personeel Vedior tempo-team projecten VACATURES Werk maken van talent Goes is al een week Content ir randstad uitzendbureau 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Automatisering Automatiseringsmedewerker. Voor een over heidsinstelling in Middelburg zijn wij op zoek naar een automatiseringsmedewerker voor een 'zware' helpdeskfunctie. De kandidaat die wij zoeken heeft een opleiding op mbo-/hbo-niveau en een gede gen kennis van Oracle en Unix. Een vast dienst verband behoort tot de mogelijkheden. Info;Isa- bell de Bree of Ingrid van den Dries. Administratief/commercieel Projectmedewerker. Voor een overheidsin stelling in Middelburg zijn wij op zoek naar een heao'er, richting BE, EJ of MER. U gaat zelf in houd geven aan een nieuwe functie en beleids matig meedenken over de concrete invulling van deze functie. De taken bestaan uit: financiële ver slaglegging, administratieve ondersteuning bij ca lamiteiten, planning en het verzorgen van het be drijfseconomisch aspect van de afdeling etc. Info: Ingrid van den Dries of Isabel! de Bree. Beleggingsadviseur. Voor een bank op Walche ren zijn wij op zoek naar een beleggingsadviseur. De belangrijkste taken bestaan uit: het bepalen van de marktmogelijkheden, planmatig benaderen van de klanten, adviseren van de klanten, sluiten van overeenkomsten, evalueren en onderhouden van de relaties. De kandidaat die wij zoeken heeft een opleiding op minimaal hbo-niveau, is zelfstan dig, representatief, initiatiefrijk, commercieel en communicatief sterk. Vanzelfsprekend dient u affi niteit te hebben met beleggen. Info: Ingrid van den Dries of Isabell de Bree. Kas-/baliemedewerkers. Vooreen bankrelatie zijn wij op zoek naar gemotiveerde kas-/balie- medewerkers. U gaat op oproepbasis werken op kantoren in Walcheren, Beveland en S.chouwen- Duiveland. Eigen vervoer is dus een pre. U bent representatief, commercieel ingesteld en mini maal 3 dagen per week beschikbaar. Info: Isabell de Bree of Ingrid van den Dries. Secretaresse. Voor een overheidsinstelling in Middelburg zijn wij op zoek naar een medewerker managementondersteuning/secretaresse. U houdt zich bezig met agenderen, het maken van afspra ken, postverwerking, archivering, corresponden tie, notuleren, telefoonbehandeling etc. Wij zoe ken een kandidaat met een relevante secretariële opleiding die enige jaren ervaring als secretaresse heeft. Kennis van Windows, WP 5.2 en Excel is een must. Het betreft een fulltime functie, langere tijd. Info: Ingrid van den Dries of Isabell de Bree. Alg emeen Communicatiemedewerker. Voor een advies bureau in Middelburg zijn wij op zoek naar een communicatiemedewerker op het gebied van verkeer, mobiliteit, recreatie en toerisme. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: het ontwikkelen van lesmodules, het uitvoeren van recreatie-onderzoek en mobiliteitsprojecten, het evalueren van de effecten van het uitgevoerde beleid en het geven van beleidsadvies. Wij zoeken een kandidaat met een opleiding op universitair of hbo-niveau. U bent zelfstandig, heeft een uitste kende beheersing van de Nederlandse taal, geen 9 tot 5 mentaliteit en bent in het bezit van een rij bewijs. Info: Ingrid van den Dries of Isabell de Bree. Hoofd suppoost. Voor een overheidsinstelling in Middelburg zijn wij op zoek naar een hoofd sup poost. De hoofdtaken bestaan uit: leidinggeven, roosters vaststellen, inkoop, toezien op het onder houd van het gebouw, de veiligheid en de bewa king, het assisteren bij tentoonstellingen en lezin gen en het verlenen van EHBO. De geschikte kan didaat heeft minimaal lbo-niveau, leidinggevende en communicatieve kwaliteiten, een redelijke ken nis van Engels en Duits en bij voorkeur Frans, technisch inzicht en enige kennis van automatise ring. Info: Norbert Bimmel. Heftruckchauffeurs. Voor een groot productie bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar vakan tiewerkers die heftruck kunnen rijden. De werk zaamheden vinden plaats van juli tot en met sep tember. Bent u deze periode beschikbaar, heeft u ruime heftruckeryaring en geen probleem tegen het werken in ploegendiensten? Kom dan zo snel mogelijk langs om uw mogelijkheden te bespre ken. Info: Carolien Bierens. Productiemedewerkers. Voor verschillende bedrijven zijn wij op zoek naar productiemede werkers die de handen uit de mouwen willen ste ken. Bent u per direct beschikbaar, heeft u geen bezwaar tegen werken in ploegendienst en bent u bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer? Kom