Korfballers TOP promoveren niet Bondsjeugd maakt dienst uit Ruttinger wint in superklasse Schakers Tiggelman en Groffen gaan aan kop Dordts koppel legt wederom beslag op schaak-snookertitel Perfecte kopstarts bezorgen Overweel zege bij motorcross HKC te sterk in beslissingswedstrijd uitslagen Kromkamp bondscoach skeelers Dauwendaele wint toernooi Seedo schittert in Hulst door Jan Roovers BERGEN OP ZOOM - De korf balploeg van TOP uit Arnemui- den is er zaterdag niet in ge slaagd om een goed veldseizoen met promotie naar de eerste klasse af te sluiten. Nadat beide ploegen in de reguliere competi tie gelijk waren geëindigd, won HKC uit Hardinxveld-Giessen- dam de beslissingswedstrijd voor de tweede promotieplaats met 13-11. Er was natuurlijk teleurstelling bij het Walcherse achttal van trainer/coach Ko Crucq. Maar de nederlaag kwam toch ook niet helemaal als een verras sing, want. „HKC ligt ons niet echt. Vorig seizoen pakten we er op het veld met moeite een punt van en ook dit jaar moesten we daar genoegen mee nemen", keek Crucq terug naar de veld- resultaten van de voorbije twee seizoenen. Op sportpark Rozenoord gaven beide ploegen elkaar weinig toe, maar kon TOP na 5-4 en 6-5 te rugkijken op een alleszins ver dienstelijke start. „Vooral ver dedigend deden we het prima, maar aanvallend liep het niet zoals het moest", haalde Crucq de beelden terug. HKC speelde een tactisch slim spelletje waar door de gevaarlijke schutters van de tegenpartij niet echt konden dreigen. De bliksemstart van HKC direct na de pauze leek TOP te over rompelen. Mentaal mankeerde er echter weinig bij de Walcher se tweedeklasser, die eerst van 6-9 terugkwam naar 8-9 en daarna 8-11 zelfs helemaal weghaalde, 11-11. In een span nende slotfase bleek HKC ech ter net iets meer inhoud te heb ben dan zijn opponent, bij 11-13 was het voor TOP over en slui ten. Maar nieuwe ronde, nieuwe kansen", besloot Crucq, die ook volgend seizoen de Amemui- dense ploeg traint en coacht. Scores TOP: Schroevers 3, Leon Kloet 3, Rita Meulmeester 2, Jantine Meulmeester, Mirjam Kloet en Beze- mer allen 1 door lepTriou VLISSINGEN - Met Arno Rut tinger kreeg de MSV De Uitlaat zaterdag tijdens de wedstrijden in de superklasse eindelijk weer eens een andere naam op het hoogste podium. De Goese spektakelman toonde vooral in de tweede manche, dat hij na ve le blessures zich weer kan meten met de top. Bij de 125cc was Casper Ovaa duidelijk een maatje te groot voor de concur rentie. Dion Verhulst won de 125cc junioren, Ramon Koole de miniklasse, beiden met twee mancheoverwinningen. De overwinning bij de junioren/ve teranen werd verdeeld tussen junior Jacco Stello en veteraan Ad Geldof. De 60/80cc werd ge deeld door Johnny Gijssel en Ri- nus van de Ven. Bij de superklasse leek het za terdag weer de eeuwige strijd te worden tussen Erik van der Wekken en Kees den Hollander. In de eerste manches maakten de kemphanen elkaar het leven flink zuur, maar Den Hollander greep de overwinning. Arno Ruttinger, die de derde plaats bezette, maakte enkele foutjes en kon zich niet direct met de strijd om de eerste plaats be moeien. In de tweede manche was Van der Wekken de snelste starter, maar Den Hollander nam in de derde ronde de leiding over. Ruttinger klom naar de tweede plaats en rukte op naar koploper Den Hollander. Twee ronden van het einde greep Rut tinger de leiding en stond deze niet meer af. Hij greep met deze zege meteen de dagprijs. Bij de 125cc was dit keer nie mand in staat om het achterwiel van Cas Ovaa te