controller i 'oedhart MACHINIST hijskranen ynamisch e allround timmerlieden Parttime studeren om fulltime te functioneren voor Personeel Arbeid MILJONAIR WORDEN... VERKOPER 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI 1991 Tankstation Exploitatie Mij ZEELAND BV is op zoek naar een (m/v): STATIONSMANAGER voor Tankstation-Videotheek 'de Baar' te Goes Werkzaamheden: De manager is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op het tankstation. Administratieve, coördinerende en logistieke taken behoren tot het takenpakket. De manager geeft leiding aan 11 medewerkers. Het betreft een fulltime functie van 38 uur per week. Uw profiel: U bent in staal zelfstandig te functioneren en neemt graag verantwoording. U durft doelstellingen te formuleren en werkt graag probleemoplossend. U bent klantgericht, commercieel, stressbestendig en weet medewerkers te motiveren. U bent bereid de intern aangeboden opleidingen en cursussen te volgen. Overige eisen: Minimaal niveau meao/mbo; kennis van moderne computerprogrammatuur (Windows 95. Excel. Word) en bij voorkeur enige jaren ervaring in de detailhandel. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voldoet u aan bovenstaande profiel? Stuur dan voor zaterdag 27 juni een sollicitatie brief met curriculum vitae en recente pasfoto naar: T. E. M. Zeeland B.V., Postbus 37, 4460 AA Goes t.a.v. de heer R, Mareels, Manager Personeel en Organisatie. Tel. info 0113-233227. Nijverheids weg 6, 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13. 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment b.v. is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofd zakelijk voor de industriële koeltechniek. Het moederbedrijf met 150 werknemers is gevestigd te Sint-Maar tensdijk, op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast hebben wij een nevenvestiging in Tsjechië met 25 mensen en een verkoopkantoor in Groot-Brittannië. Onze afzet heeft plaats in ongeveer 35 landen, over de hele wereld verdeeld. In verband met een herschikking van functies op de afdeling admini stratie. zijn wij op zoek naar een: Wat houdt uw functie onder meer in: u wordt eindverantwoordelijk voor de financiële- en bedrijfsadmi nistratie. inclusief de administratie van de Tsjechische dochter onderneming; u draagt zorg voor tijdige en adequate tussentijdse rapportages aan directie en commissarissen, alsmede voor de concept-jaarrekening ter voorbereiding op de accountantscontrole; u analyseert het cijfermateriaal ten behoeve van het management op de verschillende niveau's; u neemt initiatieven ter optimalisering van de administratieve pro cedures. Wat heeft u Goedhart te bieden: u heeft een opleiding op academisch of HBO-niveau (financieel/bedrijfseconomisch); u heeft leidinggevende ervaring en voldoende teamgeest; u heeft een goede kennis van vreemde talen, met name Engels en Duits; u heeft een gedegen automatiseringskennis en -ervaring; u bent niet ouder dan 35 jaar; u heeft voldoende geduld en doorzettingsvermogen. Wat heeft Goedhart u te bieden: Wij bieden u een groeifunctie bij een dynamisch internationaal bedrijf met een leidinggevende positie in haar branche. Wij bieden u voldoende mogelijkheden om uw capaciteiten ten volle te benut ten. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstem ming met de zwaarte van de functie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment b.v., Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk, t.a.v. dhr. M. Smits. Voor eventuele informatie betreffende de functie-inhoud, kunt u tele fonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantoor uren bereikbaar is onder telefoonnumer 0166-665665. basisschool Het Vlot voor protvchr./rooms-kath. onderwijs Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Rooms-Katholiek Basisonderwijs te Vlissingen, vraagt voor haar school m.i.v. het nieuwe schooljaar 1998/'99 een ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor de bovenbouw. Hei belreft een functie per 1 september 1998 met een volledige benoemingsomvang. Het Vlot is een levendige school met - 14 groepen - ongeveer 360 leerlingen -• - drie locaties - een enthousiast team - positief meedenkende en meewerkende ouders. Wij zoeken voor het team van deze school een collega die - bewust kiest voor hel Christelijk onderwijs - op enthousiaste wijze met kinderen wil werken - specialisatie en/of ervaring in de bovenbouw heeft - mede structuur wil bieden aan onze leerlingen - zich wil inzetten voor het computeronderwijs - een flexibele instelling heeft - over goede communicatieve vaardigheden beschikt Bij gelijk gebleken geschiktheid gaat gezien de teamsamenstelling de voorkeur uit naar een man. 