V I W rk Tènce tempo-team 1e automonteur mm Plaatsvervangend rayonhoofd: Jacob Roggeveen 1 RECREATIE-ORGANISATOR 2 AFR0EPKRACHT WASVERZORGING a BEJAARDEN-/ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE Garagebedrijf Touw orthopedagoog "Dït is echt een baan waarin iedere werkdag weer volop afwisseling biedt." uitzendbureau personeel stichting Jeugdzorg zeeland 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 MEI 1998 Deze week bij de Arbeidsbureaus in Zeeland MEDEWERKERS IN DE BEDIENING Voor een goed restaurant in Hulst zijn wij op zoek naar een weekendmedewer ker (voornamelijk zaterdag- en zondag avond van 17.00 tot 23.00 uur) en een medewerker voor de hele week geduren de de zomerperiode. De werkzaamheden bestaan uit serveren in het restaurant en op het terras en barwerkzaamheden. Ervaring in de bediening geniet de voor keur. Bent u achttien jaar of ouder, woonachtig in Hulst of omgeving en geïnteresseerd, dan kunt u meer infor matie opvragen bij Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Hulst, telefoon 0114-315256. Vacaturenummer 98109-98. OPROEP-DRAGER Het betreft het verrichten van dragers- diensten, alsmede assistentie bij rouw- vervoer en alle daarbij komende werk zaamheden. Bent u representatief en in het bezit van eigen vervoer, dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met Corry Parree, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon 0118-421500. Vacaturenummer 98813-98. HORECA-MEDEWERKERS Voor een warenhuis in Goes zijn wij op zoek naar horeca-medewerkers. Het gaat om een functie van min. 13 tot max 30 uur per week. Ben je een vlotte persoolijkheid, klantvriendelijk en repre sentatief en heb je interesse, neem dan contact op met Jolanda van der Velden, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. ZELFSTANDIGWERKENDE KOK U gaat werken als 2e of 3e kok in diverse a-la-carte restaurants in een vakantie park in de omgeving van Ouddorp. U bereidt gerechten, houdt de voor raden op peil, verricht bestellingen en andere voorkomende werkzaamheden in de keuken. U krijgt een jaarcontract, dat bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een vast contract. Zowel full- als part time (120 uur per mnd.) is mogelijk. Als opleiding heeft u LBO-consumptief, aangevuld met SVH-diploma, 2e of 3e restaurantkok of vergelijkbare opleiding. Ervaring is gewenst. Verder bent u flexibel, creatief, stressbestendig en kunt u zelfstandig werken. Meer informatie kunt u opvragen bij Ronald Verberkmoes, Arbeidsbureau Middelhamis, telefoon 0187-485500. Vacaturenummer 98828-98. SNACKBARMEDEWERKERS Een verleidelijke functie voor frietlief hebbers. We zijn op zoek naar medewer kers die zowel tijdens evenementen als op een vaste standplaats willen werken in een snackwagen. Ben je stressbesten dig en in staat om verschillende klanten tegelijk te helpen, neem dan contact op met Jolanda van der Velden, Arbeids bureau Goes, telefoon 0113-240500. MEDEWERKERS BEDIENING Voor diverse hotels en restaurants op Walcheren zoeken we nog gemotiveerde mensen die het leuk vinden om in het seizoen in de bediening te werken. Ook vakantiekrachten kunnen reageren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rianne Franken. Arbeidsbureau Middelburg, telefoon 0118-683400. KOKS Voor diverse restaurants in de omgeving van Goes zijn we met spoed op zoek naar koks. Heb je ervaring en vind je het geen probleem om onregelmatig en in de avonduren te werken, neem dan contact op met Jolanda van der Velden, Arbeidsbureau Goes, telefoon 0113-240500. Voor alle functies geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Humanistische Stichting De Humanistische Zorg Stichting 'Jacob Roggeveen' exploiteert twee zorg centra, een verpleegcentrum en 3 wooncomplexen voor ouderen te Middelburg. Binnen het zorgcentrum Buitenrust ontstaan op korte termijn vacatures voor Voor 16 uur per week. Taken: - organiseren van educatieve, culturele en ontspanningsactiviteiten - ondersteuning bieden bij de organisatie van jubilea - coördineren van werkzaamheden rondom geplande activiteiten - het verzorgen van een sfeervolle aankleding van openbare ruimtes rondom feestdagen - organiseren en verzorgen van exposities - samenwerken met de coördinator van de vrijwilligers Functie-eisen: - ervaring met organiseren van activiteiten (opleiding Activiteitenbegelei ding is wenselijk maar niet vereist) - zelfstandig