pakken. De Souburger vloog over het Vlis- singse circuit. Alleen Stef Goet- heer kon nog even volgen, maar moest uiteindelijk genoegen ne men met de tweede plaats. Bij de gecombineerde junioren/ veteranen 250/500cc gaven de veteranen de toon aan. Alleen junior Jacco Stello wist in de eeste manche te profiteren van pech van Ad Geldof en in de tweede manche de tweede plaats te pakken achter Geldof. De plaatsen drie, vier en vijf werden bezet door veteranen. Bij de 125cc junioren rekende Dion Verhulst af met een sterk rijdende Peter Troost. Verhulst was de sterkste met twee man cheoverwinningen. Bij de 80cc moest 60cc-kampi- oen Rinus van de Ven in de eerste manche zijn meerdere erkennen in Johnny Gijssel. maar de tweede manche werd een over winning voor Van de Ven. De mi niklasse werd beheerst door Ra mon Koole, die beide manches met voorsprong won. Spelmoment uit het korfbaltreffen tussen TOP en HKC. foto Willem Mieras van onze sportredactie MIDDELBURG - René Tiggelman en Hans Groffen gaan na de derde ronde van het Open Middelburgs schaakkampi oenschap gezamenlijk aan de leiding. Beide Zeeuwse topspelers hebben na drie partijen evenzovele overwinningen be haald. Op papier was de indeling voor de derde ronde zeer interessant. Groffen moest met wit aantreden tegen Wim Stange, terwijl Tiggelman de zwarte stukken diende te hanteren tegen Maarten Wes- terweele. Beide favorieten wisten echter hun partij zonder al te veel problemen winnend af te sluiten. Hierdoor blijven Tiggelman en Groffen aan de leiding met de maximale score van drie uit drie. Johan de Wolf, derde geplaatst op rating, bleef in het spoor van de koplopers door een moeizame en ietwat gelukkige zege op jeugdspeler Willem-Jan Pannekoek. In tijdnood gaf Pannekoek op, er van uit gaand dat zijn tegenstander een dodelij ke matcombinatie had, wat echter in werkelijkheid niet mogelijk was. Twaalf spelers volgen op de vierde plaats met twee punten. Onder hen de vetera nen Anton Quakkelaar, die Simon San ders terugwees, en Fred Dieperink die remiseerde met clubgenoot Henrik Wes- terweele. De vierde ronde, komende vrijdag, zal een confrontatie te zien geven tussen Re né Tiggelman en Hans Groffen, waarbij Tiggelman de witte stukken zal hebben Johan de Wolf dient het op te nemen te gen outsider Adriaan van Haaf ten. doorCorné Boogaard VLISSINGEN - Gozewijn van Laatum en Remco van Vaalen uit Dordrecht hebben zaterdag opnieuw het Open Nederlands schaak-snooker kampioenschap op hun naam gebracht. Evenals de vorige edities was het duo ongenaakbaar en had de con currentie het nakijken. Het kampioenschap, waarbij de sporten schaken en snookeren gecombineerd worden, is uniek in zijn soort. Deze formule slaat enorm aan, want het toernooi kende dit jaar opnieuw de maxima le bezetting: 34 teams van twee personen schreven zich in voor het vijf ronden tellen de evenement. Onder hen op nieuw de veelvoudige win naars Van Laatum en Van Vaalen, die jaar na jaar be wezen hebben zich zowel op het gebied van schaken als van snookeren uitstekend te kunnen verweren. Ook deze editie lieten zij zien dat spelers beide sporten moeten beheersen om aan spraak te maken op de titel. Concurrentie ondervonden zij vooral van Erik Knoppert en René Kerkhoven in de der de ronde. Knoppert en Kerk hoven wonnen wel het snookeren met 4-1, maar moesten in de schaakmatch het onderspit delven. In de overige partijen waren Van Laatum/Van Vaalen onna volgbaar. De tweede plaats ging uitein delij k naar Knoppert/Kerk- hoven, die na het