Animo en Ondo dichter bij titel Jan-Henk Bomhof stopt na ruime overwinning 't Zand NO AD herovert verloren terrein Reserves 't Zand redden zich net Zusjes Willeboordse verdienen ticket voor titelstrijd judo Titel kan hockeysters Rapide niet ontgaan Genk-speler Oyen enige nieuweling bij de Rode duivels Zuidwesters schiet weinig op met zege op koploper Versterkte degradatie derde klasse Landstitel voor FYT Nol de Ruiter scout Oranje uitslagen door Alex Krappen VLISSINGEN - Het gaat goed met de korfballers van Animo. Nadat vorige week ADO de ti telstrijd staakte, viel deze week TOP Sassenheim af. Animo won zelf met 14-12 van Bolnes, ter wijl naaste belager Nieuwer- kerk gelijk speelde tegen IJssel- vogels. De Souburgers hebben daardoor een gat van twee pun ten geslagen. In de derde klasse 0 behaalde het Middelburgse Ondo een knappe 16-13 zege op nummer twee Olympia. Slechts Oranje Nassau kan nog volgen, zij het op respectabele afstand. Deze ploeg staat op vier punten van Ondo. Animo-Bolnes 14-12: De Sou- burgse ploeg maakte het zich zelf onnodig moeilijk tegen de Zuid-Hollandse middenmoter. Aanvankelijk leek Animo ruim te gaan winnen, toen het 5-1 voorkwam. De ploeg speelde echter wisselvallig, en raakte bij 12-6 aanvallend helemaal de kluts kwijt. Het tweede aan- valsvak scoorde lang niet, waardoor kort voor het einde bij een 13-12 stand de spanning te ug leek. Daarna liet Animo zien waarom het bovenaan staat. In een lange aanval, waarbij de uitblinkende Marieke de Rijke elke rebound pakte, was het uit eindelijk Wander Koole die 14- 12 maakte. Over twee weken volgt de.cruciale wedstrijd te- 'en concurrent Nieuwerkerk. icores Animo: W Koole en Debbaut 3, Kasse en Hoogwerf, Wisse, C. Koole, De Rijke en Bebelaar. TOP-Weidevogels 15-8: De Ar- nemuidenaren begonnen zeer slap aan de wedstrijd. Het initi atief werd aan Weidevogels ge laten, maar gelukkig verzuim den de gasten een grote kloof te slaan. Pas na twintig minuten scoorde TOP haar eerste doel punt. Daarna stroopte de ploeg de mouwen op en bij rust was het 6-5In de tweede helft heers te TOP soeverein. Na 6-6 werd het 10-6, en de wedstrij d was ge speeld. De Arnemuidse ploeg kon, zoals trainer Ko Crucq het formuleerde, rustig uithollen. Door dit resultaat is TOP defini tief veilig. Scores TOP: Schroevers en Kloet 4, P. Bezemer 3, A Bezemer 2, R. en J. MeuXmeester. Ventura Sport-Zuidwesters 11- 12. Een stunt van de Souburgse ploeg tegen de koploper. Zuid wester startte redelijk, maar verzuimde de kansen te benut ten. De uitgekookte koploper kwam daardoor met 5-1 voor, en leek soepel te gaan winnen. De Zeeuwen vochten echter terug en kwamen bij 7-7 langszij. De concentratie verslapte daarna, en Ventura Sport liep uit naar 9- 7. Zuidwesters was echter men taal sterk. De ploeg vocht wéér terug, en sloot op 11-11 weer aan. Vervolgens benutte Hans de Mey de winnende straf worp. In de strijd tegen degradatie schiet Zuidwesters met deze stunt weinig op. Concurrenten Sagitta en Weidevogels wonnen namelijk ook, waardoor de situ atie hetzelfde blijft. Zuidwes- doorWim Broekhoven ters staat zevende met drie pun ten achterstand op nummer zes Sagitta. Scores Zuidwesters: De Mey 4, Van de Hoven en Thoerse 3, Hoogesteger en Van de Vooren. Togo-Voltreffers 11-15: Tegen het sterke Voltreffers speelde Togo een acceptabele wedstrijd. De gasten kwamen goed uit de startblokken en namen een 0-4 voorsprong. Togo vocht echter knap terug, en sloot aan op 4-4. Daarna ging het tot 7-7 gelijk op, maar bij die stand scoorde Voltreffers vier treffers op rij, die