De Haan terug op het oude nest Fris en vrij spel jeugd beloond PZC Zwemmers bedwingen Haringvliet Van der Have en Massop terug in selectie Zierikzee Counterend DBGC bezorgt Zierikzee eerste oefenverlies sport s 16 Sterker Serooskerke is veel te lief voor broos Brouwershaven T oernooio verwinning voor Tholense Boys uitslagen agenda maandag 24 augustus 1998 door Peter Godrie BROUWERSHAVEN - Een op vallende toeschouwer bij de vriendschappelijke wedstrijd tussen Brouwershaven en Se rooskerke (1-4), afgelopen za terdag op sportpark Onder de Molen, was Peter de Haan. Nog opmerkelijker is dat de spits het komend seizoen het shirt van Brouwershaven draagt. Alweer. Over De Haan is al veel gezegd en geschreven. Dat hij kwalitei ten heeft, staat onmiskenbaar vast. Hij werd in het seizoen 1996/1997 niet voor niets top scorer (26 goals) van Brouwer shaven. Dat hij zich vreselijk ir ritant in het veld kan gedragen, is ook een vaststaand feit. Om zijn voetballende capaciteiten is hij vorig seizoen door Zierik- zee gevraagd bij die club te ko men spelen. Slechts enkele ma len posteerde Zierikzee-trainer Bert Pentury De Haan in de ba sis. Voor de rest was het een ver loren (voetbal)jaar omdat De Haan met de marine vier maan den op zee voer. Aangezien het seizoen 1997/ 1998 op zijn einde liep, wilde De Haan weg bij Zierikzee. In de wandelgangen werd al gefluis terd dat Brouwershaven, zijn oude vereniging, in de markt zou zijn. Maar. er waren wat problemen met de contributie bij Zierikzee en hierdoor kon de overschrijving niet rond komen. De Haan leek weer op vergooid jaar af te stevenen. In een brief aan de KNVB heeft hij de gang van zaken uitgelegd. De bond geloofde zijn verhaal en be richtte hem net voor het afgelo pen weekeinde dat De Haan bij Brouwershaven aan de slag kon. ,,Ik ben hardstikke blij, het is alsof ik niet ben weggeweest", verklaarde De Haan zaterdag in de kantine van Brouwershaven. „Anders had ik een jaar niet kunnen spelen." Doorzijn werk bij de marine miste De Haan in Zierikzee vaak trainingen. Dat probleem is opgelost omdat hij tegenwoordig vaste voet aan de grond heeft op de Vlissingse ma rinekazerne. Veel krediet Brouwershaven-trainer Pim Potappel beschouwt De Haan als een speler van de selectie. „Gezien zijn trainingsachter stand zal hij vanaf nul moeten komen, Hij had veel krediet om dat hij topscorer is geweest. Dat is er nu niet meer. De Haan zal de strijd voor de positie van cen trumspits aan moeten gaan met Peter van Mourik. Hij is voorlo pig de eerste keus van Potappel. Overigens had De Haan in de partij tegen Serooskerke best mee kunnen doen. Zijn teamge noten hadden allemaal een complete off-day. Potappel: ..Het middenveld schoot tekort, de spitsen heb ik nauwelijks ge zien en achterin was het drama tisch." Eigenlijk bevreemdde het dat Brouwershaven zo matig ac teerde. De ploeg kent amper blessures meer en dat in tegen stelling tot vorig seizoen waarin altijd vier of vijf leden absent waren. Zaterdag ontbraken slechts drie man uit de selectie: Arjan van de Meer en Martin Kristelijn vanwege vakantie en Remy Lievense wegens een wreef blessure. Met Lievense is meteen dé man genoemd. Daar draait Potappel geen doekjes om. „Als je Lievense mist, mis je alles." Keiharde, maar op waarheid gestoelde conclusies, dat bleek tegen Serooskerke wel. Het elf tal