SYSTEEMBEHEERDER ISMQÏê co-packers MEDEWERKER INVORDERING v/m. VEER Informatiebijeenkomst vrachtwagen-chauffeur LEKKER WEER?? Ja? Dan bieden wij jou: FLEXIBEL WERK JOU!! 3 47 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI 1998 GEMEEN De afdeling Financiën maakt onderdeel uit van de sector middelen en is onderverdeeld in een drietal werkgebieden, te weten financieel beleid, financieel beheer en belastingen Op de afde- Functie-eisen U dient te beschikken over een afgeronde opleiding op mbo-niveau en een afgeronde opleiding halo ervaring met invorderingswerkzaamheden kennis van De gemeente Veere bestaat uit 22,000 ling werken naast het afdelingshoofd nog 23 medewerk(st)ers. Bij de cluster belastingen, is er Quattro Pro en WP 6 I onder Windows strekt tot aanbeveling goede mondelinge, schrif- inwoners. Naast 13 woonkernen heeft Veere een agrarisch gebied van 13.500 ha. en een kustlijn van maar liefst 34 kilometer. Strand, bos en duin en het Veersemeer, waar veel watersport wordt bedreven, hebben ervoor gezorgd dat recreatie en toerisme belangrijke economische pijlers zijn geworden. De organisatie (in ontwikkeling) bestaat uit I70 formatieplaatsen, onderverdeeld in drie sectoren: Bestuur Samenleving, Grondgebied en Middelen, plus een staf afdeling Personeel en Organisatie. Onze ambitie is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. wegens een nieuwe taakverdeling een vacature voor een medewerker invordering m/v voor 36 uur per week (fulltime) Functie-inhoud U wordt met name belast met alle uitvoeringsfacetten van invordering van de gemeentelijke belastingen, De betalingen hieromtrent verwerkt u in de belastingsyste men (GHA. Toerist). U ontwerpt formulieren en bijsluiters met betrekking tot de invordering Daarnaast verzorgt u de aanmaningen en dwangbevelen en onderhoudt u contacten met instanties/personen die ingeschakeld worden voor dwanginvordering. U bereidt de dwangin- vorderingen voor en voorziet deze van instructies ten behoeve van de gemeentelijke deur waarders. U verzorgt rentebeschikkingen in verband met rentebetalingen. U verstrekt inlich tingen aan en onderhoud contacten met derden, draagt zorg voor periodieke rapportage aan het bestuur en verstrekt jaarlijks de benodigde gegevens ten behoeve van de begroting. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de verzekeringen. U beheert de kleine kas. Daarnaast verricht u overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de afdeling dan wel de sector. telijke en administratieve vaardigheden bereidheid tot het volgen van cursussen/opleidingen. Overige informatie Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4 216.-- bruto per maand (peildatum 1-4-1998), gebaseerd op functieniveau 6. Definitieve vaststelling van het niveau moet nog plaatsvinden door middel van functiewaarde ring. Als basisrechtspositieregelingen zijn de CAR en UWO van toepassing. De standplaats is Domburg. U kunt desgewenst nadere informatie over deze functie inwinnen bij het afdelingshoofd Finan ciën, de heer R. van Keulen, tel. (0118) 58 73 85, de heer M.L. Kodde, Senior medewerker belastingen, tel, (0118) 58 73 63 of de afdeling Personeel en Organisatie, tel, (0118) 55 54 11 Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun sollicitatie vóór 29 juni 1998 te rich ten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Veere. tav. het hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 1.4370 AA Koudekerke, onder vermelding van vacature nummer 98/06 in zowel de brief als in de linkerbovenhoek van de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. ll Stichting Savepro St. Josephstraat 65 4611 MK Bergen op Zoom Wat is SAVEPRO? Dil is een samenwerkings verband tussen bedrijven in de procesindustrie in West Brabant/ Zeeland. Zij coördineert de opleiding namens bedrijven. Akzo Nobel Resins, Shell Nedereland Chemie. General Electric Plastics, Monlell, Philips Lighting. Philip Morris, Hoechst Trevira Vlissingen, EK Atochem Vlissingen, Dr. Kolb Nederland, Bredase Polystyreen Mi| zaterdag 27 juni 9.30 uur bij Hoechst Trevira, Vlissingen Hoe word je procesoperator? Door de Vapro opleiding te volgen en tegelijk de praktijk te leren in een stagebedrijf! Hoe kan dat Savepro start eind augustus voor jongens en meisjes die deze beroepsopleiding willen volgen met de opleiding. Deze duurt tenminste 2 jaar. Afhankelijk van je vooropleiding kun je met Vapro-A of Vapro-B beginnen. Wij zorgen voor een stagebedrijf en ondertussen ontvang je een vergoeding. Ben je tussen 16 en 27 jaar met een technische VBO-opleiding op C-niveau of Mavo/Havo met wis- en