personeel lb01nGEN Laat je maar uitleg er zo bij aan hum team O) Tn c W rk Ts nee Coopers &Lybrand SERVICEMONTEUR Hz Hz^ CrCCI CF CcD CFÜ DYD TT E W CQ> 0YI Cd) U zoekt de risico's tot op de bodem uit Talent voor Teamwork MEAO ers BA en HEAO'ers BE (z.e-s) Hulp bij ADV-vervanging en invallen in de bovenbouw uitzendbureau HTS-avondopleiding Mechatronica Bezoek de informatieavond 30 juni 1998 over de Westerscheldetunnel TUNN 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI 1998 2 Verzekeringsadviseur m/v Zakelijke klanten hebben op diverse terreinen behoefte aan financieel advies. Daarom gaan we bij Rabobank Borsele-Oost een samen werking in de breedte met hen aan. Met als doel een langetermijnrelatie. Bij zo'n persoonlijke aanpak wordt het contact in eerste instantie einder- houden door een relatiebeheerder, die het hele scala aan financiële producten overziet. Wanneer echter het onderwerp verzekeringen ter sprake komt, zal hij vaak een specialist van de bank bij de zaken betrekken. Als verzekeringsadviseur werkt u dus voor een groot aantal zakelijke klanten. Veelal relaties in het midden- en grootbedrijf die te maken hebben met risico's die om maatwerk oplossingen vragen. In nauw overleg met de relatie beheerder, als degene die de klant door en door kent, inventariseert u de risico's en weet u een overtuigend verzekeringsadvies uit te brengen. Uw specialistische kennis en erva ring integreert u moeiteloos in een allfinanz-aanpak. Door een actieve, initiatiefrijke opstelling weet u con crete verkoopresultaten te boeken. De afhandeling en schadebemidde ling zijn bij u in goede handen. Het uitbouwen van het aandeel dat onze bank in de zakelijke verzeke- ringsmarkt heeft, is een opdracht die aansluit bij uw eigen ambities. Binnen de bank draagt u uw verze keringskennis actief uit. Collega's kunnen met hun eventuele vragen altijd bij u terecht. Omgekeerd kunt ook u rekenen op collegiale ondersteuning. Als basis voor deze functie denken we aan een hbo-denk-en-werk- niveau en vaktechnische opleidingen zoals Assurantie-B of -A. Om uw kennis up-to-date te houden beschikt u bij de Rabobank over prima faciliteiten. We gaan ervan uit dat u actief wilt investeren in uw eigen professionaliteit. Rabobank Borsele-Oost Als een van Nederlands grootste werkgevers biedt de Rabobank uiteraard interessante doorgroei mogelijkheden. Deze worden nog verder vergroot door de dynamiek in de markt en in de organisatie. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.H. Otto, directeur, telefoon (0113) 317 500. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Borsele-Oost, t.a.v. de heer C.H. Otto, Postbus 7, 4430 AA Y-Gravenpolder. Je bent een jonge MEAO'er BA of HEAO'er BE en je overweegt je carrière te starten in accountancy. Je oriënteert je terdege, om zö de beste werkgever te kiezen. Daarom dagen we je bij Coopers Lybrand uit om nu te bellen met één van onze accountants. Zij kennen onze business assurance praktijk en cultuur door en door. Bel daarom 0800 - 0067 en je wordt direct door verbonden. Vraag wat je weten wilt. Bijvoorbeeld over jouw rol in het team op onze kantoren in Bergen op Zoom en Middelburg. Of stuur direct een sollicitatiebrief en c.v. naar Leo Versluys, manager personeelszaken rayon Zuid. Solutions for Business Coopers Lybrand N V. is lid van Coopers Lybrand International, een in Zwitserland gevestigde Verein met beperkte aansprakelijkheid. Coopers Lybrand N.V., Pettelaarpark 100, Postbus 70050, 5201 DZ Den Bosch. E-mail: recruitment_team@nl.coopers.com Internet: www.nl.coopers.com Bouwbedrijf L. M. Schrijver Zoekt met spoed een vakbekwame CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Enige kennis van AutoCad en Kalculatiepakket is een pre Bouwkundig en organisatorisch inzicht is gewenst. Degenen die afgestudeerd zijn kunnen ook mee solliciteren! Informatie en/of sollicitatiebrief: Bouwbedrijf L. M. Schrijver Provincialeweg 28-30 4431 NB "s-Gravenpolder Privé: 0113 -313325 