Dad Thuiszorg Walcheren KORCZAKSCHOOL VAKLEERKRACHTEN Movèl bv Bedrijvendiensten MEDEWERKSTERS Isla Margarita 149/ 199/ REIZEN ofute Suflë rf!i0„iüz®alfiiden en a"@ CSlI 055-5395800 Provincie Zeeland Beleidsmedewerk(st)er stedelijke planologie 30 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 6 JUNI U bent enthousiast, doortastend en u beschikt over leidinggevende capaci teiten? Dan bent u misschien de persoon die wij zoeken voor de functie van ■MM 1. Teamleider ADL/HDL (verzorging) v/m voor gem of iddeld 18,5 uren per week in het rayon Veere M 2. Teamleider HDL (huishoudelijk/verzorgend) v/m voor gemiddeld 26 uren per week in het rayon Vlissingen Als teamleider ADL/HDL (functie 1) geeft u leiding aan- en begeleidt u medewerkenden in de uitvoerende functies verzorgingshulp en verzorgende werkzaam in zorgteams. Bent u teamleider HDL (functie 2) dan geeft u leiding aan- en begeleidt u medewerkenden in de uitvoerende functies thuishulp en verzorgingshulp. Voor beide functies geldt dat u deel uitmaakt van het operationeel management? van een rayon. U bent verantwoordelijk voor het klantgericht en efficient realiseren van de zorgverlening. Een teamleider ADL/HDL (functie 1) beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding voor leidinggevenden op middenkaderniveau. Tevens heeft u een verpleegkundige ij achtergrond. Als teamleider HDL (functie 2) bent u in het bezit van een diploma MSO-sd (of een hiermee vergelijkbaar diploma) bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding op post-MBO-niveau. Voorts verwachten wij van onze teamleiders: collegialiteit, creativiteit, zelfstandigheid en stressbestendigheid. Bovendien moet u beschikken over goede sociale, administratieve en organisatorische vaardigheden. Wij bieden: een afwisselende baan, vooralsnog voor een jaar; een inwerkprogramma; arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg; opname in het PGGM-pensioenfonds. Voor meer informatie over functie 1 kunt u terecht bij de heer Ph. Homburg, rayonmanager Veere of de heer W. van Waas, rayonconsulent P&O (tel. 0118-684000). Meer informatie over functie 2 kunt u krijgen bij mevrouw E. Cok, rayonmanager Vlissingen (0118-486400) of mevrouw I. Muizelaar, rayonconsulent P&O (tel. 0118-684000). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de heer L.Q. Phernambucq, Voorzitter Raad van Bestuur. Deze vacature is zowel intern als extern bekendgemaakt. Bij gelijke geschiktheid geniet een interne kandidaat de voorkeur. Thuiszorg Walcheren staat voor: een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten v hoge kwaliteit Deze diensten zijn: Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Wijkverpleging Gezinsverzorging Ouder en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Intensieve Thuiszorg Gespecialiseerde Gezinsverzorging Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Zeeland Alphahulpverlening Zwangerschapsgym e.a Thuiszorg Walcheren heeft ruim 26 000 donateurs. Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de provincie Zeeland vraagt voor de SO/VSO ZMOK te Middelburg -beeldende vorming voor het VSO 12-16 uur per week -verzorging voor het VSO 10 uur per week -gymnastiek voor het SO en VSO 14 uur per week Datum indiensttreding is zo mogelijk per 01-08-98 Voor deze vacatures zoekt het bestuur leerkrachten met een specifieke bevoegdheid voor het betreffende vak dan wel een volledig bevoegd onderwijzer(es). Deze vacatures zijn ontstaan door het vertrek van de vakleerkrachten i.v.m. baanuitbreiding elders of verhui zing. De vakleerkracht beeldende vorming werkt met groepen van 5 leerlingen aan zowel een creatieve als een techni sche invulling van het vak. De vakleerkracht verzorging werkt met groepen van 5 leerlingen aan het vak op IVBO-niveau conform de basis vorming. De vakleerkracht gymnastiek werkt met groepen van 10- 12 leerlingen. Uitdaging en