Tumultueuze ouverture van Goes Sterk begin van Breskens en RCS Middelburg wint in doelpuntrijk duel Zeelandia in slotfase langs Noormannen Brouwershaven gaat flitsend van start Wolfaartsdijk schiet SVR aan diggelen Ploeg van Hugo Barends krijgt zwartepiet toegeschoven van scheidsrechter Van Lare wint NK masters Nieuw record Van Lamoen Besuyen vijfde in marathon Vrouwen Oostkapelle verliezen Kloetinge verslaat Vlissingen Gelijkspel Middelburg Al Drankprobleem Middlesbrough uitslagen door Rudy Boogert GOES - De seizoensouverture van eersteklasser Goes tegen Venlo is gistermiddag na negen tien minuten in de tweede helft bij een 2-2-stand gestaakt. Scheidsrechter Beaard uit Ber- licum brak het duel af, omdat 'de emotioneel opgefokte spe lers van Goes mij het leiden on mogelijk maakten', liet hij in een korte verklaring na afloop weten. Goes-trainer Hugo Barends kon geen begrip opbrengen voor de beslissing van de arbiter. „Hoe hoger het niveau, hoe meer ver wensingen een scheidsrechter naar zijn hoofd krijgt geslin gerd. Ik vond het vandaag best wel meevallen. En als hij vond dat het niet door beugel kon wat er gebeurde, dan moet hij ge woon kaarten uitdelen." Zijn collega bij Venlo, Jay Driessen, was een andere me ning toegedaan. „Wat de spelers van Goes de scheidsrechter alle maal toeriepen, daarvan lusten de honden geen brood. Het liefst had ik de wedstrijd vanmiddag uitgespeeld, want nu weten we niet waar we aan toe zijn. Mis schien moeten we voor die 25 minuten wel terugkomen. Dat is drie uur heen en drie uur terug. Maar ik ga er vooralsnog vanuit dat we niet hoeven terug te ko men. In de rust had de scheids rechter de aanvoerder van Goes al verzocht zijn spelers minder commentaar te laten geven. Vol gens de scheidsrechter was het niet onze schulddus ik denk dat wij gewoon drie punten krijgen. Maar je weet nooit wat ze hoger op bij de KNVB zullen beslis sen." Dwingend Toen Beaard zichzelf in zijn kleedkamer had opgesloten, kwamen aanvoerder en trainer van zowel Goes als Venlo ver haal halen. Het viertal werd echter met een dwingend 'daar is de deur' heengestuurd. Maar de indruk die Barends en Dries sen van de arbiter kregen, was veelzeggend. Barends: „Ik ben maar heel even binnen geweest, maar die man was volgens mij zo overspannen als wat. Hij zat te trillen als een gek." Driessen: „Hij kwam heel onzeker over. Hij kon niet eens uit zijn woor den komen." Zowel Goes als Venlo wilde het duel gistermiddag graag uitspe len. De Limburgers, omdat ze de zekerheid wilden niet opnieuw naar Zeeland te hoeven afrei zen. Goes, omdat het na de ge lijkmaker het beste van het spel kreeg en de overwinning rook. In de eerste helft waren de Lim burgers echter in het voordeel. Met professioneel en vlot ogen de combinaties speelden ze de defensie van Goes bij tijd en wij le volledig zoek. Dat was niet verwonderlijk want de ploeg van Jay Driessen, zelf speler bij Top Oss, herbergde verschillen de ex-profvoetballers. Spelers die bij grote broer en plaatsge noot WV net buiten de boot vie len, maar onderdak vonden bij de club van hun ex-ploeggenoot Driessen. Een van de ex-profs, aanvoer der Mart Minten, maakte na ruim twintig minuten de ope ningstreffer. Arbiter Beaard gaf op de rand van het Goese straf schopgebied een discutabele vrije trap aan Venlo. Minten krulde de bal vervolgens met het grootste gemak in de linkerbo venhoek achter Goes-goalie Olaf Felius. Vijf minuten later kreeg Goes eengoedmakertje, toen