DRV JTLLT ZLM SCHADEC0RRESP0NDENT M/V (Ervaren) Assistent-Accountants m/v Assistent-Accountant m/v (Aankomend) Assistent m/v CONTROLLER (m/v) MONTEUR SLWTEOOflN INTERIEURBOUW calculator/tekenaar (leerling)-meubelmakers keukenmonteur/meubelmaker Bleijko Beton Bleijko bouwt aan de toekomst! Medewerker Afdeling Expeditie Machine Operator monumentenwacfit zeeland tweede monumentenwachter (m/v) verzekeringen ZLM 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1998 Buys Ballot College Het Buys Ballot College is een christelijke school. Daarom geeft de Bijbel de richting aan voor de omgang met elkaar Dagelijks bezoeken x 1450 leerlingen uit de regio Noord- en Zmd-Bevelond en Schouwen-Duiveland het Buys Ballot College. Naast hef opleiden voor het diploma begeleidt de school de leerlingen bij de voorbe reiding op de maatschappij en bij hun persoonlijke ontwikkeling. Het Buys Ballot College stelt zich ten doel zo dicht mogelijk bij de leerling te staan Typerend hier voor is de intensieve begeleiding Docenten en een administratief medewerker (m/v) gevraagd Wij vragen m.i.v. heden voor het gehele nieuwe cursusjaar docenten in de afdeling VBO voor 22 lesuren wiskunde en 26 lesuren biologie/scheikunde. Voor bovenstaande functies is een tweedegraads bevoegdheid vereist. Solliciteren naar een deel van een functie is mogelijk. Salariëring: maximaal schaal-10. Wij vragen m.i.v. heden een administratief medewerker voor ruim 36 klokuren per week, een volledige weektaak, i.v.m. vervanging wegens ziekte in ieder geval tot 1 januari 1999. Functiebeschrijving: - verrichten van diverse werkzaamheden in het kader van de personele administratie: - debiteurenadministratie/-bewaking; - vastleggen van de financiële bescheiden: - verlenen van secretariële ondersteuning. Functie-eisen: - M.E.A.O.-B.A./M.B.A. of gelijkwaardig; - ervaring met werkzaamheden inzake de personele administratie; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde personele en financiële systemen; - ervaring met het werken in tekstverwerkings- (WP5.1) en spreadsheet programma's (Quattro Pro 4.0) onder Dos; - administratieve ervaring in het onderwijs is een pré. Salariëring: maximaal schaal-5. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het christelijk onderwijs. Schriftelijke sollicitaties voorzien van referenties z.s.m., doch uiterlijk binnen 8 dagen te richten aan de Centrale Directie T.a.v. ir. S J. bij de Vaate Postbus 219, 4460 AE Goes. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij: ir. S.J. bij de Vaate, tel. 0113-213010(school) of 0113-562026(privé). Christelijke Scholengemeenschap voor vbo mavo havo atheneum gymnasium Bergweg 4 Postbus 219 4460 AE Goes Telefoon 0113-213010 Fax 0113-250360 E-mail1 BBCGoes@Zeeland.NL Homepage: http://www.zeelandnet.nl/bbc/ Belastingadviseurs Met kantoren in De Roo Van der Veen is een maatschap van accountants- en belastingadviseurs met een DlrkSMiddeiburg sterk °P de cliënt gerichte aanpak. In onze kantoren, die zijn verspreid over Zuidwest Oud-Beijeriand. Nederland, werken meer dan 190 enthousiaste mensen in uiteenlopende disciplines voor Stedreduen middelgrote ondernemingen, midden- en kleinbedrijf, vrije beroepsbeoefenaren, semi- Zierikzee overheid en non-profit organisaties. Voor ons kantoor te Middelburg zijn wij op zoek naar Inhoud functie De assistent-accountant verzorgt onder supervisie van één van onze accountants zelf standig controle- en advieswerkzaamheden. Voorts stelt hij/zij jaarrekeningen samen en verzorgt de rapportering Functie-eisen VWO- of HEAO-opIeiding en bezig met accountantsopleiding. Enige jaren praktijkervaring. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H.G. Joziasse RA tel. kantoor: 0118-634000, privé 0118-629034 Voor de agrarische afdeling op ons kantoor te Goes zijn wij op zoek naar een Inhoud functie ln teamverband verrichten van administratieve werkzaamheden en opstellen jaar rekeningen en fiscale aangiften ten behoeve van agrarische ondernemingen. Functie-eisen HAVO- of MEAO-opleiding (of vergelijkbaar). Bereidheid om verdere vakgerichte opleidingen te volgen. Affiniteit met de agrarische sector. Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met: - C. de Bruijn, tel. kantoor 0113-213120, privé 0118-551696. - J.D. Visee RA, tel. kantoor 0113-213120, privé 0113-341802. Voor de loonafdeling op ons kantoor te Goes zijn wij op zoek naar een Inhoud functie Het verzorgen van loonadministraties voor onze relaties. Functie-eisen Minimaal MAVO-opleiding met administratie. Bereidheid tot het volgen van een vakgerichte opleiding. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer D. v/d Vreede. tel. kantoor 0113-213120. Wij bieden u naast een honorering die in overeenstemming is met opleiding en ervaring uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. A member of Accountants Global Network, International, separate and independent accounting and consulting firms Uw interesse voor één van deze functies kunt u kenbaar maken door binnen twee weken te schrijven naar De Roo Van der Veen, Postbus 117, 4460 AC in Goes, ter attentie van afd. Personeelszaken, de heer F. Overbeeke. Ook kunt u e-mailen naar: info@drv.nl. Meer informatie over De Roo Van der Veen kunt u vinden op http://wvi-w.drv.nl. De Roo Van der Veen. Betere kijk op de zaak. •J.6EL A^0 Het Bureau voor Toerisme Zeeland (BTZ) werkt samen met overheden, toeristisch bedrijfsleven, VVV's en tal van andere organisaties aan en voor het "toeristisch product Zeeland" Dit gebeurt vanuit het Toeristisch Huis Zeeland te Mid delburg, waarin o.a. ook VVV/ANWB Middelburg en het Zeeland Promotie Paviljoen zijn gevestigd. BTZ heeft 3 bedrijfsonderdelen Commerciële Zaken, Projectbureau en VW Basistaken Voor de afdeling Bedrijfsbureau, vallend onder de afde ling Commerciële Zaken, zoeken wij op korte termijn een Het betreft een functie voor 38 uur per week Taken: Als controller bent u verantwoordelijk voor het op stellen en bijhouden van budgetten, maandrappor- tages en jaarrekeningen van de diverse bedrijfson derdelen U ervaart het als een uitdaging om cijfermateriaal te analyseren en te interpreteren U ontwikkelt daartoe een adequaat Management In formatie Systeem. Wij vragen: HEAO-BE/AC-niveau Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid Accuraat en systematisch kunnen werken Goede computervaardigheid en ervaring met MS-office Minimaal drie jaar ervaring, bij voorkeur op een ac countantskantoor Ervaring in het voeren van projectadministraties Wij bieden: Een afwisselende fulltime baan in een levendige or ganisatie Aanstelling voor bepaalde tijd Aanstelling volgens ANVV-arbeidsvoorwaarden en -salariëring (max. 5.737,-) Indiensttreding op zo kort mogelijke termijn Nadere informatie over deze vacature kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Commerciële Zaken, de heer J. R. de Reus, 0118-659990. Sollicitaties vóór 17 september 1998 richten aan: Bureau voor Toerisme Zeeland, t.a.v. J. R. de Reus, Postbus 123, 4330 AC Middelburg Wegens uitbreiding vragen wij voor zo spoedig mogelijk: voor de fruitteeltafdeling Sollicitant dient een opleiding LBO en liefst MTS te hebben afgerond en affiniteit te hebben met de fruitteelt en interesse in de elektronica van met name sorteermachines voor appels en peren. Ook voor het repareren van machines voor de groen voorziening, specifiek voor hydraulisch aangedre ven grasmaaiers, dient interesse aanwezig te zijn. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen op onder staand telefoonnummer. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan: Tramper 's-Gravenpolder B.V. 's-Gravenstraat 9,4431 AA 's-Gravenpolder telefoon 0113-311451 is gespecialiseerd in de productie en montage van interieurbetimmeringen en de verkoop van Bulthaup keukens. Sterke klantgerichtheid en hoge kwaliteit vormen de pijlers van ons bedrijfsbeleid. Dit komt tot uitdruk king in onze creatieve manier van werken en op maat gesneden producten. Met circa 20 enthousiaste vakmensen richten wij onze activiteiten op particulieren, instellingen en be drijven, waaronder horeca en detailhandel. Voor onze afdeling calculatie zijn wij op zoek naar een; Functie-eisen; - MTS/HTS bouwkunde MTS meubelopleiding; - flexibele instelling; - kennis van Autocad en materiaalkennis is een pre. Voor onze afdeling productie zijn