Ook Zeeland plukt er de vruchten van! PERSONEEL Daar plukt de vruchten van! BEZORGERS/STERS ELEKTRO-MONTEUR BON KOM WERKEN BIJ DE PZC Gemeente Noord-Beveland sectiehoofd parkeerbeheer v/m 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 6 JUNI 1998 Univé heeft een kijk op verzekeren die past bij Zeeland. Praktischpersoonlijk en zonder overbodige franje. Een niet-zuinige dekking tegen zuinige premies. Want bij Univé draait het om de mensen, niet om de winst! Altijd een goed advies Univé steil prijs op persoonlijk contact. Daarom heeft Univé zo'n I50 Onderlinge-kantoren door het hele land. In Zeeland vindt u kantoren in Middelburg (Univé Zeeland) en Groede (O.B.M. Groede). Daar kunt u altijd binnenstappen om eens rustig over uw verzekeringen of hypotheek te praten. Want Univé weet hoe belangrijk een goed advies is. Daarom trekken wc daar alle tijd voor uit. Als u even belt met het kantoor bij u in de buurt, kunnen we ook een afspraak maken voor bij u thuis.. Zekerheid voor alles Univé biedt u zekerheid voor alles. Veel mensen hebben dat al ontdekt. Zoals de ruim 800.000 men sen die bij ons een aantrekkelijke ziektekostenverzekering (ziekenfonds of particulier) afgesloten hebben. Of de 500.000 automobilisten die met de Univé-sticker op hun achterruit rijden. En natuur lijk al die gezinnen die huis en haard bij Univé verzekerd hebben en zo kunnen rekenen op een uiterst snelle schadeafwikkeling. Ook hebben al velen gekozen voorde financiële zekerheid van Univé. in de voim van een studieverzekering, gezinsverzekering of verzekering voor een aanvullend pensioen. Extra korting op uw premie Omdat Univé zonder winstoogmerk werkt, zijn onze verzekeringen altijd prettig geprijsd. Maar zelfs op die lage premies kunt u via ons Premie Voordeel Plan nog Hink besparen. Hoe meer ver zekeringen u afsluit bij Univé. des te hoger wordt uw korting. Die kan oplopen tot maar liefst 15%! U bent van harte welkom! - Neem de proef op de som en beoordeel zelf onze service én onze premies. Slap eens bij ons binnen, of bel ons. U bent altijd welkom. Om uw vragen door te nemen, om uw verzekeringen precies af te stemmen op uw wensen, of vooreen vrijblijvende offerte voorde verzekeringen van uw keus. Univé Zeeland Molenwater 49. Middelburg, telefoon (0118) 62 96 55 O.B.M. Groede Voorstraat 16, Groede, telefoon (0117) 37 15 65 Gevraagd m.i.v. 1 september a.s. voor Renovatie en Nieuwbouw Ervaring vereist. Leeftijd 28-35 jaar. Sollicitaties richten aan: Dhr.-J.L. Reijnhout Reïjnhout Elektra B.V. Nieuwstraat 1-3 4417 AE Hans-weert. Tel. 0113-382589 V, PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT de uitgeverij provinciale zeeuwse courant b.v. is o.m. uitgeefster van het regionale dagblad pzc en een aantal huis-aan-huisbladen en ver spreider van diverse ochtend- en middagbladen. zeer regelmatig hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor leeftijd vanaf 15 jaar voor diverse wijken in geheel Zeeland. Indien u geïnteresseerd bent in een bezorgwijk, verzoeken wij u onderstaande bon volledig ingevuld aan ons terug te zenden. U kunt onderstaande bon ongefrankeerd, opsturen aan: pzc, antwoordnummer 123.4380 vb vlissingen. ia, ik heb interesse voor een bezorgwijk van de ochtendverspreiding dagelijks middagverspreiding dagelijks huis-aan-huisbladen folderverspreiding 3x per week Naam Adres Postcode Woonplaats Tel. Datum verzending Leeftijd: Bon opsturen aan: pzc antwoordnummer 123 4380 vb vlissingen (o.v.v. bezorging) De gemeente Noord-Beveland is ontstaan per 1 januari 1995 als gevolg van de samenvoeging van de gemeenten Kortgene en Wissenkerke. De nieuwe gemeente telt circa 6900 inwoners. Noord-Beveland is een aantrekkelijk woon- en werkgebied, waarbij ruimte, frisse lucht, strand en recreatieve voorzieningen trefwoorden zijn. De gemeentelijke organisatie bestaat - naast een stafbureau Personeel en Organisatie - uit 4 afde lingen, te weten Financiën, Algemene Zaken,-Welzijn en Grondgebied. Ruim 70 medewerkers zet ten zich binnen de organisatie in voor een optimale dienstverlening voor inwoners en relaties van de gemeente Noord-Beveland. In verband met uitbreiding van het aantal medewerkers op de afdeling Grondgebied zijn wij op zoek naar Medewerker Economische zaken en recreatie c.a. (m/v) Medewerker Bouw- en Woning toezicht Buitendienst (m/v) in een fulltime dienstbetrekking van 36 uren per week. in een fulltime dienstbetrekking van 36 uren per week. Functie-informatie: - Adviseren over en op onderdelen uitvoeren van het beleid op het gebied van volkshuisvesting en recre atie: - Adviseren inzake voorkomende privaatrechtelijke en bestuursrechtelijke aangelegenheden; - Adviseren en behandelen van verzoeken op het ge bied van grondzaken (waaronder gronduitgifte en - verwerving, huur, pacht, verhuur en verpachting), met uitzondering van de complexe vraagstukken; - Beheer en ontwikkeling Geoinformatie; - Voeren van secretariaat van de diverse werk- en overleggroepen en/of participeren daarin; - Assisteren bij de overige werkzaamheden van de af deling. Functie-eisen: - MBO-opleiding met specialisatie ruimtelijke ordening en planologie of een vergelijkbare opleiding: - Enige jaren ervaring; - Goede communicatieve vaardigheden. Voorts wordt een collegiale, flexibele