OLLVND verwale nonneljts ulnk oFFset 3 Als specialist op het gebied van gemeentelijke volkshuisvesting krijgt u bij ons een centrale plaats. Timmerlieden gevraagd laban b.v. Boogaard SECRETARESSE administratief medewerker m/v iMlNlli Ziekenhuis Walcheren SCHELDEMOND Technisch medewerker volkshuisvesting Wegener arcade 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1998 Aannemingsbedrijf A.V.K b.v. is een middel groot aannemingsbedrijf dat actief is in de grond-, weg- en waterbouw in de regio West-, Midden- en Zuid-Nederland. v&AIAl!d« Voor het bedrijfsbureau zoeken wij op korte termijn CALCULATOR Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - MTS/HTS weg-en waterbouwdiploma; - goede contactuele eigenschappen, - liefts min. 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; - stressbestendig en flexibel; - rijbewijs BE. U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onder staand adres versturen. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. W. Noteboom of dhr. D. de Vos jr. Aannemingsbedrijf A.V.K. b.\. Postbus 40 3255 ZG Oude-Tonge 0187-648080 Bouwbedrijf Kambier bv te Koudekerke is een jong en snel groeiend bedrijf dat veel nieuwbouw- en onder houdswerkzaamheden heeft. Om ons team uit te breiden zoeken wij nog timmerlieden. Functie-eisen Van de kandidaat wordt verwacht dat hij gemotiveerd en een zelfstandig persoon is die kwaliteit kan afleveren. Er wordt minimaal een LBO-bouwdiploma gevraagd en rui me ervaring in de bouw. Arbeidsvoorwaarden Bouwbedrijf Kambier geeft goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Loon is volgens de bouw-CAO Solliciteren U kunt tot twee weken na het verschijnen van deze adver tentie schriftelijk of telefonisch reageren: Bouwbedrijf Kam bier bv t.a.v. Y. Kambier postbus 41 4370 AA Koudekerke, telefoon: 0118 55 31 28,na kantoortijd 0118 43 12 23. Iarchitekten- en msemeursburo is een dynamisch buro met zeer sevarieerde opdrach tenportefeuille: woninsbouw, bedrijfssebouwen, kan toor- en schoolgebouwen. Wij zoeken op korte termijn een: bouwkundig tekenaar m/v projektleider m/v Opleiding: MTS/HTS ervaring met Autocad of Allplan Schriftelijke sollicitaties met c v kunt u richten aan Architekten- en ingenieursburo Laban b.v. Klaproos 2 4421 MB Kapelle Tel 0113-343883 Verwalo Goes B.V. Loodgieters-, Sanitair- en Verwarmingsinstallatiebedrijf Verwalo Goes B.V. Is een installatiebedrijf met 7 mede werkers en werkt samen met bouwbedrijf Nonnekes onder één directie. De activiteiten van het bedrijf zijn het uitvoeren van CV- installaties, loodgieters- en dakdekkerswerk in nieuw bouw. renovatie, onderhoud en service van woningen en utiliteitsprojecten. Wegens toenemende öpdrachten hebben wij plaats voor 2 installatiemonteurs (MAT) We denken aan 2 jonge mensen van circa 25 jaar met de nodige ervaring in de installatie-branche. Wij bieden vast werk in een kundig en plezierig functio nerend team. Ervaring, een goede motivatie en klantge richt denken is een vereiste. Heb je zin om ons team te versterken bel dan voor inlich tingen met dhr. Moerman tel. 0113 - 216393 of schrijf een brief aan: Verwalo Goes B.V.. Postbus 137, 4460 AC Goes. Bouwbedrijf Nonnekes B.V. Een bouwbedrijf dat zich beweegt in alle facetten van de bouw, vraagt wegens uitbreiding van haar activiteiten 2 zelfstandig werkende allround vaklieden voor haar nieuwbouw en onderhoudsprojecten Wat bieden wij? - Een zelfstandige functie in een goed functionerend team. - De mogelijkheid om bij gebleken geschiktheid door te groeien in-een leidinggevende functie. - Een salaris waar wij met de juiste man weinig discussie over zullen hebben. Wat vragen wij? - Een gemotiveerde vakman die bewezen heeft zelfstan dig te kunnen werken. - Hij is collegiaal en klantgericht. - Kwaliteit leveren is voor hem vanzelfsprekend. Kunt u zich in deze omschrijving vinden, solliciteer dan schriftelijk naar bouwbedrijf Nonnekes b.v.. postbus 137, 4460 AC Goes, of bel tijdens kantooruren 0113 - 216393 of na werktijd dhr. C.M. Moerman, 0113 - 301495 voor een afspraak. ADVOCATEN is een der grotere Zeeuwse advocatenkantoren. De praktijk is gericht op commerciële advisering en geschiloplossmg ten behoeve van bedrijven, instellingen en particulieren. Wij zoeken voor ons kantoor te Middelburg een De werkzaamheden bestaan uit de verzorging van correspon dentie en andere schriftelijke stukken en het verlenen van administratieve ondersteuning aan de advocaten. Voor deze fulltime baan zoeken wij kandidaten, die in het bezit zijn van een HAVO-diploma, een secretaresse-opleiding heb ben gevolgd, een accurate instelling hebben en de Nederlandse taal goed beheersen. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen 10 dagen worden gezonden naar: Boogaard advocaten. Postbus 6I6, 4330 AP Middelburg, t.a.v. mw. C. M. A. S. de Wilde, chef de bureau. KONINKLIJKE OLLAND SINDS I 8 5 3 Om het succes van Koninklijke Olland verder uit te bouwen komen wij graag in contact met een: Koninklijke Olland is een expansief en dynamisch bedrijf dat zich richt op het leveren van complete koffievoorzieningen voor bedrijven, scholen en instellingen Koninklijke Olland is onderdeel van Drie Mollen Holding, een onderneming actief op het gebied van koffie en thee. met 12 vestigingen in binnen-en buitenland Tot het produkten- pakket behoren o.a. Coffee Boy en Chica (wanne drankenauto- malen) en Royal Olland (koffie en aanverwante produkten). Ons bedrijf heeft dne hoofdactiviteiten Full Operating. Technische sendee Dienstverlening en ingrediëntenbezorging Hiermee bereiken wij een optimale sendee aan onze klanten. Account Manager M/V De functie In het rayon West Brabant en Zeeland is hij/zij verantwoordelijk voor het verwerven van nieuwe en onderhouden van bestaande relaties. Belangrijkste taken: •Opstellen van verkoopbudget voor.toegewezen regio en klantengroep Het verkopen van concepten en meedenken in oplossingen voor specifieke klantwensen Budgetrealisatie en signaleren van ontwikkelingen in de markt Actieve bijdrage leveren aan de structurele groei ambitie van het bedrijf Functie eisen: Afgeronde middelbare opleiding MHS of MEAO Minimaal 1 jaar verkoopervaring in buitendienst functie Gezonde dosis doorzettingsvermogen en ambitie Uitstekende sociale en communcatieve vaardigheden Analytisch vermogen en conceptueel kunnen denken Gevoel voor humor en teamwork In bezit van rijbewijs B H 'ij bieden: Een zelfstandige en uitdagende functie, in een informele werkomgeving Ruimte voor eigen initiatieven en gezonde loop baanperspectieven Marktconform arbeidsvoorwaardenpakket met auto van de zaak Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicatie met C.V voor 19 september a.s. te richten aan: Koninklijke Olland B.V, t.a.v. de heer W.J.P. Strijbosch, commercieel directeur. Postbus 1166, 3430 BD NIEUWEGEIN. IVIedewerker prepress cm/vi CgrQOtmontage] Vink Offset BV te Axel maakt deel uit van Wegener Grafische Groep BV en is een moderne vellen- en heatsetrotatiedrukkerij gericht op de productie van een breed assortiment aan handels- en reclamedrukwerk. Het bedrijf telt 40 mede werkers. De functie: Wegens vertrek van een medewerker zijn wij op korte termijn op zoek naar een medewerker prepress. Bij aanvang van de werkzaamheden ligt de nadruk op het uitvoeren van grootmontages (het handmatig verrichten van micro- en macromontages ten behoeve van de grootmontage). Daarnaast zal de aan te stellen medewerker worden ingezet op de afdeling plaatkopie. Het streven is op korte termijn te komen tot multifunctioneel inzet bare medewerkers. In de toekomst zullen dan ook DTP- en ontwerpwerkzaamheden tot de functie kunnen gaan behoren Uw profiel: Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die beschikken over: - het diploma grafisch-technicus - de bereidheid tot het volgen van cursussen. Wij bieden: - een fulltime functie op basis van een 36-urige werk week in tweeploegendienst; - een plezierige werkomgeving in een dynamisch bedrijf; - een goed salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: binnen tien dagen te richten aan Afdeling P&O, t.a.v. de heer D. Verboom, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, onder vermelding van 'sol.vo' in de linkerbovenhoek van de envelop. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer W. Kommer, bedrijfsleider, tel (0115) 568237. OJ V G O C/5 U V Ph Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vri|wel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118)42 50 00 Op korte termijn ontstaat, in verband met vertrek van een van de medewerkers, op de afde ling Radiodiagnostiek een vacature voor de functie van (16 uur per week 44,44%) Functie-inhoud: zorgdragen voor alle voorkomende admi nistratieve handelingen binnen de röntgen- afdeling m.b.t. röntgenverrichtingen ver antwoordelijkheid dragen voor het plannen van patiënten en het maken van afspraken het verstrekken van contrasten/geneesmid