Werk/ T neef DOUWE EGBERTS NEDERLAND ZOEKT EEN ENTHOUSIASTE, ONDERNEMENDE JUNIOR WINKEL ACCOUNTMANAGER tempo-team v, telefonist(e)/ receptionist(e) WERK(T) VOOR JOU! middelburg ons - 653133 ~ir randstad uitzendbureau Ervaren timmerman Provincie Zeeland 12 culturele adviseurs (m/v) ZATERDAG 13 JUNI 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 Stadsdrukkerij De Vey Mestdagh is één van de snelst- groeiende grafische bedrijven in Zeeland. Met een team van tien medewerkers kunnen wij dan ook in hoog tempo veel werk verzetten. Als eerste in Zeeland is Stadsdrukkerij De Vey Mestdagh gestart met het vervaardigen van digitaal (Full Color) drukwerk in kleine oplagen. Hiervoor is in 1997 een DTP-studio ingericht met de modernste printapparatuur zoals grootformaat plot ters, A2-belichters, digitale drukpersen, scanners etc. Daarnaast zijn er zes werkstations waar op diverse platforms (PC, Mac, Unix) gewerkt wordt aan de vormgeving van alle soorten grafische communicatie. Op korte termijn hebben wij versterking nodig van een goede, ervaren DTP'er m/v die vindt dat hij of zij genoeg potentie heeft om op termijn uit te groeien tot hoofd van de DTP-studio. Uiteraard beheers je de nodige programma's en heb je aantoonbare werkervaring. Naast een goede werk omgeving en fijne collega's bieden wij je een goed, stimulerend salaris en uitstekende secundaire voorzie ningen. Stuur bij interesse binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie een brief met CV. Heb je vragen, dan kun je uiteraard bellen naar Martin van der Louw of Jan Marinissen. Wij kijken uit naar je reactie. Vlissingen Studio: Coosje Buskenstraat 155 Tel.: (0118)440300 Fax: 440310 Drukkerij: Industrieweg 13 Tel.: (0118)440555 Fax: 440556 Postadres: Postbus 5104, 4380 KC Voor ons nieuwe kantoor aan de Scheldestraat zoe ken wij een - met middelbare opleiding - goede telefoonstem - bereid tot het volgen van een assurantie opleiding - fulltime - kennis/ervaring met automatisering. Uw sollicitatie kunt u richten aan: AKZ Verzekeringen Scheldestraat 59, 4382 LX Vlissingen Tel. 0118-418969. Behalve Douwe Egberts zijn Pickwick, Van Nelle, Lassie, Kanis Gunnink en Natrena andere bekende merken van Douwe Egberts Nederland, een werk maatschappij van Sara Lee DE Het zijn merken met leidende posities in de markt. Om onze voorsprong te behouden en verder uit te bouwen, zijn we voortdurend gericht op nieuwe producten, nieuwe markten en nieuwe methoden. Dat vraagt het nodige van onze mensen. Teamwork bijvoorbeeld. Maar ook: het dragen van verantwoor delijkheid. Betrokkenheid bij het behalen van doelstellingen en resultaten, op elk niveau in onze organisatie. Net zoals het streven naar de hoogste kwaliteit en de meeste efficiency. Die betrokkenheid zorgt voor een werkomgeving waar iedereen het beste uit zichzelf haalt. Waar mensen kansen voor de onderneming en dus voor zichzelf kunnen creëren. De positie op het schap Als junior winkel accountmanager vertegenwoordigt u de productgroep warme dranken, rijst, koude dranken en suikervervangers bij supermarkten in de regio Zuidwest-Nederland. Uw doel: het "top of mind" houden van onze producten, oftewel het ver sterken van ons marktaandeel op winkelniveau. U bouwt met winkeliers relaties op, speelt in op de commerciële mogelijkheden, adviseert over de presentatie van producten in het schap en bege leidt introducties en andere instore activiteiten (merchandising). Op basis van het accountplan en het formulebeleid ontwikkelt u de actieplannen, stelt u de doelstellingen vast en plant u uw werk zaamheden. U rapporteert over uw activiteiten en resultaten aan de