dan snel langs om te kijken wat wij voor u kunnen betekenen. Info: Carolien Bierens. Gezondheidszorg A-, B- of Z-verpleegkundigen, zieken-, bejaardenverzorgenden/-helpenden. Op dit moment hebbén wij volop vacatures in de ge zondheidszorg op Walcheren. Heeft u (weer) zin om aan de slag te gaan? Informeer dan naar uw mogelijkheden. Wij hebben mogelijkheden op fulltime of parttime basis, afhankelijk van uw beschikbaarheid. De eisen die wij stellen zijn: aan toonbare werkervaring en u bent in het bezit van een diploma van één van de bovenstaande func ties. Info: Simone Slot. Heeft u interesse in één van de bovenstaande functies, neem dan contact op met Vedior, Pottenbakkerssingel 10,4331 NA Middelburg. Telefoon: (0118) 623855. Ook voor jou heeft Content vast en zeker een baan. Daarnaast zijn er nog twee rede nen om via Content te werken. Onze actie BrainPoints geeft je tot 25% korting op een Schoevers-avondcursus en met ons Belastingvrij Spaarloonplan kun je van je verdiende salaris een vast bedrag per week belastingvrij sparen. Als je direct aan de slag wilt, hebben wij de volgende banen openstaan: Logistiek medewerkers m/v met een no-nonsense instelling Gemotiveerde mensen kunnen via Content voor onbepaalde tijd aan de slag bij een op en overslagbedrijf in het Sloe-gebied. Je taken bestaan voornamelijk uit het verrichten van alle voorkomende productiewerkzaamheden. Voor deze functie is motivatie en enthousiasme belangrijker dan je opleiding. Directiesecretaresse m/v met werkervaring Ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Dan kun je via Content aan de slag bij een logistiek bedrijf in Bergen op Zoom. Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienst verband tot de mogelijkheden. Werkzaamheden: In deze spilfunctie ondersteun je de general manager en de afdeling P&O, je onderhoudt veelvuldig contact met de managers, verzorgt geheel zelfstandig de correspondentie en regelt daarnaast allerlei voorkomende zaken. Profiel: Om een goede invulling aan deze functie te kunnen geven moet je in het bezit zijn van een secretaresseopleiding en enige jaren relevante werk ervaring. De Engelse taal kent zowel in woord als geschrift voor jou geen geheimen. Administratief medewerker m/v die nauwkeurigheid hoog in het vaandel heeft staan Via Content kun je aan de slag bij een bedrijf met no-nonsense sfeer in Kruiningen. Je vindt het geen probleem om in vierploegendienst te werken. Werkzaamheden: Je houdt je bezig met het begeleiden van de chauffeurs naar de weegbrug en het verzor gen van de administratie. Profiel: Onze voorkeur gaan uit naar een kandidaat met een mbo-diploma. Motivatie vinden wij belangrijker dan werkervaring. Als je jezelf in de maanden mei en juni bij onze vestiging inschrijft, ligt er een aardige attentie voor je klaar. Bovendien tellen de BrainPoints in de maanden mei, juni en juli dubbel. Geïnteresseerd in een van de bovenstaande banen? Neem dan contact op met Content Goes, Piet Heinstraat 2, 0113 - 271420 WIJ ZOEKEN Ervaren software ontwikkelaar en trainees Q.I.M.S. is leverancier van software en software gerelateerde diensten waaronder detachering en opleiding. Onze klanten bevinden zich zowel in het klein- en midden bedrijf ais in grote multinationa le ondernemingen. Wij zoeken mensen die een nieuwe uitdaging willen j en inbreng kunnen geven aan een snel groeiende organisatie. Voor onze vestiging in Goes hebben wij een vacature voor een ervaren software ontwikkelaar I en hebben wij plaats voor enkele trainees. Ervaren software ontwikkelaar Als software ontwikke laar wordt je in teamver band ingezet op maat werk projecten voor midden- en klein bedrijf die in eigen beheer worden uitgevoerd. Wij verwachten enige jaren ervaring in het ontwikke len van GUI-applicaties, bij voorkeur in één van de volgende talen: Delphi, C++, Java, Progress V7, 8 of Visual Basic. De standplaats voor deze functie is Goes. Trainee De tweede week van september start in Goes j een trainingprogramma j waarbij aanstormende IT- ers door onze ervaren j software ontwikkelaars worden begeleid. Na een periode van 3 tot 6 s maanden wordt je als software ontwikkelaar j ingezet op projecten van en bij onze klanten. Ben j je afsturend academicus I of HBO-er met affiniteit of ervaring met IT en op jj zoek naar een uitdaging, j dan nodigen we je uit te reageren op deze adver tentie. Tijdens de trainingperio de is de standplaats Goes. Voor beide vacatures