Hoek mist nog scherpte en vorm Van der Have nu al onmisbaar Kloetinge heeft geen kind aan Middelburg baander hoopt op snelle come-back Polderman derde op NK tandems Schaker Janssen morst een halfje Oubbele winst voor iolssens en De Witte If ïoofdklasser boekt winst tegen HVV'24 in zwakke bekerouverture (3-1) flans Gillhaus ïaar Finland uitslagen jor Frits Bakker iEK - De subtiele rechtervoet Dimitri M'buyu maakte gis- vond het verschil tussen ick en HVV'24. Het gaf een oei van opluchting bij de za- lag-hoofdklasser, maar ei- ilijk was de 3-1 nauwelijks liend. De 32-jarige Belgi- he ex-international, die vele lo's lichter aan zijn laatste ;ietbaljaar is begonnen, benut - '|in de bekerwedstrijd na rust van de spaarzame kansen fl). ;n HW in de slotfase met in en macht in de aanval ging, jrdde score door Hoek nog op- 'oerd, maar het deed de iarheid geweld aan. De reali- it is dat er in twee ontmoetin- tussen Hoek en HW'24 bij geen krachtsverschil viel lar te nemen. Zaterdag won op het Borsele-toemooi ;t strafschoppen na een 3-3- ïdstand. Drie dagen later, in eerste bekerronde, nam Hoek anche in cijfers, maar zonder tegenstander te imponeren. iek-trainer Frans Vermeulen, hevig op zoek is naar een uit- >alanceerd elftal, maakt zich |rgen over de organisatie ach- •in en heeft ook al weinig ge- met zijn spitsen. Dat ;aalt zich in een weinig op- ;kkende aanloop naar de ijmpetitie. Zo moest de Bra- toitse oefenmeester gister- 'jond noodgedwongen Ronald in Sliedregt in het elftal halen, ndat Angelo Nijskens in de |arming-up afhaakte. De fleg- atieke aankoop, die al weken- ing ongeïnspireerd over het ld wandelfscoorde wel tegen /V, maar wordt verguisd door eigen aanhang. niet veel waarde aan. „Zelfs dan moeten ze een simpel tweede- klassertje toch kunnen wegtik ken", vond de HW-trainer. En dat gebeurde dus niet. HW kreeg na de openingsgoal van Hoek (Ronald van Sliedregt in de derde minuut) onder im puls van Angelo Verbraeken, de achter de spits opererende Carlo Blommaert en de veelvuldig op- koirifende Eddy van de Bossche Eddie van de Bossche (rechts) maakt het Wesley Roman van Hoek lastig. foto Peter Nicolai steeds meer greep op het mid denveld. Het overwicht werd in de 40e minuut bekroond met een treffer van Blommaert, die uit een vrije trap van Dennis Riet- jens en op aangeven van Harm Rietjens de bal onhoudbaar achter Hoek-doelman Verbiest joeg. Door een missertje achterin was HW echter na rust weer ge dwongen tot achtervolgen. Di mitri M'buyu strafte al na vijf minuten een ongelukkig mo ment van Van de Bossche af (2- 1). De Hulstenaars gingen eerst schoorvoetend, maar later met meer bravoure in de aanval. Ed dy van de Bossche en Harm Rietjens lieten de beste kansen liggen. Kort voor tijd profiteer de Hoek. Peter Vanoutreyve, de vervanger van Van Sliedregt, besliste de wedstrijd uit een counter: 3-1. Hoek-HW'24 3-1 (1-1). 