CitoRpnpli ix Reimerswaal CiloBenelux HTS- er E met kennis van industriële installatie personeel Borsele Landmeetkundig Assistent mtv SiaaK itfoENS uitvoerend medewerker A m/v beleidsmedewerker m/v tsyiu FILlAALiANAGE VOLVO autoverkoper m/v O 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 MEI 19! Borsele is 21.750 inwoners 14.430 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend landbouw en fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen Zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente - bij de afdeling Grond en Economie voor 36 uur per week Functie-informatie: verwerken van meetkundige gegevens naar (digitale) bestanden binnenwerk met behulp van de computer bijhouden en aanvullen van geografische bestanden met behulp van de computer vervaardigen van tekeningen voor uiteenlopende doeleinden buitenwerk assisteren van de landmeter bij opname-uitzetwerk in de gehele gemeente Functie-eisen: een lagere technische beroepsopleiding aangevuld met de opleiding landmeetkundig assistent en/of gerichte werkervaring kennis van en/of enige werkervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking goede contactuele eigenschappen Borsele biedtEen salaris van maximaal 4.011bruto per maand. Borsele wil: In deze functie graag een vrouw benoemen. Daarom worden vrouwen met nadruk gevraagd te solliciteren. De selectieprocedure zal eerst doorlopen worden met vrouwelijke kandidaten die aan de functie-eisen voldoen. De gemeente heeft kinderopvang en ouderschapsverlof. Uw reactie: Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer D.G. Dempsey. landmeter, telefoon 0113-561730 toestel 233. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 1,4450 AA Heikenszand, onder vermelding van "P&O" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. nvesteer in de oekomst Ben jij geïnteresseerd Leergierig Heb jij een HAVO/MBO-diploma Wil jij een Opleiding Baan Rijbewijs/Bonus De W&N Groep investeert in jou Een complete opleiding tot junior Oracle-ontwikkelaar en een baan met toekomst, is wat we je kunnen bieden. Niet in het bezit van een rijbewijs, geen probleem. De oplossing staat klaar. Wil je meer weten, bel 0878-100272 en vraag naar Peter de Nijs of Patrick de Witt of schrijf naar: W&N Groep B.V. Bergkristal 41 2719 TL Zoetermeer. Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V. vraagt een: PLANNER UITVOERING/ WERKVOORBEREIDER Als planner uitvoering/werkvoorbereider bent u verantwoorde lijk voor het op een zo efficiënt mogelijke manier inplannen, coördineren en controleren van alle in uitvoering zijnde opdrachten. U geeft dagelijks leiding aan een groep service-monteurs en een project-begeleider en onderhoudt met hen een nauw contact. De functie brengt met zich mede dat u bereid moet zijn om periodieke consignatiediensten te vervullen en werkzaamheden uit te voeren buiten de normale kantooruren. Wij zijn om kort te gaan op zoek naar een echte 'regelneef'. Functie-eisen: - MBO werk- en denkniveau - PC-vaardigheid (MS-Offïce) - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten - Sterke persoonlijkheid en krachtig leider - Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie - Gevoel voor service en klantvriendelijkheid - Technisch inzicht. Voor meer informatie omtrent bovenstaande functie kunt u con tact opnemen met Dhr. G. J. Blanckaert. bereikbaar onder num mer 0115-472431. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties (incl. C.V.) vóór 30 mei 1998 richten aan: Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V. t.a.v. de heer G. J. Blanckaert, Wervenweg 11 4551 MC Sas van Gent. BOUWBEDRIJF ®E@K]C£[![S@ YERSEKE - TEL. 0113-571801 Bouwbedrijf Dronkers bv. is een bedrijf dat haar projecten in de burgerlijke en utiliteitsbouw reali seert in de regio Zeeland Om aan de groeiende vraag van onze opdrachtge vers te kunnen voldoen, hebben wij plaats voor: a) ALL-ROUND TIMMERLIEDEN Zij zijn inzetbaar voor alle voorkomende timmerwerken in de nieuwbouw, verbouw en renovatie. b) VAKBEKWAME TIMMERMAN-METSELAAR Deze klantgerichte duizendpoot kan geheel zelfstandig bouwkundige onderhoudswerken en servicediensten uitvoeren. Hiervoor krijgt hij de beschikking over een volledig uitgeruste