Vedior bouwvakkers die hun steentje bijdragen. m Cerestar Vedior Zendingshuis c Personeel Groeien doe je niet alleen Procesoperators (m/v) POPPE BEDRIJFSWAGENS VEERE BEDRIJFSWAGENMONTEUR personeel houdt van op alle terreinen Ben jij diegene die wïï zoeken? m/v ACTIVITEITENBEGELEIDER M/V VERPLEEGHUIS CORNELIASTICHTING 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 MEI 1998 W ESTt; TU N N E L De N.V. Westerscheldetunnel i.o. is verant woordelijk voor de aanleg en exploitatie van de Westerscheldetunnel. Om het pu bliek voor te lichten is zij nu bezig met de bouw en c' .chting van het informatie centrum in Terneuzen. Alle aspecten die te maken hebben met de bouw van de tunnel komen in deze expositie aan bod. PODIUM Projectcommunicatie bv ontplooit activiteiten die bestaan uit het ontwikkelen, inrichten en exploiteren van publieks- en informatiecentra. Voorts realiseert Podium educatieve projecten voor het onderwijs. Tevens ontwikkelt Podium communicatie middelen ten behoeve van interne commu nicatie van bedrijven en organisaties. PODIUM ontwikkelt in opdracht van NV Westerscheldetunnel i.o. het informatie centrum in Terneuzen. In augustus 1998 opent dit informatiecentrum zijn deuren voor het publiek. Voor dit centrum zijn wij op zoek naar diverse medewer kers: Communicatiemedewerker m/v (32 uur) De medewerker is verantwoordelijk voor de in- en exter ne communicatie van het centrum. Ook de dagelijkse gang van zaken, de logistiek, het onderhoud van de ex positie en het geven van rondleidingen maken deel uit van het takenpakket. Profiel: - HBO/WO kennis- en denkniveau; - goede communicatieve vaardigheden; - een klantgerichte en zakelijke instelling; - representatief; - know how en ervaring op het gebied van communicatie; - ervaring met overheidsvoorlichting is een pre. Telefonist/receptionist m/v (32 uur) De telefonist/receptionist ondersteunt de communicatie medewerker en is verantwoordelijk voor receptiewerk zaamheden, boekingen, telefonische informatieverstrek king en de administratie. Daarnaast coördineert hij/zij de werkzaamheden van de rondleiders. Profiel: - MBO kennis- en denkniveau: - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid; - is representatief en heeft een grote mate van servicegerichtheid; - heeft ervaring en bekendheid met het voeren van administratie en baliewerkzaamheden Technisch voorlichter (16 uur) De voorlichter is verantwoordelijk voor het verstrekken van technische informatie en het verzorgen van lezingen en rondleidingen. Profiel: - HTS; - ervaring met het geven van voorlichting; - op diverse kennisniveaus informatie kunnen presenteren; - perfecte beheersing van de Engelse taal. Diverse rondleiders m/v (10 uur, op oproep beschikbaar) De rondleiders geven rondleidingen aan bezoekers, ver strekken informatie en verrichten eenvoudige secretarië le werkzaamheden. De werkzaamheden worden op za terdag of op oproep op werkdagen verricht. Profiel: - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring met het geven van rondleidingen is een pre; - affiniteit met het onderwerp is een pre. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten afkomstig uit de regio. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 10 da gen na verschijning van deze advertentie richten aan: PODIUM Projectcommunicatie bv, Postbus 1590, 3500 BN Utrecht, t.a.v. mw. L. Bijnens. Vermeld op de envelop de functie waarin u interesse heeft. Installatiebedrijf 'MIDDELBURG' BV Installatiebedrijf Middelburg is met zijn circa 65 werknemers werkzaan in het klanten werk en nieuwbouw van sanitaire-verwarming-elektra installaties. Wegens toename opdrachten zoeken wij: 1e monteurs elektra woningbouw installaties 1e monteurs loodgieters Tevens voor versterking van onze tekenkamer zoeken wij een jonge enthousiaste tekenaar. Functie omschrijving: Het onder begeleiding tekenen en ontwerpen van sanitaire/cv installaties met CAD systeem. Wij vragen minimaal een vakgerichte MTS