3 Ronald van Sliedregt 1-0, 40. Carlo Blom maert 1-1, 50. Dimitri M'buyu 2-1, 88. Peter Vanoutreyve 3-1. Scheids rechter. William Roegiest (Sas van Gent). Aantal toeschouwers300 Hoek: Kristof Verbiest, Frank van Damme, Patrick Naudts, John Bentschap Knook, Peter Boerjan, Kyran O'Shea, Hubert van den He- mel, Wesley Roman, Dimitri M'buyuRonald van Sliedregt (73. Peter Vanoutreyve), Geertjan de Smet. HVV'24: Jean Pierre de Keyzer, Jur- gen de Block, Dennis Rietjens, Eddy van de Bossche, Pascal de Block, Dennis Rodrigo (80. Tristan van Ac ker), Angelo Verbraeken, Marvin Hamelink (58. Ralph Zegers), Carlo Blommaert, Harm Rietjens, Pierre Withagen. egenslagen it moet gezegd: Hoek wordt in ze voorbereiding achtervolgd tor tegenslagen. Geert de lorter heeft nog niet gespeeld, inny ter Steege raakte vorige ?ek geblesseerd en gister- ond moest Angelo Nijskens tot voor de aftrap met een ver weking in de kuit afhaken. Bo ndien kon de thuisclub geen roep doen op de geschorsten ut Pacqué en Franky andaert, die het centrum van verdediging vormen. Stoutjesdijk vond het een rdig excuus, maar hechtte er doorSven Remijnsen MIDDELBURG - Kloetinge had gister avond geen kind aan de zondagtak van Middelburg. In de openingsronde van poule 2 van het districtsbekertoernooi won de zaterdag-hoofdklasser met 6-1. Middelburg stond erbij en keek ernaar. Na het 3-0-verlies tegen Hoek in de hal ve finale van de BorSele Sloepoort Cup, vlogen de spelers van Kloetinge er weer als vanouds in. Middelburg-trainer Cees Houtepen zag zijn team slachtof fer worden van de strafexpeditie. „We zitten in een diep dal", zei Houtepen na afloop. „Bovendien is Evert Eikenhout in de eerste helft geblesseerd geraakt aan zijn enkel. Ik hoop dat we alles nog recht kunnen zetten voordat de compe titie begint." Middelburg, waar Al-spelers Jason Blommaert, Michael Kabenda en Lio nel Lord in de basis begonnen, kwam na twintig minuten op achterstand door een treffer van Onno Doeland, die raak schoot in de linkerhoek. Vijf minuten later tikte Jeffrey van de Velde de twee de goal binnen voor Kloetinge, dat de voorsprong na rust uitbouwde via Alex Lourens en Niels Lodewijk. Lodewijk was ook de aangever van de vijfdegoal. Na een aanval uit het boekje gaf de nieuwe aanwinst een gave voor zet op Onno Doeland, die de bal vallend over Middelburg-doelman Michel Jan sen van Galen binnenkopte. Nadat Jac- co de Looff een blunder van Kloetinge- keeper Jaap Pijnenburg had afgestraft, bepaalde Ronald Zuijdwegt met een hard schot de eindstand op 1-6. Middelburg-Kloetinge 1-6 (0-2). 20. Onno Doeland 0-1,25. Jeffrey van de Velde 0-2, 50. Alex Lourens 0-3,60. Niels Lodewijk 0-4,70. Onno Doeland 0-5,85. Jacco de Looff 1-5, 90. Ronald Zuijdwegt 1-6. Scheidsrechter: R. Bruijnooge (Wemeldinge)Aantal toeschou wers- 100. Gele kaart Steven Seedo, Jacco de Looff (Middelburg). Middelburg: Jansen van Galen, Florisse, Ka benda, Vogel, Sinke, Blommaert, Van de Berg, Turan Dogan. Lord, De Looff, Eiken hout (Seedo). Kloetinge: Pijnenburg, Dek, Kole, De Brui ne (Van Panhuis), Lodewijk, De Goederen, Lourens (Baaijens), Labrujere (Melaard), Doeland, Van de Velde, Zuijdwegt. bor Frits Bakker