O cc Vakantie Recreatie LU LU Z (O LU Q. R O zeeuws NST1TUUT \y% voor u zorg I WELZIJN CULTUUR Muskusrattenbestrijder m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden Thuiszorg Walcheren medewerker commerciële binnendienst m/v ^ZATERDAG 20 JUNI 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 KWALITEITSMEDEWERKER m/v fulltime Gebr. Verduijn's Suikerwerkenfabriek B.V. te Breskens, dochteronderneming van Van Melle N.V., produceert en verkoopt een uitgebreid assortiment harde, gevulde en kauwbare snoepjes en wijngums. Daarbij beschikken wij over productievestigingen in Breskens en Oosterhout (N-B). In een grote variëteit aan verpakkingsvormen worden onze producten over de gehele wereld gedistribueerd. Ons bedrijf neemt een belangrijke positie in op de markt. Flexibiliteit, kwaliteit en inzet van onze medewerkers bepalen voor een groot gedeelte ons succes Op korte termijn bestaat er behoefte aan een kwaliteitsmedewerker M/V. De functionaris draagt bij aan productontwikkeling en verbetering van de product kwaliteit en/of productiewijzen. Tevens is de functionaris belast met de intergratie van de HACCP-richtlijnen binnen het kwaliteitssysteem. De functionaris rapporteert direct aan het Hoofd Kwaliteitsdienst. De werkzaamheden vinden plaats in Breskens (Zeeuws-Vlaanderen). Taken en verantwoordelijkheden optimaliseren en mede uitvoeren van HACCP-richtlijnen up to date houden van grond- en hulpstoffen, productspecificaties mede ontwikkelen van kwaliteitssystemen binnen aangegeven kaders verzamelen en vastleggen van onderzoeksinformatie (meetresultaten) en deze analyseren verrichten van onderzoek naar verbetering van product en resp. producteigenschappen (smaak, hardheid, houdbaarheid, enz.) vervaardigen van proefseries en assisteren bij fabrieksproeven Profiel van de geschikte kandidaat HBO werk- en denkniveau (bv. HAS levensmiddelentechnologie) bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring opgedaan in een productieomgeving kennis HACCP-richtlijnen en warenwettelijke eisen sterk ontwikkelde analytische en pragmatische vaardigheden zelfstandige werker met doorzettingsvermogen uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden beheersing van de Engelse en bij voorkeur Duitse taal enige affiniteit met de streek Zeeuws-Vlaanderen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Eichhom, huidige functionaris of mevrouw R.Van Lierde, Hoofd Kwaliteitsdienst. Beiden zijn telefonisch te bereiken op telefoonnummer 0117-389688. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven voor 3 juli a.s. sturen naar Gebr. Verduijn's Suikerwerkenfabriek B.V., Postbus 10, 4510 AA, Breskens, t.a.v. de heer C.N.J.M. de Gooyer, P&O-functionaris. Sinds 1 januari 1998 is SCOOP, Zeeuws instituut voor zorg, wel zijn en cultuur, actief. Hierin zijn de provinciale taken van voor heen elf instellingen voor minderheden, emancipatie, jeugd- en jongerenwerk, maatschappelijk active- ringswerk alsmede (jeugd)zorg en cul- Jfjjjjgggjjim tuur ondergebracht. De taken van de organisatie richten zich vooral op ontwikkeling, innovatie, signalering en kwaliteitsverbetering van het uitvoerend werk. Wegens uitbreiding van taken zoeken wij op korte termijn contact met kandidaten voor de functie van AUTOMATISERINGSMEDEWERK(ST)ER De omvang van deze vacante functie is minimaal 18 en maximaal 22 uur per week. Uw taak is het operationeel hebben en houden van het netwerk. Het verstrekken van infor matie over de (on)mogelijkheden van het systeem behoort hier ook toe. Het kunnen ont wikkelen van gerichte applicaties strekt ot aanbeveling. Tot slot adviseert u het sectorhoofd over de praktische toepassing van automatisering bin nen de organisatie en over de uitbreiding en vervanging van de hard- en software. Hierbij maakt u uiteraard gebruik van uw eigen ervaringen en uw opgedane kennis over vaktech nische ontwikkelingen. Wij zoeken personen die inventiviteit koppelen aan een dienstverlenende opstelling. Voor deze functie kan een MTS-informatica of vergelijkbare opleiding niet worden