leren samenwerken zijn cen trale begrippen tijdens deze lessen. Voor de functies geldt dat de benoeming in principe in eerste instantie tijdelijk is voor één jaar. Indien mogelijk kan daarna een benoeming voor onbepaalde tijd worden aangegaan. E.e.a. is afhankelijk van ervaring en oplei ding. Naast de wettelijke bevoegdheden verwachten we van de nieuwe collega's kennis, kundigheid en affiniteit met het werken in niet altijd voorspelbare situaties. Flexibiliteit en standvastigheid zijn naast een dosis humor belangrijke ei genschappen. Stevig in de schoenen staan is een vereis te om dit werk aan te kunnen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de direc teur van de school, de heer R. Janse. Te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder telefoonnummer 0118-633332, na 19.00 uur onder telefoonnummer 0118- 461147. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 19 juni in bezit te zijn van het bestuur. U kunt deze richten aan het bestuur, per adres Korczakstraat 14335 ER Middelburg. De gesprekken vinden plaats op 26 juni en 29 juni a.s. vraagt voor projecten te Goes en Vlissingen Oost: voor schoonmaak-onderhoud van diverse bedrijfspan den. De werktijden zijn hoofdzakelijk in de avonduren. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, bel dan: 0113-352352 - kantoor 06-51388649 - Lot Moison 06-52897231 - Ella Spruijt f P A R I S De Allerlaatste Plaatsen De prachtige palmenstranden, het bruisend uitgaansleven, het streelzachte klimaat, de vriendelijke sfeer, de prima hotels en de taxfree winkelcentra maken Isla Margarita tot het meest geliefde eiland in de Caribbean. Gri|p nu uw kans en profiteer Vertrek in luni Woensdag' 8-9-15-16 dagen Hotel Margarita Plaza Royal LG 1 week 3d 66S 2p 699 2 weken 3p 999 2p 1059 ALL INCLUSIVE Alle maaltij den en dranken inbegrepen: Portofino/Portobello All Incl. 1 week 3p 999 - 2p 1029 2 weken 3p 1459 2p 1529 De zomer is bij ons nu al in de bol geslagen. Van 17 juni t/m 9 juli kun je met Oad Reizen voordeliger naar Disneyland1 Parijs dan ooit. En dat in hel jaar dat Disneyland" Parijs uitpakt met de Disney Classics, nieuwe spetterende shows, parades en adembenemende attracties. Ook wij kunnen het nauwe lijks geloven. Al vanaf 99,- (inclusief biisreis!) ben je er een complete dag bij. En ook 2-daagse arrangementen waren nog nooit zo laag geprijsd. Boek snel via een ANVR Reisbureau of Rabobank. Kom voor- k dat deze droom weer voorbij is! 2-dua^> Pluvarranacn incl. 2 daacn entree, o' OVERAL THUIS Hotel Margarita International Villages ""All Inclusive 1wk 3p 969-2p 999 2 wkn 3p 1399-20 1459 Prachtig 4 sterren hotel vlakbij Port „e," hel bentram van Alle kamers begane inCanbisohe stijl. Mooi zwembad, prima service etc Al e kamers met airco en ktv dranken inbegrepen Op8+10juni 100.-extra korting. Airporlla* 57 - per persoon Reservermgskosten 50 per kamer NU RESERVEREN NU PROFITEREN VAN ANVR HONDERDEN GULDENS PRIJSVOORDEEL «s» Vraag uw reisburo om de spectaculaire stuntaanbiedingen van O-INTERNATIONAL of bel 's avonds/weekend. 0653 89 69 47 Zie ook Teletekst RTL4 pagina 539 (f' Martinair Hotel Aguila Inn LG 1 week 3p 679 2p 729 j 2 weken 3p 1039 2p 1119 j Strandhotel Golden Paradise" "LG 1 week 3p 859 2p 889 2 weken 3p 1149 2p 1199 - Nonstop vliegen mei Martinair vanaf Schiphol Geen visum nodig. Geen (dure! inentingen nodig. Nederlandse hosl(ess)service. Alle transiers inhegiepen, Taxfree vynkelen op Margarita. Gegarandeerd 30'C. Nergens voordeliger Wilt u hier staan met uw advertentie Bel: 055-5388718 Zeil- of motorboot huren in Friesland? Bel de VVV voor adressen en beschikbaarheid, tel. 0900-9222. JeekberKen gezellin familiehotel. Fietsen, wandele 61.-, weekeinde v.n f 132.