Grote plannen VV Arnemuiden Koopjesjagen: sport of noodzaak PZC PZC zeeland 15 Voetbalvereniging heeft twee miljoen nodig voor vernieuwing terrein Aandacht voor plasproblemen in Middelburg Nieuw waterschapskantoor geopend LTO wil maatwerk veehouderij Middelburgse tweede in Toptoets Zeelandbrug twee nachten dicht Matige oogst appels en peren Beeld voor afscheid pastoor Midden-Zeeland wil geen extra lesvluchten van Rotterdam zaterdag 27 juni 1998 door Ab van der Sluis ARNEMUIDEN - De voetbal vereniging Arnemuiden hoopt niet een gemeentelijke bijdrage van bijna twee miljoen gulden een optimale sportaccommoda tie te krijgen. Het meeste geld is nodig om de sportvelden te re noveren, de trainingsvelden uit te breiden, nieuwe kleedlokalen de te bouwen en de parkeerplaats te verbeteren. De sportvereni ging wil zelf ook een duit in het zakje doen door voor eigen reke ning een tribune te bouwen, speeltoestellen te plaatsen voor kleine kinderen en de bestuurs kamer uit te breiden. Het bestuur wil dat alle wensen in 2007 zijn gerealiseerd. Dat J staat in de nota 'De accommo datie ontwikkeling'. De accommodatie van de voet balvereniging Arnemuiden maakt deel uit van het gemeen telijke sportcomplex aan de Van Cittersweg. Daarop heeft de club drie speelvelden, een ver licht trainingsveld, zes kleedlo kalen, een clubgebouw en een grote en kleine materialenber- ging. De vereniging heeft rond de vierhonderd leden en speelt met het eerste elftal in de eerste klasse van het zaterdagama- teurvoetbal. Die wedstrijden trekken gemiddeld 200 tot 250 toeschouwers. De club heeft drie betaalde krachten. Financieel gaat het de vereni ging voor de wind. Dat is gro tendeels te danken aan de winst die wordt gemaakt in het club gebouw. Het bestuur wil vanaf januari 1999 de contributie ver- hogen. Dat levert jaarlijks rond de tien mille extra op. Door sponsors te interesseren moet er nog meer geld in het laatje ko men om alle noodzakelijke wen sen te voorzien. De club heeft itaieen algemene reserve van d(?5.000 gulden en een eigen ver- dn mogen van ongeveer 125 mille. Grasmat In de nota schetst een interne commissie een beeld van de hui dige situatie van het sportcom plex. De bestuurskamer is te dein voor grote (re) ontvangsten van sponsors, journalisten, be stuursleden en leiders van be- tici zoekende verenigingen. De re novatie van het hoofdveld in 1985 is feitelijk mislukt. De grasmat is slecht. De mat van het tweede veld dat uit 1980 da MIDDELBURG - Medewerkers van de Patiëntenorganisatie eei Stichting Isis zijn vandaag (za- ver lerdag) in Middelburg om aan- xlleidacht te vragen voor plaspro- ardblemen bij mannen van vijftig xr?" jaar en ouder. •aal kefen de tien mannen uit die t di groep hebben er twee of drie ïinderlijke problemen. Die ui- ver !en zich door een zwakke, on- d derbroken uiinestraal, 's nachts aak uit bed om te plassen, na- druppelen en het gevoel van een niet helemaal lege blaas. Enquêteurs zullen mensen uit Middelburg vragen naar hun mening over wildplassen. In de praktijk komt het vaak voor dat als er geen of onvoldoende openbare toiletvoorzieningen zijn, mannen hun toevlucht zoe ken tot nisjes en muren van issi openbare gebouwen. Verder rijdt er een speciale mo- itei ving bill board door het centrum voo van Middelburg om de aan- d ui dacht te vestigen op de piaspro blemen. De actie begint om ee 11.30 uur en duurt tot ongeveer vai 16 uur. De campagne loopt tot :omjeind '98. ron den REDACTIE MIDDEN-ZEELAND Voorstad 22 4461 KN GOES Tel: (0113) 273000 Fax: (0113)273030 e-mail: redgoes@pzc.nl te Goes: M.J. Schrier(chef) M. J. van Barneveld A.M. van der Jagt M.A. deJongh E. Soesman te Vlissingen: N.J.C. Kluytmans E.L. Ramakers M.P.T. Sep A.A. van der Sluis R. Thannhauser(sport) CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl City OnLine/Internet http://www.city.