gemakkelijk met 6-4, Nieuwerkerk kwam de tweede set sterk terug met 6-3, waarna Fondse en Van Schaik overtui gend de derde set met 6-1 won nen. Opmerkelijk was het zeer constante spel van veteraan Cor Korenhof gedurende de hele partij. Geen return was hem te veel. Vooral dankzij zijn voor treffelijke tennis werden de mannen van Zierikzee langer op de baan gehouden dan hun lief was. Hoewel het een uitstekende mo gelijkheid was om het outdoor- tennisseizoen af te sluiten was de belangstelling van de Schouwse tennisverenigingen niet echt optimaal. Dit liet wed strijdleider Hans Jan Goedege bure na afloop weten. Alleen Duiveland, Zierikzee en Brui nisse waren met voldoende menskracht naar het Eiland- toernooi gekomen. Van Wester- schouwen bijvoorbeeld had zich maar één tennisser gemeld. Nu het Eiland-toemooi een onder onsje tussen Zierikzee en Dui veland dreigt te worden, staat de toekomst van het toernooi binnenkort opnieuw te discuss- sie, vertelt Goedegebure. De cij fers onderstrepen zijn bezorgd heid: Zierikzee won het Eiland- toemooi van 1998 met 162 tegen 150 punten van Duiveland. Jacco de Looff won bij de mannen C2 overtuigend van Martin Folmer. foto Marijke Folkertsma maar doelman Van Dam stond dit niet toe. Na de rust lukte het Edwin Taaie uiteindelijk de stand naar 0-2 te tillen. Leon Mijnders red de net voor tijd de eer voor Me- lissant. Rhoon - Herkingen 4-6 (2-3): In een warrig gefloten wedstrijd nam Herkingen verdiend de winst mee naar huis. Al na veer tig seconden zorgde Jacco Noordijk voor een Herkingse voorsprong. Karei Meulenaar en Theo Bestman scoorden eveneens in het eerste part. Na rust was Bestman opnieuw suc cesvol en wisten Lennaert Best man en Michel Melissant het doel te vinden. Pretoria - SNS 1-4 (0-0): Het draait momenteel lekker bij het gedegradeerde SNS, want tegen Pretoria pakte het weer drie punten. Op een slecht veld ging het pas na de rust echt goed lo pen. De openingstreffer werd binnengetrapt door Jan Arendsman. Ook de tweede treffer kwam op zijn naam. André Arendsman maakte uit een penalty 1-3. Jos Melaard bracht de eindstand op 1-4. Nelson - DES '67 1-3 (0-1): In een gezapige partij behaalde DES '67 de eerste seizoenszege ten koste van het thuis spelende Nelson. In de eerste helft kwam de openingstreffer van de schoen van Mattias van Brussel. Na de thee liep de Dirkslandse formatie uit naar 0-2 na een treffer van Paul Roos. Nelson sloot nog wel aan. maar John Robijn bracht DES '67 vervol gens in een veilige haven: 1-3. DBGC - WRW 1-1 (1-1). Het Ou de Tongese DBGC van trainer Biyan Wolff boekte op eigen veld een teleurstellend resul taat. Met de puntendeling met WRW kreeg DBGC te weinig voor de geleverde prestatie. In de tiende minuut kwamen de bezoekers op voorsprong Hal verwege de eerste helft zorgde Wilco Pulleman met een af standsschot voor de gelijkma ker. Flakkee (zo) - WCR 2-2 (0-1). Flakkee voelde zich na het ge lijkspel tegen WCR door de scheidsrechter benadeeld. In de ogen van trainer Jan Schellevis en consorten waren de twee pe nalty's waaruit WCR scoorde onterecht. In de eerste helft kwamen de bezoekers aan de leiding. Na rust bracht Gert Verhage Flakkee langszij en zorgde Bart van Wensen voor 2-1Eelco van de Linden kreeg twee keer geel, dus rood. Een spelmoment uit het duel tussen Fios en Dirksland. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman ACHTHUIZEN - Met weinig imponerend voetbal heeft Fios gisteren toch drie winstpunten aan het totaal van zes toege voegd. De ploeg uit Achthuizen versloeg Dirksland met 4-3 en bezet daardoor de eerste plaats in de vijfde klasse H. Een smet op de wedstrijd was ongetwijfeld de molestatie van scheidsrechter Brouwer na afloop door een uitzinnig reagerende Martin van Steenbergen. Brouwer liep een bloedneus op. Iedereen was onthutst na afloop van de verder sportief verlopen streekderby. „Sorry hoor, maar ik ben er een beetje ont daan van. Zoiets hoort toch niet op een voetbalveld thuiszegt Fios-trainer John van der Toom na afloop van de wedstrijd. Met moeite dwingt hij zichzelf een analy se te maken van de zojuist gewonnen par tij tegen Dirksland. „We hebben nu negen punten uit drie wedstrijden, maar over de manier waarop dat tot stand is gekomen ben ik niet tevreden. We kunnen nog steeds niet imponeren. Er staat eigenlijk nog geen team. En met die overwinningen kunnen we niet omgaan, het lijkt telkens net alsof we zitten te wachten op de eerste verliespunten". Voor het gedegradeerde Fios geldt dat, vanwege de kleine klasse, reeds met de Kerst de balans zal worden opgemaakt „We zijn verplicht om hoog te eindigen", vindt Van der Toom. „Als dit niet gebeurt zal ik serieus over mijn eigen positie gaan nadenken. Vorig jaar ben ik begonnen met de opbouw van dit team, dus' ik zou nu toch moeten doorhebben wat iedereen kan en waar ik ze moet neerzetten" Weinig vertrouwen Dirksland-trainer Ton van de Spaan had voor aanvang weinig vertrouwen in een goede afloop van de derby. „Enkele weken geleden hebben we tijdens een oefenpot nog met 6-0 verloren van Fios. En ik mis nog steeds drie belangrijke spelers, Ben- jilali, Alliouli en Velthuis, dus ik weet niet wat het moet worden vandaag. Het is op het moment zo dat met wissels het team alleen maar zwakker wordt" Fios startte goed tegen Dirksland. In de achtste minuut stond de 1-0 al op het sco rebord. Uit een steekpass van Marcel Hui- brechtse werd spits Jan Hagens in sco- ringspositie gebracht. Rechtsback Dick Ramijs bracht de doorgebroken Hagens binnen het zestienmetergebied uit balans, waarna hij gewillig tegen het gras ging. Scheidsrechter Brouwer legde de bal op de stip. Aanvoerder Johan Jacobs zette Fios vervolgens vanaf elfmeter op voor sprong. Nog geen vier minuten later kwam Dirks land alweer langszij. Uit een met goed af geslagen corner kwam de bal in de voeten van Janus de Visser, die ineens verwoes tend uithaalde. De laag ingeschoten bal verdween via de voeten van de onfortuin lijke Fios-verdediger Rob van Dam achter doelman Edwin Hameeteman. Dirksland maakte het Fios steeds moeilijker, maar in de 32e minuut kwamen de gastheren toch op voorsprong via een score van Alex van Bergen. Na de rust kwam Dirksland in de 31e mi nuut wederom langszij. Osman Cimen krulde de bal uit een corner heel fraai in één keer achter de niet geheel vrijuit gaande goalie Hameeteman. Hoewel het leek alsof Fïos hu reeds de handdoek in de ring gooide, leefde het toch nog even op. Alex van Bergen scoort andermaal en de zojuist ingevallen Erwin Looyschelder zorgt fraai voor 4-2. Invaller Hakan bracht in blessuretijd de eindstand op 4-3, Fios - Dirksland 4-3 (2-1). 