DRVK KERY a de in Woord Beeld Geluid Brasserie Winkel DINSDAG 26 MEI 1998 Markt Middelburg Studieboekhandel del l&FANOY Kantoorboekhandel de Markt 51 Middelhui '■'Partners asserie de Boekhan vers fruit- of sap, of karnemelk boer. Een grote urige Dashji of iere heerlijke soep erenbrood of a. Borrelen met apas of een lekker bitterbal, skaart is geïnspi- ii afwisselend, ds. Frans, is. Japans, re en grotere den. Van aparte tot tachin, lies, tampouras en slobberkoppen, uurlijk heeft de ie een uitgebreide Eigenzinnig porse lein in de Brasserie. Een bijzonder tafeltje in de kiosk. Een mooi vormgegeven boekenkast. Overal in de Drvkkery duiken verrassende ontwerpen op. Eigen ontwerpen van de Drvkkery en werk van hedendaagse ontwerpers. Ze vormen de entourage, en zijn te koop. De Drvkkery heeft bovendien een opvallend aanbod aan culturele, commerciële en educa tieve activiteiten voor volwassenen en kinderen. Lezingen, boeksigneringen, auteursvoordrachten, drukdemonstraties, themapresentaties, voorlezen, theater, media en muziek. Een prettige manier om bij te blijven. Het actuele overzicht vindt u op Internet: http://www. de-drvkkery.nl en regelmatig via adver tenties in de dagbladen. Winkels, presentatie desks en brasserie zijn gecentreerd rond Het Marktplein, het opmerkelijk vormgegeven hart van de Drvkkery. Een natuurlijke ontmoetingsplaats waar u ogen en oren tekort zult komen. Kortom, er is altijd leven in de Drvkkery. Binnentuin Infobalie Zeelandgalerij Ttjdsch ri ften/Magazi n es Entree Ear and Eye/Muziek Kantoorboekhandel - de Brasserie MultiCommunicatie Kaarten kabinet Museumdrukkerij In fo- en afhaal bal ie Proza/poëzie Kinderboeken Reizen Koken/Natuur Proza/poëzie Marktplein Kunst Multimedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 19