Terneuzen geeft voorsprong weg Drievoudige triomf Walraven PZC Aardenburg wint in Schoondijke Van Vlimmeren sterkste trimmer in Noordstraat Bauwens zet kroon op sterk seizoen in Kloosterzande Belgen overheersen K5-toernooi Clinge sport z 16 Edwin Hofman schiet Steen in laatste minuut naast derdeklasser: 3-3 uitslagen maandag 24 augustus 1998 van onze sportredactie SCHOONDIJKE - Zondag-vijf- deklasser Aardenburg heeft gis teren opnieuw het Molenkreek- toernooi van voetbalvereniging Schoondijke gewonnen. Vorig jaar won Aardenburg in de fina le van de reserves van Terneu zen, terwijl gisteren Schoondij ke in de eindstrijd met 4-2 werd verslagen. Aardenburg en Schoondijke hadden zich vrijdagavond al verzekerd van een plaats in de finale. Aardenburg won door treffers van Rob van de Wijnckel (3x), Dwight de Hullu. Michel van de Walle en Christian Brak man met 6-0 van het verzwakte tweede team van HW'24. De organiserende vereniging nam afstand van de reserves van Breskens. Rob van Waes en Ron nie Koster zorgden voor een 2- 0-overwinning. In de eindstrijd was Aarden burg de betere ploeg. De forma tie van Henk Ottens had echter pech in de afwerking. In de tweede helft werd het door tref fers van Mario de Crock, Rot van de Wijnckel en Dwight de Iiullu al snel 0-3. Schoondijke drong daarna aan, en bracht de spanning terug door goals van Rob van Waes en Guido Rein- hart: 2-3. In de laatste minuut maakte Erwin Brakman echtei een eind aan alle illusies van Schoondijke: 2-4. Reserves De strijd tussen de reserves van Breskens en HW'24 om de der de en vierde plaats leverde een afgetekende 5-0-zegeop voorde ploeg uit Hulst. De jonge Tristan van Acker nam alle doelpunten voor zijn rekening ep werd daarmee topscorer van het toer nooi. door Jan Roovers NOORDSTRAAT - Dankzij het aantrekkelijke rennersveld, de levendige wedstrijden in beide categorieën en de goede win naars, waren er louter lachende gezichten te zien bij de organi satoren van het kermiscriteri- um voor trimmers in Noord- straat. Rudie van Vlimmeren en Frank Rademakers stonden bij de huldiging op het hoogste po dium. Het criterium van Noordstraat hield de traditie overeind dat de wedstrijd een kwalitatief sterk deelnemersveld aan de start heeft staan. Ex-profs en oud amateurs waren ook nu weer a f- gekomen op het rondje van drie kilometer door de polder, waar de wind niet zelden voor de no dige breuken in de pelotons zorgde. Na de inleidende schermutse lingen ging bij de cyclosportie- ven en A-trimmers een kopgroep van acht renners er vandoor. In de harde wind gin gen de koplopers zo geweldig te keer dat de achtervolgende groep al snel begreep dat de vo gels gevlogen waren. In de lei- dersgroep werd een Belgisch- Nederlands duel uitgevochten, dat tenslotte in het voordeel van ex-beroepsrenner Rudie van Vlimmeren werd beslist. Met nog drie ronden te gaan sprongen Van Vlimmeren, Bols- sens en Pauwels weg uit de groep. In de laatste kilometers bouwde het drietal de voor sprong alleen nog maar uit. In de eindsprint liet Van Vlimmeren de twee Belgische coureurs niet meer aanzijn wiel komen. Bloemen Bij de B- en C-trimmers vonden de Belg Rademakers en Slijper, de winnaar van de Scheldeleut- klassieker in Clinge, elkaar in een ontsnapping die tot op de streep stand