wij op zoek naar een; Functie-eisen: - LBO afdeling timmeren MTS bouwkunde MTS meubelopleiding; - in bezit van eigen vervoer. Voor onze afdeling Bulthaup keukens zijn wij op zoek naar een: Functie-eisen: - in bezit van eigen vervoer; - flexibele instelling; - ervaring in de keukenbranche. Indien u geïnteresseerd bent in een van de bovenge noemde functies, kunt u uw sollicitatie met een curriculum vitae sturen aan: Slabbekoorn Interieurbouw B.V. t.a.v. de heer L. J. Slabbekoorn, postbus 65, 4460 AB Goes, tel.:0113-231920. Bij hem kunt u desgewenst ook telefonische infor matie verkrijgen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bleijko Betonindustrie is in Europa één van de belangrijkste producenten en leveranciers van een uiterst compleet assortiment betonproducten voor bestratings- en rioleringswerken en waterbouw. Bleijko, met hoofdzetel te Walsoorden (NL, regio Hulst, Zeeuws- Vlaanderen) behoort tot een internationale groep en omvat productie- en handelsvestigingen in Nederland, België en Frankrijk. Bleijko geniet, dankzij de 150 gemotiveerde én competente medewerkers een uitstekende reputatie op het vlak van kwaliteit en sen/ice. Bleijko groeit en investeert in nieuwe producten en markten, maar vooral in de mensen die de voorziene expansie zullen waarmaken. Voor onze Nederlandse vestiging te Walsoorden kijken wij uit naar een: MBO-er met ambitie en commerciële spirit Uw functie De afdeling expeditie verzorgt het vervoer van pro ducten naar klanten in Nederland, België en Frankrijk. Binnen de afdeling beheert U een eigen klantenbe stand (openbare besturen, aannemers, handelaars in bouwmaterialen, doe-het-zelf-zaken) en draagt U zorg voor de logistieke en administratieve afhandeling van bestelde producten. U bent het eerste aanspreekpunt van de klant binnen de organisatie met betrekking tot leveringen, bestellin gen, veranderingen, etc. U bent nauw betrokken bij de uitwerking van de ver voersplanning en het werven van vervoerders. U onderhoudt nauwe contacten met collega's in de verkoop binnendienst, vertegenwoordigers en de afde ling productieplanning. Uw profiel U beschikt minimaal over een opleiding op MBO-niveau (MEAO CE, MBO logistiek of gelijk waardig) en kan bij voorkeur terugkijken op een eerste werkervaring in een gelijkwaardig logistiek commercieel getinte functie. Ervaring met de bouwwereld is een pre, een klantgerichte service-attitude en een commercië le spirit zijn echter een absolute must. U bent een flexibel en resultaatgericht team- player, stressbestendig en beschikt over uitste kende communicatieve vaardigheden en een goede talenkennis (N/F). U woont in de regio Zeeuws-Vlaanderen of bent bereid er te komen wonen. voor de vervaardiging van hoogwaardige betonproducten Uw functie Als operator bent U verantwoordelijk voor de ver vaardiging van kwalitatief hoogwaardige betonproduc ten. U draagt zorg voor de kwaliteit en het rendement van de productie, bent verantwoordelijk voor het omstellen en afstellen van de machine en dient de onderhouds- toestand van de machine te inspecteren. Tevens dient u kleine storingen te verhelpen en bent u verantwoor delijk voor het 1* lijn onderhoud aan de machine (kleine reparaties, vervangen van slijtdelen, smeren, etc.). U werkt In een multi-functioneel productieteam en onderhoudt nauwe contacten met de bedrijfsleiding, onderhouds- en kwaliteitsdienst. Uw profiel U beschikt minimaal over een technische oplei ding op LBO-mveau (LTS of MTS wtb/electro, Va- pro mechanisch operator A/B of gelijkwaardig). Bij voorkeur heeft U ervaring in het bedienen en onderhouden van mechanische installaties. U bent bereid om zowel in de dagdienst als in 2-ploegendienst te werken en tot het volgen van aanvullende opleiding. U beschikt over verantwoordelijkheidsgevoel, doorzettingsvermogen, goede communicatieve en sociale vaardigheden en een flexibele instelling. U woont in Zeeuws-Vlaanderen. Ons aanbod Bij Bleijko vindt U de stimulerende bedrijfscultuur en de ruimte voor autonomie en verantwoordelijkheid eigen aan een groeibedrijf. Bovendien werkt U in een professioneel team bij één van de marktleiders en voorziet de firma in