Bruse Boys pakt de 'dubbel' Vijfde titel op rij voor Noordgouwe Sterk optreden atlete Van Wijck Afscheid Van Tiggelhoven tussen de regenbuien door Peter de Booy op nieuwe motor naar zege in RES-trofee Ploeg uit Bruinisse verovert eerste Extra Nieuwsblad Trofee Stunt Kwiek-meisjes blijft uit op nationale titelstrijd volleybal uitslagen door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Publiek en spe lers ging massaal op de vlucht, acht minuten voor afloop van de finalewedstrijd om de Extra Nieuwsblad Trofee tussen Zierikzee en Bruse Boys. Geen hooligans. geen Mobiele Eenheid, geen rellen. Nee, de weergoden waren de grote boos doeners. De tussenstand, na 22 minuten voetbal werd - met 'dank' aan het onweer - uitge roepen tot eindstand. Bruse Boys klopte Zierikzee met 2-0 en werd de opvolger van SKN- WK, dat de laatste drie edities van hét voetbaltoernooi van Schouwen-Duiveland won. Daarmee werd Bruse Boys voor het eerst sinds jaren weer eens officieus kampioen van Schou wen-Duiveland. De nieuwe eer steklasser had zij n zinnen op het Meeste goals Van de Berge ZIERIKZEE - Tijdens de finale dag om de Extra Nieuwsblad Trofee werd Duiveland-speler André van de Berge gekroond tot topscorer van het toernooi. Hij scoorde in vier wedstrijden even zoveel doelpunten en ont ving een door een sporthuis uit Zierikzee geleverde waardeche- que. Tijdens de prijsuitreiking werd naast Van de Berge Bruse Boys speler Willem Webers als maker van vier treffers aangewezen. „Dat is niet zo, ik heb er maar drie gemaakt", aldus de sportie ve Webers die zijn prijs terug gaf. Voor Van de Berge is het al prachtig dat hij weer kan voet ballen. Begin 1998 werd hij ge troffen door een lichte hersen bloeding. Hij herstelde snel en maakte op het eind van de regu liere competitie zijn rentree. Nu ontving hij dus de prijs als top scorer van het. Extra Nieuws blad toernooi. Naast Van de Berge werd ook Niels van de Moezel in de bloemetjes gezet. De speler van ZSC'62 uit Scha- rendijke was in het seizoen 1997-1998 de meest productie ve speler van een standaardelf tal op Schouwen-Duiveland. Hij scoorde in totaal 21 keei: veroveren van de trofee gezet. Dat bleek al tijdens het toernooi maar zeker na afloop, toen de Boys de overwinning met veel plezier vierden. „Heeft die waarzegger in de oudejaarsbij- lage van de Zierikzeesche Nieuwsbode toch gelijk gehad", liet Jacob Muller zich ontvallen. Daarin viel destijds te lezen dat Bruse Boys in 1998 net de pro motie via de nacompetitie mist maar in juni de ZN-trofee wint. Het klopte bijna! Bruse Boys werd gewoon kampioen, dus geen promotie via de nacompe titie, en het toernooi onderging, vanwege de overname van de Zierikzeesche Nieuwsbode door de PZC/Wegener-Arcade, een, naamswijziging. Andere opzet De Extra Nieuwsblad Trofee kende dit jaar, in overleg met de twaalf deelnemende verenigin gen, een andere opzet. Geen wedstrijden meer gedurende het gehele seizoen, zoals in het verleden ook al eens gebeurde, maar alles in toemooivorm op één dag. De meeste trainers stonden er positief tegenover. „Dit is goed zo, gewoon op één dag spelen", vondRenesse-trai- ner Nico Kind. „Volgend jaar hetzelfde recept", sprak Bert Pentury van Zierikzee. En ook de trainer van Zonne- maire, Wim Kommer, was in zijn