"O "Als het stormt maak ik me weinig zorgen. Ik heb mijn werk gedaan." Milieu-adviseur MEDEWERKER GRONDSTOFCOÖRDINATIE «v m tit m m ir randstad uitzendbureau Orthopedagoog Zeeland Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 APRIL 199 Door de komende uitbreidingen komt in Kruiningen de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa te staan. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 400 medewerk(st)ers werkt voordurend aan verbetering van onze technologie, ons produkt-assortiment en de kwaliteit van hel produkt om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor de afdeling Grondstofvoorziening van Lamb-Weston/Meijer Potatoes B.V. te Kruiningen zijn wij op zoek naar een: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van informatie systemen aangaande onze voorraad aardappelen. U houdt onder andere gegevens bij over de kwantiteit en kwaliteit van de voorraad aardappelen, de locatie van de aardappelen (in eigen beheer of bij de telers), leveranciers en logistieke gegevens. Verder informeert en rapporteert u aan betrokkenen, zowel intern als extern. Dit alles, met het doel de verwerking van aardap pelen zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een HBO-opleiding (bv. HAS) met bij voor keur enige relevante praktische werkervaring. Kennis van ons produkt is een pré. Kenmerkend voor uw persoonlijkheid zijn zelfstandigheid, analytisch vermogen, stressbe stendigheid en uitstekende communicatieve vaardigheden. Kennis van de Engelse taal is noodzakelijk evenals kennis van en ervaring met de computerprogramma's Word en Excel. Indien u belangstelling heeft voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie, verwachten wij uw schriftelijke reactie binnen 10 dagen bij: Lamb-Weston/Meijer Potatoes B.V., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1,4416 ZG Kruiningen. Lamb-Weston/Meijer is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb-Weston en de Nederlandse aard appelspecialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve produkten, zelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes act ief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. MDMA .SAA/A A A/AAA Ambitieuze HBO-ers m/v Wil jij per direct aan de slag voor onbepaalde tijd èn heb je altijd al bij een bank willen werken? Lees deze advertentie dan aandachtig door! Voor een bank in Middelburg zijn wij op zoek naar HBO-ers met een (financieel) economische achtergrond (bijv. HEAO BE of CE). Je start aan de balie en verricht dan werkzaamheden op het gebied van geldhandelingen. Daarnaast adviseer je klanten over hypotheken, verzekeringen en aanverwante producten en verzorg je de bijbehorende administratie. Na enige tijd zijn er volop mogelijkheden om door te groeien. Je kan hierbij denken aan financial planning. Spreekt de bankwereld je aan, ben je ambitieus, klantvriendelijk en heb je jouw HBO-diploma op zak? Reageer dan snel! Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Intercedent m/v Voor onze vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste collega's. Als intercedent bij Randstad ben je eigen baas, accountmanager, personeelschef en psycholoog ineen. Dit vereist nogal wat! Daarom vragen wij kandi daten met minimaal een afgeronde HBO-opleiding en commerciële werkervaring is zeker een pré. Voldoe je aan deze eisen en ben je bovendien collegiaal, flexibel, stressbestendig en communicatief vaardig? Dan heeft Randstad je het volgende te bieden: afwisse lende baan in een jong team, doorgroeimogelijkheden en een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals winst- deling en een optieregeling. Informatie bij Nanon Doeland, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Administratief medewerkers m/v Wij hebben zeer regelmatig werk voor data-typisten/mutalisten. Het is belangrijk dat iemand snel en nauwkeurig kan typen. Het is ook een vereiste datje met verschillende computerprogramma's om kan gaan. De functies zijn fulltime. Informatie bij Karina de Waal, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Medewerker buitendienst m/v Opgelet commerciële h.e.o.