van trainer Wim Ovaa hoef de zich weinig in te spannen om de thuisploeg te verslaan. Se rooskerke mocht het zich zelfs aanrekenen veel te lief voor Brouwershaven te zijn geweest, de 1-4-score had gemakkelijk het dubbele moeten en kunnen worden. Serooskerke kwam in de achtste minuut op voorsprong door een treffer van Niels Lobbezoo. Een zeer omstreden penalty werd zes minuten voor rust door Kees-Pieter Geschiere benut. In de laatste seconden van de eer ste helft kopte Clement van Splunder fraai 1-2 binnen. Na de pauze kon Serooskerke doen en laten wat het wilde met Brouwershaven. Dat het slechts bij treffers van Michel Louwer- se en Willem-Jan Schoe bleef, kon Potappel weinig schelen. „Je hebt zeker wel beter wed strijden van ons gezien", wend de hij zich tot de kant. „Het is een drama." Brouwershaven-Serooskerke 1-4 (1-2).8. Lobbezoo 0-1, 39. K. P. Ge schiere 0-2 (strafschop), 45. C. van Splunder 1-2, 55. Louwerse 1-3, 76. Schoe 1-4. Scheidsrechter: H. Lob bezoo (Serooskerke). Aantal toe schouwers: 40. André Goudzwaard (rechts) gaat een duel aan in de wedstrijd tegen Serooskerke. foto Marijke Folkertsma door Frans Evers STELLENDAM - Drie kilometer zwem men van de ene naar de andere kant van het Haringvliet is een zwemprestatie van behoorlijk formaat. Van de zestig in Hel- levoetsluis gestarte deelnemers kwamen er zaterdag 55 veilig aan wal in Stellen dam. Hoewel het een prestatietocht is, maakten ook dit jaar de echte zwemmers en triatleten van de dertiende Haring vliet-oversteek een onderlinge wedstrijd. De zwemmers Richard Broer uit Voorburg en Matthé Vijverberg uit Monster be dwongen broederlijk de zwemrace in 50 minuten en 33 seconden. Het water, waarin Broer en Vijverberg la gen, was onrustig en derhalve een handi cap voor het oriëntatievermogen. Halver wege de tocht kwam het tweetal elkaar 'toevallig' bij een begeleidende kano te gen. Gezien de venijnige golfslag besloten zij op dat moment dat het verstandiger was om de tocht samen uit te zwemmen. Moeite met oriëntatie was er voor zowel zwemmers als organisatie vooral in het begin. De vrijwilligers van zwemclub De Stelle met een tiental kano's en boten, de rijkspolitie en de kustwacht hadden aan vankelijk him handen vol om een corridor in het water te creeëren. Tientallen surfers die op de harde wind waren afgekomen, vlogen namelijk over een deel van het zwemtraject. Zeiljachten die de haven in- wilden, moesten elders op het Haringvliet worden geparkeerd. Broer en Vijverberg hadden de juiste beslissing genomen. Samen sterk, want de nummer drie, Ri chard Maloir uit Ridderkerk, eindigde in zijn eentje op ruim vier minuten. Op vijf minuten kropen Kees Akkershoek uit Ouddorp en Pieter Dorresteijn uit Eder- veen vermoeid uit het water. De bocht die de zwemmers bij een boei na drie kilome ter nu moesten maken om de jachthaven binnen te zwemmen, werkte ook niet be paald bevorderlijk. Simone Adriaanse- Vos kwam als negende als eerste vrouw aan wal in een tijd van 1.02.24 uur. Jacco Konijn uit Lunteren was de laatste zwem mer die na 1.13.19 uur de finish bereikte. Opvallend in deze editie was dat er geen enkele Zeeuw aan de start verscheen. Gezien het sportieve karakter van de oversteek, heeft organisator Jan Snoey nog niet overwogen om er een echte wed strijd van te maken. „Tot op heden heb ik nog geen geluiden in