'Deze benoeming geldt voor onbepaalde tijd met inachtneming van de wettelijk toegestane proef tijd. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen (vanaf maandag 22 juni) met de directeur van de school, de heer S. F Gideonse, tel.: 0118-412208/412991 (school) of 0118-611940 (privé). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot en met 29 juni richten aan het bestuur, p/a mevrouw M. J. Kloosterboer-Dijkstra. Offenbachlaan 34.4384 ME Vlissingen In ruim 45 Vroom Dreesmann warenhuizen, maar ook daarbuiten, bevinden zich La Place restaurants. De La Place keten groeit gestaag en is toonaangevend waar het om de kwaliteit van het aanbod gaat. Er worden uitsluitend verse producten gebruikt die recht streeks afkomstig zijn van de veiling, de visafslag, de markt of van het veld. Een La Place restaurant bestaat uit drie afdelingen: Hartig, Zoet en Service. Deze afdelingen worden geleid door het afdelingshoofd, geassisteerd door de 1e medewerker. Wij zoeken sterk gemotiveerde mannen en vrouwen die in een team kunnen werken. Kwaliteitsbeheersing, medewerkers fulltime m/v service en collegialiteit zijn voor jou essentiële begrippen. Wil je deze baan goed vervullen, dan zijn leidinggevende kwaliteiten en stressbestendigheid on ontbeerlijk. Daarnaast zijn eigenschappen als ondernemingslust, een commerciële instelling, gastvrijheid, productkennis en gevoel voor detail zeer gewenst. Je bent tussen de 18 en 30 jaar en je hebt een diploma MHS/MBO of een gelijkwaardige opleiding. We bieden een zeer intensief opleidingsprogramma, een prima salaris, gunstige werktijden, uitste kende arbeidsvoorwaarden met een eigen CAO en korting op aankopen in alle warenhuizen. Het gaat hier om een echte door- groeifunctie met grote carrièremogelijk heden. Na gebleken geschiktheid bestaat dan ook de mogelijkheid om opgenomen te worden in een managementtrainings programma van ruim 1,5 jaar voor de functie van afdelingshoofd en restaurant manager. Als je aan bovengenoemde eisen voldoet en gemotiveerd bent om van deze baan een succes te maken, stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. o.v.v. '1e medewerker La Place', aan: Vroom Dreesmann Warenhuizen B.V., Productgroep Horeca/Food, Postbus 8226, 3503 RE Utrecht. Wanneer je eerst meer informatie wilt, kun je bellen met de Productgroep Food/Horeca op maandag 22 juni en op dinsdag 23 juni, telefoon nummer (030) 285 57 01 Vroom Dreesmann CHRIS HOONDERT LOON-KRAAN-VERHUURBEDRIJF V.O.F. vraagt voor spoedige indiensttreding Sollicitatie te richten aan: CHRIS HOONDERT Werrilaan 77 4453 VL 's-Heerenhoek, tel. 0113-351489 <0 cy jÏilJBAL RIJN TIMMERWERKEN Opalstraat 8 - 4421 LL Kapelle zoekt voor diverse projecten in Zuid-West Nederland Telefoon 0113-344477 U zorgt dat uw collega's met net zoveel plezier hun werk doen Medewerker proces ondersteuning/ financiële sturing m/v Een persoonlijke benadering staat voorop bij Rabobank Noord- Beveland. Bankieren blijft gewoon mensenwerk. Maar het is wel zo makkelijk als daarbij gebruik gemaakt kan worden van de modernste automatiserings systemen. Sterker nog. een optima le procesinrichting is van levens belang voor de bank. Als medewerker procesondersteu ning/financiële sturing heeft u. samenwerkend in een klein team, dan ook een veeleisende, interes sante baan. Naast uw technische belangstelling is het tevens van belang dat u interesse toont hoe een ieder beter en prettiger kan werken. Uw kracht is dat u daarover op een heldere manier aan uw collega's uitleg kunt geven. Uw functie is een samenbundeling van diverse laken. Van het oplossen van opera tionele problemen tot het verzorgen van uitwijkmogelijkheden. Van het bijwerken van diverse financiële administraties tot het maken van controleverslagen. U opereert vrij zelfstandig waarbij u uiteraard de vaste procedures binnen de bank volgtEr is veel ruimte om initiatieven te nemen voor verbetering of verhoging van de efficiency. Risico's en knelpun ten signaleert u tijdig, zodat maatregelen genomen kunnen worden. Kortom, u spant zich steeds in om optimale werkomstan digheden te creëren. Met als uitein delijk doel: de best denkbare dienstverlening voor zowel onze klanten als ook voor de collega's. U heeft naast een opleiding op hbo- niveau, bijvoorbeeld Heao-Be. affiniteit met automatisering, u gaat secuur en efficiënt met infor matie om en bent analytisch. U spreekt en schrijft helder en begrijpelijk. De Rabobank biedt uitstekende faciliteiten om uw vakkennis verder te verbreden en te verdiepen. Rabobank Noord - Beveland Daarmee ligt er een mooie uit gangspositie voor verdere groei Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dc heer H.M.G. Gelisscn. Manager Bedrijfsvoering, telefoon 0113-372555. Stuur uw sollicitatie met c.v. naar Rabobank Noord-Beveland. t.a.v. dhr H.M.G. Gelissen. Postbus 3. 