Axel blijft kansrijk in periode Ervaren Groen wint marathon PZC l -v. pij» ij atppyjp Hontenisse vergist zich in Koewacht Spui bereikt nacompetitie Inge Barends beste werpster Interim-bestuur voor Oostburg Mevo breekt BV Oostburg Volleyballers Rhodos starten play-offs sterk Doelpunten schaars in zaalvoetbal Hulst sport 21 Terneuzen speelt zich veilig met afgetekende zege: 6-1 BKC stevent regelrecht af op dubbel uitslagen maandag 20 april 1998 Technisch hoogstandje van een speler van Axel in het duel met Terneuzen. foto Peter Nicolai door Jan Roovers KLOOSTERZANDE - De 'affaire- Sluiskil' (de club uit de kanaalzone zou niet speelgerechtigde spelers hebben op gesteld) bood Hontenisse kansen op de derde periodetitel, maar de club van trai ner Ad Roovers rekende zich te vroeg rijk. Na de 3-2-nederlaag gisteren tegen de gradant Koewacht èn de resultaten van de overige kanshebbers op een startbewijs voor denacompetitie blijft waarschijnlijk alleen een alleszins verdienstelijk eerste jaar in de vierde klasse van de zondag amateurs over. De gezichten van Roovers en zijn spelers stonden na afloop van de beschamende nederlaag niet vrolijk. Maar... eigen schuld, dikke bult. „Want we hebben de kansen laten liggen" keek de Hontenisse- trainer naar de tweede helft, waarin zijn ploeg de wedstrijd dicteerde, maar te wei nig rendement haalde uit de mogelijkhe den. Maar de schade bij Hontenisse was al in de eerste helft aangebracht. Voordat de thuisploeg de startmotor aan de praat kreeg, keek ze al tegen een 3-0-achter- stand aan. Een agressief en fel begonnen Koewacht deelde immers na een handvol minuten de eerste tik uit. Een schot van ruim twintig meter van Danny Vlassen- rood, na goed voorbereidend werk van Cai'lo van Grimberghe, was goed voor 0-1 Een gezamenlijk cadeau van Hontenisse- doelman Roctus en verdediger Schake laar werd door Carlo van Grimberghe en Pascal Lensen dankbaar aangenomen: Lensen kopte de voorzet van zijn ploegge noot zuiver binnen: 0-2. „Weg periodeti tel", gaf een Hontenisse-supporter aan, waar de thuisploeg vooraf aan dacht. Jochem Schilleman kreeg nog voor de pauze de beste kans op de aansluitings treffer, maar zo'cht het doel te hoog. Hoe het wel moest demonstreerde Pascal Len sen. Uit één van de spaarzame counters in de tweede helft bracht hij zijn ploeg op een veilig lijkende voorsprong. De slalom door de Hontenisse-verdediging en langs doelman Roctus zette 0-3 op het score bord. Pas na die goal werd Hontenisse wakker. Jochem Schillemans strafte een zwak mo ment in de verdediging van Koewacht af (1-3), maar Tïeleman en de gevaarlijke Vervaet heten opgelegde kansen liggen. Na het tweede doelpunt van Schillemans (2-3) ging Hontenisse voluit voor een punt. Dat kwam er niet, omdat de spitsen de nodige scherpte ontbeerden. Schoten van Asselman en Broekhoven gingen over en net naast, een solo van Tieleman op doelman Rosseau strandde en ook de ruim toebemeten blessuretijd van scheidsrech ter Wim van Broekhoven bood geen soe laas. Fel duel om de bal in de wedstrijd tussen Spui en Internos. foto Peter Nicolai van onze sportredactie SPUI - Spui heeft zaterdag de eerste periodeti tel in de vijfde