natuurkunde en wil je operator worden, dan mag je het volgende niet missen! Waar moet ik zijn? Kom zaterdag 27 juni naar de informatiedag. Savepro organiseert dan een bijeenkomst, waar je alles te horen krijgt over de opleiding, de stagebedrijven, kosten en vergoedingen. Bovendien zijn er mentoren en operators van bedrijven aanwezig waar je met al je vragen terecht kunt. Bel ons en we sturen je een routebeschrijving, of maak een afspraak. Savepro: 0164-252883 OqO MonteuVC^ m§> Hoechst l! PHILIPS GE Plasties Deze tijd vraagt om Theologie oecumenisch en geëngageerd een veelzijdige studie met diepgang ook als deeltijd-opleiding ruime specialisatiemogelijkheden goed onderwijs met betrokken docenten uitwisseling met instellingen in Afrika, Latijns-Amerika en Azië Wil je meer informatie, of wil je eens langskomen op de Vrije Universiteit in Amsterdam, bel dan 020 - 444 6620, ofe-mail lnfoTheologie@th.vu.nl vrije Universiteit amsterdam M3 BURGH-HAAMSTEDE. DE ROTERIJ 11, 4328 B TRANSPORTEN VERHUIZINGEN Telefoon 0111-651237 GEVRAAGD trekker/oplegger of combinatie binnenland (bloembollen) en/of buitenland (m.n. Duitsland). Sollicitatie en inlichtingen: Overdag kantoor tussen 9.00 en 18.00 uur 's avonds tussen 20.00 en 21.00 uur JmecP^cr; cursusaanbod PC-GEBRUIK NAJAAR 1998 Kennismaking met de PC (Windows 95, MS Works) 5 x 27z uur, 250,- op dinsdagavond, vanaf 15 september Basiscursus Windows 95 5x 2'/2 uur, ƒ275,- op donderdagavond, vanaf 17 september Basiscursus internet 2 x 2'/2 uur, 125,- op dinsdagavond, vanaf 15 september Basiscursus Microsoft Office 97 (Windows 95, Word, Excel, Powerpoint) 20 x 2'/z uur. ƒ990,- op maandagavond, vanaf 14 september Basiscursus Word 97 8 x 2'/z uur. 465,- op woensdagavond, vanaf 16 september Basiscursus Excel 97 8 x 2'/z uur, 465,- op woensdagavond, vanaf 16 september Basiscursus Access 97 8 x 2'/z uur, 465,- op dinsdagavond, vanaf 15 september cursusplaats Goes prijzen exclusief boeken Bel voor een folder 0113-220088. Llnea RECta cursus - en adviescentrum Zusterstraat i 14461 jA Goes. n het R.O.C. Zeeland. Vanwege de verdere groei is Budelpack op zoek naar een Budelpack co-packers is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigin gen in Spanje en één vestiging in Groot- Brittannië. Inmiddels is Budelpack marktleider in de Benelux en Spanje en is een goede positie gecreëerd voor verdere ontwikkeling in Europa. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afge stemd op de behoeften van merkartikelen fabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: klantgerichtheid kwaliteit hoogwaardige technologie en know-how servicebewust, goed gemotiveerd en gekwali ficeerd personeel. Momenteel werken circa 700 mensen binnen de Budelpack-groep. Budelpack beschikt over ruim 100 PC's en een geavanceerd netwerk bestaande uit glasvezel en ethernet 100 Mb. Daarnaast hebben wij zowel Novell 4.11Windows NT en AS/400. Functie-inhoud: Naast de interne automatisering speelt communicatiesoftware zowel intern als extern met onze buitenlandse zustermaatschappijen en multinationale klanten een belangrijke rol. Tezamen met een collega ben je verantwoordelijk voor inrichting, beheer en verdere uitbouw van onze automatiseringssystemen. Daarbij onderhoud je contacten met leveranciers van systemen, software en databekabeling. Wie zoeken wij? Je bent een netwerkbeheerder met ruime ervaring op het gebied van Novell 4.11 en Windows NT applicatie server. Je hebt een opleiding op MBO+ dan wel HBO-niveau. Kennis van AS/400 systemen is een pré. Verder verlangen wij diepgaande kennis van Microsoft Office producten. Novell Groupwise, Managewise, Bordermanager, Netware for SAA, Inoculan, Arcserve en Faxserve hebben voor jou weinig geheimen en je bent op de hoogte van de meest recente ontwikkelingen op intra- en internetgebied. Je bent een teamplayer. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan mevrouw drs. J.A.M.J. Jansen, P&O manager. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet, tel. 0166-619931. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA De zomer staat weer voor de deur. Wil jij vanaf nu zelf bepalen wanneer je op 't strand vertoeft? Wanneer je gaat varen? Bepaal jij of je weekend deze keer midden in de week valt? Dit betekent niet alleen hoge verdiensten, maar ook gezellige collega's en mogelijkheden tot snelle doorgroei naar managementfuncties. Ben je direct beschikbaar en in 't bezit van een eiqen auto, dan zoeken we Wij zijn nog op zoek naar nieuwe collega's voor de verkoop. Bel snel voor een afspraak op werkdagen tussen 13.00 en 19.00 uur. Telefoonnummer: 0164-248349. Een 'groen' ministerie biedt perspectief Zorgen voor een duurzame landbouw en visserij en voor de groene ruimte om ons heen. Dat is de dage lijkse taak van de medewerkers van het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij. Hoe verschillend hun werkzaamheden ook zijn, zij hebben dit gemeenschappelijke doel. Daarbij moet hun blik op de toekomst gericht zijn en moeten zij oog hebben voor de maatschappij. Want in een dichtbevolkt land als Nederland maakt iedereen aanspraak op zijn deel van de groene ruimte: om te wonen, landbouw te bedrij ven of om van de natuur te genieten. Het spreekt voor zich dat dit soms spanningen oplevert. Dan is het de kunst om tegengestelde belangen tot elkaar te brengen. Dat maakt het werk van dit ministerie juist zo boeiend. En al staan we er niet altijd bij stil: de Nederlandse agrarische sector is één van de meest vooraanstaande in de wereld. Dit is mede mogelijk geworden door het hoge kennisniveau van de boeren en tuinders door onderzoek, voorlichting en onderwijs en hun innovatieve vermogen. Daardoor vinden hoogwaardige Nederlandse land- en tuinbouwproducten dagelijks hun weg over de hele wereld. Zo neemt de agrarische export meer dan een kwart van de totale Nederlandse export voor zijn rekening en vormt hiermee dus een belangrijke pijler van de De Algemene Inspectiedienst (AID) is de controle- en opsporingsdienst van het Ministerie van LNV, waarbij ruim 6oo mensen werkzaam zijn. De AID houdt toezicht op de naleving van regelingen en voorschriften die zijn vastgesteld voor het agrarische en visserijbedrijfsleven. De dienst omvat drie regionale inspecties, respectievelijk in Utrecht, Zwolle en Eindhoven en een landelijke afdeling recherche in Utrecht. Het hoofdkantoor is gevestigd te Kerkrade. De AID is een dynamische organisatie met een platte organisatievorm die vanuit haar unieke kennis en ervaring inzake controle en opsporing een onafhan kelijke bijdrage levert aan de beleidsvoorbereiding, -uitvoering en -evaluatie van het LNV beleid. n Landbouw, Natuurbeheer en Visserij wil dat zijn personeelsbestand een afspiegeling is va maatschappij. Daarom nodigt het vooral vrouwen, allochtonen en gehandicapten uit om te solliciteren de landbouw, natuurbeheer en visserij" controleur (v/m) in het vakgebied visserij in de Inspectie Zuid-Nederland De AID kent meerdere specialisaties in de controle-uitvoering door controleurs. Deze specialisaties verbreden zich in toenemende mate waardoor steeds meer geïntegreerde bedrijfscontroles (kunnen) worden uitgevoerd. U verricht controles, binnen de visserij, op de naleving van regelgeving en spoort in voorkomende gevallen overtredingen daarvan op, Controle op zee vormt een wezenlijk bestanddeel van de functie. •Uw profiel U beschikt over een relevante MBO- opleiding. U bent flexibel. U kunt zakelijk heid met tact combineren. U heeft een stevige presentatie en bent integer. U heeft bij voorkeur enige jaren ervaring met de bedrijfsvoering in de sector U bent stressbestendig en goed in staat zelfstandig te werken. Daar, met name, de controletaken op zee fysiek zwaar werk is, zult u hiermee rekening dienen te houden. Derhalve zult u tevens dienen te beschikken over de onderstaande kenmerkende fysieke en psychische eigenschappen: - affiniteit met het vakgebied - bestand zijn tegen zeeziekte - bereid zijn veel van huis te zijn. Indien u reeds in het bezit bent van de navolgende opleidingen strekt dit tot aanbeveling: - vaarbewijs I en II - overlevingscursus - politioneel nautisch Engels - basiscertificaat marifonie - cursus Marcom B. Tevens bent u bereid bepaalde gerichte opleidingen te volgen. Arbeidsvoorwaarden De functie van controleur is ingedeeld in schaal 8 waaraan een maximum salaris is verbonden van f 5.189,- bruto per maand. Tevens is er een toelage inconveniènten verbonden aan de functie. U volgt een interne opleiding tot opsporingsambtenaar. De functie van controleur visserij vereist een medische keuring bij aanstelling. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer de Graaf en de heer Hoogerduijn, telefoon 040-2562562. Indien u interesse heeft in deze functie bij de AID kunt u uw sollicitatiebrief en curriculum vitae, binnen 10 dagen, richten aan: Algemene Inspectiedienst, Inspectie Zuid-Nederland, t.a.v. de hoofdinspecteur de heer H.A. Kamphuis MBA Postbus 90060, 5600 PM Eindhoven. Dr. Braberstraat 14 Vul de bon in, dan kriiabttgmze Roosendaal full colour brochure gratis toegestuurd. (040) 2 44 28 32 IJ hebt de ambitie, wij helpen u op weg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 47