4493 ZG Kamperland. Arbeidsmarktpolitiek/ Personeelbeleid parttime mbo-hbo opleiding Arbeidsmarktpolitiek/Personeelbeleid (AP/PB) cursusplaatsen: Tilburg- Sittard De opleiding richt zich op: medewerkers afdeling P O; •functionarissen arbeidsbemiddeling (arbeidsvoorziening en uitzendbureau); leidinggevenden; OR-leden en leden van medezeggenschapsorganen. De 3-jarige mbo- en de 2-jarige hbo-opleiding AP/PB vormen een gedegen basis vooreen carrière op uitvoerend, respectievelijk beleidsadviserend niveau. Beide studies zijn in hoge mate afgestemd op de praktijksituatie van de student. Daarom is vanaf het tweede jaar mbo minimaal een halftime functie/stage verplicht. Toelating tot het eerste mbo-jaar is mogelijk met diploma MAVO of gelijkwaardig, tot het 2e of 3e mbo-jaar afhankelijk van opleiding en ervaring. Toelating tot het hbo: diploma mbo AP/PB of een hbo- c.q. universitaire opleiding en minimaal 2 jaar relevante praktijkervaring. Lesdagen: De opleiding start eind augustus 1998 en omvat één lesdag per week op een werkdag van 14.00 tot 20.30 uur of op een zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Voor verdere informatie of een afspraak voor een toelatingsgesprek kunt u bellen: (013) 539 41 88 539 41 80 of (046) 459 96 00. U kunt ook schrijven naar AP/PB, St. Josephstraat 135, 5017 GG Tilburg. De mbo-opleiding leidt binnen de kwalificatiestructuur van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs (WEB) op tot het diploma Sociaal Juridisch Medewerker Arbeidsvoorziening en Personeelswerk. Fontys Hogescholen bestaat uit Hogeschool Eindhoven, Hogescholen Katholieke Leergangen, Hogeschool Venlo, Pedagogische Hogeschool Eindhoven en Pedagogisch Technische Hogeschool Nederland. ie wil aanpakken, is bij ons aan het goede adres, i Van den Boom Uitzendbureaus heeft werk voor je of zoekt 't. En reken maar dat we ons best doen. Voor jou èn voor onze opdrachtgevers. Immers, alleen als ieder- j een tevreden is, doen we ons werk goed. Je kunt altijd j langskomen om je in te laten schrijven. Als je nu 40 uur via Van den Boom aan de slag gaat, ontvang je gratis een 1/5 Staatslot. Laat je daarom nu bij ons inschrijven voor een leuke (vakantie)baan. Dat kan op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur en ook op zaterdagen van 11.00 tot 15.00 uur. Onder de eerste 10 inschrijvingen wordt een aantal radio/cd spelers verloot. Dat werkt voor iedereen Terneuzen Stadhuisplein 45 tel. (0115) 64 26 00 Van den Boom Uitzendbureaus heeft ook vestigingen in: Best Bladel Boxtel Breda Dongen Eindhoven Helmond 's-Hertogenbosch Kaatsheuvel Roosendaal Tilburg Uden Valkenswaard Veghel Veldhoven Waalwijk AUTOSCHADE DEALER SCHADE ASSOCIATIE Wegens een structurele toename in het werk aanbod hebben wij per direkt plaats voor: ERVAREN AUTOSPUITERl VOORBEWERKER De nieuwe man zal in teamverband gaan werken, hij kan zelfstandig voorbewerken, kleur maken en afspuiten. Ben jij geïnteresseerd bel of schrijf dan naar: Autoschade D.S.A. bv Van Doornestraat 114462 EX Goes Telefoon 0113-223549 Personeel-H Garage Vervaet Mercedes-Benz en Mitsubishi-dealer in Zeeuws Vlaanderen wil graag op korte termijn in contact komen met: m/v Functie: Verkoop van personen- en bedrijfswagens. Contacten onderhouden met groothandel voor inkoop en verkoop van gebruikte wagens. Bemiddeling met particulieren voor in- en verkoop. Ondersteuning verkoop bij onze filialen. Profiel: - Minimale opleidingseisen: MBO-niveau. - Goede omgangsvormen en communicatieve vaardigheden. - Ervaring met commerciële werkzaamheden. - Autoliefhebber. - Enthousiast en bereid zich in te spannen. Indien bovenstaande u aanspreekt, richt dan uw schrifte lijke sollicitatie met uw CV aan mijn privéadres. Uw sollicitatie zullen wij vertrouwelijk behandelen. Richard-P. Vervaet, Eglantiersweg 7, 4571 SM Axel. Vacature De Stichting Peuterspeelzalen Goes omval 10 peu terspeelzalen gelocaliseerd in Goes en de omringen de gemeenten. Op de Peuterspeelzaal Het Arendsnest te 's-Heer Arendskerke zoeken wij per 1 september 1998 een PEUTERLEIDSTER voor 2 dagdelen per week Teven zoeken wij INVALKRACHTEN op basis van een 0-uren contract De invalkrachten zijn in geval van ziekte e.d. inzet baar op alle peuterspeelzalen. Voor beide functies vragen wij een kindgerichte opleiding. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen metde secretaris van de SPG, Mw. 1. F. Vliegenthart-lsaak, tel.: 0115-251417. Uw sollicitatie kunt u voor 1 juli 1998 richten aan:j Stichting Peuterspeelzalen Goes, t.a.v. Mw. 1. F. Vliegenthart-lsaak. postbus 2265, 4460 MG GOES.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 38