delen e.d aan patiëntenter voorbereiding van het röntgenonderzoek en hierover rele vante informatie aan betrokkenen geven het vervullen van een receptionele functie (ontvangen van patiënten en verstrekken van inlichtingen) nieuwe medewerkers vertrouwd maken met alle administratieve handelingen deelnemen aan voor de func tie relevante overlegsituaties en zo nodig het opstellen van verslagen van de maan delijkse werkbesprekingen op de hoogte blijven van binnen de röntgenafdeling rele vante automatisering en andere ontwikke lingen. Functie-eisen: diploma mavo/havo typediploma cur sus Medische Terminologie of vergevor derd met de opleiding; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid belangstelling voor automatiseringsprocessen. Overige informatie: De functie is ingedeeld in FWG 30. Het dienstverband is voorlopig voor bepaal de tijd, 1 jaar. Informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door mevrouw I. Brilleman, team leider administratie Radiodiagnostiek, tel (0118) 42 55 83, of de heer P. van den Doel, hoofdlaborant Beeldvormende Technieken, tel. (0118) 42 55 80. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, met daarin vermeld uw opleiding en ervaring, kunt u vóór 19 september a.s. richten aan de sector Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M.F.A. Verkooyen, personeelsadviseur, onder vermelding van nr. B 0998.1 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt met op prijs gesteld. Scheldemond is een brede openbare scholengemeenschap voor VBO, iMAVO. HAVO en VWO met Latijn gevestigd in Vlissingen. school heeft ongeveer 1200 leerlingen en ca. 125 medewerkers. Voor het schooljaar '98/'99 zijn er de volgende vacatures: Natuur/scheikunde 15 lessen 2e graads Scheikunde 6 lessen 2e graads Verzorging 4 lessen 2e graads Economie 13 lessen 2e graads Nederlands (anderstaligen) 26 lessen 2e graads (vervanging wegens ziekte) Uw reactie zien wij graag tegemoet uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze advertentie. Uw sollicitatie kunt u richten aan drs. F. J. van der Avert, voorzitter van de centrale direc tie van Scheldemond, Postbus 69 te 4380 AB Vlissingen. Voor nadere informatie kunt u bij drs. L. A. M. Jansen. Hij is bereikbaar onder tel.nr. 0118-479400 of 0118-414264. Brugge Frankrijk 26 90 De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners) is gelegen in West Zeeuws-Vlaanderen. Er zijn vele recreatieve mogelijkheden, een gezond leefklimaat en een aantrekkelijk achterland (België en op circa 90 km Frankrijk). De gemeentelijke organisatie (ca. 160 medewer kers) vraagt van de medewerkers een klantgericht optreden, creativiteit, een flexibele instelling en een bedrijfsmatige benadering van het werk. Het bestuur van de gemeente Oostburg zoekt kandi daten voor de functie van voor 32 uur per week (op termijn uit te breiden tot 36 uur per week) (vacature 98/09) Functie-informatie: De werkzaamheden binnen de functie bestaan uit: - opsporing, handhaving en toezicht o.g.v. Woning wet, Bouwbesluit en gemeentelijke verordeningen; - technische advisering bij Dorpsvernieuwingsprojecten en woningaanpassingen in kader van de WVG; - vertegenwoordiging van de gemeente bij aanwijs van verkoop van gronden; - verrichten van landmeetkundige en tekenwerkzaamheden (AutoCad); Middelburg Terneuzen Strand 20 30 5 - verrichten van overige voorkomende werkzaamhe den op de sectie Volkshuisvesting en Milieu. Functie-eisen: - mts-bouwkunde met relevante aanvullende vak specialisatie; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - kennis van en ervaring met AutoCad en WordPerfect is een pre. Arbeidsvoorwaarden: Het bruto maandsalaris bedraagt bij 36 uur per week maximaal f 5.234,— (gem. schaal 8). Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij de chef van de sectie Volkshuisvesting en Milieu, de heer A. de Vos, tel. (0117) 45 72 71. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de ge- xiu> meente Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg, onder vermelding van het vacaturenummer 98/09. rrs gemeente,^ OOSTBURG Duidelijk in alle media Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uil van Wegener Arcade NV. de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie communicatie- en entertain mentindustne, m zowel Nederland als een groot aantal andere WestEuropese landen, met een totaalomzet van ongeveer 1.5 miljard en circa 5 500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 46