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl teert is nog nooit gerenoveerd. De kwaliteit van het veld wordt steeds slechter. Het derde veld is redelijk. Omdat de vereniging veel jeugdleden heeft, wordt er in tensief gebruik gemaakt van het trainingsveld. Soms zijn er wel drie elftallen actief bezig. De club denkt ruimte te kunnen winnqn voor de uitbi'eiding van de totale accommodatie met een deel van het aangrenzende Groenmarktcomplex. De par- keermogelijkheden voor auto's zijn beperkt en de club heeft te weinig kleedlokalen. Het be stuur vreest dat met name dat laatste probleem steeds nijpen der wordt. Ook het groen rond om de velden behoeft verbete ring. Tribune Als een van de weinige vereni gingen in de eerste klas, heeft Arnemuiden geen tribune. Le den en suppoiters ervaren dat als een gemis. Het bestuur heeft het plan opgevat om voor het seizoen 2000-2001 een nieuwe tribune met 3^0 zitplaatsen in gebruik te nemen met een radio kamer en een berging. Daarvoor is geen geld van de gemeente no dig. De club onderzoekt nog of er een gecombineerde bouw van kleedlokalen mogelijk is met daarboven een tribune. De tri bune zal aan de lange noordzij de van het hoofdveld geplaatst moeten worden. De vereniging gaat ervanuit dat de leden de tribune zelf kunnen bouwen. Daai-voor zal binnenkort een werkgroep worden geïnstal leerd. Afgezien van de renovatie van de velden, uitbreiding van de ti-ainingsaccommodatie en meer kleedlokalen heeft de voetbalvereniging nog een aan tal, kleinere wensen. De omhei ning zou op een aantal plaatsen vernieuwd moeten worden. Au to's kunnen nu maar beperkt parkeren op het sportcomplex. Dat geldt ook voor fietsers. Het bestuur stelt in de nota voor een fietssluis aan te brengen. De groenstrook tussen het parkeer- terrein en de sloot langs de Van Cittersweg moet dan weg en worden bestraat. De looppaden tussen de velden is ook aan ver betering toe. Tegelpaden moe ten worden hei-straat en asfalt paden moeten een nieuwe laag krijgen. van onze regioredactie Bij Albert Heijn de koffie ha len omdat het daar drie pak ken halen, twee betalen is. Ver volgens naar de Edah omdat daar de zoute pinda's in de aan bieding zijn en daarna snel voor sluitingstijd naar de A&P want morgen zijn de kortingsbonnen voor de zure bommen niet meer geldig. Wie denkt op deze manier 'op de kleintjes letten' heeft het mooi mis. Uit prijspeilingen van de Consumentenbond is gebleken dat zogenaamde koopjesjagers helemaal niet goedkoper uit zijn. Het kwartje korting op de shampoo wordt gewoon verre kend bij het blikje kattenvoer. Het blijkt ook nog eens dat door al die verschillende acties de shoppers met een tas vol bood schappen thuiskomen die ze ei genlijk helemaal niet nodig hebben, want wat heb je aan zu re bommen als je ze toch bijna nooit eet. Verstandige mensen halen hun boodschappen bij een super- max-kt die altijd lage prijzen re kent en niet meedoet aan zo'n tijdelijk lage-prijzen-festijn. Mevrouw J. Dekker uit Sint- Laurens koopt wat ze nodig heeft. Schoenen, kleding of le vensmiddelen, ze heeft haar vaste winkels. Die heeft de bijna zeventigjarige uitgekozen 'op gemak en niet op prijs'. „Ik ga hier naar de buurtwinkel en koop koffie, thee, suiker, vlees waren. Ik kan er bijna alle le vensmiddelen krijgen. Natuur lijk is het wel duurder dan de Konmar, maar die is in Middel burg en daar heb ik weer par keerproblemen. Ik durf niet door die nauwe doorgang." „Albert Heijn is geloof ik wel een dure winkel. Maar nog maals ik let daar niet op. Ik ga wel weer naar de Jumbo. Maar- dat is omdat onze buurtwinkel geen magere melk heeft en de Jumbo wel." Jonge