sas. „Dit is leuk zo, een blijver tje. Al heb ik weer moeten schooien om spelers." Zo keepte John van de Sande, de doelman van de enige ontbrekende voet balclub van het eiland, Dreischor, bij Zonnemaire. „Het gebaar van Bruse Boys in de poulewedstrijden vond ik gran dioos. Ik had maar tien man. toen begonnen zij ook gewoon maar met tien man. Klasse." Wanklanken Toch waren er ook wanklanken te horen. Kind ontdekte met Re- nesse mazen in het reglemen- tennet. „Een rare regel, die ver plichte wissel na een gele kaart. Dat wordt zomaar beslist tij dens de wedstrijddag. In de eer ste wedstrijd bij ons kreeg Leon Bakker geel, die mocht blijven staan. Bert van Keulen moest in de tweede wedstrijd na geel wel gewisseld worden." De kritiek die Ouwerkerk uitte op de organisatie was terecht. In door Peter Godrie NOORDGOUWE - Het eerste badmintonteam van Noordgou- we raakt maar niet verzadigd. Afgelopen weekeinde pakte het Drie medailles voor Roggeband ZEVENAAR - Delta Sport-atle- te Hermien Roggeband heeft za terdag twee zilveren medailles veroverd op het Nederlands baankainpioenschap voor vete ranen. In de categorie vrouwen 35 werd de atlete uit Dreischor tweede op de honderd meter in een persoonlijk record van 13.46 seconden. Op de vierhonderd meter werd Roggeband in een tijd van 1.04.18 minuut even eens tweede. Zondag voegde Roggeband nog een bidonzen medaille toe aan haar totaal, door in 28.39 derde te worden op de tweehonderd meter. Op het onderdeel ver springen kwam de Schouwse niet verder dan een achtste plaats met een afstand van 4.24 meter. Greetje Smit uit Kerkwerve slaagde er niet in haar titel op de achthonderd meter te prolonge ren. De atlete van Delta Sport werd in de categorie vrouwen 45 vierde in een tijd van 2.49.19. Eddy Smit werd bij de mannen 50 eveneens vierde door de 1500 meter af te leggen in 4.42.73. de poule won Zierikzee met 1-0 van ZSC. Zesdeklasser Ouwer kerk, als derde ingedeeld in die poule, speelde daarna met 0-0 gelijk tegen de derdeklasser. Strafschoppen, zo sprak het re glement, moesten de beslissing brengen. Maar het mag natuur lijk nooit en te nimmer zo zijn dat tien genomen strafschoppen kunnen leiden tot een einduit slag van 5-5, of in het geval van de wedstrijd Ouwerkerk-Zie- rikzee, tot 2-4 en de winnaar drie punten oplevert. In de laat ste wedstrijd trad Ouwerkerk aan tegen ZSC en won met 3-1. Trainer/speler Jakkoo Brou wer: „In die wedstrijd haalden wij alles uit de kast om tot twee doelpunten verschil te komen. Wij hebben gevoetbald op de ge dachte dat wij dan poulewin naar waren. Iedereen was er ka pot van." Dig Vleugel, voorzitter van de regiocommissie Schouwen- Duiveland, stond open voor kri tiek. ,„De reglementen zijn overgenomen uit dat van het vo rig j aar. Toen speelden we niet in poules. Er had natuurlijk moe ten staan dat eerst het aantal punten telt, dan het doelsaldo en dan het onderling resultaat. Het is jammer, maar we moeten het strak houden en volgens dit systeem handelen. Maar ko mend jaar moet dit anders." Ou- werkerkkocht er nu weinig voor en werd tweede in de poule, ach ter Zierikzee dat zich excuseer de bij Brouwers ploeg. Een spor tief gebaar. Het toernooi kende weinig sur prises SKNWK kwam met een verzwakt team aan de start en ging in de eerste partij