kunnen werken - vermogen om met verschillende disciplines samen te werken - affiniteit met de ouder wordende mens Voor 1 morgen per week vast en vervanging in vakanties van de vaste medewerkende. Taken: - ophalen en sorteren van was van de instelling - gereedmaken van deze was voor de wasserij - het wassen van persoonlijke was van de bewoners - het gereedmaken van deze persoonlijke was voor de stomerij - distributie van de schone was Functie-eisen: - kennis van textiel en de behandeling hiervan - zélfstandig kunnen werken - goede contactuele eigenschappen voor de benadering van de ouder wordende mens en externe relaties - flexibele inzetbaarheid Binnen het zorgcentrum Jacob Roggeveen bestaat een vacature voor een Voor 14 avonden per 4 weken, voor de duur van de ziekte van een van onze vaste medewerkenden. Salariëring voor functie 1 en 3 schaal 6 van de CAO-Verzorgingshuizen. Maximaal 3.528,- bruto bij een full-time dienstverband. Voor de functie 2 volgens schaal 2 van de CAO-Verzorgingshuizen. Maximaal 2.766,- bruto bij een full-time dienstverband. Vakantietoeslag 8%. Opname in het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen bij mw. M. van der Plasse, zorgmanager. Schriftelijke sollicitatie binnen een week na het verschijnen van dit blad aan de Humanistische Zorg Stichting 'Jacob'Roggeveen', Noordsingel 106, 4333 AD Middelburg, t.n.v. mv. M. C. van lersel, personeelsfunctionaris. uitzendwerk in goede banen ALGEMEEN Aanpakkers opgelet!! m/v TempoTeam Uitzendbureau heeft volop werk in diverse sectoren.Wil je aan de slag? Kom dan langs om je in te schrijven en voor meer informatie over je mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Er is onder andere werk voor bela ders/bijrijders bij een afvalbedrijf, sleutelaars, havenwer kers en horecapersoneel.Voor meer informatie kun je terecht op onderstaande vestiging. Neem voor inschrij ving wel een geldig legitimatiebewijs, je cv, sofi- en bank- /gironummer mee. Informatie: (0118) 41 48 70, Charlotte van Kampen Vlissingen, Torenstraat 5 KANTOOR Medewerker orderafwikkeling m/v voor een bedrijf inVlissingen-Oost. U bewaakt de volle digheid en correcte verwerking van gegevens als facture ring, inkooporders en urenregistratie en bent mede ver antwoordelijk voor de invoer hiervan. Hiervoor hebt u kennis van Word/Excel en een MEAO-diploma. U kunt accuraat werken en bent in het bezit van een auto. Deze baan is voor 20 uur. Informatie: (0118) 41 48 70, Jet Hanemaaijer Vlissingen, Torenstraat S Balie-medewerker m/v voor een relatie in de financiële dienstverlening in de regio Zeeuws-Vlaanderen. De werkzaamheden bestaan uit het helpen van cliënten aan de balie, het bedienen van de telefoon en de bijkomende administratieve werk zaamheden. U werkt in een klein team.Voor deze part time baan voor langere tijd bent u klantvriendelijk en flexibel. Informatie: (01 15) 61 23 89, Rosanne Dondorff Terneuzen, Nieuwstraat 66 I GEZONDHEIDSZORG Ziekenverzorgenden m/v voor ziekenhuizen en bejaardenhuizen op Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. De werkzaamheden zijn op oproepbasis van maandag t/m zondag. Hiervoor is een opleiding in de verzorging vereist. Ook MBO/HBO-stu- denten komen hiervoor in aanmerking. Informatie: (01 13) 22 04 80, Judith Verstraeten Goes, Piet Heinstraat 3 i HORECA/CATERING Horeca-medewerker m/v voor een restaurant op Schouwen-Duiveland. Je bent verantwoordelijk voor het klaar zetten van drankjes voor de bediening. Dit werk is op zaterdag en en zondag van 18.00 tot 23.00 uur. Met name MBO/HBO-stu- denten die willen bijverdienen, kunnen reageren. Informatie: (01 13) 25 25 05, Miriam Bezuyen Goes, Piet Heinstraat 3 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor bedrijven in de omgeving van Goes. De werkzaam heden vinden plaats op vrijdag, zaterdag en/of in de avonduren. Informatie: (01 13) 25 25 05, Miriam Bezuyen Goes, Piet Heinstraat 3 TECHNIEK Technisch medewerken-QA/ QC m/v voor een bedrijf in de regio Vlissingen. U werkt in een jong team waar u technische ondersteuning geeft aan de kwaliteitsmanager. Bij voorkeur bent u bekend met ISO 9000/9001 en kunt u werken met certificaten.Verder hebt u kennis van Excel/Word/Windows en een MTS/SWTK-achtergrond. Deze baan is per direct en full time. Informatie: (01 18) 41 48 70, Remco Pusch Vlissingen, Torenstraat 5 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. is