Zeelandia Vedior Onze IT-ers praten zelden over problemen, altijd over opportunities." Allround f bedieningsvakman HOOFD JURIDISCHE ZAKEN (M/V) HERDER MIDDELBURG VACATURES Werk maken van talent PHILIP MORRIS 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1998 Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zienkzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgenchte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levenng van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. Voor de Poederfabriek 2 zoeken wij een m/v De afdeling In de Poederfabriek 2 wordt met 6 verschillende productie-eenheden gewerkt. De producten die gefabriceerd worden zijn broodverbeteraars en broodmixen. Binnen Poederfabriek 2 werkt u samen met 40 andere collega's. Functie-inhoud U dient zelfstandig de verschillende productie-eenheden te kunnen bedienen, waarmee de producten gefabriceerd worden. Verder verricht u alle andere voorkomende werkzaamheden in de fabriek. Functie-eisen - u hebt minimaal een LBO-C opleiding en/of Vapro/LSBL; - u bent in het bezit van een heftruckcertificaat, ervaring is een extra pré; - u vindt kwaliteit, hygiëne, veiligheid en teamgeest belangrijk; - u bent bereid in ploegendiensten te werken. Solliciteren Wij vragen u uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken te richten aan Koninklijke Zeelandia HJ. Doeleman b.v., t.a.v. de heer S.C. Eysbach, personeelsfunctionaris, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer G.M. Janse, manager productie, toestel 428. Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Christelijke Scholengemeenschap Walcheren (l)VBO, MAVO, HAVO, ATHENEUM en GYMNASIUM met vestigingen in Middelburg en Vlissingen Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren roept sollicitanten (m/v) op voor de volgende functie: MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN (1.0 fte) De vacature is ontstaan door ziekte van de huidige functionaris en omvat een volledige betrekking van 36,86 uur per week ten behoeve van de Centrale Administratie (afd. Personeelszaken). Plaats in de organisatie De medewerker personeelszaken ressorteert hiërarchisch onder het hoofd van de Centrale Administratie. Hoofdbestanddelen functie het verzorgen van de uitvoering van de salarisregelingen; het uitvoeren van de rechtspositionele regelingen; het voeren van de correspondentie inzake bovengenoemde regelingen. Profielschets wil overeenkomstig de identiteit van de school functioneren; beschikt over een vooropleiding op minimaal MBO-niveau; beschikt over goede communicatieve vaardigheden; is in staat zelfstandig en in teamverband te werken; heeft affiniteit met onderwijs, beschikt over aantoonbare ervaring met of belangstelling voor genoemde functie bestanddelen; ervaring met geautomatiseerde administratiesystemen, en in het bijzonder het CASO-systeem, strekt tot aanbeveling. Functieniveau De functie is gewaardeerd op schaal 6 (max. f. 4.060,- bruto per maand) volgens de CAO-VO. Algemene informatie Inlichtingen worden verstrekt door dhr. J.M. Willemsen, hoofd Centrale Administratie, overdag te bereiken onder telefoonnummer (0118) 652100. Sollicitaties dienen uiterlijk 19 september 1998 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan dhr. J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541, 4330 AM Middelburg. De CSW is een school voor bijzonder onderwijs met een christelijke identiteit. De CSW wil de leerlingen voorbereiden op het leven in een snel veranderende samenleving, die behoefte heeft aan vrede, welzijn, werk en inzet voor de naaste. Het is voor medewerkers een uitdaging om aan het onderwijs een kwalitatief goede inhoud te geven. Zij proberen dit doel te bereiken door een sfeer te schep pen, waarin leerlingen zich thuis voelen en gekend weten, waar aandacht is voor begeleiding en waar men respect heeft voor elkaar. N, V. DELTA Nutsbedrijven in Middelburg houdt zich bezig