hield. Nadat Slij per de leidersprijs op zak had mogen steken, mocht Radema kers de bloemen afhalen. van onze sportredactie VLISSINGEN - Met een 2-0-ze- ge op Clinge zetten de voetbal lers van Terneuzense Boys de reeks overwinningen in de oe fencampagne voort. AZW was tegen Philippine andermaal op schot (5-2), terwijl Steen in de laatste minuut verrassend op gelijke hoogte kwam met Ter- neuzen: 3-3. Steen-Terneuzen 3-3: Hoewel beide ploegen aan elkaar ge waagd waren, maakte Terneu zen voor rust een betere indruk. Patrick de Meijer zorgde voor de ruststand van 0-1. In de tweede helft zetten Werner Bisschop en Laurens van Remortele de thuisploeg op voorsprong (2-1), maar door doelpunten van Dan ny van de Velde en Remco van Leeuwen leek Terneuzen er als nog met de winst vandoor te gaan. Edwin Hofman mikte in de laatste minuut eqhter raak voor Steen, waarmee hij de stand op 3-3 bracht. Terneuzense Boys-Clinge 2-0: De thuisploeg zocht de aanval, maar liep zich veelal stuk op een stug verdedigend Clinge. Net voor rust bediende Leon Goos- sen de opgekomen Jacky Bastiaanse beste criteriumrenner WESTDORPE - Wilfried Basti aanse uit Hoogerheide is de winnaar geworden van het Ra- bo-wielerklassement. Voor dit klassement werden de resulta ten van de amateurcriteriums van Zuiddorpe, Westdorpe en Philippine bij elkaar geteld. In Zuiddorpe ging de overwin ning naar Ruud Zijlmans, ter wijl Wilfried Bastiaanse de wedstrijd in Westdorpe op zijn naam schreef. In de slotwed strijd in Philippine ging de zege vrijdag naar Henk van Hees. Met 81 punten had Wilfried Bastiaanse een voorsprong van twintig punten op Dennis Mesu en Michel Rommers, die tweede en derde werden. De toptien be staat verder uit Theo Akker mans (58 punten), Peter Mol (42), Mario van Vlimmeren (36), Frangois Franse (33), Patrick van Passel (29), Martin de Jae ger (21) en Twan den Braber (12). Scheeleopmaat: 1-0. Na de her vatting bepaalde Goossen de eindstand met een fraaie treffer op 2-0. AZVV-Philippine 5-2: AZW keek door een treffer van Ed- wald Martijn snel tegen een achterstand aan, maar liep door doelpunten van Patrick Baumgarte, Jacco Koekkoek en Jaap den Doelder (2x) nog voor rust uit naar 4-1. In de tweede helft verkleinde Maarten de Groene de achterstand tot 4-2, voordat Jochem van Leeuwen 5-2 scoorde. Vogelwaarde-Hoek 2 4-0: In de eerste helft van het gelijkop- gaande duel maakte Patrick de Bruijn na een slalom de eerste goal. Jordi van Bunderen rondde ver volgens een vloeiende combina tie met Michel Nieuwelink af (2- 0). Na rust voerden Dirk van Damme en Marco van Vlier- berghe de score op tot 4-0. Hoofdplaat-Sluiskil 2-2: Een zwaarbevochten zege voor Sluiskil, die kort voor tijd tot stand kwam dooreen treffer van Andres de Witte. Hoofdplaat kwam tot twee keer toe op voor sprong dankzij Steven Ockeloen en Serge de Ruijs- scher. Dominique Verlinde, die de doelman met een fraaie stift verschalkte, en Mare Goossens brachten de stand weer terug in evenwicht. Oostburg-IJzendijke 2-3: Om dat de aanvallers nogal wat kansen misten, kon een iets ster ker IJzendijke het lichte over wicht pas in de tweede helft tot uitdrukking brengen in de sco re. Michel Calon bracht zijn ploeg op 0-1, maar door doel punten van Niek Maenhout en Dimitri van Overmeire (straf