-, midweekz. c Zwaan— Tel. 053-5061393 Vakantie aan de kust? Park Port Greve zeeiands mooiste park direct aan nederlands schoonste water Lave appartementen en bungalows, direct aar Grcvclingcnmecr, vlakbij Noordzeestranden Overdekt parkcentnim met o.a. restaurants, café. supermarkt, slijterij Subtr. zwembad met kindcr- 'peuterhaden Tennis midgetgolf Junior Club Wandelen, fietsen, duiken, surfen, zeilen™ Kortom: heerlijk genieten van de Zeeuwse \bor info. TEL. 0111 Nova-Park De Haan Vakantieverblijf Belgische kust, rustig gelegen bungalows, max. 4 pers. Gratis zwembad! Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze m alle sec toren, fietspaden volop en geen files Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onder ver deeld in vijf afdelingen, waaronder de afdeling Ruimtelijke ontwikkeling. Hebt u belangstelling voor deze veel eisende en uitdagende functie en meent u aan de gestelde functie-eisen te vol doen dan kunt u uw kandidatuur stellen door middel van een sollicitatiebrief Deze brief dient u voor 26 juni 1998 te richten aan de directeur van de directie Ruimte, Milieu en Water, de heer drs C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 98/3. Bij de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling ontstaat binnen de cluster stedelijke planologie (een team van 9 personen) een vacature In verband met aanvaarding van een baan elders van de huidige functionaris, is per 1 juli plaats voor een (voor 33 uur per week) De cluster stedelijke planologie houdt zich bezig met stedelijke vernieuwing, volkshuisvesting, locatievraagstukken op het gebied van infrastructuur en bedrl vigheid, coördinatie met njks-RO-beleid (Vinex) en grensoverschrijdende projec ten. Omgevingskwaliteit is daarbij van een nog steeds toenemend belang. Binnen de provincie neemt de cluster o a. initiatieven op het gebied van beeldkwaliteiten provinciaal architectuurbeleid ("Het Zeeuwse Gezicht"). Functie inhoud: draagt in teamverband bij aan een proces van stedelijke ontwikkeling Het gaat om de ontwikkeling, (op)waardermg en reconstructie van stedelijk gebied Neemt vanuit de taken van de cluster deel in (gebiedsgerichte) projecten die het gehele werkveld van ruimtelijke ordening en fysieke leefomgeving raken; initieert en adviseert op het gebied van vormgevmgs- en inrichtingsvraagstuk ken in de RO. Bevordert de kwaliteit van de gebouwde omgeving in brede zin door presentatie van eigen werk, door overleg, overtuiging, en beoordeling, ontwikkelt (met anderen) beleid m.b.t locatievraagstukken op het gebied van wonen, werken en infrastructuur waarbij het accent ligt op werklocaties Integratie en ontwerp op regionaal schaalniveau wordt zelfstandig opgepakt; het provinciaal bestuur wordt op bovengenoemde terreinen met raad en daad bijgestaan. Wij vragen: een academische opleiding op het gebied van stedenbouw of planologie/ geografie met aandacht voor vormgeving/architectuur; vaardigheid in het omgaan met zowel ontwerpende als beleidsvormende enor- derzoekende disciplines in de RO; enige ervaring strekt tot aanbeveling. affiniteit met beleidsvoorbereiding en ontwerp op regionaal schaalniveau; open staan voor teamwork en projectmatige aanpak. een vlotte pen, een resultaatgerichte en flexibele werkopvattmg, goede contactuele vaardigheden, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en creatief in het overbruggen van tegengestelde belangen. Wij bieden: een baan met ruimte voor creativiteit en initiatief: omgevingskwaliteit: plezierige collega's en een aantrekkelijke provincie om te wonen en te werken; afhankelijk van capaciteiten en ervaring een salaris van maximaal f6.219,- (sa laris norm 1-4-1998, zijnde 84% van f 7.365,-); een arbeidsvoorwaardenpakket waarin ondermeer het pensioenpakket van he. ABP en en het verzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenrege Img zijn opgenomen; de mogelijkheid van kinderopvang (opvangplaatsen t.b.v. kinderen van provin ciaal personeel). Doelgroepenbeleid De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen en kent daartoe