Jacco de Kok zich in het Limburgse strafschopgebied makkelijk liet vallen. Beaard gaf een penalty waaruit Ron Brusket probleem- Marco Vogel, Mart van de Guchte, André Voogd, trainer Hugo Barends en tweede trainer Johnny Livramento (van links naar rechts) bera den zich, nadat scheidsrechter Beaard de wedstrijd tussen Goes en Venlo heeft stilgelegd. foto Di rk-Jan Gjeltema van onze sportredactie VLISSINGEN - Het zondag team van Middelburg is de com petitie goed begonnen. De Mid delburgers wonnen in de derde klasse A met 5-3 van Jeka. Dosko versloeg Vlissingen met 1-0. Middelburg-Jeka 5-3: De thuis ploeg stond binnen vijf minuten op een 0-2-achterstand door treffers van Lito Lé en Paul Wij- deven. De aansluitingstreffer kwam in de 39e minuut van de voet van Steven Seedo. Kort na rust bracht Jacco de Looff Middel burg verdiend langszij. Na een kwartier in de tweede helft bracht Jeroen Wennekes de Bra banders weer op voorsprong: 2- 3. In de laatste tien minuten kon de thuisploeg de achterstand ombuigen in een 5-3-overwin- ning door Steven Seedo (2x) en Pascal van de Berge. Dosko-Vlissingen 1-0: Na een kwartier in de tweede helft viel de enige treffer in dit duel. Waar iedereen een voorzet verwacht te, schoot Christiaan de Wolf de bal in de korte hoek achter doel man Jasperse. Bij die actie raak te Vlissingen-verdedïger Marco Keim op een ongelukkige ma nier geblesseerd. Voorlopig onderzoek leverde een gebroken enkel en mogelijk gescheurde enkelbanden op. loos de onverwachte gelijkma ker scoorde. Drie minuten later bracht een andere ex-prof, Erwin Wolter, de Limburgers weer op voor sprong. Hij profiteerde van cha otische taferelen in de doel- mond van Goes en lobde de bal over alles en iedereen heen in het lege doel. Ontzag Goes kwam in de tweede helft beter in zijn spel. Barends: „We toonden in de eerste helft te veel ontzag voor Venlo. De spelers hadden vooraf gehoord dat ze tegen een veredeld tweede team van WW zouden spelen en dat zat waarschijnlijk in hun hoofd." Een goede actie van Rinze Back leidde de gelijkmaker in. Hij wilde de bal voorgeven aan de vrijstaande Jonckman, maar verdediger Pascal van de Hom borg gleed de bal in eigen doel: 2-2. De Goese beer was los. Met een niets ontziende inzet buffel den de Goesenaren over het veld. Opgezweept door het pu bliek 'werd op iedere beslissing van de scheidsrechter gerea geerd. Een klein halfuur voor tijd werd Goes-speler Michel Jonckman fors onderuit gehaald door een Venlose tegenstander. De ver zorger van Goes kwam het slachtoffer te hulp, terwijl hij zich opgewonden richtte tot Beaard. Het bleek de druppel voor de Brabantse arbiter. In een kort statement na afloop van het duel, gaf de aangeslagen Brabander tekst en uitleg: „Voortdurend en bij herhaling bekritiseren van mijn beslissin gen deden me besluiten de wed strijd in de negentiende minuut van de tweede helft te stakèn. De emotioneel opgefokte spe lers van Goes maakten mij het leiden onmogelijk." Goes-Venlo 2-2 (1-2), geslaakt. 