PERSONEEL tempo-team Zeeuwse Bibliotheek tP VERKOPER/AFDEUNGS- VERAMTWOORDELIJKE m/v Vedior s m Start Kraanmachinist matroos m/v VACATURES Werk maken van talent 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI 199S Medewerker technische dienst m/v Voor een relatie in Middelburg. Taken: technische storingen verhelpen, organiseren en uitvoeren van kleine bouwkundige projecten, werkplanningen maken. Vereist: MBO-niveau, zelfstandig kunnen werken, allround vakman, leidinggevende capaciteiten, ervaring met computers. Overig: het betreft een fulltime functie van tijdelijke aard. Voor meer informatie: Start Middelburg, Cindy den Deurwaarder, tel. 0118 - 62 47 00. Commercieel medewerker binnendienst m/v Taken: administratieve ondersteuning, maken van verkoopbonnen m.b.v. SAP, over- en orderboekingen maken. Vereist: MBO-niveau, ervaring met Windows, kennis van hout- en plaatmaterialen is een pre. Overig: het betreft een fulltime functie met kans op een vast dienstverband. r informatie: Start Middelburg, i Doorn, tel. 0118 - 62 47 00. Voor mi Yvette v Leerling draaier m/v Voor een relatie in Yerseke. Vereist: schoolverlaters LTS en/of van de SOM die binnen het bedrijf verder willen worden opgeleid. Overig: het betreft een fulltime functie met voor uitzichten op een vaste baan. Voor meer informatie: Start Kruiningen, tel. 0113-38 40 40. Magazijn medewerkers m/v Voor diverse relaties in Krabbendijke. Taken: orders verzamelen, laad- en loswerkzaam- heden, heftruck rijden en verdere voorkomende hand- en spandiensten. Overig: het betreft zowel vast als tijdelijk (vakantie)- werk. Alle functies zijn fulltime. Voor meer informatie: Start Kruiningen, tel. 0113-38 40 40. Verkoper m/v Taken: verkopen van tuinartikelen en in de winter verantwoordelijk voor de afdeling hout- en bouw materialen. Vereist: goede kennis van tuinartikelen (meubelen, planten en materialen) en enige kennis van hout en bouwmaterialen, commerciële ervaring en een dienstverlenende instelling. Overig: bij gebleken geschiktheid is er kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Petra Koopman, tel. 0111 - 41 57 33. Automatiserings medewerker m/v Taken: assembleren van computersystemen, bij houden en aanmaken van installatieprocedures, plaatsen van hardware, assisteren bij netwerk- installaties. Beheren en installeren van Novell, Netwerk Unix, Windows/DOS en Microsoft Office (systeembeheerder). Vereist: MBO opleiding bvk. MTO, flexibele in stelling, representatief, rijbewijs B, passen in een klein, hecht team. Overig: het betreft een fulltime dienstverband. Datum in dienst: zo spoedig mogelijk. Bij gebleken geschiktheid is er kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Zierikzee, Petra Koopman, tel. 0111 - 41 57 33. Beveiligings beambte m/v Taken: het beveiligen van diverse projecten. Vereist: basisdiploma Beveiliging en EHBO diploma. Voor meer informatie: Start Vlissingen, Ellen Sinke, tel. 0118 - 41 47 06. Constructie plaatwerker m/v Taken: het vervaardigen van hoofdzakelijk olie- carters, fundatie/tandwielkasten. Vereist: ruime ervaring als constructieplaatwerker, tekening kunnen lezen. Overig: het betreft een baan voor enkele maanden. Voor meer informatie: Start Vlissingen, Ronald de Bert. tel. 0118 - 41 47 06. Technisch medewerker projecten m/v Taken: de medewerker levert bijdragen aan voor- bereiding en uitvoering van projecten voor de inrichting en het beheer van het landelijk gebied Zeeland. Vereist: persoonlijke vaardigheden als flexibiliteit, creativiteit, zelfstandigheid, samenwerken, luister vaardigheid en accuratesse. Actuele kennis van de verschillende vakdisciplines relevant voor het werk van de organisatie op HBO-niveau (diploma Internationale Agrarische Hogeschool Larenstein in Velp of vergelijkbaar niveau door opleiding en ervaring). Enige praktijkervaring. We nodigen nadrukkelijk ook pas afgestudeerden uit om te solliciteren. Overig: salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 3.400,-en 4.500,-bruto per maand (schaal 8 BBRA). Belangstellenden worden verzocht hun CV voor. 3 juli (o.v.v. vacature) te richten aan: Start Goes, t.a.v. mevrouw L. Roetenberg. Postbus 351, 4460 AT Goes, tel. 0113 - 23 02 57. Ziekenverzorgende m/v Voor diverse instellingen in Zeeland. Taken: alle voorkomende werkzaamheden op het'I gebied van ziekenverzorging. Vereist: diploma ziekenverzorgende en/of MDGO-VP.