op het hoofdveld onderuit tegen DFS, dat al eerder afscheid nam van tussenpaus André Wurth. Voor de titelverdediger, waar Wil- lemse als speler meedeed, was daarna nog slechts een bijrol weggelegd. DFS werd door de 4- 1 winst op MEVO poulewinnaar maar moest haar meerdere er kennen in Zierikzee. Het werd 0-1, door een doelpunt van Pe ter van Beveren. In de andere kruisfinale trof Bruse Boys WIK. WIK, dat in de poule twee maal met 1-0 won van Renesse en D'uiveland, had kansen tegen Bruse Boys. Het was Willem We bers die Bruse Boys op 0-1 zette, Elmar Verhage maakte daarna op schitterende wijze 1-1. Twin tig tellen voor het einde besliste Bru de wedstrijd. Simon Boog aards pass werd door Willemse afgerond. Droomfinale Voor velen was Zierikzee-Bruse Boys de droomfinale. Dat het verleden niet meer telde - on langs won Pentury's team vriendschappelijk met 6-0 - bleek wel. Zierikzee had in de eerste helft meer balbezit, een optisch overwicht, maar creërde zich geen enkele kans. Bruse Boys speelde haar favoriete spelletje en via een snel uitge voerde counter kwam het door Webers na tien minuten op 0-1. Zestig tellen later was de wed strijd beslist. De linksbenige Van Keulen ging op rechts voor bij Heikamp, zette voor en Wil lemse schoot bij de tweede paal de 0-2 achter Jacco van der Schee. Het verzet van Zierikzee was gebroken. „Het is toch ze ker wel mooi om te zien, dat spelletje van ons?," vroeg de winnende trainer zich af. Indien op de wijze zoals Bruse Boys het tegen Zierikzee uitvoerde luidt het antwoord 'ja'. Zierikzee kon leven met het verlies. Pentury: „Het gaat om het uitvoeren en benutten van de kansen. Bruse Boys was scherper en heeft te recht gewonnen." En dat laatste horen ze graag in Bruinisse. Noordgouvve 1, het kampioensteam van de recreatieve badminton- competitie, bestaat uit Paul van Burg en Leo Verseput (boven van links naar rechts) en Elien van Burg, Loe's Dekker en Elza Guist (on der van links naar rechts). foto Pi eter Honhoff door Klaas Verspoor DOETINCHEM - Op de finale dag van het Nederlands kampi oenschap volleybal voor meisjes A kwamen de Bruse meiden niet verder dan een gedeelde zeven de/achtste plaats. Trainer- /coach Dirk Verbeek was on danks alles een tevreden man. „We hebben zeker geen slecht figuur geslagen." Het verschil in kwaliteit tussen zeven van de acht teams op de fi naledag was gering. Slechts de latere kampioen, DOC uit Dwingelo, sprong eruit. Kwiek was ingedeeld in een poule met Piet Zoomers/Dynamo, Woer den en DOC. In de eerste partij tegen PZ/Dynamo was er spra ke van absolute gelijkheid. Kwiek won de eerste set met 17- 15. In de tweede set pakte Dyna mo een 0-6 voorsprong, kwam Kwiek sterk terug tot 13-9 en was de Bruse ploeg twee punten verwijderd van de zege. PZ/Dy namo won uiteindelijk met 15- 13 en speelde alsnog gelijk. De tweede wedstrijd speelde Kwiek tegen Woerden. De eerste set werd met 11-15 verloren, in de tweede kwam Kwiek met 0- 11 achter! Met 17-16 sleepte Kwiek alsnog de tweede set en het gelijkspel binnen. Tegen DOC kwam Kwiek er, getuige de setstanden 15-4 en 15-8, niet aan te pas. Kwiek eindigde op setpunten als vierde en laatste in de poule. Na de poulewedstrijden zou er om de eerste tot en met de vierde en om de vijfde tot en met de achtste