schop) ging de thuisploeg met een 2-1-voorsprong rusten. Ca lon zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker, terwijl Mi chel de Ruysscher de winnende treffer van IJzendijke voor zijn rekening nam: 2-3. Koewacht-Graauw 2-1: In een gelijkopgaande wedstrijd kreeg Koewacht, dat zonder vier ba sisspelers aantrad, de betere kansen. Omdat die niet werden benut, kwam Graauw in het laatste kwartier verrassend op voorsprong door Tom d'Haens. Boudewijn Rietjens (1-1) en Pe ter van Gremberghe (2-1) stel den alsnog orde op zaken voor Koewacht. RIA W-Terneuzen 2 1-7: De re- serveploeg van Terneuzen was een maatje te groot voor de zon- dag-zesdeklasser. Raymond Elisabeth, Frits Meijer en Hens- ley Victoria (2x) zetten de Ter- neuzenaren op een 4-0-voor- sprong. Arno Verlinde scoorde tegen voor de Westdorpenaren. In de tweede helft zorgden Ju- lias Desl, Raymond Elisabeth en Paul Tjan Asem voor de ze venklapper. Hontenisse 2-Biervliet 1-4: Pas cal Wedage scoorde een zuivere hattrick voor een veel sterker Biervliet: 0-3. Na de rust liepen de Biervlietenaren door Jules van Liere nog verder uit, maar Hans Maas kopte de tegentref fer binnen voor het tweede team van Hontenisse. Terhole-Hoofdplaat 2 1-0: Na de goede prestatie op het Groot- Hontenisse toernooi, waarin Terhole vorige week de tweede plaats behaalde, waren de Ter- holenaren nu met een gelegen- heidsploeg, waarin negen basis spelers ontbraken, te sterk voor de reserves van Hoofdplaat. In een gelijkopgaand duel scoorde Giovanni Verbraeken in de 35e minuut de winnende goal: 1-0. GPC-Breskens 4-1: De thuis club scoorde na ïust binnen tien minuten driemaal via Mike Gel- jon, Rens Cozijn en Marcel van Ommeren. Johan Tuin maakte er tien minuten voor tijd 4-0 van. voordat Brian Verhulst met een fraaie vrije trap toch nog te- genscoorde voor de Zeeuws- Vlaamse vierdeklasser. Oostkapelle-Heinkenszand 10- 2: Vijf doelpunten van Wilfred Schipper bezegelden het lot van Heinkenszand. Behalve Schip per werden de doelpunten van de eersteklasser gemaakt door Harro Hazelaar (2x), Hajo Barth, Thomas Ragut, en verde diger van Heinkenszand die in eigen doel schoot. Voor Hein kenszand vonden Raymond Mohr en Abgar Nieuwenhuize het doel van Oostkapelle. Smerdiek-Bruse Boys 1-7: Een hattrick van Willem Webers was goed voor een 3-0-ruststand in het voordeel van de eersteklas ser. Nadat Alex van de Reest de eer voor de thuisclub had gered, zorgden Theunis-PIenk van de Berge, Jacob van de Berge (2x) en opnieuw Webers voor de 7-1- eindstand. Vlissingen-Zeelandia 6-0: Sha- non Braafhart en Rob Post (2x) zorgden voor de 3-0-ruststand. In de tweede helft scoorden Ro nald Jongelings. Michel Boed- hoe en Jacques Blijlevens, die vlak voor tijd een strafschop verzilverde. Een voetballer van AZW (gestreepte shirts) vecht een duel uit met een Philippine-speler. De Axelaars wonnen het oefenduel met 5-2. foto Peter Nicolai Amazone uit Veere klasse apart in concours hippique Haringruiters door Lucien Roelandt TERNEUZEN - Margreet Walraven zette zaterdag het concours hippique van de Bicrvlietse Haringruiters vol ledig naar haar hand. De ama zone uit Veere won in de klasse Z met Jappeloupe zowel het klassieke parcours als het jachtparcours. Met haar nieu we aanwinst International toonde