en klantgerichte instelling naast een flinke dosis enthousiasme ver wacht. Salarisindicatie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een brutosalaris geboden van minimaal 3130,- per maand (aanloopschaal 7) en maximaal 5234,- (functieschaal 8) bij een volledige werkweek. De functie moet nog de finitief worden gewaardeerd volgens het Gemeentelijk Functiewaarderingssysteem. Functie-informatie: - Controles uitvoeren inzake bouw-/sloopvergunningen, naleving bouwregelgeving, brandveiligheid (gebruiks vergunningen) en inrichtingseisen Drank- en Horeca- wetgeving; - Uitoefenen van opsporings- en stilleggingsbevoegd heid, inclusief het zonodig inschakelen van politie en het coördineren van deze inzet; - Het geven van dwingende vaktechnische aanwijzin gen aan aannemers, uitvoerders, opzichters, etc. bij bouwen en slopen; - Behandelen, uitvoeren en coördineren van gemeente lijke aanschrijvingen en lastgevingen; - Voeren van overleg en onderhouden van contacten met bertrokkenen; - Uitvoeren/verwerken gegevens kwalitatief woningon- derzoek; - Uitzetten van bouwwerken; - Assisteren bij de overige werkzaamheden van de af deling. Functie-eisen: - MTS-opleiding bouwkunde, aangevuld met de oplei ding ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht 1 - Auto en rijbewijs; - Enige jaren ervaring; - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - Bereidheid om lid te worden van de vrijwillige brand weer is een pre. Voorts wordt een collegiale, flexibele en klantgerichte instelling naast een flinke dosis enthousiasme ver wacht. Salarisindicatie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een brutosalaris geboden van minimaal 3130,- per maand (aanloopschaal 7) en maximaal 5234,- (functieschaal 8) bij een volledige werkweek. De functie moet nog de finitief worden gewaardeerd volgens het Gemeentelijk Functiewaarderingssysteem. Inlichtingen: Nadere inlichtingen over deze functies kunnen worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Grondgebied, de heer J. Quist. Informatie omtrent de procedure, salaris en rechtspositionele aangelegenheden kunt u verkrijgen bij onze stafmedewerker P&O, de heer C.H. Poortvliet, telefoon 0113-377377 (beiden) Sollicitaties dienen uiterlijk binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, Postbus 3 4490 AA Wissenkerke Middelburg een stag vol allure en sfeer. En niet een zeer eigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de ruim 45.000 inwo ners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen. De gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig. HERHAALDE OPROEP De gemeentelijke organisatie bestaat uit de diensten Middelen, Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. Daarnaast zijn er de kleinere diensten Brandweer en het Gemeentearchief. De afdeling Eigendomsbeheer is één van de vijf afde lingen van de dienst Stadsbeheer. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Functie-informatie: U geeft leiding aan de sectie Parkeerbeheer welke de parkeercontrole en het beheer van de parkeergarages omvat. U bent verantwoordelijk voor een goede taak verdeling, werkinstructie en dienstroosters en u levert tevens een bijdrage aan het gemeentelijke parkeer beleid. U voert het beheer over de parkeergarages en bent verantwoordelijk voor het inschakelen van personeel van derden en de behandeling van aanvragen en klachten. De controle op het betaald parkeren, het toezicht op de uitvoering van de verordening parkeer belastingen behoren eveneens tot uw takenpakket. Tenslotte bent u buitengewoon-opsporingsambtenaar m.b.t. parkeerdelicten en bent u verantwoordelijk voor het aan u toegekende budget. Functie-eisen: U beschikt over een mbo-opleiding, bijvoorbeeld politiediploma A en B of diploma mdgo-facilitaire dienstverlening. Tevens beschikt u over ruime leiding gevende ervaring. U voldoet aan de bekwaamheids eisen van het Ministerie van Justitie voor de aanstel ling tot buitengewoon-opsporingsambtenaar. U heeft de opleiding parkeercontroleur of dient deze te gaan volgen en bent in het bezit van het rijbewijs B. Tenslotte beschikt u over administratieve vaardigheden en een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: De gemeente kent een systeem van personeelsbeoor deling. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van de opleiding en ervaring, minimaal f 3.130,-- (aanloop schaal VII) en maximaal f 5.234,- (functieschaal VIII) bruto per maand. Afhankelijk van de personeels beoordeling kan men doorgroeien tot f 5.911,~ (uitloopschaal IX) bruto per maand. Algemene informatie: Een vertegenwoordiging van het personeel is betrok ken bij de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer M.C. Harinck, telefoon (0118) 67 53 55. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Gelet op het feit dat er binnen de gemeente een ondervertegenwoordiging is van vrouwen in leiding gevende functies wordt bij de selectie in eerste in stantie een keuze gemaakt uit vrouwelijke kandidaten die aan de functie-eisen voldoen. Sollicitaties kunt u voor woensdag 17 juni 1998 inzen den aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noordstraat 1, 4331 CB Middelburg o.v.v. vacaturenummer 98/12.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 48