Met dank aan futloos Nigeria Geen nul-nulletje tegen Mexico Spaanse machine te laat op gang United wil Kluivert sport donderdag 25 juni 1998 19 Paraguay verder op WK na verrassende 3-1 zege op Afrikanen Schotten blijven lachen WK-cijfers van onze sportredactie LENS - Opnieuw waren glori euze winnaars bij het wereld kampioenschap in Frankrijk ook dramatische verliezers. Het eindelijk overtuigende Spanje versloeg gisteravond Bulgarije in Lens met maar liefst 6-1. de hoogste uitslag tot dusver bij het WK. Dat was echter niet vol doende voor een verlenging van het Franse avontuur. Groepswinnaar Nigeria ver zaakte in Toulouse met een gele genheidsteam de sportieve plicht tegen Paraguay: 1-3. Daardoor was Spanje, vooraf getipt als één van de favorieten, alsnog uitgeschakeld. Een dag eerder overkwam Ma rokko hetzelfde. De triomf op Schotland (3-0) leverde niets op, door een faalbeurt van Bra zilië tegen Noorwegen (1-2). Evenals de Afrikanen waren de Spanjaarden na het laatste fluitsignaal van arbiter Mario van der Ende ontroostbaar. Spanje begon overdonderend in Lens. Al in de eerste minuut moest doelman Zdravkov een vrije trap van Hierro uit zijn doel te slaan. Luis Enrique was voorin een ware plaag voor de logge Bulga ren. In de zesde minuut ging hij aan de linkerkant op avontuur. Jornadov kon niets anders doen dan hem even vastpakken en uit balans brengen. Het was een lichte overtreding, maar Van der Ende zag er een strafschop in. Hierro schoot raak vanaf elf meter: 1-0. Onder druk Spanje bleef na de openings treffer de betere ploeg. Het team van de geplaagde Clemente hield de Bulgaarse afweer onder druk. De uitblinkende Luis En rique bracht in de achttiende minuut de tweede Spaanse tref fer op zijn naam. Uit een pass van Alfonso speelde hij zich knap vrij. Zijn bekeken schot in de verre hoek was doelman Zdravkov te machtig: 2-0. De Spaanse doelman Zubizar- reta (36) moest in de slotfase van de eerste helft diverse keren handelend optreden. Penev was het dichtst bij een doelpunt. Roemloos einde Na de rast keerde Stoitsjkov niet meer terug bij Bulgarije. Zo kwam er een roemloos einde aan de WK-loopbaan van de grillige aanvaller, in 1994 nog de ge deelde topscorer van het toer nooi. Een prachtige combinatie door het centrum tussen Luis Enrique en Morientes leverde de derde Spaanse treffer op. De 22- jarige spits van Real, bezig aan zijn vierde interland, scoorde. Daarmee was de wedstrijd nog niet afgelopen. Vanuit de draai verkleinde Kostadinov na een uur de achterstand tot 3-1. De Spaanse coach Clemente zat met zijn gedachten alleen nog maar in Toulouse, waar Para guay in het laatste halfuur een voorsprong van 2-1 en later 3-1 verdedigde. Morientes, Batsjev (eigen doel) en Kiko tilden de stand in Lens nog naar 6-1. Maar het maakte niets meer uit. Te laat liet Spanje het echte voetbal zien in Frankrijk. Lens: Spanje - Bulgarije 6-1 (2-0). 