Hulsterloo blijft op de been Goes moet bittere pil slikken PZC Leider Wolfaartsdijk komt met schrik vrij Dick van Splunder vloert Stavenisse Vierdeklasser RCS laat IJzendijke terug in wedstrijd komen sport maandag 21 september 1998 17 HVV'24 verspeelt twee punten Zierikzee l nog zonder I punten uitslagen Nederlaag Oostkapelle-vrouwen Terneuzense Boys wint derby Weer geen winst voor Vlissingen Middelburg Al speelt knap gelijk Titelstrijd run-bike-run afgelast Alwin Vermeulen snel in Berlijn TSC heeft aan halve kans voldoende voor winst: 0-1 HULST - Tweedeklasser HW'24 speelde tegen Noad een slechte wed strijd, waarin trainer Ko Stoutjesdijk zijn spelers gebrek aan inzet verweet. De 2-2 tegen de Tilburgers werd als een nederlaag er varen. De slapte bij HW leidde tot verlies van persoonlij ke duels, veel balverlies en weinig gevaar van Hulst zijde. Doelman Jean-Pierre de Keijzer stopte in de eerste helft een strafschop, die hij zelf had veroorzaakt. Harm Rietjens scoorde vijf minuten voor rust: 1- 0. Kort daarna bepaalde Akdimi de ruststand, toen hij na balverlies bij HW binnen tikte: 1-1. Betere kansen HVV'24 kreeg na de her vatting de betere kansen. Marvin Hamelink zette de thuisploeg op voorsprong: 2-1. Randy Samallo profiteer de vijf minuten voor tijd van slordig uitverdedigen en tekende voor de Bra bantse gelijkmaker: 2-2. j VLISSINGEN - Door een k benauwde 3-2-overwin- ning bij Dosko gaat Ter- neuzen aan de leiding in de derde klasse van het 1 zondagvoetbal. Het deelt die koppositie met Virtus, 4 dat met 1-0 won van Zie- c rikzee. Axel won na een •5 emotionele slotfase met 3 4-2 van Jeka. Het Zeeuw- a se treffen tussen Patrijzen 6 en Vlissingen eindigde s met 1-1 onbeslist. Ook bij 3 Middelburg-Internos viel 3 geen beslissing: 0-0. ■3 Virtus-Zierikzee 1-0: De 3 thuisploeg toonde zich 2 feller in de persoonlijke ■0 duels. Bij een technisch 0 beter Zierikzee kreeg Jar- no Vermeulen voor rust twee kansen. In de tweede s- helft vielen de Zeeuwen 5' sterk terug. Toch duurde het nog tot de 78e minuut 4 voordat Rob Jansen 3 scoorde uit een strafschop die was toegekend omdat 4 doelman Jaco van dei- Schee een doorgebroken 3 speler ten val bracht. Middelburg-Internos 0-0: Van goed voetbal was -2 geen sprake in dit span- -• nende duel. De Braban- ders hadden met name in -o de eerste helft het mid- o denveld in handen, maar de voorhoedes van beide 5 teams waren onmachtig. r- Bovendien staken beide doelmannen in zeer goede '3 vorm. 3 Axel-Jeka 4-2: Kort voor ■c rust schoot Job Zwegers -o vanaf de stip een sterker Axel weer naast de gasten, die door Ramiro Crispina al vroeg op voorsprong waren gekomen. Door twee treffers van Marino Dhooge liep Axel in de tweede helft uit tot 3-1. Nadat Jasper van Eek voor 3-2 zorgde, werd een Jeka-treffer afgekeurd. De gelijkmaker leek een kwestie van tijd maar het was echter Axel dat scoor de, weer uit een straf schop, toegekend omdat Patrik Dankaart gevloerd was. Job Zwegers bepaal de de eindstand van dit door zeven gele kaarten ontsierde duel op 4-2 ioorWim Broekhoven IVLISSINGEN - Wolfaartsdijk _cblijft na de krappe 3-2-over- ninning op Hoedekenskerke net als Zaamslag (4-0-winst op '5Spui) zonder puntverlies aan de eiding. 