een competitfef salarispakket met diverse extra voordelen. Interesse? Stuur dan zo spoedig mogelijk uw c.v., met vermelding van de functie die U interesseert, naar Bleijko Betonindustrie, Edgar Zwanink, Mariadijk 6a, 4588 KJ Walsoorden; tel.: 0114-684000 fax: 0114-683217 Dit wervingsproject verloopt in samenwerking met p/a provinciehuis, postbus 153, 4330 AD Middelburg De stichting Federatie Monumentenwacht Nederland is een landelijke instelling die zich ten doel stelt door het inspecteren van monumentale ge bouwen het verval daarvan te voorkomen. De stichting heeft in elf provincies, waar onder Zeeland, regio nale stichtingen opge richt. De Regionale Stich ting Monumenten- wacht Zeeland is op gericht m december 1975 en brengt in de provincie Zeeland de bovengenoemde doel stelling tot uitvoering. Zij heeft thans bijna 725 objecten onder haar beheer. Als Provinciale Staten van Zeeland daarmee instemmen kan het bestuur in het najaar van 1998 besluiten tot het inzetten van een vierde inspectie- ploeg. Bij de Regionale Stichting Monumentenwacht Zeeland is plaats voor een (voltijdbetrekking) die in teamverband met één van de eerste monumentenwachters samenwerkt bij het inspecteren van monumentale gebouwen en bij het uitvoeren van kleine herstelwerkzaamheden. Voor de functie is vereist: - een opleiding LTS-gezel timmeren dan wel VBO-bouw met restauratietimmerkracht niveau 3 of gelijk waardig niveau - ruime praktische ervaring op het gebied van restauratie en onderhoud van monumenten - goede contactuele eigenschappen - bezit vah rijbewijs B(E) Monumentenwachters dienen in staat en bereid te zijn op hoge gebouwen te werken, soms onder moeilijke omstandigheden. Hoogtevrees, zelfs in geringe mate, betekent ongeschiktheid voor deze functie. Zowel een praktisch als een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De standplaats van de Monumentenwacht is Nieuw- en St. Joosland (gemeente Middelburg). De salariëring bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal ƒ2.610,- en maximaal ƒ4.064,- bruto per maand. De vakantietoeslag bedraagt 8% per jaar. Sollicitaties dienen schriftelijk binnen 10 dagen gericht te worden aan het bestuur van de Regionale Stichting Monumentenwacht Zeeland, p/a Provinciehuis, Postbus 153, 4330 AD Middelburg met ver melding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de envelop, Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de secretaris van de stichting, de heer W. de Meurichy, tele foon (0118) 63 13 08. Postbus 70 - 4460 BA Goes Cereshof 2 - 4463 XH Goes ZLM Verzekeringen is een gestaag groeiende schadeverzekeraar in de provincies Zeeland en Noord- Brabant. Doelgroepen zijn voornamelijk particulieren en agrarische bedrijven. Als onderlinge verzekeraar onderhoudt de maatschappij een rechtstreekse relatie met haar leden/verzekerings nemers. Bij de afzet van haar producten wordt zij ondersteund door vrije tussenpersonen, een commerciële buitendienst en een verzekeringswinkel. Op het hoofdkantoor in Goes werken ca. 100 medewerkers. De groei van de maatschappij is niet alleen te danken aan het gunstige premieniveau, maar zeker ook aan een uitstekende dienstverlening. Om onze dienstverlening op peil te houden zoeken wij voor de afdeling Schade een enthousiaste medewerker voor de functie van: De voornaamste werkzaamheden zijn: Het juridisch en administratief afwikkelen van schadegevallen m oto r voe rtu i gen Wij vragen: "Opleiding op vwo of vergelijkbaar niveau; "goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardighen "verantwoordelijkheidsgevoel; "bereidheid in vrije tijd te studeren voor de noodzakelijke vakdiploma's. Wij bieden: "een goed salaris en eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden; "een zelfstandige baan met ontplooiingsmogelijkheden; "een prettige werksfeer. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw K. Strayer, secretaresse van de afdeling, telefoon (0113) 238842. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae dient u binnen 14 dagen te richten aan: verzekeringen ZLM Verzekeringen, t.a.v. de directie, Postbus 70, 4460 BA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 42