resulteerden in een kloof die beslissend leek te zijn. Togo pro beerde nog van alles, maar kon niet meer terugkomen. De Goe- senaren hoeven echter niet te vrezen voor degradatie, want Velocitas en SEV staan op grote achterstand. Scores Togo: Van Zon 3, Machielse en Rentmeester 2, Beun, Krijger, De Klerk en Schipper. Olympia-Ondo 13-16: Vooraf had Ondo-coach Blaas de Rid der een hard hoofd in de goede afloop van de topper tegen Olympia. Zijn ploeg speelde echter goed georganiseerd, en bracht op het goede moment de scherp schietende aanvallers Martijn Walraven en Arjan Hoefkens in stelling. Olympia kon lang in het spoor blijven, maar op het eind van de wed strijd bleek de klasse van Walra ven doorslaggevend. Op 12-14 scoorde hij twee keer, en sloeg daarmee het beslissende gat. Ondo staat inmiddels vier pun ten voor op Oranje Nassau. Over twee weken moet Ondo bij die ploeg de voorsprong verdedi gen. Scores Ondo: Walraven 8, Hoefkens 6, De Pagter 2. Vriendenschaar-Stormvogels 10-10: Bij Stormvogels ont breekt de scherpte in de laatste wedstrijden. Volgens trainer Rolf Kamphuis wordt dat ver oorzaakt door een lakse trai ningsinstelling: „Als je op de training niet alles geeft, pluk je daar in wedstrijden als deze de wrange vruchten van." Storm vogels was veel sterker dan de thuisploeg, maar een kaïTe- vracht aan kansen was niet be steed aan de Westkappelse schutters. Daarom mocht Stormvogels met het ene punt dat het aan dit duel overhield de handen nog dichtknijpen. Scores Stormvogels: J. en A Theune 3, Melis 2, Van Vaardegem en Adri- aanse. Luctor-Oranje Nassau 9-13: Luctor speelde vooral aanval lend een matige wedstrijd. Niet alleen creëerden de Terneuze- naren weinig kansen, ook de af werking het te wensen over. Daarom had Chanje Nassau het niet echt moeilijk in Terneuzen. De gasten boekten een 9-13 overwinning. Scores Luctor: Wisse 3, L. Hamelink 2, Karei 2, Dellebeke en C. Hame link. SINT PHILIPSLAND - NOAD'67 keert na de degradatie van vorig jaar weer terug in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg van Cees Stoutjesdijk (neef van HVV-trainer Ko) won zaterdag thuis met 5-0 van Vrederust en werd daarmee onbereikbaar voor de enig overgebleven concurrent ZPR'84. De zenuwen speelden de Fliplanders meer parten dan de ploeg uit Halsteren, en zo duurde het tot een minuut voor rust voordat Cees van Tiggelen de score kon openen. Tien minuten na rust maakte Er- win Kot er 2-0 van en was de titel eigenlijk al binnen. In de resterende tijd konden Sander Kot, Cees van Tiggelen en Ar jan Moerland met verdere doelpunten de feestvreugde nog vergro ten. Leon Kloet (hier op archieffoto) scoorde vier keer voor TOP. foto Ruben Oreel door Marion van Dorssen GOIRLE - Op de Zuid-Neder landse kampioenschappen voor judoka's onder 17 jaar hebben Marleen en Sarah Willeboordse, beiden van sportschool Geel hoed, zich gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioen schappen, komende zaterdag in Maastricht. Vooral de prestatie van Marleen Willeboordse, die uitkwam in de gewichtsklasse tot 48 kilogram mag opmerkelijk worden ge noemd, omdat zij tijdens de voorwedstrijden Samantha van Etten (ss Jan de Rooy) versloeg met een overname. Van Etten werd dit jaar Nederlands kam pioen in de klasse tot onder 20 jaar. In de finale won Wille boordse op dezelfde manier van Mieke Wetering van sportschool Eddy van der Pol. Sarah Willeboordse (-70 kilo gram) overleefde de eerste ron de, nadat tegen ze Mieke Jansen twee keer een half punt had ge scoord. Ze maakte het karwei af met een buitenwaartse