ubbele overwinning Koewacht motorrijder Bakker Doelpuntrijke start zaalvoetbal Beenhakker twijfelt over Cruz Onverwacht succes Basie en Boeckhout leiden strijd om titel Zeeuwse topscorer Ruiters Van Lieren en Den Exter naar Jumping Amsterdam Alewijnse zesde in Belgische titelstrijd plannen en vrouwen Zeeuwse zwemclub behalen nationale titel op de schoolslag Angela Maas 3wint in Tilburg Tiende plaats Van Lamoen uitslagen agenda Luctor-RCS weer afgelast tan onze sportredactie lOERMOND - De zwemsters {pan zwemclub Koewacht heb- iben zondag bij de langebaan- wedstrijden van Roermond goed gepresteerd op de school slag. Linda Vink. Stefanie Ankie Buijs, Jolien de Maeyer en Daisy de Ridder leg- den in de Grindmeren van Roer- mond beslag op de derde tot en met de zevende plaats. Door de prestaties van het vijftal kroon den de Zeeuws-Vlaamse zwem sters zich tot de beste school- slagploeg van Nederland. Ook de andere Zeeuwse deelne mers deden van zich spreken. Zo werd Tom Pieterse (ZCK) elfde de vrije slag bij de senioren. Op de vrije slag bij de junioren werd Saskia Herrebout (STV) terwijl Charles Potin u (STV) de zesde plaats behaalde, j De wedstrijd in Roermond was de laatste langebaanwedstrijd nvan het seizoen, maar niet de x minste. De zwemmers hadden in de Grindmeren te maken met woelig Maaswater, dat was af gekoeld tot zeventien graden op veertig centimeter diepte. Op een meter diepte zakte de tem- j peratuur echter tot vijftien gra ven. De harde noordenwind, die 3 de boventemperatuur op twaalf graden hield, zorgde voor flinke golfvorming. Het regende niet tijdens de wedstrijd, waardoor slechts twaalf van de 319 ge starte deelnemers voortijdig het water verlieten. Onder de uit vallers waren vier Zeeuwen. TILBURG - Angela Maas heeft zondag de finale van de verlie zersronde gewonnen op het in ternationale toernooi van Til burg. De zeventienjarige rolstoeltennisster uit Koude- kerke versloeg Jessica Laumen met 6-2 en 6-1. In het hoofdtoernooi van de I open categorie werd de Zeeuwse in de eerste ronde met tweemaal 6-4 uitgeschakeld door Ingrid van Keulen uit Raamsdonkveer. In het dubbelspel verloor Maas met Judith Sanders uit Veghel in de halve finale van de als eerste geplaatste speelsters Sonja Pe ters en Esther Vergeer: 6-2 6-0. De vrije slag bij de mannen en de vrouwen had niet zo'n groot deelnemersveld als in de voor gaande wedstrijden. Ook Rem- co Folkertsma, de nummer één van Nederland, kwam niet aan de start. Na de Kanaalrace in Vlissingen had hij verkondigd te zullen stoppen vanwege on vrede met de zwembond. In Roermond was hij aanwezig om verhaal te halen bij een aantal bestuurders van de bond. Edith van Dijk, die Folkertsma's klacht ondersteunde, dook wel het Maaswater in. Tom Pieterse van Koewacht zwom zijn beste wedstrijd van het seizoen. Pieterse, die van koud water houdt, kon goed meekomen met de grote kop groep. Maar omdat de eind sprint in het zicht van de finish al vroeg werd ingezet, kon Pie terse zich niet mengen in de strijd om de dagzege. Hij eindig de op de elfde plaats. Bij de vrouwen vochten Kim Verheij- den, Femke Scheele en Sylvia de