3|Wolfaartsdijk-Hoedekenskerke •2: De bezoekers waren meteen na rust door Johan Beulens en -2 Jan Wijnhorst met 0-2 voorge- ■jj tomen, maar halverwege die helft zorgde Jan Kole nog voor 1-2. Vlak voortijd werd het door - Harm Fluyt gelijk en ver in bles suretijd maakte dezelfde speler ook nog 3-2. Krabbendijke - Wissenkerke "-1: Al na drie minuten stond de 3 thuisploeg via Martin Bal met 1- Ovoor. Krabbendijke bleef kan- 6 sen missen en het doelpunt viel ■5 aan de andere kant. Daaf van der Maas tekende na een uur voor 1-1. SVR-Borssele 1-2: Ad Schipper maakte net voorrust 0-1 en Ste fan Minnaard direkt na de thee voor 1-1. De winnende Borsse- le-treffer kwam er na 61 minu- :en via John Nieuwenhuize. Xieuwdorp-Nieuwland 0-1: De thuisploeg bleek niet in staat de kansen te benutten. Het in de eerste helft gescoorde doelpunt van Herbert van Waarde was voor Nieuwland voldoende voor de volle winst. Waarde-SVD 2-0: De probleem loze overwinning kwam tot stand via doelpunten van Mar tin Comelisse na een half uur en Martin van der Maas vijf minu ten voor tijd. Zaamslag-Spui 4-0: Op een voorzet van Jordy Bakker scoorde Erik Tissink al na zes minuten. Na een half uur scoor de Zaamslags laatste man Wim de Pooter de 2-0. Toen het na twintig minuten in de tweede helft door Jacco den Hamer 3-0 werd, was de wedstrijd beslist. Vijf minuten voor tijd werd het door Den Hamer ook nog 4-0. ZSC-Cadzand 8-2: Na twintig minuten was het al 3-0 door Niels van de Moezel, Jacco Hey- boer en Jan Willem Dorreman. Angelo Martlé kon voor rust nog wel tegenscoren, maar via Wer ner Klaassen, Edwin van Oeve- ren, Thomas Petiet, Niels van de Moezel en John Dorreman werd het daarna eerst 8-1. Joris Hen driks maakte daarna 8-2. door Klaas Verspoor VLISSINGEN - De vijf koplo pers in de vierde klasse, Smer- diek, Unitas'30, DSE. Brouwer shaven en ZPR'84. bleven ook in hun derde wedstrijd zonder puntenverlies. Duiveland ging thuis fors onderuit tegen ZPR'84 (0-7) en Mevo pakte een punt tegen Vrederust (1-1). Brouwershaven pakte flink uit tegen Stavenisse (6-3). Smerdiek - Halsteren 5-1: Bin nen een kwartier had de thuis ploeg Halsteren door doelpun ten van Niels Hage (1-0) en tweemaal Jacky op den Brouw al op de knieën. Daarna nam Smerdiek gas terug en kon Hal steren tot aan de 4-0 van Op den Brouw (78e minuut) wat in de wedstrijd komen. Alex van de Reest scoorde vijf minuten voor tijd de 5-0 voordat Coen van Oe- velen in de slotminuut de eer redde voor Halsteren. Brouwershaven - Stavenisse 6- 3: De wedstrijd van Dick van Splunder. Binnen 24 minuten •naakte hij een loepzuivere hat trick. Bernard de Rijke maakte er 3-1 van, maar Leen Lemsom maakte tegen zijn oude ploeg de 4-1Dick van Splunder scoorde met zijn vierde treffer 5-1 en Pe ter de Haantekende voor 6-1. Stavenisse maakte de score door treffers van Martin Neele en Adrie Smits wat dragelijker. Tussendoor miste Dick van Splunder een strafschop. Duiveland - ZPR'84 0-7: Een zwaar gehavend Duiveland kwam duidelijk te kort. Door goals van Robert Gomers en Chris Berkhout was het bij rust 0-2. Tussen de 57e en 63e mi nuut voltrok het Oosterlandse drama zich. Ruud van Rijke- voorsel (0-3), Ronald de Marte- laare, Michel d'Hondt en weer De Martelaare scoorden. Zeven minuten voor tijd bepaalde Berkhout de 0-7 eindstand Vrederust - Mevo 1-1: Vrederust was voor rust iets beter. Uit een vrije trap van Jan Heikamp kopte Eric Wijsman echter de 0- 1 binnen. Drie minuten na de openingsgoal zette Gerard Scheepers Vrederust op 1 -1 door Jos van Belzen VLISSINGEN - Halverwege het duel tegen IJzendijke, met een 2-0-stand op het bord en een speler meer in het veld, leek RCS op weg naar de koppositie in de vierde klasse. De