jenever J. Somers vindt dat koopjes jacht de moeite loont. De Vlis- singer vierde gisteren zijn 65e verjaardag. „Als een fles jonge jenever- van hetzelfde merk, hier in de Walstraat goedkoper is dan in de Scheldestraat, of bij de Miro, dan rij ik terug naar de Walstraat. Als we naar familie in Goes gaan, dan rijden we al tijd langs Maros Vleeshallen in Goes. Daar heb je veel aanbie dingen. We kopen dan vlees in voor enkele weken. Dat is echt winstgevend." Sommige mensen hebben het koopjesjagen tot een ware sport verheven, zoals de Terneuzense P. de Later: „Ik heb alle prijzen in mijn hoofd.Als ik dan ergens anders kom en ik zie dat het daar goedkoper is, dan ligt het De voetbalvereniging schrijft in de nota dat alle wensen in fases uitgevoerd kunnen worden. Voor dit jaar is vijftig mille no dig van de gemeente. Het meeste geld gaat naar de uitbreiding van de trainingsaccommodatie. Daar is in totaal een miljoen gulden voor nodig. Het bestuur gaat ervan uit dat bij vrijwel alle voorkomende werkzaamheden leden van de club een handje kunnen helpen. Dat is in het ver leden namelijk ook gebeurd bij de bouw van het clubhuis en de kleedkamers. Oud-districtsgezworene D. Vos veegt de bestrating bij de ingang schoon, waardoor het logo van het waterschap Zeeuwse Eilanden zichtbaar wordt. foto Ruben Oreel door Ab van der Sluis GRIJPSKERKE - Oud-dis- trictsgezworene D. Vos heeft gisteren in Grijpskerke het nieuwe districtskantoor an nex loods geopend van het ge fuseerde waterschap Zeeuwse Eilanden. Dat onderkomen vervangt de oude huisvesting van het district Walcheren/ Noord-Beveland. De direct leidinggevenden za ten in het voormalige kantoor van het wegschap in Middel burg. Districtskantoor en op slagloods staan nu op één loca tie. De gemeente Veere heeft er onder meer zout en ander ma terieel opgeslagen. Met de bouw is een investering van 28 miljoen gulden gemoeid. Bij de fusie van de schappen tot één waterschap Zeeuwse Eilanden werd gekeken naar overbodig geworden onroe rend goed. De loods in Veere werd afgestoten, evenals de werkplaats in Kleverskerke, een klein schuurtje aan de Rammekenseweg, het kantoor van het wegschap aan de Goe- se Korenmarkt en het Polder huis in Westkapelle. Centrale ligging Eind 1996 ging het bestuur van het waterschap op zoek naar nieuwe locaties. Aanvan kelijk bestond het idee om de leidinggevenden te huisvesten in Middelburg, omdat in die stad de meeste instanties zit ten waarmee zij te maken heb ben. Dat de keuze uiteindelijk viel op Grijpskerke, heeft vol gens Vos te maken met de cen trale ligging van de plek op Walcheren, de ruime locatie en de mogelijkheden voor het aanleggen van parkeerplaat sen. „Er leek geen vuiltje aan de lucht", aldus Vos. Dat pakte anders uit. Onder de grond werd een met afval volgestorte sloot aangetroffen, die hele maal moest worden opge ruimd. Er bleken problemen te zijn met het bestemmingsplan én de heipalen waren niet op tijd klaar. Daardoor duurde het maanden langer voor het gebouw uiteindelijk kon wor den opgeleverd. Het nieuwe districtskantoor en de opslagloods staan op een markant punt in het Walcherse landschap. De architect heeft geprobeerd het gebouw zoveel mogelijk op een boerderij te laten lijken. De voorzijde, waar de kantoormensen zit ten, moet op een boerenwo ning lijken. De loods is aan de buitenkant zwart, die ver-wijst naar een gepotdekselde boe renschuur. Daardoor lijkt het, aldus de bouwers, of het ge bouw er al jaren staat. Vandaag houdt het "water schap Open Huis tussen 10.00 en 12.30 uur. Bezoekers kun nen de kantoren en de loods bezichtigen. In en rond het ge bouw staat materieel opge steld. Voor de jongeren is er in de kantoren en de loods een pc- spelletjeshoek ingericht. Sommige mensen