regio salesmanager. Er zijn goede doorgroeimogelijkheden. Gedrevenheid, ondernemersgeest Dit is een enerverende baan, in een markt waarin de concurrentie hevig is en waarin kritisch wordt gekeken naar de winstbijdrage en functionaliteit van producten. Bovendien moeten producten op korte termijn al succes hebben. Daarom moet u een goed ontwikkeld gevoel bezitten voor marketing, het formulebeleid van winkels en instore merchandi sing. Daarnaast moet u beslist beschikken over ondernemersgeest, een actieve opstelling, alert heid, overtuigingskracht, gedrevenheid en creativiteit. Uw opleiding ligt minimaal op MBO- mveau en u hebt al enige ervaring in een commer ciële (buitendienst)functie. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar Douwe Egberts Nederland B.V., ter attentie van Anja Maassen van den Brink, afdeling Personeel Organisatie, postbus 2, 3500 AC Utrecht. Als u eerst meer wilt weten, kunt u contact met haar opnemen, telefoon (030) 297 25 64. Werken bij Douwe Egberts Nederland, werken voor grote merken. ^|f 1 Sara Lee DE is onderdeel van Sara Lee Corporation in de Verenigde Staten, een internationale groep van bedrijven die hoogwaardige merkartikelen ontwikkelt, produceert en op de markt brengt. De activiteiten zijn ondergebracht in twee divisies: "Coffee Grocery" en "Household Body Care". Daarnaast is Sara Lee DE actief op het gebied van direct selling, rechtstreekse verkoop aan de consument. JOB SUPPORT U1TZENDBUR0 KOERIER Wij hebben een aantal banen op de weg. Voor chauffeurs met een B-rijbe- wljs en chauffeurs die beschikken over een BCE-rijbewIjs. TECHNISCHE JONGE MANNEN Gemotiveerde jonge medewerkers voor de vakantie en/of voor langere tijd kun nen aan de slag bij verschillende bedrij- HAVENMEDEWERKERS Het is druk in de haven! Dus iedereen die van aanpakken houdt is van harte welkom om zich bij ons in te komen schrijven. VERKOOP DETAILHANDEL Voor een aantal winkels zijn wij op zoek naar medewerkers. Het betreft fulltime en parttime functies voor alle leeftij den. HORECAMEDEWERKERS Over heel Walcheren hebben wij uiteen lopende vacatures in de horeca, voor mensen die van aanpakken weten. Ervaring in de horeca is mooi meegenomen maar niet noodzakelijk. COMMERCIEEL TALENT Commerciële persoonlijkheid met een flexibele werkinstelllng, die de Zeeuwse markt gaat bewerken. OPPERMAN Wij zoeken een ervaren grondwerker of een jonge opperman. Bij voorkeur in het bezig van eigen v Het betreft hier onder andere werk zaamheden voor een project in België. OPERATORS Wij zoeken handige mannen met ver stand van onder andere mechanica. Het betreft vacatures in dag- en ploegen dienst bij een aantal bedrijven in Vllssingen-Oost. Eigen vervoer is 'n pré kijk voor de laatste vacatures op internet: www.job-support.nl Vacatures op Omroep Zeeland (TT 514) m/v [Randstad heeft volop vacatures. Kijk voor een dagelijks wisselend overzicht op teletekst pagina 514 van Omroep Zeeland. Informatie bij Riana van de Guchte, tel. (0118) 41 02 88. Vlissingen, Badhuisstraat 50. ADMINISTRATIEF Flexibele Vestigingscoördinator m/v Voor een jachtmakelaardij in de omgeving van Goes zoeken wij flexibele, stressbestendige vestigingscoördinator. De werkzaamheden bestaan onder meer uit telefoonbehandeling, ontvangst van klanten, voeren van de correspondentie en het verzorgen van de interne communicatie. U heeft een middelbare opleiding en bent vertrouwd met WordPerfect en Word. Vormen stressbestendigheid, gedrevenheid, inzicht en representativiteit uw profiel. Dan bent u de aangewezen persoon om de spil van dit bedrijf te worden. Informatie bij Sung van't Veer. tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b Medewerker Crediteurenadministratie m/v Voor een aannemingsbedrijf in de omgeving van Goes zoeken wij een medewerker voor de crediteurenadministratie. De werkzaam heden bestaan uit het verwerken van urenlijsten, voorraadregis- tratie, het invoeren van facturen en telefoonbehandeling. U heeft een middelbare opleiding genoten en enige ervaring in een verge lijkbare functie opgedaan. U bent bekend met het programma Enact en zoekt een fulltime baan voor onbepaalde tijd. Interesse? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Juridisch adviseur m/v In de aanbieding! Uitdagende adviesfunctie op juridische gebied bij een bedrijf in Middelburg. Het betreft een fulltime baan voor 6 maanden! Heb jij een HBO-opleiding (bijv. HEAO-mer), ben je Per direct beschikbaar en heb je geen echte vakantieplannen, 'eageer dan snel! De inhoud van de functie is het adviseren van ondernemers op breed juridisch gebied. Naast de gevraagde opleiding is het ook noodzakelijk een dienstverlenende instelling een sterke persoonlijkheid te hebben èn communicatief vaardig representatief te zijn. Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Reislustige IT-consultant m/v Zie jij graag wat van Nederland en België èn vind je het leuk om al jouw automatiseringskennis over te dragen aan anderen? Lees deze advertentie dan aandachtig door! Voor een IT-consultancy bedrijf zijn wij op zoek naar een IT-consultant, die bedrijven in de recreatieve sector adviseert over automatisering. Daarbij onder handel je ook met leveranciers en leid je gebruikers op Heb je een HTS-diploma, de TU afgerond en/of heel veel verstand van automa tisering? Reageer dan snel! Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Systeembeheerder m/v Per direct zijn wij op zoek naar een systeembeheerder. Je moet kunnen werken met Novell en het liefst ook met UNIX en Windows NT. Je verhelpt storingen, installeert en beheert netwerken, schrijft programma's en instrueert gebruikers. Opleiding is niet van belang! Het betreft een FT baan, bij goed functioneren kan een contract volgen! Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. EEQQ3Z33Q3S Doortastende secretaresse m/v Voor een van onze relaties in de omgeving van Terneuzen zijn wij op zoek naar een secretaresse. In deze baan kunt u zich ontplooien, het betreft namelijk een nieuw op te zetten bedrijf. De baan is fulltime en voor lange tijd. Wij verwachten dat u over een relevante opleiding beschikt, kennis heeft van hedendaagse computerprogramma's en over een goede beheersing van de Duitse taal beschikt. Spreekt bovenstaande u aan, neem dan contact met ons op voor meer informatie. Graag tot ziens! Informatie bij Rick Bouwens, tel. (0115) 61 44 88, Terneuzen, Herengracht 9. Fysiotherapeuten m/v Voor fysiotherapiepraktijken in Middelburg en Vlissingen zijn wij op zoek naar enthousiaste fysiotherapeuten die willen waarnemen tijdens de zomermaanden. Bent u een geintresseerde fysiothe rapeute)? Neemt u dan snel contact op met ons! Informatie bij Anne-Marie Zuidgeest, tel. (0113) 21 21 51, Goes, Spiegelstraat van de 2 uitzendwerk in goede banen ALGEMEEN Inschrijfbus! Tempo-Team Uitzendbureau komt met de inschrijfbus naar Zeeuws Vlaanderen. De komende twee weken staat ons mobiele kantoor op verschillende plaatsen. Zo zijn wij op dinsdag 16 juni op de Groote Markt in Sluis van 10.30 tot 14.30 uur. En op 17 juni op het Oranjeplein in Breskens van 10.30 tot 14.30 uur. Op donderdag 18 juni staan we van 10.30 uur tot 14.30 uur op het Bijlokeplein in Axel. Kom binnen in ons rijdend kantoor om te infor meren naar uw mogelijkheden