Real Madrid verlost van obsessie Achthonderd piek? Hier dat kaartje! Davids trekt aan het kortste eind Rellen In Madrid Astrid Koole verruilt PKC voor Tjoba Uitzinnige Spanjaarden leggen na 32 jaar weer beslag op Europa Cup I joor Mark Caldenhoven JMSTERDAM - In een trai- lingspak, met kletsnatte haren a dronken van geluk stapte ioorzitter Lorenzo Sanz de Am- terdamse nacht in. Hij was loor zijn uitzinnige spelers on- lergedompeld in het luxueuze iad van de Arena en daarbij had 'hij maatkostuum en stropdas erloren. Het kon hem niets schelen. Real Madrid, al jaren Sanz' speeltje, was verlost van jen obsessie en dat was het enige vat telde. Na 32 jaar prijkt bin nenkort in een riante Madri- leense 'prijzenkamer', ergens in Bernabeu, weer een Europa Cup. De zevende voor de Spaan se ploeg. Rummer zeven, het heilige ge- Uitzinnige vreugde in- de Arena, huilende Spaanse fans, koude rillingen van sidde rende emoties. Real Madrid was bevrijd. En de verlosser heet Predrag 'Pedja' Mijatovic. Een Joegoslavische international uit Montenegro nekte het favo riete Juventus in de teleurstel lende finale van de Champions League: 1-0. Mijatovic kreeg dé bal wat ge lukkig in zijn bezit, uit een kluts een schot van Roberto Car- los, maar de manier waarop hij afrondde was prachtig. Het was het sein voor een onbedaarlijke ren naar de bank, de innige knuffel met reserve Amavisca en de 'ontploffende' fans van Real Madrid. Het was het ver haal van de bevrijding. Einde lijk heeft Madrid waar het sinds 1966 op had moeten wachten, Goddelijk Met de zevende Europa Cup voor landskampioenen moet Real Madrid welhaast het pre dikaat goddelijk verdienen. De absolute grootvorst in het inter nationale voetbal, Europa's grootste is weer Europa's beste. Preses Sanz vergat even de to renhoge schuldenlast en jubel de: „Dit is het mooiste succes uit mijn leven. In 1966 besloot de 'Koninklijke' een magnifieke reeks, die in 1956 was begonnen, af met de zesde Europa Cup voor lands kampioenen. Het wit van Ma drid regeerde Europa. Maar na Puskas, Gento en Di Stefano - stuk voor stuk wereldsterren - bleef het lang stil. Manuel San- chis was er, als enige van de hui dige generatie, tien jaar geleden heel dicht bijMaar PSV zette de gouden ploeg rond Emilio 'El Butre' Butragueno, Michel en Hugo Sanchez vlak voor de fi nale de voet dwars. Ook Sanchis' persoonlijke droom - morgen wordt hij 33 - leek vervlogen. Net als zijn va der, die in 1966 als laatste de Cup toucheerde, wilde Manuel op de Madrileense erelijst voor komen. Woensdagavond was het zover. Nu was Sanchis, als captain, de eerste. Pa en zoon kunnen hand in hand. „Einde lijk heb ik de beker in handen mogen houden. Nu kan ik mijn loopbaan met een gerust hart afsluiten. Ik ben klaar." Claren ce Seedorf: „Niemand hoorde je de laatste weken nog over iets anders dan over deze finale. Het was geen obsessie meer, het was meer dan dat." Zoals zo vaak bij een finale was ook de eindstrijd van de Cham pions League het aankijken nauwelijks waard. Als de wed strijd een maatstaf moet vor men voor wat liefhebbers op het mondiale platform in Frankrijk te wachten staat, dan hoeft de voetbalwereld weinig te ver wachten. Achttien topspelers van WK-kanshebbers uit alle windstreken stonden op de gloednieuwe grasmat van de Arena, maar Juventus en Real Madrid konden de ruim 500 mil- joen kijkers voor de buis nauwe lijks in vervoering brengen. Bij de eindstrijd van het presti gieuze miljoenenbal, dat de zes de editie afsloot in Amsterdam, was het vergeefs wachten op een briljante ingeving of vloeiende combinatie. De raspaarden Ro berto Carlos, Raul (Real), Zida- ne en Del Piero (Juve), gaven niet thuis. Het was woensdag de dag van de werkpaarden, de Madrileense winnaars Sanchis en Hierro en de