klasse van het amateurvoetbal gewonnen. De Zeeuws-Vlamingen wonnen met 4-1 van Internos, waardoor de periodetitel van kampioen Hoedekenskerke werd overge nomen. Spui kwam in het duel met Internos moeizaam op gang. Een opvallende rol was weggelegd voor Gino van Heese. Hij scoorde voor de rust zowel bij Internos als bij zijn eigen ploeg. Na de 1-1 -ruststand ging Spui op jacht naar de winst. Plet was wederom Van Heese die met een kop bal 2-1 aantekende. Daarna troffen alleen Henk Koekkoek en Ronnie Fieret nog doel uit de talloze kansen: 4-1. Samen met Wissenkerke (winnaar tweede pe riode) en Cadzand (winnaar derde periode) gaat Spui in een halve competitie uitmaken wie met kampioen Hoedekenskerke naar de vierde klasse promoveert. Op zaterdag 2 mei speelt Spui thuis tegen Wissenkerke, op 9 mei volgt afhankelijk van het resultaat van 2 mei Cadzand-Spui of Wissenkerke-Cadzand en op 16 mei volgt de derde wedstrijd. door Peter van Kouteren AXEL - Voetbalvereniging Ter- neuzen wil zo snel mogelijk ho gerop en steekt haar ambities niet onder stoelen of banken, j Onder aanvoering van voorzit ter Eddy Dobbeleir mikte de I club aan het begin van dit sei- I zoen op minstens een periodeti tel in de derde klasse, maar gis teren pas werd het behoud in de I derde klasse veilig gesteld. Een j afgetekende zege (1-6) in en op I Axel maakte aan alle onzeker- I heid een einde. Twee doelpunten van Danny van de Velde en treffers van Danny Magito, Barry van der Hooft; Tom Nieuwelink en Den nis de Kraker zorgden voor de monsterscore. Dat leidde tot eu forie bij deTerneuzen-aanhang, die na vele gelijke spelen einde lijk weer eens een overwinning mocht begroeten. Helemaal terecht was die roes niet, want hoewel de uitslag an ders doet vermoeden was Ter- neuzen niet eens zo heel veel be ter. Maar waar eerder dit seizoen de doelpuntenmachine veelal in gebreke bleef, warende 'rood-zwarten gisteren uitgere kend tegen de aartsrivaal ui terst trefzeker. Danny Magito wees al na twee Van Lare wint Duathlon Cup MIDDELKERKE - Terèse van Lare heeft in het Bel gische Middelkerke de Flanders Winter Duath lon Cup gewonnen. Van Lare, die één wed strijd won en driemaal tweede werd, verzamelde 175 punten, tien meer dan de Belgische Josianne Vanhuysse. In de laatste wedstrijd werd de atlete uit Sluis tweede, door de drie kilo meter lopen, 25 kilometer fietsen en opnieuw drie kilometer lopen af te leg gen in een tijdvan 1.53.52. Van Lare had een achter stand van ruim tien minu ten op Leona Symons uit België. doorWim de Vos GRAATJW - Rinus Groen uit Apeldoorn won zaterdag de Ma rathon van Graauw, georgani seerd in het kader van de Gezinsjogging van sv Aloy. Hij bouwde zijn race goed op en slaagde erin om de Belg Bertram Verlinde, die tientallen kilome ters op kop liep, in de slotkilo- meters te passeren. Groen won zodoende voor de tweede maal in zijn carrière een marathon. Wilco de Vos uit Kattendijke fi nishte als derde. Rinus Groen maakte er voor zichzelf een strafexpeditie van. Hij was helemaal uit Apeldoorn naar Graauw gekomen om deel te nemen aan de veertiende uit gave van de Marathon van GraauwDe kersverse winnaar het zijn vijf maanden