opleiding. Werkervaring strekt tot aanbeveling doch is niet beslist noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: IBM bv Postbus 8095 4330 EB Middelburg T.a.v.: Dhr. H. Jobse Als gevolg van uitbreiding van onze werkzaamhe den zijn wij op zoek naar 'n jonge enthousiaste medewerker, die als ASSURANTIE/HYPOTHEEK ADVISEUR (M/VR) na 'n korte inwerkperiode, geheel zelfstandig - de bestaande assurantie-portefeuille onderhoudt en verder uitbreidt - cliënten adviseert inzake hypotheken, etc. Hij/zij dient minimaal in 't bezit te zijn van 't As surantie B-diploma, zo mogelijk aangevuld met NIBE-certificaten. Ervaring in deze vakgebieden strekt tot aanbeveling. Als vooropleiding is mini maal MEAO vereist. Uitsluitend schriftelijk reacties, incl. c.v. en pas foto sturen aan: Makelaarskantoor Bek Postbus 548. 4330 AM Middelburg Turfkaai 11, Middelburg 0118 - 639639 Cerestar in Sas van Gent produceert zetmeel en glucose. Twee natuur producten waar maïs en tarwe de basis voor vormen. We maken hierbij gebruik van zeer geavanceerde productieprocessen. Onze, eindproducten worden met name toegepast in voedingsmiddelen waaronder snoepgoed, frisdranken, zuivel- en bakkerijproducten. Daar naast worden ze ook verwerkt in non food artikelen zoals papier en karton. Cerestar in Sas van Gent telt ongeveer 425 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's groot ste producent van hoogwaardig zet meel en zetmeelderivaten. Buiten Europa is Cerestar ook actief in de Verenigde Staten en Azië. Cerestar is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers. De holding- heeft een jaarlijkse omzet van zo'n 20 miljard gulden. Cerestar in Sas van Gent is in de groei. Momenteel wordt onze tarwezetmeel- en glucosefabriek uitgebreid. Onze totale productiecapaciteit zal hierdoor flink toenemen. Bovendien dntwikkelen we ons ook op een ander vlak. Binnenkort wordt in Sas van Gent het nieuwe European Operations Center (EOC) van Cerestar Europe gevestigd. Hiermee neemt Cerestar in Sas van Gent binnen de Europese vestigingen een steeds belangrijker plaats in. We zijn daarom op zoek naar: die in een klein en zelfstandig team een deel van het productieproces besturen. Zij analyseren de producten gedurende het proces en zijn verantwoordelijk voor het continu bewaken van de kwaliteit. Tevens dragen zij bij aan de optimalisering van het productieproces. De procesoperators helpen de onderhoudsdienst bij de uitvoering van hun werkzaamheden en zorgen voor orde, netheid en veiligheid op de afdeling. Voor deze functie vragen we: een afgeronde mbo-opleiding, richting werktuigbouwkunde, procestechniek of scheepswerktuigkunde; enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; ervaring met het werken in elektrische centrales is een pre; de bereidheid om in volcontinudienst te werken (vijfploegendienst); een dynamische en flexibele instelling; de capaciteit om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Cerestar biedt een dynamische werkomgeving met ruimte voor initiatief en zelf ontplooiing, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met personeelsfunctionaris mevrouw B. de Cock, telefoon 0115-459153. Voor meer informatie over Cerestar kunt u ook onze internet-site raadplegen: www.cerestar.com. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een motivatie kunt u vóór 5 juni a.s, richten aan: Cerestar Benelux B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent. A Company of ERIDANIA BÉGHIN-SAY iedereen leest de krant altijd en overal. Poppe Bedrijfswagens is dealer van DAF en Hyundai bedrijfswagens. Wij zijn op zoek naar een: Onze voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd van 20-25 jaar, met een opleiding monteur bedrijfsautomobielen en rijbewijs B. Indien u flexibel en klantvriendelijk bent en voldoet aan onze eisen, schrijf dan uw sollicitatiebrief voorzien van c.v. aan: Poppe Bedrijfswagens B.V. Postbus 10, 4350 AA VEERE Geen klus is hetzelfde en geen opdrachtgever is gelijk. Vedior wil graag een op uw vraag toegesneden oplossing bieden. Een persoonlijk gesprek werkt hiervoor altijd het best. Neemt u dus gerust contact op met één van de onderstaande vestigingen of een Vedior vestiging bij u in de buurt. Goes, Grote Markt 12, Telefoon (0113) 223220. Roosendaal, Nieuwe Markt 53c. Telefoon (0165) 545955. Terneuzen, Stadhuisplein 53-55. Telefoon (0115) 618600. Werk maken van talent II jr.