geïnspireerde Davids van Juve. Het was teke nend dat TEAM, het Zwitserse organisatiebureau van de Champions League, in de rust slechts twee hoogtepunten ver toonde. Het was in de hoofdstad krampachtigheid troef. De Spanj aarden speelden het minst slecht, al doken Davids en In- zaghi na de rust twee keer ge vaarlijk op voor doelman Illg- ner. Het verbaasde dat Real Madrid het duel lange tijd con troleerde. Het was immers de vierde EC-finale in successie voor het rijpe Juventus. Boven dien had Real Madri dal sinds 12 november van het vorig jaar geen duel buiten Bernabeu meer gewonnen en acteerde de for matie van trainer Jupp Heync- kes (die zelf al weken wordt ach tervolgd door dreigend ontslag) zonder elk greintje zelfvertrou wen. Het leek woensdag wel de omgekeerde wereld. Juventus was geen moment zichzelf, mis te vooral de vorm van de dag. van onze sportredactie MADRID - Het feest in Ma drid dat losbarstte na de overwinning van Real Ma drid is ontsierd door rellen. Voetbal-hooligans en politie leverden in het centrum van de Spaanse hoofdstad een veldslag. Er vielen bijna 200 gewonden. Onder hen zijn zo'n. dertig agenten, van wie er twee slecht aan toe zijn. De rellen ontstonden toen hooligans zich met geweld een weg naar de beroemde Cibelesfontein wilden banen waar de overwinningen van Real Madrid traditiegetrouw worden gevierd. De politie had echter een kordon gelegd om het fontein te bescher men. Woedende fans koelden hun woede vervolgens op de snackbaren en bushaltes. Vijf voetbalvandalen werden gearresteerd. De politie ge bruikte traangas en schoot met rubber kogels. Geweld dadige voetbalfans bekogel den de politie met flessen en stenen. Record De finale van de Champions League is in 200 landen rechtstreeks uitgezonden. Ongeveer 500 miljoen kijkers hebben de eindstrijd in Am sterdam tussen Juventus en Real Madrid bekeken. „Een record", liet een woordvoer der van de Europese voetbal bond UEFA weten. „Het bewijst dat de Champions League de meest succesvolle clubcompetitie ter wereld is." De beelden werden ver zocht door 78 camera's rond het veld. ANP Spelers en begeleiders van Real Madrid poseren met de bevrijdende Europa Cup I. foto Marcel Antonisse/ANP door Gerard Borgman AMSTERDAM - De voetbalwereld beleefde woensdag 20 mei een onver getelijk hoogtepunt. Real Madrid-Ju- ventus, twee almachtigde bolwerken, strijdend om de hoogste Europese voetbaleer. Wat doe je dan als Neder landse sportf anaat, voor wie Real Ma drid meer betekent dan een diepge wortelde religie? Dan zorg je dat je erbij bent. Koste wat het kost. Een im pressie. Voor de Nederlandse markt is het beschamende aantal van duizend kaarten beschikbaar. De telefonische verkoop blijkt een crime. Het lijkt eenvoudiger om Bill Clinton aan de lijn te krijgen dan de medewerker van de speciaal ingestelde ticketlijn. Na twee uur wachten is de eerste missie gestrand: uitverkocht! Tja, welke mogelijkheden resteren? Je daags voor de wedstrijd in laten slui ten in het stadion? Plots schiet een trucj e uit het verleden door m'nhoof d. Kort samengevat: iemand die al in het stadion is, leent een kaart van een tweede persoon, gaat met beide kaar ten naar buiten en loodst zo nummer drie naar binnen. Werkte in het be taalde voetbal in Nederland altijd perfectEn ach, als je geen ergere mis drijven begaat in het leven. Een bevriende journalist blijkt echter niet zo enthousiast over het plan. Hij is geaccrediteerd, dat wel, hij zal er dus zeker bij zijn. Maar ook is hij bang voor problemen. En ongelijk kun je hem natuurlijk niet geven. We spre ken af dat hij zal bellen. Waar zaktele foons zoal goed voor zijn. Garanties biedt deze optie niet. Inte gendeel. Het is een waterkansje. Meer niet. Wat nu? Er blijft maar één oplos sing over: op de