6. Hierro 1-0 (strafschop), IS. Luis En rique '2-0,53. Morientes 3-0.56. Kos tadinov 3-1, SI. Morientes 4-1, SS. Batsjev 5-1 (e.d), 90. Kiko 6-1. Scheidsrechter; Van der Ende (Ned). Toeschouwers: 30.000. Geel.Aguile- ra, Guerrero (Spanje), Penev (Bul). Spanje: ZubizarretaAguilera. Nad- al. Alkorta en Sergi; Enrique (70. Guerrero), Hierro, Amor en Eixe- berria (51. Raul): Morientes (65. Ki ko) en Alfonso. Bulgarije: Zdravkov; lvanov, Kisjis- jev, Gintsjev en JordanovNankov (2S. Penev), Batsjev, Balakov (60. Hristov) en Borimirov; Kostadinov en Stoitjskov (46. lliev). ANP Hristo Bonev neemt ontslag LENS - Hristo Bonev stapt na een dienstver band van bijna twee jaar op als bondscoach van Bulgarije. Hij nam die be slissing woensdagavond na de uitschakeling bij het WK en de desastreuze ne derlaag tegen Spanje (1- 6). „Ik ben een man van prin cipes. Na wat ik vanavond heb gezien, kan ik onmo gelijk doorgaan", zei de 51-jarige Bonev, die als speler 96 interlands af werkte. Vier jaar geleden bereikten de Bulgaren, die in Frankrijk één punt haalden en slechts één maal scoorden, de halve finale nog. RTR sprong van 4-1 had kunnen ne men. Oruma maakte gelijk na een actie van Babangida op rechts, vervolgens redde drie keer doelman Chilavert. De ex centriekeling van Paraguay, als keeper doorgaans ook nog be trokken bij elke vrije trap voor het vijandelijke doel, onder scheidde zich met knappe red dingen. De 1-1 was gezien de stand van 2-0 op dat moment bij Spanje - Bulgarije niet voldoende voor de Zuid-Amerikanen. Terwijl Milutinovic zijn team in de rust nog eens verzwakte door Oliseh uit de as weg te halen, ging Pa raguay direct na de hervatting op zoek naar de bevrijdende treffer. Die kwam snel. De kleine Benitez, wegkwijnend bij Es- panyol in Barcelona, zocht en vond op twintig meter zijn rech tervoet. Rufai zocht en vond de bal in het net: 2-1. Met die stand na 58 minuten was de zege van Spanje (6-1) op Bulgarije nutte loos. Grote kansen Paraguay kreeg van de ongeïn spireerde en vaak eigenzuchtig spelende Nigerianen nog twee grote kansen om aan de eigen onzekerheid een einde te ma ken. Cardozo schoot na een fout van Rufai naast, invaller Rojas vergat voor het doel op de goede manier uit te halen. Dat deed Cardozo uiteindelijk wel, acht minuten voor het ein de. Rufai, ook maar net op tijd uit een discotheek gesleurd, blunderde voor de zoveelste keer. Cardozo werd na een ver keerde uittrap van de Nigeri- aanse doelman op de rand van buitenspel aangespeeld en haal de doeltreffend uit. Frankrijk kan blijven kijken naar Chila vert, die voor één keer niet de hoofdrol speelde en slechts dan send door zijn doelgebied mocht rennen. Toulouse: Nigeria-Paraguay 1-3(1- 1). 1. Ayala 0-1, 10. Oruma 1-1, 5S. Benitez 1-2, 85. Cardozo 1-3. Scheidsrechter: Un-Prasert (Tha). Toeschouwers: 35.000. Gele kaart: Eguavoen, Iroha (Nig). Nigeria: Rufai; Eguavoen, West, Okafor en Iroha; Babangida, Oliseh (46. Olcpara) en Oruma (70. Finidi); Yekini, Kanu en Lawal. Paraguay: Chilavert; Arce, Ayala, Sarabia en Gamarra; Benitez (68. Acuna), Paredes en Canizza (Ye- gros); Enciso, Brizuela (78. Rojas) en Cardozo. ANP FRANCE 98 Dolle vreugde bij deParaguanen na de derde treffer tegen Nigeria. foto Reuters van onze sportredactie TOULOUSE - Na twee gelijke spelen en nul doelpunten hoop te Paraguay gisteren stilletjes op een vervolg van het WK. De medewerking kwam in Toulou se van Nigeria. De zekere groepswinnaar, volledig ont manteld door bondscoach Milu tinovic, werkte gewillig en met discutabele instelling mee aan een Zuid-Amerikaanse show die Spanje de kop kostte. Het belang van de wedstrijd lag woensdag slechts aan de kant van Paraguay. Nigeria had zich via overwinningen op Spanje en Bulgarije al verzekerd