Familieberichten NO E N se Plaats uw familie berichten in de PZC Wilhelm '60) Ouderen genieten van het leven in: SERVICEFLAT rVoo? PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 APRIL 19$ Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet ze redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam omdat het niet haar leven maar ook haar lijden overnam. Bedroefd delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte thuis, is overleden mijn lieve en zorgzame partner, onze lieve zus, schoondochter, kleindoch ter, schoonzus en tante YLVA GEORGETTE MARIE TALLOEN geboren te Aardenburg 29 januari 1949 en overleden te Oostburg op 2 april 1998 Oostburg: Krijn de Regt lulianadorp: Pierre Talloen Marianne Vijgeboom David en Karin Maldegem: Myriam Trapman-Talloen Jake Trapman Anthonie en Christiaan Leidschendam: Nico Talloen Yvonne Talloen-Verduyn Lunel Jason, Robert-Jan en Fabian Den Haag: Christianne Zaadhof-Talloen ian Zaadhof Jan-Willem Eindhoven: Magda Talloen Beek en Donk: Walter Talloen Angelique Paridaen Tamara Schagerbrug: Carla Talloen Gert-Jaap Boontjes Thomas Kamperland: E. de Regt C. de Regt-lsraël Kloetinge: Ko de Regt Nelleke de Regl-Geelhoedt Edwin, Chris en Jacolien Colijnsplaat: Ebrien Bardolf-de Regt Jan Bardolf Linda Kamperland: René de Regt Lea de Regt-Goudappel Goes: E. de Regt-Dieleman Neptunus 2. 4501 HK Oostburg. De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op woensdag 8 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eli- gius te Oost burg. Vóór aanvang van de kerkdienst zal er gelegen heid zijn voor een schriftelijke condoleance. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het Crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er in de aula van het Crematorium gelegenheid tot persoonlijk con doleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou- Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van YLVA TALLOEN levensgezellin van onze medewerker en collega Krijn de Regt. Wij wénsen Krijn en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en medewerkers van het waterschap Het Vrije van Sluis Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve vriendin Carla, Walter, Carine, Ellen, Henk, Pia, Johan, Petra en Alex Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster, mevrouw YLVA TALLOEN Gedurende 20 jaar was zij werkzaam bij onze ge meente, waarvan de laatste 17 jaar bij de sectie Be volking. Zij zal in onze herinnering blijven voortle ven als een toegewijde medewerkster. Haar betrokkenheid en klantgerichte instelling zul len wij node missen. Onze oprechte deelneming gaat uit naar haar part ner en familie. Wij wensen hen alle sterkte toe dit verlies te dra gen. Namens het gemeentebestuur, G. H. W. Noordewier, burgemeester C. Geerse, secretaris Oostburg, 2 april 1998. Intens verdrietig en vol bewondering voor de dap pere strijd tegen haar ziekte, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij af scheid moeten nemen van onze collega YLVA TALLOEN Wij hebben Ylva leren kennen als een zeer plichts getrouw medewerkster en een gezien collega die, op haar eigen opgewekte manier, haar taken ver vulde. Wij wensen Krijn en haar familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Sectie bevolking Lau, André, Imelda, Elly, Edwin, Ronald, Michel en Cynthia. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze Buurvrouw YLVA Wij wensen Krijn en de familie veel sterkte toe. Wolfert, Karian Schwartz Bastiaan en Marieke Oostburg, 2 april 1998. Je hebt een steen verlegd in onze rivier. Daarom zal de stroom altijd anders zijn. tiaar P, clei. Anneke en Fred Lieve YLVA we zullen je ontzettend missen. Petra en Alex Je was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Een man, een vader waar je op kon bouwen Met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze altijd zorgzame vader, groot- en overgrootvader Marinus Gerardus de Hooge (Rinus) in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: M. V. de Hooge-Peeters Middelburg: Ad en Jannie de Hooge-Fonteyne Cecilia Jerry Middelburg: Gon en Toos de Hooge-Radder Patricia en Cor Romy Middelburg, 2 april 1998. Koningstraat 4. Correspondentieadres: Fam. de Hooge, Bogardstraat 20, 4331 BN Middelburg. Rinus is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 7 april van 14.00 tot 14.30 uur, waarna de begrafenis om 15.