Wérk Tènce R/'C DOUBLE ZuiderjxjiN ©MANPOWER Sales New Business Lijnbach NetworkPro gaoHTservioe van ewaay bv POSTBODES uitzendbureau enthousiaste, deskundige adviseurs (m/v) K0©pii id assistent filiaalmanager (V/M) (DD@s ®oWn SECRETARIEEL EXPORT MEDEWERK(ST)ER 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 MEI ig; 2= Professionaliteit staat buiten kijf. Zo vanzelfsprekend is dat voor Lijnbach NetworkPro. De techniek is bewezen, alleen de koppeling tussen gebruiker en computer moet nog gemaakt worden. Maar wie bepaalt 'de click'? Of het goed uitpakt tussen klanten en hun computers wordt door verschillende factoren bepaald, maar uiteindelijk is het de klant die bepaalt of er echt aansluiting is geweest tussen wens en resultaat. En dat heeft niet alleen te maken met techniek, maar ook met samenwerking. Met de klant, maar ook met collega's. Een goede werksfeer is dan een voorwaarde. De kracht van samenwerking. Lijnbach NetworkPro laat mensen in organisaties prettig en effectief samenwerken. Dat geldt ook voor haar eigen mensen, die loyaliteit en ambitie delen en zich samen verantwoordelijk voelen voor het resultaat. Maar die ook gemotiveerd worden door bijvoorbeeld de uitstekende arbeidsvoorwaarden of de ruime opleidingsmogelijkheden die ze geboden krijgen. Als het 'clickt' met u als nieuwe collega. U hebt veelzijdige interesse en dat merken uw klanten. Maar moderne informatievoorziening in samenhang met het uitbouwen van klantencontacten is echt uw sterkste kant. U bent dan ook vaker buiten dan binnen, want u bent verzekerd van een compleet team dat achter u staat. U maakt potentiële klanten bekend met de kennis en kunde van Lijnbach en legt de eerste contacten tussen de klant en een gespecialiseerd teamlid. Als u denkt dat uw commerciële kennis en ervaring gekoppeld kan worden aan ons aanbod van ontplooiings mogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden, dan nodigen wij u uit om dit in een sollicitatiebrief aan ons te motiveren. Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u voor 5 juni 1998 richten aan de heer D. Vriese. Lijnbach NetworkPro, President Rooseveltlaan 737, 4383 NG Vlissingen e-mail: lijnbach@lijnbach.nl Hotel Zuiderduin js een gerenommeerd vierscerrenhotel. gelegen1 aan Walcherse kust tussen Zoutelande en Wêstkapeiïe. TÏet hotel bwcfnïct over 67 luxe kamers en appattementen, een sfeervol restaurant, een gezellige bar en een scala aan ontspanningsfaciliteiten. Wij zoeken per direct voor 38 uur per week, een HOOFD-RECEPTIONIST (m/v) Functie-eisen: een opleiding op minimaal MHS-niveau leidinggevende en uitstekende contactuele eigenschappen affiniteit met automatisering bij voorkeur ervaring met markering en financiële administratie leeftijd tot 30 jaar. Geboden wordt een: gevarieerde functie prettige werksfeer goed salaris, afhankelijk van kennis en ervaring. Uw sollicitatiebrief, voorzien van C.V. en pasfoto, kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie sturen naar: Hotel Zuiderduin, t.a.v. de directie. De Bucksweg 2,4361 SM Westkapelle. Ook zoeken wij een: MEDEWERK(ST)ER SCHOONMAAK (voor de ochtenduren) minimaal 18 jaar scherp oog voor details in bezit van eigen vervoer. Telefonische aanmeldingen tussen 10.00 en 12.00 uur, 0118 - 561810, vragen naar mevrouw M. Kooman. en een: NACHTPORTIER (oproepbasis) tijdens weekenden en vakanties minimaal 22 jaar ontvangen van de gasten en het bedienen van de telefooncentrale toezicht houden op de algemene veiligheid stofzuigen en het onbijtbuffet verzorgen in bezit van eigen vervoer. Telefonisch aanmelden bij mevrouw K. Melissen 0118 - 561810. HOTEL' De Bucksweg 2, 4361 SM Westkapelle Yachtservice van Swaay BV is gevestigd op de jachthaven in Bruinisse en gespecialiseerd in het onderhoud van plezierjachten. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste Leerling scheepsdieselmonteur tussen de 19 en 25 jaar Heb je een opleiding LTS- of MTS motorvoer tuigentechniek en belangstelling voor deze baan, stuur dan je schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. binnen 7 dagen naar: Yachtservice van Swaay BV t.a.v. Dhr. L. van Swaay, Postbus 34, 4310 AA Bruinisse. UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. zoekt voor de ZATERDAGEN Ben jij 16 jaar of ouder, weet jij van aanpak ken en heb je verantwoordelijkheidsbesef dan hebben wij een leuke bijbaan voor jou als postbode in Middelburg. Bij gebleken geschiktheid wordt een jaarcon tract geboden. Interesse? Reageer snel en bel Manpower Uitzendorganisatie in Middelburg, tel. 0118-642910. SLAGBOOM ELECTRIC BV Slagboom Electric is producent van kabelbevestigingsma terialen uit hout en kunststof. Voor onze vestiging in 's-Gravenpolder zoeken wij een zelfstandige oproepkracht m/v voor hout- en kunststofbewerking De werkzaamheden omvatten: Het produceren van kabelblokken uit hout en kunststof met een CNC-machine en aanverwante werkzaamheden. Ervaring met een CNC-machine verdient de voorkeur. Inzet en motivatie vinden wij belangrijker dan opleidingsni- veau. Wij verzoeken u uw sollicitatiebrief met CV en een over zichtje van eventueel beschikbare tijden binnen 1 week na advertentiedatum te zenden aan: Slagboom Electric BV - Postbus 370 - 3300 AJ Dordrecht Tel.: 078-6211212 - Fax: 078-6211226 Personeel revisieperiode elektriciteitscentrale Tijdens de "Stop" van een elektriciteitscen trale te Vlissingen-Oost hebben wij veel werk voor divers personeel zoals: - Administratieve krachten - Wasserij medewerkers - Corveeërs - Laboranten Werkzaamheden vangen omstreeks 10 juni aan en lopen tot ongeveer 10 juli. Veel werk in de ploegendienst, minimaal 18 jaar. Het benodigde VVA1 Diploma is via Tènce! te be halen, vervoer en werkkleding worden door ons verzorgd. Info bij Rob Borsje 0118-629658. Verkoopmedewerkers m/v Voor diverse winkels in de omgeving zijn wij op zoek naar gemotiveerde en representatieve verkoopmede we rke rs Het betreft een fulltime baan voor het seizoen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Christel Dobbelaar 0118-629658 Schoonmaakpersoneel m/v ■■i Voor diverse vakantieparken op Walcheren zijn wij op zoek naar gemotiveerd schoonmaakper soneel. Het werk vindt voornamelijk plaats op de vrijdag van 09.30 tot 15.00 en vervoer is geregeld. Interesse? Neem dan contact op met Christel Dob belaar 0118-629658. Vakantiekrachten m/v Met spoed zijn wij op zoek naar vakantie werkers voor diverse werkzaamheden. Kom bij ons langs en schrijf je in. Bode m/v Voor een van onze relaties in Middelburg zijn wij op zoek naar een ervaren bode. De taken die verricht moeten worden zijn o.a.: - Administratieve taken - Taken op het gebied van beveiliging en - Eenvoudige technische zaken Voor deze functie zoeken wij iemand die ervaring heeft met telefooncentrale, kennis heeft van diver se computerprogramma's, administratief onderlegd is, flexibel inzetbaar en in het bezit is van het ba sisdiploma beveiliging. Voldoet u aan deze eisen neem dan contact op met Inge van der Linden 0118-629658. Fair medewerkers m/v ■H Voor een grote Fair te Veere op het gebied van interieur zijn wij op zoek naar 4 enthousiaste fairmedewerkers De taken zijn: het opbouwen van diverse kramen, kassa- en schoonmaakwerkzaamheden. De fair vindt plaats tijdens het pinksterweekend, de werktijden zijn van 10.00 tot 19.00. Heeft u in teresse neem dan contact op met Christel Dobbe laar 0118-629658. Beladers Voor van Gansewinkel te Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar beladers in het bezit van ei gen vervoer. Voor meer informatie kunt u terecht bij Hellen Nooijen 0118-415059. Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Sint Jacobspassage 2, 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 Het team COSTO (Centrum voor Ondersteuning Secundair en Tertiair Onderwijs) richt haar advieswerk vooral op de volgende gebieden: Welbevinden van docenten en leerlingen. Basisvorming,Tweede Fase, Kwaliteitszorg en Zelfstandig Leren. In verband met uitbreiding van haar werkzaamheden in het nieuwe schooljaar heeft COSTO behoefte aan Het RPCZ stelt zich ten doel de kwaliteit van onderwijs en opleidingen te bevorderen. Met name in het basis- en speciaal onderwijs, maar ook in voorschoolse projecten, het voortgezet onderwijs en in non-profit-organisaties in en buiten Zeeland. die beschikken over: een gedegen rheoretische en praktische kennis van en ervaring in her voortgezet onderwijs; inzetbaarheid binnen de genoemde terreinen en/of persoonlijke ideeën hieromtrent; een pro-actieve houding; kennis van wat er nodig is voor de toekomst in het voortgezet onderwijs; tijd om ad hoe, incidenteel of projectmatig werk voor ons te doen. overdag of 's avonds. al PetUga^iuh Centrum Zeeland en dit handen en voeten kunnen geven middels werkzaamheden als: n materialen ontwikkelen, cursussen/workshops ontwikkelen en/of geven, begeleiden van docentennetwerken, of coachen van docenten. Tevens is er ruimte voor de inbreng van persoonlijke initiatieven. Wij bieden een free-lance overeenkomst, met salariëring in overleg, o- 5' Belangstelling? Reageer dan schriftelijk vóór 6 juni. Uw reactie kunt u <t> richten aan het RPCZ, t.a.v. drs. Marijke Walhout, teamleider COSTO, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg, j? Gesprekken vinden plaars op 16 en 17 juni. Voor meer informatie n kunt u terecht bij de teamleider, of bij één van de andere COSTO-reamleden, tel. (0118) 628851. Deze week bij de Arbeidsbureaus in Zeeland MEDEWERKERS SUPERMARKT Een supermarkt in Middelburg gaat sterk uitbreiden. Daarom zijn wij op zoek naar een groot aantal medewerkers voor diverse functies, waaronder een afdelingschef voor de versafdeling, vakkenvullers, kassiers, een vervangend hoofd-cassière, medewerker slagerij, een algemeen medewerker. Er zijn doorgroei mogelijkheden. Wilt u meer informatie over één van deze functies, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Miriam Jasperse, Arbeidsbureau Middelburg telefoon 0118-683400. MEDEWERKERS BEDIENING Voor diverse hotels en restaurants op Walcheren zoeken wij nog gemotiveerde mensen die het leuk vinden om in het seizoen in de bediening te werken. Ook vakantiekrachten kunnen reageren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rianne Franken, Arbeidsbureau Middelburg, telefoon 0118-683400. RADIODIAGNOSTISCH LABORANT U werkt in een team volgens rooster, u draait ook mee in het rooster van bereik baarheidsdiensten; er zijn een aantal vacatures vanwege zwangerschaps verloven. De kans op een vast contract is niet uitgesloten. Kandidaten die part time beschikbaar zijn kunnen ook reageren. Bent u in het bezit van een registratie radiodiagnostisch laborant of (bijna) in het bezit van het diploma MBRT, dan kunt u contact opnemen met Els Drost, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Vacaturenummer 99134-98. OPROEP-DRAGER Het betreft het verrichten van dragers- diensten, alsmede assistentie