Souburgers zagen de gasten door twee tref fers van Adri van Hanegem nog langszij kómen. Ook Clinge sloeg in de slotfase toe: in het laatste kwartier werd een 2-0- achterstand tegen FC Bergen nog omgebogen in een 3-2 zege. Hansweertse Boys-MOC'17 2-2: De gasten waren beter, maar za gen een counterend Hansweert se Boys de leiding nemen door Frank Quakkelaar Door twee doelpunten van Hugo van Leeu wen boog MOC'17 de achter stand om in een 2-1-voor sprong. Kort voor het einde schoot F rank de J onge de gelijk maker binnen. Sluiskil-Luctor'88 4-2: In een rommelig duel werd de eerste helft zonder doelpunten afge sloten. Kort na het begin van de tweede helft werd het 0-1 door Erik de Groene. Door een echte hattrick van Dominique Verlin den, gescoord binnen tien minu ten. kwam Sluiskil op een 3-1 voorsprong. Marco Utermark bracht Luctor'88 nog wel dich terbij, maar Davy Gijzel maakte met een schitterende treffer aan alle illusies van de gasten een einde. RCS-IJzendijke 2-2: Vijf minu ten voor rust werd Mengalfeo Read ten koste van een rode kaart gestuit door doelman Menno Heijens. De toegekende vrije trap werd door Read zelf achter invaller-doelman Tol Putter geschoten. Vier minuten later was het Martin Janse die deze voorsprong verdubbelde. In de tweede helft waren de Souburgers niet bij de les. het geen al snel leidde tot de aan sluitingstreffer van Adn van Hanegem. Kort voor het einde bracht van Hanegem met zijn tweede treffer de gasten op ge lijke hoogte. FC Bergen-Clinge 2-3: Na een doelpuntloze eerste helft kwam de thuisploeg na rust op een 2-0- voorsprong door Rien Luister burg en Jack Parel. Een tot dan machteloos Clinge wierp met nog een kwartier te spelen de schroom van zich af. Onder aan voering van invaller Pascal Del- forge pakten de ontketende gas ten alsnog de overwinning door doelpunten van Marco van de Bilt. Peter Drumont en Pascal Delforge. Hontenisse-Steen0-2(0-1). 45. Lau rens van Remortele 0-1, 89. Perry Sturms 0-2. Scheidsrechter: W. Broekhoven (Middelburg). Gele kaart: Michel d'Olieslagers, Michel van de Bosch, Laurens van Remor tele (Steen), Danny Pauivels en Luc Vermeersen (Hontenisse). Aantal toeschouwers: 200. Hoofdplaat-Vogelwaarde 5-1 (4-0). 22. Robbie Jonkman 1-0, 28. Robbie Jonkman 2-0, 38. Robbie Jonkman 3-0, 46. Robbie Jonkman 4-0, 77 Bart Magnus 4-1, 91 Serge de Ruijsscher 5-1. ScheidsrechterJ Schepers (Hoogerheide)Gele kaart. Micheal van Esbroek (Vogel waarde) en Martin Scherbeijn (Hoofdplaat). Aantal toeschouwers 150 Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Quick Boys Al-Sparta Al 0-5, VWAI-Excelsior A1 1 1Eindhoven Al -Dordrecht Al 2-3, Feye noord(A)Al-RKC Al. 4-0. Middelburg A1-Roda JC Al 1-1, MW A1-Fortuna S Al 1-1. F'noord Al 3-9 D'drechtAl 3-4 Sparta A1 3-7 E'hovenAl 3-3 Quick B. Al 3-6 Fort.AI 3-2 VW Al 3-5 E'sior Al 3-1 Roda JC Al 3-5 MWA1 3-1 M'burg Al 3-5 RKCA1 3-0 Derde divisie C: Papendrecht A1-TSC A1 5-2, Leonidas A1-Nieuwerkerk Al 1-0, Excelsior MA1-SAB Al 1-0. Terneuzen Einde van alle 3 blokken A1-RCS Al 2-2, Sparta(A) A1-DFC A1 afg, Har- dinxveld A1-Excelsior'20 Al 2-5. E'sior'20 A12-6DFCA1 2-3 Sparta A1 2-6 E'sior MA1 3-3 TSC Al 3-6 N'kerk Al 3-3 Leonidas A1 3-6 RCS Al 3-1 Tern. Al 3-5 SABA1 3-1 P'drechtAl 2-4 H'veldAl 3-1 B-junioren. Tweede divisie B: ADO B2- Spartaan'20 81 2-1, RVC B1-UVS BI 4-1. Dordrecht Bl-SVVSMC BI 5-1, Excelsior B1-RBC BI 2-1,Sparta(A) B1-RKCB1 Afg. RCS B1-Barendrecht B1 0-4 ADOB2 3-9 RKCB1 2-3 Spart.'20 81 3-6 