zwangere vrouw thuis achter. „Dit dagje werd me niet helemaal in dank afgenomen. Ik heb me daarom volledig gegeven om zo goed mogelijk te presteren. Uitvallen kon ik helemaal niet riskeren, want dan zou ik vannacht in de garage moeten slapen. Rinus Groen mag een ervaren marathonloper genoemd wor den. In Graauw liep de 42-jarige atleet uit Apeldoorn zijn tach tigste wedstrijd over de klassie ke afstand van 42 kilometer en 195 meter. Zij beste tijd tot nu toe realiseerde Groen in 1983 tijdens de marathon van Etten- Leur. Toen hep hij 2.35.12. Deze tijd kon hij in Graauw niet be naderen. Fikse regenbuien Dat was overigens niet zo ver wonderlijk. Immers, in de eerste wedstrijdhelft werd het deelne mersveld geteisterd door fikse regenbuien, waardoor bij ver schillende lopers snel het licht uit ging. Bij Groen echter niet. Hij kwam na een voorbeeldig gelopen race uit op op 2.47.13. „Met die tijd ben ik best tevre den. Ik heb heel de wedstrijd Zege Tonkov BERGAMO - Pavel Tonkov heeft de wielerweek van Berga mo gewonnen. De Rus had na acht etappes an derhalve minuut voorsprong op de Zwitser Zberg. Zaterdag had Tonkov de zevende rit gewon nen. Deltahaan Guerini won de slotetappe. ANP minuten de weg naar succes, toen hij uit een hoekschop met een knappe kopbal 0-1 liet aan tekenen. En hoewel Axel, dat zich volgend seizoen versterkt weet door de komst van Marino d'Hooghe, daarna door Niki de Wolff op gelijke hoogte kwam (1-1) was dat slechts uitstel van executie. Danny van de Velde zette direct na de aftrap van die tegentreffer Terneuzen opnieuw op voor sprong en legde daarmee de ba sis voor een gewonnen wed strijd. Axel hep veelal achter de feiten aan en legde het af in slag vaardigheid. Waar de bezoekers een heel seizoen kampten met een schrijnend gebrek aan sco rend vermogen, hep het gisteren tegen een ploeg die streed voor de derde periodetitel opeens van een leien dakje. „Ik vond ons voetballend niet eens zo veel minder"keek Axel trainer Rinus Zegers met recht terug. „Maar we gaven vooral vanuit het hart van de defensie wel heel veel kansen weg." Op rozen Terneuzen profiteerde gretig en zat al voor rust op rozen, nadat Danny van de Velde slordig uit verdedigen andermaal doeltref fend had afgestraft (1-3). Die marge werd na de hervatting comfortabel uitgebouwd. In een wedstrijd met een hoge amu- sentswaarde werd uiteindelijk zeven keer doel getroffen. Het moet gezegd dat zowat iedere kans voor Terneuzen een treffer opleverde en dat was een onge kende luxe voor een team, dat eerder dit seizoen zoveel moeite had om tot scoren te komen. Barry van der Hooft, Tom Nieu welink (na een knap genomen vrije trap) en Dennis de Kraker dompelden Axel in diepe rouw. ,We hebben nog een waterkans je in de strijd om de derde perio detitel", stelde de van Axel af scheid nemende trainer Rinus Zegers vast. „Als we volgende week winnen van Middelburg en Moerse Boys gelijkspeelt, dan spelen we toch in de nacom petitie." Axel-Temeuzen 1-6 (1-3). 