)uwerkerk mist koelbloedigheid Stef Nelisse wint na duivelsrit in Tholen Sparta-jeugd leert fijne kneepjes Zierikzee ongeslagen winnaar DFS-cup B-jeugd Ajax zorgt voor fraai sluitstuk ibo wint tweede promotieduel om plek in vijfde klasse E-tennissers laten zich niet zien in Bruinisse Arjan Breeman nieuwe trainer Kwiek-vrouwen uitslagen ir Klaas Verspoor IVERKERK - Na een jaar afwezigheid is Lewedorpse vs terug m de vijfde klasse. In met vlagen bloedstollend •1, waarin beide partijen met elmaat over de schreef gin- i, was het keurkorps van Le- itrainer Huib Balthazar ilbloediger dan het Ouwer- jk van Jakkoo Brouwer. Een artier voor tijd scoorde Mar- Rooze de winnende treffer 3). Lebo leeft weer, reden or bloemen en champagne. opluchting was na afloop 301. Met 0-2 voorkomen en ama Ouwerkerk met een man nder terug zien komen tot 2- „We hadden het veel eerder af «ten maken", vond Lebo- nvoerder Tom Huyskens. En volgens: „Maar dat is de rode aad van het hele seizoen." De -jarige Huyskens wil zijn etbalschoenen aan de wilgen ingen maar als het aan Lebo- orzitter Piet Pieters stelt hij it nog uit. „We doen hem nog deen bod." emengde gevoelens et verlies leidde bij Ouwer- rk, dat zichzelf na de 1-1 van rige week de meeste kansen tot gemengde gevoelens, ezien de instelling van de eeste spelers in het veld wilde •iwerkerk zeker voor de pro- lotie gaan, aan de andere kant erd de KNVB zondagmiddag e grote winnaar. Het 'verhaal eeuws-Vlaanderen en Ouwer- crk' loste zich voor de bond anzelf op. Trainer Jakkoo irouwer: „Ik heb net tegen de mgens gezegd dat we maal sel blij moeten zijn dat we niet anstant naar Zeeuws-Vlaan- !eren moeten reizen. Dat kan de sreniging financiëel niet bol- rerken." En over het duel: „Dit ras een prachtige wedstrijd ïaarin alles zat. Vorige week peelden beide partijen nog met :e handrem erop. Nu soms over schreef, soms snel geïrri- serd. Met één smetje aan onze ant: de rode kaart van Erwin an der Maas." Capitale fouten lie viel in de 55e minuut. Daar- oor hacTLebo in de zeventiende ainuut de wedstrijd openge- iroken. Het was Simon Smits die met zijn schuiver van buiten het strafschopgebied keeper Pascal Dalebout kansloos liet. De keeper wisselde sterke acties af met kapitale fouten. Na twee prima reddingen blunderde de Ouwerkerkse-keeper bij een diepe bal. Het 'los' van de doel man werd ook los. Marcel Rooze profiteerde en schoof de 0-2 bin nen. Dat gebeurde overigens in een fase van de wedstrijd dat Ouwerkerk heerste maar via Joeri Pankow, Eiwin van dei- Maas en Wouter van Marie vier mogelijkheden op de 1-1 had la ten liggen. Maar als je de kansen zelf niet afmaakt valt de goal zoals gewoonlijk aan de andere kant. Vier minuten voor rust ontsnap te Lebo aan de 1-2. Uit een voor zet van Van der Maas werd, zo leek het. gezamenlijk door Van Marie en Pankow op doel ge kopt. Keeper Jasper de Baat ramde met een katachtige red ding de bal uit zijn domein. Waar Balthazar in de rust Rudi Rijk verving, door Ruben Blok, hield Brouwer zijn team onge wijzigd. Toch miste zijn elftal in Bonno Brouwer (links) komt te laat om het tweede doelpunt van Lewedorpse Boys, gemaakt door Marcel Rooze, te voorkomen. foto Pieter Honhoff de eerste 45 minuten een sturen de speler op het middenveld. Nadat Wilbert de Hond na acht minuten in de tweede helft slechts geel kreeg wegens na trappen toonde arbiter Van Ha len twee minuten later wel rood toen Ou werkerker Van der Maas zich niet kon beheersen tegen over Huyskens. Met tien tegen elf ging Ouwerkerk opportunis- tischer spelen. Na de eerste actie van Barry Manni - hij verving de leeggespeelde John Hage - frommelde William Remeeus uit een scrimmage de 1-2 achter De Baat. Een penalty daarna, na een domme overtreding van