Vedior Vedior Chef de bureau VACATURES Werk maken van talent VACATURES Werk maken van talent pc i> (wasstraatmedewerker) GROEPSLEERKRACHT Jij bent op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij bieden de juiste voorwaarden SECRETARESSE Louwerse WERK(T) VOOR JOU! MIDDELBURG 0118 - 653133 ZATERDAG 27 JUNI 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de sla'g in één van de volgende functies (M/V): Algemeen Medewerkers groenvoorziening. Voor diverse relaties zoeken wij gemotiveerde (vakantie)mede- werkers voor afwisselende werkzaamheden in de buitenlucht. U kunt kruid van onkruid onderschei den en bent graag buiten bezig. Info: Zierikzee. Verkoopmedewerker. Voor een tuincentrum zoeken wij per direct een aanpakker voor het sei zoen. U bent dienstverlenend ingesteld, enthou siast, flexibel en eventueel in het bezit van een rij bewijs. Info: Zierikzee. Schoonmaakpersoneel (parttime). Voor di verse projecten zijn wij op zoek naar (ervaren) schoonmaak(st)ers. Info: Zierikzee. Schoonmakers. Voor diverse klanten zoeken wij kandidaten die voornamelijk parttime schoon maakwerk willen verrichten. Het betreft soms de ochtend- en soms de avonduren. Kandidaten die interesse hebben en op korte termijn beschikbaar zijn, kunnen reageren. Info: Wendy Utermark, Goes. Verkoper/verkoopster. Voor een supermarkt in Heinkenszand zijn wij op zoek naar een enthou siaste verkoopmedewerker. Enige ervaring betref fende de verkoop van brood en/of kaas is daarbij een pre. De werkzaamheden vinden plaats op oproepbasis. Info: Wendy Utermark, Goes. Vakantiekrachten. Voor een leuke vakantiebaan kunt u bij Vedior terecht. Kom langs voor meer in formatie, er ligt alvast een presentje voor u klaar. Info: Zierikzee. Industrie Productiemedewerkers. Voor diverse bedrijven in de omgeving van Goes zoeken wij op korte ter mijn kandidaten die van aanpakken weten voor di verse werkzaamheden. Het werk is in het alge meen voor langere tijd. Info: Martine van Gemert of Wendy Utermark, Goes. Heftruckchauffeurs. Kandidaten met ervaring in het rijden met een heftruck kunnen direct rea geren. Het betreft heftruck rijden in een magazijn voor langere tijd. Info: Martine van Gemert, Goes. Magazijnmedewerkers nachtploeg. Op korte termijn zoeken wij orderverzamelaars voor in een magazijn in de nachtdienst. De nachtdienst begint om 22.00 uur. Het betreft een fulltime functie. Info: Martine van Gemert of Wendy Utermark, Goes. Machine-operator. Eén van onze klanten zoekt een machinebediende voor hun productieafde ling. Een technische achtergrond is vereist. Het betreft een functie die op langere termijn kan uit lopen tot een vaste aanstelling. Info: Martine van Gemert of Wendy Utermark, Goes. Industrieel schoonmakers. Voor een tweetal productiebedrijven in de omgeving zijn wij op zoek naar een industrieel schoonmaker. De werk zaamheden bestaan uit het schoonmaken van productieruimtes en machines met behulp van een hogedrukreiniger. Bent u bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer en bent u voor langere tijd beschikbaar? Loop dan snel binnen bij Vedior. Info: Carolien Bierens, Middelburg. Horeca Medewerk(st)ers bediening. Er zijn volop mo gelijkheden voor kelners/serveersters bij diverse relaties op Schouwen-Duiveland. Info: Zierikzee. Technisch Constructeur. Voor een eenmansbedrijf op het gebied van hightech machinebouw zijn wij op zoek naar een zelfstandige tekenaar constructeur. U dient over minimaal een mbo-diploma te be schikken, het liefst richting Werktuigbouwkunde. Affiniteit met besturingstechniek is een pre. U krijgt een opleiding in het programma 3D Solid Edge. Motivatie om met het programma te leren werken is belangrijk. Info: Pirn Zandee, Goes. Hoofd R&D. Met spoed zijn wij op zoek naar een leidinggevende kandidaat voor de afdeling Re search Development. Als opleiding wordt ge dacht aan hts-IPO of een andere hbo-opleiding, in combinatie met ervaring in productontwikkeling. U werkt in een team aan de ontwikkeling van nieuwe producten en wijziging van bestaande producten, tevens stuurt u dit team aan. Het be treft een fulltime baan met de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Info: Pim Zandee, Goes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Tel: (0113) 223220. Pottenbakkerssingel 10, 4331 NA Middelburg. Tel: (0118) 623855. Oude Haven 6, 4301 CK Zierikzee. Tel: (0111)417900. Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Administratief Administratief medewerk(st)ers. Heeft u een afgeronde administratieve opleiding, bijvoorbeeld meao-BA en eventueel werkervaring? Dan hebben wij mogelijkheden voor u. Kom langs voor een (vrijbjijvende) inschrijving. Info: Zierikzee. Meao'ers. Wij zoeken meao'ers die zich o.a. be zig willen houden met de debiteuren-/crediteuren- administratie. Info: Cynthia Vermeulen, Goes. Typiste(s). Voor verschillende bedrijven in Goes zijn wij op zoek naar typistes. Kunt u werken met Word en/of Excel? Reageer dan snel. Info: Cynthia Vermeulen, Goes. Telefonist(e)/receptionist(e). Wij zijn op zoek naar een fulltime telefonist(e)/receptionist(e) die een goede telefoonstem heeft en kan werken met WP. Kennis van de Engelse en Duitse taal is wen selijk, Frans is een pre. Info: Cynthia Vermeulen, Goes. Administratief medewerker. De werkzaamhe den bestaan uit bediening telefooncentrale, cor respondentie, archiveren en enkele huishoudelijke taken verrichten. U bent in het bezit van eigen ver voer. Het betreft een fulltime functie tot eind sep tember. Info: Cynthia Vermeulen, Goes. Boekhoudkundig medewerker. Voor een non- profitorganisatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. De werk zaamheden zijn divers. Wij zoeken een kandidaat met een opleiding op meao-niveau, bijvoorbeeld BE of BA. U dient de gehele zomermaanden full time beschikbaar te zijn. Info: Isabell de Bree of Ingrid van den Dries, Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Tel: (0113) 223220. Pottenbakkerssingel 10, 4331 NA Middelburg. Tel: (0118) 623855. Oude Haven 6, 4301 CK Zierikzee. Tel: (0111417900. pc]> DCI Meettechnieken B.V. voert o.,a. inspecties en geavan ceerde metingen uit aan processystemen en procescom ponenten en procescomponenten. Elektriciteitscentrales, raffinaderijen en petrochemische industrieën in Europa en ver daarbuiten vormen de voornaamste opdrachtgevers. Vooral de in eigen beheer ontwikkelde meetmethoden op het gebied van lekdichtheidsonderzoek, wervelstroomin->. specties en algemene conditiemetingen aan warmtewis selaars vinden een breed toepassingsgebied, DCI Meettechniek B. V. heeft, naast haar hoofdvestiging te Kapelle, vestigingen in o.a. België en Frankrijk. Voor de uitbreiding van ons inspectieteam willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de volgende func ties: TECHNISCH INSPECTEUR m/v Taak voorbereiden, begeleiden en uitvoeren van inspecties en metingen aan procesin stallaties in teamverband Functie-eisen: - opleiding HTS-Wtb of procestechniek - kennis van procesinstallaties - affiniteit tot het inspectiewerk - leidinggevende kwaliteiten - aantoonbare ervaring in het opstellen van procedures en rapporten INSPECTIETECHNICUS m/v Taak voorbereiden en uitvoeren van inspecties en metingen Functie-eisen: - opleiding MTS-Wtb of gelijkwaardig - kennis van procesinstallaties - bereidheid tot volgen van vakcursussen - leeftijd bij voorkeur 25-30 jaar ONDERHOUDSMEDEWERKER m/v Taak uitvoeren van onderhoud van meetappa ratuur op onze locatie te Kapelle, alsmede het verlenen van assistentie bij diverse metingen Functie-eisen: - opleiding MTS-Wtb of gelijkwaardig - nauwgezet - administratieve vaardigheden Voor alle functies geldt een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taalKandidaten moeten bereid zijn om op onregelmatige tijdstippen werkzaamhe den uit te voeren. Bent u de kandidaat die over voldoende durf en ambitie en flexibiliteit beschikt en u wilt uzelf graag verder technisch ontwikkelen in een sterk innovatief ingestelde organisatie, richt dan uw schriftelijke sollicita tie aan: DCI Meettechniek B.V. afdeling Personeelszaken Postbus 86, 4420 AC Kapelle Telefoon: 0113-344110 DCI Meettechnieken B.V. is een onderdeel van de DCI Technology Groep Vitro Plus is een toonaangevend weefselkweek- VÜtrO^ /hlUS ^a^arator""" ^at v°He<lig is gespecialiseerd