UJMJV vJJMfM Meer vrijheid met De Meegroeihypotheek O sSUGftOSI vsrsponing V&K TECHNISCH BEDRIJFSLEIDER m/v HORECA NON FOOD VERKOPER VLIGSinGEH BELEIDSMEDEWERKER OPENBAAR BESTUUR V/M GEMEENTE MIDDELBURG 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 JUNI 1998 Mr. L. A. J. Janse de Jonge Mr. P. A. M. Matthijssen Mr. Sylvia M. Bax Mr. Monique J.H.M. Frietman Mr, Annelies Wooldrik Mr. W. van Wouwe OPENBARE VERKOOP WONING MET BOUWLAND TE OOSTKAPELLE Mr. L. A. J. Janse de Jonge, notaris te Middelburg, is voornemens op dinsdag 30 juni om 15.00 uur in 'Zee- landia' aan de Dorpsstraat te Oostkapelle op verzoek van de familie Sturm publiek bij opbod en afslag in één zitting in het openbaar te verkopen; Het woonhuis met schuur, erf, tuin en bouwland aan de Noordweg 8 te 4356 EC Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie K, nummer 1266, groot 78.34 are. De zakelijke lasten bedragen op jaarbasis: onroerendezaak belasting: 217.00 omslagheffing Waterschap: 106,00 en komen vanaf 11 augustus 1998 voor rekening van de koper. Het registergoed moet worden gebruikt voor permanen te bewoning. Het registergoed komt voor rekening en risico van de koper vanaf de datum van betaling van de koopsom. Aaanvaarding: ontruimd, vrij van huur en elk ander ge bruik, na betaling van al het verschuldigde op uiterlijk 11 augustus 1998, met uitzondering van het perceel bouwland, dat kan worden aanvaard met ingang van ro ven oogst 1998. Betaling onkosten: uiterlijk op 10 juli 1998; Betaling koopsom: uiterlijk op 11 augustus 1998. Uit een recent uitgevoerd onderzoek is gebleken dat het perceel in geringe mate is vervuild. Het rapport van het bodemonderzoek ligt ter inzage op het kantoor van de notaris. Ten laste van het perceel is een erfdienstbaarheid van uitweg gevestigd ten behoeve van het naastgelegen pand Noordweg 8a te Oostkapelle, zoals aangegeven op het kadastrale kaartje. Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en in dien gevraagd hun Financiële gegoedheid aan te kunnen tonen. Bezichtiging: zaterdag 20 juni van 10.00 tot 12.00 uur zaterdag 27 juni van 14.00 tot 16.00 uur, en dinsdag 30 juni van 14.00 tot 14.45 uur. Op de veiling zijn van toepassing de 'Algemene Vei- lingsvoorwaarden Registergoed 1993' van de Konink lijke Notariële Beroepsorganisatie. Verder inlichtingen zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris (A. Lampert, 0118-623300). Mr. L. A. J. Janse de Jonge Mr. P. A. M. Matthijssen Mr. Sylvia M. Bax OPENBARE VERKOOP WONING MET BOUWLAND TE OOSTKAPELLE Mr. L. A. J. Janse de Jonge, notaris te Middelburg, is voornemens om op dinsdag 30 juni om 15.00 uur, in "Restaurant Zeelandia", aan de Dorpsstraat te Oost kapelle, op verzoek van de erven van de familie Sturm, publiek bij opbod en afslag in één zitting te verkopen: Het woonhuis met schuur, erf, tuin en bouwland aan de Noordweg 8 te 4356 EC Oostkapelle, ka dastraal bekend gemeente Domburg, sectie K, nummer 1266, groot 78.34 are; De zakelijke lasten bedragen op jaarbasis: onroerendezaak belasting: ƒ217,-; omslagheffing Waterschap: ƒ106,-; en komen vanaf 11 augustus 1998 voor rekening van de koper. Het registergoed moet worden gebruikt voor perma nente bewoning. Het registergoed komt voor rekening en risico van de koper vanaf de datum van betaling van de koopsom. Aanvaarding: ontruimd, vrij van huur en elk ander ge bruik, na betaling van al het verschuldigde op uiterlijk 11 augustus 1998, met uitzondering van het perceel bouwland, dat kan worden aanvaard met ingang van ro ven oogst 1998. Betaling onkosten: uiterlijk op 10 juli 1998; Betaling koopsom: uiterlijk op 11 augustus 1998; Uit een recent uitgevoerd onderzoek is gebleken dat