Kenters op De Hond, had Lebo in rustig vaarwater moeten brengen. Dalebout maakte zijn eerdere blunder bij de 0-2 goed door de inzet van Huyskens te keren. Twee minuten later werd het 2-2. William Remeeus schoot, terwijl heel Lebo nog bezig was met het formeren van de muur, de bal simpel binnen. Vier kansen daarna voor Lebo, vier keer Dalebout die een tref fer voorkwam. Aan. de beslis sende 2-3 had de keeper geen schuld. Het was uitgerekend Remeeus die knullig balverlies leed. Rooze pikte de bal af en schoot zijn ploeg naar de vijfde klasse. Ouwerkerk - Lewedorpse Boys 2-3 (0-2). 27. Smits 0-1, 3S. Rooze 0-2 59. Remeeus 1-2, 68. Remeeus 2-2, 75. Rooze 2-3. Aantal toeschomoers 300. Scheidsrechter: J. van Halen (Heinkenszand). Gele kaart: Keu ters en Hillebrand (Ouwerkerk), Huyskens en De Hond (LeBo). Rode kaa rt: Van der Maas Ouwerkerk door Lucien Roelandt THOLEN - Het concours hippique van de Eendrachtruiters uit Tholen staal al jaren bekend als de krachtmeting tussen de Zeeuwen en hun Brabantse en Belgi sche rivalen. Een confrontatie waarin de Zeeuwen zaterdag op de Speelmansplaat beslist niet onder deden voor de concur rentie, getuige de overwinningen van Stef Nelissen en Omar Vonsee bij het springen. En bij de dressuur waren het Nadine Timmerman, Johanna Holster en Vicky Honig die zich bij de prijsuitrei king als eerste mochten opstellen. Door de jaarlijks toenemende belang stelling dreigt het concours hippique van de Eendrachtruiters zo zoetjes aan uit zijn jasje te groeien. Niet alleen kwanti tatief groeit het hippisch evenement sterk, ook kwalitatief. Voor parcours- bouwer Bram Wattel reden om techni sche en zware parcoursen neer te zetten. Ondanks deze selectieve opgave wist zich een groot aantal combinaties voor de barrage te plaatsen. Stef Nelisse kreeg zijn overwinning in de klasse L dan ook beslist niet cadeau. Van de vijftig combinaties hielden er in het basisparcours niet minder dan twaalf hun strafblad blank. Daaronder Nelisse met twee paarden, en Christaan van de Plasse. Het was Van de Plasse die in de barrage de lont in het kruitvat stak. Als derde starter stuurde hij Deltamossel Oase in een tijd van 34.70 naar zijn twee de foutloze ronde. Een prestatie die de rest noodzaakte tot het nemen van risi co's, maar naar later bleek toch maar goed genoeg voor de overigens fraaie rijfde plaats. Nelisse was de eerste die met Kimball de aanval opende. De ruiter uit Noordgou- we kwam met de Burggraafzoon echter een fractie van een seconde tekort. Jan de Visser bewees met Mid Naght dat het sneller kon. Maar de ex-Zeeuw mocht van onze sportredactie BRUINISSE - Slechts vier E- tennissers hebben zich voor het seniorentoernooi in Brui nisse aangemeld, dat van daag begint. En juist voor de laagste categorie is het eve nement bedoeld. Wedstrijdleider Tineke Deering denkt dat het gerin ge aantal aanmeldingen - maar vier vrouwen namen de moeite zich in te schrijven - te maken heeft met een soort drempelvrees om als begin neling aan wedstrijden mee te doen. „Je moet ze echt over de streep trekken. En het is juist de opzet die mensen aan toernooien te laten proeven." Sinds de toevoeging van een E-schema aan het toernooi bij LTC de Bru-tèn, tien jaar geleden, is het aantal tennis sers voor deze categorie steeds teruglopen. Er zijn minder mensen die gaan ten nissen, voert Deering als een andere reden aan. Om het seniorentoernooi wat meer inhoud te geven is voor het eerst in het veertienjarig bestaan een Dl-35+-klasse aan toegevoegd. Hiermee komt het aantal partijen op 68. Dit is exclusief de wed strijden in de verliezersron de. Tot de finales van zater dag 30 mei worden alle duels op tijd (een uur) afgewerkt. Plaatsingen. Bruinisse, Senio rentoernooi, HEL)1: 1. T. van Gelder. 