jsRNEUZEN - De 18-jarige jiddenvelder Gert-Jan Vlaan- |r van zaterdag-tweedeklas- 'r Terneuzense Boys tobt met !n rugblessure, die hem sinds toig jaar achtervolgt. Het ziet t naar uit dat de talentvolle êeler ook bij de start van het Teuwe seizoen niet inzetbaar „Ik heb voorlopig zes weken Itale rust genomen, want de lessure is in de voorbereiding teer gaan opspelen." een snelle terugkeer lijkt >n sprake. De onderzoeken ibben uitgewezen dat het om |n vorm van hernia gaat. Gert- in Vlaander was in het kampi- ihsjaar van Terneuzense Boys ;n belangrijke schakel tussen Tdediging en aanval, maar is vanaf de winterstop vorig ir uitgeschakeld, laander: „Ik had gehoopt dat i weer fit zou zijn bij de sei- benstart. Vanaf de winter heb ik het rustig aan gedaan. Bijna alleen getraind en geen wed strijden gespeeld. Ik heb allerlei onderzoeken gehad, maar dat heeft niets uitgehaald. Het eni ge dat ze kunnen zeggen is: het is een verschuiving van een tus- senwervel, die tegen een zenuw aanzit. Behandeling van een fy siotherapeut en een lange rust hebben niets geholpen." Gert-Jan Vlaander, die als bouwvakker een zwaar beroep heeft, wanhoopt nog niet. „Ik heb in de voorbereiding weer last gekregen en toen heb ik ge zegd: ik ga zes weken helemaal niets doen, niet werken, niet trainen, alleen rusten. Drie van die Sees weken zijn nu voorbij. Ik voel dat er verbetering is." Terneuzense Boys-trainer Jaap Goossen: „Wij gaan er alles aan doen om hem weer aan het voet ballen te krijgen, want hij heeft op mij als centrale middenvel der veel indruk gemaakt. Ik hoop van harte dat hij niet ver loren is voor de club. ichel Verberkmoes OGELWAARDE - Het tennis- io Marino Bolssens/Robin de itte is goed van start gegaan jdens het Tweede Open Bosse- elen tennistoernooi in Vogel- aarde. In poule 2 bij de man- in dubbel Cl won het koppel ihtereenvolgens van de kop- els Gino Roctus/Alain Hiel en ichael Pieters/Rudi Martens. alssens/De Witte zetten hun genstanders vooral onder ruk vanaf de baseline. Met jressief topspinspel bedwon- !n ze met minimaal verschil ino Roctus/Alain Hiel: 8-7. igen Rudi Martens/Michael [en BOSCH - Hans Gillhaus peelt de rest van dit jaar in Fin- and. fe 34-jarige aanvaller heeft tot november een contract gete- pnd bij FF Jaro in Jakobstad, Bt uitkomt in de hoogste Finse Bvisie. De competitie duurt tot ind oktober. ANP Pieters ging het iets gemakkelij ker, getuige de 8-5-zege. In de zelfde poule wonnen Beny Yse- baert/Nino van der Starre met 7-6 van Geert Saman/Robert Vermeulen. In poule 1 won het Temeuzens duo Michiel van der Windt- /Gert-Jan Louweret met 6-3 van de gebroeders Helmut en Werner Crombeen. De sleutel- game was bij 4-3toen Louweret na een breakpoint tegen toch zijn servicegame binnenhaalde. Daardoor werd het 5-3 met nog twee minuten te spelen. Ronny de Jong/Eric Houg wonnen met 10-3 van de gebroeders Crom been. Het duo Christiaan Hiensch- /Hessel Hamelink won in poule 2 bij de mannendubbel C2 met 14-2 van Jaap Oppeneer/Fonny van Damme. Oppeneer/Van Damme hadden