21 Mart Minten 0-1, 26. Ron Brusket 1- 1 (strafschop), 29. Erwin Wolter 1-2, 51. Pascal van de Homborg 2-2 (ei gen doelpunt). Scheidsrechter M.G.A Beaard (Berlicum). Gele kaart. Jan-Willem de Kok, Ron Brusket (Goes), Maurice Meuissen, Patrick Roulaia:, Ferd Klóskes (Venlo) Aantal toeschouwers: 200. Goes: Olaf Felius, André Voogd, Mart van de Guchte, Peter Nieuiv- dorp, Jan-Willem de Kok, Marco Vo gel, Jacco de Kok, Serge Berrevoets, Michel Jonckman, Ron Brusket, Rinze Back. WAARLAND - Terèse van Lare heeft gisteren in het Noord- Hollandse Waarland de finale van het NK masters gewonnen. De triatlete uit Sluis legde de 1500 meter zwemmen, veertig kilometer fietsen en tien kilometer lopen af in een tijd van 2.18.50 uur. Ondanks een lichte loopblessure had Van Lare bij de vrouwen tot vijftig jaar een voorsprong van ruim twee mi nuten op Mia Schaap. Willy de Nooijer uit Serooskerke, die vierde werd in Waarland in een Lijd van 2.30.07 uur, bleef in het overall-klassement Schaap nog net voor. Het Masters- klassement werd gewonnen door Van Lare, die in totaal 390 punten behaalde. ZAANDAM - Floor van Lamoen heeft bij wedstrijden in Zaandam het Zeeuws record op de uurloop snelwandelen ver beterd. De Goese atleet liep in totaal 12.610 meter. Dat is zes tien meter meer dan het oude record, dat ook op zijn naam stond. De wedstrijd in Zaandam gold voor de atleet van AV '5 6 als voorbereiding op een internationale twintig-kilometer wedstrijd. die volgende week in Dublin wordt gehouden. Zijn uitverkiezing voor die wedstrijd dankt Lamoen aan de bron zen medaille, die hij behaalde op het Nederlands kampioen schap in Groningen. WENGEN - Wim Besuyen is in het Zwitserse Wengen vijfde geworden op de Jungfrau-marathon. De atleet van Dynamica noteerde bij de veteranen H45 een tijd van 3 uur, 45 minuten en 20 seconden. Met zijn vijfde plaats was Besuyen de snelste Nederlandse veteraan. NIJMEGEN - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal ver loor Oostkapelle zaterdag met 3-1 van NEC. De ploeg van trainer Adrie Francke speelde een zwakke eerste helft, die met een 2-0-achterstand werd afgesloten. Ilona Harthoom kon daarna de marge nog wel verkleinen, maar het slotoffen- sief leverde alleen een derde doelpunt op voor de Nijmegena- KLOETINGE - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal versloeg Kloetinge aartsrivaal Vlissingen met 3-2. Jonneke Schuurbiers maakte in de laatste minuut de winnende goal. Vlissingen stond na twintig minuten met 2-0 voor dankzij twee doelpunten van Linda Stroo. maar net voor rust kon Ta mara Jacobusse de achterstand verkleinen. De thuisclub drong na rust direct aan. Judith Brainooge schoot al na drie minuten de gelijkmaker binnen. De wedstrijd leek op een 2-2- gelijkspel af te stevenen, totdat Schuurbiers van dichtbij de winnende treffer kon binnenschuiven. MIDDELBURG - In de eerste divisie zijn de A-junioren van Middelburg onder leiding van de nieuwe trainer Henk Patty thuis niet verder gekomen dan een 1-1-gelijkspel tegen Dor- drecht'90. De thuisclub stond al na een kwartier op een 1-0- voorsprong. toenRené Gerritsen verkeerd uitverdedigen van Dordrecht afstrafte. De Zeeuwen heten daarna het initiatief aan de bezoekers, en probeerden via de counter de marge te vergroten. Lionel Lord kreeg na rust de beste mogelijkheid, maar alleen voor de doelman speelde hij de bal te ver voor zich uit. Dankzij doelman Joan van Belzen bleef de voorsprong lang gehandhaafd, maar tien minuten voor tijd moest hij ca pituleren. RCS-speler Richard Muringen (links) haalt uit voor het zesde doelpunt tegen Steen. foto Ruben Oreel door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het vorig seizoen gede gradeerde RCS kende door een 6-0-over- winning op Steen een sterke seizoensope ning. Ook Breskens, dat het afgelopen jaar net de promotie miste, begon met een 6-1-zege op Luctor'SS sterk in de vierde klasse van het zondagvoetbal. Sluiskil