2. J.Lagendijk. HDD1: 1. Van der Stigchel/Walpot, 2. Van der Cingel/Overbeeke. DDD1:1. De Winter/Hooftman, 2. Vleu gel/Kik, GDD1: 1 Huizcr/Wiel- aart, 2. Goud/Struyk. HED2: 1. R. Loos/H.Struyk, DED2: 1. L. Hooftman, 2. A Schot. GDD2: 1. Lodder/Slootmaker. Van der Cingel/Overbeeke. slechts even dromen van de eindzege. De Belgische Christine Kroeske stuurde haar bruine merrie in de supersnelle tijd van 32.28 door de finish. Echter lang niet snel genoeg voor laatste starter Nelisse. Als een speer joeg hij Palussa Boy over de hindernissen. En tot ieders verbazing nam hij ook nog de binnenbocht naar de dubbel. Een huzarenstukje waarmee de Schouwse combinatie de onmogelijk ge achte tijd van 29.36 haalde. In de dressuur leverde Nadine Timmer man met Julio T in de klasse L een uitste kende prestatie. De amazone uit Veere reed de fraaie ruin naar een score van maar liefst 176 pimten. Goed voor de eer ste stek. Vicky Honig toonde zich in het middagprogramma in de klasse Z2 de sterkste. De pas veertienjarige amazone uit Burgh-Haamstede kwam tot de fraaie score van 193 pimten. door Klaas Verspoor BRUINISSE - De 35-jarige Ar jan Breeman uit Zuidland volgt Ad Hagesteijn op als trainer van het eerste vrouwenteam van volleybalvereniging Kwiek uit Bruinisse. Het bestuur van de eersteklasser uit district 17 van de NeVoBo en Breeman kwa men tot een overeenkomst voor één seizoen. Breeman is geen onbekende binnen volleyballand. De laat ste drie seizoenen had hij bij DVO (Oud-Beijerland) vrouwen één onder zijn hoede. Met DVO speelde hij afgelopen seizoen tweemaal tegen de ploeg uit Bruinisse. Daarvoor leidde hij het tweede vrouwenteam van dezelfde verenigi ng en kwam hij eerder nog als speler voor DVO uit. Nummer één Kwiek is voor Breeman geen on bekende. ..Ik heb nog tegen To- nie van Breda (trainer/coach heren Kwiek) en ook Cees Arensman gespeeld." Die laat ste benaderde uit hoofde van zijn voorzittersfunctie Bree man. „Arjan is iemand die bin nen Kwiek past. Hij was kandi daat nummer één voor mij", aldus Arensman. Breeman gaat bij Kwiek twee maal per week dames één en de selectie trainen. Daarnaast neemt hij de coaching van da mes één op zich. Voorlopig, op papier vastgelegd, voor één sei zoen. Breeman: „Normaal ge sproken kom je niet voor maar één jaar. Dan kun je toch niet echt iets op- en uitbouwen. Na twee of drie jaar kun je eens gaan kijken of je nog verder wilt bij een vereniging." Kwiek is blij met de nieuwe man. Nadat Zierikzeeënaar Ha gesteijn wegens te drukke werk zaamheden te kennen gaf aan het eind van het seizoen op te stoppen moest het bestuur naarstig op zoek naar een waar dig vervanger. Dat lijkt gelukt, zeker in de ogen van Kwieks voorzitter Arensman: „Arjan Breeman is een echt volleybal- dier." Ook Dirk Verbeek, trainer- /coach van een aantal Bruse jeugdteams ziet de toekomst vrolijk tegemoet. „Ik heb de nieuwe trainer dinsdag gespro ken. Het wordt een prima sa menwerking. Onze ideeën over volleybal zijn hetzelfde." door Peter Godrie BURGH-HAAMSTEDE - Voet balvereniging Zierikzee heeft zich zaterdag tijdens de DFS- cup in Burgli-Haamstede een waardig kampioen getoond. De ploeg, onlangs gepromoveerd naar de derde klasse van het zondagvoetbal, veroverde op sportpark Van Zuijen de beker zonder een wedstrijd te verlie- Zierikzee, het team van trainer Bert Pentury. stond niet eens op de deelnemerslijst van de jaar lijkse terugkerende bekerstrijd op het hoofdveld van DFS. Het toernooi was namelijk een week eerder voorzien. Aangezien de vierdeklasser uit Burgh-Haam- stede op 16 mei promotie naai de derde klasse (tegen Nieuw- dorp) moest bewerkstelligen en dat redde, moest de organisatie naar een week later uitwijken. Als gevolg hiervan haakten Klundert