V w uitvoerders bouw montageleiders staalbouw timmerlieden Schipper Adhanco KRIECKAERT MEDEWERKER PERSONEEL ORGANISATIE M/V is de weg naar de juiste beslissing Relatiebeheerder m/v um LEERLING OPERATIE-ASSISTENTEN DIFFERENTIATIE CHIRURGIE (2) Ziekenhuis Walcheren Bureau PERSONEEL ALLROUND MEDEWERK(ST)ER AUTOMATISERING 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 JUNI 1998 Door de komende uitbreidingen komt in Kruiningen de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa te staan. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 400 medewerk! st)ers werkt voordurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor de afdeling Personeel Organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een: In deze functie zorgt u voor de ondersteuning van de afdeling Personeel en Organisatie in de meest brede zin. Tot uw taken behoren ondermeer ondersteuning bij werving- en selectieprocedures en de administratieve afhandeling hiervan. Verder helpt u bij het organiseren van opleidingen en trainingen, verzorgt u zelfstandig de correspondentie en bent u betrokken bij het maken van rapportages. Andere taken zijn het beheer van het archief, opstellen van arbeidsovereenkomsten en de afwikke ling van aanstellingsprocedures. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die door een combinatie van opleiding en ervaring kan functioneren op HBO-niveau. U heeft bij voorkeur enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie en u kunt uitstekend omgaan met een PC: met name de programma's Word en Excel. U bent in staat om zelfstandig te werken en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Lamb-Weston/Meijer v.o.f., t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17,4416 ZG te Kruiningen. Lamb-Weston/Meijer is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb-Weston en de Nederlandse aard appelspecialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het gebied van aardappelvenverking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappebnarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Schipper Adhanco teTemeuzen levert met circa 35 medewerkers een totaal pakket van diensten aan cliënten in voornamelijk het midden- en kleinbedrijf. De organisatie heeft een samenwerkingsverband met Schipper .Accountants, die met 180 medewerkers en 7 vestigingen één van de toonaangevende advieskantoren in Zuidwest-Nederland is. Naast het samenwerkingsverband in Temeuzen heeft Schipper-Accountants zelfstandige vestigingen te Goes.Tholen, Vlissingen, Middelharms, Zierikzee en Oud-Beijerland. Binnen de organisatie is er een intensieve samenwerking tussen accountants, belastingadviseurs, juristen en organisatie-adviseurs. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Door deze samenwerking kan adequaat worden ingespeeld op nieuwe ontwikkelingen en kunnen onze cliënten rekenen op een optimale dienstverlening. Voor de vestiging Terneuzen zoeken wij een ervaren die daarin een cruciale rol speelt. Als aanspreekpunt voor de bestaande cliënten geeft u adviezen op administratief en financieel/economisch terrein in de meest ruime zin. U functioneert als adviseur en klankbord voor de MKB-öndernemer. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de uitbouw van uw relatienetwerk. U coördineert intern de werkzaamheden met betrekking tot nieuwe en lopende opdrachten, waarbij u het eerste aanspreekpunt bent voor een groep cliënten van Schipper Adhanco. Wij vragen: - een afgeronde HBO-opleiding (HEAO-BE, SPD) - minimaal 2 jaar zelfstandige ervaring als relatiebeheerder bij een accountantskantoor; - kandidaten die (bijna) afgestudeerd zijn voor CA/AA; - een brede kennis van het MKB; daarnaast een gezonde dosis ondernemingsgeest en uitstekende contactuele eigenschappen; - een ambitieuze instelling! Wij bieden: - een veelzijdige en verantwoordelijke functie; - een prettige werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief; - goede arbeidsvoorwaarden; - afhankelijk van de ervaring/capaciteiten zijn er ruime doorgroeimogelijkheden. Informatie en sollicitatie Schrijf vóór 11 juli a.s. naar: OAZ Advies, afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.I.C. de Kruyter RA, telefoonnr. 0115-641555 (privé 0117-348666). ÏREDE DESKUNDIGHEID ONDER ÉÉN DAK! Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118)42 50 00 Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging, wil je je kennis verbreden door het volgen van een opleiding, dan is dit wellicht voor jou een interessante vacature!! In september a.s. start namelijk de opleiding voor OK-assistent differentiatie Chirurgie. In verband hiermee zoeken wij enthousiaste kandidaten voor de functie van (fulltime) Op onze operatie-afdeling zijn alle basis specialismen vertegenwoordigd. Daarnaast zijn de specialismen Plastische Chirurgie en Kaakchirurgie aanwezig. Het Klinische complex beschikt over 5 ope ratiekamers. Daarnaast worden op het Poliklinische complex patiënten behandeld waarbij incidenteel door het personeel van de 0K wordt geassisteerd. Er wordt 9 uur per dag gewerkt tussen 07.30 uur en 17.00 uur. Opleidingsgegevens: De gehele opleiding duurt 3 jaar, inclusief een beroepsvoorbereidende periode van 6 maanden. Vrijstelling voor deze beroeps voorbereidende periode is niet meer moglijk. Functie-eisen: - diploma verpleegkundige of - diploma havo met exacte vakken of een vergelijkbaar niveau. Informatie: Informatie over deze vacature wordt u graag verstrekt door mw. A. Kol, teamleider OK-chirurgie, tel: (0118) 42 54 50. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van nr. C0698.1 richten aan de sector Personeel en Organisatie vóór 11 juli a.s. t.a.v. de heer L.J.C. Breure, personeelsadviseur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Deze week bij de Arbeidsbureaus in Zeeland VERKOPERS Voor een nieuw te openen Bruna (boekenzaak) en drogisterij in de bin nenstad van Terneuzen zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers voor een vol ledige werkweek. Heb je affiniteit met boeken of drogisterijproducten, beschik je over minimaal MAVO-niveau en ben je bereid een interne cursus te volgen, neem dan contact op met Ingrid van Schijndel of Peter Verploeg, Arbeidsbureau Terneuzen, telefoon 0115-613055. Vacaturenummers 99469-98 en 99473-98. MEDEWERKERS POSTAGENTSCHAP Voor een nieuw te openen postagent schap in de binnenstad van Terneuzen zijn wij op zoek naar nieuwe medewer kers voor het bemensen van een post agentschap. Het gaat om het uitvoeren van alle voorkomende administratieve handelingen in een fulltime dienst verband. De voorkeur gaat uit naar medewerkers met een afgeronde MEAO-opleiding. Heeft u interesse dan kunt u contact opnemen met Jolanda Beck of Ronald de Back, Arbeidsbureau Temeuzen, telefoon 0115-613055. Vacaturenummer 99474-98. MAGAZIJNMEDEWERKER/ TECHNISCH MEDEWERKER Voor een wikkelbedrijf zijn we op zoek naar een ervaren magazijnmedewerker, die tevens wat klein onderhoud kan verrichten. Trefwoorden: computer ervaring, flexibel, klantgericht, techni sche achtergrond, zelfstandig en com municatief. Heb je interesse, neem dan contact op met Nelleke van Goethem of Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Hulst, telefoon 0114-315256. Vacaturenummer 97700-9S. VERKOPER WONINGTEXTIEL Voor de verkoop van woningtextiel zijn we op zoek naar een verkoper. Ervaring is een vereiste. Verder is een beetje tech nisch inzicht en gevoel voor kleuren van belang. Het betreft een parttime baan voor 10 tot 15 uur per week. De uren worden in overleg ingevuld. U krijgt eerst een halfjaarcontract dat bij goed functioneren omgezet wordt in een vast contract. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 12257-98. MEDEWERKER Voor een zonweringsbedrijf is het Arbeidsbureau op zoek naar een handige medewerker, die zelfstandig zonwerin gen kan monteren bij klanten. U hebt ervaring met het werk en bent represen tatief en klantgericht. Er zijn mogelijk heden om op termijn ook als verkoop medewerker in de showroom te worden ingezet. Interesse, bel dan met Ellen Poulus, Arbeidsbureau Kruiningen, telefoon 0113-384040. HUISHOUDELIJK MEDEWERKER Voor een bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar een huishoudelijk medewerker voor het schoonmaken van een showroom en kantoren. Het werk is van maandag t/m vrijdag van 18.00-20.00 uur. De werk gever heeft belangstelling voor een her- intreedster. Heeft u belangstelling neem dan contact op met Jolanda van der Velden of Renske Tellekamp, Arbeids bureau Goes, telefoon 0113-240500. VERKOPER Detaillist in kaas en aanverwante artike len zoekt een enthousiaste verkoopster. Je werkt met een geautomatiseerde kassa en weegschalen en je mengt noten en maakt salades. Het betreft een contract van 24 uur per week. Je moet ook be schikbaar zijn op de koopavonden en de zaterdagen. Verder kun je wanneer je belangstelling hebt, via het leerling wezen een opleiding in de verkoop vol gen (1 dag per week). Bij voorkeur ben je woonachtig in Goes of directe om geving. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ciska de Böck, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 98624-98. LOGISTIEK MEDEWERKER Voor een bedrijf in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een logistiek mede werker. Het betreft het geautomatiseerd verwerken van voorraadadministratie, douanedocumenten, transportopdrach ten, voorraadopname loods en ophalen c.q. wegbrengen van transportdocumen ten en vrachtbrieven. U dient in het be zit te zijn van een opleiding op MBO- niveau of een vergelijkbaar werk- en denkniveau. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marcel Minheere, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 12604-98. VERKOPER Voor een filiaal van schoeisel en (sport)- kleding te Vlissingen zijn we op zoek naar een parttime verkoper voor 16 tot 32 uur per week. U verricht alle voor komende werkzaamheden. Hebt u een middelbaar werk- en denkniveau, bent u representatief en gemotiveerd dan kimt u contact opnemen met Sasja Schipper, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 98863-98. VAKANTIEKRACHTEN Een drogisterij in het centrum van Vlissingen heeft voor de weken 30 t/m 36 drie vakantiekrachten nodig. Enige win kelervaring is een vereiste. De voorkeur gaat uit naar scholieren. Ben je represen tatief, klantvriendelijk en gemotiveerd, bel dan naar Sasja Schipper, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 99083-98. Voor alle functies geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat N r f - Voor het bureau automatisering zoeken wij een enthousiaste voor maximaal 36 uur per week. Algemene Bureau Automatisering, een stafbureau met vijf medewerkers, beheert de geautomatiseerde informatie informatievoorziening en maakt gebruik van een centrale Unlx<omputer en een Novell- netwerk met 240 PC's. Functie- Uw taken bestaan uit zowel systeem- en netbeheerstaken als helpdesktaken. informatie Het gaat om: - het beschikbaar stellen van computersystemen en telefonie-apparatuur; - de zorg voor een zo optimaal mogelijke beschikbaarheid van de computersystemen; - het (laten) verhelpen van systeemstoringen, - het verzorgen van technische aanpassingen op het gebied van hardware, besturings- software, applicatiesoftv/are en telefonie-aansluitingen; - het verschaffen van informatie over systeemcapaciteit en -gebruik - het ondersteunen van de eindgebruiker bij problemen: - het assisteren bij gegevensbeheer. Functie- U komt voor deze uitdagende functie in aanmerking als u beschikt over: eisen: - een op de functie afgestemde HBO-opleiding, aangevuld met specifieke automatiserings cursussen en ervaring; - kennis van Novell 4.1X, Windows 95, UNIX en Office 97; - de volgende eigenschappen: flexibel, contactueel, accuraat, analytisch en klantgericht Verder verwachten wij van u de bereidheid om volgens rooster tussen 07.30 uur en 18.00 uur te werken en incidenteel in het weekend. Salaris: (bij een volledige werkweek) Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: - gemeente-ambtenaar 7 f 3.130,00 -f 4.620,00 bruto per maand (aanloopschaal) - gemeente-ambtenaar 8 f 3.594,00 - f 5.234,00 bruto per maand (functieschaal). De functie moet nog definitief worden gewaardeerd. De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voorkeurs- Het gemeentebestuur, dat streeft naar een ambtelijk apparaat dat een afspiegeling vormt van beleid de samenleving, vraagt gehandicapten in de zin van de Wet arbeid gehandicapte werknemers, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen te solliciteren als zij voldoen aan de functie-eisen. Overige Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Nadere informatie krijgt informatie u van de chef van het bureau automatisering, de heer J.L. de Vos, te/. (0113) 249726. Sollicitatie Uw brief kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes. Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vi nummer 2140-03. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. n STICHTING SAMENWERKINGSSCHOLEN voor moeilijk lerende kinderen en zeer moeilijk lerende kinderen op Noord- en Zuid-Beveland Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor mik en zmlk op Noord- en Zuid-Beveland heeft voor haar streekschool voor praktische vorming "De Wissel" per 07-09-"98 de volgende vacatures: A Psycholoog/orthopedagoog (m/v) voor ca. 2 dagen per week Tot de taak behoort: verrichten van diagnostisch onderzoek adviseren van onderwijsgevenden m.b.t. pedagogisch en didactisch handelen geven van kortdurende ouder- en/of leerlingenbegeleiding Vereisten: universitaire opleiding orthopedagogiek/psychologie met psychodiagnostische aantekening bereidheid tot nauwe samenwerking in multi-disciplinair team 1 ervaring op het gebied van (V)SO strekt tot aanbeveling B Groepsleerkracht (m/v) voor ca. Vh dag per week We zoeken een enthousiast teamlid, in bezit van de vereiste onderwijsbevoegdhe- den en liefst in het bezit van het diploma Vakstudie (V)SO, of daan/oor studerend. Ervaring en affiniteit m.b.t. sociaal-emotionele problemen van jongeren in de leeftijd van 13 tot ca. 20 jaar is een pre. ADV-vervanging behoort hoofdzakelijk tot de werkzaamheden. Aanstelling vindt eerst plaats op tijdelijke basis. Uitgroei tot vaste benoeming is mogelijk. Algemeen: De Wissel maakt per 01-08-'98 voorlopig deel uit van twee S.O.