bonnefooi naar Am sterdam. Hopend op de zwarte markt. Wellicht dat daar wat te scoren valt. J e moet er toch niet aan denken om de wedstrijd der wedstrijden te missen? Real Madrid, misschien weer de beste van Europa. Voor het eerst sinds 32 j aar. En voor het eerst in mijn bestaan Dus: op naar Amsterdam Daar blijkt hoe mooi voetbal kan zijn. De beleving is grandioos. Supporters van Real Madrid en Juventus slente ren uren voor het duel rond de Arena. Nee, nee, niet gescheiden van elkaar. Het zijn geen Nederlandse suppor- tersgroepen! Op deze woensdag gaat Madrid hand in hand met Turijn. In heel Amsterdam. Overal zie je fans met elkaar ouwehoeren over wie de Cup gaat winnen. Niets verbroedert meer dan sport. Prachtig. Uiterst in drukwekkend. Maar we waren natuurlijk niet voor deze fijne omgangsvormen naar de hoofdstad afgereisd. Een toegangs kaartje moet er komen. En snelHet is nog vier uur voor de wedstrijd. Het leuke van dit soort aangelegenheden is dat echte voetballiefhebbers dezelf- Ultieme feestvreugde in de Arena. Real Madrid is voor het eerst sinds 32 jaar weer de beste van Europa. En dat willen de Spaanse fans weten. foto Nuria Artes/EPA de taal spreken. Met een beetje En gels,. een beetje Spaans, een enkel woord Italiaans en een doos vol hand gebaren blijft niemand verbaal onbe reikbaar. Toch is de score na twee uur zoeken, aanklampen en smeken weinig hoop gevend. Ja, de markt van tickets is drukbezocht. Alleen is evenwicht ver te zoeken. Heel veel vraag, en nage noeg geen aanbod. Waar zijn al die handelaren, die in de landelijke och tendbladen met kaartjes leurden? Hé, daar lopen drie Nederlanders. Ze blij ken een kaart te hebben. Vijftien mei er, zegt de boomlange puber in onver valst Amsterdams. Vijftienhonderd gulden. Ligt toch iets boven de begro ting. Zeker gezien het tijdstip: ik heb nog tweeënhalf uur tot de wedstrijd. Bij de hoofdingang klonteren Italia nen samen. Daar kan wel eens gehan deld worden. Inderdaad. Vierhonderd gulden. Het zou toch niet waar zijn? Maar wat doet die scheur in dat kaart- je? Balen. Dit ticket is vals. Het is het grote gevaar van deze avond: veel geld neerleggen voor een ticket waarmee je niet door de controle komt. Duizen den gegadigden, met name van Itali aanse herkomst, zullen deze avond niet aan dit wrange lot ontkomen. Even verderop loopt een keurig geou tilleerde man te mopperen en te kla gen. Achter de dranghekken, in de deur van de ingang. 'Is het nou echt nodig dat we hier zo lang blijven wachten', vraagt het keurige baasje zich af. Even later vertrekt hij met een handvol andere maatkostuums naar binnen. Zij wel! Vijftien duizend kaarten gingen naar Madrid, vijftien duizend naar Turijn. Slechts duizend naar de Nederlandse markt en liefst 19 duizend naar de UEFA en sponso ren. Sponsoren zijn belangrijker dan de echte liefhebbers. Treffender kun je de teloorgang van het voetbal niet aantonen. Schande! Dan rinkelt mijn zaktelefoon. Bericht vanaf de perstribune. Slecht nieuws. Wie eenmaal binnen is, komt het sta dion niet meer uit. Daaag laatste kans op frauduleus binnendringen. Handelsgeest Dan maar weer een rondje om de Are na. Richting noordzijde, de kant waai de Madrileense fans zullen huizen. Plots zie ik een bekende. Barry van Ierssel, voetballer van de Twentse hoofdklasser Quick'20, Hoe hij hier is beland? Zijn baas had twee kaartjes verloot, hij was een van de gelukki gen. Pppffffff, Terwijl we handen schudden, loopt een man in Umbro- -trainingspak voorbij. Umbro? Dat is noch Spaans, noch Italiaans. Neu traal, dus die... En warempel, hij biedt een kaartje aan. Voor het vak met Spaanse fans. Duizend piek. Holland se handelsgeest brengt de prijs terug tot achthonderd. Maar is deze Engels man wel te vertrouwen? Gelukkig kunnen we