de Walcherse zich ook de sterkste in de klasse M van het jachtspringen. Drie combinaties plaatsten zich voor de barrage van het klassiek parcours in de klasse Z. In die beslissende ronde eis te de parcoursbouwer heel wat stuurmanskunst van de rui ters. Dat was wat veel ge vraagd voor de Belg Patrick Delbrandt met de weinig sou plesse tonende Knight Like. De ruiter uit Sint-Niklaas werkte weliswaar een tweede foutloze omloop af, maar zijn tijd van 49.02 was niet veront rustend voorde concurrentie. Christiaan van de Plasse was de eerste die onder de tijd van Delbrandt dook. Kort wen dend stuurde Van cle Plasse de met veel opdruk springende Deltamossel Darling in 47.93 naar de finish. Met de grote en minder wendbare schimmel Jappeloupe bewees Margreet Walraven vervolgens dat een paard ook met ruime galop sprongen snel 'thuis' kan zijn. Walraven zette de supersnelle tijd van 43.62 op de klokken. Ook in het jachtparcours was de negentienjarige Margreet Walraven met de Esteban- zoon oppermachtig. Als laat ste starter toonde de Walcher se combinatie zich ruim zes se conden sneller dan de leidende Belg Patrick Delbrandt met Knight Like. Gevaar In de klasse M klassiek plaats ten zes combinaties zich voor de barrage. Met een foutloze ronde en een tijd van 4052 zet te de regerend Zeeuwse kam pioen Christiaan van de Plasse met Deltamossel Oase zijn achtervolgers meteen onder druk. Marlijn Cerpentier hield met Kallovita eveneens het strafblad blank, maar de rui ter uit Koewacht kwam exact drie tellen tekort om onderVan de Plasses tijd te duiken. Ook Patrick Del brandt met Mazon Martin de Kroo met Jumper K en Luc Comelissens met Prins Forever beten zich stuk op de tijd van de leider. Delbrandt en De Kroo haalden bovendien ook nog een paal naar de grond. Het gevaar zat voor Christiaan van de Plasse onverwacht aan het slot. Kim de Loos en Jetset bleken de juiste vorm te heb ben heivonden. Met veel druk stuurde de ruiter uit Hulst de bruine ruin in de onmogelijk geachte tijd van 37.97 naar de overwinning. In het jachtpar cours toonde Margreet Walra ven zich met International maar liefst ruim twaalf secon den sneller dan streekfavoriet Jeroen Burm met Reynaerts- hof Amadeus uit Hulst, Voor Patrick Delbrandt was drie keer scheepsrecht. De Belg toonde zich met Hippy in de barrage van de klasse L ruim vijf seconden sneller dan Jan-Willem de Feiter met Kel- ligard uit Axel. Ook Jan Noordhoek was met Icara goed voor een tweede nulron de, waarmee de combinatie uit Kortgene beslag legde op de derde plaats. De zege in de klasse B was voor An ja van der Linde. De amazone uit Goes hield met Gladstone in de bar rage het strafblad blank. Dressuur In de dressuurwedstrijden eis ten de West-Zeeuws-Vlaamse combinaties een hoofdrol voor zich op. Ingrid Martle maakte een opmerkelijke start met Kobus. Hoewel de amazone uit Cadzand de ruin pas enkele maanden onder het zadel heeft, eiste de combinatie in de klasse L zowel de eerste als de derde plaats voor zich op. Ook Suzan Malcorps uit Cadzand woneen van de wedstrijden in de sterk bezette klasse L. door Michel Verberkmoes KLOOSTERZANDE - Alexan der Bauwens heeft gisteren op eenvoudige wijze de eindzege behaald in het veertiende Kloosterse Windtoernooi van Kloosterzande. De tennisser uit