-'ers! Wij bieden een baan waarin het contact met de klant centraal staat. Dat wil zeggen het werven van zakelijke klanten en de relatie met hen perfect onderhouden. Heb je enige ervaring en een diploma assurantie A, dan maak je kans op deze leuke en afwisselende baan. Representativiteit en een goede algemene ontwikkeling spreken voor zich. Heb je interesse en ben je fulltime beschikbaar kom dan langs Informatie bij Ingrid Snijders, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. MBO-ers. Nu inschrijven, volgende week aan het werk! m/v Heb je een MEAO-diploma of ga je bijna afstuderen? Wij hebben namelijk verschillende soorten banen op bedrijfsadministratief vlak. Het betreft functies bij banken en verzekeringsmaatschap pijen. Ben je goed gemotiveerd, multi-inzetbaar en zoek je steeds een nieuwe uitdaging dan biedt Randstad je kans op een contract. Dus schrijf je snel in! Informatie bij Karina de Waal, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Havenwerkers m/v Voor de komende weken zijn wij per direct met spoed op zoek naar gemotiveerde, sterke mannen die flink van aanpakken weten. Het betreft een stuwadoors bedrijf in Vlissingen-Oost, vervoer is geregeld. Informatie bij Petra Dijke, tel. (0118)41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. IHH Medeweker Technische Dienst m/v Voor een relatie zijn wij met spoed op zoek naar een medewerker Technische Dienst. Voor de werkzaamheden is een elektro technische achtergrond een vereiste en is ervaring met algemeen technisch onderhoud een pré. Ben je flexibel, bereid om hard te werken en heb je enige ervaring, neem dan zo spoedig mogelijk contact opmet onderstaande persoon. Informatie bij Roel Latuheru, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Electromonteur m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar electromonteurs. Ben jij op zoek naar een uitdagende baan in de electrotechniek, beschik je over ruime ervaring in de utiliteit en wil je voor langere tijd aan de slag, dan ben je bij ons aan het juiste adres. Voor meer informatie kun je contact opnemen met een Randstad vestiging bij jou in de buurt. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. Kelner/serveerster m/v Voor een café/restaurant in Domburg zijn wij op zoek naar bedienend personeel voor het gehele seizoen. Ervaring in de horeca is vereist. Tevens hebben wij werk voor gemotiveerde weekend- en vakantiekrachten voor diverse horecabedrijven in Domburg. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Horeca-duizendpoot m/v "Mogen wij drie cola, twee biertjes, een jus d'orange, twee broodjes kaas, een bitter garnituurtje en voor de kinderen een sorbet?" Kan jij dit onthouden? Dan hebben wij een leuke baan voor je. Wij zijn op zoek naar een leuke, enthousiaste en represen tatieve dame of heer voor in de bediening. Je zult voornamelijk de klanten op het terras helpen. Het is een baan in Goes, voor de weekenden en de komende zomerperiode. Ben jij degene die wij zoeken? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij Marianne van Wanrooij, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Inschrijfdagen vakantiekrachten m/v Alle jongedames en -heren die gedurende de zomervakantie (of evt. eerder al in de weekenden) willen werken, kunnen nu iedere woensdagmiddag terecht voor inschrijving. Wij schrijven vakantie krachten in tussen 14.00 en 17.00 uur. Graag zien we je verschijnen met een geldig paspoort of identiteitskaart en een bank- of gironummer. Het is erg handig als je ook bij je inschrijving aan kunt geven wanneer je beschikbaar bent. De Randstad medewerkers kijken uit naar je komst! Nanon Doeland Daphne Jasperse, René Jagt Michèle Ahmed, Mirjam Buntsma, Elize Engelbert Michiel Smulders. Informatie bij Michiel Smulders, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. STICHTING VOORZIENINGEN VOOR GEHANDICAPTEN IN MIDDEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Het bestuur van de stichting vraagt voor het Orthopedagogisch Dagverblijf voor kinderen "De Tjasker" te Zaamslag een voor 4 uur per week "De Tjasker" is een Orthopedagogisch Dagcentrum voor kinderen en jongeren met een ver standelijke en/of meervoudige handicap variërend in leeftijd tot circa 18 jaar. De groepen zijn zodanig ingedeeld dat er sprake is van een zo