het kaartje controleren met die van de Twentse bekenden. Het watermerk klopt. Achthonderd piek. Veel geld. Maar varkens willen het nog niet vreten. En bovenal: het kon weieens een heroïsche avond worden. Dus: hier dat kaartje! Rijen dik staan ze voor de ingang te wachten. Supporters moéten een voor een naar binnen. Het ticket wordt op echtheid gecontroleerd, de mensen gefouilleerd. Zitten er echt maar zes tig seconden in een minuut? En dertig minuten in een half uur? Het lijkt een eeuwigheid. Twijfel dringt zich op. Plet kaartje zal toch niet vals zijn? Ge lukkig, de computer lacht me tege moet. Zelden zo genoten wanneer een lichtje op groen sprong. Ik ben binnen. Klaar voor het grote werk. Nooit geweten dat je zo snel vrienden kunt maken. Een Nederlander met een Madrileens voetbalhart, dat blijkt het bij de socios van Madrid niet slecht te doen. Je praat bevlogen over de prachtige historie van de clubj e le pelt achteloos een fikse portie feiten op, en je passie forceert de toegang tot de diepste bodems van de Madrileense ziel. Er zijn verjaardagen waarop je minder handen schudt. Louter vrien delijke blikken in mijn richting. Op gestoken duimen. Fijne mensen, die Madrilenen. Het gezang komt uit de verste hoeken van het hart. Oorverdovend. Kippen vel. Negentig minuten lang. Een or kaan van geluiden. Olé, Real Madrid, olé, olé. Wordt het deze avond dan nooit meer stil? Ja, bij de vele kansen van Juventus stokt het euforisch ge huil heel even. Heel even, wanneer de spanning ons verlamt. Daarna is het weer schreeuwen geblazen. Wat een beleving. En dan: de 66e minuut. Schot Roberto Carlos, smoort, Predrag Mijatovic glipt langs de doelman, jaaaaahhhhh, jaaaaaahhhhh, een-nul! Mijn laatste restje stemband gaat naar de filistij nen. Ik val in duizenden armen, zo lijkt het. Vijftienduizend uitzinnigen vinden elkaar in één grote omhelzing. Pedja Mijatovic. Als zijn treffer de enige van de avond blijkt, weet ik het zeker: Mijatovic is opgenomen in mijn rijtje met Lech Walesa, Che Guevara, Nelson Mandela, Salvador Dali, Jo- han Cruijff en Martin Luther King. Helden voor altijd! Het laatste fluitsignaal. Madrilenen, oud en jong, mannen en vrouwen, ze vallen huilend in eikaars armen. Tra nen zoeken een weg op het gezicht van mensen om me heen. Wie zegt dat voetbal niet belangrijk is? Het paarse kabinet? Crisis in Jakarta? Soeharto? Wie? Wie zeg je? Weg is alle realiteits zin. Mijn wereld draait om Manuel Sanchis. om Fernando Hierro, om Fernando Redondo en natuurlijk om Pedja Mijatovic. Dronken van geluk, zwanger van ontlading. Laat het aardse besef alsjeblieft even wegblij ven. Tot morgen. Of overmorgen. Of liever nog tot lang daarna. Real Ma drid is kampioen van Europa! Leve het zaligmakende geluk Met zo'n 15.000 Spanjaarden ben ik even in de hemel beland. Om me heen wordt gedanst, gezongen en gekust. Natte ogen verraden de bevrijding. Vreugdetranen, hartekreten. En veel, heel veel overblijde omhelzingen. De spelers komen delen in de vreugde. Helden, vrienden, allemaal. Per siem- pre! Voor eeuwig! Het afscheid is even onvermijdelijk als pijnlijk. Dit feest mag nooit eindi gen! Maar als het veld is leegge stroomd, gaan ook de fans hun weg. Richting vliegveld. De meesten. Om in Madrid het vreugdevuur verder aan te wakkeren. Ook voor mij zit de 20e mei er op. Ik schud handen, wissel adres sen uit voor het opsturen van foto's en laat mijn hoofd nog een aantal keren rusten op Spaanse schouders. Dan scheiden de wegen. Adios, amigos. Tot ziens. Misschien in Santiago Berna beu, een thuiswedstrijd, volgend sei zoen. En anders zeker tot in Tokyo. In december. Dan gaat Real Madrid voor de wereldtitel. En ga ik mee. Des noods op de bonnefooi... Seedorf pakt zijn tweede cup Vooral Inzaghi en Del Piero, mister Wonderboy, verdronken in de Spaanse defensie. Het zal Heynckes allemaal een zorg zijn. Zijn missie is ge slaagd. Wellicht zit de aimabele Duitser zelfs weer iets vaster in het zadel, want welke voorzitter wijst zijn trainer de deur als tientallen voor hem niet met een Europa Cup naar het heilige Bernabeu zijn teruggekeerd. Niemand weet het antwoord. Dat zal ook wel op zich laten wachten. Want Madrid viert de ze dagen bij de beroemde Ma drileense Cibeles-fontein het feest van de verlossing. Met dank aan Mijatovic. Juventus - Real Madrid 0-1 (0-0). 