met de levering van elektriciteit, gas, water en kabelsignalen, en is actief op het terrein van milieuzorg en telecommunicatie De onderneming is betrokken bij een ingrijpend veranderingsproces. DELTA maakt de omslag van een traditioneel, monopolistisch nutsbedrijf naar een commerciële, dynamische, slagvaardige en klantgerichte onderneming die haar producten m concurrentie met anderen op een internationale markt moet afzetten. DELTA wil werken met mensen die zich met enthousiasme, durf, en op inspirerende wijze willen inzetten voor het welslagen van deze missie. Op het hoofdkantoor in Middelburg ontstaat, wegens aanstaande pensionering van de huidige functionaris, een vacature voor een fulltime De afdeling Juridische Zaken bestaat uit drie juristen en twee secretariële medewerkers. De afdeling adviseert en informeert de directie omtrent alle voorkomende juridische aspecten van het te voeren ondernemingsbeleid en behandelt zelfstandig of in samenwerking met externe adviseurs alle zich voordoende juridische aangelegenheden. Daarbij ligt de nadruk op energierecht, mededingingsrecht, ondernemingsrecht en contractenrecht. Ook het bestuursrecht, belastingrecht en administratief procesrecht krijgen ruime aandacht. U geeft leiding aan deze afdeling en rapporteert aan de algemeen directeur. Functie-inhoud organisatorisch en vakinhoudelijk leidinggeven aan de afdeling; signalering van ontwikkelingen op het vakgebied en zorg voor het op peil houden van de vakkennis van de afdeling; advisering van management over juridische aangelegenheden; analyseren en beoordelen van gebeurtenissen en ontwikkelingen op hun juridische implicaties; beoordelen van contracten en andere jundische documenten; verrichten van alle andere voorkomende juridische werkzaamheden. Functie-eisen afgeronde universitaire opleiding Nederlands Recht; praktische ervaring van minimaal vijf jaar als advocaat of bedrijfsjurist; gespecialiseerde kennis van ten minste het ondernemingsrecht, mededingingsrecht en contractenrecht; leidinggevende kwaliteiten; goede communicatieve mondelinge en schriftelijke vaardigheid in ten minste het Nederlands en het Engels; professionele instelling en resultaatgerichte wijze van werken. Onze arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor energie- en nutsbedrijven. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris bij aanstelling maximaal ca. 130.000 per jaar. Procedure Een assessmentcenter kan in de laatste fase deel uit maken van de procedure. Reacties Indien u geïnteresseerd bent. kunt u nadere informatie inwinnen bij de heer ir. P. Stoter, algemeen directeur. of de heer mr. E.H.A.M. Donders, hoofd Juridische Zaken. Tevens is uitgebreide informatie over ons bedrijf te vinden op de DELTA-WebSite http://www.delta-zld.nl Sollicitaties dienen voor 21 september a.s. in ons bezit te zijn, en kunnen worden gericht aan N.V DELTA Nutsbedrijven, afdeling Personeel Organisatie, ter attentie van de heer R.W. Beilo. Postbus 5048, 4330 KA Middelburg. N.V. DELTA Nutsbedrijven Postbus 5048 4338 KA Middelburg tel. (0118) 882000 e-mail: info@delta-zld.nl HERDER BV MACHINEFABRIEK Een bedrijf dat zich toelegt op de ontwikkeling, productie en verkoop van hydraulisch-mechanische machines op het gebied van sloot- en bermonderhoud, heeft de volgende vacature. Functie: Medewerk(st)er magazijn administratie (parttime)i5V4uur Voor de afdeling Magazijnadministratie Functieomschrijving; Het volgens de daarvoor gestelde richtlijnen zelfstandig verrichten van administratieve werkzaamheden inzake orderverwerking, magazijnopslag, goederenverzending en facturering. Wij bieden Wij vragen: - Goed salaris - Omzetpremie - Prettige werkomstandigheden - Goede Arbo-voorzieningen - Werktijden: Donderdag 07.30 - 16.30 uur Vrijdag 07.30 -15 15 uur - MAVO D - HAVO - Ervaring in tekstverwerken. - Aantoonbare kennis Engels, Duits en Frans. - Secuur en accuraat kunnen werken. - Flexibele opstelling. - Goed kurmen samenwerken. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen richten aan. Herder B.V. T.a.v. de heer ir. A. den Herder, Postbus 8010 4330 EA Middelburg In verband met uitbreiding van onze gerenommeerde modezaak zijn wij naarstig op zoek naar een Parttime verko(o)p(st)er 10 tot 18 uur) Wij vragen: - zelfstandig kunnen functioneren - representatief - goede communicatieve vaardigheden - leeftijd liefst tussen de 30 en 50 jaar Wij bieden: - een zeer zelfstandige baan - goede toekomstperspectieven - prettige werkomstandigheden Uw reactie graag binnen 8 dagen zenden naar PZC Postbus 18, 4380 AA Vlissingen onder vermelding van b.o.n. E 61 Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Algemeen Productiekrachten. Voor diverse bedrijven in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar gemoti veerde productiekrachten op oproepbasis. Het inplannen van de werkzaamheden gebeurt per dag. Eigen vervoer is een pre. Info: Paulette de Boer. Laders en lossers. Voor een bedrijf in Vlissingen- Oost zijn wij regelmatig op zoek naar laders en lossers voor diverse producten. Tevens zijn wij op zoek naar laders en lossers van autoboten. Kandi daten dienen minimaal twee jaar in het bezit te zijn van rijbewijs B. Het werk wordt verricht op oproepbasis. Info: Paulette de Boer. Technisch Bouwkundig tekenaar. Voor een architecten bureau in Vlissingen zijn wij op zoek naar een bouwkundig tekenaar. Gedacht wordt aan iemand met minstens vier jaar werkervaring en met bij voorkeur een hts-opleiding, eventueel mts. Erva ring met AutoCAD is een pre. Info: Gerard de Koek. AutoCAD tekenaars. Voor een bedrijf in Vlis singen zijn wij met spoed op zoek naar AutoCAD tekenaars die in het bezit zijn van een diploma mts/hts-Bouwkunde/Elektrotechniek of Werktuig bouw. Enige ervaring met AutoCAD 12 of 13 is een vereiste. Info: Gerard de Koek. Assembleerders. Voor een bedrijf in Middelburg zijn wij vanaf september weer op zoek naar gemo tiveerde assembleerders. Gevraagd wordt een af geronde lts-opleiding, het liefst aangevuld met SOM of werkervaring. Het betreft een full-time baan voor langere tijd. Info: Gerard de Koek. Administratief Administratieve krachten. Regelmatig zijn wij op zoek naar administratieve krachten. Gevraagd wordt minimaal een mbo-opleiding. Als u in het bezit bent van eigen vervoer, dan is dit een pre. Info: Paulette de Boer. Heeft u interesse in één van bovenstaande vacatu res? Neem dan contact op met Vedior, Kolvenier- straat 2, 4381 GC Vlissingen. Tel: (0118) 412620. "Mc ct alle respect voor softwarebedrijven, drieëneenhalf jaar geleden koos ik toch liever voor Philip Morris. Iets wat je hier opstart kun je ook afmaken. De kick om de diepte in te gaan, en niet van hot naar her te sjouwen, dat trekt me. Zonder gebrek aan bewegings vrijheid trouwens, ik ben net terug uit Lausanne, ons hoofdkantoor. Je merkt meteen dat je in een groot internationaal bedrijf werkt. Met hier in Bergen op Zoom de grootste en modernste sigarettenfabriek van Europa, waar we onder meer Marlboro, Philip Morris en Chesterfield produceren. Ik had het niet beter kunnen treffen, ook qua opleidingsfaciliteiten en salaris. In een paar jaar van analist naar projectleider, dat zegt iets over je carrièrekansen hier. Ook op tech nologisch gebied is het smullen trouwens, de nieuwste systemen staan mij ter beschikking met een netwerk dat loopt van administratie, fabricage, finance tot logistics. Vraag is, wie mijn team komt versterken..." IT-professionals m/v Interesse? En een HBO- of universitaire opleiding? Jc wilt je grenzen verleggen in de IT-branchc, stuur dan vóór 23 september een brief met CV naar Philip Morris Holland B.V., t.a.v. Barbara den Hoed, afdeling Human Resources, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom. Telefoon 164 - 295 237. E-mail: denhocd.barbara@pmintl.cb"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 34