van de groepswinst, zodat coach Milu tinovic zijn hele elftal met een blik op de tweede ronde kon omgooien. Voor een deel uit voorzorg, door blessures en ge noodzaakt door een schorsing. Adepoju, Okocha enlkpeba ble ven aan de kant omdat ze met een gele kaart op zak tegen een schorsing aanzitten, Amokachi wegens een lichte blessure, Fi nidi en Babayaro om bankzit ters een kans op spelen te geven. Door de omzettingen kregen Babangida (Ajax) en Kanu (In- ter) een basisplaats en mocht ook de op het laatste moment opgeroepen back Iroha zijn op wachting maken. Iroha speelde in het verleden voor Vitesse, zocht zij n geluk vervolgens even in Amerika om dit seizoen met Elche in Spanje te degraderen naar de derde divisie. Zware opgave Paraguay moest dus, om niet af hankelijk te zijn van Spanje, winnen. Maar met een ploeg die twee eerdere duels droog bleef staan, leek dat een zware opga ve. Leek, want binnen de mi nuut was de ineffectiviteit ver geten. De eerste aanval van de Zuid-Amerikanen draaide op de rechterflank uit op een vrije van Paraguay om twijfelachtige reden afkeurde en Nigeria in plaats van de 1-1 ook een voor trap. Arce krulde de bal voor, zijn collega Ayala in de achter ste linie knikte raak. Omdat doelman Rufai totaal verkeerd op de voorzet reageerde. De treffer na 51 seconden leidde tien doldwaze minuten in, waarbij de Thaise arbiter Un- Prasert het tweede doelpunt door Marcel van der Kraan Acht keer heeft Schotland nu aan een WK deelgenomen. Acht keer vloog de ploeg er in de eerste ronde uit. Het enige hoogtepunt in de geschiede nis van het WK is de overwin ning van Schotland op Ne derland in Argentinië (1978), toen Archie Gemmü de hele Oranje-defensie dolde en een wonderschone goal maakte: 3-2. In Frankrijk toas het dit toer nooi het oude liedje. Schot land kwam met een elftal Britse 'butchers', die vrese lijk hun best deden maar er iveinig van bakten. Schot land had ook het lelijkste elf tal van alle WK-deelnemers. Spelers zonder voortanden en een keeper met kromme benen die in de boven- en onderkaak OV6P. een half gebit mist en die geen likje maar een hele pot vaseline boven zijn ogen smeert, waardoor hij er nog belachelijker uit ziet. Engelsen vinden die Schot ten maar rare kerels, be schouwen ze ook als een min derwaardig volkje van Groot-Brittannië. In Enge land praten ze niet over Schotten maar over de 'Jocks', en liever nog overhel Cockney-scheldwoord 'sweaty socks' dat rijmt op 'Jocks'. Andersom hebben Schotten een bloedhekel aan Engelsen. In Saint-Etienne, waar Nederland morgen avond speelt en waar ik sinds een paar dagen verblijf, vier den duizenden Schotse fans maandagavond in het cen trum van de stad bij een groot videoscherm de nederlaag van de Engelse ploeg tegen Roemenië. Tot diep in de nacht iverd er gedronken, gefeest en gezon gen. De kilts gingen weer om hoog en de Schotten sloegen zich op de knieën van de pret. De Fransen begrepen er niets van. De eigenaar van het res taurant had het er gister avond nog over. 