in de r vermeerdering van varens. Dit high-tech bedrijf dat in 1990 is opgericht, zorgt voor een productie van rond de 15 miljoen varens per jaar. De organisatie is sterk gericht op export en maakt momenteel een flinke groei door. Er werken circa 15 mensen. risadministratie en de controle van de rricht u administratieve werkzaamheden, i van deze taken wordt een positieve Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor de financiële administratie, sal orderadministratie. Verder verzorgt u het systeembeheer en v U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Naast het uitvoert bijdrage verwacht bij het professionaliseren van de organisatie. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding HEAO-BE of vergelijkbaar niveau met minimaal drie iaar werkervaring in uw vakgebied. U bent accuraat en weet deze accuratesse goed te behouden onder hoge werkdruk. U beschikt over de capaciteiten, drive en het geduld om u te ontwikkelen naar een zwaarder niveau door de groei van de organisatie. Eigen initiatieven worden gewaardeerd. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man tussen de 25 en 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden: De juiste kandidaat wordt een jaarcontract aangeboden met uitzicht op een vast dienstverband Het salaris is in overeenstemming met de eisen die gesteld worden aan de functie. Bij goed functioneren zal het salaris meegroeien met de ontwikkeling van Vitro Plus. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, met CV, binnen 10 dagen richten aan TopStart, s'-Gravenpolderseweg 2-B, 4462 CG Goes, l.a.v. mevrouw R. loppe. Voor telefonische informatie: (01/3) 25 25 50. U kunt ons ook e-mailen: topstart.goes@start.nl. Bovenstaande functie is Vi zowel vrouwelijke als n Alle TopStart-vestigingen zijn ook geopend op donderdagavond Goes, tel. (0113) 25 25 50. lelijke kandidat tor 20.00 uur: Werkt zeker Autobedrijf/Autowasstraat W/ WiUemse SUZUKI-dealer van Walcheren zoekt voor de autowasstraat een leeftijd tussen 16 en 25 jaar. ü'Lii onderstaand adres: Autobedrijf van der Jagt Willemse V.O.F Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen VERENIGING TOT BEVORDERING VAN HET CHRISTELIJK SCHOOLONDERWIJS TE ZIERIKZEE Het bestuur van de vereniging tot bevordering van het Christelijk schoolonderwijs te Zierikzee vraagt voor de J. L. de Jongeschool, met ingang van het nieuwe schooljaar een voor de combinatiegroep 5/6 voor 600 uur op jaarbasis. Wij zoeken een collega, die: bewust kiest voor Christelijk onderwijs, meelevend en belijdend lid is van één der protestantse kerken; op de hoogte is van de huidige en toekomstige ont wikkelingen met betrekking tot het primair onderwijs en bereid is deze ontwikkelingen mede vorm te ge ven; enige ervaring heeft in de boven- en middengroepen en belangstelling heeft voor zorgverbreding; bereid is zich binnen het team enthousiast in te zetten voor binnen- en buitenschoolse activiteiten. Een proefles en sollicitatiegesprek behoren tot de pro cedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direc teur van de school, de heer C. L. Soeters, telefoon 0111-413644 (school) en 0111-416597 (thuis). Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan het bestuur van de vereniging, Postbus 314300 AA Zierikzee. ACCOUNTANTS ADVISEURS Met 400 medewerk(stjers en een netwerk van 24 vestigingen verspreid over Gelderland, Utrecht, Noord-Brabant en Zeeland biedt AccoN full-service dienstverlening aan cliënten. Wij zijn gespecialiseerd in accountancy, fiscale, juridische.fh. bedrijfskundige adviezen. Onze cliënten zynwooral afkomstig uit hef MKB en de agrarische sector. In onze dynamische en groeiende organisatie worden eigen initiatieven en zelfstandigheid als vanzelfsprekend beschouwd. Voor onze vestiging te Coes zijn wij op zoek naar een Ter ondersteuning van het management team van de vestiging verricht je uiteenlopende secretariële en organisatorische taken (zoals concipiëren van brieven, postverwerking, agendabeheer, telefoonbehandeling, het maken van presentatiesheets en archiefbeheer). Wij verwachten dat ie een secretariële opleiding hebt gevolgd aangevuld met enkele