en NTW af. Als ver vangers werden Hansweertse Boys en Zierikzee aangetrok ken. Zierikzee kwam dus, maar Hansweertse Boys meldde zich vier dagen voor het evenement af met als officiële reden: gebrek Winst voor teams van LTC Zierikzee ZIERIKZEE - De zondagteams van LTC Zierikzee hebben tij dens de zesde speeldag van de landelijke tenniscompetitie een overwinning geboekt. De eerste mannenploeg, uitko mend in de derde klasse, moest naar Sas van Gent voor een ont moeting met TC Drive en won met 4-2. De verliespartijen kwamen op naam van Marcel Verweij (enkelspel) en het dub belspel van Johnny Otte enRené I Schimmelpennink. De jeugd van Zierikzee had in de thuiswedstrijd tegen TV Roo sendaal een makkelijke dag: 8- 0. 'Problemen' dienden zich aan voor Esther Goud. De Nieuwer- kerkse tennisster had drie sets nodig om het enkelspel op haar naam te schrijven. In het meis jesdubbel met Esmee Hog'en- doorn waren er eveneens drie bedrijven noodzakelijk om te I winnen. Op zondag 7 juni is de slotdag van de competitie. De mannen spelen tegen koploper Ouden bosch, het jeugdteam tegen Kooistee. aan spelers. Officieus gingen andere versies rond. Hans weertse Boys speelt volgend sei zoen in dezelfde afdeling als DFS én de huidige oefenmeester van Hansweertse Boys, Marcel de Nijs, traint na de zomer DFS. Probleem De afmelding van Hansweertse Boys stelde de organisatie voor een probleem. In Brouwersha ven vond DFS de rijfde deelne mende ploeg aan de cup. Pas donderdagavond kwam de be vestiging van de naar de vierde klasse gedegradeerde ploeg van trainer Pim Potappel. Zierikzee legde in de eerste twee wedstrijden de basis voor de eindoverwinning, want toen al was het enige ongeslagen de for matie. In één van deze twee par tijen klopte Zierikzee de toer- nooiwinnaar van de vierde DFS-cup, Tholense Boys, met 2- 1. Het Thoolse elftal boekte za terdag wel de grootste dagzege: 9-1 tegen Brouwershaven. De Schouwse samenstelling keerde met veel tegengoals en slechts één punt huiswaarts. Overschrijvingen Omdat regionale toernooien be paald niet gelegenheden zijn waar clubs hun beste teams op de been brengen, zijn randzaken bij de toernooideelnemers vaak belangrijker. Zoals het nade rende einde van de overschrij- vingsdatum (31 mei) voor spe lers. Brouwershaven was bezig met Peter de Haan, de spits die vorig seizoen naar Zierikzee verkaste maar daar nauwelijks aan spe len toekwam. De Haan zit mo menteel rijf maanden op zee en een terugkeer naar Brouwer shaven is dan ook van de baan. De enige die Brouwershaven vanwege werk verlaat is keeper John van Mourik. DFS laat bij monde van Leen Rademaker, één van de organi satoren van de DFS-cup, weten dat er geen spelers bijkomen of weggaan. Ruzie Bij Zierikzee gebeurt het meest. Johan Heikamp stopt en Danny van Oeveren en Mark Evertse verhuizen naar het tweede van MEVO, de zaterdagclub in.Zie- rikzee. Erwin Nelissen keert te rug van Goes, waar hij halver wege het seizoen ruzie met trainer Hugo Barendse kreeg. Van de twijfelgevallen Marco Jonker en John van der Have is nog niets bekend. Naar Zierik zee komt Remco van der Wek ken van MEVO. De basketbaljeugd van Sparta luistert tijdens de clinic aandachtig naar trainster Daphne Verhoog. Profbasketballer Eelco Derks geeft clinic in Middelharnis door Frans Evers MIDDELHARNIS - Het gebeurt niet vaak dat een echte profbasketballer het eiland Goeree-Overflakkee aandoet. Toch was dat afgelopen weekend het geval toen ere- divisionist Eelco Derks van Idétrading- /Roterdain in sporthal De Staver in Mid delharnis er een clinic voor de jeugd verzorgde. Samen met Jan-Pieter Bood, oud-eredivisiespeler, Erik Braai, de trai ner/coach van het Thorbecke Lyceum basketbalteam uit Rotterdam en Daphne Verhoog, trainster