2. Magito 0-1,13. De Wolff 1-1, 14. Van de Vel de 1-2, 30. Van de Velde 1-3, 50. Van der Hooft 1-4, 82. Nieuioelinlc 1-5, De Kraker 1-6. Scheidsrechter: V. Roetenberg (Schoondijke). Aantal toeschouwers: 450. voorin kunnen meelopen, vlak bij de Belg Verlinde. Alhoewel ik op een bepaald moment bang was dat ik hem uit het oog verlo ren had, toen hij meer dan een minuut voorsprong had", ver telde Groen over de wedstrijd. In de slotfase zag Groen de Belg Verlinde terug. Verlinde was de man met de hamer tegengeko men. Groen: „Ik zag hem op een gegeven moment overgeven en toen was het nog slechts een ki lometer of twee naar de aan komst." Verlinde later over dat voor hem desastreuze moment: „Ik hep deze wedstrijd als voorberei ding op de Zes Uren van Gistel die binnenkort gelopen wordt, maar ik heb mijn race verkeerd opgebouwd. Achteraf bekeken ben ik te overmoedig van start gegaan." Uiteindehjk slaagde Verlinde er wel in om tweede te bhj ven, waarna Wilco de Vos als derde finishte. T rainingsmar athon Ook voor de atleet van AV'56 was de marathon in Graauw een 'trainingsmarathon'. De Vos wil op 17 mei deelnemen aan een marathon in Utrecht. „Als voor bereiding op die marathon wil de ik vandaag proberen een tijd te lopen tussen de 3.05 en 3.10", gaf de atleet uit Kattendijke aan. In die opzet slaagde De Vos glorieus: 2.55.32. „Mijn doel stelling heb ik dus gehaald. Ge durende de volledige wedstrijd heb ik geen problemen gehad." Halve marathon In Graauw werd ook een halve marathon gelopen. Die werd bij de mannen gewonnen door de Belg Filip Verdonck, en Trees Vermeersch uit Sas van Gent was de snelste bij de vrouwen. De afwachtingsloop over tien kilometer werd gewonnen door Erik Ackerman uit Oostakker bij de mannen en zijn landgeno te. Denise van Hoeijweghen ze gevierde bij de vrouwen. De kortste afstand (5,6 kilometer) leverde overwinningen op voor Nitin Klapwijk uit Axel (man nen) en Bea Hinneman uit Ter- neuzen (wouwen). De aflossingsmarathon leverde een zege op voor Joggingploeg Stekene, waarvan Jo David uit Koewacht deel uitmaakte. Als tweede eindigde de Zeeuws- Vlaamse ploeg, die bestond uit Romeo Rammeloo, Matthieu Warrens, Dennis Gerritsen en Eric Goossen. door Sjaak Sinke ZIERIKZEE - De voorjaars- wedstrijden van Delta Sport in Zierikzee werden vooral goed bezocht door niet-Zeeuwse at leten. De deelnemers kwamen onder meer uit Delft (AV'40), Barendrecht (Hercules) en Ant werpen (Olse Merksem). Inge Barends (Hercules) pakte de winst bij de vrouwen op het ko gelstoten met 12 meter en 96 centimeter. Met de discus was ze eveneens succesvol: 46 meter en 84 centimeter. Patrick van Remortel (RKHAV) bleef in een matig bezette 1500 meter zijn clubgenoot Jan Goossens ruim voor. Arjan Meij er (Delta Sport) boekte een zege bij de 100 meter jongens A in 12.2 seconden, slechts 0.1 se conden voor clubgenoot Joa chim Schot. Marijn van Kralin- gen (Delta Sport) boekte een ruime dubbele zege bij de jon gens B op het kogelstoten met een afstand van 13 meter en 1 centimeter en het discuswerpen met 33 meter en 28 centimeter. Daarnaast pakte Van Kralingen op de 100 meter de gedeelde tweede plaats in 11.9 seconden. Eimert Jan Goossens (RKHAV) hield bij de 800 meter jongens B slechts 0.2 seconde voorsprong over op Dennis van Hese (Spi rit). Iris Kloet (Delta Sport) moest bij de 1000 meter meisjes D alle