Heus een onderlinge strijd uit. De Heus won en werd 26e. Nederlaag De Stormvogelploeg leed een opmerkelijke nederlaag op de schoolslag. De Vlissingers, met Maart je van Keulen, Carlien Schrijvershof en Selena van Hoek, konden de kopgroep met Linda Vink niet volgen, maar moesten ook de tweede groep la ten gaan. Maart je van Keulen slëurde haar ploeggenoten nog wel naar de tweede groep toe, maar toen Ankie Buijs flink aan die groep ging trekken, moesten Carlien Schrijvershof en Selena van Hoek afhaken. Ze verlieten daarop de wedstrijd. Van Keu len hiel echter vol en kwam als achtste over de finish. Evenals de vrouwen behaalden de mannen van Koewacht de nationale titel voor ploegen. Ruud Pieterse, Stein de Maeyer en Arjan Dekker hielden de op gebouwde puntenvoorsprong vast. Junioren Naast de goede prestaties van Saskia Herrebout en Charles Potin deden de Zeeuwse junio ren Marinka Bil en Niek de Rid der het goed. Zij wonnen de vierhonderd meter. Petra Vink, die voor de eerste keer de dui zend meter zwom, eindigde op de derde plaats. doorLucien Roelandt UTRECHT - Sandy den Exter heeft een prima prestatie gele- yverd bij UTV in Utrecht. De amazone uit Kortgene stuurde haar paard Veersedam's Frisbee in de nationale rubriek over 1.30 meter naar de tweede plaats. Door haar tweede plaats ver overde Den Exter een startbe wijs voor Jumping Amsterdam, die eind november in de RAI wordt gehouden. De wedstrijd in Utrecht, waaraan door hon derd combinaties werd deelge nomen, werd gewonnen door William Laarakkers. Kampioen Laurens van Lieren plaatste zich in de Jaarbeurshallen in Utrecht voor de finale van de AMEV/Hippo Cup dressuur door Aector Doorns TERNEUZEN - Rink Basie (Middelburg zat.) en Mare Boeckhout (Breskens) zijn de leiders in de strijd om Zeeuws topscorerstitel. Beide spelers troffen in twee duels vier keer doel. Daarachter vormt zich een groep van veer tien spelers die drie doelpunten hebben gescoord. Opvallend was verder de hattrick van Leon van Belzen van Amemuiden te gen Rijsoord. Ook Basie, Johan Tuin (GPC) en Wemer Bisschop (Steen) waren met drie doelpun- Koewacht-zwemstcr Ankie Buijs werd vijfde op de schoolslag bij de langebaanwedstrijd in Roermond. foto Lex de Meester door Hans Hollestelle MIDDELBURG - Biezentrappers/Gerka Sport 2 is de Zeeuwse zaalvoetbalcompeti tie bij de vrouwen sterk van start gegaan. De ploeg behaalde een 12-2-overwinning op Kloetinge 4. Ook de eerste formatie van Bie zentrappers/Gerka Sport begon goed met een 7-0-overwinning op Tympaan. Kloetin ge won met 6-1 van Kloetinge 3. Kloetinge 4-Biezentrappcrs/Gerka Sport 2 2-12: In de eerste helft bouwden de bezoe kers een voorsprong van 6-0 op. De doel punten werden gemaakt door Debbie Bak ker (4x), Inge Suv (3x), Inge van Houte (2x), Ilse de Vogelaar (2x) en Wanda Zegers. Lies- beth Schrier scoorde twee keer voor Kloe tinge 4. Biezentrappers/Gerka Sport-l^'inpaan 7-0 (2-0): Ilona Harthoorn (3x). Dorien Ven-en ne (2x), Carolien Slootmaker en Jacolien Moerdijk maakten de zevenklapper voor het thuisteam vol. Kloetinge 3-Kloetinge 1-6 (0-2): Voor Kloe tinge scoorden Liesbeth Schrier (2x), Judith Bruinoge (3x) en Jeanine van de Horst. Jet Oosterom redde de eer voor Kloetinge 3. Pubbles-Kloetinge 2 2-3: De eindstand was voor rust al bereikt. Petra Vermeulen en Jos- ca Lamper scoorden voor Pubbles. De doel punten van Kloetinge 2 kwamen op naam van Esther Kole. Tina Dujacovic en Miran da Bekenes. Kerkhove Verhuur-De Vliegher 5-1 (3-0): Bianca Bomer (2x), Marv Sleijpen, Monique Baljeu en Jessemijn Krijger bezorgden de thuisclub de overwinning. Bianca Broecka- ert scoorde tegen. Schinkel Assurantie-Biezentrappers/Ger- ka Sport 3 1-2 (1-1): Imelda de Poorter en Liesbeth Verbruggen schoten raak voor Biezentrappers/Gerka Sport. De tegentref fer kwam van de voet van Rebecca de Bruijn. klasse Z2. In de eerste proef van de halve finale eindigde de na tionaal kampioen uit Schore met Rubiquil op de vijfde plaats met een score van 63.89 procent. In de kür op muziek werd de Zeeuwse combinatie tweede met de uitstekende score van 68.85 procent. Van Lieren werd eveneens tweede in het alge meen klassement en haalde zo een stai-tbewijs voor de finale, die tijdens Jumping Amsterdam wordt gehouden. De Kam Marcelle de Kam legde tijdens de internationale cross van Gor- sel beslag op de eerste plaats in de klasse M met Ibouehe. De amazone uit Domburg toonde zich met de achtjarige Calva- dor-zoon eveneens de beste in het overall-klassement. ten trefzeker. Overigens kwa men nog niet alle clubs twee keer in actie. Tussenstand: 1 Rink Basie (Middel burg zat), Mare Boeckhout (Bres kens), beiden 4, 3. Leon van Belzen (Amemuiden), Steven Seedo (Mid delburg, zo.), Reinier Scholten (SSV'65), Jaap den Doelder (AZW), Mike Geljon (GPC), Johan Tuin (GPC). Dennis Goosen (GPC), Ray mond Mohr (Heinkenszand), Fran- cel Kousemaker (Tholense Boys), Mengalfeo Read (RCS), Davy Gijsel (Sluiskil), Edward Tieleman (Hon- tenisse), Werner Bisschop (Steen), Robbie Jonkman (Hoofdplaat), al len 3. DUBLIN - Snelwandelaar Floor van Lamoen is zaterdag bij de j Dublin Grand Prix of Racewalking op de tiende plaats geëindigd. Ondanks de harde koude wind, kwam de atleet uit Goes tot een goe- de tijd van 1.39.58. Van de andere Nederlandse deelnemers eindigde Pedro Huntjens op de twaalfde plaats. Nederlands kampioen Harold van Beek werd gediskwalificeerd vanwege onreglementair wandelen. In totaal kwamen 23 snelwandelaars aan de start, i Lange tijd zag het ernaar uit dat Van Lamoen een aanval kon doen op zijn persoonlijk record, maar juist op het moment dat hij het 1 moeilijk kreeg, werd hem duidelijk gemaakt dat hij al twee rode kaarten had gekregen wegens 'hardlopen'. Op dat moment wilde de Goesenaar geen risico's meer nemen. Hij liep de wedstrijd 'op safe' Feyenoord trainde gisteren in Stuttgart, waar de club uit Rotterdam vandaag tegen de plaatselijke VfB speelt in de eerste ronde van de Uefa-cup. Julio Cruz weet nog niet zeker of hij zal meespelen. foto Ed Oudenaarden/ANP Argentijnse spits van Feyenoord oogt gretiger dan ooit tevoren door Marcel van der Kraan STUTTGART - Maandenlang stondhij buitenspel. Hij vierde vakantie in Argentinië, bleef zelfs nog een paar dagen lan ger weg dan Leo Beenhakker