servicewagen Sollicitaties te richten aan: Bouwbedrijf Dronkers BV Postbus 102 4400 AC Yerseke Tel. 0113-571801 Fax 0113-573081 Cito Benelux is een internationale handelsonderneming. Met hoofdkantoren in het Duitse Blomberg en Herborn. En vestigingen in Brussel, Luxemburg en Zevenaar. Er zijn drie divisies: Rittal (behuizingen), Phoenix Contact (verbindingstechniek) en Eplan (CAE). Onze producten en systemen hoogwaardige elektrotechniek en elektronica bieden we aan op de industriële markt. We zijn een gezond bedrijf dat sterk groeit. Dit danken we aan onze filosofie: perfectie in organisatie en product, waarin het ondersteunen van onze relaties met expertise en advies centraal staat. Ontwikkelingen in de markt volgen we alert. Wat leidt tot het voortdurend uitbreiden van ons assortiment. Met innovatieve producten, veelal zélf ontwikkeld. Ruim 185 mensen bouwen samen aan de toekomst van ons bedrijf. Zij werken resultaatgericht, in een open en collegiale werksfeer. Sales Engineer m/v UW FUNCTIE Na een interne training (4 a 5 maan den theorie en praktijk) bent u de deskundige representant voor de succesvolle productgroepen van Phoenix Contact: aansluittechnologie, overspanningsbeveiliging, interfacing en veldbussystemen. U onderhoudt het contact met de vaste relaties in uw rayon Zuidwest- Nederland. Daarnaast heeft u ruimte naar eigen inzicht uw activiteiten te richten op prospects en nieuwe relaties. Hoe dan ook: bij elk contact staat de klant centraal. U kent zijn wensen, pikt signalen op en speelt daarop alert in. U geeft bovendien technische adviezen en promoot uw producten. Voor alle duidelijkheid: u bent niet alleen verkoper. Maar ook deskundige die luistert, adviseert en vervolgens de juiste oplossing biedt. Tot slot: het is een functie waarin u zichzelf kunt ontplooien. Niet alleen als technicus, maar ook als verkoper. UW PROFIEL Diploma HTS-E. Minimaal 3 jaar verkoopervaring - bij voorkeur in de industriële installatie. Bereidheid externe cursussen en verkooptrainingen te volgen. Kortom, u volgt de ontwikkelingen in uw vak op de voet. En dat enthousiasme draagt u over aan relaties en collega's. U bent niet alleen representatief, sociaal vaardig, doelgericht en commercieel. Maar u heeft ook eigen initiatief en teamgeest. Bovendien beschikt u over rijbewijs B en woont (of bent bereid te wonen) in uw rayon. Leeftijd: 27 a 35Jaar. ONS AANBOD Een zelfstandige functie in een branche met veel nieuwe ontwikkelingen. Bovendien mag u rekenen op voortreffelijke arbeidsvoorwaarden. Zoals een goed salaris, auto van de zaak, prima pensioenregeling, ruime opleidings- /studiefaciliteiten, aantrekkelijke provisieregeling en een premievrije arbeidsongeschiktheids- en ongevallenverzekering. INFORMATIE Wilt u meer informatie? Bel 0316-591911En vraag naar de heer F.R. Schoeman, general sales manager Phoenix Contact. U kunt hem ook 's avonds bereiken: 024-6419974. SOLLICITATIE Stuur uw bondige briefbinnen 14 dagen naar: Cito Benelux bv, Afdeling Personeelszaken, Postbus 246, 6900 AE Zevenaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Reimerswaal bestaat uit zes kernen en Sector Welzijn De sector Welzijn bestaat uit het bureau Burgerzaken en de afdelingen Sociale Zaken en Onderwijs en Welzijn LIGT IN HET OOSTELIJK DEEL VAN MIDDEN-ZEELAND. De geheente telt ruim 20.000 inwoners. De organisatie omvat vier sectoren, t.w. Wonen en Milieu, Middelen, Welzijn en Gemeentewerken. Bij de afdeling Onderwijs en Welzijn zijn we op zoek naar 2 nieuwe collega's. I Per direct een voor 30.15 uur per week Functie-informatie: De medewerker doel adviserend en uitvoerend werk. Hei wisselend takenpakket zal worden afgestemd op liet niveau van de medewerker. Enkele keren per jaar zullen er afspraken worden gemaakt over welke taken er zullen worden aangepakt en welke resultaten er worden verwacht. Het zal de komende tijd vooral gaan om werkzaamheden betreffende kindervakantiewerk, recreatie en toerisme, vrijwilligerswerk, sportbeleid en uitvoering zorgbeleid. Functie-eisen: Eem mbo-opleiding en werkervaring bij voorkeur bij de gemeentelijke overheid op het welzijnsterrein. Vaardigheden: Om de functie goed te vervullen moet de medewerker beschikken over een flexibele en klantgerichte werkhouding. Tevens wordt van de medewerker initiatief, resultaatgerichtheid en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid veiwacht. Daarnaast zal het nodig zijn te beschikken over belangrijke specifieke vaardigheden zoals: leervermogen, prestatiemotivatie, kwaliteits- genchtheid en het vermogen om samen te werken. Salaris: Schaal 6 (min. f 2.719,- en max. f 4.123,- per maand bij een 36-urige werkweek). 