zeilen bijzetten om Mireille de Koeyer (Schelde- sport) te kloppen in 3 minuten en 33.4 seconden. Linda Visser won het hoog springen met 1 meter en 45 cen timeter, dezelfde hoogte waar de Belgische Linda Busschop overheen sprong. Tony Lande- gent (Delta Sport) liet de con currentie bij de 1000 meter jongens D met een tijd van 3 mi nuten en 28.6 seconden ver ach ter zich. door Jan Roovers TERNEUZEN - Bij de doorstart van de competitie veldkorfbal kwam van de Zeeuws-Vlaamse ploegen alleen BKC tot winst. De Bressiaanders wonnen met 14-9 van Ondo 2. Luctor verloor thuis van Oranje Nassau uit Vlaardingen met 13-9 en Zaamslag moest met 23-10 zijn meerdere erkennen in koploper ACKC. Luctor-Oranje Nassau (V) 9-13: De betere spelopvatting van Oranje Nassau èn de eigen fa lende afwerking werd de Ter- neuzenaren noodlottig. In het eerste kwart van de wedstrijd hield derdeklasser Luctor de schade beperkt (2-4). De ver snellingvan de gasten kort voor de rust bracht de thuisploeg bij 3-8 echter in een bijna uitzicht loze positie. Ook in het tweede part konden de Luctor-vakken aanvallend geen vuist maken, waardoor een goed spelend Oranje Nassau zonder veel pro blemen met een 13-9-overwin- ning naar Vlaardingen terug keerde. Scores Luctor: Marjolein Wisse 3, Lianne Hamelink 2, Ruben Karei 2, Monique Dellebeke en Carlo Hame link 1. Zaamslag-ACKC 10-23: Het verschil in kwaliteit tussen Zaamslag en ACKC werd al voor de rust in dubbele cijfers uitgedrukt: 5-14. Ook in de tweede helft kwam de thuis ploeg er tegen de koploper uit Almkerk niet aan te pas en werd tenslotte met 10-23 afgescho ten. Zaamslag had wel 'moeite' met de elf strafworpen die de ploeg tegen kreeg. Scores Zaamslag: Werner de Rooy 3, Anja Guerand 2, Sandra Hamelink, Martïne de Jonge, Monique de Rooy, Pieter Hamelink en Frans Verpoorte allen 1. BKC-ONDO 2: Na het kampi oenschap in de zaal is BKC ook hai'd op weg naar de veldtitel in de afdelingsklasse 2A Door de eigen zege op de resexves van Ondo en het verlies van naaste belager Stormvogels 2 krijgen de Bressiaanders meer zicht op de 'dubbel'. Tegen de bezoekers uit Middelburg maakte BKC in de eerste helft het gat (8-3) en had na de pauze weinig moeite om die marge vast te houden: 14-9. Scores BKC: Jerry van Haneghem 4, Michiel Roest 3, Jolanda van Haneg hem 2, Rse de Zeeuw 2, Sandra de Reu, Marieke Roest en Martin Scherbeijn allen 1 van onze sportredactie HULST - In poule A van de be- drijfsvolleybalcompetitie in Hulst ging titelkandidaat WC Rhodos de play-offs van start met een overtuigende 3-0 zege op Luctor Banden 1. Concur rent Stxmtmarkt leed opnieuw puntverlies. Tegen Start/Smash 2000 bleef de zege beperkt tot 2-1. Voor WC Rhodos bleek het een koud kunstje om Luctor Banden van zich af te schudden. De nummer één van de regxxliere competitie bleek zoveel te sterk dat het tot dxïemaal toe 15-8 werd. Stuntmarkt had in het duel met Start/Smash 2000 meer obstakels te ruimen op weg naar de overwinning. Daax'in slaagde het niet zonder kleerscheuren. Het wex'd welis waar 15-12 in de eerste set, maar daarna sloeg Staxt terug' met 15-14 in de tweede set. Het laatste bedrijf was uiteindelijk voor Stuntmarkt: 