won met 3-0 van MOC'17. Hansweertse Boys-Vogelwaarde 1-1: On danks veel kansen voor beide ploegen duurde het tot de laatste minuut van de eerste helft voordat Michel Nieuwelink de gasten op voorsprong bracht. Een aandringend Hansweertse Boys kwam halverwege de tweede helft langs zij door trainer-speler Leo van der Weij- den, die vanaf elf meter geen fout maakte. Vijf minuten later faalde Michel Nieuwe link wél. De speler van Vogelwaarde liet vanaf de strafschopstip de mogelijkheid liggen om zijn ploeg de overwinning te be zorgen. Sluiskil-MOC'17 3-0: Al na drie minuten opende Davy Gijsel namens de thuisploeg de score. Aan het einde van de gelijkopgaande eer ste helft met weinig kansen voor beide teams werd de voorsprong verdubbeld door Mare Goossens. Het na de rust aan dringende MOC'17 wist weinig gevaar te stichten voor het doel van Sluiskil. De thuisploeg zelf was met uitvallen veel ge vaarlijker. Toch duurde het nog tot vijf minuten voor tijd voordat opnieuw Davy Gijsel de derde treffer scoorde. RCS-Steen 6-0: De gasten konden in de eerste twintig minuten goed partij bieden, maar daarna was het al RCS wat de klok sloeg. Uit een vrije trap, die was toege kend omdat hijzelf was gevloerd, schoot Mengalfeo Read na een halfuur op schit terende wijze 1 -0 binnen. Na de rost werd het door twee treffers van Read 3-0. Met nog een kwartier te spelen kon Sander Schutte 4-0 scoren uit een strafschop, die was gegeven omdat Read ten val was ge bracht. Door twee treffers van Richard Muringen behaalde RCS een duidelijke 6-0-over- winning. Breskens-Luctor'88 6-1: De score werd na tien minuten geopend door Gavin Jones: 1-0. Nadat Mare Boekhout voor 2-0 had gezorgd, verkleinde Erik de Groene vanaf de strafschopstip de marge: 2-1. Door twee treffers van Mare Boekhout, een voor en een na de rost. liep Breskens uit tot 4-1. In de slotfase werd het door Brian Ver hulst 5-1 en Robin Buitendijk tekende nog enigszins geflatteerd 6-1 aan voor de thuisploeg. FC Bergen-IJzendijke 0-2: In een sportief en redelijk gelijkopgaand duel bracht Mi chel de Ruijsscher de gasten na tien minu ten op voorsprong. Op slag van rust miste Aclri van Hanegem vanaf elf meter een uitgelezen kans om de voorsprong te ver dubbelen. In de tweede helft drong FC Bergen wel aan, maar zonder daarbij echt gevaarlijk te worden Nadat eerst de paal een treffer van IJzendijke in de weg had gestaan, was het toch Van Hanegem die in de laatste minuut de eindstand op 0-2 be paalde. Hontcnisse-Hoofdplaat 5-1 (1-0). 25. Gyon As- selman 1-0, 60. Edward Tieleman 2-0, 78. Gyon Asselman 3-0 (strafschop), 83. Edivard Tiele man 4-0, 87. Robby Jonkman 4-1, 88. Edivard Tieleman 5-1. Scheidsrechter: Frank Sturms Sint-JansteenAantal toeschouwers: 150. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een doel punt in de laatste minuut pakte Zeelandia drie punten bij Noor mannen, de nieuwkomer in de vijfde klasse A Verrassend was de 4-2-nederlaag die titelkandi daat Domburg leed bij Hulster- loo. Noormannen-Zeelandia 1-2: De gasten kwamen op voox-- sprong door Adrie van Maaren. Nadat een schot van Jaap van Rooijen op de lat was geëindigd, schoot Pieter Cijsouw kort voor rust raak: 1-1. In de laatste mi nuut besliste Danny't Gilde het duel in het voordeel van Zeelan dia. Corn Boys-Pliilippine 0-2: Een beter Philippine kwam in de sportieve derby tien minuten voor rost op voorsprong door Edwald Marteijn, die een straf schop benutte. Een kwartier voor tijd bepaalde