A HEK IN HANDEN MENSEN UITZENDBUREAU VERPLEEGHUIS CORNELIASTICHTING interviewers monteurs Baan monteurs Seinwezen en Energievoorziening Horecamedewerkers werkvoorbereiders Seinwezen en Telecom 1 Voor diverse relaties in de omgeving van Goes zoeken wi) een aantal jonge studenten tot 22 jaar die in de zomer voor 2 maanden diverse horeca werkzaam heden kunnen vervullen. Vakantiekrachten Voor meerdere relaties in Goes en omgeving kunnen wij voor de zomer maanden weer vakantiewerkers plaatsen. Kun jij meerdere weken achtereen aan de slag, kom je dan direct inschrijven. Het gaat zowel om part-time als full-time functies. Sorteerders Voor een bedrijf in Zuid-Beveland zijn wij op zoek naar kandidaten die iedere maand 1 a 2 weken full-time willen werken. Medewerkers landbouw In de komende periode kunnen wij bij diverse landbouwbedrijven op Schouwen-Duiveland en Zuid-Beveland mensen plaatsen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit sorteren. Werk jij graag buiten en ben je voor langere tijd beschikbaar7 Kom dan snel even langs. Pè personeelsmanager voor tijdelijk werk Vestiging Goes Voorstad 23, Telefoon: 011 3 - 22 26 68 Verdere informatie en sollicitaties: (071) 524 15 65 Data verzameling, Postbus 985 2300 AZ Leiden E-mail: post@ago.nl ZIERIKZEE Wij zijn op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: ziekenverzorgende m/v ten behoeve van de volgende vacatures: A) 2 vacatures voor bepaalde tijd tot 1 oktober 1998 voor het cluster Psychogenatrie voor gemiddeld 24 uur per week B) 1: vacature voor onbepaalde tijd voor het cluster Psychogeriatrie voor gemiddeld 30 uur per week C) 2 vacatures voor onbepaalde tijd voor het cluster Somatiek voor gemiddeld 24 uur per week. Tevens zijn wij pp zoek naar: oproepkrachten ziekenverzorgende m/v dié bij ziekte of vakantie van het vaste personeel in de Corneliastichting ingezet kunnen worden in bij voorkeur alle diensten, inclusief de weekenden, behalve de nachtdiensten (gemiddeld maximaal 16 uur per week). Uw hoofdtaken zijn: Méde: verantwoordelijkheid dragen voor een prettig leefklimaat en een goede zorgverlening aan de be- woners van het: verpleeghuis; Een bijdrage leveren aan de multi-disciplinaire zorgverlening. De functie-eisen zijn: U bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorging, MDGO-VP, of een vergelijkbaar diploma. U heeft bij voorkeur relevante werkervaring. De functie van ziekenverzorgende is ingedeeld in functiegroep FWG 35 en het salaris bedraagt, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.659,00 bruto full-time per maand en maximaal 3.857,00 bruto full-time per maand, Dé overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. -Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met mevrouw A. van Gorp, clusterhoofd PG, of bij de heer J. van 't Westénde, clusterhoofd Somatiek; telefoon 0111-412651. Uw schriftelijke reactie graag vóór 19 mei 1998 onder vermelding van de functie en cluster richten aan verpleeghuis Corneliastichting, mevrouw M. Zeedijk-van Engelen, afdeling P.O.&O. postbus 215, 4300 AE Zierikzee De Corneliastichting is het verpleeghuis voor Schouwen-Duiveland. Van de 150 plaatsen zijn 60 plaatsen bestemd voor somatische cliënten en 90 voor psycho-geriatrische cliënten. Aan het verpleeghuis is een afdeling dagbehandeling verbonden met 9 plaatsen. De Corneliastichting verleent tevens zorg in het substitutieproject voor Schouwen-Duiveland tezamen met de verzorgings centra en de thuiszorg. In totaal werken er in de Corneliastichting ruim 300 medewerkers, die direct en indirect bij de zorgverlening betrokken zijn. De Corneliastichting kan voor haar personeelsleden bemiddelen bij kinderopvang via de Stichting Kinderop vang Schouwen-Duiveland. 