15-11. In de B-klasse was Jong Morres andermaal goed voor de volle winst. Tegen Brandax werd het 3-0. De Troubadour toverde de zelfde cijfers op het scorebord tegen CVC Doolaege. In klasse C bleef ABN/Amro van onze sportredactie HULST - In het zaalvoetbalray on Hulst waren de doelpunten vorige week heel erg duur. In het beperkte competitieprogram ma werd in twee wedstrijden slechts twee keer gescoord. The Corner versloeg ZVH/Morres 5 met 2-0. De ontmoeting tussen 't Ros Beijaart/Mikro Electro en ZVH/Morres 4 eindigde zoals die begon: 0-0. Die uitzondexiijke zaalvoetbal uitslag kwam tot stand in een duel, waarin beide teaxns volop kansen kregen. Paal en lat ston den echter over en weer treffers in de weg. Beker The Comer was tegen het vijfde team van ZVH/Morres de betere ploeg. Dat leidde tot tal van mo gelijkheden, waaxvan er slechts door Aector Dooms TERNEUZEN - De titelkan- sen van de basketballers van BV Oostburg zijn in de Zeeuwse competitie verke ken. De Oostburgse ploeg verloor met 56-46 van Mevo uit Zierikzee. De Zeeuws-Vlaamse basket ballers konden klaarblijke lijk de druk niet aan. Hoewel de ruststand met 28-27 nog in Oostburgs voordeel was, tekende zich na de rust de malaise af. Vooral op indivi duele klasse werd BV Oost burg afgetroefd. De Zierik- zeese ploeg liep uit naar een van onze sportredactie OOSTBURG - De voetbalver eniging Oostburg heeft na de bestuursperikelen voorlopig een interim-bestuur aange steld. Tijdens de bijzondex-e algemene ledenvergadering hebben Theo Tazelaar (voorzitter), Ann Ghijs-Pex-quy (secretaris) en de leden Marco de Houck, Henk Bekooy en Jaap Verplanke zich de komende maandqn beschik baar gesteld om de kar bij Oost- fa ux'g te trekken. Oud-penningmeester Frank Rieteco zal tot het eind van het seizoen de financiële zaken af wikkelen. Zoals bekend stapte enkele weken geleden na inter ne conflicten het voltallige be stuur van de voetbalvereniging op. Het interim-bestuur heeft van cle ledenvergadering mandaat gekregen ten aanzien van de lo pende zaken, voorbereiding nieuw seizoen en het zoeken naar kandidaten voor een nieuw bestuur. Ook is in overleg met het inte- rim-bestuxxr besloten de voor genomen aanstelling van Arie Dekker als trainer van de eerste selectie voor volgend seizoen te annulei'en. De eex'ste selectie zal worden uitgebreid met het tweede elftal en de Uefa's. Jim my van Acker en Mario Wieme nemen de trainingen en de bege leiding voor hxm x'ekening. zonder pxlntvexdies door een 3-0-overwinning op Luctor Banden 2. Plet Reijnaertcollege bracht zijn puntentotaal na twee duels op vijf door Rijk bv met 3-0 terug te wijzen. Vrouwen Bij de vrouwen stond slechts een beperkt aantal wedstrijden op hetprogiumma. De meeste aan dacht ging daarbij uit naar de bekerduels tussen Van Water- schoot en Jong Moires en Za- rnan Spoil en L'Entree.. omdat daai'in een plaats in de finale op het spel stond. Voor Zaman Spoxl bleek het te gen L'Entree geen al te moeilijke opgave om zich voor de eind strijd te kwalificeren, alhoewel l'Entree meer tegenstand bood dan de titelverdediger lief was (15-9,15-13). In de finale krijgt Zaman Spoil evenals voilg jaar Jong Morres 