8. Jacobs 1-0 penal ty12. Van Dam (ecl.)l-l. 32. Van Bergen 2-1, 76 Cimen 2-2, 83. Van Bergen 3-2, 88. Looy schelder 4-2, 91. Hakan 4-3. Gele kaart - Martin van Steenbergen (Dirksland). Scheidsrechter P. Brouwer (Oudewaarden). Aantal toeschou- icers: 250. Fios: Edwin Hameeteman. Johan Jacobs fPeter Vervloet), Rob van DamRon van Were?. Marco van de Maden. Marcel Huibrechtse. Chns van de Maden, Martijn Hagens, Alex van Bergen. Jan HagensBas van de Maden (Erwin Looy schelder). Dirksland: Michel Pieterse, Dick Ramijs, Mar tin van Steenbergen, Lex Stoop, Patrick Ver sloot, Janus de Visser, Gert Boshoven, Osman Cimen. Michel Mehssant. Fabian van Lenten, Willy den Eerzamen (Hakan). Barbara Götte sprokkelde met haar paard Hardy Hood het punten totaal van 159 bijeen. foto Marijke Folkertsma door Lucien Roelandt BRL'INISSE - Bij de dressuur- vvedstrijd van de RV Grevelin- gen kwamen de Zeeuwse ruiters uitstekend voor de dag. On danks de overmacht aan Bra bantse en Zuid-Hollandse deel nemers deed de Zeeuwse afvaardiging een behoorlijke greep in de prijzenpot. Vooral de aanstormende jeugd reed zich op manege Aquadelta in de kij ker. Op het hoogste niveau, de klasse Z2, was niemand tegen het jeugdtalent Thamar Zwei stra opgewassen. De amazone uit Vrouwenpolder won met Ky- rian beide proeven. De pupil van Leunes van Lieren stuurde de donkerbruine vier voeter in de eerste proef naar 185 punten. In de tweede proef moest de Walcherse het met een puntje minder doen. In de klasse M2 onderscheide de jeugdige Nadine Timmerman zich met Julio T. De amazone uit Veere stuurde haar bruine ruin naar een totaal van 161 punten. Dat was slechts een puntje min der dan winnares Semra Ko- mngs uit Wouw met Lidelia. In de klasse L, die door de grote deelname in twee groepen was gesplitst, eiste Loes Cevaal in groep B een hoofdrol op. De amazone uit Grijpskerke was op Hanriëtte met het prima totaal van 171 punten in de eerste Paardensport Bruinisse. Dressuurwedstrijd RV Greve- lingen. Paarden Z2-47: 1 Thamar Zwei- stra/Kyrian (Oranjezon) 185, 2. Henny Brouwer/Cadannce (Oudenbosch) 177. Z2-48: 1. Thamar Zweistra/Kyrian 184, 2 Henny Brouwer/Cadence 180. Z1-37: I.Moniek van Dijk/lstanbul (Rockanje) 191. Zl-38: 1. Moniek van Dijk/lstanbul 192,2. Melanie Oosterveen/lbas (De Lier) 189. M2-27 1. Semra Konings/Kidelia (Wouw) 159, 2. José Westerhof/Jori (Oudenbosch i 150 M2-28: 1 Semra Ko- nings/Kidelia 162, 2. Nadine Timmer man, JuhoT 161 M1-21- 1 Patty Voogd,' Ginger (Oude Tonge) 164, 2. Sonja de Feyter. Leon (Schouwse R 159. M1-22: 1. Willeke Adriaanse/Onvectus (Braan- jenhoekl 159,2 Jacqueline de Krom/Hol- ly Ville lOudenbosch) 158. L-15 (groep A): 1. LoesCevaal/Hariët (Gouwe Reyersl 171,2 Luciene de Beer/lxvanck (RV Gre- velingen) 162 L-16 (groep A): 1. Los Ce vaal/Hariët 167, 2. Astrid Kroon/Odine (Scheldestad) 159 L-15 (groep B): 1 Bar bara Gótte'Hardy Hood (Walcheren) 159, 2. Corine Wondergem/Eendracht's Mon treux (Oranjezon) 158 L-16 (groep B). 