been- haak gevolgd door een houd greep. In de finale wilde Femke Comelissen een heupworp in zetten, maar die werd overgeno men door Sarah Willeboordse. Ze zette de beweging om in een houdgreep. Carla Rammelaere (jv Bres- kens-Eede), behaalde in de klasse -44 kilogram een derde plaats. Nadat ze de eerste twee wedstrijden met een houdgreep won, veiioor ze in de derde wed strij d op beslissing in van Margo Wetzei'. Daarna versloeg ze Sha ron Keyzers en Marloes Verste gen, beiden met een houdgreep. Bij de jongens kwamen Richard Antvelink en Theo Szarafinski (beiden in de B-klasse tot 66 kg) tot goede pretaties. Antvelink won zijn eerste wedstrijd met een valleiworp (tani-otoshi) en Szarafinsk versloeg met een verwurging Rody Strik (Nintai). Schouderworp Daarna versloeg Antvelink Henxy van der Schoot (Sanka- ku) met een schouderworp, en was Szarafinski met een tani- otoshi te sterk voor Van der Schoot. De wedstrijd voor de eerste plaats ging toen tussen de club genoten van JR van Schaik. Antvelink besliste de strijd in zijn voordeel met een o-uchi- gari (grote binnenwaaidse been- veeg). Zuid-Nedeiiands kampi oen in de B-categorie geeft ech ter geen recht op deelname aan de Nederlandse kampioen schappen. Dubbelslag voor zus en broer Yu op NK tafeltennis HELMOND - Kalun Yu is gisteren in Helmond Ne derlands kampioen tafel tennis geworden. In de fi nale bij de jongens junio ren won de speler van 't Zand van zijn Limburgse clubgenoot Daan Sliepen. De overmacht vaxx Yu en Sliepen was groot, want in het dubbelspel veroverde de Zeeuws-Limburgse combinatie de nationale titel. Het duo, dat voorlo pig nog niet naar de senio ren verhuist, steekt met kop en schouders boven hun leeftijdgenoten uit. De komende twee weken zijn Yu en Sliepen actief op het EK voor senioren, dat in Eindhoven wordt gehouden. Ook Yu's jongere zus Kapo was succesvol. De speel ster van 't Zand werd Ne derlands kampioen bij de meisjes pupillen in het en kelspel en samen met Stephanie Fassaert van SAR'72 uit Kloosterzande eveneens in het dubbel spel. Liselotte Fassaert sti-and- de in de halve finales bij de meisjes welpen, even als Leon van Boven van Amemuiden bij de jon gens kadetten. Jan-Rien Meerman (Ar- nemuiden) werd zaterdag in de B-categorie Neder lands kampioen bij de jongens kadetten. Lind- sey Boerdam (SAR'72) eindigde bij de meisjes ju nioren op de derde plaats. doorEduard Hofman TERNEUZEN - Met nog drie wedstrijden te gaan zijn de hoc- keysters van Rapide na de 4-2 overwinning op Teteringen offi cieus kampioen in de vierde klasse D. Het doelsaldo, dat bij een gelijk aantal punten bepa lend is voor de titel, is dik in het voordeel van de Zeeuws Vla mingen. Tegen hun directe belagers speelde de lijstaanvoerder vol gens trainer-coach Peter Bou- ma een doeltreffende wedstrijd „We waren optimaal gemoti veerd en dat werd binnen twin tig minuten vertaald in en 3-0 voorsprong. Het was alleen jammer dat we na een onterech te strafbal tegen even de con centratie verloren. Na de 3-2 zijn we beter gaan combineren wat ons meer uitgespeelde kan sen opleverde." Complimenten waren er voor Charlotte Schou ten, Ivette Oomens en Annema- rie Tottéë, die in het begin van de tweede helft het elftal in een moeilijke fase op sleeptouw na men. De Hulster productie kwam op naam van Saskia Haayer (2x), Audry van Ham en Manon Ver- spuy. Zondag heeft Rapide aan een gelijkspel in de uitwedstrijd tegen Prinsenbeek genoeg om de kampioensvlag te hijsen. Pe ter Bouma „Als het nu nog mis gaat, eet ik m'n stick op en ga ik te voet van Hulst naar