- Ook kandidaten met HBO-V en verpleegkundigen:;; A/B/Z vragen wij met spoed te reageren. Voor meer informatie: Start Medi Interim Zeelandc Marion Louwerse/Margriet Coppoolse, tel. 0113-21 31 30. Fysiotherapeuten m/v Voor diverse relaties in Zeeland (Walcheren en Zuid Beveland). Taken: alle uitvoerende werkzaamheden m.b.t. fysiotherapie. Vereist: afgeronde opleiding fysiotherapie, zelf standig kunnen werken. Overig: het betreft hier een aantal vacatures voor de zomermaanden. Ook schoolverlaters mogen reageren. Voor meer informatie: Start Medi Interim Zeeland, Marion Louwerse/Margriet Coppoolse, tel. 0113 - 21 31 30. Ook hebben wij momenteel vacatures voor vakantiekrachten en horecapersoneel o.a.: medewerkers bediening/kelners/serveersters/receptionisten/ ijsmedewerkers/recreatiemedewerkers/schoonmakers/kamermeisjes/ cafetariamedewerkers/afwassers/keukenhulpen/barmedewerkers/ terreinmedewerkers/frituurmedewerkers/magazijnmedewerkers Werkt zeker uitzendwerk in goede banen ALGEMEEN Inschrijfbus! Het mobiele inschrijfpunt van Tempo-Team staat deze week in Zeeuws Vlaanderen. Op dinsdag 23 juni van 9.30 tot 14.30 uur op het Keizer Karelplein in Sas van Gent. Op 24 juni kunt u ons vinden op het parkeerterrein bij Albert Heijn in Oostburg van 10.00 tot 14.30 uur en op 25 juni staan wij in Koewacht van 10.30 tot 14.30 uur. U kunt hier terecht voor informatie naar uw mogelijk heden op de arbeidsmarkt en voor inschrijving. Neem uw identiteitsbewijs mee. uw cv en uw sofi- en bank- /gironummer.Tot ziens! Informatie: (0115) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 t KANTOOR Telefonist/receptionist m/v voor een commercieel en internationaal bedrijf nabij Goes. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het bedienen van de telefooncentrale, ontvangen van bezoekers, en het administratief ondersteunen van meerdere afde lingen. Hiervoor heb je relevante werkervaring, kun je geheel zelfstandig werken en heb je kennis van moderne talen. Verder kun je werken met Windows 95. Informatie: (01 13) 22 04 80, Judith Verstraeten Goes, Piet Heinstraat 3 Administratief medewerker m/v voor een technisch bedrijf in Terneuzen. De werkzaam heden bestaan uit boekhoudkundige taken, administra tieve begeleiding van diverse projecten en invallen bij de receptie. Hiervoor hebt u een diploma MEAO/MBA, enige relevante werkervaring en kunt u werken met MS- Office. Daarnaast kunt u zelfstandig en accuraat werken voor deze fulltime baan voor lange tijd. Informatie: (0115) 61 23 89, Marieke Bleeker Terneuzen, Nieuwstraat 66 i DETAILHANDEL Verkoper m/v voor een kledingwinkel. Het werk bestaat uit verkoop van kleding en alle bijkomende werkzaamheden. Hiervoor hebt u verkoopervaring, goede commerciële vaardigheden en bent u representatief. Kennis van modi- sche kledingmerken is een pre. Deze fulltime baan start half juli. Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 HORECA/CATERING Q Kelners/serveersters voor een bedrijf in Terneuzen, Uw werk bestaat uit het bedienen van klanten, het opnemen van bestellingen en het dekken van tafels. Hiervoor bent u gemotiveerd en flexibel en bereid om in het weekend en 's avonds te werken.Voor deze baan hebt u enige relevante werk ervaring. Het werk is voor langere tijd en u kunt direct beginnen. Informatie: (0115) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 Keuken-medewerker m/v voor een relatie inTerneuzen.Tot uw werk behoort het klaarmaken van warme gerechten en lunches. U werkt in een klein team, bent gemotiveerd en bereid om 's avonds en in de weekends te werken. Enige ervaring in de keuken is vereist. Deze baan is voor 16 tot 30 uur per week en voor langere tijd. Informatie: (0115) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 Nachtportier m/v voor een bedrijf in Terneuzen. Uw werkzaamheden bestaan uit het opletten en lichte schoonmaakwerk- zaamheden. U werkt één nacht per weekend. Hiervoor bent u gemotiveerd en minimaal 18 jaar. Informatie: (0115) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 Serveerster/kelner voor diverse relaties in regio Hulst. Er is volop werk in de zomerperiode. Ook is er een baan voor een kok, die is gespecialiseerd in de Franse keuken.Voor beide func ties hebt u passende kleding en bent u representatief. Informatie: (0114) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 I INDUSTRIE Belader/bijrijder m/v voor van Gansewinkel, een toonaangevende onderne ming op het gebied van afvalinzameling. De werkzaam heden bestaan uit het inzamelen van huishoudelijk en bedrijfsafval. Hiervoor bent u representatief en gemoti veerd en beheerst u de Nederlandse taal goed. Bent u enkele dagen per week beschikbaar? Dan kunt u direct beginnen. Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 Vakantiekrachten m/v voor een bedrijf in Goes. De werkzaamheden bestaan uit het opvouwen en sorteren van bedrijfskleding en lin nengoed. Je kunt de gehele vakantieperiode aan de slag. Ben je beschikbaar en goed gemotiveerd? Reageer dan snel! Informatie: (0113) 25 25 05, Miriam Bezuyen Goes, Piet Heinstraat 3 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor een bedrijf in Zeeuws Vlaanderen. U werkt in fabrieken en kantoren, bent beschikbaar vanaf half juli en wilt een aantal dagen in de week aan de slag. Hiervoor bent u een echte aanpakken Informatie: (01 15) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 TECHNIEK Technisch medewerkers m/v voor bedrijven in Noord- en Zuid-Beveland. Er zijn diverse mogelijkheden op het gebied van elektrotech niek, installatietechniek, lassen, draaien en bankwerken. Hebt u de juiste opleiding en relevante ervaring? Kom dan vrijblijvend langs! Ook voor vakantiewerk in de techniek zijn er een aantal leuke banen. Informatie: (01 13) 25 25 05, Kees Houtepen Goes, Piet Heinstraat 3 Metaalbewerkers m/v voor een bedrijf in Yerseke. De werkzaamheden bestaan uit contructiewerk, sleutelwerk, laswerk en eventueel plaatwerk. Hiervoor hebt u een relevante LTS/MTS- oplelding en een gezonde werklust èn ervaring. Deze interessante banen beginnen vanaf week 29 en lopen door tijdens de vakantieperiode. Informatie: (0113) 25 25 05, Kees Houtepen Goes, Piet Heinstraat 3 MTS 'er Bouwkunde m/v voor een nieuw bedrijf in Axel. De werkzaamheden bestaan uit het opzetten van een dealer-netwerk in Zuid-West Nederland. Hiervoor bent u een pionier en hebt u goede commerciële contacten. Bovendien bent u bereid om te reizen en kunt u zelfstandig werken. Deze baan is voor lange tijd. Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg Postbus 8004, 4330 EA Middelburg Telefoon 0118-654000* Telefax 0118-654001 De Zeeuwse Bibliotheek is de groot ste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaange vende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare biblio theek in Middelburg, is de wetenschap pelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinci ale Bibliotheekcentrale. Als multime diaal kennis- en cultuurcentrum biedt de Zeeuwse Bibliotheek naast infor matie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele eve nementen. De Zeeuwe Bibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen en particu lieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen. Bij de afdeling automatisering ontstaat de vacature van: SYSTEEMBEHEERDER (M/V) voor minimaal 32 en maximaal 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Kandidaten worden verzocht om in de sollicitatiebrief aan te geven voor welk aantal uren per week men in aanmerking wenst te komen. FUNCTIE-INFORMATIE: - beheer en onderhoud van systeem- en applicatie-programmatuur; - bestandsbeheer; - ondersteuning van gebruikers; - in-en externe contacten; - vervangen van collega's bij afwezigheid; - bij toerbeurt verrichten van operator- en standby dienst; - diversen. FUNCTIEPROFIEL: - relevante HBO-opleiding; - kennis en ervaring met besturingssystemen (Windows 95, Unix en Novell); - enige kennis van programmering in M(umps) strekt tot aanbeveling; kennis van en ervaring in het gebruik van VUBIS strekt tot aanbeveling; - accuratesse; - klantgerichte instelling; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - communicatieve vaardigheden; - in het bezit van rijbewijs; - flexibel inzetbaar. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 3.279,15 respectievelijk 3.689,- (schaal 7, aanloopniveau) tot maximaal 4.512,95 respectievelijk 5.077, - (schaal 8, functieniveau) bruto per maand bij een 32-urige respectievelijk 36-urige werkweek. Beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van et nische minderheden. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen uitdruk kelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de afdeling automatisering, de heer P.J. Aarssen, telefoon: 0118-654302. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 1 juli 1998 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/98/06/01 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BIG BOSS-B0UWMARKT OOSTBURG Wegens uitbreiding hebben wij plaats voor een gemotiveerde, professioneel ingestelde Een afd. verantwoordelijke bij Big Boss krijgt na een inwerkperiode het beheer over eigen afdelingen in de Bouwmarkt. De werkzaamheden rich ten zich o.a. op bestellen, prijzen, inruimen, presentatie, voorlichting, verkoop, leidinggeven en administratie Functie-eisen: Opleiding Mavo, Havo, MTS-niveau Enthousiasme en inzet met leidinggevende capaciteiten Ervaring in het Doe-het-Zelfbedrijt Leeftijd tussen 20 en 35 jaar Wanneer een zeer afwisselende baan, in een snelgroeien de branche u aanspreekt en u graag met mensen omgaat, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Big Boss Bouwmarkt BV, Industrieweg 10, 4501 PM Oostburg, afdeling personeelszaken, tel. 0117-452613. St. Willibrordcollege Goes Katholieke scholengemeenschap voor MAVO, HAVO en VWO vraagt voor het schooljaar 1998-1999: een docent Nederlands m/v Ie of 2e graads voor 18 lessen een docent Levensbeschouwing m/v 2e graads voor 19 lessen een Technisch Onderwijs Assistent Natuurkunde m/v voor 15 klokuren per week Ook vrouwen met een technische vooropleiding worden nadrukkelijk uitgeno digd te solliciteren. Van onze medewerkers wordt verwacht dat zij vanuit een positieve instelling t.o.v. het katholiek onderwijs op enthousiaste wijze een bijdrage leveren aan de onderwijs- en vormingsdoelen van de school. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 26 juni richten aan de rector van het St. Willibrordcollege. dhr. F. C. van der Knaap, Fruitlaan 3, 4462 EP Goes. Tel.: 0113-227363 Overslagbedrijf De Everingen B.V. Voor ons kraanschip "Sinulia" zijn wij op korte termijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voorde functie van De "Sinulia" heeft een twee personen tellende bemanning en is werkzaam als losschip in de regio Zeeland en enkele Belgische bestemmingen. Functie-eisen - Ervaring als kraanmachinist (hydraulische kraan) - Minimaal een geldig dienstboekje voor de functie van matroos - Ervaring met de bediening bobcat strekt tot aanbeveling Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u zowel schriftelijk als mondeling sol liciteren bij Overslagbedrijf De Everingen BV, t.a.v. Mevr. M. van Broeck, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. Tel. (0115)- 680220. Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Technisch Lts'ers Elektro. Bent u net klaar met uw its- Elektro en gemotiveerd om aan het werkte gaan? Dan heeft Vedior een leuke baan voor u. Als u ver der wilt leren zijn er bij dit bedrijf ook goede mo gelijkheden. Info: Pim Zandee. Algemeen Heftruckchauffeurs. Wij zijn op zoek naar ge motiveerde heftruckchauffeurs die in het bezit zijn van een certificaat voor het verrichten van werk zaamheden in de omgeving van Goes. Het werk is voor langere tijd. Info: Martine van Gemert. Machine-operator. Wij zoeken een leerling ma chine-operator. Heeft u enige technische achter grond? Reageer dan snel. Het betreft een vacature voor langere tijd. Info: Martine van Gemert. Magazijnmedewerkers. Voor de zomervakantie zijn wij op zoek naar 2 gemotiveerde magazijn medewerkers voor het verrichten van werkzaam heden in de nacht. Het betreft werk in de omge ving van Goes. Bent u 18 jaar of ouder? Reageer dan snel. Info: Martine van Gemert. Vakantiemedewerkers. Heeft u binnenkort va kantie en wilt u graag wat bijverdienen? Wij heb ben veel werk voor gemotiveerde vakantie medewerkers. U kunt altijd even langskomen voor een inschrijving, maar neem dan wel uw legitima tiebewijs, uw SoFi-nummer en uw bank-/giro- nummer mee. Info: Wendy Utermark. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Telefoon: (0113) 223220.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 40