die richting gehoord. Maar als daar voldoende belangstelling voor is, zou ik het serieus overwegen." door Peter Godrie ZIERIKZEE - DBGC uit Oude- Tonge bezorgde Zierikzee de eerste nederlaag (4-0) in de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat morgen met de be kercompetitie begint. WIK deed het beter door 's-Heer Arends- kerkemet 3-1 te verslaan. Bruse Boys verzaakte in Sint Maar tensdijk niet en won afgetekend met 7-1 van Smerdiek. DBGC-Zierikzee 4-0: Zondag derdeklasser DBGC uit Oude- Tonge behaalde een regelmatige overwinning op een sterk spe lend Zierikzee. Hoewel het veldspel van Zierikzee beter was, scoorden de Oude-Tonge- naren viermaal loepzuiver uit de counter. Zierikzee had daar geen ant woord op, ook al omdat de kee per van DBGC de vorm van de dag te pakken had. WIK-'s-Heer Arendskerke 3-1: WIK weet wel raad met hoger spelende ploegen. Na de 3-4 te gen Yerseke werd op eigen veld 's-Heer Arendskerke met 3-1 verslagen. WIK-trainer Joost van den Griek wenst er echter geen conclusies aan te verbin den. „Het is wel leuk en het geeft vertrouwen, maar het is oefen voetbal." Voor WIK scoorden Richard Stouten. Elmar Verhage en Theo Wittenberg. Jan van de Klooster doelpuntte tegen. Smerdiek-Bruse Boys 1-7: De eersteklasser uit Bruinisse deed in Sint Maartensdijk gewoon zijn plicht: ruim winnen van een vierdeklasser. Willem Webers maakte er vier, Jacob van den Berge twee en Theunis-Henk van den Berge. Alex van de Ree- st redde de eer voor Smerdiek. Volgens trainer Alexander van Keulen voerde Bruse Boys de behandelde trainingsvormen met name voor rost goed uit. Duiveland - Veere 2 0-2: Weer geen winst voor de Oosterlandse formatie, wel eindelijk een te vreden trainer. Rinie Verwest zag Duiveland voor de pauze een goede partij spelen en wei nig kansen weggeven. Toen na rust Hans Verhoek en Jaap Bre- kelmans wegens een blessure uitvielen, profiteerde de tweede keus van Veere meteen van de zoekgeraakte organisatie bij de thuisploeg. Mevo-FC Vrone 4-2: Door eei persoonlijke fout scoorde F( Vrone als eerste in Zierikzee. A snel bracht Erik Trompe Mevi op gelijke hoogte. Door eei blunder van de Mevo-doelmai werd het 1-2. Een benutte vriji trap van Jan Heikamp en goal van Erik Wij sman en Wouter Fi oole brachten Mevo de verdien de zege. Dat de score niet uitliep, ha< volgens trainer Nico Schoute t maken met gebrek aan ritme ei concentratie. Ouwerkerk-WIK 2 1-2: Ouwer kerk-trainer Jakkoo Brouwe: wilde niet al te veel woordei vuil maken aan het duel, waarii beide teams met erg veel inval lers op de mat verschenen. Di thuisploeg moest zelfs met eei derde keeper op de proppen ko men. Van de Sande opende namen; het tweede elftal uit Kerkwervt de score, Peter Hillebrand egali seerde de stand. Van de schoei van Dijkstra kwam de winnen de treffer. Renesse-VND 4-2: De oefen wedstrijd van de Renesse-selec- tie tegen Vooruit Naar Het Doé (VND) was in vele opzichter leerzaam. TYainer-coach Nice Kind was na afloop zeer positiel gestemd over de vorderinger die zijn pupillen in deze fast maken. Peter Bouterse van Re- nesse opende na zeven minuter de score. Door een verdedi- gingsfout bij een corner kwair VND vrij eenvoudig aan de ge lijkmaker. Daarna was de Re- nesse-verdediging even zoeken de. VND profiteerde meteen: 1- 2. Jaap Boersma zorgde met een mooi doelpunt voor