Paul Floors de eindstand echter op 0-2. Hulsterloo-Domburg 4-2: Mar cel Krant bracht de Middelbur gers kort voor rust op voor sprong. In de tweede helft boog Hulsterloo de achterstand om tot een 3-1-voorsprong via Lu- do Dillis, Winand van Haelst en Hans van Damme. Vijf minuten voor tijd maakte Marcel Krant 3-2, maar twee minuten later schoot Winand van Haelst de thuisploeg naar 4-2. Graauw-Aardenburg 1-3: De gasten kwamen op voorsprong door Michel van de Walle. In de tweede helft verdubbelde Van de Walle de voorsprong. Een na rust aandringend Graauw werd definitief verslagen door Rob bie van de Wijnckel, die een fout van de doelman afstrafte. Kort voor tijd redde Marcel Vael op aangeven van Tom d'Haens de eer voor de thuisclub. Koewaeht-Lewedorpse Boys 2- 2: Nadat Jaques van Nieulande Koewacht op voorsprong had gebracht, strafte Edwin Cal- jouw een foute terugspeelbal af om de stand in evenwicht te brengen. Met nog een kwartier op de klok schoot Danny Vlas- senrood de thuisploeg vanaf elf meter opnieuw op voorsprong. In dezelfde minuut bracht Mar cel Rooze Lewedorp opnieuw langszij. In de slotfase miste Ed win Caljouw namens de gasten een strafschop. Walcheren-Oostburg 6-1: Na tien minuten kopte Imke Kuy- per de openingstreffer binnen. Dezelfde speler tekende 2-0 aan, waarna Björn Ronde de ruststand op 3-0 bepaalde. Di rect na het begin van de tweede helft scoorde Ger van de Voorde namens Oostburg nog wel te gen, maar Walcheren liep verder uit tot een ruime 6-1-zege. Roe lof Siereveld, Imke Kuyper en Björn Ronde scoorden. van onze sportredactie VLISSINGEN - Brouwersha ven is de vierde klasse B zater dag goed van start gegaan. Op eigen veld versloeg de ploeg Halsteren met 8-2. Stavenisse won in een spectaculair duel met 6-3 van Chrislandia. Brouwershaven-Halsteren 8-2: Brouwershaven stond bij rust al met 5-1 voor dankzij goals van Dick van Splunder (2x), Arjan van der Meer, Leen Lemson en William Smits. Hans Jansen en Koen van Oevelen scoorden te gen, voordat Peter de Haan (2x) en Peter van Maurik de eind stand bepaalden op 8-2. Chrislandia-SC Stavenisse 3-6: Stavenisse kwam met 0-2 voor door Adrie Smits en Erik Post, maar twee treffers van Albert Hermans trokken de stand ge lijk. Arno van Ham (3-2) en Adrie Smits (3-3 en 3-4) zorgden voor de ruststand van 3-4. Tien minuten voor tijd zorgde Smits met zijn vierde goal voor 3-5. Bernard de Rijke maakte het zesde doelpunt voor de bezoe kers. DSE-Duiveland 4-0: De ploeg uit Etten-Leur won dankzij goals van Jean-Paul Samson (2x), Wim Jansen en Fabian Jonkmans. Duivelander Chris Stouten kreeg de rode kaart na opmerkingen tegen scheids rechter Wijnen, die het thuis- team een onterechte strafschop gaf. Duiveland-trainer Rini Verwest was woedend over het gedrag van zijn speler. „Hij du peert de hele club. Dat is zeer bedenkelijk." Mevo-Smerdiek 1-4: Remy Pot- appel (0-1) en Eric Tromper (1- 1) scoorden voor rust. In de tweede helft zorgde Alexander van de Reest met twee goals» voor een voorsprong van 1-3. Remy Potappel nam de s'lotgoal voor zijn rekening. van onze sportredactie VLISSINGEN - Wolfaartsdijk nam zaterdag de leiding in de vierde klasse A door de 9-0- overwinning op SVR. Ook ZSC scoorde gemakkelijk. Tegen Hoedekenskerke werd het 8-2. SVR-Wolfaartsdijk 0-9: De de butant had weinig geluk in hun eerste wedstrijd tegen kampi oenskandidaat Wolfaartsdijk. Bij rust stonden de bezoekers al met 3-0 voor. Vier doelpunten van Harm Fluyt, drie van