rijden er kilometers voor om, anderen hebben nauwelijks oog voor speciale aanbie dingen. foto Pieter Honhoff bij mij heel vlug in de kar. Profi teren waar je profiteren kan, zeg ik altijd maar." De Later gelooft niet dat hij op deze manier ei genlijk niet goedkoper uit is. „Als we in België gaan winkelen neem ik altijd mijn rekenmachi ne mee en reken maar dat ik dan minder geld kwijt ben." Mevrouw M. L. Posthuma uit Ellemeet let zeer zeker op de aanbiedingen in de krantenad vertenties „Wanneer ik toch in Zierikzee ben, dan loop ik de Al- bert Heijn wel binnen voor de aanbiedingen. Mevrouw L. Schilperoort uit Bruinisse houdt de aanbiedin gen in de gaten, maar loopt evenmin speciaal voor de koop jes naar de winkel. „Er zijn hier twee supermarkten. De ene dag ga ik naar de ene, de andere dag naar de andere. Dan blijf ik van zelf op de hoogte." Mevrouw Meijboonr uit Noordgouwe heeft geen extra aandacht voor koopjes. „Ik ga meestal naar de zelfde winkel. Wanneer de prijs van een product me niet aan staat, koop ik het gewoon niet." Bonuskaarten vindt ze echter wel makkelijk. „Vooral de Air Mileskaart vind ik fantastisch." A Edel uit Zierikzee gelooft niet dat de aanbiedingen veel profijt opleveren. „Meestal is het een extra aankoop. Ik loop de ver schillende supermarkten ook niet binnen vanweg de aanbie dingen. Wel omdat ze in de ene winkel producten verkopen die de ander niet heeft." Net als bij na iedereen maakt ze gebruik van de verschillende voordeel- kaarten. „Maar er zijn er inmid dels veel te veel. Ze puilen mijn portemonnee uit. De bonus kaart heb ik genomen om van het gezeur bij de kassa af te zijn. Maar zonder mijn naam op te geven. Ik houd niet van al die re gistraties." Voor de gezinsboodschappen voor een hele week gaat Martien de Bruijne elke vrijdagmiddag naar Albert Heijn. Dat is hij al jaren zo gewend. „Het zal best zo zijn dat Albert Heijn duurder is maar ze hebben hier alles en ik weet de weg. Als er aanbiedin gen zijn, koop ik ze wel op voor raad, ook als het niet op mijn lijstje staat, en in de schappen kies ik best vaak voor het goed koopste merk als ik weet dat het goed is. De prijs bepaalt bij mij wel een enkele keer de keuze tussen vers of diepvries. Dat ge- Met onze Lucent Technologies ISDN-telefooncentrales Be" Labs innovations benut u de voordelen van ISDN optimaal Centrales van 2 tot 128 toestellen. Onze centrales bellen efficiënt en aanzienlijk goedkoper. Bel voor een adviesafspraak. Nog geen ISDN? Wij zetten u gratis over. nrl - lewestraat 43 BEL: 0113-213720 goes/kloetinge GOES - Bestaande intensieve veehouderijbedrijven moeten kunnen uitbreiden als dat noodzakelijk is om te kunnen blij ven bestaan. Of die noodzaak aanwezig is kan per geval be oordeeld worden door een commissie van deskundigen. Die suggestie doet landbouworganisatie LTO Zeeland in een be zwaarschrift tegen de voorgestelde herziening van het streek plan, waarin de mogelijkheden voor intensieve veehouderij sterk worden beperkt. De provincie wil een uitbreiding van twintig procent toestaan voor bestaande bedrijven beneden de duizend vierkante meter. De commissie zou zich ook moe ten buigen over de omvang van een neventak voor bedrijven. De provincie wil die omvang in bepaalde gebieden beperken tot 1600 vierkante meter. LTO vindt die norm 'te beknellend', omdat die voorbij gaat 'aan de verschillende oppervlaktebe hoeften in de diverse sectoren om een rendabele neventak te kunnen opzetten'. DELFT - De 12-jarige Eline de Graaf uit Middelburg is twee de geworden in de Toptoets 1998. De Toptoets, een initiatief van Stichting Cognitief Talent in Delft, is een kennistest voor uitblinkende leerlingen uit het basisonderwijs. Zij kregen de opdracht in een uur de Troonrede voor