plaats gespeeld worden. Verbeek: „De verliezersronde is niet meer gespeeld. Door het weer was de vochtigheidsgraad in de zaal te hoog. Er was te wei nig ventilatie, de vloer was te nat. Het werd te gevaarlijk." In onderling overleg tussen de coa ches werd besloten om de num mers tot vier gedeeld zevende- /achtste en de nummers drie gedeeld vijfde/zesde uit te roe pen. Voor Kwiek speelden Esther en Janita van Donge, Marinda Ko- le, Janneke en Angela de Waal, Crista van Kooten, Marije van der Sande, Marije Munter en Marian Jumelet en Esther Elen- baas. DOC klopte in de kruisfi nales Longa, Apollo uit Borne won van PZ/Dynamo. Ln de fi nale bleek het Dwingelose DOC te sterk voor Apollo. PZ/Dyna mo werd derde, Longa vierde, Woerden en Lython gedeeld vijfde/zesde, Kwiek en Trivoli gedeeld zevende/achtste. „Zelf hadden we graag wat hoger ge ëindigd maar ik heb er geen slecht gevoel van overgehou den. Het was een schitterende dag", besloot Verbeek. voor de vijfde achtereenvolgen de keer de hoofdprijs in de eer ste klasse van de recreatieve competitie op Schouwen-Dui veland. Het verschil met de nummer twee, Zierikzee, bedroeg na twaalf wedstrijden vijf punten. Als derde team in de eerste klas se eindigde het tweede team van Noordgouwe. De competitie in de tweede klasse was aanzienlijk span nender. ZSC en Space Shuttle 2 vergaarden allebei twintig pun ten. Omdat ZSC een beter saldo in wedstrijdpunten had, mocht de Scharendijkse formatie de beker in ontvangst nemen. DFS uit Burgh-Haamstede legde in de tweede klasse beslag op de derde plaats. Afscheid De recreatieve badmintoncom- petitie nam op de laatste dag van het seizoen 1997/1998 af scheid van Leo Dalebout, die zich de afgelopen jaren inzette om de competitie zo soepel mo gelijk te laten verlopen. Hij deed dit samen met Carolien van Riet. Zij is in de toekomst con tactpersoon voor de deelnemen de teams. Dit seizoen was voor de eerste keer dat de competitie twee klassen telde. De voorgaande jaren waren dat er steeds drie. Het bestuur hoopt dat zich na de zomer voldoende ploegen aan melden om weer een derde klas se te formeren. Zierikzee-speler Barry Hage (rechts) probeert een Bruse voetballer van het lijf te houden. Ruim verlies voor herenteam LTC Zierikzee OUDENBOSCH - Het eerste he renteam van LTC Zierikzee heeft zondag de tenniscompeti- tie in de derde klasse landelijk met een 6-0 nederlaag besloten. Geheel onlogisch was het ver lies niet omdat kampioen Oudenbosch de tegenstander heette. De mannen van de Zie- rikzeese ploeg verloren alle wedstrijden in twee sets. Ook invaller Jan-Willem de Coninck - hij speelde voor Camiel Folmer - kon geen potten breken. Dooi de nederlaag eindigt LTC Zie rikzee op de derde plaats. Het jeugdteam van de tennis vereniging boekte op de slotdag in de tweede klasse een prima overwinning op de Kooistee: 7- 1. Alleen Esmee Hogendoom moest de overwinning aan de ploeg uit Hellevoetsluis laten. Met Esther Goud ging Hogen doom in het meisjesdubbel tot het uiterste om de winst te beha len: 6-2 5-7 7-5. De Schouwse ploeg eindigt dooi de ruime zege op een tweede plaats, geen slechte notering voor de eilandelijke debutant. Op Johnny Quaak na heeft ie dereen te kennen gegeven vol gend jaar in de huidige samen stelling te willen blijven