67. Mijatovic 0-1, Scheidsrechter: Krug (Dui). Toeschouivers: 50.000. Gele kaart: Davids, Montero (Juventus), Roberto Carlos, Hierro, Karembeu, Seedorf (Real Madrid). GPD/ANP door Ype Minkema AMSTERDAM - In de feest vreugde slenterde Clarence See dorf over het dek van de Arena. Langs de dranghekken, langs de mediagekte. „Er zijn wel drie miljoen mensen op de been in Madrid", wist hij. En Seedorf sleepte de cup die zo veel sym boliek met zich droeg achteloos achter zich aan. Alsof het het dagelijkse prijsje was. Clarence Seedorf heeft er immers al twee gewonnen. En hij is pas 22 jaar. Real-Juve was Seedorf-Davids, tenminste voor Amsterdam, voor Nederland. De uitkomst van dé confrontatie was duide lijk. Daar wandelde Seedorf, de winnaar, over het dek. Hij liet zich zoenen, hij liet zich inter viewen, bewieroken. Het was toen al bijna half een in de woensdagnacht. Kort voor mid dernacht probeerde de verliezer langs de hekken te ontsnappen naar de gereedstaande bus. Ed gar Davids, zijn naam viel. Hij keek even op, lachte een lege glimlach en hep door. De uiter sten in karakter werden op deze historische avond nog verder uit elkaar gedreven. De winnaar zei: „Vannacht ga ik verdwalen in Amsterdam, mor gen ga ik verdwalen in Madrid. Dit is ongelooflijk." De verlie zerzei niets. Hij wilde niets zeg gen. Totdat Graham Turner, bons van de UEFA, de speler op zijn verantwoordelijkheden wees. Hij verordonneerde Da vids terug naar de Arena, terug langs die hekken. Het werd een martelgang. De vragen waren talrijk, het ene antwoord veel zeggend. „Hou op", riep hij, „Hou op." De winnaar bleef hangen. En praten. Hij kuste de cup. Of het net zo lekker zoende als die eer ste, met Ajax? „Nou", zei See dorf, „af en toe gooit dit ding de concurrentie er flink in met mijn vriendin." Lachen. De ver liezer was toen al weg. Met de bus. Hij had nog even iets geroe penvoor de microfoon, gedwon gen. Iets over de verdiende winst van Real en dat-ie blij was met zijn uitverkiezing voor Oranje, en weg was Edgar Da vids, Zeuren Seedorf was de laatste drie maanden gek geworden van het gezeur. „Iedereen riep maar dat we die cup moesten winnen, er werd zelfs gesmeekt. We zijn in die laatste maanden voortdu rend van huis geweest, om aan die druk te ontsnappen." Zó groot was de obsessie geworden bij de 'Koninklijke'. „Vooral bij de Spanjaarden.Die lietenzich blijkbaar meeslepen door het voetbalvolk. „De buitenlanders presteerden nog het beste", zei Seedorf. ..Wij hadden geen last van die obsessie." Op het veld barstte woensdag avond een fantastisch feest los. Het was de bevrijding en dat moest worden gevierd. De spe lers vielen elkaar in de armen. Ze hadden sémen een droom waargemaakt. Seedorf: „Dat is, denk ik, onze kracht geweest. Daarom hebben we het zo ver kunnen brengen." Seedorf en Davids. Ze stonden tegenover elkaar op deze mooie avond. Voor het eerst in hun le ven, Ze hadden elkaar niet ont zien, de vrienden. Jaren hadden ze bij Ajax gespeeld, Ze hadden er de mooiste prijzen gewonnen. Ook al zo'n Europacup 1Maar waar Davids sterk begon door simpel spel en Seedorf te graag wilde opvallen, daar werden de rollen later omgedraaid. Vanaf het moment dat Seedorf ont dekte dat