de gelijk maker. Na rost breidde Renesst de voorsprong uit. Robert Tak en weer Bouterse (penalty) scoorden de derde en vierde goal. Oostkapelle-Heinkenszand 10- 2: Vijf doelpunten van Wilfred Schipper bezegelden het lot van Heinkenszand. Behalve Schip per werden de doelpunten van de eersteklasser gemaakt dooi Harro Hazelaar (2x), Hajo Barth, Thomas Ragut, en verde diger van Heinkenszand die in eigen doel schoot. Voor Heinkenszand vonden Raymond Mohr en Abgar Nieu- wenhuize het doel van Oostka- pelle. door Frans Evers DIRKSLAND - Tholense Boys heeft het toernooi in Dirksland, dat zaterdag werd georgani seerd door DES'67, op zijn naam geschreven. WHS uit St. Annaland pakte de tweede prijs. De teams uit Goeree- Overflakkee, Herkingen, DES'67 en Flakkee (za) uit Mid- delharnis, moesten met respec tievelijk een derde, vierde en zesde plaats genoegen nemen. DFS uit Burgh-Haamstede stel de met een vijfde plaats teleur. Stellendam - NTVV 2-3: NTW. de zaterdag-derdeklasser uit Nieuwe-Tonge is bezig aan een sterke oefencampagne. De ploeg bedwong na een gelijkop- gaande wedstrijd zaterdag tweedeklasser Stellendam. Al na een minuut kwam NTW op voorsprong door een doelpunt van Rob Karsbergen. Stellen dam kreeg na een handsbal een strafschop die Leo Noordhoek benutte (1-1). Wilbert van Vliet en alweer Rob Karsbergen zorg den voor de nodige doelpunt- vreugde bij NTVV (1-3). Nadat lat en paal een gelijke stand in de weg hadden gestaan, ver kleinde Dik Thnis van Stellen dam de achterstand tot de uit eindelijke 2-3 eindstand. Den Bommel - TSB 1-2: Zater dag-derdeklasser Den Bommel speelde een goede oefenwed strijd tegen TSB. Johan Wol- phaart van Den Bommel scoor de het enige doelpunt voor de thuisclub. Lange tijd was het een gelijk opgaande strijd waarin TSB op den duur iets sterker werd De bezoekers wonnen na een ruststand van 1- 1 uiteindelijk verdiend met 1-2. FIOS - Melissant 1-6: Zondag ploeg FIOS uit de vijfde klasse had het vooral verdedigend moeilijk tegen een sterk spelen de zaterdag-vierdeklasser Me lissant. Aanvallend heeft FIOS slechts één keer een vuist kun nen maken toen Robbie van Dam scoorde. Wat betreft het aanvallende werk liep Melis sant daarentegen op volle toe ren. Met Erik van Buuren drie maal, William van Heukel en Leon Meinders ieder een keer en een afgedwongen eigen doel punt, liep de machine van Me lissant geolied. WFB - NOAD '67 6-1: De zater dag-vierdeklasser WFB uit Ouddorp scoorde tegen NOAD'67 alsof het een lieve lust was. In een oefenpartij waarbij het tempo aangenaam hoog lag, scoorde Nico Nierop tweemaal en Oscar Breed veld, Leon Troost en Gerard van Lent elk een doelpunt. WFB was over de gehele wedstrijd overduidelijk de sterkere partij. OFB - Klundert 4-2: OFB uit Ooltgensplaat groeit langzaam maar zeker naar de vorm die no dig is om te hoog te eindigen in de vijfde klasse op zaterdag. In een regelmatige wedstrijd was ook het scoreverloop constant met twee doelpunten van zowel Marco Buurman als Cor Bree- man. Met nog twee bekerduels en een oefenwedstrijd voor de boeg denkt OFB op tijd klaar te zijn voor de competitie. SNS - CCO 7 -1De geplande oe fenwedstrijd tegen Vlotbrug ging niet door. Daarvoor in de plaats arriveerde CCO op het veld van za terdag-vijfdeklasser SNS uit Stad aan het Haring vliet. CCO bleek een jonge tech nische ploeg die