spelen. Groeiende interesse voor clubtitels tennis ZIERIKZEE/NIEUWERKERK - De belangstelling voor de clubkampioenschappen tennis bij LTC Zierikzee en TV Duive- land is wat groter dan vorig jaar. Beide verenigingen hebben zo'n drie weken uitgetrokken voor declubtitelstrijd. Dc Zierikzeese club heeft 223 wedstrijden op het programma staan en begint vandaag in alle categorieën (B, C, D1D2/E) met poule wedstrijden, die een uur duren. Vanaf de halve finales gaan de partijen over twee ge wonnen sets. Als alles volgens schema verloopt, zijn zaterdag 27 juni de finales op het Greve- lingenpark. Het Nieuwerkerkse TV Duive- land begon eind vorige week met de jaarlijkse kampioen schappen. Ook daarbij werken de deelnemers in drie klassen (B2/C1, C2/D1 en D2/E) groepspartijen af. In tegenstel ling tot het clubtoemooi in Zie rikzee zijn de finales in het gemengd dubbel op zondag 21 juni. De eindstrijden in het en kel- en dubbelspel staan voor zondag 28 juni gepland. foto Pieter Honhoff doorSjaakSinke GOES - Antoinette van Wijck uit Scharendijke bezorgde AV'56 zondagmiddag in Goes veel punten in de competitie wedstrijd voor B-junioren. Met de eerste plaats bij het discus werpen en de tweede plaats bij het kogelstoten was ze uitste kend op dreef. Van Wij ck is de laatst overgeble ven werpster uit de stal van werp trainer Bert de Jong. Eer der vertrokken Erwin Simpe laar en Maritza op 't Hof naar AV'34 in Apeldoorn. Overigens trainen beiden nog steeds onder de bezielende leiding van De Jong. Bij het discuswerpen legde Van Wijk meteen in de eerste worp de winnende afstand van 34 me ter en 96 centimeter vast, bijna acht meter verder dan de concu- rentie. Mar j oliën Monsieurs (Attila) verhinderde bij het ko gelstoten met 12 meter en 45 centimeter een tweede overwin ning voor Van Wijck die slechts veertig centimeter te kort kwam. De meisjes van AV'56 eindigden in de eindstand op de zesde plaats met 5348 punten en RK- HAV/De Wielingen op de acht ste plaats met 4730 punten. Een spelmoment in een duel tijdens de vijftiende uitgave van het wijkenkorfbal in Zierikzee. foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter Godrie ZIERIKZEE - Vijftien jaar zette ze zich in voor het wijkenkorfbaltoernooi, dat door de jaren heen één van de populairste sportevenementen op Schouwen-Duiveland is geworden. Bij de sluiting van het derde lustrum, zaterdag op sportpark Bannink, kondigde Ada van Tiggel hoven haar afscheid aan. „Ik vind het gewoon mooi genoeg geweest", sprak ze tamelijk onbe wogen, toen er net na de finale enige regen druppels vielen. Juist dat weer baarde Van Tiggelhoven de afge lopen week zorgen. Ze voelde de druk. „Ik werd gek van het weer. De eerste veertien dagen kijk ik niet meer naar de weerberichten." Met haar team moest Van Tiggelhoven zaterdag op de tweede en laatste dag beslissen of de finaleron de wel door zou gaan. Rond zeven uur, het aanvangstijdstip, pakten zich grote, donkere wolken samen boven het korfbalveld. Even werd gedacht aan afgelas ting, omdat er zaterdag al genoeg i'egen was ge vallen. Bovendien ging dat gepaard met on weer, niet bepaald prettig als je in een open veld moet sporten. Een lichtrandje aan de horizon deed de organisatie besluiten het toernooi te vervolgen. De wedstrijden