het nieuwe paarse ka binet te schrijven. Ook moesten zij een doos ontwerpen waar in zoveel mogelijk ijsjes kunnen en die ook precies in een vrieskist en op een pallet past. Winnaar van de toets, waaraan 27 leerlingen deelnamen, werd Tom Booms (12) uit IJssel- stein. Hij ontving de Hugo de Groottrofee en een studiebeurs van 4100 gulden. In de jury zaten VS-deskundige Maarten van Rossem, TU-hoogleraar Paul de Ruwe en Tweede-Ka merlid Marjet van Zuijlen. VLISSINGEN - De Zeelandbrug is in de nacht van maandag 6 op dinsdag 7 juli en in de nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 juli gestremd voor het gemotoriseerd verkeer. Bij de Zee landbrug en de toeleidingswegen worden informatieborden geplaatst en een omrijroute aangegeven via de Stormvloed kering. Ambulances kunnen in bijzondere situaties nog wel passeren. Reden van de stremming zijn werkzaamheden aan de laagwerker van de Zeelandbrug. De laagwerker is nodig voor het onderhoud van de brug. Ook moeten rij-ijzers (over gangen tussen brugdelen) worden vernieuwd. KAPELLE - De kring Zeeland/West-Noord-Brabant van de Nederlandse Fruittelers Organisatie verwacht een zeer matig jaar voor de oogst van appels en peren. De verwachting is dal de appeloogst uitkomt op 75 tot 100 procent van een normaal oogstjaar. Met name het ras Schone van Boskoop (goudrenet ten) zorgt met een verwachting van 40 procent voor een lager gemiddelde. Voor de perenoogst liggen de prognoses tussen de 40 en 95 procent van een normaal oogstjaar. Vooral de jonge aanplant (met bomen jonger dan zeven, acht jaar) vertonen een zeer matige tot slechte zetting. Bij de oudere bomen is de situatie wat beter. De schade door de zware hagelbuien van vorige maand is in de cijfers buiten beschouwing gelaten. OOSTBURG - Emeritus-pastoor en boomstronkkunstenaar Omèr Gielliet uit Breskens heeft een beeld gemaakt ter gele genheid van het vertrek van zijn Oostburgse collega R. Schou teten. Het beeld wordt zondag tijdens de eucharistieviering onthuld. Het werk van Gielliet toont een priester die het op neemt voor zijn medemens, gesymboliseerd doordat de één de ander op z'n schouder draagt. Schouteten moet zijn moet pa rochies verlaten na een conflict met het kerkbestuur. beurt in de winkel, want folders en advertenties pluis ik nooit na. De boodschappen zijn mijn afdeling, andere dingen doet de rest van het gezin. Bij ons thuis heerst overigens de opvatting dat ik het goedkoopst bood schappen kan doen. Ik doe na melijk geen impulsaankopen. Mijn vrouw en de kinderen doen dat wel en dan zit je met spullen die je niet nodig hebt." Catrien de Jonge uit Heinken- zand jaagt niet echt op koopjes. „Ik kom voor veel boodschap pen bij de Aldi in Goes. Daar ken ik de producten en daar zijn de prijzen altijd laag. Koffie, suiker, boter, chocola, koek en sommige diepvriesproducten haal ik nooit ergens anders. Voor doordeweekse boodschap pen: brood en vlees, ga ik naar de winkels in de buurt. Ik heb weieens in het krantje van de Aldi wat gezien in de aanbie ding. wat ik wilde hebben. Maar toen ik vrijdags kwam, dat is mijn vaste boodschappendag, was het al uitverkocht. Om nu op woensdagochtend op de stoep te gaan liggen, dat gaat me te ver." Bijstandsuitkering De Goese Annerita Karmans, jaagt wel. „Ik moet wel, ik heb een bijstandsuitkering. De goedkope winkels: Aldi, Jan Bruins en de Basismarkt zitten standaard in mijn fietsroute. Ik ben heel prijsbewust en ik pluis de krantjes na. Dat is de enige manier waarop je je nog wat luxe kunt veroorloven. Bij de drogist heb ik weieens in een rij gestaan van honderd mensen om een geurtje wat voor eenvij f- de van de prijs werd verkocht. Daar geef ik niks om. Die andere honderd man trouwens ook niet. Best gezellig was