gemist. Kennis en ervaring met Intranetware 4.11 zijn voor deze functie van belang, terwijl ervaring in een soortgelijke functie uitdrukkelijk een pre is. Wij bieden een salaris aan dat, afhankelijk van capaciteiten en ervaring, maximaal 5.077,- bruto per maand (op basis van 36 uur) bedraagt (norm 01.04.1998) en een arbeidsvoorwaardenpakket waarin onder andere het ABP-pensioenpakket en de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn opgenomen. Informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren telefonisch inwinnen bij de heer D. Janse, hoofd sector Middelen Ondersteuning Stichting SCOOP, telefoon (0118) 682500. Heeft u belangstelling voor deze functie en u meent aan de gestelde eisen te kunnen vol doen dan kunt u uw kandidatuur stellen door middel van een sollicitatiebrief met vermelding van vacaturenummer 98/03 op de enveloppe en deze brief vóór 1 juli 1998 zenden aan de directeur van SCOOP, de heer D. J. van den Bout, Postbus 407, 4330 AK Middelburg. henk&ingrid van derkooij sieraden horloges design Binnen ons team is plaats voor een enthousiaste PARTTIME MEDEWERKER m/v Gemiddeld 3 dagdelen per week, waar onder regelmatig zaterdagmiddag, Ervaring in ons vak is wenselijk. Belangstellenden kunnen hun geschreven sollicitatie, binnen 2 weken, sturen naar: henk&ingrid van derkooij Wolstraat 193,4381 GR Vlissingen vraagt op korte termijn een Regionaal Indicatie Orgaan Oosterschelderegio (RI0) INDICATIE-ADVISEUR voor 20 uur per week (loket Kapelle) waarbij ondersteuning geboden wordt aan de overige loketten van het RIO Het RIO beoordeelt momenteel de hulpvragen op het gebied van Thuiszorg en (tijdelijke) opname in Verpleeg- en Verzor gingshuis, vanaf mei jongstleden werkt men met een gemeen telijke loketstructuur. Plaats in de organisatie De indicatie-adviseur verricht zijn werkzaamheden onder ver antwoordelijkheid van het RIO. Taken Uitvoering geven aan alle facetten van brede, geïntegreerde in dicatiestelling op het terrein van wonen, welzijn en zorg. Hulpaanvraag-analyse. rapportage, mdicatieadvisering ern - beoordeling gelden hierbij ais kernbegrippen voor een profes sionele taakuitoefening. Functie-eisen Gezien samenstelling van het team zoeken wij iemand met een verpleegkundige achtergrond op HBO-niveau. Zij/hij beschikt over analytisch vermogen, goede sociale vaar digheden en een klantgerichte instelling. Kennis als intaker in de intra- en extra-murale zorg en op het gebied van de integrale indicatiestelling strekt tot aanbeveling. Geboden wordt (Voorlopig) arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg Een honorering van 3.464,00 t/m 4.818,00 per maand bij een fulltime dienstverband. Uw schriftelijke reactie, onder vermelding "sollicitatie" op de enveloppe, kunt u binnen 10 dagen sturen aan: RIO Ooster- schelde, Postbus 12, 4460 AA Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden, geves tigd in Goes, zorgt met bijna 400 mede werkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelands wegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlakte water en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Water beheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkom geving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelij ke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie in de beloning. Functie-informatie De muskusrattenbestrijder voert de werk zaamheden uit onder de functionele lei ding van de rayonambtenaar. De opleiding tot muskusrattenbestrijder duurt ongeveer zes maanden en zal plaatsvinden onder leiding van de rayonambtenaar, eventueel bijgestaan door andere bestrijders. De muskusrattenbestrijder heeft o.m. de volgende taken: -opsporen en bestrijden van muskusratten: -plaatsen, leeghalen en onderhouden van vangmiddelen: -ter plekke begraven en/of verantwoord afvoeren van kadavers; -ontwikkelen, vervaardigen en repareren van vangmiddelen en het onderhouden (vac. nr. 98/9). Bij de afdeling Muskusrattenbestrijding van de sector Wegen is een vacature voor een muskusrattenbestrijder. De afdeling heeft als