2. Wegens vertrek van de huidige medewerkster een voor 30.15 uur per week Functie-informatie: De medewerker doet binnen aangegeven kaders en richtlijnen zelfstandig beleidsadviserende werkzaamheden. Het wisselend takenpakket zal worden afgestemd op het niveau van de medewerker. Het betreft projecten en processen die gebaseerd zijn op het (meerjaren)beleid. Voor de komende tijd gaat het vooral om jeugdbeleid, kinderopvang en peuterspeelzaalwerk. Functie-eisen: Gevraagd wordt een opleiding op mbo-niveau (b.v. meao), aangevuld met een vak specialistische opleiding (b.v. ba wos). Verder is het nodig te beschikken over een ruime werkervaring bij de gemeentelijke overheid en werkervaring op het welzijnsterrein. Vaardigheden: Om de functie goed te vervullen moet de medewerker beschikken over een flexibele en klantgerichte werkhouding. Daarnaast wordt verwacht dat de medewerker beschikt over een goede oordeelsvorming, prestatiemotivatie, kwaliteitsgerichtheid en het vermogen om samen te werken en te luisteren. Salaris: Geboden wordt een beloning in schaal 8 (min. f 3.515 - en max f 5.119,- per maand bij een 36-urige werkweek). Overige informatie: Als u belangstelling hebt voor één van de functies dan kunt u een sollicitatieformulier aanvragen tussen 09.00 en 12.00 uur bij het secretariaat van de sector Welzijn, telefoon (0113) 39 52 82. Uw formulier kunt u tot 5 juni 1998 inleveren Met uw vragen kunt u zich wenden tot de heer 8. Boone, hoofd van de afdeling Onderwijs en Welzijn, telefoon (0113) 39 52 91. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 10 juni 1998 (vacature I) en op donderdag II juni 1998 (vacature 2). Voor ons filiaal in Terneuzen zijn wij op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: Graag willen wij in contact komen met jonge, enthousiaste mannen of vrouwen die aan onderstaand profiel denken te voldoen: - Opleiding MDS(middelbare detailhandelschool) - Flexibele én klantvriendelijke instelling - Stress-bestendige persoonlijkheid - Goede contactuefe eigenschappen - Service-gevoeligheid Winkelervaring en bekendheid met de sportbranche zijn een pré. Wij bieden een afwisselende job met goede toekomstmogelijkheden en een salaris passend bij de functie. Denk je dat deze job je de uitdaging biedt waarnaar je op zoek bent, stuur dan snel je sollicitatiebrief met pasfoto en voorzien van C.V. naar: AKTIESPORT, Muidenweg 5, 2803 PR Gouda, t.a.v. dhr. P.J.W. Dings. vraagt SCHOONMAKER M/V - voor een pand in Goes - voor 8,5 uur per week t/m vrij. vanaf 17.00 u inds - werktijden in overleg te bespreken - salaris conform CAO U kunt bellen naar: LAVOLD~ SCHOONMAAK Lavold Schoonmaak bv T.a.v. Ron Peters Poortweg 19 4613 BW Bergen op Zoom Telefoon:0164-212561 of 0164-212550 de Groene-Goes is dealer van Volvo personenwagens, voor het gebied midden-Zeeland en DAF bedrijfswagens. Met onze 36 werknemers zijn wij een modem en dynamisch bedrijf voortdurend op zoek naar mogelijkheden om onze positie te verstevigen. Het Volvo-dealerschap verzekert ons van voldoende impulsen om slagvaardig in onze markt le kunnen opereren. Geheel in overeenstemming met het merk dat wij voeren staan betrouwbaarheid en kwaliteit bij ons hoog in het vaandel. Derhalve zijn wij op zoek naar een dynamische: Profiel: -stevige persoonlijkheid -gesprekspartner op alle niveaus -doorzettingsvermogen -betrokkenheid -bij voorkeur verkoopervaring in de autobranche -opleiding bij voorkeur IVA -leeftijd 25-40 jaar Bent u die autoliefhebber die zich herkent in het geschetste profiel en deze uitdaging aan wilt gaan Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: De Groene - Goes t.a.v. Dhr. W.A. de Groene Postbus 124 4460 AC Goes DE GROENE-GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 40