datIk schaam me er echt niet voor dat ik alles altijd voor de laagste prijs wil hebben. Als ik te veel betaalde, dan zou ik me pas schamen." door Edith Ramakers MIDDELBURG - Op vliegveld Midden-Zeeland landen al eni ge jaren lesvliegtuigen uit Rot terdam. Het gaat om jaarlijks ongeveer 8000 lesvluchten en 2500 reguliere vliegbewegin gen. Tot voor kort ging het grootste deel van commissie 28, die gisteren vergaderde, ervan uit dat Zeeland als uitvalsbasis voor lesvluchten van Rotterdam Airport een nieuw probleem was. De voorzitter van de commissie, gedeputeerde A M. Dek, had niet verwacht dat het Rotter dams aandeel in Zeeland zo groot was. Rotterdam is verant woordelijk voor in totaal 29 procent van de vliegbewegin gen. „Ik ben er niet van ge schrokken, maar het is wel veel en daarom goed om te weten dat de vliegvelddirectie een ge bruiksplan in oktober inlevert. Daardoor kan de provincie be ter de toekomstplannen van de vliegvelddirectie beoordelen." Volgens algemeen directeur Ben van Dam van Zeeland Airport bv was het niet nodig om eerder te melden dat Rotterdamse les- vliegers naar Zeeland kwamen. „Als er ruimte is binnen een zo nering, pak je die." Hij stelde dat er vanaf de opening van het vliegveld al veel Rotterdam mers gebruik maken van het vliegveld. „Bovendien hebben we geen meldingsplicht." Zowel de provincie Zeeland als de vliegvelddirectie gaven gis teren aan dat Midden-Zeeland niet mag worden gebruikt om de capaciteitsproblemen van de kleine luchtvaart van Rotter dam op te lossen. Eerder zeiden enkele Zeeuwse gemeenten niet op te willen draaien voor de Rotterdamse problemen. Het nieuwe verzoek van Rotter dam Airport, dat inhoudt 20.000 lesvluchten in Zeeland onder te brengen, lijkt aan do vemansoren gericht. Gisteren beklemtoonde Van Dam dat het vliegveld geen belangstelling heeft om meer lesvluchten uit Rotterdam te krijgen. De zoge naamde touch and go-vluch1«en bezorgen veel geluidsoverlast en leveren per bezoek maar zo'n vijf gulden op. „Ook het restau rant wordt er niet beter van. De directie van Zeeland Airport heeft liever dat de ruimte in de zonering voor zakelijke en re creatieve vluchten wordt ge bruikt." zei van Dam. In een rampenscenario kan vliegveld Midden-Zeeland toch een speelbal van de grotere luchtha vens zijn. Nu de minister bin nenkort zal besluiten de zone ring naar 60.000 bewegingen op te trekken, wordt het op termijn waarschijnlijk drukker op de grasbaan bij Arnemuiden. Ook gaf Van Dam gisteren in de com missie 28 aan dat dit jaar het aantal vliegbewegingen binnen de 38.000 zal blijven. In de verre toekomst zullen dat er hooguit vijf- tienduizend meer wor den. „Maar het tegenhouden van bijvoorbeeld die lesvluch ten uit Rotterdam is toch niet eenvoudig", vulde Dek aan. „Dat de directie van Zeeland Airport onomwonden heeft ge zegd ook liever zaken-, dan les vluchten te ontvangen, maakt het wel duidelijker en gemakke lijker. De provincie is daar blij mee. Maar als de vliegvelddirec tie binnen de zonering van 60.000 blijft, heeft de provincie weer weinig mogelijkheden iets tegen landing van specifiek les vluchten in te brengen." OOSTKAPELLE Vlooienmarkt - In sporthal De Halve Maan in Oostkapelle vindt zaterdag 4 juli een vlooi enmarkt plaats. Deze begint om 17.00 uur en duurt tot tien uur 's avonds. De entree bedraagt vier gulden per persoon. (Advertentie) ANTIEKVEILING Kijkdag: 3 juli vanaf 14-21 uur Veiling: 4 juii vanaf 13.30 uur Hotel Arneville, Buitenruststr. 22, Middelburg Div. verzamelingen: munten, tin, 2 coulissentafels, 2 rozenburg vazen, een art deco ameublement, meubelen A'damse school, kristal VEILINGHUIS B. WITTE VLASMARKT11, M'BURG Tel./fax: 0118-614105

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 15