verlies in de derde ronde geen steken meer lieten vallen en op twee matcjipunten achter de win naars eindigden. Net buiten deprijzen vielen de Souburg- se Bas Rouw en Rogier van Gemert. In de amateurgroep leek het duo Rik van Drie/Johnny Edwards onbezorgd op de ti tel af te stevenen. In de eerste vier ronden lieten zij vrijwel geen punten liggen en reken den zij onder meer af met ti telkandidaten Albert Ver- mue/Erik van Dijke. In de laatste ronde ging het echter voor de eerste keer fout: te gen Helène Wuts en Corné Boogaard waren zij op het schaakbord niet opgewas sen. In de snookermatch ging de strijd aanvankelijk gelijk op maar de eerste frame ging naar Van Drie/Edwards, waarna Wuts/Boogaard de voorsprong in de tweede fra me pakten en de match bin nen sleepten. Van Drie/Ed wards bleken echter veel meer rondepunten te hebben dan de concurrentie, zodat zij de titel binnen sleepten. De winnaars van het schaak-snookertoernooi in Vlissingen: Remco van Vaalen (links) en Gozewijn van Laatum. foto Ruben Oreel doorlepTriou WEMELDINGE - Nadat mo torclub De Sproeier uit Wemel- dinge in het begin van het sei zoen haar eerste motorcrossen moest aflassen vanwege over vloedige regenval, was het za terdag bijna het tegenoverge stelde. Nu waren droogte en hitte bijna de oorzaak van weer een afgelasting. Maar een goede organisatie en rijders die hun verstand gebruikten, stonden toch garant voor spannende manches tijdens de prijzen/clubcross van de Beve- landse vereniging. Bij de 250/500cc ging de overwinning naar Marco Overweel, de 125cc werd gewonnen door Sjaak Faase, de 60/80cc werd een prooi voor Twan van Liere. Nie mand slaagde erin zaterdag drie manches op zijn naam te schrij- Marco Overweel had in de eerste twee manches heel weinig last van de stofwolken. De Middel burger had tot twee keer toe een perfecte kopstart en de enige die hem nog enigszins kon volgen was Wim van de Eijnden, terwijl Wilco de Buck op een veilige derde plaats reed. Spannend was het achter de koplopers, waar Patrick Pieterse en Gert Huisman op het scherp van de WEZEP - Jan Eise Krom kamp uit Wolvega is door het bestuur van de Skee- lerbond Nederland be noemd tot bondscoach van de senioren. Kromkamp, zelf nog A- rijder, gaat de komende weken rijders selecteren voor het Europees- en We reldkampioenschap. Bei de toernooien worden in Zuid-Europa gehouden. De recordhouder van het aantal Nederlandse over winningen - hij heeft er ongeveer honderd ge boekt - denkt bij de selec tie met name aan jonge rijders. snede knokten. In de eerste manche eindigde deze strijd in het voordeel van Pieterse, die in de tweede manche echter ten val kwam en op enkele ronden ach terstand finishte. Wim van der Eijnden sloeg toe in de derde manche. Hij kon profiteren van een foutje van Overweel in de eerste meters. ,,Ik ging iets te vroeg in de remmen", aldus Overweel, die in eerste instantie zijn derde kopstart had, maar in de eerste bocht gepasseerd werd door Van der Eijnden. „Ik heb het nog geprobeerd, maar ik kon hem niet meer van de kop ver dringen", aldus Overweel, die tevreden was met zijn resultaat. Prachtige duels Spanning was er ook bij de 125cc waar Sjaak Faase als dag winnaar uit de bus kwam. De eerste manche had hij een kop start, maar werd al snel met suc ces aangevallen door Rutger Bimmel. Bimmel stond de eerste plaats vervolgens niet meer af. Faase stelde zijn tweede plaats veilig voor Ronald Bimmel en Bas Doomheim. In de tweede manche liet Faase zich niet af troeven. Nadat Bos enkele ron den