1. Corine Wondergem/Eendracht's Mon- treux 159,2. (gelijk) Barbera Gótte/Hardy Hood en Ivonne Goetheer/Franky Boy 157. B-9:1 Carmen van der Hoek/Under- cuver (Zevenbergen) 167,2. Carla Antho- nisse/Kornet (Bergen op Zoom) 159. B- 10: 1. Carmen van der Hoek/Undercuver 166, 2. Annelies Bouron/Marie Landos (Wouw) 163. Pony's Z2-55:1 Suzanne Reineman/Rey- thems Nomar (Eendrachtr194, 2. Cita Zwart/Lucky (Mustang) 193. Z2-56: 1. (gelijk) Cita Zwart/Lucky en Monniek van Dijk/Zeplin (Rockanje) 194, Z1-37; 1 Charles van Belle/Denver (Oud-Beijer- land) 188, 2 Paulien Raucamp/Silva (Sé- Ros) 183. Zl-38: 1. Charles van Belle/Denver 193, 2. Paulien Rau camp/Silva 176 M2-27-1. EliezeThieme/ Denver (Oud-Beijerland) 165. 2. Sandra van der Bijl/Kadance (Schouwse R.) 152. M2-28: 1 Sandra van der Bijl/Kadance 153, 2. Elize Thieme/Denver 146. M1-21: 1 Albertine de Jonge/Lannegan (Weelr 164 M1-22:1. Albertine de Jonge/Lanne gan 142. L-15:1 Amanda Smeeding/Gol den Dream (Renesse) 159, 2. Donja Bleijie/Norijov (Weelr. I 158. L-16:1 Don- ja Bleijie/Norijov 172, 2. Amanda Smee ding/Golden Dream 150. B-9: 1. Marieke van Driel/Myrana (Oude Tonge) 167. 2. Elna Ridderbos/Winterkoning (Sé-Ros) 163 B-10: 1 Guido de Jong/Marnix (Schouwse R.) 162, 2. Peggie van Ast- /Witje 158. Tennis Voetbal proef de beste. Een score die te vens goed bleek voor het hoog ste dagtotaal. Cevaal bleef hier mee Luciëne Beer met Ixvanck van het organiserende RV Gre- velingen negen punten ruim voor. Ook in de tweede proef ging het oranje lint naar Loes Cevaal. Ditmaal bleef ze Astrid Kroon van het Vlissingse Schel destad met Odina acht punten voor. Oppermachtig In groep A waren de Walcherse combinaties oppermachtig, In de eerste proef liet Babara Götte van zich spreken. De Walcherse reed Hardy Hood naar een to taal van 159 punten, goed voor de eerste plaats. Götte werd in haar kielzog gevolgd door de Middelburgse Corine Wonder- gem met Eendracht's Montreux. die slechts één punt minder had En daarmee was voor de Zeeu wen de koek nog niet op. In de strijd om de derde plaats hiel den de Westkapelse Ingrid Ver burg met Cadalore, Ivonne Goedheer met Franky Boy van de Borselse Weelruiters en de Ritthemse Joke Wisse met Latrichta met 157 punten de ba lans in evenwicht. De tweede proef werd een prooi voor Corine Wondergem en Eendracht Montreux. Barbera Götte en Ivonne Goetheer moes ten ditmaal de tweede plaats de len (157 punten). NSW 3-9 Floreant 3-3 Xerxes 2-6 S'dam 3-2 Spirit 3-6 Zuidland 1-1 Smitshoek 3-5 Rohda'76 2-0 WK 2-4 Bolnes 3-0 Zevenhoven 2-4 Hgvl.Sp. 3-0 Derde klasse C: Den Bommel-Groen Wit R 1-0, Pelikaan-Leonidas 3-2, YW De Zwervers-Maasdam 4-3, NTVV-Gouds- wa Boys 3-0, GOZ-OudeMaas 1-4, NBSVV-Heinenoord 6-1. NTW 3-9 Heinenoord 3-4 NBSW 3-7 Maasdam 3-3 Oude Maas 3-6 Goudsw 8 3-3 Pelikaan 3-5 Groen Wit R. 3-2 Zwervers 3-5 Leonidas 3-1 Bommel 3-4 GOZ 3-0 Vierde klasse C Zuiderpark-Botlek 4-0, Hellevoetsluis Zinkw.Boys 2-1. Putters- hoek-Voorne 0-2. Melissant-Flakkeelza) 1 -2, Simonshaven-WFB Afg, Rhoon-Her- kingen4-6. Zuiderpark 3-7 Horkingen 3-3 Flakkeelza) 3-7 Zinkw. Boys 3-3 H'sluis 2-6 Botlek 3-3 Melissant 3-6 Voorne 3-3 WFB 2-4 Rhoon 2-1 S'haven 2-3 P'hoek 3-0 Vijfde klasse D: Nelson/LSV-DES'67 1-3. ZBVH-Vlotbrug 