lief was en kon door een schor sing van vier wedstrijden lek ker achterover leunen op het moment dat voor Feyenoord de competitie begon. Zonder Julio Cruz schoten de Rotter dammers naar de top van de eredivisie en daar staan ze sinds dit weekeinde zelfs twee punten 'los'. De vraag is of je als trainer een spits als Julio Cruz na zo'n lan ge afwezigheid bij de eerste de beste grote wedstrijd weer voor de leeuwen moet gooien of dat je het vertrouwen geeft aan een groep die goed func tioneert en in de eerste maand van het seizoen 1998/'99 de volle buit heeft binnenge haald. De kwestie wordt nog moeilijker als je weet dat de zelfde spits in de eerste weken van het seizoen niet vooruit was te branden en zich amper liet inspireren door vriend schappelijke partijtjes. Leo Beenhakker pijnigde zijn hersens het hele weekeinde en was er gisteravond nog steeds niet uit. Op een persconferen tie in het stadion van VfB Stuttgart, waar Feyenoord in de stromende regen nog een laatste keer trainde, bevestig de hij dat de rol van Julio Cruz een van de belangrijkste pro blemen vormde in de aanloop naar het UEFA Cup-duel met de Duitse topclub. Krijgt hij een 'Cruz-raket' aan het front of een speler die scherpte mist door zijn lange absentie en de goed draaiende Rotterdamse machine laat vastlopen. ..Eens moet de eerste keer zijn voor Cruz," zei Beenhakker. „Of hij nu tegen VfB Stuttgart, tegen PSV o f tegen Willem II in het elftal terugkeert, hij moet er toch een keer in. Maar ik er ken dat het hier om een bijzon dere wedstrijd gaat Stutt- gart-Feyenoord is er eentje in de categorie 'de dood of de gla diolen' Ik wil met Cruz in het hotel nog eens praten of hij weet waarom het gaat. Er is een groot verschil tussen een vriendschappelijk potje en een wedstrijd om het 'echie'. Ik heb in de competitie al meege maakt dat spelers, die in Za greb, Madrid of Nottingham goed speelden, minder pres teerden op het moment dat er echt druk op de ketel stond." Bezwaren Ondanks al die bezwaren lijkt een rentree van de man, die in zijn eerste seizoen op de Ne derlandse velden een kwalijke reputatie verwierf,nabij. Julio Ricardo Cruz is de duurste aankoop in de geschiedenis van Feyenoord en liet afgelo pen seizoen in de Champions League-wedstrijd tegen de la tere finalist Juventus zien hoe belangrijk hij kan zijn voor de Rotterdamse club. De Zuid- Amerikaan voelt zich tegen de grotere namen van Europa in zijn element. „MW uit op een vrijdagavond interesseert me niet zoveel," vertrouwde hij Beenhakkers voorganger Arie Haan al eens toe. Beenhakker vindt bovendien dat Cruz de laatste dagen op de training gretiger is dan ooit te voren. 'Don Leo' kan aardig door de bocht met de Spaans sprekende Argentijn, die hij moppen vertelt maar die hij dit jaar verbaal ook al een paar keer flink op zijn donder heeft gegeven. Hij weet als geen an der hoe hij Cruz moet bespelen en hoe hij het beste uit de spits kan halen. In een 'kraker' als tegen VfB Stuttgart heeft Feyenoord alle mankracht nodig om te voor komen dat het al heel vroeg een punt moet zetten achter het Europese avontuur Het bestuur van Feyenoord