Clinge won in de finale van Be- nv Ysebaert uit Terneuzen. In de C2-categorie won Dennie Cap- pendijk verrassend van Ronald de Footer. Alexander Bauwens liet in het Cl-toernooi zien dat hij de C- categorie volledig is ontgroeid. Met zijn ijzersterke groundstro- kes en harde services zette Bau wens zijn tegenstander Beny Ysebaert voortdurend onder druk. Ysebaert, die in de halve finale een walk-over kreeg van Reggie Bun, probeerde vooral het net op te zoeken. In de eerste set kon de Temeuzenaar de schade beperkt houden, maar in de tweede set bleek Bauwens, die in de halve finale Pascal van Poecke met tweemaal 6-4 had uitgeschakeld, te sterk voor Ys ebaert. Dennie Cappendijk legde ver rassend beslag op de titel in de C2-categorie. Cappendijk, die vorig jaar nog D-speler was, wist in de finale Ronald de Pooter te verslaan. De Pooter, die dit jaar eindoverwinningen behaalde in Sas van Gent en Sint Jansteen, verloor de eerste set met 6-2. In de tweede set wa ren beide spelers aan elkaar ge waagd, maar op de belangrijke momenten was Cappendijk net iets gretiger: 7-5. Regen De Dl-finales tussen Martien Sponselee en Tom de Rijk en Isa- belle van Damme en Anouschka Asselman werden uitgesteld vanwege de "regen. Martien Sponselee wist wel de D35+ fi nale af te werken. Tegen Guido de Rechter kon de plaatselijke favoriet het echter net niet bol werken. In de lange partij kwam Sponselee op voorsprong door een 7-5-setzege. In de tweede set zag het er lang naar uit dat Sponselee de partij naar zijn hand zou zetten, maar hij ver loor toch met 7-6. De derde set won De Rechter vervolgens ge makkelijk met 6-1. In het gemengd dubbel werd het Cl-toernooi ging de overwin ning naar Beatrix Verhaegen en Pascal van Poecke. door Michel Verberkmoes CLINGE - Het zesde internatio nale K5-jeugdtoemooi werd be heerst door de Belgische deelne mers. Eva de Block van de Zilveren Klomp uit De Klinge won in de finale bij de meisjes tot 16 jaar van Anneke Riemens uit IJzendijke. Frederick de Coster uit Damme was in de fi nale bij de jongens onder 16 jaar veel te sterk voor Lesley Strik. De Coster stond zelfs geen enke le game af. Kim Boes uit Hulst behaalde wel succes bij de meisjes tot 12 jaar. Boes won in de finale van Annelies Anthonis uit Bomem met 6-3 en 6-4 en vergaarde zo een aantal jjunten voor de na tionale ranglijst In de halve fi nale had Boes Kim Bulteel ver slagen. De finale bij de meisjes tot 14 jaar tussen Kim Boes en Anneke Riemens werd bij een 2- 2-tussenstand in de derde set onderbroken vanwege de regen. Bij de jongens onder 10 jaar ging de strijd tussen twee leden van De Zilveren Klomp. Christian Raats veroverde de titel door Gilles de Rijckere in twee sets te verslaan: 6-2 6-4. In de halve fi nale had Raats Anthony de Rijc kere verslagen, terwijl Gilles de Rijckere de als eerste geplaatste Mart Flikweert uitschakelde. Stijn van Doeselaar uil Axel speelde in de finale bij de jon gens tot 12 jaar een solide wed strijd tegen Yoram Hilkhuysen. De eerste set ging via een tie break naar Hilkhuysen, maar Van Doeselaar toonde veer kracht door de tweede set met 6- 2 op zijn naam te schrijven. De derde set ging gelijkop, maar Hilkhuysen won met 6-4 de set en de partij. Brian Dijkstra uit Souburg werd winnaar bij de jongens onder 14 jaar door in de finale Lesley Strik met twee maal 7-5 te verslaan. Motorsport Vlissingen. Cross. Miniklasse. Eerste manche: 1. Ramon Koole, 2. Mark Boot, 3. Eric Koote. Tweede manche: 1Koole, 2. Boot, 3. Koote. 