het perceel in geringe mate is vervuild. Het rapport van het bodemonderzoek ligt ter inzage op het kantoor van de notaris. Ten laste van het perceel is een erfdienstbaarheid van uitweg gevestigd ten behoeve van het naastgelegen pand Noordweg 8a te Oostkapelle. Gegadigden dienen zich te kunnen, legitimeren en in dien gevraagd hun financiële gegoedheid aan te kunnen tonen. Bezichtiging: zaterdag 27 juni van 14.00 tot 16.00 uur en; woensdag 30 juni van 14.00 tot 14.45 uur. Op de veiling zijn van toepassing de "Algemene Vei ling voorwaarden Registergoed 1993" van de Koninklij ke Notariële Beroepsorganisatie. Verdere inlichtingen, zoals informatiebulletin met kadastraal kaartje zijn verkrijgbaar ten kantore van ge noemde notaris, (A. Lampert, 0118-623300). Mr. L. A. J. Janse de Jonge Mr. P. A. M. Matthijssen Mr. Sylvia M. Bax Mr. Monique J.H.M. Frietman Mr. Annelies Wooldrik Mr. W. van Wouwe EXECUTORIALE VERKOOP APPARTEMENT TE VLISSINGEN Mr. L. A. J. Janse de Jonge, notaris te Middelburg, kantoorhoudende te Middelburg aan de Wagenaarstraat 1, is voornemens om op donderdag 30 juli 1998 om 15.00 uur in restaurant "Solskin" aan de Boulevard Bankert 58 in Vlissingen, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, in één zitting, in het openbaar, bij opbod en afslag te verkopen: het appartementsrecht, rechtgevende op het uitslui tend gebruik van een benedenwoning met verder toe- en aanbehoren, plaatselijk bekend Schuitvaart- gracht 31 te 4382 GG Vlissingen, kadastraal be kend gemeente Vlissingen sectie A complexnum mer 5916A appartementsindex 2, uitmakende het één/derde 1 /3e) aandeel in de gemeenschap, be staande uit het gebouw met toebehoren, ten tijde van de splitsing kadastraal bekend gemeente Vlissingen sectie A nummer 3415, groot één are en vier cen tiare. Veilingvoorwaarden Op de veiling zijn van toepassing, voorzover daarvan in de veilingakte niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Alge mene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, hiema te noemen: A WE, welke ter inzage lig gen ten kantore van genoemde notaris Janse de Jonge. Aflevering De aflevering van het registergoed vindt plaats op de dag dat de koopsom en het verder verschuldigde wordt betaald. Gebruik Het registergoed is in strijd met het door de bank gemaakte huurbeding verhuurd. Verkoper heeft het verlof tot het inroepen van het huurbeding aan de president van de arrondisse mentsrechtbank gevraagd. De uitoefening van de in artikel 3:264 van het Burger lijk Wetboek vermelde bevoegdheid (het inroepen van het huurbeding) wordt aan koper overgelaten. De uitoe fening van deze bevoegdheid geschiedt voor rekening en risico van de koper. Indien dit registergoed in gebruik is en niet vrij van ge bruik wordt geleverd, is het aan de koper om op zijn kosten de ontruiming van het verkochte te bewerkstelli gen. Verkoper staat niet in voor kopers bevoegdheid tot ontruiming. Bijzondere veilingvoorwaarden 1In afwijking van het bepaalde in artikel 9 lid 2 van de AVVE komen alle kosten, dus ook alle kosten ver bonden aan het verkrijgen van de toestemming van de president van de desbetreffende arrondissements rechtbank om te komen tot de gedwongen onder handse verkoop ex artikel 3:268 lid 2 van het Burger lijk Wetboek, voor rekening van de koper in de vei ling en niet voor rekening van de verkoper. 2. Tot gunning van het verkochte zal eerst worden over gegaan nadat door de koper in de veiling de verschul digde waarborgsom (10% van de koopsom) in han den van genoemde notaris Janse de Jong gestort is casu quo nadat door de koper een bankgarantie ten bedrage van 10% van de koopsom is gesteld, welke op eerste afroep en de enkele schriftelijke medede ling van de verkoper zal worden voldaan, indien de koper in de veiling niet voldoet aan de verplichtin gen, welke voor hem voortspruiten uit het proces verbaal van veiling. 