daarvoor ook al verloren van het duo Huib van de Akker/Kees van Ti el met 10- 7. In poule 3 verloor het koppel Henk van de Voorde/Dennis de Block met 8-4 van Liet Erpe- linck/Philip Ysebaert. Sandra d'Hooghe/Dennie Cap- pendijk plaatsten zich voor het afvalschema bij het gemengd- dubbel C2. Tegen Silvie Dees- /Liet Erpelinck werd het 9-5. Geplaagd Goes met 1-2 onderuit tegen Zierikzee door Peter Godrie GOES - Met dank aan de doel man van derdeklasser Zierik zee, Jacco van de Schee, kon John van der Have uitgroeien tot de man van de wedstrijd. De teruggekeerde spits beze gelde met twee doelpunten het lot van Goes (1-2) in de eerste poulewedstrijd van de beker competitie. Goes, uitkomend in de eerste klasse, stelde er slechts een doelpunt tegen over omdat Van der Schee gis teravond in een blakende vorm verkeerde. Voordat Van der Have zijn stempel op het duel kon druk ken, hielden Goes en Zierikzee elkaar in de eerste helft rede lijk in evenwicht, qua kansen en veldspel. Enkele minuten voor rust leed Goes op het mid denveld balverlies. Zierikzee startte met drie man, waaron der Van der Have, een aanval op. Tegenover hen stonden drie Goesenaren. Van der Have had alleen het doel in zijn vi zier. Kappend, draaiend en schietend zette hij Zierikzee op 0-1. De Schouwse formatie leek vijf minuten na rust op rozen te zitten. De doelman van Goes, Olaf Filius, liet een snoeiharde vrije trap van Peter van dei- Linde los. Met een neusje voor de goal benutte Van der Have de rebound: 0-2. Logischerwijs moest Goes na de tweede Zierikzeese goal iets terugdoen. De thuisploeg con centreerde alles op de aanval en drukte Zierikzee in de ver- Patrick Roggeband (links) in duel met Goesenaar Marco Groeneveld. foto Dirk-Jan Gjeltema dedigende stellingen. Met de aanvallen van Goes was niets mis, met de afwerking wel. De vraag is of Goes daar zelf schuldig aan was. Zierikzee- keeper Van der Schee was gis teren het slot op de deur waar Zierikzee op kon vertrouwen. Zeker tien keer redde Van dei- Schee bekwaam en dreef hij Goes tot wanhoop. Goes-Zierikzce 1-2 (0-1). 42. John van der Have 0-1, 50. John van der Have 0-2, 65. Rmze Back 1-2. Scheidsrechter: F. Luycks (Clin- ge) Aantal toeschouwers 90. Opstellingen Goes: Filius, P. Nieuwdorp (46. Vo gel), Groeneveld. Van der Guch- ten, Akdim (46 Voogd), Berre- voets, Busket, Snoek, Acton (75. J Nieuwdorp), Jonkman, Back. Zierikzee: J van der Schee. Kom mer, Massop, Van der Linde, M. van der Schee, Van Beveren (61. Winkels), De Jonge (66. Lafeber), Vermeulen, Roggeband, Van der Have (82. Goedegebure), Lukus. door Frits Bakker SLOTEN - De Axelaar Arnold Polderman doet op 20 septem ber mee aan de marathon van Berlijn. De visueel gehandicap te atleet loopt die wedstrijd samen met de Bevelandse hard loper Jan de Wilde. In de voor bereiding op de 19e marathon uit zijn carrière deed Polderman in Sloten mee aan het open NK voor tandems. Hij haalde brons met Peter Castrop als voorrij der. Winnaar van het NK, op een parkoers over tachtig kilometer in