60/80cc. Eerste man che: 1Joeri van Liere, 2. Johnny Gijssel, 3. Dave de Jonge Tweede manche: 1. Van Liere, 2. Rinus van de Ven, 3. Gijssel. 250/500 junioren/veteranen. Eerste manche: 1. Ad Geldof, 2. Jacco Stello, 3. Jos Anthonissen, 4. Jan Bouten, 5. Fred v.d. Guchte. Tweede manche: 1. Geldof, 2. Stello, 3. Anthonissen, 4. v.d. Guchte, 5. Bouten. 125cc junioren. Eerste man che: 1. Dion Verhulst, 2. Roel Heij, 3. Bastiaan Krijger, 4. Johan Noteboom, 5. Anton van Belzen. Tweede manche: 1. Verhulst, 2. Heij, 3. Krijger, 4. Johnny Gijssel, 5. Van Belzen. 125cc senioren. Eerste manche: 1. Stef Goetheer, 2. Rut- ger Bimmel, 3. Leo Stroo, 4. Rik van de Broek, 5. Peter Mullenberg. Tweede manche: 1. Mullenberg, 2. Goetheer, 3. Joris van Strien, 4. Stroo, 5. v.d. Broek. 250/500cc senioren. Eerste manche: 1 Kees den Hollander, 2. Marco Overweel, 3. Rick de Boer, 4. Willem Jaap Janse, 5. Ron Bos. Tweede manche: 1. Den Hollan der, 2. Overweel, 3. De Boer, 4. Bos, 5. Janse. Tennis Clinge. 6e internationale K5 Jeugdtoer- nooi. ME 10 jaar, halve finale: Sofie Rotsaert-Melissa Bettens7-6 6-4, Natha lie Jouret-Kay Hofmans w.o. Finale: So fie Rotsaert-Nathalie Jouret 6-0 6-0. ME 12 jaar, halve finale: Annelies Anthonis- Tessy Kint 2-6 6-1 6-4, Kim Boes-Kim Bul- teel 6-2 6-1. Finale: Kim Boes-Annelies Anthonis 6-3 6-4. ME 14 jaar, halve finale: Anneke Riemens-Tessy Kint 6-3 6-0, Kim Boes-Eke Machielsen 6-4 6-0. ME 16 jaar, halve finale: Eva de Block-Wendy de Ke- sel 6-3 6-1, Anneke Riemens-Ellen van Puyvelde 6-1 6-0. Finale: Eva de Block- Anneke Riemens 6-1 6-3. MD 12 jaar, fi nale: Rotsaert/Anthonis-Van Remortel/Van Puyvelde 6-0 6-0. MD 16 jaar, finale: Van Overloop/Riemens-De Kesel/Machïelsen 6-1 6-7 6-2. JE 10 jaar. halve finale: Gilles de Rijckere-Mart Flik weert 6-1 6-0, Christian Raats-Anthony de Rijckere 6-0 6-4. Finale: Christian Raats-Gilles de Rijckere 6-2 6-4. JE 12 jaar, halve finale: Yoram Hilkhuysen- Sven Bakker6-36-1, Stijn van Doeselaar- Kirsten Dey 1-6 6-0 6-4. Finale: Yoram Hilkhuysen-Stijn van Doeselaar 7-6 2-6 6- 4. JE 14 jaar, halve finale: Lesley Strik- Job Inghels 7-6 6-4, Brian Dijkstra-Bart Smits 6-3 6-3. Finale: Brian Dijkstra-Les- ley Strik 7-5 7-5. JE 16 jaar, halve finale: Lesley Strik-Job Inghels 6-1 6-1, Frede rick de Coster-Christoph Anthonis 6-4 6- 0. Finale: Frederick de Coster-Lesley Strik 6-0 6-0. JD 10 jaar, finale: De Rijc- kere/De Rijckere-Voorbrood/Van Broek hoven 6-4 7-5. JD 12jaar,finale:Bish/Flik- weert-Audenaert/Van Looy6-4 6-1. JD 16 jaar, finale: De Coster/Versteyhe-Antho- nïs/Raats 6-2 6-3. Kloosterzande. 