PERSONEEL PERSONEEL 151 RECEPTIONIST M/V AUTO STURM teamleider m/v zieken- en bejaardenverzorgenden m/v arensman Welke kanjers maken zich waar? Ervaren verkoper land- en tuinbouwmachines (m/v) Leerling verkoper land- en tuinbouwmachines (m/v) Ervaren allround monteur grondverzetmachines (m/v) Informatie en sollicitatie De mens achter de machine 9 en 11 juni a.s. informatie-avonden voor wie verder wil in de ui tzendbranche <e>HYunoni v.d. vliet 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 6 JUNI 19$ r Swaenesteyn en Swaenestate verzorgingshuizen, Swaeneduin en Swaenehove - aanleunwoningen 4 Selto biedt zorg en huisvesting aan ca. 565 ouderen in de wijk Leyenburg in Den Haag. Er werken ruim 200 medewerkers. De verzorgingshuizen en aanleun woningen, waarin dit plaatsvindt, zijn met het openbaar vervoer goed bereikbaar en zijn gelegen nabij een winkelcentrum. Binnen Selto is de zorgverlening volop in ontwikkeling. Op dit moment bieden wij verzorgingsflats, aanleunwoningen en meerzorgprojecten voor onze bewoners met psychogeriatrische en eenzaamheidsproblematiek. In ons verzorgingshuis Swaenestate. is de mogelijkheid aanwezig voor het 'Wonen met verpleeghuiszorg'. Voor de wijk biedt Selto dag opvang, maaltijdverstrekking, thuiszorg, flankerende zorg en recreatieve- en culturele activiteiten. Stichting Evangelisch Luthers T/; j.. Tehuis voor Lid CZR Ouderen Wij zoeken voor onze verzorgingshuizen Swaenesteyn en Swaenestate Voor 32 of 36 uur per week Voor een team van ca. 10 a 12 medewerkenden, waarin de zorg gerealiseerd wordt voor ca. 72 bewoners. Taken zijn o.a. - begeleiding van medewerkenden en stagiaires - organiseren van de werkzaamheden - meewerken in de directe zorgverlening - bepalen van het totale afdelingsbeleid - contacten met familie en externe hulpverlening. Voor verschillende functies en roulerend volgens rooster Taken zijn o.a. - begeleiding van stagiaires - werken in de directe zorgverlening - meebepalen van het totale afdelingsbeleid - contacten met familie en externe hulpverlening. Functie-eisen Voor beide functies geldt: - affiniteit met ouderen - creativiteit en flexibiliteit in het omgaan met mensen - in het bezit zijn van het voor de functie vereiste diploma (verpleegkundige, ziekenverzorgende of bejaardenverzorgende, eventueel met kaderopleiding voor de functie van teamleider). Arbeidsvoorwaarden - CAO verzorgingshuizen - pensioenregeling PGGM - tijdelijke huisvesting voor maximaal 1 jaar is mogelijk - Selto zal bemiddelen bij het vinden van huisvesting. Nadere informatie is te verkrijgen bij mevrouw M.M. Schipper, hoofd zorgzaken, van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 09.00 uur. Telefoon 070 - 448 72 00. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u toezenden t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 40702, 2504 LS Den Haag. De Stichting werkt vanuit de Evangelisch Lutherse grondslag welke door de aan te stellen medewerkenden gerespecteerd dient te worden. MACHINEPARK BV Arensman Machinepark BV is een jonge, dynamische en doeltreffende organisatie met 24 medewerkers. Vanuit een sterk klantgerichte instelling speelt men in op de vraag naar het aanbieden van een optimaal totaalpakket van machines (machinepark), met de daarbij behorende service, onderhoud, verhuur en financiering voor de agrarische-, aannemings- en industriële markt. Het succes van Arensman Machinepark BV wordt, volgens de filosofie van het bedrijf, in grote mate bepaald door de persoonlijke werkwijze van elke werknemer. Met deze "menselijke factor" onderscheidt de organisatie zich nadrukkelijk op de markt: De mens achter de machine. De groei en ontwikkeling die Arensman Machinepark BV op dit moment doormaakt en zich in de nabije toekomst ten doel stelt, leiden ertoe dat er op zeer korte termijn een aantal vacatures te vervullen is. Dit betekent voor een selecte groep mensen de kans om een zelfde groei en ontwikkeling door te maken. Voor mensen met ambitie en durf. Voor