simpel spel het beste spel was, groeide hij. En verloor Davids zich steeds vaker in ver keerde acties. Aanraken Voor de wedstrij d moesten ze el kaar even aanraken. Het was na de toss, toen de beide ploegen van speelhelft moesten wisse len. Ze botsten even met de borstkassen tegen elkaar. Een teken van mannelijkheid, een aanwijzing dat de twee elkaar niet zouden sparen. Seedorf: „Sparen? Nee. Als het nodig was, kwam er echt wel een over treding aan te pas. Maar je gaat elkaar natuurlijk geen blessures bezorgen." Dat klopte. Davids had vlak voor rust een tweede gele kaart, dus rood, moeten krijgen voor zijn grove, maar pijnloze overtreding op See dorf. De middenvelder van Real kreeg aan het einde van de wed strijd wel rood voor een zware charge tegen, inderdaad, Da vids. Maar dat was een vergis sing van de arbiter. De kleur van de kaart werd weer geel, rood werd alleen het gezicht van de falende arbiter. Na de verrassende ontknoping hadden de oud-Ajacieden el kaar nog eventjes ontmoet, in de Arena. Seedorf: „Edje zei dat-ie me die cup van harte gunde." Dat zeggen alleen vrienden, GPD Clarence Seedorf (10) ontsnapt in dc tackle op z'n vriend Edgar Davids. slotfase aan rood, na deze forse fotoToussaintKluiters/ANP door Alex Krappen ZIERIKZEE - Astrid Koole keert na een afwezigheid vijf jaar terug in het Zeeuwse korf bal. De Zierikzeese, nu actief bij het Papendrechtse PKC, speelt volgend jaar voor overgangs- klasser Tjoba. Koole: „Ik speel de al langere tijd met het idee om bij PKC te stoppen. De be lasting was gewoon te groot. En Tjoba was lekker dichtbij, en speelt op een aardig niveau." Koole heeft vijf mooie jaren ge had bij PKC. Ze speelde vier fi nales, en wellicht komt er na zaterdag nog eentje bij. Ze ver wacht dan ook dat ze veel voor Tjoba zal kunnen betekenen. „In die vijf jaar heb ik de beste trainers van Nederland gehad. Die ervaringen kan ik doorge ven aan de Tjobanezen." Ook Tjoba-coach Han Verbeke verwacht veel van Koole: „Ze heeft natuurlijk jaren hoofd klasse gespeeld, en kan daar door in het veld een verlengstuk van mij zijn. En daar kun je er beter teveel van hebben als te weinig." Verbeke verwacht niet dat Tjoba met Koole direct doorpromoveert naar de hoofd klasse. „We hebben nu natuur lijk en wereldseizoen gedraaid. We gingen voor handhaving, maar als we zaterdag winnen, dan worden we derde. De hoofd klasse komt nog te vroeg. We moeten eerst het team gelegen heid geven om te groeien." Koole heeft een bewogen tijd achter de rug. Tijdens de zaal competitie kreeg ze een auto ongeluk, waardoor ze een aan tal weken aan de kant moest blijven. Toen is ze gaan naden- ken. „Ik vroeg me af of het het allemaal nog wel waard was. Omdat ik in Barendrecht werk, moest ik drie uur in Papen- drecht overbruggen voordat de training begon, Nu kan ik lek ker nar huis om te eten, en rijd ik daarna in een kwartier naar de training." Ook de sfeer bij Tjoba spreekt Koole aan. „.Jacqueline Corne ll ssen heeft ook bij PKC ge speeld, en Margo Jansen is al ja ren een goede vriendin van me. Ik wist dus al wat er zich bij Tjo ba afspeelde. Na het gesprek van woensdag met Han Verbeke was de zaak snel beklonken." Voor zij bij de Bevelandse club aan de slag gaat, wacht eerst nog het slot van het zaalseizoen bij PKC. „We moeten zaterdag van Nic winnen om een beslis singswedstrijd tegen die ploeg af te dwingen. Als dat lukt moe ten we nog een keer van ze win nen om in de finale tegen Die Haghe te komen. Nic ligt ons wel, dus ik heb er goede hoop op." (Advertentie) Veel buiten de provincie? In heel Nederland kunt u tegen lokaal telefoontarief internetten! Bel voor meer informatie met: ZEELANDNET de provider die meer doet! lelclbon: 0113-377770

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 63