3-2, Piershil-Rockanje 9- 0, Lombardijen-Zwartewaal 3-2, OFB- RSM Afg, Pretona-SNS 1-4. ZBVH 3-9 Pretoria 3-3 Piershil 3-7 DES'67 3-3 SNS 3-6 Rockanje 3-3 L'dijen 3-6 RSM 1-0 Vlotbrug 3-4 Z'waal 2-0 Bernisse 1-3 Nelson/LSV 3-0 OFB 2-3 Zondagvoetbal. Derde klasse C: Dubbel- dam-PFC 0-1, Oud-Beijerland-OHW 2-1, DBGC-WRW 1-1, Musschen-OW 1-3, LMO-DHZ 1-0, HION-Hellevoetsluis 1-0. OVV 3-6 PFC 2-3 HION 3-6 Beijerland 2-3 LMO 3-5 WRW 2-2 DBGC 2-4 Hellev 2-1 Dubbeldam 3-4 DHZ 2-0 OHW 2-3 Musschen 2-0 Vierde klasse E: Flakkee(zo)-WCR 2-2, Blankenburg-Coal 0-6, Transvalia- SCO'63 2-5. Abbenbroek-Tediro 5-1, Poortugaal-DCL6-3. DEH-Belvedere 1-2. Belvedere 2-6 DCL 2-3 Abbenbroek 2-6 DEH 2-3 SCO'63 3-6 Flakkee zo 2-1 WCR 2-4 Transvalia 2-0 Coal 1-3 Bburg 2-0 Poortugaal 2-3 Tediro 2-0 Vijfde klasse H: FIOS-Dirksland 4-3, Ro- ckanie-RET 10-1, RDM-Vierpolders6-1. FIOS 3-9 Dirksland 2-3 RDM 3-6 Vierpolders 2-0 Rockanje 2-3 RET 2-0 Volleybal Nieuwerkerk Eilandbokaal. Poule HDB. Finale: Godrie/Otte-Goedegebure- /Vreeke 6-3 7-5 HEC1 finale: J. Quaak-E. Verbraak 6-2 6- 2 HDC. Finale: Van Schaik/Fondse-Korenhof/Vreeke 6-4 3-6 6-1. DDC Finale: Bos/Hommel-De Ko ning/Jol 6-2 6-4 GDC. Finale: Slootmak- er/Vreeke-Slootmaker/Folmer 6- 1 6-3. HEC2. Finale: MFolmer-Jde Looff 6-4 6- 4 HED1 Finale. J Lems-A. Goedgebure 6-1 6-7 6-3 DED. Finale: E. Terwisscha-A. Atoon 6-1 6-1. HDD1. Finale: Lems/Praet- Verkaart/Colhgnon 6-2 6-4. DDD1. Finale. Koot/V d Tak-Buijs/Buijs 7-6 6-4 6-3. GDD1 Finale Bos/Bos-Verkaart- /Verkaart 6 1 4-6 6 0. HED2. Finale. M Pollenians M v d. Cingel 6-4 6-3 HDD2. Finale: Koot/Renden-Snoey/V.d. Steijn 6 4 6 1 GDD2. Finale: De Kreuk/De Kreuk-Roodenburg/Fonteine 6-4 0-6 6-3. DDD2. Finale. Kroon Lekkerkerk-Van Op- huizervDe Vries 6-1 6-1 Eiland-toernooi: 1 Zierikzee 162 punten, 2. Duiveland 150, 3 Scharendijke 36, 4. Brouwershaven 12. 5. Renesse 10. 6. Bruinisse 6, 6, Wes- terschouwen 6,8. De Haene 6. Recreatieklassen WEA/MEVO'80. Poule A: Vishandel Van Beveren/- ASV-Boekhandel De Vries 0-3, WEA/Me- vo'80 1-Zeelandia 1 0-3, Café De Stulp- -WEA/Movo'80 2 3-0, Paviljoen De Schorpioen-Sporthuis Zierikzee 0-3. Poule B: Surf Inn-HCR De Kroon/Wiska 1 0-3, Schouten/LMB-Vermeer/Cluzona 2- 1, Zeelandia 2-Bouwman Sleepdienst 0- 3, Cafë De Vlinder-W Kwiek 4 2-1. Poule C: Gem. Schouwen-Duiveland- -Timmerman Natuursteen 0-3, ZWN- -Zeelandia 32-1, WEA/Mevo'803-VVOZ 0-3, Stadscafé De Banjaard-Verfbron Goes 0-3. Marleco/Cluzona 2-De Vanger Kv.iuk 5 1-2. Poule DA. CZ Groep-Mosselhandel Schot/Wik 12-1, Foto Leen Koper/Cluzo- na-Paviljoen De Zandsnor 2-1, Brinkman/Kwiek D1-WEAMevo'80 D1 3- 0. Poule DB: Bloemenshop Krokus/ASV 1- 3, Dries HerenMode/Wik 2 1-2, Fennet/Renesse 1-1, Bolle Dier&Tuin- /Wik 3 1-0, WEA/Mevo'80 meisjes 0-0, HCR De Kroon/Wiska 2 0-0. Zaalvoetbal Zaterdagvoetbal. Tweede klasse D: WK-Zuiciland afg., Floreant-Stellendam 3-3. Zevenhoven-Bolnes 3-1, Xerxes- Rohda'76 afg NSW-Spirit 4-1, Smits- hoek-Rijnm,'Hgvl.Sp. 7-0. Burgh-Haamstede Tweede ronde: Neffen D'eule - Ankie's Kadoshop 11-1, Stulp^Schovers - Fennet Boys 4-3, ZV Haamstede - Pigalle 4-1, Sportcentrum - Soccer X 9-1, AZC - Delta Warenhuis 3-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 29