binnen de kort ste keren de thuisclub op een 0-1 achterstand zette. Daarna be gon SNS het spel georganiseerd naar zich toe te trekken en werd het technisch vaardige .CCO rustig uit- en weggespeeld. Doelpuntenmakers voor SNS waren Jan Arsman (vier keer), André Arsman (twee keer) en Jan Arsman (vier keer. Flakkee (zo) - Steenbergen 4-0: De zondagtak van Flakkee draait meer dan behoorlijk warm voor de competitie in de vierde klasse. Met name aanval lend is de ploeg uit Middelhar- nis bezig de juiste cadans te pakken te krijgen. Uit goed op gezette aanvallen volgden ach tereenvolgens doelpunten van Peter van Oudenaarden, Elco van de Linde, Bart van Wensen en Chambert Versluis. Dirksland - RDM 5-2: Hoewel zonda g-vi j f deklasser D i rks- land nog vier eerste elftalspe lers mist, gaat het aanvallend steeds beter. In een rustige oe- fenp^rtij zetten de Dirkslanders sparringpartner RDM na 45 mi nuten voetbal op een 2-0 achter stand. Met iets meer tempo in de tweede helft scoorde Dirksland nog driemaal, maar moest tege lijkertijd toestaan dat RDM twee tegentreffers produceerde. Voor Dirksland scoorden Kerim Benzalali (drie keer), Fabian van Lente en Willy den Eerza- men ieder een keer. Yerseke-Tricht 2-5: De thuis club kwam via Bart van Ste- veninck op 1-0, maar verzuimde vervolgens afstand te nemen. De bezoekers maakten echter binnen een uur 1-3. Remco de Koeyer maakte een kwartier voorde tijd de aansluitingstref- fer, maar uiteindelijk werd het nog 2-5. foto Marijke Folkertsma Daniel Huising retourneert in de C2-finale tegen Christian Grootenboer. Talenten pakken prijzen op 't Westrak-toernooi door Frans Evers OUDE-TONGE - De wed strijdorganisatie van 't West rak-toernooi noemt het ge bruikelijk dat de tennisjeugd uit de regio het in Oude-Tonge zo goed doet. De talenten ko men er letterlijk en figuurlijk de broodnodige punten scoren voor de zogenaamde masters- wedstrijden in Rotterdam en omgeving. In die wetenschap kwam de jeugd ook dit jaar naar het evenement van TV Westrak. Met name tijdens de kwart- en halve finales heeft het publiek volop kunnen ge nieten van het frisse en vrije tennis dat jongeren boden te genover het geroutineerde spel van menig gelouterd veteraan. Neem het vaak weergaloze subtiele spel dat Nathan Hoofdman (14) van TVO uit Oud-Beijerland in het man- nenenkel Cl en C2 het hele toernooi heeft gespeeld. In de C2-klasse strandde hij dan wel in de kwartfinale na een span nende driesetter tegen de in topvorm verkerende Daniel Huising (18), maar in de finale Cl won hij na een enerverende driesetter van Martijn Hoek 18) uit Numansdorp. Bij de mannenenkel C2-finale werd eveneens een partij van opmerkelijk hoog niveau ge speeld tussen de genoemde Daniel Huising (18) van Men- heerse tegen clubgenoot Christian Grootenboer (14). Nadat Huising de eerste set met 6-4 overtuigend had ge wonnen, kwam Grootenboer in de tweede set onwaarachtig sterk terug door met 6-3 de setstand gelijk te trekken. Beide tennissers beheersen het baselinespel tot in de puntjes en de snelheid die zij daarbij ontwikkelden in de rally's wa ren goed voor veel waarderend applaus. Huising was iets ster ker dan zijn clubgenoot waar door hij de derde set met 6-4 naar zich toe kon trekken. Wilskracht Het fysieke aspect speelde ook een rol in de halve finale man nenenkel Dl tussen Rotter dammer