INSTAUNt 1e monteur 1e monteur Badkamers Glaszetter/Timmerman Automobielbedrijf Van Oeveren zoekt: Mercedes-Benz Glashandel en Glasslijperij MELIESTEb.v. APZ Uw vale uitoefenen in de ouderenzorg spreelet u erg aan. Wij zoeken een activiteiten begeleider voor een van onze substitutieprojecten. Kantonnier m/v 'De Tweern' (Locatie Lijnbaan 14 Goes) een administratief medewerker m/v AES ELSTA 2 OPERATORS (m/v) Tempo Team nu ook in Oostburg! tempo-team uitzendbureau TEGELZETTER STUKADOOR METSELAAR ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 45 Automobielbedrijf Van Oeveren b.v is officieel Mercedes-Benz dealer voor Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Voor onze vestigingen in Goes en Vlissingen zijn wij op zoek naar een personenwagens m/v De juiste persoon is in het bezit van een diploma 1e monteur of bezig met de opleiding. Daarnaast heeft u een klantgerichte instelling en wilt u verder opgeleid worden in het uitgebreide trainingsprogramma van Mercedes- Benz Wilt u uw carrière voortzetten in de automobielbranche bij het meest gerenommeerde merk van dit moment en bij dit uitstekende automobielbedrijf dan is dit uw kans. Bent u geïnteresseerd in een functie personenwagens m/v binnen ons groeiende bedrijf, reageer dan snel. Voor inlichtingen en uw sollicitatie kunt u zich wenden tot dhr W J van Oeveren of dhr M. Zuidijk tel. 0113-212730. Automobielbedrijf Van Oeveren bv Postbus 136 4461 AC Goes Glashandel en Glasslijperij Melieste uit Goes is een regionale leverancier van glas voor schilders, aannemers en particulieren door geheel Zeeland. Tevens slijpt en bewerkt men er glas en spiegels. Vanwege de toename van de activiteiten wenst onze opdrachtgever het team van medewerkers op korte termijn uit te breiden met een ervaren Het betreft een zelfstandige, full-time baan binnen een klein team van collega's, waar vakmanschap, inzet, enthousiasme en dienstverlening centraal staan. De Glaszetter/Timmerman bezorgt en plaatst glas bij de klanten, alsmede glazen deuren en draagt zorg voor het afhangen daarvan. Hij moet in staat zijn om zelfstandig te werken, kwalitatief goed werk af te leveren met oog voor detail en hij heeft een klantgerichte instelling. De overige gestelde eisen zijn: ervaring in een soortgelijke functie in het bezit zijn van een rijbewijs B/E leeftijd tussen 25 en 35 jaar bij voorkeur woonachtig in Goes e.o. of Zuid-Beveland Belangstellenden voor deze vacature worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de heer J.W. Ensing van onderstaand bureau: Adviesbureau Personeelszaken Zeeland Management consultancy voor werving selectie Krommemeet 20, 4464 AA Goes, telefoon 0113-214088. Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen (225 bedden) en verzorgingshuis De Vurssche in Axel (95 plaatsen) vormen samen de regio Zeeuws-Vlaacideren SVRZ Ook wordt er in het kader van 7 substitutieprojecten op het gebied van verpleeghuiszorg samengewerkt met verzor gingshuizen in de regio. Voor het substitutieproject in verzorgingshuis De Blide in Terneuzen zijn wij op zoek naar een activiteitenbegeleider m/v. Het gaat om een vacature voor 30 uur per week De functie: In dit project verrichten de teams van gedetacheerde zieken verzorgenden en acliviteitenbegeleiders zo zelfstandig mogelijk hun werkzaamheden. Binnen het concept van groepsopvang wordt zorg op maat verleend aan bewoners van het verzorgingshuis die een verpleeghuisindicatie hebben Als activiteitenbegeleider levert u hieraan een belangrijke bijdrage. Wij verwachten dat u op een enthousiaste wijze inhoud geeft aan onze zorg- visie. Wij vragen U bent in het bezit van een diploma activiteitenbegeleiding op MBO-niveau en u beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden Uiteraard bent u in staat om binnen een team samen te werken. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een salaris conform de CAO-Ziekenhuiswezen, passend bij uw kennis en ervaring. Informatie: Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer R van Nieuwkuijk, vakgroepcoördinator activiteitenbegeleiding, telefoon (0115) 67 89 10. Sollicitatie: Indien deze uitdagende functie u aanspreekt, wordt u uitgenodigd binnen veertien dagen een schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling PO&O van verpleeghuis Ter Schorre, t a v mevrouw M Pauwels, postbus 275, 4530 AG Terneuzen. TER Schorre Verpleeghuis Ter Schorre (225 pbatsen) vormt samen met verzorgingshuis De Vurssche te Axel de Regio Zeeuws-Vlaanderen, onderdeel