* arana Het Zendingshuis in Oegstgeest zoekt 'Blauwe Engelen' Een vraag aan meisjes en jongens rond 18 jaar: weet je nog met precies wat je na je eindexamen wilt gaan doen? Moet je misschien nog een jaartje wachten voor een vervolgstudie? Denk dan eens aan het Zendingshuis in Oegstgeest. Daar is plaats voor zogenaamde Blauwe Engelen. Het gaat om de periode vanaf 1 september 1998 tot 1 september 1999. Samen met leeftijdgenoten wordt o.a. huishoudelijk werk gedaan in een levendige gemeenschap van cursisten en zendingsarbeiders met verlof. Naast een vergoeding krijg je de beschikking over een eigen woon-/slaapkamer binnen ons huis. De directrice van het Zendingshuis. mevrouw A.W. van Es, kan je alle inlichtingen geven. Schrijf of bel (graag voor 1 augustus a.s.) naar Het Zendingshuis, t.a.v. mevrouw A.W. van Es, Postbus 12. 2340 AA Oegstgeest, telefoon: (071) 5177900. Denk er eens over. Horen we dan van je? en kun je de volgende 5 vragen met ja beantwoorden, neem dan direct contact met ons op. Want dan ben jij diegene waar we naar op zoek zijn: 1. zoek je werk als vertegenwoordiger? 2. ben je in het bezit van een auto? 3. heb je doorzettingsvermogen? 4. woon je in Zeeland? 5. kun je per direct beginnen? Wat wij onder andere bieden: Interne professionele opleiding, constante begeleiding en een prettige werksfeer. Bel dan zaterdag 23 mei tussen 11.00 en 16.00 uur of op werkdagen tussen 11.00 en 19.00 uur naar telefoonnummer 0164-248349. De Corneliastichting is het verpleeghuis voor Schouwen-Duiveland. Van de 150 plaatsen zijn 60 plaatsen be stemd voor somatische cliënten en 90 voor psy chogeriatrische cliën ten. Aan het verpleeghuis is een afdeling dagbehan deling verbonden met 9 plaatsen. De Corneliastichting verleent tevens zorg in het substitutieproject voor Schouwen-Duive land tezamen met de verzorgingscentra en de thuiszorg. In totaal wer- ken er in de Cornelia stichting ruim 300 me dewerkers, die direct en indirect bij de zorgverle ning betrokken zijn. De Corneliastichting kan voor haar perso neelsleden bemiddelen bij kinderopvang via de Stichting Kinderopvang Schouwen Duiveland. Wij zoeken zo spoedig mogelijk, in verband met zwangerschapsvervanging, voor het cluster Somatiek, een voor gemiddeld 24 uur per week. Het betreft een tijdelijk dienstverband tot december 1998. Uw taken zijn: - Het zoveel mogelijk bevorderen en/of instanthouden van de zelfstandigheid van de bewo ners door o.a. individueel gerichte activiteiten; - Het organiseren en leiden van groepsgerichte activiteiten; - Bijdragen tot multidisciplinaire zorgverlening in het kader van de uitvoering van een zorg plan. De functie-eisen zijn: - U bent in het bezit van het diploma MBO-Activiteitenbegeleiding of een gelijkwaardig diploma; - U kunt zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband werken; - U bent vindingrijk en creatief; - U hebt bij voorkeur ervaring in het werken met bewoners van een verpleeghuis. De functie is ingedeeld in FWG 35 en zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.659,00 bruto full-time per maand en maximaal 3.857,- bruto full-time per maand bedra gen. Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren terecht bij J. van 't West- ende, clusterhoofd Somatiek of bij de afdeling PO&O. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 juni 1998 richten aan M. Zeedijk-van Engelen, afde ling PO&O, onder vermelding van functie.. POSTBUS 215 4300 AE ZIERIKZEE TEL. 0111-412651

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44