werden ingekort en de finale werd vervroegd. Achteraf gezien een wijze beslissing, want alle partijen konden hierdoor worden gespeeld. Herhaling De eindstrijd ging tussen het favoriete Markt- zicht en Banjaard, een herhaling van de finale van 1997. Marktzicht bereikte de eindstrijd door in de ene finalepoule Missers, Fliereflui ters en The Well te verslaan en gelijk te spelen tegen Deurzakkers. Banjaard kwam in de an dere finalegroep tot winst tegen Gigantjes en Noordwelle en deelden de punten met Schou- wenduin en Da's een goeie. Net als vorig jaar had Marktzicht (Frans Kom mer, Patrick Roggeband, Angela Bakker, Bas de Koning, Camiel, Anouk en Miriam van Tig gelhoven en Sandra Evertse) een makkie aan Banjaard. In het finaleduel van een kwartier opende De Koning de score: 1-0. Door goals van Miriam van Tiggelhoven en twee van broer Camiel werd het 4-0. Pas bij deze stand kreeg Banjaard kans om een treffer te maken. Jarno Vermeulen miste echter een strafworp'. Deze speler maakte zijn fout goed door na de 5-0 van Niels Lodewijk de eer voor de verliezende ploeg te redden. Gekscherend Voor diepgaande analyses is bij het wijken korfbal nooit plaats, wel voor gekscherende opmerkingen. Kommer: „Het wordt gewen ning." Camiel Van Tiggelhoven: „We hebben meer tegenstand nodig." Roggeband, voetbal ler bij Zierikzee en met die ploeg na een beslis singswedstrijd tegen Breskens naar de derde klasse gepromoveerd, sloot de rij met: „Wat nou BreskensEven was de titel in het wij ken- korfbal belangrijker. Beste speler van het toernooi was Pascal Stoutjesdijk van Flierefluiters. Tot beste speelster werd Brenda Hallema van Buurtjes uitgeroepen. door Wim de Vos AXEL - Peter de Booy was za terdag oppermachtig in de vier de wedstrijd van de strijd om de RES-trofee hij de 250cc vrije- tijdrijders.DeZeeuws-Vlaamse motorcrosser beschikt sinds en kele weken over een nieuwe mo tor en daarmee blijkt hij te sterk te zijn voor de concurrentie. Eerder schreef De Booy met zijn nieuwe machine de derde wed strijd op zijn naam en zaterdag was hij tijdens de reeksen twee maal te sterk voor de rest van het deelnemersveld. De belangstelling voor deze wedstrijd was matig. In totaal kwamen er zaterdag slechts ze ventig crossers aan het start hek. Belangrijkste oorzaak daarvan was ongetwijfeld de enorme on weersbui die zaterdagmorgen Zeeuws-Vlaanderen en een groot deel van België trofDe or ganisatoren hadden overigens in dubio gestaan om de wed strijd af te gelasten, maar uit eindelijk werd besloten om toch van startte gaan. Berijdbaar „We hebben er hard aan ge werkt en het circuit toch nog be rijdbaar gekregen, maar blijk baar zijn toch een groot aantal rijders er vanuit gegaan dat de wedstrijd niet zou doorgaan. Het is jammer, maar achteraf bleek dat we goed konden rij den", aldus wedstrijdleider Jacq de Feijter na afloop. Door het geringe aantal deelne mers werd het wedstrijdpro gramma behoorlijk ingekort, waardoor de enorme onweers bui weinig of geen gevolgen had voor het verloop van de wed strijden. In verband met het aantal deel nemers werd zaterdag besloten om ook in de 250cc twee reeksen te laten verrijden in plaats van plaatsingsreeksen met finales, Voor Peter de Booy maakte hef niets uit. Badminton Schouwen-Duiveland. Recreatieve