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 MEI 199! Jk V Data verzameling levert facilitaire diensten aan Research voor Beleid, SWOKA. ISEO Marketing Research en Key Net. Voor interview-werkzaamheden in uw eigen woonomgeving zoekt Data verzameling voor de afdeling Veldwerk op korte termijn Wij vragen: opleiding op minimaal middelbaar niveau communicatieve en sociale vaardigheden leeftijd minimaal 19 jaar ervaring met computers Strukton Railinfra Vernieuwers die sporen regio Dordrecht Als werkvoorbereider (zowel Seinwezen als Telecom) houdt u zich bezig met het adviseren en ondersteunen bij voorcalculaties, u bewaakt contracten, vertaalt orders naar efficiënte uitvoering (techniek, planning, capaciteit en materiaal), u rapporteert en documenteert en analyseert storingsdiensten. Wij denken aan kandidaten met het volgende profiel: In teamverband kunnen werken MTS (elektrotechniek, informatietechniek, telematica of telecommunicatie) enige werkervaring in de werkvoorbereiding kennis van mainframe- en PC-applicaties flexibel, kwaliteitsbewust en stressbestendig Voor meer informatie kunt u bellen met de heer E. Huizinga (078) 6546992 Als medewerker van Strukton Railinfra Services bv kunt u rekenen op goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de Railinfrastructuur, Nieuwe collega's worden goed begeleid en zonodig intern opgeleid. Bovendien werkt u in een brede en vernieuwende organisatie waar de veiligheid van haar mensen en goede arbeidsomstandigheden voorop staan. De kandidaten worden geselecteerd door U.B.N. Select B.V. en Van Batenburg Technische Dienstverlening B.V. Bent u geïnteresseerd in één van de bovenstaande functies? Schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief aan: U.B.N. Select B.V., t.a.v. mevrouw D. Mulder, Biltstraat 16, 3572 BB Utrecht. Onder vermelding van vacaturenummer: PZC09-05 S I C t (0111) 412 953, SWI locatie Kruiningen (0113) 384 040. regio's: Roosendaal, Rotterdam, Dordrecht, Barendrecht Als monteur Seinwezen controleert en onderhoudt u de elektrische en mechanische beveiligingsapparatuur langs en in de spoorbaan. U voert preventief onderhoud uit, vervangt en stelt componenten in beveiligingsapparatuur af. U werkt op basis van werkomschrijvingen en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. Als monteur Energievoorziening werkt u aan de revisie en het herstel van bovenleidingen en de stroomvoorziening van en naar de sporen. Eventuele storingen worden door u vastgesteld, geanalyseerd en opgeheven. U werkt op basis van werkomschrijvingen en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. Ook het uitvoeren van inspecties en het doen van metingen is een belangrijk onderdeel van uw werk. Wij denken aan kandidaten met het volgende profiel: In teamverband kunnen werken Bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Goede fysieke gesteldheid, goed gehoor, niet kleurenblind en geen hoogtevrees Woonachtig binnen een straal van 30 km van de regio vestiging of bereidheid te verhuizen Rijbewijs B LTS Elektrotechniek aangevuld met VEV opleiding of MTS Elektrotechniek Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. ten Bakker (078) 6546986 Per boor onder de Westerschelde door. Opnieuw pakt Zeeland een enorm bouwproject aan. Een stuk Zeeuwse trots van 6,6 kilometer lang, te boren met twee boorkop pen van 11,3 meter doorsnede, waarbij miljoenen kubieke meters grond en beton van plaats verwisselen. En net als eerder bij de Deltawerken en de Zeelandbrug, zoeken we mensen die mee willen bouwen aan dit machtige werk. Betontimmerlieden Per 1 juli a.s. zoeken wij 100 ervaren, maar ook minder ervaren betontimmerlieden voor een periode van ongeveer 18 maanden. Er wordt gewerkt aan dë bouw van diverse bruggen en viaducten die de Westerscheldetunnel laten aansluiten op het bestaande wegennet. Mensen met