evenwichtig mogelijke samenstelling qua zorg behoeften van de kinderen. Dit alles in een accommodatie die zowel kwantitatief als kwalitatief volledig is ingesteld op het bieden van een optimale zorg en begeleiding aan de kinderen. Functie-inhoud De orthopedagoog observeert en analyseert de gedragingen van kinderen. Hij/zij levert vanuit eigen waarnemingen en kennis een specialistische bijdrage aan de ontwikkeling en opstelling van zorgplannen en bewaakt de voortgang daarvan. Hij/zij adviseert de leidinggevenden en be geleiders over de pedagogische begeleiding aan kinderen met meervoudige handicaps, met autisme en met verwante stoornissen. De orthopedagoog draagt vanuit zijn of haar deskundigheid bij aan de ontwikkeling van het zorgbeleid. Als specialist wordt hij of zij geconsulteerd bij interne èn externe zorgvragen. Functie-eisen relevante specialistische opleiding op universitair niveau enige jaren ervaring in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap kan kennis overdragen en kan begeleiders coachen in de uitvoering van de zorg heeft een groot inlevingsvermogen en stelt zich naast de ouders op bij de opvoeding van hun kinderen kan duidelijk en kritisch objectief analyseren kan zowel individueel als in groepsverband (samen)werken Organisatorische voorwaarden De orthopedagoog is hiërarchisch verantwoordelijk aan de directeur van De Tjasker. Hij/zij werkt nauw samen met de directie, de aan het dagverblijf verbonden specialisten, waaronder o.a. een psycholoog, logopedist en ergotherapeut, en met begeleiders. De orthopedagoog is bereid en in staat bij afwezigheid van de psycholoog een deel van het werk op te vangen. De C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Wilt u meer weten over deze functie en onze organisatie dan kunt u, tijdens kantooruren, tele fonisch contact opnemen met mevrouw J. Gijsen-Hurkmans, directeur van "De Tjasker" (tele foon 0115-431636). Indien u degene bent die wij zoeken dan hopen wij uw schriftelijke sollicitatie onder vermel ding van "De Tjasker 9801", voor 14 april 1998 te ontvangen. U kunt uw brief met C.V. stu ren aan: Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129, 4460 MC Goes. (BMD@zeelandnet.nl) Bedrijfsmilieudienst Zeeland De BMD Zeeland is een dynamisch adviesburo dat bedrijven adviseert op milieuge. bied. Vanwege de toenemende vraag naar milieuadviezen door de Zeeuwse bedrijven zijn wij op korte termijn op zoek naar een Functie-inhoud het uitvoeren van milieu-doorlichtingen/afvalpreventiescans verzorgen van vergunningsaanvragen (WM, WvO) begeleiding invoering zorgsystemen (kwaliteit, milieu en arbo) uitvoeren van interne audits (kwaliteit, milieu en veiligheid) -y algemene advisering betreffende: - hergebruik van afvalstoffen - energiebesparing -juridischezaken (incl. bezwaarschriften) - contacten tussen bedrijven en overheid - subsidiemogelijkheden. Functie-eisen: HBO-opleiding Milieukunde Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Vette, directeur BMD Zeeland, tel. 0118-643484 of 06-52735403. Sollicitaties: Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan de heer G. Dollevoet hoofd personeelszaken Postbus 7128, 4330 GC Middelburg. Internetadres: www.zeelandnet.nl//bmd Rijkswaterstaat zoojaar Wiebe Vroom, projectleider bij Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult al 200 jaar een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was m het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntakenbescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aan gepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplos singen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 7 0 000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Momenteel zijn er drie vacatures bij de Directie Zeeland. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internet site: www.minvenw.nl/rws/perspectief Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en voorzien van curriculum vitae, richten aan RWS Helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer op brief en envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bi/ gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Technisch/administratief medewerker v/m MTS'er Weg- en Waterbouwkunde Contractenadministratie, Rilland Het betreft een interessante functie bij de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaar wegen, van waterkeringen en havenbeheer, van waterhuis houding en oeververbindingen. Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Bij de directie werken circa 860 medewerkers. U gaat werken bij. de Contractenadministratie van de dienst- kring Schelde-Rijn. Taken U voert een inzichtelijke en navolgbare contractenadministratie. Hierbij confronteert u bijvoorbeeld berekeningen en onder bouwingen van toezichthouders en opdrachtnemers met elkaar en verwerkt u de uitkomsten. U instrueert verder over de voor de contractenadministratie benodigde informatie en procedures en fungeert voorde dienstkring'op dit terrein als adviseur. Eisen U hebt MTS Weg- en Waterbouwkunde of een daaraan gelijkwaardige opleiding. U hebt brede ervaring in de natte sector en kennis van de technische aspecten van een werk in uitvoering. Daarnaast beschikt u aantoonbaar over administratieve kwaliteiten. U bent in staat nauwkeurig te werken. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden ten slotte spreken voor zich. Uw salaris bedraagt maximaal f 4.494,- bruto per maand (schaal 7 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heering. H.M. van der Laak, telefoon (0113) 55 19 51. Het vacaturenummer is TAM/PZC. Hoofd Bedrijfsbureau RV v/m HBO'er Bedrijfsbureau RV, Middelburg Het betreft een uitdagende functie bij de bovengenoemde Directie Zeeland. Taken U maakt methoden en technieken voor (strategische) beheersing en besturing van de hoofdafdeling operationeel en zorgt tevens dat ze dat blijven. U levert informatie voor de bewaking van de bedrijfs voering, Ook het ontwikkelen en opstellen van diverse rapportages behoort tot uw taken. Hierbij valt te denken aan afdelingsplannen, rapportages over de bedrijfsvoering van de hoofdafdeling aan derden, en interne RV-rapportages ten behoeve van de besturing en aansturing van de hoofdafdeling. Tot slot draagt u zorg voor het ontwikkelen van een eigen werkveld en voor het (laten) doen van onderzoeken en controles. U hebt een HBO-opleiding, bijvoorbeeld Bestuurskunde, Bedrijfskunde, Bedrijfseconomie of Bestuurlijke Informatiekunde. U hebt ervaring met en kennis van instru menten die dienen ter ondersteuning van de bedrijfsvoering en hebt inzicht in de manieren waarop deze kunnen worden ingezet. Bovendien bent u bekend met bedrijfsprocessen en de daarbij benodigde managementinformatie. U beschikt over het vermogen zelfstandig te werken en bent in staat initiërend werkzaam te zijn. Uitstekende contactuele en redactionele vaardigheden maken uw profiel compleet. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 6.373,- bruto per maand (schaal 10 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer drs P. Donk, telefoon (0118) 68 63 28, of mevrouw A.M.W. Kempees, telefoon (0118) 68 62 64. Het vacaturenummer is 5/PZC. Projectleider Voorbereiding en Uitvoering v/m HBO'er Civiele Techniek Afdeling Nieuwe Werken, Middelburg U betreft een boeiende functie bij de afdeling Nieuwe Werken (NWT) bij de voornoemde Directie Zeeland. Taken Als projectleider bent u verantwoordelijk voor de voorberei ding van een of meerdere werken en het-voeren van directie UAV op de uitvoering van (onderdelen van) grote werken. Verder werkt u mee aan voorstudies en globale ontwerpen ten behoeve van haalbaarheidsonderzoeken. Naast het geven van dagelijkse leiding aan de medewerkers, begeleidt u het uitbestede werk. U combineert een opleiding HBO Civiele Techniek met ruime ervaring met de voorbereiding, ontwerp en uitvoering van weg- en waterbouwkundige werken. Ervaring met geautomatiseerde ontwerpsystemen is gewenst, terwijl kennis van RAW en UCA tot aanbeveling strekt. Tot slot hebt u ervaring met overleg- Salarls Uw salaris bedraagt maximaal f 5.724,- bruto per maand (schaal 9 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. M. Meulblok, telefoon (0118) 68 63 44, Het vacaturenummer is 31/PZC. Ministerie van Verkeer en Waterstaat i betrokken. Portaal van Vlaanderen! i.ingfi gf-si handel'.- er. s|

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 48