van de SVRZ. In Ter Schorre worden mensen met somatische of psychogeriatrische problematiek verzorgd en behandeld. Daarnaast heeft Ter Schorre een dagbehandeling met 14 plaatsen. Er zijn ongeveer n werkzaam in verschillende disciplines Ter Schorre werkt in 7 substitutieprojecten samen met verzorgings huize» in de regio. Meer informatie over de SVRZ kunt u vinden op hup Waterschap Zeeuwse Eilanden, geves tigd in Goes, zorgt met bl)na 400 mede werkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlak tewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie Is opgebouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Water beheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkom geving nagestreefd waarin voor alle me dewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie In de beloning. Functie-informatie De kantonnier heeft o.m. de volgende taken: - uitvoeren van klein onderhoud van waterlopen (maaien en opschonen van waterlopen en oevers, aanbrengen en/of herstellen van de oeverbescherming, afvoeren van zwerfvuil en waar nodig maaiafval en continue inspectie van het waterlopenstelsel - uitvoeren van onderhoud aan kunstwer ken en terreinen (inspectie en schoon maken van het natte doorstroomprofiel van dammen, duikers en bruggen, ver wijderen en afvoeren van roostergoed, terreinonderhoud bij gemalen en kunst werken en klein onderhoud aan loodsen, hekwerken en beplantingen); - begeleiden van klein, en zo nodig, groot (vac.nr. 98/13) Bij de afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater, district (2) Walcheren/Noord-Beveland van de sector Waterbeheer is een vacature voor een kantonnier. De afdeling is opgedeeld in drie gelijkwaardige districten. Het districtshoofd van het district Walcheren/Noord-Beveland geeft leiding aan zes medewerkers. De afdeling heeft als doelstelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van het beheer en onderhoud van het waterlopenstelsel en van de technische en lokale aspecten van het vergunnings- en ontheffingsbeleid. Voorts ligt de verantwoordelijkheid voor het beheer en de bediening van waterbeheersingswerken (zoals stuwen, sluizen) bij deze afdeling. onderhoud; - instellen van waterpeilen; - opnemen van waterstanden, stuwhoog- ten en peilbuizen: - uitvoeren van dagelijks onderhoud aan magazijnen, stuwen, inlaatwerken en voor zover nodig aan pompgemalen en opvoergemalen: - onderhouden van contacten met inge landen; - het uitvoeren van overige werkzaamheden. Functie-eisen - opleidings- c.q. werk- en denk niveau LBO; - ervaring met bovengenoem de werkzaamheden en tractorwerkzaamheden; - klantgericht kunnen werken; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal: - zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken: - in bezit van rijbewijs BE - in bezit van spuitlicentie I. of de bereid heid tot het behalen ervan; - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het district Walcheren/Noord-Beveland Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 3 (min. f 2.656,- en max f3.637,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 4 (min. f 2.71 I .- en max. f 3.834.- bruto per maand). Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen Het waterschap Is aan gesloten bij de interprovinciale ziekte kostenregeling (IZR) Informatie Informatie over de functie 98/13 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer A.W. Hanse. afdelingshoofd Beheer en Onderhoud Oppervlaktewater (telefoon 0113-241296) of bij de heer F.P Dekker, waarnemend districtshoofd (telefoon 0113-241000) Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitaties kunt u. binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v Afdeling Personeel Organisatie. Postbus 114. 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd Waterschap Zeeuwse Eilanden Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs in Zeeland vraagt voor voor ca. 28 uur per week. 