D'drechtBI 3-3 RVC BI 3-6 B'drecht BI 3-3 RBCB1 3-6 SWSMCB1 3-3 E'sior B1 3-6 SpartalA) 2-0 BI UVSB1 3-6 RCS BI 3-0 Derde divisie D: WSC Bl-Spijkenisse B1 0-3, ASWH Bi-Middelburg BI 6-0, TSC B1-JEKA BI BNO, VOAB Bi-Internos 81 2-1, Hekelingen Bl-Wilhelmina BI 2-2, Longa Bi-Baronie B1 1-1 VOAB BI 3-9 WSCB1 3-3 S'msseBI 3-9 M'burg BI 3-3 H'lingenBI 3-7 Baronie BI 3-2 Longa B1 2-4 Internos BI 3-1 ASWHB1 2-3 JEKAB1 2-0 W'mina BI 3-3 TSC BI 2-0 OLDENZAAL - Ook de tweede uitwedstrijd in de eerste klas se van het vrouwenvoetbal heeft Oostkapelle geen punten op geleverd. Ilona Stouthamer kon tegen Berghuizen na twintig minuten een opgelopen achterstand nog wel wegwerken. Na rust moest de ploeg met tien vrouwen verder, omdat Stoutha mer geblesseerd uitviel en er geen wissels meer waren. Na tien minuten werd het 2-1 en ondanks een overwicht kwam er geen verdiende gelijkmaker KLOETINGE - In de tweede klasse klasse van het vrouwen voetbal won Terneuzense Boys de derby tegen Kloetinge met 1-2. Jeanine van der Horst kon Kloetinge voor rust op 1-0 brengen, maar een fraaie solo van Inge Suy vlak na de thee be tekende 1-1. Het terechte gelijkspel kwam er met omdat ze ven minuten voor tijd Laura Spinnewijn voor de Terneuzense ploeg een hoekschop binnenkopte. SASSENHEIM - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal verloor Vlissingen met 2-0 van de reserves van Ter Leede. Die stand was al bij rust bereikt en ondanks het Vlissingse over wicht in de tweede helft kwam er geen verandering meer in de stand. MIDDELBURG - In de eerste divisie van de A junioren blijft Middelburg Al na de 1-1 in de thuisdwedstrijd tegen Roda JC ook na drie wedstrijden ongesl agenVoor erg veel publiek had Roda JC de eerste helft een groot overwicht en met de 0-1- ruststand kwam de thuisploeg er nog genadig vanaf. Middel burg wierp daarna alle schroom van zich af Na tien minuten maakte René Gerritsen vanaf elf meter gelijk. Een Limburgse strafschop werd vervolgens door Joan van Belzen gestopt. De punten hadden zelfs in Middelburg kunnen blijven als Lionel Lord in de laatste minuut bij een open doelkans niet in het zij net had geschoten. DOMBURG - Het afdelingskampioenschap run-bike-run van de triatlon-afdeling West II, dat op zaterdag 26 oktober in Domburg zou worden gehouden, is afgelast. Tot op heden schreven er slechts dertien triatleten in op de lange afstand waarvan elf afkomstig van de organiserende vereniging Dy namica. Na overleg tussen organisator Dignus Lenssen en afdelings- -secretaris Jaap van der Sluis is besloten om de wedstrijd niet door te laten gaan. ,,Een flinke tegenvalleren hoop werk voor niks", baalde Lenssen. „Toen Dynamica gevraagd werd om het kampioenschap te organiseren, voorspelde Van der Sluis een deelname van zeker honderd man", herinnerde Lenssen zich nog als de dag van gisteren „Dat was eens maar nooit weer." BERLIJN - Alwin Vermeulen van de Goese atletiekvereni ging AV'56 heeft op de marathon in Berlijn een uitstekende tijd van 2 uur 35 minuten en 30 seconden gelopen. Veteraan Jan de Wilde (AV'56) hield Vermeulen 25 kilometer lang in toom om te voorkomen dat hij zich over de kop zou lopen. Daarna liet De Wilde zijn tempo wat zakken omdat hij over drie weken weer aan de start staat van de Eindhovense mara thon. Alwin Vermeulen hield zijn tempo goed vast en verbe terde zijn persoonlijk record ruimschoots. Jan de Wilde fi nishte in een tijd van 2 uur 42 minuten en 25 seconden. Jong Ambon schiep