3. De overdrachtsbelasting dient te worden voldaan te gelijk met het verlijden van de akte van gunning en dient te worden gestort in handen van genoemde no taris Janse de Jong. Betaling Onverminderd het hiervoor bij de bijzondere veiling voorwaarden bepaalde dienen alle kosten binnen acht dagen en dient de koopsom binnen zes weken na de gunning te worden betaald. Lasten De zakelijke lasten zijn voor rekening van de koper vanaf de voor de levering bepaalde dag. Tot veertien dagen voor de openbare verkoop kan een onderhands bod worden uitgebracht bij een aan genoemde notaris Janse de Jonge gericht geschrift. Gegadigden dienen zich desgevraagd, conform artikel 14 van de AWE, te legitimeren, alsmede hun financië le gegoedheid aan te tonen. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen ten kantore van genoemde notaris Janse de Jonge (mevr. Mr. A. Wool drik, tel. 0118-623300). GARAGES Div. alm. v.a. 33 10,- TUINSCHUREN va. 1760,- SCHUTTINGEN INCL PLAATSING, EXCL BTW 2 mtr. hg. p. str. mtr. 1 17,- Kanloor: Barrierweg 239, 5622 CN Eindhoven Tel. 040-2434643 2430871/2815559, Fax 040-2439962 Div. modellen Ie bezichligen oon de fabriek Ie Heeze Heipoldersslraot 6 /fax 040-22638051 VRAAG EEN OFFERTE AAN EN OVERTUIG UZELF De Meegroeihypotheek van ABN AMRO is uitzonderlijk flexibel; ze kan op elk moment wor den aangepast als uw omstandigheden veranderen. En dat is niet het enige pluspunt. Het verschil wordt snel duidelijk als u de mogelijkheden en kosten vergelijkt met andere hypotheken. Vraag dus vrijblijvend een offerte aan. Bij een ABN AMRO kantoor of een onafhankelijke hypotheekadviseur. Of bel voor een afspraak de ABN AMRO Hypotheeklijn: 0800 - 024 07 05 (gratis). ABNAMR0 De bank Sas vort Csnt b* ORGANISATIE - ADVISEURS Verspaning Sas van Gent b.v. - een zeer dynamische organisatie gevestigd te Sas van Gent - is gespecialiseerd in verspaning van machines voor o.a. (petro)chemische industrie, levensmiddelen industrie, scheepswerven, etc. ORGANISATIE - ADVISEURS Vergunning voor arbeidsbemiddeling verleend onder ni ;r CBA/A 93 0519 De technisch bedrijfsleider werkt nauw samen met de directie. Taakgebieden in het technisch management op de werkvloer zijn: planning, werkvoorbereiding, directe aansturing van personeel. Kwaliteits- en veiligheidsdenken staan daarbij centraal. De technisch bedrijfsleider is verantwoordelijk voor het (mede)adviseren van (potentiële) cliënten, het maken van projectmatige calculaties, het (mede)opstellen van offertes en dient te beschikken over een grote dosis organisatorisch inzicht, accuratesse, doorzettings vermogen, werklust en gedrevenheid. Inzicht in en ervaring met verspanings- machines en zelfstandig kunnen werken in teamverband is noodzakelijk. V&K iri St Jansteen is een advies bureau en gelieerd aan ATRIUM Arbodiensten. Wij werken voor profit- en non- N profit organisaties en bedrijven in de Benelux. Voor eén van onze opdrachtgevers. Verspaning Sas van Gent b.v. zijn wij op zoek naar een: Interesse? Schrijf of bel dan met V&K in St. Jansteen. U kunt uw schriftelijke reactie uiterlijk tot 2 weken na plaatsing van deze advertentie sturen naar onderstaand adres. Contactpersonen zijn de heer drs. B. Dankloff en mevrouw A. Stoffels MBA. Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. V&K Organisatie - Adviseurs Postbus 29, 4564 ZG St. Jansteen Tel.: 0114-371111 Fax:0114 - 311999 Email: venk@zeelandnet.nl Profiel: technisch HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur (scheeps)werktuigkunde, met een gedegen achtergrond in de scheepvaart; danwel industrieel onderhoud een actieve doener met een scherp technisch inzicht, die mensen en middelen op een economische wijze weet in te zetten en daarbij 20Wè! zelfstandig als in teamverband kan werken een natuurlijk overwicht op medewerkers, verkregen door kennis of kunde inzicht en ervaring In het werken met verspaningsmachines en onderhoudsdiensten stressbestendig: accuraat kunnen functioneren onder hoge en wisselende werkdruk gewend aan zeer directe omgangsvormen, kan omgaan met kort aangereikte werkinstructies flexibiliteit: geen 9 tot 5 mentaliteit beheersing van de Nederlandse en Engelse taal leeftijd minimaal 32 jaar de noodzaak om te verhuizen naar Zeeuws Vlaanderen KORTOM: een gedreven vakman met een organisatorische en leidinggevende (over)drive Movèl bv Bedrijfsdiensten vraagt: - medewerkster voor schoonmaakonderhoud, voor projecten te Goes en omgeving. Deze werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats tussen 17.00 en 20.00 uur. - voor projecten te Schouwen-Duiveland, Noord- Beveland en Walcheren zoeken wij medewerksters (ook scholieren) voor overdag. Werktijden tussen 10.00 en 16.00 uur. Voor meer informatie: 0113-352352 - kantoor; 06-51388649 - Lot Moison 06-52897231 - Ella Spruijt SAMEN BAKKEN WE ER MEER VAN Gevraagd: VERKOOPSTERS Voor onze verswinkel in Kloetinge en onze brood en kaas afdeling in de Golff supermarkt in Biezelinge zoeken wij jonge enthousiaste medewerkers die zich in willen zetten voor ons groeiende bedrijf. Aan onze bakkerij producten stellen wij de hoogste eisen, maar ook aan onze medewerkers vragen wij een goede inzet, positieve uitstraling en betrokkenheid met het bedrijf. Kan je zelfstandig werken, ben je tussen de 17 en 20 jaar en heb je eventueel ervaring in de verkoop dan ben jij diegene waar wij naar zoeken. De baan is voor 32 of 38 uur per week. Sollicitatie schriftelijk sturen naar: Bakker Boer Lewestraat 57, 4481 BC Kloetinge. Tel.: 0113-215066 TOTAAL GROOTHANDEL TOTAALGROOTHANDELVOOR HORECA, GROOTVERBRUIKER EN DETAILLIST Sligro BV is een snelgroeiende beursgenoteerde totaalgroothandelsonderneming. Een assortiment van ruim 35.000 food- en nonfoodartikelen wordt vanuit een modern, centraal geleid distributiecentrum via een net van 32 Sligro Totaalgroothandels, Van Hoeckel Grootverbruik en Van der Velde uitgeleverd aan horeca-ondernemers, grootverbruikers en detaillisten. Onze vanuil IZeghel geleide organisatie telt ruim 1.650 medewerkers. In verband met vervanging binnen het verkoopteam in ons filiaal te Goes, zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de full time functie van Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sollici tatie, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 98-73, richten aan: Sligro B.V., afdeling P&O, t.a.v. Dhr. J. de Bree, postbus 47, 5460 AA Veghel. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u ook met hem bellen, tel. (0413)34 35 00. U gaat na een korte maar gedegen inwerkperiode op onze non food afdeling aan de slag. Het accent ligt hierbij op verkoop van horeca non food benodigdheden zoals keukenhulpen, bestek, glaswerk, porselein en meubilair. Door uw opleiding en vakkennis, aangevuld met een grote dosis enthousiasme, bent u in staat klanten op een professionele wijze te adviseren. U heeft een positieve uitstraling, werkt zéér klantgericht en draagt mede bij aan de verkoopresultaten van het filiaal. Overige functie-eisen: - Opleiding MHS/MDS. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. - Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. De wil om te winnen. - De mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product. - Woonachtig in Goes of nabije omgeving. Vlissingen ligt aan de monding van de Westerschelde en is met ruim 44.000 inwo ners de grootste stad van Zeeland. Karakteristiek voor Vlissingen is de levendige scheepvaart pal voor de mooiste boulevard van Nederland. Vlissingen biedt werkgelegen heid in industrie en dienstver lening en heeft alle voorzienin gen van een middelgrote stad. In Vlissingen is wonen in een betaalbaar huur- of koop huis, altijd dicht bij werk, school, winkels en de zee. Er geldt vrije vestiging voor iedereen. Bij de gemeente Vlissingen wer ken ruim 800 mensen. De gemeentelijke organisatie bestaat uit een Concernstaf en twee Facilitaire secties; de sectoren Stads ontwikkeling, Maatschappelijke Zaken en Beheer, en een gemeentelijk brandweer korps. De gemeente bestuurt 7 open bare basisscho len en er is eep stedelijke scho lengemeenschap voor vbo/ mavo havo vwo. Er zijn diverse scholen voor mbo en hbo. Bij de concernstaf bestaat de vacature van Algemene informatie: De aan te stellen kracht werkt onder hiërarchische leiding van de alge meen directeur binnen het stafbu reau Bestuur. De functie beoogt het gemeentebe stuur te ondersteunen op het gebied van het openbaar bestuur en rechts bescherming. Binnen de cluster is er sprake van een verdeling van de werkzaamhe den over de drie medewerkers. Hoewel vallend onder de algemene functie-omschrijving zal de aan te stellen kracht primair belast worden met werkzaamheden die betrekking hebben op het handhaven van de openbare orde, de veiligheid en de rampenbestrijding. Werkzaamheden: De werkzaamheden betreffen: - openbare orde, veiligheid en rampenbestrijding de functionaris adviseert m.b.t. het beleid op het gebied van openbare orde en veiligheid. De functionaris draagt zorg voor samenhang tussen de diverse gemeentelijke beleidsterreinen en openbare orde en veiligheid door middel van het opstellen van een integraal veiligheidsbe leid. De functionaris coördineert maatregelen op grond van het integraal veiligheidsbeleid en is belast met het ontwerpen van de hoofdlijnen van de organisatie structuur van de rampenbestrij ding; De functionaris adviseert inzake het lokale beleid ten aanzien van politie, brandweer en ambulan ce-hulpverlening; - algemene juridisch aangelegen heden; - beleidsadvisering op het gebied van het openbaar bestuur en - overige werkzaamheden pas send binnen de doelstellingen van de concernstaf. Functie-informatie: kregen bij de heer A. Lauret, consu lent personeelsmanagement, tel. 0118-487302. Salaris: De functie is gewaardeerd op schaal 10. Het salaris bedraagt minimaal 3.998,- en maximaal 6.572,- bruto per maand. Functie-eisen: HBO-niveau, bijv. HBDO, speciali satie Algemene juridische zaken en aanvullende opleiding op het gebied van o.a. openbare orde en veiligheid en rampenbestrijding. Grondige kennis van bestuurlijke aangelegenheden. Zeer ruime ken nis van processen in beleidsadvise ring. De functionaris moet in staat zijn op alle niveaus in de organisatie goede contacten te onderhouden en op tactvolle wijze kunnen overtuigen. Moet personele, bestuurliike/poli- lieke en sociale gevoeligheden tijdig kunnen onderkennen en zelfstandig kunnen werken. Doelgroep: Om net aantal vrouwen en de ver tegenwoordigers van etnische min derheden binnen ons personeelsbe stand te verhogen hanteert de gemeente een' voorkeursbeleid. Vrouwen en zij die tot een etnische minderheid behoren en die denken aan de functie-eisen te voldoen worden dan ook nadrukkelijk uitge nodigd om te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven. Sollicitaties: Aan belangstellenden wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan burgemeester en wethouders van Vlissingen, per adres Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Bij de selectie wordt een vertegen- Nadere informatie kan desgewenst woordiging van het personeel inge- worden verstrekt door de heer drs. schakeld. C. G. H. Koenst, algemeen direc teur, telefoon 0118-487311. Een In de linkerbovenhoek van de enve- functiebeschrijving kan worden ver- loppe aangeven "vacature 2". Middelburg een stad vol allure en sfeer. En met een zeer eigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele- genheicl voor de ruim 45.000 inwo ners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen. De gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid - voor kinderopvang is in principe aanwezig. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de diensten Middelen, Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. Daarnaast zijn er de kleinere dien sten Brandweer en het Gemeentearchief. De dienst Maatschappelijke Zaken bestaat uit de afdelingen Ondersteuning, Sociale Zaken, Welzijn en Onderwijs. Bij de afdeling Ondersteuning van de dienst Maatschappelijke Zaken, sectie Interne en Juridische Zaken bestaat de vacature van intern controller/ applicatiebeheerder m/v voor 36 uur per week. Functie-informatie: Met betrekking tot planning en controltaken stelt u een jaarplan op. U verricht de controle op de ver werking van besluiten en werkopdrachten en die op de rechtmatigheid en doelmatigheid van het be talingsverkeer. Voor de interne controlewerkzaam heden heeft de functionaris op grond van de Instructie Controlefunctionaris, een zelfstandige verantwoordelijkheid richting het college van burge meester en wethouders. U bent contactpersoon saldo overzichten Kredietbank en leenbijstand. Met betrek king tot deze taak bent u vraagbaak voor de cliënten. U doet voorstellen met betrekking tot en verzorgt de vastlegging van de administratieve organisatie. In overleg met de externe controller toetst u de werking van procedures en verwerkingsprocessen. U bent ver antwoordelijk voor het gegevens- en applicatiebeheer van de programmatuur. Daarnaast verzorgt u het opstellen en de interpretatie van overzichten en statische gegevens en legt u kengetallen aan. Verder verricht u incidenteel andere werkzaamheden pas send binnen de doelstellingen van de afdeling. Functie-eisen: U bent een zelfstandige persoonlijkheid die beschikt over een opleiding op hbo-niveau, bijvoorbeeld hbdo financiële richting. Daarnaast heeft u inzicht in orga nisatieprocessen, kennis van de werkprocessen met betrekking tot de werkzaamheden van Sociale Zaken, Welzijn en Onderwijs en kennis van applicatie- en gegevensbeheer. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, alsmede over creativiteit en inventiviteit. Salaris: De gemeente kent een systeem van personeelsbe oordeling. Het aanvangsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 3.594,-- (aan loopschaal VIII) en maximaal f 5.911,-- (functieschaal IX) bruto per maand. Afhankelijk van de personeels beoordeling kan men doorgroeien tot f 6.572,- (uit- loopschaal X) bruto per maand. Nadere informatie: Een vertegenwoordiging van het personeel wordt betrokken bij de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer W.J. van Kooten, sectiehoofd Interne en Juridische Zaken, telefoon (0118) 67 56 36, of de heer C. van Beveren, afdelingshoofd Ondersteuning, tele foon (0118) 67 56 41. Uw sollicitatie kunt u voor donderdag 9 juli 1998 inzenden aan het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noordstraat 1, 4331 CB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 98/11.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 48