de leiding had, nam hij het initiatief over. Achter hem ont stonden prachtige duels tussen Verhage Rutger Bimmel, Fred die Blaas en Ron Bos, die ook in deze volgorde over de finish kwamen. Goede uitslag De derde manche leidde Faase van start tot finish met achter hem een fel duellerende Ron Bos en Arjo Verhage. Rondenlang werd tussen hen een strijd om centimeters uitgevochten, waarbij Verhage alle hoeken en gaten zocht om Bos te pakken. „Ik heb geloof ik op elk stukje van het circuit wel geprobeerd Bos te passeren, maar ik kon net dat ene gaatje niet vinden", al dus Verhage. „Het werd tijd dat ik weer eens een goede uitslag reed, want de laatste tijd was het maar minnetjes", aldus de Aagtekerkenaar. Bij de 80cc werd het de bekende broederstrijd tussen Twan en Joeri van Liere, al kwam Johnny Gijssel in de tweede manche de tweestrijd verstoren door de tweede plek te grijpen. De derde manche kwam op naam van Joeri van Liere, die uiteindelijk zijn broer Twan niet kon ver slaan. Bij de allerkleinsten was Mark Boot de sterkste. Weinig verrassingen bij Zeeuwse tenniskampioenschappen van onze sportredactie MIDDELBURG - De Zeeuwse tennisjeugd tot en met tien, twaalf, veertien en zestien jaar verscheen met Pinksteren op De Veste in Middelburg voor de districtskampioenschap pen. De titelstrijd resulteerde vrijwel volledig in een afspie geling van de veronderstelde krachtsverhoudingen, want bij de uitreiking van de prijzen werden hoofdzakelijk de na men van de favorieten en slechts driemaal die van een outsider afgeroepen. De jongens en meisjes uit de bondstraining maakten der halve de dienst uit en dat was behalve nonnaal ook een be vestiging van de juistheid van het keuzebeleid van de com missie geselecteerd jeugdten- nis. „We hebben nu rond de 85 kinderen die de training vol gen, die deelnemen aan een daarmee samenhangend wed strijd- en toernooicircuit en van wie prestaties worden ver langd, schetste Rianne van Wanrooy, waarnemend voor zitter van genoemde commis sie in grote lijnen de huidige stand van zaken.Dit weekein de kon in de hoofdstad zonder meer gesproken worden van een toernooiverloop 'volgens het boekje'. Bij de oudste jon gens ging de eindstrijd tussen lijstaanvoerder Frank Clau sing en zijn als tweede inge schatte clubgenoot Andy de Bruijne. Clausing stelde zijn supporters beslist niet teleur. Integendeel, de Noord-Beve lander was op alle fronten de betere tennisser. Zijn service was vaak een doeltreffend wa pen, en met zijn diep reikende en goed gespreide drives scoorde hij eveneens de nodige punten. Ook zijn netspel mocht er zijn en op de uitslag 6-2 6-1 viel uiteindelijk wei nig af te dingen. Schouderblessure Behalve Clausing, die gedu rende het toernooi slechts vier games had moeten inleveren en Andy de Bruijne, waren eerder in het weekeinde ook Bram de Nijs en Johnny Quaak tot de laatste vier doorgedron gen. De Nijs had in het duel Frank Clausing veegt de baan aan nadat hij Zeeuws kampioen tot en met zestien jaar is geworden. foto Ruben Oreel met Clausing de strijd wegens een schouderblessure moeten staken, Johnny Quaak was de mindere gebleken van De Bruijne die ervoor pas na een driesetter Jacco de Looff had kunnen terugwijzen. In het deeltoernooi bij de meis jes haalde Lenneke Clement conform de prognoses de fina le, waartoe ze in de voorlaatste schifting krachtig verweer van Beatrix Verhaegen had moe ten overwinnen. Haar twee lingzusje Jacqueline had in de onderste helft van de rang schikking tegelijkertijd voor een verrassing