ervaring in het werken met paneelbekisting, maar ook LTS schoolverlaters nodigen wij uit te reageren. Productiemedewerkers Betonfabriek Per 1 september a.s. zoeken wij 120 ervaren productie krachten, die enkele jaren voortgezet onderwijs hebben gevolgd en nauwkeurig kunnen werken. Deze mede werkers krijgen tot taak het fabriceren van 50.000 beton nen tunnelpanelen. Het werk duurt 30 maanden en wordt verricht in twee ploegendienst. Tunnelmonteurs Per januari 1999 zoeken wij 60 tunnelmonteurs voor de montage van de rechter tunnelbuis en per 1 april 1999 nog eens 60 voor de montage van de linker tunnelbuis. Het werk is het plaatsen van betonnen segmenten die als tunnelwand zullen dienen. Dit is zwaar werk dat zowel fysiek als mentaal flinke eisen stelt. Het werk duurt 27 maanden en wordt verricht in vier ploegendienst. Voor alle functies geldt dat men bereid moet zijn het diploma Veiligheid 1 te halen. De functies worden beloond volgens de van toepassing zijnde CAO's, met alle bedrijfs tak eigen regelingen. Meer informatie is te verkrijgen bij de consulenten van alle Zeeuwse Arbeidsbureaus. Goes (0113) 240 500, Hulst (0114) 315 256, Sint Maartensdijk (0166) 664 300, Middelburg (0118) 683 400,Middelhamis (0187) 485 500, Oostburg (0117) 452 853,Terneuzen (0115) 613 055,Vlissingen (01 IS) 421 500,Zierikzee Strukton R ruim-U.50.mec de grootste sa is éép'van de dertien werkmaatschappijen van Strukton Group nv, een vooraan staande bouwonderneming actiefin binnen- en buitenland. Strukton Railinfra bv bestaat uit verschillende bedrijfsonder delen, elk gespecialiseerd in een specifiek werkgebied. Samen vormen zij een veelzijdige railinfraspecialist. Toonaan gevend als het gaat om aanleg, vernieuwing, storingsopheffing en onderhoud van spoor-, tram- en metrolijnen. Één van die bedrijfsonderdelen is Strukton Railinfra Services bv waar ruim 1.050 enthousiaste mensen continu werken aan storingsopheffing en onderhoud. Zij doen dit vanuit vestigingen in Meppel, Amsterdam, Amersfoort, Dordrecht en Sittard. Er wordt servicegericht gewerkt binnen vijf techniek- velden: Baan, Seinwezen, Energievoorziening, Installatie Services en Telecom. die 24 uur per dag staan voor het in bedrijf houden van de spoorlijnen. Dat is Strukton Railinfra bv, een full-servicebedrijf waar technische specialisten in diverse werkvelden er voor zorgen dat de trein stipt blijft rijden. Door de groei van de onderneming zijn zij op zoek naar nieuwe collega's voor de onderstaande functies voor de vestiging in Dordrecht. Relevante werkervaring, bij voorkeur binnen een aannemers- of installatiebedrijf, is voor alle functies een pré. Interesse in de brede wereld van de spoortechniek spreekt voor zich. Omdat ze vaak van treinvrije periodes afhankelijk zijn, moet u bereid zijn om op onregelmatige tijden ('s-nachts en in het weekend) te werken. regio's: Europoort, Botlek, Kijfhoek, Dordrecht, Zwaluwe, Roosendaal, Goes en Terneuzen Als monteur Baan werkt u aan het onderhoud van de sporen, wissels, ballastbed, spoorwegovergangen en de terreinen langs de spoorbaan. Eventuele storingen worden door u vastgesteld, geanalyseerd en opgeheven. U werkt op basis van werkomschrijvingen en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. Ook het uitvoeren van inspecties en het doen van metingen is een belangrijk onderdeel van uw werk. Wij denken aan kandidaten met het volgende profiel: In teamverband kunnen werken Bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Goede fysieke gesteldheid, goed gehoor en niet kleurenblind Woonachtig binnen een straal van 30 km van de regiovestiging of bereidheid te verhuizen Rijbewijs 8 LTS, Voor meer informatie kunt u bellen met de heer Ing. J.H.R.M, Dreessen (078) 6546952

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 24