geldt dat een pragmatische instelling, hoge mate van collegialiteit en een groot aanpassingsvermogen voor ons belangrijk zijn. Wij bieden een afwisselende baan en ruimte om bij te blijven op je vakgebied. Daarnaast bieden wie een concurrerend salaris en een uitgebreide set van secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Fred Vahlkamp of Arno Bouwens, zij zijn bereikbaar op ons hoofdkantoor in Papendrecht. Telefoon 078-6446 888. Bezoek voor een nadere kennismaking onze homepage www.qims.nl. lm» De Biezen 24 3355 ER Papendrecht Postbus 1201 3350 CE Papendrecht Tel, 078-6446888 Fax 078-6446880 E-mail info@qims.nl Beveiligingsbeambten m/v Ben jij in het bezit van het basisdiploma Beveiliging, een diploma EHBO/reanimatie en beschik je over een auto? Dan zijn er op korte termijn legio mogelijkheden op verschillende objecten in Zeeland. Aan de slag in de beveiliging? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij René Jagt, tel, (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. WÊÊËÊMMSSMMSSMÈ Commerciële duizendpoot m/v Voor een groothandel in maritieme veiligheidsmiddelen zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste commerciële duizendpoot. De werkzaamheden bestaan onder meer uit productadvisering, het maken van offertes, het voeren van de correspondentie en het bezoeken van klanten. U kunt goed overweg met Word of WP, u beheerst de Engelse taal en bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs. U bent fulltime beschikbaar en heeft zin in een afwisse lende baan bij een jong bedrijf? Bel dan snel. Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Medewerker Loonadministratie m/v Voor een dienstverlenende onderneming op technisch gebied zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de loonadminis tratie. Voor deze functie vinden wij ervaring en motivatie belang rijker dan opleiding. U bent bekend met het reilen en zeilen op de loonadministratie en fulltime beschikbaar? Dan hebben wij dé Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. HB1HI Machinebedienden m/v Voor komend seizoen zijn wij voor een groot mossel/kokkel-c venbedrijf op zoek naar 3 machinebedienden. Heb je minima LTS-opleiding en ben je bereid in een ploegensysteem te werl dan kun je gedurende het gehele mosselseizoen aan de slag. Ervaring in de levensmiddelenindustrie is een pré. Informatie bij Ilse Jorissen, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Produktieleider m/v Voor een bedrijf in Vlissingen zijn wij per direct op zoek naar een produktieleider. U draagt zorg voor de gehele kwaliteit en kwantiteit van de produktie. Heeft u een MBO-opleiding in bijvoorbeeld de richting techniek gevolgd en reeds enkele jaren relevante werkervaring? Dan is dit wellicht een leuke uitdaging voor u. U geeft direct leiding aan 3 meewerkende indirect aan 30 medewerkers. Heeft u interesse? Nei spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Roel Latuheru, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50, Fotoproduktie m/v Ben je creatief, nauwkeurig en heb je enige affiniteit met fotografie? Dan hebben we de komende maanden een leuke baan voor je. Voor het produceren van luchtfoto's maak je zelf kleuren afdrukken en vergrotingen en snij je zelf het papier op maat. Interesse? Bel of kom langs. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Medewerkers bediening m/v Heb jij enige ervaring als kelner/serveerster en ben je het gehel zomerseizoen beschikbaar? Dan zijn er bij voor jou volop mogelijk- I heden. Wil je aan de slag in de horeca in Middelburg, Domburg of elders, kom dan snel langs1 Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Verkopers m/v Wij zijn per direct op zoek naar winkelbediendes/verkoopmede werkers voor diverse locaties in Middelburg en Domburg. Ben je klantvriendelijk, representatief en heb je enige ervaring met kassa handelingen, dan kan je op korte termijn aan de slag in een viswinkel, beddenzaak of drogisterij. Werken tot eind augustus? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Steriliseerder m/v Voor bovenstaande relatie zijn wij tevens op zoek naar een sterili seerder. Voor deze functie zoeken wij iemand met een afgeronde MAS/MTS-opleiding. Daarnaast beschik je over leidinggevende capaciteiten en heb je een flexibele opstelling t.a.v. werktijden en werkdruk. Voor deze functie is ervaring in de levensmiddelentech nologie een pré. Informatie bij Ilse Jorissen, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Vakantiekrachten m/v /er! De >r de deur. Je lan het strand te Voorman m/v Voor het komend seizoen zijn wij voor een groot mossel/kokkel- conservenbedrijf op zoek naar een voorman. Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand die een afgeronde MTS/MAS of HAS- levensmiddelentechnologie opleiding heeft. De geschikte kandidaat moet pro-aktief kunnen werken en een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel hebben. Daarnaast dient deze persoon in staat te zijn overzicht te behouden in een hectische omgeving. De voorkeur gaat uit naar iemand die in het bezit is van goede leidinggevende en communicatieve capaciteiten en ervaring in deze branche. Informatie bij Ilse Jorissen, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. kantie staat kunt er natuurlijk voor kiezen om zeven weken gaan luieren, dat is je goed recht. Naast het luieren kun je natuurlijk ook wat bijverdienen. In de gehele vakantieperiode van mei tot september zijn wij op zoek naar vakantiekrachten. Vanaf nu kun je je elke woensdagmiddag in komen schrijven. Informatie bij Petra Dijke, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Tempo-Team Projecten is een werkmaatschappij van Tempo-Team Beheer, die zich richt op het ter be schikking stellen van gespecialiseerd personeel ten behoeve van uitvoeringsinstanties in de sociale zeker heid. Met name Gemeentelijke Sociale Diensten en kredietbanken vormen de doelgroep. Onze dienstverle ning varieert van individuele detachering, opleiden en poolmanagement tot het aannemen van werk. Voor diverse Sociale Diensten in Zeeland zoeken wij: Budgetconsulent m/v U verricht schuldhulpverlening en/of beheert de budgetten voor cliënten. U zoekt de aard en de oorzaak van finaciële problemen, hebt contact met schuldeisers en berekent aflossings capaciteiten. Verder adviseert u over kredietverstrekking, schuldbemiddeling en budgetbeheer. Relevante werkervaring is een pre. Bijstandsconsulenten m/v U onderzoekt, rapporteert en adviseert met betrekking tot aanvragen ingevolge de Abw en overige uitkeringsregelingen. Verder geeft u voorlichting en verstrekt informatie over boven staande wetten en verwijst zonodig door. Administratief medewerker m/v U verricht baliewerkzaamheden en de administratieve intake bij het banencentrum. U beoordeelt mensen en verwijst hen door, verstrekt informatie en beantwoordt vragen. Verder adviseert u ten aanzien van intakebenodigheden, maakt afspraken en verricht alle voorkomende administra tieve en telefonische werkzaamheden. Medewerker terugvordering en verhaal m/v U voert debiteurenonderzoek uit bij (ex-)cliënten van de Dienst Sociale Zaken. Daarnaast voert u verhaalsonderzoek uit bij onderhoudsplichtigen van cliënten van de dienst. Hierbij gaat het om het hele proces van onderzoek tot en met de juridische afwikkeling bij de rechtbank. Hiervoor hebt u kennis van de Wet Boeten en Maatregelen en ervaring met terugvordering en verhaal. Beleidsmedewerker m/v U houdt zich bezig met de strategische ontwikkelingen op het terrein van sociale zaken of welzijn. U signaleert ontwikkelingen op bovengenoemde beleidsterreinen en vertaalt deze vervolgens naar concrete beleidsadviezen. Verder neemt u deel aan interne en externe over legsituaties. Hiervoor hebt u een opleiding WO-Sociologie/Pedagogiek/Politicologie/Beleids- wetenschappen of Bestuurskunde. Affiniteit met kinderopvang, verslavingszorg, maatschappelijke opvang en subsidieregelingen is een pre. Voor alle functies geldt dat u een relevante MBO-/HBO-/WO-opleiding hebt, aangevuld met cursussen. Verder hebt u actuele werkervaring binnen een Dienst Sociale Zaken en affiniteit met geautomatiseerde systemen zoals K+V, L&T en Kramers. Daarnaast hebt u goede communicatieve en redactionele vaardigheden en een zakelijke, klantvriendelijke instelling. Voor een aantal vacatures behoort werken in deeltijd tot de mogelijkheden. Het aanbod Wij bieden een honorering die afgestemd is op de zwaarte van de functie. Contracten voor langere tijd behoren tot de mogelijkheden. Tempo-Team Projecten hecht waarde aan ontplooiingskansen voor zijn medewerkers en biedt gelegenheid tot loopbaanontwikkeling. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. zenden naar: Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38, 481 I NS, mevr. S. Roovers, (076) 533 06 40 Rotterdam, Marten Meesweg 109, 3068 AV, mevr. J. De Hair, (010) 289 72 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44