Bedrijf: 0113-311527 ZEEUWSE ELEKTRO SERVICE B.V. is met meer dan 50 werknemers één van de grootste elektro technische service-bedrijven van Zuid-Nederland. De organisatie verricht voor particulieren, winkelketens en importeurs reparaties aan huishoudelijke apparatuur. Wij zoeken voor onze buitendienst een voor het aan huis repareren van witgoed-apparaten zoals: koelkasten, wasmachines, magnetrons etc. Wij vragen: opleiding MTS-elektrotechniek leeftijd 20-30 jaar klantgerichte instelling enthousiasme, inzet en stressbestendigheid Bent u geïnteresseerd in deze baan met volop toekomstmogelijkheden, stuur dan binnen 14 dagen een brief met uw persoonlijke gegevens en werkervaring naar: ZES GOES B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 64 4460 AB Goes Hogeschoolt Zeeland Scholing,Training en Onderzoek Jarenlang heb je lesgegeven in de onderbouw en nu word je gevraagd om in te vallen voor een zieke collega, of moet je ADV-vervanging doen. Tegen je ervaring met onder bouw groepen kan niemand op, maar met de bovenbouw is dat toch wel even anders. Je ziet er enorm tegenop. Deze cursus probeert je in een paar bijeenkomsten bij te praten over 'de bovenbouw'. Na afloop heb je je bagage uitgebreid met diverse mogelijkheden om adequater les te geven in de bovenbouw. De cursus is verspreid over 7 bijeenkomsten van elk 2,5 uur. De cursus start in: Vlissingen 17 september, 19.00 - 21.30 uur Terneuzen 24 september, 14.00 -16.30 uur Zierikzee 14 september, 19.00 -21.30 uur Contactpersoon Hogeschool Zeeland: Henk Drayer Nadere informatie: Telefoon 01 18 - 489151 FaxOI 18 - 489155 HZ-Transfer, Edisonweg 4 postbus 364,4380 AJ Vlissingen Hogeschool Zeeland Mosselsorteerders/ zakkennaaiers m/v Hl Voor een periode van 14 weken zoeken wij gemotiveerde krachten die niet bang zijn hun handen uit de mouwen te steken. Productiemedewerkers m/v l^B Over enkele weken begint de campagne weer bij een groenteverwerkend bedrijf in Baarland. Wij zoeken nog gemotiveerde krachten die enkele maan den willen werken en flink wat bij willen verdienen! Administrateur m/v Voor een bedrijf in Yerseke zoeken wij een ervaren administrateur voor het verzorgen van de gehele financiële administratie. Opleiding HEAO-BE, SPD of gelijkwaardig. Per direct beginnen. Receptioniste/telefoniste m/v Wij zoeken een fulltime receptioniste/telefo nist. Je hebt ervaring met soortgelijk werk en je bent per direct beschikbaar. Het betreft een baan voor een aantal weken! Elektriciens/monteurs/ loodgieters m/v Voor verschillende projecten zoeken wij nog gemotiveerde krachten met ervaring! Timmerman m/v ■■i Voor het bouwen van een boerenschuur zoeken wij een ervaren timmerman. Aankomend opticiens m/v Heb jij net een opleiding met exacte vakken pakket afgerond en wil jij graag een interne opleiding volgen voor opticien. Je kunt leren en werken tege lijk! Montagemedewerkers m/v Hoeft u LTS-bouwtechnieken gedaan'? Heeft u ervaring met kunststofkozijnen'? Wij hebben een baan voor langere tijd. West wal 7, 4461 CM Goes, Telefoon 01/3-23 09 76, Fax 0113-21 39 93 Voor MTS-ers Elektrotechniek Werktuigbouwkunde Start in september 1998. De volgende avondopleiding begint in september 2001. Interesse? 19.00- 21.30 uur Locatie: Hogeschool Zeeland Edisonweg 4, Vlissingen Informatie: 01 18- 489246 E-mail: wboterm@mail.HZeeland.nl Hogeschoolj^VZeeland De NV Westerscheldetunnel nodigt u uit voor een informatieavond over de plannen van de Westerscheldetunnel. Maandag 22 juni staat het Goese Lyceum in de v. Dusseldorpstraat 78 in Goes om 19.30 uur open voor iedereen. Op deze avond wordt uitleg gege ven over alle aspecten van de Westerscheldetunnel. Er is voldoende tijd gereserveerd voor persoonlijke vragen. Alle aspecten zoals landschappe lijke inpassing, grondverwerving, wegen, uitvoering en ontwerp komen aan de orde. Heeft u nog vragen bel dan naar de Westerscheldetunnel telefoonnummer 0113 - 27 84 80 WESTERSCHELDE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 34