-scholen die met elkaar fuseren tot een speciale school voor basisonderwijs (Kon. Wilhelminaschool), mik en Anne Frankschool. lom) Het streven is uit te groeien tot een zelfstandige school die binnen de regio de Bevelanden het praktijkonderwijs verzorgt. De school is aangesloten bij het samenwerkingsverband V.O.-VSO rondom de Oosterschelde. Rechtspositie en salaris zijn overeenkomstig het rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel. Voor functie A geldt max. schaal 11, voor functie B geldt max. schaal 10. Benoemden zullen worden opgenomen in het A.B.R-pensioenfonds. Uw sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet en kunt u richten aan het Bestuur van voornoemde stichting, Postbus 335, 4460 AS Goes. Tot uiterlijk 6 juli a.s. kunt u reflecteren. Gesprekken vinden plaats op 17 juli a.s. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. Theo Quaak, tel.: 0113-216047 AANNEMERS E D R I J F B. V. Dringend gevraagd wegens uitbreiding der activiteiten Gelieve uw sollicitatie te richten aan onderstaand adres. Aannemersbedrijf Krieckaert B.V. Zuiddijk 9 4585 PP Hengstdijk Tel. 0114-682310 Fax 0114-682572 Voor informatie omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer W. Compiet tijdens kantooruren tel. 01140-682310, na 18.00 uur 0114-682437. De Maatschap Apotheek Zeeuwse Ziekenhuizen is verantwoordelijk voor de farmaceutische voorziening van de Zeeuwse Ziekenhuizen. De maatschap kent een centrale apotheek (in Goes) waarin geneesmiddelen productie, het genees middelenlaboratorium en het algemeen beheer zijn ondergebracht. Het laboratorium werkt ten behoeve van de productie afdeling (farmaceutisch). Tevens fungeert het laboratorium als Regionaal Apotheek Laboratorium. In het kader van de farmacotherapie worden geneesmiddelenspiegels bepaald voor patiënten uit geheel Zeeland. In het geneesmiddelen- laboratorium zijn op dit moment 5 personen werkzaam (4.0 FTE). Wegens vertrek van een van de analisten ontstaat binnen de Apotheek, op het geneesmiddelenlaboratorium per 15 september 1998, een vacature voor een: ANALIST MA/ met analytisch-chemische specialisatie voor de invulling wordt uitgegaan van 32-36 uur per week. Functie-informatie: Farmaceutisch: - analyse van grondstoffen - kwaliteitscontrole van eigen bereidingen (in kwalitatief en microbiologisch opzicht tijdens en na de bereiding) - deze werkzaamheden worden ook verricht voor het Regionaal Apotheek Laboratorium Klinisch-farmaceutisch: - analyse van geneesmiddelen in lichaamsvloeistoffen - identificatie en kwantitatieve analyse bij intoxicaties met onbekende stoffen - het verrichten van bereikbaarheidsdiensten Functie-eisen: - relevante vakopleiding (HLO diploma, recent behaald) - aantoonbare ervaring (tijdens opleiding of in functie) in analytisch-chemische richting is noodzakelijk - kennis op het gebied van HPLC en GLC - in staat zijn in een klein team te functioneren, zich uitend in een positieve en kritische instelling - gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een schoolverlater Wij bieden: Aanstelling en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring, ingedeeld in FWG functiegroep 40 (min. fl. 2980,- max. fl. 4.150,-) na een gedegen inwerkprogramma en het zelfstandig kunnen uitoefenen van de bereikbaar heidsdiensten zal inschaling in FWG 45 plaatsvinden. Inlichtingen over deze functie worden u graag verstrekt door de heer L.J.C. Rozendaal, teamleidinggevende (tel. 0113 - 234294) en/of mevrouw A.C. Ledeboer, ziekenhuisapotheker (tel. 0113 - 234287). Sollicitaties schriftelijk binnen 14 dagen aan de werkplek Personeel, bestemming 94, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve op de brief te vermelden vac. nr. 456 OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN 's-Gravenpolderseweg 114, postbus 106, 4460 BB Goes Telefoon 0113-234000

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 46