van de vrouwen eerste klasse van rayon 1, leerde Derks de Flak- keese jeugd de kneepjes van het vak. Het Idétrading-team verzorgt in samen-,, werking met het Thorbecke Lyceum en de Stichting Rotterdam Topsport regelmatig op middelbare scholen basketbalclinics om de sport onder de jeugd meer bekend heid te geven. Met succes, want de basket- balsport lijkt hard op weg om na voetbal en tennis in Nederland de derde sport; te worden. „Het Dream Team-effect van de Olympische Spelen en de indruk die een film als Space Jam heeft op de jeugd, draagt zeker bij tot een grotere populari teit van de basketbalsport. Het ontbreekt de Nederlandse Basketbalbond op dit moment echter aan voldoende trainings kader om de toeloop van de jeugd goed op te vangen. De clinics die wij verzorgen, voorzien daarom duidelijk in een behoef te", aldus Derks. Het team was naar Middelharnis geko men op verzoek van de plaatselijke bas- ketbalverening Sparta Hygëa. De Rotter damse profs konden dit verzoek niet weigeren omdat Sparta als enige basket balvereniging van Goeree-Overflakkee op dit moment 'hofleverancier van bas ketbaltalent' aan de Rotterdam basket balklas van het Thorbecke Lyceum is. Dit lyceum is één van de negen middelbare scholen in Nederland waar jeugdig talent school en sport kunnen combineren. Luuk de Wit (13), één van de drie Som- melsdijkers van de Rotterdamse basket balklas: „De lesuren zijn speciaal aange past op anderhalf uur basketbaltraining per dag. Een speciale huiswerkklas zorgt ervoor dat we niet achter raken." Ook Sparta-jeugdtrainer Peter van Wensen is enthousiast over de combinatie school en sport. Zoon Roel (15) doet binnenkort in Rotterdam MAVO-examen en is van plan om daarna school en sport nog enige jaren te blijven combineren. „Daarvoor moet hij wel iedere dag met de bus naar Rotter dam, maar heeft hij er graag voor over", aldus jeugdtrainer en vader Van Wensen, die gezien de uittocht van jeugdig talent richting Rotterdam er meteen aan toe voegt best nog wat Flakkeese jeugd te kunnen gebruiken. Precies 38 basketballers in spé hadden zich voor de clinic opgegeven. Dat hebben er 39 kunnen zijn als Ted de Jager (10) uit Nieuwe Tonge een dag ervoor niet door zijn enkel was gegaan: „Ik baal als een stekker, ik had zo graag mee willen doen. Maar lid van Sparta wordt hij in ieder ge val omdat hij basketbal veel leuker dan voetballen vindt. Gelouterde prof Voetbal is natuurlijk de grote concurrent van het sterk opkomende basketbal in Ne derland. Hoe denkt een gelouterde prof als Eelco Derks (vier jaar nationaal team en vier jaar broodspeler in Amerika) over de concurrentie van een typisch Amerikaanse sport als basketbal met Ko ning Voetbal? „De jeugd moet natuurlijk zelf kiezen. Maar persoonlijk vind ik dat er in basketbal veel meer zit dan in voet bal. Als speler ben je constant bezig met zowel aanvallen als verdedigen. Je bent veel meer aan de bal op zo'n klein veld. Wat mij betreft is er dus veel meer spel vreugde te halen uit basketbal dan uit voetbal. Wat de jeugd van tegenwoordig in basketbal erg aanspreekt is de glitter en glamour rond de sport. De beelden op de televisie van de NBA-competitie werken wat dat betreft behoorlijk mee aan de pro motie van de basketbalsport." Sparta Hygëa kan volgend seizoen na de enthousiast gegeven basketbalclinic in ie- dergeval op meer jeugd rekenen. door Aector Dooms PHILIPPINE - Ajax was giste ren in Philippine oppermachtig bij de B-junioren op het ABAB- jeugdtoernooi. Zaterdag werd het Belgische Eendracht Aalst overtuigend winnaar van het C- jeugdtoernooi. Alle wedstrijden werden giste ren door het team van Ajax- trainer John van 't Schip ge wonnen. Alleen in de boeiende finale tegen SK Lokeren verliep de strijd