op de arbeidsmarkt.Wij helpen u graag op weg! Zoek je vakantiewerk? Dan ben je ook van harte welkom. Informatie: (01 15) 61 23 89, Natasja de Schoolmeester Terneuzen, Nieuwstraat 66 KANTOOR Q Telefonist/receptionist m/v voor een bedrijf in de omgeving van Goes. Je werkzaam heden bestaan o.a. uit het bedienen van de telefooncen trale, ontvangen van bezoekers, en het administratief ondersteunen van meerdere afdelingen. Hiervoor heb je relevante werkervaring, kun je geheel zelfstandig werken, heb je kennis van vreemde talen en ervaring met Windows 95. Het gaat om een fulltime baan. Informatie: (0113) 22 04 80, Judith Verstraeten Goes, Piet Heinstraat 3 Administratieve vakantie krachten m/v voor diverse bedrijven in de omgeving van Goes. Hiervoor heb je minimaal HAVO of ben je bezig met een MBO/HBO-opleiding Informatie: (0113) 22 04 80, Judith Verstraeten Goes, Piet Heinstraat 3 INDUSTRIE Productie-krachten m/v voor een bedrijf in de regio Hulst. Het werk bestaat uit sorteren en inleggen van producten in de machine. Daarbij doet u ook een gedeelte handwerk. Hiervoor hebt u relevante productie-ervaring en bent u een aan pakken Het werk is zowel voor heren als dames. Deze baan is in dagdienst Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 f MAGAZIIN EN TRANSPORT Heftruckchauffeur m/v Er zijn diverse mogelihkheden voor kandidaten met diploma, zowel voor lange als voor korte tijd. Ook kandi daten met aantoonbare rijervaring zijn welkom. Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 TECHNIEK Werkvoorbereider m/v voor een relatie in Hulst U kunt direct aan de slag en hebt bij voorkeur een diploma MTS-Bouwkunde. Kennis van AutoCAD-12/13 is vereist. Deze leuke baan is voor lange tijd Informatie: (01 14) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 Technisch verkoper m/v voor een bedrijf in de regio Hulst. Het werk bestaat uit het opzetten van een nieuw dealer-netwerk. Hiervoor hebt u een opleiding MTS-Bouwkunde en goede com municatieve vaardigheden. Bovendien bent u bereid te reizen voor deze baan voor lange tijd in dagdienst. Hebt u interesse? Reageer dan met uw cv. Informatie: (0114) 37 21 60, Linda van Straten Hulst, Korte Nieuwstraat 7-9 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Technisch Handelsbureau Vermaat B. V is een han delsonderneming die zich richt op de verkoop van machines, apparaten, motoren, aandrijvingen, gereedschappen en benodigdheden voor de bouw en metaalnijverheid. Binnenkort ontstaat op de afdeling maga zijn een vacature voor de functie van LOGISTIEK MEDEWERKER M/V voor het bezorgen van goederen bij cliënten en alle voorkomende werk zaamheden in het magazijn. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de directie van Technisch Handelsbureau Vermaat B.V., Postbus 8052, 4330 EB Middelburg. TECHNISCH HANDELSBUREAU B.V. Gevraagd: Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft in: - onderhoudswerkzaamheden - verbouwen - kleine nieuwbouw etc. Uw reactie z.s.m. naar Bouwbedrijf G.M. Breas en Zn. Marconistraat 10 4461 HH Goes Tel. 0113-216127 mm Schoonmaakmedewerkers m/v Voor diverse objecten in Goes en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveerde krachten. Directie-secretaresse m/v m Voor een aantal relaties in Zeeland zijn wij op zoek naar goede directiesecretaresses, computererva ring is vereist, kennis van talen is een pre (Leerling) elektromonteurs elektriciens m/v ■BB Voor verschillende projecten in Goes en Kamperland Administrateur m/v HH Voor een relatie in Yerseke zijn wij op zoek naar een HEAO-er of een SPD-er. Werkervaring is vereist. Adviseur m/v MB Voor het begeleiden