Jimmy Wessels (18) en Sander Dorenbos (14) uit Put- tershoek. Wessels won van de sluw spelende Dorenbos, puur op een combinatie van wils kracht en klasse. In de eind strijd versloeg hij routinier Van de Ouden van 't Westrak met 6-4 7-5. Zowel Hoofdman als Huising en Wessels hebben zich tijdens dit toernooi ontpopt als ten nissers met een aardige toe komst voor zich. Naast veel doorbraak van jeugd, kende 't Westrak-toernooi eveneens het nodige vuurwerk dat door 'senioren' werd afgestoken. In het gemengd dubbel Cl bij voorbeeld speelden Rianne van Dongen en Cees Vos van Menheerse een dijk van een wedstrijd tegen het koppel Mi riam Verwijs en Raymond Booij van Ruucstoppelen. Het koppel Van Dongen/Vos begon zeer voortvarend en won de eerste set overtuigend met 6-2 Vooral pakten de tennissers uit Middelharnis punten met ste vige, eerste services. In de tweede set volgden de rally's elkaar in hoog tempo op, waarbij vooral Miriam Verwijs met knappe forehands de punten binnensloeg. Het duo uit St. Philipsland maakte met 6-4 een verrassende come back. De derde set stond bol van het vuurwerk. Keiharde, eerste services en volop aces van bei de mannen. Tegenover de strakke forehands van Verwijs stelde Van Dongen vaak onge looflijke reflexen. Het werd een tiebreak. Met een beetje mazzel won het koppel Ver- wijs/Booij die met 7-2 en dus de wedstrijd. Een gelijke 'sensatie' was er in het mannendubbelfinaie Cl tussen René van Dijke/Mark Lodewijk van TV Duiveland en Martijn Hoek/Bastiaan Schippers uit Numansdorp. Even leek het laatstgenoemde duo uit voor een verrassing te gaan zorgen, maar Lodewijk kreeg op het juiste moment de geest. Hij speelde bij 4-4 plot seling de sterren van de hemel. Dropshots, slices, lobs, pas- seerslagen, kortom alles lukte bij Lodewijk. Verbaasd Hoek en Schippers werden twee sets lang van de baan ge veegd door een ontketende Lo- dewijk. In zijn eentje zorgde hij als het ware voor een beslis sende 6-4 setwinst. Collega Van Dijk stond erbij en keek er verbaasd naar. Het Numans- dorpse koppel was zo van slag dat de het zonder noemens waardige tegenstand de twee de set met 6-1 uit handen gaf. Het einde van een enerverende week tennis in Oude-Tonge werd hiermee afgesloten. Met een breed lachende Lodewijk en nog immer verbaasd kij kende Van Dijk. door Peter Godrie ZIERIKZEE - Raymond Mas sop en John van der Have zijn teruggekeerd in de selectie van Zierikzee, dat het komend sei zoen uitkomt in de derde klasse van het zondagvoetbal. Het duo, dat afhaakte wegens druk ke werkzaamheden, heeft weer tijd om wekelijks te trainen en wedstrijden te spelen. De terugkeer van Van der Have, vorig seizoen aanvoerder en spelend achter de spitsen, is het meest opmerkelijk. Aan het ein de van de afgelopen competitie zette hij een punt achter zijn loopbaan omdat hij het voetbal niet meer met zijn werk kon combineren. Deze zomer is er echter een en ander veranderd. Tot maart 1999 moet Van der Have voor zijn werk in Goes zijn waardoor hij weer alle tijd heeft om zijn hobby uit te oefenen. Voor elf talleider Jan-Leen Boot is het geen verrassing dat Van der Ha ve weer gaat voetballen. „John is altijd lid gebleven van Zierik zee. Het is eigenlijk vrij gemak kelijk gegaan", zegt Boot over het besluit van Van der Have. „Ik heb er tijd voor", reageert Van der Have. „Waarom zou ik