aanvankelijk niet vol gens scenario. Pas in de verlen ging sloeg Ajax toe via het su pertalent Youssouf Hersi. Het doelpunt van de aanvallende middenvelder was van grote klasse. Met een schitterende li chaamsbeweging zette hij de Belgische verdediging op het verkeerde been. omspeelde de Lokeren-doelman Louk van Hoorde en schoof de bal in het lege doel: 2-1. Een mooiere afsluiting kon het ABAB-toernooi niet krijgen. „Dit Ajax is beter dan vorig jaar", genoot organisator Hans Lauret. Hij kreeg daarmee de kenners op zijn hand. Youssouf Hersi, een naam om te onthouden, werd met afstand tot de beste speler van het toer nooi uitgeroepen. Ook werd de technisch uitzonderlijk begaaf de speler topscorer met zes doel punten, voor zijn teamgenoot Guillermo Graaven. Het zou te vergaan om Hersi alle (Ajax) lof Praet eenvoudig naar tennisfinale ZIERIKZEE - Door een over winning in de hoogste categorie, jongens tot en met zestien jaar, heeft tennisser Robert Praet zich voor de Zeeuwse jeugd kampioenschappen (30 mei en 1 juni) geplaatst. Hij stelde de kwalificatie veilig tijdens de finale van de Schouwse voorronden op het tennispark van Zierikzee, waar hij afgetekend zijn Zierikzeese plaats- en clubgenoot Ivo Struijk versloeg: 6-2 6-0. Praets jongere zus Eline kon het voorbeeld niet volgen. In de meisjesfinale voor veertienjari gen ging ze in drie bedrijven on deruit tegen de Zierikzeese Sasha Stokla. In het Bruse on deronsje bij de jongens tot en met tien jaar won Robert Meer- tens van Steven de Waal, maar gaat de verliezer naar de Zeeuwse titelstrijd in Middel burg omdat De Waal met Pink steren niet kan. toe te zwaaien. Plet. Ajax-sys- teem, dat heilig is verklaard, werd tot in de perfectie be heerst. Met twee typische snelle buitenspelers en een balvaste, kopsterke spits was er een sur plus aan aanvallende kwalitei ten. Daarachter wisten de spe lers precies wat hel systeem van hen vraagt. Onder alle omstan digheden bleven ze het spel be heersen. De bal circuleerde snel rond, waai'bij ook het verdedi gende werk niet werd ge schuwd. Nadat Ajax moeiteloos RCS (3- 0), AA Gent (3-1) en Eendracht Aalst (4-1) opzij had gezet trof het in de eindstrijd Lokeren. De Belgen kenden meer problemen om door te dringen tot de finale. Vooral de beslissende wedstrijd tegen Fortuna Sittard kon pas in de stj'afschoppenserie in het voordeel van de Belgische jeugd beslist worden. Lokeren (1-0 winst tegen Sparta, 0-0 tegen Eeklo en 1-1 tegen Fortuna Sit tard) begon als underdog aan de finale, maar nam een voor sprong door een vrije trap van Firas Korknawi. Slap De achterstand was volgens John van 't Schip zeker niet ge pland, „We begonnen te slap en dan loop je zomaar tegen een achterstand aan. Maar we heb ben daarna uitstekend terugge- knokt. Ajax was ook conditio neel en fysiek sterker" trok de winnende coach zijn conclusie. De Amsterdamse jeugd herstel de zich van de domper en ging op zoek naar de gelijkmaker. En weer was er een rol weggelegd voor Youssouf Hersi. Hij be diende Guillermo Graaven, waarna de centrumspits met een fraaie lob de Lokeren-doel- man het nakijken gaf: 1-1. Ajax domineerde, maar moest oppas sen voorde tegenaanval. Binnen de reguliere speeltijd werd niet meer gescoord. In de verlenging besliste Hersi tenslotte met een schoonheid van een doelpunt de wedstrijd, Voetbal Burgh-Haamstede. DFS-cup: Flakkee- DFS 3-2, Brouwershaven-Zierikzee 0-1, Tholense Boys-Flakkee 4-2, DFS-Brou- wershaven 1-1, Zierikzee-Tholense Boys 2-1, Flakkee-Brouwershaven 2-1. DFS- Zierikzee 1-3, Brouwershaven-Tholense Boys 1-9, Zierikzee-Flakkee 2-1, Tholense Boys-DFS 5-2. Eindstand: 1. Zierikzee, 2. Tholense Boys, 3. Flakkee, 4. DFS, 5. Brouwershaven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 31