Maas tricht." In een geli jkopgaande wedstrijd TERNEUZEN - Aan het einde van dit hockeyseizoen zal het aantal derde klassen - bij de mannen èn de vrouwen - worden ingekrompen van acht naar zes. Het gevolg is een versterkte de gradatie, terwijl de kampioenen van de vierde klassen niet recht streeks promoveren. De nummers elf en twaalf van de derde klasse degraderen rechtstreeks naar de vierde klasse. De nummers negen en tien en de kampioenen van de vierde klasse - in totaal vieren twintig ploegen - worden ver deeld over vier poules met elk zes ploegen. Zij spelen een na- competitie, met als inzet twee plaatsen in de derde klasse. De nacompetitie zal in toernooi- vorm worden afgewerkt op za terdag 16 en zondag 17 mei. trok HCGO met 1-0 aan het langste eind tegen HSD. Vol gens HCGO-coach Paul Brusse was een was er van krachtsver schil nauwelijks sprake. „Het was een open wedstrijd met veel kansen over en weer." Saman tha Koese tekende op - aange ven van haar zus en uitblinkster Mariska - voor de enige treffer van deze wedstrijd. Annie Ger- retsen en Femke Klerx hadden de score voor HSD een beter aanzien kunnen geven, maar bij beide speelster stond het vizier niet op scherp. Mannen Derdeklasser Olympia, op be zoek bij het tegen degradatie vechtende Zevenbergen, ging na een 2-2 ruststand met 4-3 kopje onder, waardoor de Bra banders Middelburg tot op twee punten zijn genaderd. De thuisploeg opende met twee treffers, waarna de Zeeuwen nog voor de thee door Chris Blom en Louis Nijsten langszij kwamen. Na de thee liep de thuisploeg uit naar 4-2, waarna Maarten de Heus de 4-3 eind stand op het scorebord bracht. Olympia-coach Jan Boex'booms was diep ontgoocheld: „We wa ren niet opgewassen tegen hun fysiek en het dubieus fluiten van de beide clubscheidsrechters." Vlissingen (vierde klasse) had in de uitwedstrijd tegen Mistral voor rust het betere van het spel maar ging na een 0-0 ruststand uiteindelijk met 4-0 kopje on der. „We hadden het voor rust moeten afmaken. We kregen kregen een karrevracht aan kansen, die we niet wisten te be nutten", merkte aanvoerder Pieter Ventevogel op. ROTTERDAM - De tafeltennis sers van FVT/Visser hebben in Rotterdam de landstitel ver overd na een 4-0 zege op Perfec tion Irene. Het eerste duel, in Tilburg, was al met 4-1 door Feyenoord gewonnen. Jörg de Cock bezorgde zij n team het eerste punt na een 21-4 24- 22 overwinning op Vincent van Kuijck. Ploeggenoot Wijers klopte daarna Jos Verhulst met 21-15 23-21 en Michel de Boer was veel te sterk voor invaller Manders: 21-5 21-17. FVT won ook het dubbelspel. Het duo De Kock/De Boer versloeg Van Kuijck/Manders met 21-17 21- 15. ANP door Aart de Landmeter VLISSINGEN - In de eredivi sie tafeltennis kijkt de man- nenploeg van 't Zand met ge mengde gevoelens terug op de wedstrij d tegen Integer Groep. De 5-2 overwinning stond on danks een niet echt hoog staande wedstrijd als een huis, maar toch heerste er geen juichstemming. Reden daar voor was het feit dat teamcap tain Jan-Henk Bomhof na de wedstrijd te kennen gaf dat hij een punt zet achter zijn tafel tenniscarrière. Een strijd op leven of dood was het duel om plaats vijf in de eredivisie niet meeix 't Zand en Integer Groep hadden zich beide al veilig gespeeld. Jan- -Henk Bomhof, Daan Sliepen en Kalun Yu wilden htm onge slagen status in de degradatie poule behouden. In de openingspaxdij maakte Kalun Yu het zich erg moeilijk tegen Marco van Elferen. Op 18-18 in de derde game con centreerde de zestienjarige zich nog net op tijd: 22-20. In zijn tweede partij tegen Geei't