taak het bestrijden van muskusratten in de gehele provincie Zeeland. De afdeling staat onder leiding van een afdelingshoofd en is opgedeeld in dertien vanggebieden, te weten zes gebieden boven de Westerschelde en zeven gebieden beneden de Westerschelde. Het totale gebied wordt gecoördineerd door een rayonambtenaar. van materialen ten behoeve van de be- strijdingstaak; -bijhouden van ontwikkelingen op het gebied van landinrichting en natuur bescherming; -bijhouden van en rapporteren aan de rayonambtenaar van de vangstgegevens en de bestede uren; -verstrekken van gegevens uit het vang gebied m.b.t. populatiewaarnemingen: -afhandelen van klachten/meldingen van ingelanden en deze informeren over de ondernomen acties. Functie-eisen -opleiding op LBO-niveau (technisch i agrarisch); -een praktisch inzicht in- en aantoon bare belangstelling voor de natuur; -bekendheid met de werkzaamheden in het kader van fau nabeheer van land- en tuinbouw en van het beheer en onderhoud van dijken en waterlopen; -goede contactuele eigenschappen; -zelfstandig en klantgericht kunnen werken; -goede lichamelijke conditie; -in bezit van rijbewijs B of BE: -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het (vang)gebied westelijk Zeeuws- Vlaanderen. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanioopniveau 3 (min. 2.656.- en max. 3.637.- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is vooralsnog schaal 4 (min. ƒ2.711,- max. 3.834,- bruto per maand). Het niveau van de functie wordt binnen kort in het kader van een functiewaarde ring nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toe gespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interpro vinciale ziektekostenregeling (IZR). Informatie Informatie over de functie 98/9 kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het afdelingshoofd Muskusrattenbestrijding, de heer M.C. Geuze (telefoon 0113-241354) of de heer P. Maljaars. plaatsvervangend afdelingshoofd (telefoon 0113-241389). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie. Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt nier op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. U houdt van mensen, u bent ondernemend, een doener en u zoekt werk dat bij u past? Aarzel niet, maar solliciteer! Thuiszorg Walcheren zoekt zo spoedig mogelijk enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: 1. Thuishulp A (m/v) In deze functie verricht u huishoudelijk werk bij zorgvragers die het nodig hebben. Uw vooropleiding is op LBO-niveau. U heeft een gezonde dosis verstand, een flexibele opstelling en u denkt en handelt klantgericht. 2. Verzorgingshulp B (m/v) Naast huishoudelijk werk verricht u in deze functie beperkte verzorgende taken, zoals enige persoonsgerichte lichamelijke verzorging en de opvang van kinderen. U heeft een diploma helpende (MDGO-vz kort of OVDB) of het diploma inrichtingsassistente. Flexibiliteit, doorzettingsvermogen, zelfstandigheid en klantgerichtheid zijn ook in deze functie belangrijke eigenschappen. 3. Verzorgende C (m/v) Deze functie richt zich naast beperkte huishoudelijke taken voornamelijk op verzorgende taken, zoals persoonsgerichte lichamelijke verzorging en huishoudelijke ziekenverzoring. Ook de opvang, verzorging en begeleiding van kinderen behoort tot uw taken. U heeft een diploma verzorgende of ziekenverzorgende of u bent hiervoor studerend. Ook u beschikt over de bij functie 1 en 2 genoemde kwaliteiten. De vacatures gelden voor de rayons Vlissingen, Middelburg en Veere. Verschillende contractvormen aangepast aan uw mogelijkheden zijn bespreekbaar. Tevens biedt Thuiszorg Walcheren eventueel doorgroeimogelijkheden door middel van interne cursussen. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn volgens de CAO Thuiszorg: Thuishulp A max 19,13 bruto per uur Verzorgingshulp B max 20,92 bruto per uur Verzorgende C max 22,08 bruto per uur Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw I. Muizelaar, mevrouw C. Boeije of de heer W. van Waas, rayonconsulenten P&O, tel. (0118) 684000. Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van het functienummer kunt u richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Thuiszorg Walcheren staat voor: een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Wijkverpleging Gezinsverzorging Ouder en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Intensieve Thuiszorg Gespecialiseerde Gezinsverzorging Uitleen, verhuur eri verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Zeeland Alphahulpverlening Zwangerschapsgym e Thuiszorg Walcheren heeft ruim 26.000 donateurs. Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 Ftecyfeed B.V. in Nieuwdorp is een jonge, snelgroeiende organisa tie, welke deel uitmaakt van het Watco concern, Watco neeml op de nationale en Internationale afvalinzameling- en verwerkings- markt een vooraanstaande positie in. Sinds 1996 verwerkt Recyfeed op professionele en betrouwbare wijze verpakte en onverpakte organische restproducten van o.a. supermarktketens en levensmiddelenindustrie tot kwalitatief hoogwaardige vloeibare veevoederproducten. Sinds enkele maanden hebben we een nieuwe fabriek in Vlissingen-Oost in gebruik geno men met moderne, kantoor-, productie- en opslagfaciliteiten Door de sterke groei is Recyfeed nu op zoek naar kandidaten voor de functie van Omgeving De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de afdeling Inkoop welke bestaat uit drie personen. Deze afdeling is belast met de marketing, acquisitie en acceptatie van de goe deren. Samen met een collega in de binnendienst lever je interne ondersteuning aan de Account manager. Werkzaamheden In deze functie word je verantwoordelijk voor alle interne processen die verband houden met de verwerving en contractering van nieuwe toeleveranciers. Hieronder vallen het opstellen van marketingplannen, het uitvoeren van marktonderzoeken, het inventariseren en aanboren van nieuwe markten, het presenteren van marktprognoses en marketingver- slagen. Tevens verzorg je, samen met je collega's, promotionele activiteiten waaronder reclame, public relations. Het onderhouden van contacten met (potentiële) toeleveranciers, het uitbrengen van offer tes, het stroomlijnen van informatie-uitwisseling tussen (potentiële) toeleveranciers en Recyfeed en het intern verstrekken van aanvoergegevens vormen een belangrijk deel van je taak. Tevens ben je verantwoordelijk voor het verder opbouwen en onderhouden van een bestand van klanten en prospects op grond van productspecificaties, kwaliteitseisen, kos tenoverwegingen en leveringsvoorwaarden en het aanleggen en onderhouden van inkoop- en productdossiers. Functie-eisen en -vaardigheden Voor deze uitdagende functie zijn we op zoek naar iemand met een pioniersmentaliteit en een commerciële, klantvriendelijke en initiatiefrijke instelling. Je hebt minimaal een afge ronde HBO-opleiding in een commerciële richting. Je hebt enkele jaren ervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. Affiniteit of ervaring in de levensmiddelenindustrie is een pre. Naast een goede spreekvaardigheid in de Engelse, Franse en Duitse taal heb je ervaring in het opstellen van offertes en het voeren van commerciële correspondentie. Je bent stressbestendig en gewend om nauwkeurig, netjes en accuraat te werken. Als je jezelf herkent in de bovenstaande functie en zin hebt om de overstap te maken naar dit jonge, dynamische bedrijf met een informele werksfeer, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen je sollcitatiebrief met motivatie en CV naar: Recyfeed B.V afa'. P&O, Postbus 114455 SX Nieuwdorp. Heb je nog vragen, dan kun je ook bellen met Mw. R. Koopmans, manager P&O, tel.nr. 0113-672714 Gerichte testen kunnen deel uitmaken van de selecieprocedure. RDP Vakantie Recreatie is Nederlands groot ste dagbladcombinatie. Met een betaalde oplage van ruim 1.600.000 exemplaren, goed voor een bereik van 4.1 miljoen reislustige Nederlanders Voor informatie en reserveringen: Advertentiecombinatie van 37 Regionale Dagbladen. Tel.: 0725196596, Fax 0725196484

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 11