zich tegen Lewedorpse Boys vele kansen, maar wist niet te scoren. Hier komt El- dridge Pentury te laat om het de verdediging van Lebo moeilijk te maken. foto Ruben Oreel Aardenburg kan overtalsituatie niet uitbuiten door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ondanks een ondertalsitu- atie door een uit het veld gestuurde speler wist Hulsterloo op eigen veld met 4-3 te winnen van Aardenburg. Walcheren ging op eigen veld onderuit tegen Noormannen. On der leiding van oud-Walcherentrainer Hans Hack wonnen de Westkappelaars met maar liefst 6-3. Hulsterloo-Aardenburg 4-3: De gasten le ken in de tweede helft te gaan profiteren van een overtalsituatie, ontstaan door het weg zenden van een speler van Hulsterloo. Na dat Michel van de Walle voor 0-1 had ge zorgd. bogen Dennis Mangnus, Stefano de Vos, Lode van der Heijden en Jan Bosman deze achterstand om tot een ruime 4-1- voorsprong voor de thuisploeg. In de laatste tien minuten kwam een aandringend Aar denburg nog terug tot 4-3 door Robby van de Wijnckel en Michel van de Walle. Jong Ambon-Lewedorpse Boys 0-1: In een enerverend duel had de thuisploeg welis waar meer balbezit, maar wist „vooral in de eerste helft weinig kansen te scheppen. De gasten kwamen op voorsprong door een om haal van Simon Smits. Na rust kreeg een aanvallend Jong Ambon wel kansen, maar wist het die niet te benutten. Lewedorpse Boys bleef gevaarlijk met uitvallen, maar tot tweemaal toe stond de paal een treffer in de weg. Bij de thuisploeg viel Frans Salawa ne in de eerste helft geblesseerd uit. Nader onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat zijn scheenbeen gebroken was. Graauw-Oostburg 1-0: Een sportief maar ook slecht duel met weinig kansen voor bei de ploegen. Na een half uur was het Jean- Paul de Caluwé die de bal uit een corner van Nico Mahu vanaf de rand van het 16 meter- gebied schitterend inkopte Koewacht-Zeelandia 1-1: In een gelijkop- gaand duel kwamen de Middelburgers na een half uur op voorsprong door Marcel Cal- jouw. Ondanks kansen voor beide teams bleef deze stand lang op het bord staan. Pas tien minuten voor tijd bracht Boudewijn Rietjens een aandringend Koewacht langs zij. Walcheren-Noormannen 3-6: Door twee misverstanden in de Walcheren-defensie stond het halverwege 0-2 door Mark en Jac kie Minderhoud. Met nog een half uur te gaan en bij een 0-4-stand door tweemaal Je roen de Witte leek de wedstrijd gespeeld. Door Björn Ronde en Imke Kuyper (twee maal) werd het nog even spannend. Het was echter de wedstrijd van Jeroen de Witte, die zelf nog eenmaal scoorde en bovendien de voorzet gaf waaruit zijn broer Ramon de eindstand op 3-6 kon bepalen. Domburg-Philippine 4-1: Een ietwat ge flatteerde overwinning voor de thuisploeg na een met name voor rust aantrekkelijk duel. Door twee rake kopballen van Ramon Vader stond het 2-0 halverwege. Nadat Ko Brand vanaf elf meter voor 3-0 had gezorgd, krulde trainer-speler Geert Bouwman de bal uit een vrije trap schitte rend in de kruising. Tien minuten voor tijd werd de eer voor Philippine gered door Job van der Vinnen. door Jan Dagevos GOES - TSC mag dan niet meer tot het walhalla van het zondag voetbal behoren, de Ooster- houtse formatie heeft nog wel de typische trekjes van een hoofd klasser. Veel verdedigen dus, zuinig spel en loeren op dat ene kansje. Een beproefd recept, dat ook gisteren tegen Goes weer werkte. Brian Piris schoot in de 77e minuut van afstand raak en dat was genoeg voor de