Verhaegh revancheerde Yu zich voor zijn verhes in de uit beurt: 21-15 21-16. Daan Sliepen toonde zijn enorme vastheid na drie we ken trainingskamp in Papen dal Hi j won zij n partij en tegen Verhaegh en Scott zonder pro blemen. Sliepen is naast Kal un Yu nu ook opgenomen in de nationale mannenploeg en zit dus als zesde man op de bank. De bondscoach zal hem in de wedstrijden echter niet. kun nen opstellen vanwege het late tijdstip van uitverkiezing. Jan-Henk Bomhof speelde zaterdag zijn laatste wedstrijd. Hij stopt met tafeltennis. foto Dirk-Jan Gjeltema Jan-Henk Bomhof was de eni ge die wist dat hij zijn aller- laatste eredi visie wedstiijd speelde. Coach Peter Boon en teamgenoten Daan Sliepen en Kalun Yu waren niet op de hoogte. In zijn duelsmet Van Elferen en Scott won Bomhof nog de eerste games, maar ver loor twee keer nipt in drieën. Zijn routine en positieve in stelling zullen node worden gemist. „Ik kan het gewoon niet meer opbrengen om elke zaterdag de hele dag weg te zijn. Aan afbouwen in een la ger team denk ik niet. Dan ben ik nog heel de zaterdag weg" aldus Bomhof. 't Zand zal hem nog een waardig afscheid be zorgen. Het betekent dat 't Zand naar een geschikte opvolger zal moeten zoeken. 't Zand/Stomerij Veldman - Inte ger Groep 5-2. Yu-Van Elferen 21-IS 19-21 22-20, Sliepen-Ver- haegh 21-16 21-16, Bom- hof-Scott 21-12 3-21 15-21, Yu/Sliepen-Van Elf'eren./Scott 21-14 21-11, Yu-Verhaegh 21-16 21-15, Bomhof-Van Elferen 21-17 16-21 16-21, Sliepen-Scott 21-6 21-18. door Aart de Landmeter VLISSINGEN - In de slotronde van de lan delijke tafeltenniscompetitie stond er voor de meeste Zeeuwse teams niet veel meer op het spel. Alleen voor 't Zand 2 was het nog spannend. De ploeg handhaafde zich in de tweede divisie ten koste van HBC, dat één punt te kort kwam. De mannen van 't. Zand 2, Leo Zuidweg, Ri- ny Kasse en Jeroen Louwszaten op hete ko len zatei-dagavond. De ploeg haalde zelf drie zwaarbevochten punten binnen in het duel met Amstelveen en was door de geringe voorsprong afhankelijk van het resultaat van concurrent HBC. Pas 's avonds laat bleek dat HBC 'maar' met 6-4 had gewon nen. Voor 't Zand speelde Jei'oen Louws een puike wedstrijd en won twee maal. Riny Kasse zorgde voor het derde punt. De mannen van SAR speelden hun beste wedstrijden op het moment dat ze kansloos waren voor handhaving in de derde divisie, Zaterdag speelde het trio Dennis Verdur- men, Wim en Johan 't Hooft gelijk bij koplo per Hotak'68. In een andere derde divisie-poule sloot 't Zand 3 de competitie goed af. In Veldhoven werd met 7-3 gewonnen van Cosmos/TTW. Het trio Dennis van Boven, Willem-Jan Duininck, Marijn Veijgen verzekerde zich daardoor van de derde plaats. van onze sportredactie BRUSSEL - David Oyen is door de Belgische bondscoach Geor ge Leekens opgeroepen voor de vrienschappelijke interland te gen Roemenië, woensdag in Brussel. De 21-jarige verdedi ger speelt bij Racing Genk. Hij is de enige nieuweling bij de Rode Duivels. In tegenstelling tot de interland tegen Nooxwegen is PSV'er Luc Nilis weer geselecteerd. Deflan- dre, doelman Verlinden, Claes- sens (allen van Club Brugge) en Monaco-speler Léonard zijn af gevallen. Over twee weken maakt Leekens zijn definitieve WK-selectie van 25 spelers be kend. België is de eerste tegen stander van Nederland op het WK. De selectie. Doel: De Wilde (Ander- lecht), Vandewalle (Eendracht Aalst). Verdediging: Borkelmans ZEIST - Nol de Ruiter is door bondscoach Guus Hiddink toe gevoegd aan het scoutingsteam van het Nederlands elftal tij dens het WK in