Vakantie- voorpret moet wel leuk blijven, toch? helaas ook voor dieven.' et was een paradijs, |r Als je het kan doen, waarom zou je 't dan laten? Lekker met z'n allen een paar weken de zon opzoeken. Het leukste wat er is, toch? En het begint al met de voor bereidingen. Een paar goede boeken ha 1 enfotoro 11 etjes kopen en dan hup, nergens meer aan denken. Vorig jaar in het Midden-Oosten zijn we ons rot geschrokken. We kwamen de hotelkamer binnen en al onze spullen waren weg. Bij nader inzien was het onze hotelkamer helemaal niet. Wij lachen. En sindsdien dubbel-, checken of de deur wel echt op slot is... 0800-0718 (gratis) Rabobank 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 2 JUNI 1998 M i rei i 8 e Son neve ld t 34) Met het RaboTotaalpakket kunt u eigen lijk op elk moment op vakantie, zonder dat u apart een reisverzekering hoeft af te sluiten of veel buitenlands geld moet opnemen. Wat er in het pakket zit? Allereerst een gouden Rabocard, waarmee u over de hele wereld kunt betalen. En een Europas waar mee u gewoon kunt pinnen in veel Euro pese landen, maar ook buiten Europa. En dat alles tegen de meest voordelige koers. Met het Rabo Totaalpakket krijgt u boven - dien 35% korting op onze Doorlopende Reisverzekering. Plus nog veel andere dien sten en aanbiedingen, Zo hebt u maar één keer omkijken naar iets waarvan u elke vakantie plezier hebt, en ook als u weer Het Rabo TotaaiPakket Alles in één keer goed geregeld. 0900-9279 20ct./min. 0 9 0 0 - 9 2 7 5 20 ct./min. 0 9 0 0 - 9 2 7 7 75 ct./min. 0499-499499 Bent u al in de stemming? Al uren zitten fantaseren me^de atlas op schoot? Of misschien al de beste route op de wegenkaart uitgestip peld? Hoe dan ook: voorpret hoort bij vakantie, of u nou naar de andere kant van de wereld vliegt, of lekker in eigen land blijft. Maar bij de voorbereiding horen ook de zaken die wat minder spannend zijn. Zoals het regelen van een reisverzekering, en bepalen hoe u straks de rekening van het ristorante betaalt. Al deze zaken regelt u snel, eenvoudig en in één keer bij de Rabobank. En voor we het vergeten: alvast een prettige vakantie. lanon Uichtef 24 Met Rabo Interhelp Extra hoeft u niet lang stil beeld uw passen, zorgen ervoor dat u in nood- te staan bij de vervelende dingen die kunnen situaties toch over geld kunt beschikken en helpen gebeuren, zolang u maar één nummer onthoudt, we bij het opsporen van zoekgeraakte bagage. Zodra er iets aan de hand is, kunt u dat nummer Met het Rabo Totaal bellen en wij helpen meteen bij het oplossen Pakket is Interhelp Extra van uw problemen. Zo blokkeren we bijvoor- overigens helemaal gratis. Rabo Interhelp Extra: snel geholpen bij problemen op reis, Regel alles voor uw vakantie via de Vakantie Bestellijn Regel tijdig wat u nodig hebt voor een zorgeloze vakantie. Via de gratis Rabobank Vakantie Bestellijn (0800-0718), of via www.rabobank.nl Maar u kunt natuurlijk ook binnenlopen bij de Rabobank. Midden in de samenleving Altijd extra armslag. Soms hebt u meer geld nodig dan op uw reke ning staat. Daarom heeft de Rabobank Krediet op Betaalrekening, Daarmee hebt u altijd extra geld achter de hand.Tijdens de vakantie komt die extra ruimte natuurlijk goed uit. Hoe hoog dat bedrag maximaal Is, spreken we samen met u van tevoren af. Het geld is direct beschikbaar, of u nou wilt op nemen bij de geldautomaat of met uw Pinpas wilt betalen. En vanzelfsprekend kost het u niets als u geen.gebruik maakt van het krediet. Onder een palmboom is het natuurlijk uit stekend toeven, maar ons eigen land heeft ook veel moois te bieden. Je moet alleen weten waar.Tips voor uitstapjes in Nederland and vakantieland. vindt u bijvoorbeeld in het 'Lekker weg in eigen land' magazine. Gratis verkrijgbaar bij alle VVV's en Rabobanken. Via onze internet site vindt u nog meer tips: www.rabobank.nl Fiets er Vakantietijd is zomertijd en zomertijd betekent fietsen! Wie op de pedalen wil, kan bij alle Rabo banken en VVV's de krant'Fietsen in Limburg' gratis afhalen, zolang de voorraad strekt Het Rabobank Wielerplan steunt alles wat met fiet- eens uit. sen te maken heeft. Van 't recreatie- fietsen en amateurwielrennen tot onze profploeg, die binnenkort de Tour de France Weer gaat rijden. Al het nieuws over deze.Tour kunt u op internet (www.rabobank .nl/wielrennen) volgen. -<"■ 1 Leënlijn: Beursstemming en algemene beleggingsadviezen? Raboföon: Als u uw vakantiegeld binnen hebt maar u gaat nog even niet op vakantie, kunt u het geld op uw spaarrekening zetten en zo profi- Zet uw vakantiegeld aan het werk. teren van de hogere rente. Dat is snel verdiend en u boekt het geld net zo makkelijk weer terug op uw betaalrekening. Rabobank Servicelijnen Weten hoeveel hypotheek er mogelijk is? Weten hoeveel u kunt lenen? Hypotheeklijn: Saldo weten? Geld overmaken?

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 12