bij rouw- vervoer en alle daarbij komende werk zaamheden. Bent u representatief en in het bezit van eigen vervoer, dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met Marcel Minheere, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 98813-98. MEDEWERKERS BEDIENING Voor een bedrijf in Brouwershaven zoe ken we een gemotiveerde medewerker voor de bediening. Het betreft een res taurant met een bar en een gezellig over dekt terras. Het werk is gedurende een half jaar (ongeveer tot oktober). Heeft u ervaring in de bediening dan kunt u meer informatie krijgen bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 98763-98. ZELFSTANDIG WERKEND KOK Voor een intiem restaurant in Brouwers haven zoeken wij een zelfstandig wer kend kok. De werkzaamheden zijn het bereiden van a la carte gerechten. Het is een fulltime baan het hele jaar door. Alleen in de winter loopt het terug naar 25 uur per week. Een opleiding is geen harde eis, maar wel meerdere jaren erva ring. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, telefoon 0111-412953. Vacaturenummer 98985-98. Voor alle functies geldt: m/v ARBEIDSÊjgfBUREAU Het Arbeidsbureau staat Double Face modes is een dynamisch filiaalbedrijf met 5 vestigingen. Wij richten ons in de markt op de modebewuste, zich jong voelende man ©n vrouw. Met. een klantengericht verkoopteam en een breed "coordinated" merkenaanbod bieden wij onze groeiende Wantenkring zoveel mogelijk s Voor ons in ambitieuze hill-tlme Wat bieden we jou Functie met verantwoording en doorgroeimogelijkheden in een prettige, open werksfeer Professionele intern verzorgde verkoop- en managementtrainingen. Salaris volgens Mitex - C.A.O. Spaarloonregelingen Jé krijgt 40% personeelskortirig Wat vragen we van jou Je bent representatief en modebewust Ópfeidatg op Detex. M.D.S., M.D.G.O. en/of T.M.O,-niveau Ervaring ib gelijke functie of daar aan toe zijn Flexibele-en resultaat gerichte instelling Leeftijd 22- 27 jaar Vind je het aantrekkelijk om in een enthousiast en dynamisch teamte werken, schrijf dan voor 30 mes a.s. een brief, voorzien van een pasfoto naar: Double Face modes T.a.v. Mej. Y. van de Linde Lange Vorststraat 22 4461 JP Goes n e i BREDA WAALWIJK Hoofdstraat 1014484 CD Kortgene (Holland) P.O. Box 12, 4484 ZG Kortgene (Holland) Telefoon Fax (0)113 30 20 55 (0)113 3018 42 (0)113 30 20 99 (0)113 30 13 28 Een dynamische, mondiaal opererende handelsonderneming in glasproduc ten, waarvan de afzet voor meer dan 75% buiten Europa gerealiseerd wordt, vraagt een: Functie-inhoud - Het organiseren en uitvoeren van alle voorkomende secretariële werk zaamheden. - Het in samenspraak met afnemers en leveranciers adequaat afwikkelen van exporttransacties. Functie-eisen - Een vooropleiding op VWO-niveau, aangevuld met een commercieel-se- cretariële opleiding. - Goede beheersing vari de moderne talen: Engels, Duits en Frans in woord en geschrift. - In verband met onze activiteiten in Latijns Amerika is beheersing van de Spaanse en/of Portugese taal meer dan een pre. - Affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. - Vaardigheden bezitten in het werken met MS-Office applicaties. - Bereid en in staat zijn om onder druk accurate prestaties te leveren binnen een uitgestrekt arbeidsveld. Arbeidsvoorwaarden Aan de juiste kandidaat kunnen wij een interessante, uitdagende functie met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Uw handgeschreven sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen, richten aan: SteMXateWs! @008 ®„W„ t.a.v. dhr. P. S. Hollestelle P.O. Box 12 4484 ZG KORTGENE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 48