Frankrijk. Samen met Jan Rab en Ron Spelbos zal De Ruiter (58) de te genstanders van Oranje bekij ken. De Ruiter, als hoofd scou ting in dienst bij FC Utrecht, was van 1987 tot 1992 ook al werkzaam bij de KNVB. In 1988 was hij asssistent van Rinus Mi- chels bij het EK '88 in Duits land, waar Nederland kampi oen werd. ANP (Club Brugge), Crasson (Napoli), De Boeck (Anderlecht), De Brul (Club Brugge), Oyen (Racing Genk), Stae- lens (Club Brugge), Van Meir (Lierse SK)Vidovic (Excelsior Moeskroen) Middenveld: Boffin (Melz), Clement (Racing Genie), Franky Van der Eist (Club Brugge), Van Kerckhoven (Club Brugge), Verheyen (Club Brugge), Walem (Udinese), Wilmots (Schalke 04). Aanval: Lokondo Mpenza (Standard Luik), Goossens (Schalke 04), Nüis (PSV), Oliveira (Fiorentina). Belga Franse judoka jaar geschoi-st wegens doping PARIJS-DeFransejudokaDja- mel Bouras is door de nationale bond voor twee jaar geschorst, waarvan één voorwaardelijk, wegens het gebruik van een ver boden prestatiebevorderend middel. Bouras, die het vergrijp ontkent, kan tegen de straf in beroep gaan. De olympische kampioen van Atlanta in de categorie tot 7 8 ki logram is bij een dopingcontrole op 2 oktober 1997 positief be vonden. In zijn urine zijn sporen aangetroffen van het spierver- sterkende hormoon nandrolon. Een week later veroverde hij zil ver bij de WK in Parijs. Die medaille dreigt de Frans man kwijt te raken. De interna tionale judofederatie FIJ buigt zich de komende dagen over de affaire. Het Internationaal Olympisch Comité neemt aan de hand van de bevindingen en conclusies van de FIJ een beslis sing. AFP/RTR Middelburg Zuid gaat stuivertje wisselen met Arnemuiden. De vissersploeg (met Daan Mijnsbergen, Leon van Boven en Ro bert Steenbeek) promoveerde uit de afde- liixg, terwijl MZ na de 4-6 tegen Wibats de- gradeeid naar de afdeling. Het vrouwenteam van MZ eindigde na een moeizame start als tweede achter kampioen FVT. Zaterdag werd TOGB, directe concur rentvoorde tweede plaats, met 8-2 terugge wezen. In de jeugdcompetitie werd Middelburg Zuid kampioen van Zeeland. Na een afwe zigheid van vijf jaar mogen de Middelbur gers bij de jeugd weer een afvaardiging het land in sturen. Zaalkorfbal Zeilen Estoril. EK. Groep A: Nederland-Slowa- kije 30-11 (17-4). Topscorers: Tim Abben- huis 7, Poelstra, Loorij 5. Duitsland-Tsje- chië 18-25. Eindstand: 1. Nederland 3-6 (87-25), 2. Tsjechië 3-4,3. Duitsland 3-2, 4. Slowakije 3-0. Groep B: Portugal-Polen 28-13, Belgiê- Groot-Brittannïë 20-11. Eindstand: 1. België 3-6, 2. Portugal 3-4, 3. Groot-Brit- tanniè 3-2,4. Polen 3-0. Om zevende plaats: Polen-Slowakije 18- 13. Om vijfde plaats: Duitsland-Groot- Brittannië 17-23, Om derde plaats: Tsje- chiè-Portugal 13-16. Finale: Nederland- België 26-13 (12-4). Scores: Voshart9,Si- mons8. Poelstra 4, Abbenhuis2, Smits 1, Riet 1, Tims 1. Hyeres (Fra). Internationale regatta (ol. klassen). Mistral. Vrouwen, stand na twee races: 1. Herbert (Fra) 2, 2. Johns ton (GBr) 4, 3. Graczyk (Pol) 9, 29. Stal man 69. Mistral. Mannen, stand na drie races: 1. Kloster (Dui) 5, 2. Myascynski (Pol) 9,3. Philip (GBr) 11,16. Van Geemen 27, 51. Corba 80. Europe. Stand na twee races: 1. Robertson (Gbr) 3, 2. Wetzel (Dui) 5,3. Multala (Fin) 7,6. De Koning 8, 10. Brouwer 13, 44. Matthijsse 46. Finn. Stand na twee races: 1. Godefroïd (Bel) 3, 2. Kusznierewicz (Pol) 7, 3. Fellman (Dui) 7, Van Muyden 42 Laser, stand na twee races: 1Suneson (Zwe) 2,2. Lahme (Dui) 3,3. Leclerc(Fra) 3,9. Lantermans7, 15. De Haas 10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 23