mensen met loyaliteit en inzet. Voor mensen, die als "vakidioten" gekenmerkt worden, verantwoordelijkheid niet uit de weg gaan, maar dit zelfs opzoeken De volgende drie kansen bieden wij aan: De Junctie: Als ervaren verkoper bent u verantwoordelijk voor het leggen en onderhouden van relaties met nieuwe en bestaande klanten. Hierbij stijgt uw dienstverlening boven elke verwachting uit. Uw sterke persoonlijkheid levert, naast een uitstekende vakkennis, in dit geval de toegevoegde waarde. De adviserende rol die u als verkoper vervult is minstens zo belangrijk als de verkoop van het product op zich; zelfs op bedrijfskundig gebied denkt u mee en levert u gevraagd en ongevraagd advies. Cruciaal is de tevredenheid van de klant en de uitstekende relatie die u daarmee heeft. Niets gaat u te ver om dit te bereiken. Gevraagd wordt: Q HBO werk- en denkniveau; Ruime aantoonbare, relevante werkervaring; Sterke persoonlijkheid, waarin de volgende eigenschappen zijn te herkennen: ambitie, doorzettingsvermogen, eerlijkheid, creativiteit en betrouwbaarheid; Kennis van: de branche, het product en bedrijfskunde; Beheersing van de engelse en duitse taal (franse taal is een pré) Uitstekende commerciële, communicatieve en sociale vaardigheden; Grote mate van inzet en loyaliteit tegenover het bedrijf en de klant (géén "9 tot 5"- mentaliteit); Representatief voorkomen. De junctie: De nieuwe leerling verkoper zal zich voornamelijk gaan bezighouden met de ondersteuning van de mensen die de verkoopfunctie al volledig vervullen. In deze groeifunctie levert u een bijdrage aan het totale verkoopresul taat, waarbij in de toekomst uw aandeel en verantwoordelijkheid sterk zullen toenemen. Gewaagd wordt: O HBO werk- en denkniveau; O Vergaande servicebereidheid en de wens tot persoonlijke ontwikkeling; O «Uitstekende commerciële, communicatieve en sociale vaardigheden; O Grote mate van inzet en loyaliteit tegenover het bedrijf en de klant (ook met onregelmatige werktijden). De Junctie: Als ervaren monteur grondverzetmachines vervult u voornamelijk een functie in de buitendienst Dit houdt onder andere in, dat u bij de klant servicewerkzaamheden uitvoert. Ook hier is belangrijk dat de klant optimaal geholpen wordt, waar en wanneer dan ook. Naast de grondverzetmachines verricht u tevens werkzaamheden aan landbouwmachines, hetgeen betekent dat u "van alle markten thuis" bent. Uw technische oplossingen stel len de klant in staat om continu zijn machines probleemloos te benutten. Gevraagd wordt: Q MBO/HBO werk- en denkniveau; Q Kennis van o.a. motoren, pompen, hydrauliek en zwakstroomtechniek; O Kennis van de nederlandse, engelse en duitse taal (technisch); Q Improvisatietalent, effectieve oplossingen kunnen bedenken; O Zeer goede communicatieve en sociale vaardigheden; Q Persoonlijkheid die toegevoegde waarde levert aan de functie. Voor alle juncties geldt: Er wordt veel gewaagd van de medewerkers binnen het bedrijf. Daar staat dan ook het nodige tegenover: uitstekende toekomstperspectieven, goede arbeidsvoorwaarden en een stimulerende werkomgeving. Voor de bovenstaande, uitdagende functies is persoonlijkheid belangrijker dan opleiding. Mensen die kansen weten te benutten, met een duidelijke liefde voor hun vakgebied en voor de klant worden zonder meer naar waarde geschat. Bent u-geïnteresseerd in één van deze functies, richt dan uw brief met c.v. binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan OAZ Advies, ter attentie van afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes Nadere informatie over deze functies wordt u graag verstrekt door dhr. S. van Wijngaarden, telefoonnummer 01 13-23945. manpower is 's werelds grootste werkgever op het gebied van flexibele arbeid met ruim 2700 vestigingen in 48 landen en weet jaarlijks meer dan 2 miljoen mensen aan. passend, tijdelijk werk te helpen. In Nederland zijn er meer dan 130 vestigingen. Wegens uitbreiding m West-Brabant en Zeeland (inclusief Zeeuws- Vlaanderen) zijn wij op zoek