heeft twee ronden Europees voetbal begroot, maar had niet gere kend op een Duitse topclub. „Normaal zitten wij in de eer ste ronde in IJsland of Litou wen," glimlachte voorzitter Jorien van den Herik. GPD door Henk de Winter TWELLO - John Bakker is in de voorlaatste motorrace van de Suzuki GSX Cup op het straten- circuit in Twello als vijfde over de streep gekomen. De overwin ning was voor Marco Pietjouw uit Breda, die over twee weken in Assen samen met lijstaan voerder Leon Tijssen gaat uit maken wie kampioen wordt. Voor John Bakker kon de dag niet meer stuk na afloop van de races op het circuit in Twello. De Temeuzenaar, die pas aan zijn derde seizoen bezig is, finishte in de voorgaande races om de Suzuki Cup achterin het veld. Hoger dan de twaalfde plaats was Bakker nog niet gekomen. „Voor mij was het ook een ver rassing dat het zo goed ging", liet Bakker weten. „Vorig jaar heb ik geen enkele race gereden, en het jaar daarvoor ben ik in de Supersport 600 van start ge gaan. Het lijkt wel of ik nu pas in mijn ritme kom.''. De Zeeuwse coureur had tijdens de trainingen lange tijd de beste startpositie in handen. Pas in de laatste ronde van de tweede training werd Bakker naar een derde startplaats verwezen. „Wel jammer, maar toch ben ik zeer tevreden. Als je vooraan staat heb je ook het voordeel dat je meegetrokken wordt door de topjongens in deze klasse. Je kan zo bij hen aanpikken." In de tussenstand van de Suzuki Cup komt Bakker binnen op de achttiende plaats. ArnoSlabbe- koorn had minder succes in Twello. De motorracer uit 's- Heer Abtskerke gleed met zijn motor onderuit. Hij kwam tegen een strobaal tot stilstand. Slabbekoorn, die rondreed op de zevende positie, liep een blauw been en een pijnlijke rug op. In het tussenklassement van de Cup staat Slabbekoorn op de negende plaats. Anton Pasenier keek tevreden terug op zijn race in de 250cc- klasse. De Grijpskerkenaar kende in de trainingen de nodi ge technische problemen met zijn Yamaha-racemotor. In de race bleef alles echter heel. Pa senier passeerde de finishlijn als twintigste. HancoAdriaanse uit Aagtekerke werd 22e in de Su persport 600-klasse. door Henk de Winter MAASMECHELEN - Jos Ale wijnse uit Grijpskerke is zesde geworden in een race voor hel Belgisch kampioenschap rally cross op het Duivelsbergcircuit in Maasmechelen. Jos Krijger uit Wolphaartsdijk is in de eind stand van het Nederlands kam pioenschap 2CV-cross op de derde plaats geëindigd. Alewijnse, die in een Ford Es cort rijdt, haalde het einde van de eerste manche niet op het door regen glad geworden cir cuit van Maasmechelen. De Grijpskerkenaar kwam naast het circuit vast te zitten in de zandbak. Dankzij een zesde en een derde tijd in de twee overge bleven manches plaatste hij zich op de derde startrij van de A-finale in de Divisie 3. In die finale pikte Alewijnse kort na de start als zesde aan, vlak voor het ingaan van de eer ste bocht. De motor van zijn wa- Atletiek Deurne. ABAB centrumloop, 10 km. Re sultaten Scheldesport-atleten. Heren V50: 3. Carlos Verbuyt 42 36. Heren V40: 14. Romain van Hoecke 46.49. Heren se nioren: 31. Angelo