'Monsieur, het leek wel alsof ze wereld kampioen waren geworden. Ze zaten hier lekker te drin ken en naar dat scherm te kij ken. Toen Engeland verloor werd het hier een gekkenhuis en gingen er zeker duizenden liters bier doorheen. Ik snap te er echt niks van, netzo min als de Fransen op mijn ter ras." Nog altijd houdt het hem be zig. Ik heb maar niet de moei te genomen om «het uit te leg gen. Dan had ik moe ten vertellen dat de Schotten vre selijk gefrus treerd raken van alles wat zich in Engeland af speelt. Niet in Glasgow maar in Londen wordt alles beslist. De competitie is er beter, de clubs zijn er groter, de spelers verdienen er meer en ze zijn nog knapper ook. Waar Schotland lelijke kerels zon der tanden opstelt, staan bij Engeland jongens met blond geverfde lokken in het veld. David Beckham, die dikke verkering heeft met Victoria van de Spice-girls, is een soort half-god bij de Engel sen. Maar diezelfde Beckham be zorgt zijn bondscoach Glenn Hoddle zoveel problemen buiten het veld en in de pers, dat hij er straks de oorzaak van is als Engeland wordt uitgeschakeld- Hebben die Schotten, gisteren met dui zenden uit Saint-Etienne vertrokken, wéér wat om te lachen. GPD van onze sportredactie SAINT-ETIENNE - Manches ter United heeft zich bij AC Mi lan gemeld voor Patrick Klui vert. De Engelse topclub heeft intussen een bod uitgebracht op de spits. „Mijn zaakwaarnemer Sigi Lens heeft mij daarvan op de hoogte gebracht", zei Klui vert gisteravond na de training van het Nederlands elftal. Kluivert zei niet in te kunnen schatten of de clubs tot een ak koord komen. Milan vraagt een afkoopsom van 35 miljoen gul den voor hem en dat is veel clubs te gortig. „Bovendien is het na tuurlijk de vraag of ik wel wil. Want er is er maar één die be paalt waar ik naartoe ga: ik zelf." Eerder meldden Lazio Roma en Panna zich al bij Milan voor Kluivert. De gevallen topclub wil hem echter niet verkopen aan een andere Italiaanse club. „Ze zijn bang dat ik daar wel tot mijn recht kom, zoals ook met Edgar Davids is gebeurd toen hij naar Juventus vertrok." ANP Programma, 26 juni: Roemenië - Tunesië (St. Denis), Colombia - Engeland (Lens). Groep H: Argentinië - Japan Jamaica - Kroatië Japan - Kroatië Argentinië - Jamaica Stand: Argentinië 2 2 Kroatië 2 2 Japan 2 0 Jamaica 2 0 Programma, 26 juni: Kroatië - Argentinië (Bordeaux), Japan - Jamaica (Lyon). TOPSCORERS 1Batistuta (Arg), Vieri (Ita) 4, 3. Henry (Fra), Salas (Chl) 3, 5. Hernandez (Mex), Suker (Kro), Wilmots (Bel), Ortega (Arg), Roberto Baggio (Ita), Bassir (Mar), Hadda (Mar), Bebeto (Bra), Bartlett (ZAf), Morientes, Hierro (Spa) 2, 16. Bergkamp, Ronald de Boer, Van Hooijdonk, Cocu, Overmars, Mihajlovic, Mijatovic, Stojkovic (Joe), Oruma, La- wal, Oliseh, Adepoju, Ikpeba (Nig), Raul, Kiko, Luis Enrique (Spa), Di Biagio (Ita), Djorkeaff, Petit, Lizarazu, Trezeguet, Du- garry (Fra), Ronaldo, Rivaldo, Sampaio (Bra), Burley, Collins (Sch), Hadji (Mar), Harvard Flo. Tore Andre Flo, Rekdal, Eg gen (Noo), Polster. Vastic, Herzog (Oos), Njanka, Mboma (Kam), Nielsen. Rieper, Michael Laudrup (Den), Aspe, Blanco, Pelaez (Mex), Seok-ju Ha (ZKo), Earle (Jam), Prosinecki, Stanic (Kro), Shearer, Scholes, Owen (Eng), Hie. Moldovan, Pe- trescu (Roe), Bierhoff, Klinsmann, Möller (Dui), McCarthy (ZAf), Estili, Mahdavikia (Irn), McBride (VSt), Preciado (Col), Sier ra (Chl), Al-Jaber (SAr), Al-Thyniyan (SAr), Alyala, Benitez, Cardozo (Par). Kostadinov (Bui) 1. Eigen doel: Boyd (Sch), Chippo (Mar), Is- sa (ZAf), Mihajlovic (Joe), Batsjev (Bui) RODE KAART Kluivert, Nankov (Bul, 2x geel), Seok-Ju Ha (ZKo), Kalla, Song, Etame (Kam), Mol nar, Wieghorst (Den), Phiri (ZAf), Al-Khi- laiwi (Sar), Zidane (Fra), Pardo (Mex), Verheyen (Bel), Powell (Jam/2x geel), Burley (Sch). GELE KAART Twee gele kaarten: Jackson (Sch), Naka- nishi (Jap), Sampaio (Bra), Chiba (Mar), Okechukwu (Nig), Santa (Col), Clayton (Tun), Filipescu (Roe), Schottel (Oos), Song (Kam), Rojas, Parraguez, Villaroel (Chl), Radebek (Zaf). Eén kaart: Mykland, Leonhardsen, Rek dal, Berg (Noo), Stojkovic, Petrovic (Joe), lhara, Akita, Nanami, Hirano (Jap), Stae- lens, Vidovic, Deflandre (Bel), Amor, Campo, Nadal, Sergi, Kiko, Aguilera, Gu errero (Spa), Ayala, Benitez, Arce (Par). Adepoju, Okocha. Ikpeba. Iroha, Egua voen (Nig), Colding, Tofting, Rieper, Wieghorst, Nielsen, Schjónberg, Högh, Schmeichel (Denl, Nyathi. Issa, Phiri. Fortune, Jackson (ZAf), Diomede, Viera, Lizarazu. Blanc, Deschamps, Zidane, Pe tit (Fra), Di Livio, Cannavaro, Costacurta, Di Biagio, Maldini (Ita), Acuna. Salas, Es- tay.Zamorano, Ramirez (Chl), Stoitsjkov, Ivanov, Kisishev, lliev, Penev (Bui), Al- dair, Baiano (Bra), Al-Jaber, Al-Jahni, Al- Muwallid, Dossari (SAr), Hadda, Chippo (Mar), Durie, Gallacher (Sch), Ipoua, Njanka, Wome, Angibeaud (Kam), Pfef- fer, Feiersinger, Vastic (Oos), Ko, Yong- soo Choi, Ming Sung Lee (ZKo), Ordiales, Ramirez, Blanco, Garcia Aspe (Mex), Sol do, Simic, Prosinecki, Stanic (Kro), Burton, Cargill (Jam), Campbell (Eng), Bouazizi, Ben Younes, Ghodbane (Tun), Petrescu, Cibotariu, Munteanu, Hagi, Gheorghe Popescu (Roe), Matthëus, Je- remies, Hamann, Heinrich (Dui), Hejduk, Regis, Pope (VSt), Chamot (Arg), Mina- vand, Zarincheh (Irn). UITGESPROKEN SCHORSINGEN Drie wedstrijden: Phiri. Twee wedstrijden: Kluivert. Kalla. Zida ne, Molnar. Eén wedstrijd: Nankov, Seok-Ju-Ha, Jackson, Sampaio, Chiba, Al-Khïlaiwi, Wieghorst, Nakanishi, Verheyen, Pardo, Santa. Clayton, Filipescu. Guus Hiddink geeft opstelling Oranje nog niet prijs Groep A: Brazilië - Schotland Marokko - Noorwegen Noorwegen - Schotland Brazilië - Marokko Brazilië - Noorwegen Schotland - Marokko Groep D: Paraguay - Bulgarije 0-0 Spanje - Nigeria 2-3 Nigeria - Bulgarije 1-0 Spanje - Paraguay 0-0 Spanje - Bulgarije 6-1 Nigeria - Paraguay 1-3 Eindstand Nigeria 3 2 0 1 6 5-5 Paraguay 3 1 2 0 5 3-1 Spanje 3 1 1 1 4 8-4 Bulgarije 3 0 1 2 1 1-7 Nigeria en Paraguay naar c Ie 2e ronde Groep E: Zuid-Korea - Mexico 1-3 Nederland - België 0-0 België - Mexico 2-2 Nederland - Zuid-Korea 5-0 Stand: Nederland 2 110 4 Mexico 2 110 4 België 2 0 2 0 2 Zuid-Korea 2 0 0 2 0 Programma, 25 juni: België - Zuid-Korea (Parijs), Nederland - Mexico (St Etienne). Groep F: Joegoslavië - Iran 1-0 Duitsland - Verenigde-Staten 2-0 Duitsland - Joegoslavië 2-2 Verenigde-Staten - Iran 1-2 Stand: Duitsland 2 1 1 0 4 4-2 Joegoslavië 2 1 1 0 4 3-2 Iran 2 10 13 2-2 Verenigde SL 2 0 0 2 0 1-4 Programma, 25 juni: Duitsland - Iran (Montpellier), Joegoslavië - Verenigde Staten (Nantes), Groep G: Engeland - Tunesië 2-0 Roemenië - Colombia 1-0 Colombia - Tunesië 1-0 Roemenië - Engeland 2-1 door Ype Minkema SAINT ETIENNE - De grootste tegenstan der in de laatste groepswedstrijd van Oranje heet niet Mexico, maar is het eigen, Hollandse thuisfront. In Nederland, zei bondscoach Guus Hiddink gisteren, zijn de kurken al van de flessen gesprongen. De kwalificatie voor de achtste finales staat al vast. „Dat geeft druk", zei de trainer na de