naar: Trainees voor de functie van manager m/v Als Manager zul je na een uitgebreide mwerkperiode samen met het team concrete doelen moeten realiseren. Je bent verantwoor delijk voor diverse targets zoals marktaandeel en omzet. Naast bovengenoemde werkzaamheden voer je voortgangsgesprekken, bewaak je processen en zorg je voor een optimaal functionerend team. Wat zoekt Manpower? Voor deze allround verantwoorde lijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: ten minste een HBO/academisch werk- en denkniveau; commeroéle feeling; tenminste 2 jaar buitendienst-ervaring; leidinggevende erva ring; een teambuilder: ondernemende, resultaatgerichte, initiatiefrijke en communicatief sterke persoonlijkheid: in staat om op professione le wijze op verschillende niveaus te communiceren, kwaliteitsbewust; zeer stressbestendig; en in bezit van rijbewijs B. service representatives m/v Als Service Representative werft en selecteert u uitzend krachten. vervult u aanvragen, doet u veel (telefonische) acquisitie, onderhoudt u relaties met bedrijven en uitzendkrachten en verzorgt u de daaruit voortvloeiende administratie op een vestiging. Wat zoekt Manpower? Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: werkervaring in commerciële functies is een must; uitstekende contactuele eigenschappen, resultaatgerichte instelling en hoog kwaliteitsbewustzijn; opleidingsniveau MBO/HBO; rijbewijs B: zeer stressbestendig; alerte pro-actieve en resultaatgerichte instelling. Wat biedt Manpower de juiste kandidaten? Manpower biedt een open en zelfstandig werkklimaat. Daarnaast zijn goede arbeidsvoorwaarden en de know-how van 's werelds grootste uitzend organisatie vanzelfsprekend.Tevens is er de mogelijkheid tot deelname aan het Manpower Aandelen Parcicipatieplan. ben je (geïnteresseerd in één van deze functies? Wij nodigen je graag uit voor een persoonlijke kennismaking op onze Open Avonden: Dinsdag 9 juni (voor de regio West-Brabant) tussen 18.01) en 20.00 uur op onze vestiging aan de Markendaalseweg 63a te Breda. Donderdag 11 juni (voor regio Zeeland) tussen 18.00 en 20.00 uur. in Motel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Wij verzoeken je jouw Curriculum Vitae mee te nemen. Een psychologische test maakt in een later stadium deel uit van de sollicitatieprocedure. Indien je deze avond verhinderd bent. kun je jouw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae binnen 7 dagen sturen naar: Manpower Management B.V.. t.a.v. mevrouw E. Hirdes, Markendaalseweg 63a, 4811 KA Breda, onder vermelding van referentienummer 98a ©MANPOWER utzendorgawsate You can measure the di fference. De Burghse Babbelaers Hotel Cafe Restaurant Gevraagd Schoonmaakster inl. om - 65 12 28 Achterweg 9, 4328 LZ Burgh-Haamstede Wegens de sterk groeiende verkoop van Hyundai personen- en bedrijfsauto's zijn wij op zoek naar de juiste persoon die ons team wil versterken. Wij kunnen direct plaatsen een 1e MONTEUR met ervaring of in opleiding daarvan. Zonder ervaring onnodig te reageren. Goes, Klein Frankrijk 23, tel. 0113-228751 I.'H Noordweg 467 Middelburg Tel: 0118 612042 Vanwege de gestage groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een Het betreft hier een administratief-commerciële functie gericht op de ondersteuning van de (werkplaats) administratie en after-sales activiteiten. Uw profiel: - u bent servicegericht - u heeft eèn flexibele instelling - u beschikt minimaal over een opleiding op MBO-niveau - omgang met een PC is voor u geen probleem - u heeft een goede schrijfvaardigheid - u beheerst de Engelse taal - enige jaren werkervaring is een pre Wij bieden u: - een prettige werksfeer in een goedlopende organisatie - een goed salaris en eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerde kandidaten kunnen een sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en pasfoto, binnen 14 dagen richten aan: Auto Sturm b.v. t.a.v, de directie, Noordweg 467, 4333 KE Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 42