14e Kloosterse Wind toernooi. HE Cl, halve finale: A. Bau- wens-P. van Poecke 6-4 6-4, B. Ysebaert- R. Bun w.o. Finale: A. Bauwens-B. Yse baert 6-0 6-2. HE C2, halve finale: R. de Pooter-M. van Avermaete6-1 6-2, D.Cap- pendijk-S Bogaart 7-5 6-4. Finale: D. Cappendijk-R. de Pooter 6-2 7-5. HE D1, halve finale: M. Sponselee-W. Herre- wegh 6-4 3-6 6-0, T. de Rijk-F. de Baets 6-3 6-1. HE D35, halve finale: G de Rechter- H. van Dorsselaar 6-1 6-3, M. Sponselee- J. Smet 6-3 7-6. Finale: G. de Rechter-M. Sponselee 5-7 7-6 6-1. HE D2, halve fina le: K. Coenen-T. Sey 6-1 6-4, D. Vlassen rood-H. Crombeen 6-1 5-7 6-4. Finale: D. Vlassenrood-K. Coenen 6-0 6-4, DE Dl, halve finale: I. van Damme-C. de Dijckere 6-3 6-3, A. Asselman-B. d'Hooghe 6-4 6-0. DE D2, halve finale: S. de Witte-L. Kint 6-3 6-1, P. Pollemans-K. Dankaart 6-3 6-0. Fi nale: S. de Witte-P. Pollemans 6-4 6-2. HD Cl, finale: Bogaart/Cappendijk-d'Hoog- he/Van de Voorde 7-6 6-0. HD D1. finale: Bouwens/lvens-Tissink/De Regt 4-6 6-3 6-3 HD D2, finale: Sey. Jutte-Werri Groe- nestijn 1-6 7-5 7-5 DD C2, finale: Ver- munt/Adriaansens-Van Damme/Van der Plasse 6-4 6-7 6-4. DD D1, finale: Bou- wens/Asselman-d'Hooghe/d'Hooghe 7- 5 4-6 6-4. DD D2, finale: Kint/Pijpelink- Van de Bulck/Rens 4-6 6-3 6-3. GD C1, fi nale: Verhaegen/Van Poecke- Verstraeten/Roctus6-1 6-2. GD C2, finale: d'Hooghe/De Schepper-d'Hooghe/d- 'Hooghe 6-0 6-4. GD D1, finale: Dierick- A/erstraeten-De Roeck/Rodrigo 6-1 6-4. GD D35, finale: Van Mosselvelde/Stam- Van Dierendonck/VanDorsselaar6-26-1. GD D2, finale: Dekker/Bisschop-Huisma- n/Elve 4-6 6-3 6-1. Trimkoersen Noordstraat. Cyclosportieven/A-trim- mers: 1. R. Van Vlimmeren (St.Wille- brord), 2. P. Bolssens (B), 3. K. Pauwels (B), 4. N. Daelman (B), 5. D. Ongenae (B), 6. E. Quina (B), 7. M. de Koning (Hulst), 8. M. de Baat (Nw.Vossemeer), 9. B. Raas (Heinkenszand), 10. D. Raadtgever (Roo sendaal), 11. R. Koole (Goes), 12. R. Rabout (Koewacht), 13. R. de Jonge (Middelburg), 14. M. Verhagen (Schaik), 15. P. van Est (Fijnaart). B-/C-trimmers: 1. F. Rademakers (B), 2. Th. Slijpers (Lin- schoten), 3. C. de Rooy (Etten-Leur), 4. H. van Dijke (Tholen), 5. E Eckhart (Kruinin- gen), 6. B. Dreidijk (Middelburg), 7. R. Lammers (Oostburg), 8. J. Weststrate (Goes), 11. P. van Straten (Terneuzen). Weer winst voor Zeeuwse Honk TERNEUZEN - Het Zeeuwse Honk blijft in de race voor de ti tel in de tweede klasse van de Belgische honkbalcompetitie. De Terneuzense mannenploeg speelde tegen Zottegem Bebops een nagenoeg foutloze, wed strijd: 20-10. Het Zeeuwse Honk hanteerde op het Terneuzense sportcom plex Oude Vaart met succes zijn sterkste wapen. De Vlamingen bleken niet opgewassen tegen het slaggeweld van de Terneu zense honkballers. Het softbal- team van Het Zeeuwse Honk verloor met 15-5 van Pitaland Pioneers. Den Hollander op weg naar titel VLISSINGEN - Kees den Hol lander is bijna zeker van de clubtitel bij de 250/500cc-seni- oren van MSV De Uitlaat in Vlissingen. De Aagtekerkenaar voegde zaterdag weer twee overwinningen toe aan zijn to taal. Marco Overweel probeerde met een snelle start Kees den Hol lander af te troeven,'maar de Aagtekerkenaar stelde in beide manches orde op zaken. Toch werd het in de eerste manche nog spannend toen Den Hollan der halfweg een stuurfoutje maakte en Overweel terug aan de leiding kwam. Den Hollan der zette echter meteen een ge slaagde achtervolging in. In de 125cc wonnen Stef Goet heer en Peter Mullenberg. Ad Geldof was de sterkste bij de ju nioren/veteranen. Joeri van Liere wron bij de60/80ccenDion Verhuist bij de 125cc-junioren. Margreet Walraven schreef in Terneuzen met International het jachtspringen in de klasseM op haar naam. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 30