een specifiek vrouwenvoorkeursbeleid bij de vervulling van hogere en leidinggevende functies waarin vrouwen ondervertegenwoordigd zijn. Ook streeft de provincie naar indiensttreding van meer gehandicapten en leden van etnische minderheden. Vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderhe den die voldoen aan de functie-eisen worden daarom nadrukkelijk verzocht te sol liciteren. Informatie Tijdens de selectieprocedure zult u kennis maken met een aantal medewerkers van de afdeling. Wilt u meer weten over de functie dan kunt contact opnemen met drs. A. Drïjgers, coördinator van de cluster, telefoon (0118) 631936. Wilt informatie over de procedure dan kunt u ook bellen met de heer M.H. Sjouke, personeelsfunctionaris van de directie RMW, telefoon (0118) 631704 of 631262 Grontmij (2800 m/v), advies- en ingenieursbu reau, werkt in Nederland en daarbuiten aan de verbetering van het woon-, werk- en leefklimaat. Dienstverlening van ontwerp tot beheer op gebied van de stad, natuur, infrastructuur, het water en reststoffen. De onderne ming beschikt over veelzijdige expertise en is in staat multi disciplinaire, complexe plannen en projecten te regisseren en realiseren. Binnen elke gewenste contractvorm en veelal in partnership. Grontmij Geogroep (200 m/v), onderdeel van de Grontmij Groep, levert internationaal hoogwaardige dienstverlening op het gebied van ruimtelijke informatie voorziening: geodesie, fotogrammetrie, remote sensing, cartografie, hydrografie, geografische informatie systemen en vastgoedinfor matiesystemen. Mooi werk Grontmij Geogroep is leverancier van het vastgoedbeheersysteem dg DIALOG; een planningsinstrument voor het efficiënt beheren van wegen, groen, rioleringen, kunstwerken en gebouwen, veelal geïntegreerd met geografische informatie systemen. Daarnaast levert Grontmij Geogroep toonaangevende softwareprodukten en diensten op het gebied van landmeetkundige gegevensinwinning, geodetische berekeningen (MOVE3) en mobiele data-acquisitie met pencomputers (PenMap). Ook zijn wij gespecialiseerd in OpenGIS technologie voor het ontsluiten en integreren van geografisch gerelateerde databases. Onze klanten zijn overheden, industrieën en ingenieursbureau's. Wij bouwen open systemen, en gebruiken hiervoor als belangrijkste ontwikkeltools Uniface en Visual C++. Er is sprake van een mix van administratieve en technisch/grafi sche toepassingen, die vaak onderling gekoppeld zijn. Er wordt gewerkt met vele verschillende databases (o.a. Oracle) en grafische systemen. Een enthousiast team professionals van de afdeling Informatie Technologie (25 m/v) verzorgt de ontwikkeling, onderhoud, support, implementatie en verkoop van onze softwareprodukten. Binnen dit team is een vacature ontstaan voor: Support engineer standplaats Roosendaal vacaturenummer 986102 Functie-inhoud: U levert technisch-inhoudelijke ondersteuning bij de opbouw, analyse, controle en conversie van bestanden, zowel in relationele databases als in de daaraan gekoppelde grafische systemen. Tevens levert u algemene ondersteuning bij support en installaties. In een geleidelijk groeitraject ontwikkelt u zich tot Uniface-systeemontwikkelaar. Profiel: U heeft een MBO- of HBO-opleiding, bij voorkeur Informatica. U heeft ervaring met relationele databases en met SQL. Tevens heeft u ervaring met een moderne programeeromgeving. Ervaring met CAD- of GIS systemen strekt tot aanbeveling. U heeft de ambitie om zich te ontwikkelen tot systeemontwikkelaar. U heeft een zorgvuldige werkhouding en kunt zelfstandig uw taken indelen. Inlichtingen en informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.J. ten Siethof of de heerJ.C. Bakker, telefoon 0165-575859. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen aan: Grontmij Geogroep bv Afdeling Medewerker Organisatie Postbus 1747 4700 BS Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 30