gezorgd door de nummer twee in de waarde ring, Kim Dijkstra, uit te scha kelen, waarna ze op haar beurt het onderspit dolf tegen Jan tien Bruijnzeel. De speelster van de organise rende vereniging mocht der halve in de finale aantreden. Het werd een slijtageslag waarin Bruijnzeel een 5-2 voorsprong in de tiebreak ver speelde, zich in de volgende reeks knap revancheerde en daarna in de laatste serie in feite van meet af aan een ge wonnen partij speelde, 6-7 6-2 6-3. Bij de veertienjarigen was Alexander Nonnekes heer en meester, hoewel Thijs Slag boom die Mathijs Hulster had teruggewezen, het hem in de tweede en laatste set nog knap lastig maakte. Annick van de Walle, als tweede ingeschat, deed hier bij de meisjes meer dan venvacht werd door in een gelijkopgaand duel "koploop- ster Merlyn Atoon een teleur stelling te bezorgen. In 'de onderbouw' kwam. zag en ovenvon Michiel van Kuijk, favoriet in de klasse tot twaalf jaar, iedereen en Stijn van Doeselaar als laatste. De num mer drie van Nederland in de ze leeftijdsklasse, Silvana Bauer, boekte in de slotronde een regelmatige zege, maar niet meer dan dat op Stepha nie Maenhout die Rianne Ver- dontk in de halve finale knap had afgetroefd. Bij de tienjarigen presenteerde Jeroen Alliët zich als een aan komend talent, dat outsider Mart Flikweert geen kans gaf nog meer verrassingen op zijn naam te schrijven. In huize Maenhout kon ten slotte toch nog een kampioene verwel komd worden. Heieen name lijk kende in de beslissende confrontatie geen pardon met Stephanie van Damme. Motorsport Vlissingen. Cross MSV De Uitlaat. Su perklasse, 1e manche: 1 Kees den Hol lander, 2 Erik van der Wekken, 3 Arno Ruttinger, 4 Marco Overweel, 5 Willem Jaap Janse; 2e manche: 1 Arno Ruttin ger. 2 Erik van der Wekken, 3 Kees den Hollander, 4 Marco Overweel, 5 Willem Jaap Janse. 125cc senioren, 1e manche: 1 Casper Ovaa, 2 Stef Goetheer, 3 Rutger Bimmel, 4 Arjo Verhage, 5 Ronnie Bos; 2e manche: 1 Casper Ovaa, 2 Stef Goet heer, 3 Rutger Bimmel, 4 Dennis Schelle- man, 5 Arjo Verhage. 250/500cc. junio ren veteranen 1e manche: 1 Jacco Stello (j), 2 Jan Bouten, 3 Leo Francke. 4 Willem van de Berg. 5 Andre Nuyens (allen vete raan); 2e manche: 1 Ad Geldof (v), 2 Jac co Stello, 3 Jan Bouten, 4 Andre Nuyens, 5 Leo Francke 125cc junioren, 1e man che: 1 DionVerhulst, 2 Peter troost, 3 An ton van Belzen, 4 Anco van Houten, 5 Bastiaan Krijger. 2e manche: 1 Dion Ver hulst, 2 PeterTroost, 3 Anton van Belzen, 4 Roel Heij, 5 Bastiaan Krijger. 60/80cc, Ie manche: 1 Johnny Gijssel, 2 Joel Dll- lis, 3 Mare Meijndert; 2e manche: 1 Rinus van de Ven, 2 Johnny Gijssel, 3 Mare Meijndert Miniklasse, 1e manche: 1 Ra mon Koole, 2 Leon van der Lee, 3 Romina van Aert; 2e manche: 1 Ramon Koole, 2 Martin Boot, 3 Leon van der Lee. Wemeldinge. Cross MC De Sproeier. 250/500cc, 1e manche: 1 Marco Over weel, 2 Wim van de Eijnden, 3 Wilco de Buck, 4 Patrick Pieterse, 5 Gert Huisman; 2e manche: 1 Overweel, 2 V. d. Eijnden, 3 Robbin Janse,4De Buck, 5 Matthijs Lam- pio; 3e manche: 1 V. d. Eijnden, 2 Over weel, 3 Janse, 4 Huisman, 5 De Buck. 125cc, Ie manche: 1 Rutger Bimmel, 2 Sjaak Faasse, 3 Ronald Bimmel, 4 Bas MIDDELBURG - FC Dau wendaele heeft zaterdag het zesde zaalvoetbaltoernooi van SV Jong Ambon gewonnen. De Middelburgers, vorig jaar ook al winnaar in sporthal De Kruitmolen, hielden Arnemui- den (nummer twee), Kloetinge (drie), Joftg Ambon (vier), Tymphaan (vijf) en VC Halia (zes) achter zich. Dauwendaele en Arnemuiden behaalden een gelijk aantal punten, maar een iets beter doelsaldo leverde het team de Peter Chris Mode-bo kaal op. Doornheim, 5 Freddie Blaas; 2e manche: 1 Faase, 2 Arjo Verhage, 3 Bimmel, 4 Blaas, 5 Bos; 3e manche: 1 Faase, 2 Bos, 3 Verhage, 4 Blaas, 5 Bimmel. 