Sloten, werd de internatio naal gelouterde Jan Mulder. In de eindsprint versloeg hij San- der van Dong. Arnold Polder man won de sprint om de derde plaats. Voor Jan Mulder gold de wedstrijd onder meer als voor bereiding op het WK voor tan dems in Colorado. Arnold Polderman ging bijna ongetraind naar het NK. „Ik had tien weken niet op de fiets gezeten, omdat ik net terug was uit Canada. Daar heb ik samen met mijn Canadese vriendin va kantie gehouden, maar ook ge tramd voor Berlijn. Vorige week- werd ik gebeld of ik toch maar mee wilde doen. In de eerste tachtig kilometer kon ik aardig mee, maar in de finale kwam ik kracht tekort." In de marathon van Berlijn komt Polderman voor de derde keer aan de start. Zijn snelste tijd op de klassieke afstand, die hij vanwege zijn handicap loopt met een voorlo per, is twee uur en 44 minuten. Jan de Wilde, die rond de 2 uur 30 kan lopen, zal zich in Berlijn concentreren op Polderman. Voor hem is de marathon een training. Drie weken later doet De Wilde mee aan het NK mara thon voor veteranen in Eindho ven. door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - Na vijf ron den is het wel duidelijk dat de 19-jarige Ruud Janssen uit Ze venaar de te kloppen man in de internationale meestergroep van het ECI-schaaktoernooi in Sas van Gent. De Nederlandse jeugdkampioen moest gisteren tegen Mare de Waal in een partij van de vierde ronde zijn eerste halve verliespuntje incasseren, maar vatte in de vijfde ronde te gen Kees Nieuwelink de draad weer op: 1-0. Met vierenhalf punt uit vijf par tijen gaat Janssen florissant aan de leiding in de internationale meestergroep, waarin de be wondering voor Janssen groot is. Zijn spel kenmerkt zich door degelijkheid en een feilloos ge voel om op het juiste moment toe te slaan. „Hij is de hele zo mer aan het schaken en ziet het scherp", vond Kees Nieuwelink „Uitermate solide. Maar hij was vol lof over mijn spel en is dus een aardige jongen." Nieuwelink bouwde met zwart aan een Hollandse verdediging, waarvoor hij vaak met succes kiest. „Maar in dit toernooi heb ik met zwart nog geen punt ge wonnen", stelde de HWP'er gisteravond laat vast. In de we tenschap dat hij vandaag (woensdag) opnieuw met zwart moet aantreden tegen clubge noot Mare de Waal is dat een slecht voorteken. In wat een botsing van stijlen wordt, staat vooral gezonde rivaliteit op het spel. „Mare is een rustige posi tionele schuiver", keek Nieuwe link alvast vooruit. „Ik ben meer een hakker." Mare de Waal, die na zijn remise in de afgebroken partij tegen Janssen genoegen moest nemen met verlies tegen Kiik, verwacht dan ook een spectaculaire par tij. „Ik wil de goede draad weer oppakken." De Waal koos tegen Kiik, tot gisteren een beetje ver tekend de koploper van het ge zelschap in de meestergroep, met zwart voor een Aljechin- verdediging. De HWP'er kwam de opening zonder kleerscheu ren door, maar koos in het mid denspel voor een verkeerde voortzetting. Naarmate de par tij vorderde kwam hij steeds slechter te staan, waarna de Estlander met een mooie combi natie het vonnis over De Waal voltrok. In de internationale jeugdgroep Atletiek Lausanne Grand Prix. Mannen. 