van Goethem 37.54; 32. Tonny Lauret 37.56. Handbal Paardensport Calgary. CSIO. Grote Prijs van Canada, na barrage: 1. Skelton (GBr) Hopes are High 0,25 strafpunten 90,046 seconden, 2. Billington (GBr) It's Otto 4-89,863, 3. Helena Weinberg (Dui) Ferdinand 4,25- 91,872,4. Gorla (Ita) Lord van Essene8,5- 92,967, 5. John Whitaker (GBr) Heyman 12-86,441, 6. Lauber (Zwi) Royal Future 12-89,358,11. Tops/Operette la Silla, 17. Hendrix/RBG Finesse, 19. Lansink/Nis- san Calvaro Z. Sportprijsvragen Lucky Ten. Winnende getallen van 14 September: 1-3-4-5-6-11-12-24-26-28-37-39-43 49-51-52-58-62-63-69. (onder voorbehoud) Tennis Voetbal gen haperde wat werd veroork- zaakt door een haperende benzinetoevoer. Alewijnse hield de zesde plaats in de finalerace vast, waarmee hij elf punten voor het kampioenschap pakte. De rallycrosser staat met nog één race te gaan op een zevende plaats in de tussenstand van het Belgisch kampioenschap. Lelijke eend Jos Krijger uit Wolphaartsdijk werd in Venray derde in het Ne derlands kampioenschap 2CV- cross. In de laatste race finishte Krijger als zevende, waarmee hij voldoende punten scoorde om zijn podiumplaats veilig te stellen. Frans Hoefnagels uit Asten haalde net als verleden jaar de titel binnen. Krijger is ook volgend jaar ac tief in de 2CV-cross. Er moet wel een nieuwe 'lelijke eend' voor hem worden opgebouwd. „De eend waarin ik dit seizoen heb gereden, is uitgewoond." bles-Kloetinge 2 2-3, Kerkhove Ver- huur-Th. de Vliegher 5-1, Schinkel Assu- rantie-Biezentrappers/Gerka Sport 3 1- Wereldranglijsten. Mannen: 1. Sampras (VSt) 4015 punten, 2. Rafter Aus) 3575,3. Rios (Chll 3467, 4. Korda ITsj) 2908. 5 Carlos Moya (Spa) 2858, 6. Kucera (Tsj) 2732, 7, Corretja (Spa) 2629, 8. Agassi (VSt) 2545, 9. Krajicek (Nedl 2534 (5), 10 Kafelnikov (Rus) 2414, 20. Siemerink 1652 (21), 59 Haarhuis 723 (65), 81. Schalken 583, 86. Van Lottum 541 (77), 108. Van Scheppingen 450,155. Kempes 288 (166), 166. Wassen 266 (175), 176. Wessels244 (178). Vrouwen: 1. Hingis (Zwi) 5616, 2. Daven port (VSt) 5470, 3. Novotna (Tsj) 5063, 4. Sanchez-Vicario (Spa) 3698, 5. Venus Williams (VSt) 3015, 6. Seles (VSt) 2851, 7. Conchita Martinez (Spa) 2463, 8. Tau- ziat (Fra) 2301, 9. Schnyder (Zwi) 2274, 10, Coetzer (ZAf) 2187, 52. Oremans 534 (47), 60. Schultz 477 (56), 74,Boogert 382 (77), 125. Noorlander 225 (118), 174. Hopmans 124,75 (176). Tasjkent. Mannen, 800.000 gulden. Eer ste ronde: Schalken (Ned)-Burrieza (Spa) 6-4 6-7 7-6, Nainkin (ZAf)-Roux (Fra) 3-6 6-2 6-3, Etlis (Arg)-Goodwin (ZAf) 2-6 6-1 7-5, Safin (Rus)-Ganiev (Oez) 6-2 6-2, Ran (Isr)-Luxa (Tsj) 6-3 6-3, Tieleman (Ital-Schuttler (Dui) 7-6 6-3, Voltsjkov (Bul)-Prinosil (Duil 6 4 4-6 6-4 Bournemouth. Mannen, 800.000 gulden. Eerste ronde: Van Scheppingen (Ned- )-Stanojtsjev (Bul) 6-4 6-3, Koubek (Oos- )-Zabaleta (Arg/6) 6-1 5-7 7-6, Berasate- gui (Spa/1)-Gould (GBr) 6-4 7-6, Rodri guez (Argl-Cowan (GBr) 7-5 6-2. Lopez- Moron (Spa)-Vicente (Spa/5) 7-5 6-2, Santopadre (Ita)-Norman (Zwe/4) 2-6 6- 2 7-6. Eerste divisie. Eindhoven-Dordrecht'90 4-1 (1-0). 