op zoek naar een Wij zijn een universeel garagebedrijf, voeren onderhoud en reparaties uit aan alle merken personenauto's en lichte bedrijfsauto's. Om onze klanten en passanten snel en adequaat te kunnen blijven helpen, zijn wij op zoek naar een 1 e automonteur, die bereid is door studie op de hoogte te blijven van de nieuw ste technieken en elektronica. Sollicitaties binnen 14 dagen schriftelijk richten aan: Garagebedrijf Touw, t.a.v. dhr. C. Aarnoutse, Braamweg 10A, 4371 EN Koudekerke. Mytylschool Mytylschool de Sprienke is een samenwerkingsschool voor spe ciaal- en voortgezet speciaal onderwijs. De school wordt bezocht door leerlingen van 3 tot 20 jaar met een lichamelijke of meer voudige handicap. De Sprienke biedt haar leerlingen zowel een onderwijs- als behandelprogramma. Hel bestuur van voornoemde school zoekt m.i.v. 7 september 1998 of zoveel eerder als mogelijk, een geschikte kandidaat voor de functie van Taakomschrijving: De orthopedagoog maakt deel uit van de afdeling ambulante begeleiding en heeft tevens nog enkele taken m.n. binnen de afdeling speciaal onderwijs (s.o.) voor lichamelijk gehandicapte leerlingen. - Diagnostisch onderzoek. - De daadwerkelijke zorg voor begeleiding van enkele (ambulante) leerlingen. - Orthopedagogische en orlhodidactische ondersteuning van voornoemde afdelingen. - Participeren in de Commissie van Onderzoek en Begeleiding. - Productontwikkeling. - Verzorgen van scholing (zowel intern als extern). Functie-eisen: - Universitaire opleiding orthopedagogiek met diagnostische aantekening. - Brede ervaring in het speciaal onderwijs. - Kennis van orthopedagogiek en orthodidacliek in relatie tot motorische vraagstellingen. - Kennis van en ervaring met computers en programma's op het gebied van motoriek en schrijven. - Ervaring in het uitvoeren van diagnostisch pedagogisch en didactisch onderzoek. - Praktisch gericht: kan onderzoeksgegevens venalen in hande lingsgerichte adviezen. - Goede contactuele eigenschappen. Bezoldiging vindt plaats Het betreft een fulltime functie (36 u in maximaal schaal 11 IJadere informatie kunt u inwinnen bij de directeur, drs. P. E. Nelen. bij voorkeur op maandag 11 mei lussen 16.00 en 17.00 uur, tel. 0113-229150. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 19 mei richten aan het bestuur van de Stichting Mytylschool Zeeland, Vivaldipad 1, 4462 JA Goes. Rijkswaterstaat 200 jaar MBO'er Civiele Techniek (v/m) voor de dienstkring Schelde-Rijn, Bruinisse Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult ai 200 jaar een belangrijke rol m de aanleg, het beheer en onder houd van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was In het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegenwoordig kent de organi satie de volgende 'kerntaken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijks wateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boek jes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialisti sche diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www. minvenw. nl/rws/perspectief Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van water huishouding en oeververbindingen. Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Bide directie werken circa 860 medewerkers. Op dit moment is bij de dienstkring Schelde-Rijn de functie van plaatsvervangend rayonhoofd vacant. Taken U geeft leiding aan een aantal medewerkers van de dienstkring en adviseert de diverse chefs. Ook verzamelt u gegevens voor bestekken, vergunningen en ontheffingen en houdt u toezicht - of laat u toezicht houden - op de uitvoering van werken. Daarnaast verricht u alle overige voorkomende werk zaamheden. U hebt een MBO-opleiding Civiele Techniek voltooid en hebt kennis van RAW-systematiek, UCA-regelgeving en automatiseringsapparatuur. Wellicht hebt u ervaring met het houden van toezicht op natte werken - dat is dan zeker een pre. Uw contactuele eigenschappen zijn uitstekend. Bovendien bent u in het bezit van rijbewijs B. Salaris Uw "salaris bedraagt maximaal f4,101,- bruto per maand (schaal 6 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.M. van der Laak, telefoon (0113) 55 19 51. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS Helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, onder vermelding van vacaturenummer 16/PZC op briefen envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandi capten en leden van etnische minderheden in dienst nemen, Bij gelijke geschiktheid genie ten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze adverten tie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat KOM LANGS EN SCHRIJF IN Donderdag 14 mei a.s. houden wij extra inschrij vingen in Zierikzee en Kamperland! Van 10.00-13.00 uur zijn wij in Kamperland. Van 17.30-21.00 uur staat onze dubbeldekker op het Havenplein in Zierikzee. Wij hebben werk in de volgende functies: Productiekrachten m/v ■■1 Zierikzee: Voor een bedrijf dat bakkerij grondstoffen produceert zoeken wij gemotiveerde productiekrachten. Yerseke: Tevens zoeken wij voor het komende mosselseizoen sorteerders en zakkennaaiers. Baarland: Voor een groenteverwerkend bedrijf zoeken wij harde werkers Info: Saskia van der Wouden. Automonteur EZl3 Wij zoeken een ervaren automonteur, liefst met bevoegdheid tot het uitvoeren van APK-keu- ringen. Heb jij een afgeronde opleiding LTS-motor- voertuigentechniek, dan hebben wij een baan voor je! Info: Blazien de Looff. Schoonmakers vakantiehuisjes m/v Ben jij iedere vrijdag beschikbaar, dan heb ben wij werk voor je! Vervoer geregeld. Info: Marlijn Harinck. Serveerster 1111 Voor een sjiek restaurant in de omgeving van Goes zoeken wij een ervaren, representatieve ser veerster. Het gaat om een part-time baan. Info: Blazien de Looff. Horecamedewerkers m/v Voor relaties in Renesse, Burgh-Haamstede en Kamperland zoeken wij gemotiveerde krachten. Ben jij flexibel inzetbaar, dan hebben wij werk voor je voor langere lijd. Info: Saskia van der Wouden. Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Bij de Stichting Jeugdzorg Zeeland zijn momenteel 125 medewerkers werkzaam. Binnen de sector Jeugdbescherming is een vacature voor een (AANKOMEND)TEAMLEIDER M/V (32 uur per week) Functie-informatie: Als (aankomend) teamleider werkt u nauw samen met en onder verantwoordelijkheid van het sectorhopfd. Uw takenpakket is een afgeleide van dat van het sectorhoofd. Tot de taken behoren: p (bege)leiden van medewerkers van de sector conform de managementstijl van de stichting; p? deels 'vervangen van het sectorhoofd bi| diens afwezigheid en verrichten van bereikbaarheidsdiensten; p deelnemen aan in- en externe overlegvormen: p mede vaststellen en coördineren van hulpverleningsmethodieken; p signaleren en rapporteren van knelpunten binnen de sector en samen rnet het sectorhoofd zoeken naar oplossingen hiervoor; P?rnede vertalen van het stichtingsbeleid in beleïdsaandachtspunten voor de eigen sector en mede formuleren van beleidsadviezen voor de sector tb.v het stichtings beleid; P mede zicht houden op en organiseren van de materiële/facilitaire voorzieningen voor de sector; P mede uitvoering geven aan het personeels- en kwaliteitsbeleid van de sector Wij vragen: P^een opleiding op minimaal HBO-niveau, aangevuld met een managementopleiding; p ervaring en/of affiniteit met het resultaatgericht (bege)leiden van medewerkers; p kennis van organisatiestructuren en werkprocessen binnen organisaties; p^ kennis van methodieken, procedures, subsidieregelingen en overheidsregelgeving m.b.t. de jeugdzorg/jeugdbescherming; p uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Verder bent u stressbestendig, accuraat, resultaatgericht en zakelijk, beschikt u over humor en kunt u zelfstandig werken. Wij bieden: y- een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, volgens aanloopschaal 24-40, maximaal 5.773,- bruto per maand, met mogelijke uitloop naar schaal 26-44, maximaal 6.174,- (bij een dienstverband van 36 uur); p secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-|eugd,hulpverlening; P deelname aan het PGGM-pensioenfonds; p een uitdagende nieuwe functie binnen een professioneel team. Algemene informatie: Deze functie zal in eerste instantie voor een jaar zijn, met eventueel de mogelijkheid van een vaste aanstelling. De standplaats is Middelburg; u bent woonachtig in deze regio dan wel bereid u hier te vestigen. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer J.W.M. Janssen, sector hoofd Jeugdbescherming, telefonisch bereikbaar onder nummer (01 18) 62 85 55. Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk vrijdag 22 mei a.s. binnen te zijn bij de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 980501

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 48