dan thuis blijven zitten?" De speler 'debuteerde' gisteren in de verloren oefenwedstrijd te gen DBGC (4-0). Met Massop, een ervaren verde diger, is Zierikzee eveneens blij dat hij zich bij de groep heeft ge meld. Ook hij heeft, laat Boot weten, alle gelegenheid te voet ballen. „Zeker dit seizoen", be vestigt Boot. Zierikzee kan Massop en Van der Have morgen in het bekerduel met Goes al goed gebruiken. Barry Hage en Robbert Roggeband moeten een schorsing van een wedstrij d uit zitten. Van Ast behaalt twee ereplaatsen RILLAND - Wielrenner Jacky van Ast heeft bij twee criteri ums over 40 kilometer ereplaat sen behaald. Zaterdag werd hij in Beverer} derde, en zondag behaalde hij in Veldhoven een tweede plaats. Tennis Oude-Tonge. 't Westrak-' B2, poule: Musters/Saarloos-Breen/Van Es 6- 3 1-6 6-4. Musters/Saarloos-Booij- /Van Herpen 6-2 7-5. Poulewinnaar: Mus- ters/Saarloos. HE Cl, halve finale: N, Hoofdman-H. Musters 6-2 7-6. M. Hoek- M. Groenveld 6-1 2-6 6-3. Finale: N. Hoofdman-M. Hoek 6-0 4-6 6-3. HD Cl, halve finale: Van Dijke/Lodewijk-Noor- dermeer/Perfors 6-1 6-2. Hoek/Schip- pers-Folmer/Folmer 6-3 6-1. Rnale: Van Dijke/Lodewijk-Hoek/Schippers 6-4 6-1 DD Cl, poulewinnaar: Van de Ouden/Pollemans. GD Cl, halve finale: Verwijs/Booij-Pollemans/Folmer 6-2 6-2, Van Dongen/De Vos-Van de Ouden/Van de Wekke 6-4 6-3. Finale: Verwijs/Booij- Van Dongen/De Vos 2-6 6-4 7-6. HE C2, halvefinale: D. Huising-N. Hoofdman 7 6 6-4. C. Grootenboer-J. Wessels 6-3 4-6 6- 4. Finale: D. Huising-C. Grootenboer 6-4 3-6 6-4 HD C2, halve finale: Blokland- /Breevoort-Huising/Van Vossen 7-5 6-3, Hoek/Troost-Hartog/Van Schouwen 6-2 6-4. Finale: Hoek/Troost-Blokland/Bree- voort 6-2 6-7 7-5. DD C2, poulewinnaar: Dees/Van Schouwen. GD C2, halve fina le: Schouwen/Legerstee-Perfors/Perfors 1-6 7-6 6-1, Van Dijke/Van Dijke-Spee/Ot- ten 5-7 6-2 7- 6. Finale: Schouwen/Leger stee-Van Dijke/Van Dijke 6-3 6-4. HE D1, halve finale: D. van de Ouden-B. van Schouwen 7-5 7-5. J. Wessels-S. Doren bos 7-6 6-4. Finale: J. Wessels-D. van de Ouden 7-5 7-5. DE Dl, halve finales: L Sneep-J. van de Velde 6-4 6-1. L. van de Meulen I. Hoogmoed 7-5 6-2. Finale: L. van de Meulen-L. Sneep 6-4 6-2. HD D1, halve finale: Blom/Dorenbos- Ahlrich- s/Muller 6-1 6-4. Pulleman/V.d. Vliet-Du Pree/Visbeen 6-2 6-4. Finale: Blom/Do renbos-Pulleman/Van de Vliet 6-2 6-2. DD Dl, halve finale: Fiere/Slikkerveer- Buijs/Buijs 7-5 6-3, Van de Meu- len/Sneep-Pollemans/Van Schouwen 6- 2 6-1. Finale: Fiere/Slikkerveer-Van de Meulen/Sneep 6-4 2-6 6-3. GD Dl, halve finale: Koopmans/Fleurbaaij- De Ruiter- /Tillema 6-2 6-1, Visbeen/Visbeen-Fran sen/Van de Kooij 6-1 6-2. Finale: Koop- mans/Fleurbaaij-Visbeen/Visbeen 6-2 6- 3. HE D2, halve finale: E. Blom-M. Luijen- dijk 6-26-2, J. Vonk-P Heemes 6-3 6-3. Fi nale: J. Vonk-E. Blom 6-2 6-0. DE D2, hal ve finale: C. Buijs-M. Struik 6-7 6-4 6-1. L van Schouwen-E. Pollemans 6-7 7-6 6-4. Finale: C. Buijs-L. van Schouwen 6-3 3-6 6-4. DD D2, halve finale: Pietjouw/De Vroet-Robijn/Struik 6-4 6-1, Brinkman- /Hobbel-De Bruijn/Robijn w.ó. Finale: Brinkman/Hobbel-Pietjouw/De Vroet 6-4 6-3. GD D2, halve finale: Van Dongen- /Bruinsma-Leusen/Leusen6-1 6-1, Maas- /Bakker-BrinkmanA/an Splunter 6-7 7-5 6-1 Finale: Van Dongen/Bruinsma- Maas/Bakker 6-0 6-4. maandag_

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 24