en adviseren van startende ondernemers zijn wij op zoek naar een persoon met een juridische opleiding en ervaring op bv. een advieskantoor. Hovenier m/v ■■I Voor een bedrijf in Noord-Beveland zijn wij op zoek naar ervaren hoveniers met rijbewijs B of BE. De werkzaamheden zijn per direct. Productiemedewerkers m/v BH Voor een groenteverwerkend bedrijf in Baarland en een aantal mosselverwerkende bedrijven in Yerseke zijn wij op zoek naar bandmedewerkers, zakkennaaiers en algemeen medewerkers. We hebben werk voor het hele seizoen! Montagemedewerkers m/v ■H Voor een bedrijf in Goes zijn wij per direct op zoek naar handige mensen met LTS-bouwtechnieken voor het monteren en afwerken van kunststof kozij nen. Tevens zoeken wij voor een ander bedrijf een montagemedewerker voor monteren van onderdelen op dashboards. mm uitzendt ure a u Lctnge Gee re 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658. Vanaf heden zijn wij ook dagelijks geopend in Yerseke, van 10.00-14.00 uur op onze nieuwe vestiging aan de Korringaweg 29 te Yerseke. Hier kunt u terecht voor inschrijvingen en vra gen met betrekking tot productiewerk in de mosselen. Voor meer informatie over onze openstaande vacatures kunt u tijdens kantooruren contact opnemen. Tel.nr.: 0113-230976 Het Provinciaal bestuur van Zeeland heeft besloten tot de oprichting van een Raad voor de Cultuur Zeeland. De oprichting daarvan stoelt op de provinciale cultuur nota "Boven het Maaiveld". De Raad zal gevraagd of ongevraagd advies uitbren gen aan de Provincie Zeeland over de kwaliteit van het cultuurbeleid. In principe zal de Raad voor de Cultuur Zeeland in september 1998 van start gaan. Uw gemotiveerde, schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 30 juni 1998 opsturen naar: Gedeputeerde Staten Provincie Zeeland. Postbus 153, 4330 AD, Middelburg met in de linkerbo venhoek de vermelding "Raad voor de Cultuur Zeeland". De selectiecommissie zal aan de hand van de ingekomen brie ven aan het college van Gedeputeerde Staten een voordracht doen. Het college van Gedeputeerde Staten benoemt de nieuwe leden van de Raad voor de Cultuur Zeeland. De Provincie Zeeland zoekt voor de Raad voor de Cultuur Zeeland Er zijn zes aandachtsgebieden: amateurkunst (twee adviseurs) podiumkunsten inclusief dans en film (twee adviseurs) beeldende kunst, audiovisuele kunst, vormgeving en architectuur (twee advi seurs) media inclusief bibliotheekwerk en letteren (twee adviseurs) kunst- en cultuureducatie (twee adviseurs) cultureel erfgoed (twee adviseurs). Wij zoeken kandidaten die specifieke deskundigheid vaneen aantoonbare affini teit met één of meerdere aandachtsgebieden hebben, maar die ook geïnteres seerd zijn in het bredere culturele belang voor Zeeland, Bij voorkeur is de kandidaat niét betrokken bij culturele instellingen of initiatieven meteen subsidierelatie tot de Provincie Zeeland. De provincie acht het belangrijk dat de samenstelling van de Raad een afspiegeling vormt van de Zeeuwse sa menleving naar gesfaeftt, leeftijd en woonplaats. Uw taak is het deskundg ervonafhankelijk adviseren van dé Gedeputeerde Staten op het gebied van dekunst en cultuur. De Raad voor de Cultuur Zeeland belegt maximaal zes plenaée vergaderingen per jaar. Bovencfien kan de Raad ook ad hoe commissies instellen voor het uitbrengen van adviezen. Hierbij kun nen externe deskundigst betrokken worden. Wij bieden een rss-en verblijfskostenvergoeding conform de provinciale rege ling. Informatie Telefonische inlichtingen kuntu inwinnen bij de heer drs. J.A.J.A. van Aspert iel. 0118-6314 38.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 47