100 m: 1. Greene (VSt) 9,92, 2. Drummond <VSt) 10,00,3.Thompson (Bah) 10,00.400m: 1 Michael Johnson (VSt) 44,28, 2. Young (VSt) 44.93. 3. McCRay (VSt) 45.09 800 m: 1. Chirchir (Ken) 1.45,63, 2. Kiptoo (Ken) 1.45,75, 3 Hatungimana (Bur) 1 45,91. 1500 m: 1. Morceli (Alg) 3.34,98, 2. Maazouzi (Fra) 3.35,05, 3. Tanui (Ken) 3.35,16. 3000 m: 1. Kipkosgei (Ken) 7.36,48,2 Komen (Ken) 7.36,58,3. Nyari- ki (Ken) 7.42,16. 110 m horden: 1. Allen Johnson (VSt) 13,07, 2. Jackson (Eng) 13,09, 3. Garcia (Cub) 13,31, 4. Korving (Ned) 13,32. 400 m horden: 1. Diagana (Fra) 48,45,2. Thomas (VSt) 48,48,3. Ma- tete (Zam) 48,66. Polsstok: 1. Galfione (Fra) 5 m 90.2. Lachleb (Fra) 5.80,3. Ecker (Dui) 5.80. Speer: 1Parviainen (Fin) 86 m 76, 2. Makarov (Rus) 85.68, 3. Backley (Eng) 83.18. Hinkstapsprong. 1 Friedek (Dui) 17 m 07, 2. Edwards (Eng) 17.00, 3 Quesada (Cub) 16 90 Vrouwen. 100 m: 1. Jones (VSt) 10,72, 2 Thanou (Gri) 11,02, 3. Miller (VSt) 11,03. Mijl: 1. Sacramento (Por) 4.23,41. 2. Ma- ranga (Ken) 4.24,00,3. Weyermann (Zwi) 4.24,00. 400 m: 1Ogunkoya (Nig) 50,03, 2. Opara (Nig) 50,68, 3. Fuchsova (Tsj) 50,81. 100 m horden: 1. Alozie (Nig) 12,56, 2. Freeman (Jam) 12,56, 3. Morri son (VSt) 12,74. Dammen Izhevsk. WK-tweekamp. eerste set, vijf de partij: Schwarzman (Rus)-Tsjizjov (Rus) 1-1. Eindstand: 5-5. Schaken Sas van Gent. ECl-toernooi. IM-groep, eerste ronde. Sepp-Berend 0,5-0.5 Tweede ronde: De Waal-Berend 0,5-0,5 Vierde ronde: De Waal-Janssen afg, Nieuwelink-Berend 1-0, Adamski-Sepp 0,5-0,5, Klip-Vanderstricht 0-1, Goor- machtigh-Kiik 0,5-0,5. Stand: Kiik 3, Janssen 2+2 afg. De Waal 2+1 afg, Sepp en Goormachtigh 2, Nieuwelink, Klip, Adamski en Vanderstricht 1,5, Berend 1 Internationale jeugdgroep, vierde ron de: Solleveld-Dyce 1-0, Donovan-Nurkie- wicz 1-0, Hinderman-Karttunen 1-0, Bal- ló-Hamelink 0-1, Hopper-Hughes 1-0, Leenhouts-Erwich 0,5-0,5, Adamowski- Snepvangers 0-1. Hartung-Messaoud Aziz 1-0, Gregoir-Kali$vaart 0,5-0,5. Stand: Solleveld 4, Hinderman en Dono van 3. Dyce. Nurkiewicz, Hopper en Ha melink 2,5. Leenhouts, Hartung, Snep vangers, Erwich en Karttunen 2, Hughes en Ballö 1,5, Adamowski en Gregoir 1, Kalisvaart en Messaouid Aziz 0,5 Poldermans vriendin Shauna Whyte legt de marathon in Ber lijn af per rolstoel. De Canadese atlete, gehandicapt dooreen on geluk, was deelneemster aan de Paralympics in Nagano op het onderdeel biatlon. Als rolstoel ster heeft ze al verschillende marathons gereden. De voorbereiding van Polder man op de marathon verloopt naar wens. „Voordat ik naar Ca nada vertrok, heb ik een spier- scheuring opgelopen. Dat is nu over. In de opbouw naar de ma rathon train ik niet helemaal voluit. Ik loop nu tachtig tot honderdtwintig kilometer per week. Meestal train ik voor een marathon twaalf keer in de week, nu vijf keer. Het belang rijkste is dat ik heel blijf, want er komt ook weer een zwaar winterseizoen