'De Tweern' is een samenwerkingsschool voor speciaal basisonder wijs, ontstaan uit de fusie van de Anne Frankschool en de Koningin Wilhelminaschool te Goes. Aan 'De Tweern' is verbonden het Speciaal Voortgezet Onderwijs 'De Wissel'. Functie-eisen: - goede beheersing van de Nederlandse taal - bekend met computerprogrammatuur (W.P.) - goede typevaardigheid - administratieve opleiding, minimaal meao, of vergelijkbaar - goede contactuele eigenschappen in de omgang met kinderen en volwassenen - zelfstandig kunnen werken Taakomschrijving: Het werk bestaat o.a. uit: - school- en financiële administratie - typewerkzaamheden - het aannemen van telefoongesprekken Indiensttreding per 01.10.1998. Inschaling vindt plaats op basis van huidige salariëring (schaal 4, max 3686,00 p.m. bij een volledige betrekking). Voor verdere inlichtingen: Th. J. Quaak of A. van Trigt (tel.: 0113-216047). Sollicitaties, voorzien van referenties, uiterlijk 14.09.98 richten aan bovengenoemd bestuur, Postbus 307, 4460 AS Goes. Gesprekken vinden plaats op maandag 21 september a.s. AES Elsta maakt deel uit van de AES Corporation welke in samenwer king met Delta Nutsbedrijven en PNEM een 405 MW warmte-kracht centrale in bedrijf houdt welke gelegen is in Hoek (gemeente Terneu zen). De centrale levert stoom en elektriciteit aan het ernaast gelegen chemisch bedrijf DOW. Het merendeel van de opgewekte elektriciteit wordt aan het openbare net geleverd via Delta Nuts. Door interne functiewijzigingen is er momenteel plaats voor In de functie van operator bent U in een 5-ploegendienst werkzaam en bent U mede verantwoordelijk voor het in bedrijf houden van de installaties welke bestaan uit o.a. drie gasturbines met een vermogen van 125 MW elk met daaraan gekoppelde afgassenketels, een stoom turbine, en alle overige bijbehorende apparatuur. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten welke voldoen aan het volgende profiel: Een opleiding op MBO-niveau zoals bijv. MTS-W, AOT, SWTK-B e.d. Bereidheid tot het werken in ploegendiensten. Affiniteit met, en enige jaren ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling. Enige kennis met betrekking tot het uitvoeren van (eerste lijns) on derhoud. Woonachtig in Zeeuws Vlaanderen of bereid hier naar toe te ver huizen. Bereid tot het volgen van (interne) opleidingen en cursussen met betrekking tot de functie. Een gedegen kennis van de Engelse taal zowel in woord als ge schrift. Geboden wordt o.a. een aantrekkelijke functie met de nodige verant woordelijkheid, een prima secundair arbeidsvoorwaardenpakket en een aantrekkelijk salaris voor de juiste kandidaten. Gelieve Uw sollicitatie te richten aan: AES Elsta, t.a.v. Dhr. J. Swemme- laar, Herbert H. Dowweg 5d, 4542 NM Hoek. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact op nemen met 0115 641400 en vragen naar Dhr. J. Swemmelaar (Hoofd Operations). BARRAGES SERVICES INTERNATIONAL B.V. Haven 5910 - Vlissingen-Oost B.S.I. ontwerpt en bouwt unieke transportsystemen, samengevat on der de naam "Flextrack". Een systeem dat grote hoeveelheden "bulk" goederen op specifieke wijze door elk terrein of andere locatie-con cepties kan transporteren. Het systeem is gepatenteerd. Wij zoeken: -Tekenaar op H.T.S.-niveau Voor uitwerking van bestaande concepten en innovatie. Een vertaling van tekening naar werkvloer moet gemaakt kunnen worden. Organisatorisch vermogen voor projectbegeleiding is ge wenst. Wij vragen: - Ervaring, inzicht en inzet - Stabiele persoonlijkheid - Goede kennis Engels en Duits - Leeftijd boven 25 jaar Wij bieden: - Goede salariëring - Afwisselende werkzaamheden - Internationale contacten Gelieve bij interesse Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Barrages Services International B.V., Postbus 231, 4940 AE Raams- donksveer T.a.v. de heer L.A.W. van der Kooy. Tel: 0162 - 521 063 Fax: 0162 - 516 044 Tempo-Team Uitzendbureau heeft vanaf maandag 7 september een nieuwe ves tiging in Oostburg. Alle afdelingen van Tempo Team werken onder één dak. Daardoor kunnen we vraag en aanbod razendsnel op elkaar afstemmen. Wij zijn geopend op maandag tot en met donderdag van 8.30 tot 17.15 uur en op vrijdag tot 18.00. ledereen die zich in de openings-week inschrijft ontvangt een t-shirt. U bent van harte welkom op onderstaand adres! Oostburg, Eenhoornplantsoen, (01 17) 44 55 66 Instaline Badkamers is totaal installateur van badkamers, dus alles onder een dak. Instaline Badkamers heeft vakmensen die installeren, stukadoren, timmeren, schilderen, tegelen en afmonteren met als doel een perfecte badka mer op te leveren. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste welke ons team wil komen versterken. De voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd tussen de 20 en 25 jaar met ervaring die zelfstandig en in groepsverband kan werken. Wil je meer weten over deze afwisselende baan, schrijf of bel naar INSTALINE BADKAMERS T.a.v. R. Moens Handelsweg 3 (Ind.terrein Vrijburg) 4387 PC Vlissingen Tel. 0118 - 479422 (vragen naar mevr. Lievense)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 45