1 tegenover zich. Jong Morres startte tegen Van Waterschoot sterk met een 15-6- overwinning, maar liet de te genstander de stand daarna weer gelijk trekken (6-15). In een zinderende derde set trok Jong Moires uiteindehjk met 15-14 aan het langste eind. In poule C won De Steire het duel met 't Hoeksken gemakke lijk met 3-0. twee werden benut. Rob Schip per en Erik van den Bx-anden be paalden in de eerste helft de eindstand op 2-0. Voor de beker van het i'ayon Hulst werd de eerste wedstrijd in de halve finale afgewerkt. GTI zorgde daailn voor een ver rassing door Premièi'e/Zaman Sport (kersvers kampioen van de hoogste Zeeuws-Vlaamse klasse) met 4-3 te vei-slaan. GTI plaatste zich door die over winning voor de bekerfinale, die eind april met drie teams in poulevorm wordt afgewei'kt. De winnaar daarvan vertegen woordigt het rayon Hulst in de strijd om de beker van Zeeuws- Vlaanderen. Die finaleronde woi'dt 11 mei in Sas van Gent- gespeeld. Deelnemers zijn de kampioenen van de i'ayons Ter- neuzen, Sas van Gent, Oost burg, Axel en Hulst. marge van tien punten en wist zich vei'zekerd van de winst. Voor Oostburg scoor den Jan Moggré en Patxick Marteijn elk twaalf punten. De x*esex*ves van Scheldesporl hadden een uitstekend week einde. De jonge Terneuzense ploeg won met 108-77 van Mevo en Marathon werd met 88-55' verslagen. De twee duels werden gekenmerkt door een moeizame start van Scheldeport, maar in beide gevallen gaf de betere condi tie na de rust ,cle doomlag. Mark Bruui'S en Joery waren de opvallendste spelers in een collectief sterk team. Zij scoorden de meeste punten. Biljart Biljart Federatie Terneuzen Stad. Eind standen poules kampioenengala. Poule A: 1. J. de Vries ('t Bierwinkeltje) 45,75 punten; 2. B. Timmer ('t Bierwinkeltje) 45,20; 3. J. Sanderse (KOT) 40,25; 4. D. Kuup (Concordia) 26,00; 5. W. Krijger ('t Keldertje) 26,00 Poule B: 1 P. Óppen- neer ('t Bierwinkeltje) 48,00; 2. Y. Timmer ('t Bjerwinkeltje) 41,67; 3. P. v.d. Velde (BC Wilhelmina) 39,00; 4. J. Verkerke ('t Bierwinkeltje) 32,66; 5. K. Zwanïnk (KOT) 29,21. Volleybal Hulst. Bedrijfscompetitie, mannen. Klas se A: Suntmarkt-Start/Smash 2000 2-1, WC Rhodos-Luctor Banden 1 3-0. Stand: 1. Start/Smash 2000 2-4, 2. WC Rhodos 1-3,3. De Sterre 1-3,4. Stuntmarkt 2-2, 5. Luctor Banden 1 2-0. Klasse B: CVC Dool- aege-De Troubadour 0-3, Jong Morres- Brandax 3-0. Stand: 1. Jong Morres 2-6, 2. De Troubadour 2-3,3. CVC Doolaege 2- 2, 4. Ambulo 1-1, 5. Brandax 1-0. Klasse C: Reynaertcollege-Rijk bv 3-0, ABN/Am- ro-Luctor Banden 2 3-0. Stand: 1. ABN/Amro 2-6,2. Reynaertcollege2-5,3. Van Westen 1-1, 4. Luctor Banden 2 1-0, 5. Rijk bv 2-0. Vrouwen. Klasse C: 't Hoeksken-De Ster- re 0-3. Stand: 1. Jong Morres 2 6-16, 2. CVC 6-13,3. L'Entree 6-13,4. De Sterre 7- 9, 5. SC Morres 3 6-8,6. Total de Beule 6- 7, 7. Tence 6-5, 8. 't Hoeksken 7-4. Beker: Van Waterschoot-Jong Morres 1 1-2, Za man Sport-l'Entree 2-0. Zaalvoetbal Rayon Hulst. A-klasse: 't RosBeyaart/Mi- kro Electro-ZVH/Morres 4 0-0. B-klasse: ZVH/Morres 5-The Corner 0-2. Beker: GTI-Première/Zaman Sport4-3. Wilco de Vos beste Zeeuwse loper

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 37