aan." is Maarten Solleveld een maatje te groot voor de concurrentie Op zich is dat niet echt verwon derlijk. Solleveld werd tijdens het NK tweede achter de in de meestergroep sterk spelende Janssen. In de vijfde ronde re kende Solleveld af met de Belg Donovan, waardoor hij zijn sco re van honderd procent hand haafde Koen Leenhouts uit Oostburg legde het loodje tegen Snepvangers. Peter Kalisvaart uit Axel heeft de smaak te pak ken. Na zijn remise in de vierde ronde volgde gisteren een over winning op de Algerijn Mes- saoud Aziz Nigeria wil Libregts als bondscoach ABUJA - Volgens de Nige- riaanse voetbalbond wordt Thijs Libregts tech nisch directeur van de na tionale selectie. Indien het bericht waar is. zal hij de derde Nederlander in dienst van de nationale voetbalbond worden. Cle mens Westerhof en Jo Bonfrère waren zijn voor gangers. Libregts reageerde gister avond echter verbaasd op de berichten uit Nigeria. „Ik weet van niets. Kom net thuis van de golfbaan en zie die grijze kop van me op de televisie", zei hij. Volgens Libregts dateert zijn laatste contact met de voetbalbond van de oud kampioen van Afrika van vier weken geleden. „Toen heb ik in Amsterdam met een delegatie van de bond gesproken. Maar daarna heb ik niets meer ge hoord." Libregts is beschikbaar. „Ik zit thuis, maar heus niet voor de telefoon te wachten op eventuele aanbiedingen", aldus de oud-bondscoach van het Nederlands elftal, die de laatste jaren vooral in Griekenland werkte. In Nederland trainde Li bregts onder anderen PSV, Feyenoord en Spart a ANP Sportprijsvragen Lucky Ten. Winnende getallen van dins dag 25 augustus: 3-15-16-19-25-26-27- 30-39-44-45-51-53-57-60-66-67-72-73- 76. (onder voorbehoud). Toto 34. Eerste prijs: geen winnaar Tweede prijs: 11 winnaars, bruto f. 789,89. Derde prijs: 157 winnaars, bruto f. 138,30. Voetbal UEFA-Beker. Tweede voorronde, twee de wedstrijd: Otelul Galatï (Roe)-Vejle BK (Den) 0-3 10-2). 21. Jung 0-1, 35. Graulund 0-2, 53. Wael 0-3. Eerste wed strijd: 0-3. Dynamo Moskou (Rus)-Polonia War schau (Pol) 1-0 (0-0). 89. Terekin 1-0. Eer ste wedstrijd: 1-0 CSKA Sofia (Bul)-Molde FK (Noo) 2-0(1 0). 39. Pelkov 1-0, 60. Stantchev 2-0. Eer ste wedstrijd 0-0. Rotor Volgograd (Rus)-Rode Ster Bel grado (Joe) 1-2(0-0) 59 Tsernov 1-0, 71. Ognjenovic 1-1, 80. Dudic 1-2. Eerste wedstrijd 1-2. Zalgiris Vilnius (Lit)-Brann Bergen (Noo) 0-0. Eerste wedstrijd: 0-1 Shakhtor Donetsk (Oek)-FC Zürich (Zwi) 3-2(1-2). 18. Bartlett 0-1,24. Orbu 1-1,28. Bartlett 1-2,69 Orbu 2-2.90. Stolcers3-2. Eerste wedstrijd: 0-4 Rapid Wien (Oos)-Omonia Nicosia (Cyp) 2-0 (1-0). 9 Heraf 1-0, 70. Wagner 2-0. Eerste wedstrijd: 1-3. Inter Bratislava lSlw)-Slavia Praag 2-0 (1-0). 12 Babnic 1-0,52.0vad2-0. Eerste wedstrijd: 0-4. Silkeborg (Den)-Mura Murska Sobota (Slv) 2-0 (0-0). 63 Sórensen 1-0.64.Roell 2-0 Eerste wedstri|d 0-0. Anderlecht (Bel)-NK Osijek (Kro) 2-0(1 0). 4. Aarst 1-0,84 Stoica 2-0. Eerste wed strijd: 1-3. Trabzonspor (Tur)-Wisla Krakow (Pol11 - 2 (0-0). 53. Sunday 0-1, 62 Kowalik 0-2. 