bad- mintoncompetitie 1997/1998. Eerste klasse: 1. Noordgouwe 1 22 punten (58- 14), 2. Zierikzee 17 (40-32), 3. Noordgou we 214 (42-30), 4. De Kriekell 2 (36-36), 5. Noorgouwe 3 11 (35-37), 6. DFS 2 6 (24- 28), 7. DFS 1 2 (17-55). Tweede klasse: 1. ZSC 20 (55-17),2. Space Shuttle 2 20 (53- 19), 3. DFS 315 (42-30), 4. Space Shuttle 1 14 (44-28), 5. Space Shuttle 3 8 (27-45), 6. Zonnemaire 4 (14-58), 7. Noordgouwe 4 3 (17-55). Korfbal Zierikzee. Wijkenkorfbal. Finaledag. Pou le 1: Marktzicht-Missers 4-0, Marktzicht- Flierefluiters 5-0, Marktzïcht-Deurzak- kers 3-3, Marktzicht-The Well 2-1, Missers-Flierefluiters 1-4, Missers-Deur zakkers 3-0, Missers-The Well 2-4, Fliere fluiters-Deurzakkers 1-2, Flierefluiters- The Well 2-0, Deurzakkers-The Well 2-2. Poule 2: Gigantjes-Banjaard 1-2, Gi- gantjes-Schouwenduin 0-0, Gigantjes- Noordwelle 0-4, Gigantjes-Da's een goeie 0-1, Banjaard-Schouwenduin 0-0, Banjaard-Noordwelle 2-1Banjaard-Da's een goeie 1-1, Schouwenduin-Noord- welle 2-0, Schouwenduin-Da' een goeie 0-0, Noordwelle-Da'seen goeie 1-1. Pou le 3: Buurtjes-ZF Duckies 3-1, Buurtjes- White Power Rangers 1-1, Buurtjes-Te genpartij 5-0, ZF Duckies-White Power Rangers 2-2, ZF Duckies-Tegenpartij 1-1, White Power Rangers-Tegenpartij 3-1. Finale: Marktzicht-Banjaard 5-1. Voetbal Zierikzee. Extra Nieuwsblad Trofee. Pou le 1SKNWK - DFS 1-2 (Vafa 0-1Hogen- stein 0-2, J. de Bruine 1-2), MEVO - SKN WK 2-2, SKNWK wns 3-5 (J. de Bruine 0- 1, Wijsman 1-1, Wijsman 1-2, R. de Brui ne 2-2. DFS - MEVO 4-1 (Vafa 1-0, Rouw2- 0, Bil 2-1, Hogenstein 3-1, Lansdorp 4-1! Poule 2: Zierikzee - ZSC 1-0 (Vogelzang 1 0), Ouwerkerk - Zierikzee 0-0 (Zierikzee wns 2-4), ZSC - Ouwerkerk 1-3 (J, Dorre man 1-0, Kenters 1-1, Hage 1-2, Brouwe' 1-3). Poule3: WIK-Renesse 1-0(Kort 1-0! Duiveland - WIK 0-1 (Verhage 0-1), Re nesse - Duiveland 3-0 (Willemse 1-0, Baf ker 2-0, De Jonge 3-0). Poule 4: Bruse Boys - Brouwershaven 1-0 (Webers 1-01 Zonnemaire - Bruse Boys 0-5 (Willemse 0-1, Th. van de Berge 0-2, Th. van de Ber ge 0-3, Van Keuien 0-4, Muller 0-5), Brou wershaven - Zonnemaire 3-0 (Lievense 1-0, Oosterhout 2-0, Smits 3-0). Tussen- ronde 9e-12e plaats: MEVO - ZSC 2-C (Van Gent 1-0, Heikamp 2-0), Duiveland Zonnemaire 7-2 (Van Dongen 0-1, Vande Berge 1-1, Van de Berge 2-1, Brekelmans 3-1, Dorst 4-1, Brekelmans 5-1, Van de: Maas 6-1, E. de Vlieger 6-2, Brekelmans 7-2), Tussenronde 5e-8e plaats: SKNWK - Ouwerkerk 5-0 (L. de Bruine 1-0, R. de Bruine2-0, DeJonge3-0, L. de Bruine4-0, Flikweert 5-0). Renesse - Brouwershaven 4-0 (Bakker 1-0, Bakker 2-0, De Jonge 3-0, Van Geesbergen 4-0). Tussenronde 1e- 4e plaats: DFS - Zierikzee 0-1 (Van Beve ren 0-1), WIK-Bruse Boys 1-2 (Webers 0- 1, Verhage 1-1, Willemse 1-2). Om 11e plaats: ZSC - Zonnemaire 6-1 (Klaasse- 1-0, Klaassen 2-0, J. Dorreman 3-0, Var Ast 3-1, Van Oeveren 4-1, Klaassen 5-1, Van Oeveren 6-1Om 9e plaats: MEVO Duiveland 2-3 (Van de Berge 0-1Stoute' 0-2, Van de Berge 0-3, Van der Wekken 1- 3, Wijsman 2-3). Om 7e plaats: Ouwe' kerk - Brouwershaven 2-0 (Hillebrand 1 0, Wijnen 2-0). Om 5e plaats: SKNWK Renesse 0-0, SKNWK wns 4-3. Om 3ï plaats: DFS - WIK 0-0, gestaakt wegens onweer. Finale: Zierikzee - Bruse BoysO 2 (Webers 0-1Willemse 0-2).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 28