14. Van Huijksloot 1-0,47. Jussi- la 2-0,59. Smulders 3-0,77, Da Costa 4-0, 85. Maximiano 4-1. Scheidsrechter: Bui- ting. Toeschouwers: 2250. Rode kaart: 51. Zuurman (Eindhoven) 2x geel. Gele kaart: Laponder. Smulders (Eindhoven). Bijzonderheid: doelman Van der Sleen (Eindhoven) stopt in de 75e minuut een strafschop van Hoogendorp (Dor- drecht'90). Stand aan kop: Groningen 4-10 (11-2), VW4-10 (8-2), GA Eagles 4-9 (9-4), Excel sior 4-9 (8-6), Eindhoven 4-7 (7-4) Zeilen Portoro. WK Star. Eerste race: 1 MacDo- nald/Björn (Can). 2. Schmidl/Wolfraum (Dui), 3. Raudascher.'Matuschek (Oos), 11. Neeleman/Schrier, 37. Douze/Gijs- sen, 47. Van Veen/Ekels, 61. Wenthol- t/Hauweling Zwemmen Kuala Lumpur. Genienebestspelen. Fi nales. Mannen. 100 meter vrij: 1 Klim (Aus) 49,43, 2. Fydler (Aus) 49,51, 3. Me adows (Eng) 50,14.200 m rug: 1Versfeld (Can) 1.59,67, 2. Radley (Aus) 2.01,41, 3. Hamm (Can) 2.01,47 Vrouwen. 100 m rug: 1. Rooney (Aus) 1.02,43, 2. Stefans- hyn (Can) 1,02,81,3. Smith (Aus) 1.03,19. 400 m vrij: 1. O'Neill (Aus) 4.12,39,2. Hor ner (Eng) 4.12,56, 3. Malar (Can) 4.13,91. 4x100 m vrij: 1Australië 3.42,61,2. Enge land 3.43,20, 3. Canada 3.45,48. Roermond. Langebaanwedstrijden. Mannen 2000 meter vrije slag all in: 11. Tom Pieterse (ZCK), 23. Rob Vermeulen (STV). 2000 meter schoolslag all in: 9. Ruud Pieterse (ZCK). 10. Stein de Maeyer (ZCK), 24. Arjan Dekker (ZCK). 1000 me ter schoolslag masters 45+ 1 Rens Pie- ters (ZCK) 1000 meter vrije slag 15 jaar en jonger: 6. Charles Potin (STV), 13. Jar- bas in den Bosch (ZCK), 14. Tonny Koek koek (ZCK). 24 Mark Schuuring (STV). 800 meter vrije slag 13 jaar en jonger: 13 Flavio in den Bosch (ZCKI, 14. Rolf van Kann (STV) 400 meter vrije slag 11 jaar en jonger-1 Niek de Ridder (ZCK i. Vrouwen. 2000 meter vrije slag all in: 26. Sylvia de Heus (STV). 28. Kim Verheijden (SCH) 2000 meter schoolslag all in: 3. Linda Vink (ZCK), 4. Stefanie Apers (ZCK), 5. Ankie Buijs (ZCK), 6. Jolien de Maeyer (ZCK), 7 Daisy de Ridder (ZCK), 8. Maartje van Keulen (STV). 1000 meter schoolslag masters 45+: 2. Mie Teuchies (ZCK). 1000 meter vrije slag 15 jaar en jonger: 2.Saskia Herrebout (STV), 11 Marieke Smeding (STV). 800 meter vrije slag 13jaaren jonger: 3. Petra Vink (ZCK), 8. Anneloek Schrijvershof (STV), 12. Ly- dia de Groot (STV) 400 meter vrije slag 11 jaar en jonger: 1Marinka Bil (STV), 2. Carmen de Ridder (ZCK). Zaalvoetbal Vrouwen, eerste klasse: Kloetinge 3-Kloetinge 1-6, Kloetinge 4-Biezen- tröppers/Gerka Sport 2 2-12, Biezentrap- pér&'Gerka Sport-Tympaan 7-0, Pub- Trimkoersen Grote Scheideprijs Nieuw-Namen. 18.30 uur: A-trimmers en cyclosportieven (65 kilometer), 18.31 uur. B- en C-trimmers (40 kilometer). Inschrijven: café Sint Ce cilia, Hulsterloostraat 87, Nieuw-Namen. HEINKENSZAND - Het com petitieduel tussen de zondag- vierdeklassers Luctor'88 en RCS is opnieuw afgelast. De wedstrijd, die afgelopen zondag niet doorging omdat het veld in Heinkenszand onbe speelbaar was vanwege de over vloedige regenval, stond voor vanavond op het programma. Het compel itietre ff en wordt waarschijnlijk tijdens het eerste inhaal weekend afgewerkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 33