jaren relevante werkervaring Enthousiasme en goede monde- lingenen schriftelijke uitrirukkingsvaardigheden behoren tot je belangrijk ste persoonlijke eigenschappen. Ons aanbod Binnen een plezierige werkkring bieden we je een functie met prima ontplooiingsmogelijkheden. Bovendien bieden we een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarregelingen, een premievrij pensioen en 36 vakantiedagen. Belangstelling? Heb je belangstelling (m:/v), stuur dan je schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar AccoN, afdeimg P&O, Postbus 299, 6880 AG Velp of via E-mailadres: s_capeile@accon.nl onder vermelding van vacaturenummer 9805-62. Voor meer informatie kun je bellen met Peter Feijtel. Directeur, tej. 0115-437171. JOB SUPPORT UITZENDBUR0 VAKANTIEKRACHTEN Wil jij deze zomer aan de slag als serveerster/ober, keukenhulp, afwas ser, productiemedewerker, montage medewerker, magazijnhulp, winkel hulp, enz.? Stap eens bij ons binnen, want wij hebben diverse vakantieba- nen. Bovendien levert een inschrij ving je direct een McDonald's waardebon van 5,- op. HORECAMEDEWERKERS Wij zijn op zoek naar een ervaren horecamedewerker/ster. Een zelfs tandige en gastvrjie instelling is vereist voor dit sfeervolle restaurant je. Gezien de locatie en de gasten van dit restaurant is het beheersen van de Duitse taal van belang. Part-time functie voor het einde van de middag en de avond. Eigen vervoer is een pré, maar niet noodzakelijk. HAVENMEDEWERKERS Het is druk in de haven! Dus iedereen die van aanpakken houdt Is van harte welkom om zich bij ons In te komen schrijven. De kans is groot dat je direct aan de slag kunt. MEEWERKEND VOORMAN De kandidaat die wij zoeken is in staat om als leider van een kleine min of meer zelfstandige groep te func tioneren. Van hij of zij verwachten we een MBO vooropleiding en bij voorkeur kennis van levensmiddelen technologie. Eigen vervoer is een pre en ook het werken in onregelmatige diensten mag geen probleem zijn. MONTAGEMEDEWERKERS Vooreen opdrachtgever, werkzaam in de regio Zuid-West Nederland zoeken wij flexibele montagemedewerkers met minimaal een opleiding LBO- Bouwtechniek en in het bezit van een rijbewijs. De werkzaamheden bestaan uit het monteren van kozijnen en aanverwante artikelen. Het betreft hier een baan voor langere tijd. OPERATORS Wij zoeken handige mannen met gezond verstand die van aanpakken weten. Het bezit van het certificaat WA-1 is een must! Het betreft vaca tures in dag- en ploegendienst bij een aantal bedrijven in Vlissingen-Oost. Ook eigen vervoer is een pré. SCHOONMAAKSTERS Wij zoeken kandidaten die op oproep beschikbaar zijn, met name op de vri jdag en de zaterdag. Het betreft het schoonmaken van diverse objecten up de zogenaamde "wlsseldagen". MEEWERKEND VOORVROUW Voor dezelfde opdrachtgever zoeken wij een ervaren schoonmaakster, in het bezit van rijbewijs B. De dame in kwestie zal leiding geven aan 2 tot 3 schoonmaakster en verantwoordelijk zijn voor de eindcontrole van het object. atcrdag's bereikbaar van 10.00 tot 12.00 uur. 0651 - 475958 kijk voor de laatste vacatures op internet: www.jobsupport.nl Off. Mercedes-Benz dealer voor Schouwen-Duiveland Automobielbedrijf P. Louwerse is een jong bedrijf dat een gezonde groei doormaakt. Onze uitstekende reputatie wordt bevestigd door de hoge score in het klantentevredenheidsonderzoek. Om onze dienstverlening op niveau te houden, zoeken wij op korte termijn een le monteur (m/v) personenwagens met APK op MTS-niveau Naast de benodigde papieren beschikt u over de kennis en ervaring waardoor de techniek van moderne personenwagens voor u geen gehei men heeft. Bovendien bent u door uw servicegerichte instelling in staat om de wensen van onze klanten te vertalen in concrete oplossingen waarbij de kwaliteit voorop staat. Spreekt dit u aan? Schrijf ons dan in een korte brief met CV waarom u de juiste persoon bent voor deze functie. Automobielbedrijf P. Louwerse B.V. t.a.v. de heer P. Louwerse De Rotcrij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede Telefoon (0111) 65 42 92 Privé (010) 450 22 39 (na 20.00 uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 47