volle winst, 0-1. „Een kans, één doelpunt", kraaide TSC-spits Justin Goet- zee victorie. „Nou ja kans..., ei genlijk was het geen kans", voegde hij er meteen aan toe. Zo was het maar net. De bal werd in de 77e minuut opzij gelegd naar Brian Piris (ex-NAC), die be sloot om maar eens uit te halen. En het verdwaalde schot trof nog doel ook, mede doordat doelman Olaf Filius en Serge Berrevoets - hij stond net naast de paal geposteerd - weigerden in te grijpen. Luizige manier De luizige manier waarop TSC met de winst aan de haal ging, leverde na afloop de nodige ge spreksstof op. Toch waren trai ner en spelers van Goes ook zo reëel om de hand in eigen boe zem te steken. Want waar TSC aan een halve kans voldoende had, daar had de thuisclub aan tien goede mogelijkheden niet genoeg. „Deze nederlaag is een bittere pil", stelde Goes-trainer Hugo Barends. „We speelden TSC zeker in de tweede helft he lemaal weg, maar ja, je moet ze wel maken." Vooral Michel Jonckman mag nog wel eens bij zichzelf te rade gaan. De spits hielp drie kop- kansen om zeep. Zeker één daarvan - de kopbal in de 66e minuut - had raak moeten zijn, maar de aanvaller mikte in vrije positie voor het doel naast. Offensief Nadat de Brabanders in de 77e minuut op 1-0 waren gekomen, zocht Goes nog meer dan voor heen het offensief. Het leverde een prachtige slotfase op, met mogelijkheden voor Jacco de Kok, Jan-Willem de Kok, Ron Brusket en Rosano Ackton. De laatste had de bal voor het inlo pen, maar net als de meeste spe lers van Goes had ook hij ruzie Hugo Barends: „We boeken elke week progressie." met het witte speeltuig. De ke ren dat Goes wel goed richtte, was er altijd nog TSC-doelman Arno Hölzken. Hij kwam dit sei zoen over van vierdeklasser Boeimeer en liet gistermiddag op sportpark Het Schenge zien een aanwinst te zijn. De doel- verdediger had geen bal vast, maar hij redde keer op keer, soms met de voet, dan weer met de vuist. Zo bleef het 1-0 voor TSC, ook al omdat de uitsteken de leidende arbiter Stoffijn uit Terneuzen weigerde de bal in de 88e minuut op de stip te leggen, toen Jonckman ten val werd ge bracht. „Het enige dat ik de ploeg kan verwijten is dat de kansen niet zijn benut, maar voor het overi ge ben ik snel uitgepraat", cort- cludeerde trainer Barends. „Het is verschrikkelijk zonde dat we drie punten hebben laten lig gen, maar we hoeven niet te wanhopen. Als ik zie hoe we vanmiddag hebben gevoetbald, dan hoeven wij absoluut niet bang te zijn voor degradatie." De Bevelandse zondag-eerste klasser hoeft inderdaad niet bij de pakken neer te zitten. Na een dramatische oefencampagne heeft de ploeg zich op tijd her vonden. Goes is een team met jeugdig elan, waar het enthousi asme van afdruipt. Zo af en toe is het nog iets te onstuimig. Zo liep de thuisclub zich in de eer ste helft tegen TSC nog wel eens voorbij en werd te snel de lange bal gehanteerd. „Het is soms wat te onrustig", zei Barends, „maar we boeken elke week foto Ruben Oreel progressie. Mijn vertrouwen in dit team is onverminderd groot." Goes-TSC 0-1 (0-0). 77. Brian Pins 0-1. Scheidsrechter H Stoffijn (Ter neuzen). Gele kaartWouter Wolfs (TSC). Aantal toeschouwers: 500. Goes: Olaf Filius; André Voogd, Mart van de Guchte (84. Rosano Ackton), Jan Willem de Kolc, Peter Nieuivdorp; Marco Vogel (62. Rinze Back). Wander Snoeck (62. Ron Brusket), Serge Berrevoets, Leo de Groot, Michel Jonckman en Jacco de Kok.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 17