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Rinus hield van bloemen. Na een arbeidzaam leven overleed onze broer, zwa ger en oom MARINUS GERARDUS DE HOOGE in de leeftijd van 83 jaar. A. P. D. Schoenmakers-de Hooge A. D. Helmers-de Hooge F. Helmers J. P. Schoenmakers-de Hooge M. C. Schoenmakers M. J. M. Boogaard-de Hooge J. K. Boogaard K. J. de Hooge A. de Hooge-Kerkvoort C. van Ham-van Luijk Neven en nichten. Enige en algemene kennisgeving. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle" is van ons heengegaan onze lieve moeder MARIA ADRIANA OPPENEER weduwe van Jan Jacob Johannis Hoogstad in de leeftijd van 77 jaar. Groede: Joop en Henny Oostburg, 31 maart 1998. Correspondentieadres: Jhr. de Casembrootstraat 20, 4503 AN Groede. De crematieplechtigheid heeft in besloten familie kring plaatsgehad. Geen bezoek aan huis. Na een leven vol liefde, toewijding en zorg om hem heen, is tot ons groot verdriet plotseling van ons heengegaan onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa PETRUS VAN HEESE in de leeftijd van 78 jaar. Sluiskil: Rudie van Heese Nelleke van Heese-Barentsen Angelique Nicole Isabelle Kloosterzande: Silvia de Waal-van Heese Joop de Waal Chantal Stein Florus Hulst: Lilian Lossie-Verlinde Herman Lossie William en Diana Patrick en Giena, Svenja Pascal Sluiskil. 3 april 1998 St.-Elisabethlaan 47 Correspondentieadres: Bosjesweg 33, 4541 AM Sluiskil. De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 7 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.-K. begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis bij H.C.R. Dallinga. - In Memoriam - 4 april 1997 4 april 1998 ELSKE DOURLEIJN-VAN DER WOLDE Mama, De leegte die jij achterliet wordt bij mij nooit opgevuld, zal het slijtenhet verdriet? Misschien geleidelijk, met veel geduld. Ik denk aan je, r Diana Vaste rots van mijn behoud. Drie maanden na het overlijden van haar man, David Schipper, is vandaag, voor ons toch heel on verwacht gestorven, onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder JANNETJE ELISABETH SCHIPPER-VAN LIERE 2 juni 1907 +2 april 1998 te Kloetinge te Goes Hun trouwtekst luidde: en wees een zegen". Zij was een zegen voor ons allen. Kloetinge: Ina en Piet Peter, Lieneke en kinderen Jeannette, Kees en kinderen Daaf, Anke en kinderen Voorburg: Meta en [aap Bas, Anne Marie en kinderen Jantina, Joost en kind Ewald Vught: Dies en José Noam Jiska, Maarten Groningen: Sjaak en Winnie Anna Lisa De medewerkenden van de Chopinstraat van het verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes hebben haar de afgelopen twee jaar liefdevol verzorgd. Hiervoor willen wij hen hartelijk bedanken. Correspondentieadres: D. J. Schipper, Esscheweg 87, 5262 TV Vught. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 8 april 1998 om 13.00 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge.. God heb ik lief, want die getrouwe Heer hoort mijne stem, mijn smekingen, mijn klagen. Hij neigt zijn oor, 7e roep tot Hem al mijn dagen. Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Ps. 116:1 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en oma-oma WILHELMINA JANNA DIELEMAN weduwe van Adriaan Verburg 9 april 1907 te Kamperland t 2 april 1998 te Yerseke We zullen haar heel erg missen. Kamperland: L. W. Leenderlse-Verburg W. L. Leendertse Yerseke: P. Th. Verburg Oost-Souburg: Pirn en Marianne Colijnsplaat: Wilna en Bas Willem, Janne, Luuk Middelburg: Rianne Maarssenbroek: Peter en Karin Jip Aniek Van Klinkenbergstraat 10, 4401 KR Yerseke. De dienst van Woord en Gebed zal dinsdag 7 april om 13.15 uur worden gehouden in het verenigings gebouw Molenlaan 1/A te Yerseke. Vooraf is daar vanaf 12.45 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Een ieder die de begrafenis wil bijwonen verwach ten wij tijdig in de zaal. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid om de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. DUBBELGLAS 10 jaar fabrieksgarantie concurrerende prijs Vraag vrijblijvende informatie bij Zaamslag, Bedrijvenstraat 1 Tel. 0115-431692/431571 Muziek was zijn leven... Tot ons verdriet is - toch nog onverwacht - kalm en vredig ingeslapen onze vader, groot- en overgroot vader PIETER HUYSSE Weduwnaar van Wilhelmina van der Vliet Hij is 90 jaar geworden. Wij zijn dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. 's-Gravenpolder: W. J. Huysse J. P. Huysse-Sanderse Scherpenisse: P. J. Huysse Burgh-Haamstede: M. I. van Witzenburg-Huysse M. A. van Witzenburg Klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 2 april 1998 Correspondentieadres: Fortrapastraat 35 4431 BV 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid wordt gehouden op dins dag 7 april om 15.00 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef. Samenkomst in het crematorium. Na de plechtigheid is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie te condole ren. De Heer is mijn Herder Ps. 23 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging in 'Cederhof is overleden onze ge liefde moeder, groot- en overgrootmoeder DIGNA VAN LIERE sinds 23 oktober 1972 weduwe van Augustijn Nieuwdorp in de leeftijd van 93 jaar. Biezelinge: W. Nieuwdorp L. Nieuwdorp-Harpe August en Jacqueline Nieuwdorp Lenny, Laura Willy en Ernst Hooglander Jocelyne Erik en Aria Nieuwdorp Ar janne, Wilfred Ab Nieuwdorp Biezelinge: A. Nieuwdorp C. Nieuwdorp-Hoogesteger Inge en Dirk-Jan Minnaard Mariëlle, Karin Marlie en Jan de Koster Christianne, Reinier, Annelies Tonny en Elly Nieuwdorp Arjan, Maurice, André Janneke en Aart de Korte Biezelinge: Aug. Nieuwdorp J. Nieuwdorp-Slabbekoom Gustaaf en Ilonka Nieuwdorp Manuel, Jeanine Caroline en Jan-Kees van Gaaien Willenden, Jan-Peter Egbert en Natasja Nieuwdorp Kapelle, 3 april 1998 Correspondentieadres Waardekenshoekplein 3, 4421 KH Biezelinge. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voor gaan Ds. M. J. Oosting, zal worden gehouden D.V. woensdag 8 april om 13.15 uur in de Chr. Geref. kerk te Biezelinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Een ieder die de begrafenis wil bijwonen, verwach ten wij tijdig in de kerk. Na afloop van de begrafenis is er in bovengenoem de kerk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennis genomen van het op 93-jarige leeftijd overlijden van de heer G. SCHUIJER gepensioneerd hoofdagent van Gemeentepolitie. De wijze waarop hij zich gedurende een periode van 23 jaar voor de gemeente heeft ingezet zal in dankbare herinnering blijven. Burgemeester en wethouders van Middelburg mr. L. H. B. Spahr van der Hoek, burgemeester mr. A. Kerkhove, gemeentesecretaris. Middelburg, 2 april 1998. Na een liefdevolle verzorging in 't Blauwbörgje' is vandaag rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lie ve stiefvader, opa en oom PIETER HENDRIKSE 13-5-1900 +2-4-1998 Middelburg Groningen Muntinglaan 33, 9727 JV Groningen Groningen: K. J. Hendrikse-Meijer Deinum: Henk Nieman Klara Nieman-Sekema Zuidhorn: Wim Nieman Ria Nieman-de Wit Hoogkerk: Wini Kenter-Nieman Albert Kenter Groningen: John Nieman Truus Nieman-Duker klein- en achterkleinkinderen Mijn man is opgebaard in de Gele kamer van het Uitvaartcentrum. 'Algemeen Belang', Esdoomlaan 187, wijk Selwerd te Groningen. Bezoek a.s. maandag van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 7 april om 14.30 uur in aula II van het crema torium te Groningen, Paddepoelsterweg 24. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. RESIDENTIETERNEUZEN een boeiend uitzicht over de Schelde diverse luxe appartementen maaltijden (niet verplicht) receptie dag en nacht bezet •huurvanaf f939,- en kosten dienst verlening vanaf 479,- per maand Stuur nu de bon in een ongefrankeerde Q° „o envelop naar Stichting Servicefiats Zeeland Antwoordnummer 847,4460 WB Goes: U kunt ook bellen: telefoon 0113 - 228120. Graag ontvang ik uw vrijblijvende documentatie dhr/mevr: adres: postcc telefoonnr. Vakmanschap in leder of ,pfi: effen, gestreept of uit, oftewel: honderden nogelij kheden voor elk interieur. Kom eens kijken in r»°", "Ruwste trends en ouderwetse kwa li teit o nder één dak. t Meekrapweg 26, 4571RX Axel T: (OU 5)562238 F: (011 5)563033

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 62