67. Cimser1-2 Eerste wedstrijd: 1-5. Fenerbahce (Tur)-IFK Göteborg (Zwe) 1- 0(0-0). 64. Balie 1-0 Eerste wedstrijd: 1-2. AEK Athene (Gri)-Ferencvaros (Hon) 4-0 (3-0). 8. Nikolaidis 1-0, 13 Nikolaidis 2-0 (strafschop), 26. Nikolaidis 3-0 (straf schop), 63. Donis 4-0. Eerste wedstrijd: 2- 4. Strómsgodset (Nool-Hapoel Tel Aviv (Isr) 1-0 (1-0) Stromsgodset wint na strafschoppen. 42. Michelsen 1-0. Eerste wedstrijd: 0-1. Serveite lZwi)-Germmal Ekeren (Bel) 1 -2 (0-2). 18. Fournier 0-1 (eigen doel), 43. KaragiannisO-2.86 Rey 1-2 (strafschop) Eerste wedstrijd: 4-1. PAOK Saloniki (Gri)-Glasgow Rangers (Sch) 0-0. Eerste wedstrijd: 0-2. Kilmarnock (Sch)-Sigma Olomouc (Tsj) 0-2 (0-2). 13 Heinz 0-1, 19. Mucha 0-2. Eerste wedstrijd: 0-2. Grazer AK (Oos)-VPS Vaasa (Fin) 3-0 (0- 0). 51. Luhovy 1-0, 53. Grimm 2-0, 90. Drechsel 3-0. Eerste wedstrijd: 0-0. Malmö FF (Zwe)-Hajduk Split (Kro) 1-2 (0-1). 41. Vucko 0-1, 55. Vucko 0-2, 90. Ohlson 1-2. Eerste wedstrijd: 1-1. Intertoto. Finales, tweede wedstrijd: Ruch Chorzow (Poll-Bologna (Ita) 0-2 (0- 0) Eerste wedstrijd' 0-1 Bologna naar UEFA-bekertoernooi. KNVB-beker Eerste ronde. Poule 11: FC Groningen-Appingedam 1-0 (1-0). Aver- dijk 1-0. Emmen-Urk 5-3 (2-11. Alberda 1-0, Vis ser 1-1, Stroeve 2-1, Kooijman 3-1, Van Oostrum 4-1, Tol 4-2, Van Oostrum 5-2, Wakker 5-3. Poule 12: Volendam-Nijenrodes 7-1 (1 1). Wiersma 0-1, Inia 1-1, Boogers 2-1, Bruin 3-1, Bruin 4-1Inia 5-1, Inia 6-1, Boogers 7-1. Cambuur-Hollandia 3-2 (3-1). Dijkhuizen 1-0, Dijkhuizen 2-0 (strafschop), Abma 3- 0, Veldmeijer 3-1Boots 3-2 (strafschop) Volleybal Ceske Budejovice EK kwalificatie, man nen Groep Al: Tsjechie - Nederland 3-0 (16-14 15-9 15-10) Stand. 1. Finland 3 4 (6-3), 2. Tsjechië 3-4 (6-4), 3. Bulgarije 3-4 (6-5), 4. Nederland 5-4 (8-9), 5. Belgie 2-2 (3-3). 6. Turkije 2-0 (1-6). Tennis Vogelwaarde. 2e Open Bossepielen ten nistoernooi. HD C1. poule 1: Van der Windt/Louweret-Crombeen/Crombeen 6-3, De Jong/Houg-Crombeen/Crom- been 10-3. Poule 2: Bolssens/De Witte- Roctus/Hiel 8-7, Bolssens/De Witte-Pie- ters/Martens 8-5, Ysebaert/Van der Star re-Saman/Vermeulen 7-6. HD C2, poule 2: Hiensch/Hamelink-Oppeneer/Van Damme 14-2, Van de Akker/Van Tiel-Op- peneer/Van Damme 10-7. Poule 3: Erpe linck/Ysebaert-De Block/Van de Voorde 8-4. HD Dl. poule 2 Pieters/Bruinings Lammerts/Hamelink 7 6. DD Dl, poule2. Bouwens/Asselman-Van Dam/Van Dam 10-0, Bouwens/Asselman-Wieland- /Schuitvlot 7-5 DD D2. poule 2. Dankaart- ,'Dobbelaar-Van Eerdenburgh/De Witte 6-5 DD D1 35, poule 1: Geus/De Kort-Van Beest/De Vries 10 4 Poule 2: De Schep per/Van der Starre-Vink/Van Dijk 11-4. Vink/Van Dijk-Burm/Sponselee 11-2. GD C2, poule 1: d'Hooghe/Cappendijk-Dee- s/Erpelinck 9-5. GD D1, poule 1: Willaert- /Van Kerckhoven-Leeraert/Kusters 8-4. Poule 3: Van Dam/De Schepper-Van Meele/De Smit 6-5, Van Meele/De Smit- Bogaert/Brandt 10-5, Van Dam/De Schepper-Bogaert/Brandt 15-2. GD Dl 35, poule 1: Van Dam/Vink-De Schepper /Van der Starre 111.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 53