Jan Kole en twee van Marcel van de Kreeke zorgden voor een 9-0- o verwinning. ZSC-Hoedekenskerke 8-2: De bezoekers kwamen via Jan Wijkhorst nog wel met 0-1 voor, maar Niels van de Moezel, Wer ner Klaassen en Edwin van Oe- veren zorgden nog voor rust voor 3-1. In de tweede helft maakte Van de Moezel er 4-1 van. Quirien Dnedijk kon nog tegenscoren, maar dankzij twee treffers van zowel Van de Moe zel als Jan Meeganck liep ZSC uit naar 8-2. Nieuwdorp-Cadzand 4-0: Fer- sujan Selim opende de score voor de thuisclub. Pas na rust werd de voorsprong verder uit gebouwd door twee doelpunten van Martin de Hamer en een ei gen goal van een Cadzand-ver- dediger. Waarde-Borssele 3-3: Martin Cornelisse maakte de openings goal voor de thuisploeg, maar William Boone en Mark van Ha- neghem zorgden voor een 1-2- ruststand. Max, Westdorp en Theo van Houten brachten MIDDLESBROUGH - De En gelse Premier League-club Middlesbrough gaat ten onder aan het drankprobleem van een aantal spelers. Daarom moet Paul Merson naar eigen zeggen vertrekken. Hij is al jarenlang verslaafd aan de drank en heeft volgens mana ger Bryan Robson een slechte invloed op de jonge spelers. Hij wordt weliswaar in een kliniek behandeld voor zijn drankver slaving, maar hij bekende niet van de drank af te kunnen ko men. RTR Waarde op 3-2, maar een kwar tier voor tijd trok Ard Schipper de stand gelijk Zaamslag-Nieuwland 2-1: Wil- co Kwekkeboom bracht Nieuw- landna 35 minuten op 0-1, maar met twee goals bracht Jacco den Hamer de thuisploeg nog voor rust op 2-1. Krabbendijke-SVD 4-0: Het overwicht leverde Krabbendij- ke pas na een klein halfuur een goal op via een afstandsschot van Dennis Neels. Een straf schop van Martin Bal, een rake kopbal van Jeroen Lobbezoo en een eigen SVD-doelpunt zorg den voor de 4-0-winst. Wissenkerke-Spui 4-1: Via Ro bin Moreauw en Marcel van Hekken nam de thuisclub in de tweede helft een 2-0-voor- sprong. Alex Meyer scoorde te gen. Daaf van der Maas en op nieuw Van Hekken breidden de voorsprong uit tot 4-1 Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Quick Boys A1-Fortuna S Al 2-1, VVV A1-MVV A1 3- 1, Eindhoven Al-Sparta Al 0-4, Feye- noord (A) Al-Excelsior A1 4-1, Middel burg A1-Dordrecht A1 1-1, Roda JC A1- RKCA1 3-1 Sparta Al 1-3 DordtAl 1-1 Feyen.AI 1-3 RKCA1 1-0 WV Al 1-3 Fort. S Al 1-0 Roda JC Al 1-3 MWA1 1-0 Quick B. Al 1-3 Exc. A1 1-0 M' burg A1 1-1 Eindh.AI 1-0 Derde divisie C: Papendrecht Al-Excelsi- or'20 Al afg, Leonidas A1-Hardinxveld Al 3-2, Excelsior M A1-TSC A1 2-3, Ter- neuzen A1-Nieuwerkerk A1 7-2, Sparta (A) Al-SAB Al 1-0, DFCA1-RCSA1 3-2. Terneuz. Al 1-3 Exc.'20A1 0-0 Leonidas Al 1-3 Exc. MA1 1-0 DFCA1 1-3 RCS Al 1-0 TSCA1 1-3 Hard. Al 1-0 Sparta Al 1-3 SABA1 1-0 Papendr. Al 0-0 Nieuwer. Al 1-0 B-junioren. Tweede divisie B: ADO B2- Barendrecht B1 3-1, RVC Bl-RCS BI 7-0, Dordrecht B1-Spartaan'20 BI 2-4, Excel sior Bl-UVS BI 2-3, SparlaiA) Bl- SVVSMCB1 1-5, RKC B1-RBC BI 1-3. RVC BI 1-3 Exc. BI 1-0 SWSMCB11-3 Dordt B1 1-0 Spart.'20 BI 1-3 RKC BI 1-0 ADOB2 1-3 Barendr. B1 1-0 RBCB1 1-3 SpartaBI 1-0 UVSB1 1-3 RCSB1 1-0 Derde divisie D: WSC Bi-Baronie B1 2-0, ASWH B1-LONGAB1 afg,TSCB1-Spijke- nisse B1 2-7, VOAB Bi-Middelburg BI 11-0, Hekelingen B1 -JEKA B14-2. Wilhel- mina B1-lnternos B1 1 f. VOAB BI 1-3 ASWH BI 0-0 Spijk. B1 1-3 LONGAB1 0-0 Hekel. BI 1-3 JEKA B1 1-0 WSCB1 1-3 Baronie BI 1-0 Wilh. BI 1-1 TSCB1 1-0 Intern. BI 1-1 M'burgBI 1-0

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 29