laatste training. Hiddink is beducht voor de vrolijke gelui den en polonaises uit eigen land. In het Frankrijk van de Coupe Mondial is vreemd genoeg van een echte WK-koorts weinig te merken. Maar de geur van Hollands bier en barbecue dringt toch via radio, tv en kran ten door in het trainingskamp in Saint Etienne, waar de ploeg gisteren is neerge streken. Via de schotel volgen de voetballers de Oranje-gevoelens. Er worden, zegt Hid dink, verwachtingen gewekt. De waan dat Nederland de tickets voor Toulouse al kan bestellen, mag de spelers niet bereiken. „Het geeft extra druk, we moeten daarmee omgaan." De bondscoach kende nog meer tegenstan ders om zijn keurkorps scherp te houden. De hitte is een flinke factor. „Op het heetst van de dag", wist de bondscoach, „zijn hier tem peraturen van rond de dertig graden geme ten." Oranje speelt vanmiddag om 16.00 uur, als de warmte nog flink over de stad hangt. Daarom wordt het een andere wed strijd dan tegen Zuid-Korea of Belgie,,, waarschuwde Hiddink al vast maar. Die twee duels begonnen om 210 0 uur.We wil len graag een hoog tempo spelen. Dat zullen we nu niet moeten najagen. Er zullen tem powisselingen komen. In ieder geval zullen we niet kunnen openen als in de wedstrijd tegen België." Genen De weei'svooruitzichten? Een flinke wind, koel briesje, maximum-temperatuui', zo'n, 24 graden. Hiddink wil zijn ploeg scherp en tegelijk het thxiisfront rastig houden. De uitgangspositie, ook al zo'n gevaarlijke fac tor. Een gelijkspel is immers genoeg om als eex-ste van groep E te finishen. Dan is maan dag in Toulouse de nummer twee van groep F - Duitsland, Joegoslavië of Iran - aan de beurt. Maar gelijkspelen? „In Zuid-Europa kunnen ze dat, een wedstrijd gewoon uit spelen. Wij kunnen dat niet. Een nul-nulle tje zit niet in onze genen." Hiddink wilde zijn elf namen niet noemen. Die opstelling bewaart hij voor zijn spelers, vanmorgen. Phillip Cocu kan spelen. De nieuwe schaduwspits had tegen Zuid-Ko rea een enkelblessure opgelopen. „Ik denk een kneuzing op het bot", was de diagnose van de speler Hiddink noemde dat 'kleine tikkies', waar meer Oranje-spelers last van hebben. Wim Jonk kreeg een dreun te ver- wex'ken. Hij verloor eei'der deze week zijn beste vxiend bij een verkeersongeval. „Jonk", zei Hiddink, „is in staat om te spe len." Daarom zal de opstelling van Oranje waax- schijnlijk dezelfde zijn als tegen Zuid-Ko rea. GPD Eindstand: Brazilië 3 2 0 Noorwegen 3 12 Marokko 3 1 1 Schotland 3 0 1 Brazilië en Noorwegen nai Groep B: Chili - Italië Kameroen - Oostenrijk Chili - Oostenrijk Italië - Kameroen Italië - Oostenrijk Chili - Kam Eindstand: Italië 3 2 1 0 7 7-3 Chili 3 0 3 0 3 4-4 Oostenrijk 3 0 2 1 2 3-4 Kameroen 3 0 2 1 2 2-5 Italië en Chili naar de 2e ronde Groep C: Saudi-Arabïë - Denemarken 0-1 Frankrijk - Zuïd-Afrika 3-0 Zuid-Afrika - Denemarken 1-1 Frankrijk - Saudi-Arabië 4-0 Frankrijk - Denemarken 2-1 Zuid-Afrika - Saudi-Arabië 2-2 Eindstand Frankrijk 3 3 0 0 9 9-1 Denemarken 3 1114 3-3 Zuid-Afrika 3 0 2 1 2 3-6 Saudi-Arabië 3 0 12 1 2-7 Frankrijken Denemarken naar2e ronde 3-1 3-2 1-1 0-3 Stand: Roemenië Dennis Bergkamp (links) en Ronald de Boer tijdens de laatste voorbereidingen van Oranje op het duel met Mexico. Cofombia foto Patrick Herzog/ANP Tunesië

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 37