60/80cc, 1e manche: 1 Twan van Liere, 2 Joeri van Liere, 3 Johnny Gijssel, 4 Dave de Jonge, 5 Johan Fredericks; 2e manche: 1 T. van Liere, 2 Gijssel, 3 J. van Liere, 4 Frede ricks, 5 Daniel Stout; 3e manche; 1 J. van Liere, 2 T. van Liere. 3 Gijssel, 4 De Jonge, 5 Fredericks. Daguitslag prijzencross, 60 cc: 1 Mark Boot. 2 Romina van Aert, 3 Mi chael Schnitzer;80cc: 1 Twan van Liere, 2 Joeri van Liere, 3 Johnny Gijssel; 125cc: 1 Sjaak Faase, 2 Rutger Bimmel, 3 Arjo Verhage; 250/500cc: 1 Marco Overweel, 2 Wim v d. Eijnden, 3 Robin Janse. Off the road: 1 Jaap Kempe, 2 Henk Meer man, 3 Rene de Meij. Rugby Schaken Open Middelburgs kampioenschap. Derde ronde. H. Groffen - W. Stange 1 -0, M. Westerweele - R. Tiggelman 0-1, W.J. Pannekoek-J.de Wolf 0-1, H.Wes- terweele - F. Dieperink rem. A. Jonkheer - S. de Nooijer rem, J. van Belzen - S. Stange 0-1, A. Quakkelaar - S. Sanders 1-0, T. de Boer - J. de Jager 0-1, H.J Meijer - S. Steijn 1-0, D. Wolters - H. Por te 1-0, J. Bostelaar - P. Koster 0-1, P. Kreuger - F. Rikumahu 0-1, M. de Boer - J, Moekotte 1-0, J. de Jonge - A. Eldahir 1-0, M. Simmers - R. Porte 0-1, Bye 0,5 punt: A. van Haaften. Stand aan kop: 3 punten: R. Tiggelman, H. Groffen; 2,5: J. de Wolf; 2 punten: W. Stange, A. van Haaften, M. Westerweele, S. Stange, J. de Jager, H.J. Meijer, D. Wolters, F. Die perink, A, Jonkheer, A. Quakkelaar, H. Westerweele, S. de Nooijer. Voetbal Bedrijfs- en zomeravondvoetbal rayon Walcheren. Poule A: Sunlux - Garderen- /Dekker 1-1, De Sloep - Pechiney 1-0, VAW - BW 4-4, Garderen/Dekker - VAW 0-6, Uiterton - De Sloep 2-5, Pechiney - Sunlux 1-6. Stand: Pechiney 12-22 (kam pioen). De Sloep 12-19, BW 12-18, VAW 11-16. Garderen/Dekker 11-13, Uiterton 10-11, Sunlux 10-11. Poule B: Rhodos- /PSD - PKCZ 0-2, SSVW - EPZ 3-4, CSW United - Pension Wolff 3-0, EPZ - Rhodos- /PSD 0-0. PKCZ - CSW United 2-1, Pen sion Wolff - SSVW 3-4. Stand: Rhodos- /PSD10-18. EPZ 9-17, PKCZ 10-16, SSVW 10-14, CS W U nited 9-9, Pension Wol ff 10 - 6 Poule C: LW - Uiterton 2 0-2. LW - FC Dorst 1-2, Demarary - LVV 0-5, Uiterton 2 - FC Dorst 0-3, BW 2 - Hoppit 2-0. Eind stand: FC Dorst 10-25 (kampioen), LVV 10-18. BW 2 10-14. Demarary 10-10, Ui terton 2 10-10, Hoppit 10-9. Zomeravondvoetbal rayon Middelburg: Sranang - Dauwendaele 1-8, Erik van Broekhoven - vvRikz 5-2, Klaassen Twee wieiers - Adriaanse 1 -7, Moksi Meti - Jan se Schilders 10-6, FC Dorst - Leiding Mid delburg 3-6, 't Zand - kv Ondo 1 -7. van onze sportredactie HULST - Het Masters'zaalvoet- baltoernooi in Hulst kreeg za terdag met Matisse de terechte winnaar. De Goese ploeg ver sloeg in de finale met 2-0 ZVH Morres. Ramon Dahoe en uit blinker Marciano Seedo namen de doelpunten voor hun reke ning. Seedo werd later uitgeroe pen tot de beste speler. Ook werd hij topscorer met acht doelpunten. In de poulewedstrijden waren Matisse en Morres oppermach tig geweest door alle partijen te winnen. De Hulstenaren troffen daarna in de kruisfinales in Ge- wetra uit Nunspeet een pittige tegenstander. Na een 1-1 eind stand wist Morres zich via de strafschoppenserie te plaatsen voor de eindstrijd. Matisse ging het in dat opzicht gemakkelij ker af. Merpati Muda, winnaar van de twee voorgaande édities, werd met 3-1 uitgeschakeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 21