succes systeembeheerder m/v V 's Werelds grootste fabrikant ffic/Micp van isolatiematerialen is op zoek [["OVER naar een enthousiast technicus Emergis computertechnicus automatiseringsadviseur adviseur binnen/buiten dienst medewerker helpdesk en account begeleiding Nr. 1 in isolatie Ook voor jou!!!!! vertegen woordigers ZELFSTANDIG UITVOERDER Creative Club Assistent(e) v/m Junior Art Director v/m ZATERDAG 4 APRIL 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 COLIJN computers Colijn Europa Hulding/Uni-Program B.V. zijn actief als Leverancier van complete logistieke automatiseringssystemen voor de handel, groothandel en detailhandel met als specifiek segment de woninginrichtingsbranche, waarin wij met onze toe passingen marktleider zijn in Nederland. Om de expansie en ontwikkelingen binnen Colijn Computers en Uni-Program in goede banen te blijven leiden, zoeken wij: De voornaamste taken bestaan uit: Het assembleren, installeren en preventief onderhouden van computersystemen, randapparatuur en communicatietoe passingen (datacommunicatie). Het oplossen van storingen bij onze relaties in Nederland en België. Verlenen van technische support op afstand. De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS/E of HTS. Rijbewijs B. Ruime ervaring met computersystemen. Kennis van besturingssystemen zoals: MSDOS/Windows 95/Windows NT/Xenix/Unix. Opgewekt karakter en goede contactuele eigenschappen. Planmatig werkinzicht, zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Enige jaren werkervaring. De voornaamste taken bestaan uit: Intensief en op zeer professionele wijze contacten met klan ten leggen, onderhouden en uitbouwen in Nederland. Voorlichting geven ten aanzien van de door ons ontwikkelde logistieke programmatuur en de daarbij behorende-compu terapparatuur Het realiseren van omzetdoeleinden doordat u precies weet wat het betekent voor klanten als dienstverlener te kunnen aanbie den wat zij nodig hebben. De persoon die wij zoeken heeft: Een opleiding Havo/MBO en mogelijke aanvullende opleidin gen ten aanzien van computertoepassingen. Een commerciële instelling en is jong en dynamisch. Technische affiniteit en interesse in automatiseringssyste men. Groot communicatief vermogen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Planmatig werkinzicht zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Enige jaren werkervaring op verkoopgebied in duurzame producten, liefst automatisering. BUREAU VOOR SOFTWARE ONTWIKKELING De voornaamste taken bestaan uit: Intensief en op professionele wijze begeleiden en opleiden van onze relaties die gebruik maken van de door ons ont wikkelde logistieke applicatieprogrammatuur. Voorlichting geven ten aanzien van uitbreidingsmogelijkhe- .den en toepassingen. Uitbreiden en perfectioneren van gebruikershandleidingen. De persoon die wij zoeken heeft: HEAO BI diploma of gelijkwaardige opleiding. Ervaring met logistieke en financieel/administratieve syste men en kennis van applicatieprogrammatuur. Rijbewijs B. Opgewekt karakter en groot communicatief vermogen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Planmatig werkinzicht, zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Wij bieden een uitdagende functie met goede honore ring en secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezie rige dynamische werkomgeving. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto en opgave van uw persoonlijke gegevens, werkervaring en opleiding kunt U richten aan: Colijn Europa Holding BV - Westhavendijk 13-15 Postbus I7I - 4460 AD Goes t.a.v. mevrouw T. Colijn - Philipse. ISOVER is de grootste isolatie producent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint-Gobain. ISOVER B.V. in de Benelux richt zich op verkoop en productie van glasvlies en minerale wol (glaswol en steen wol) voor thermische, akoestische en brandweren de isolatietoepassingen. Bij ISOVER B.V. werken 400 medewerkers, verdeeld over de verkoopkantoren in Capelle a/d IJssel, Brussel en het productiebedrijf in Etten-Leur. ISOVER heeft een nieuw en technisch geavanceerd informatiesysteem, Het bestaat uit een Cluster Windows NT machines waarop SAP draait (in een 3-tier opzet) en een switched 100 Mb glasvezel netwerk onder TCP/IP. De infra structuur beslaat drie vestigingen en heeft daarnaast verbindingen met o.a. Parijs. De cliënts zijn gestandaardiseerd op Microsoft software. Tevens wordt gebruik gemaakt van een beperkt aantal Unix stations. Een deel van het netwerk is draadloos. De infrastructuur is 7x24 uur operationeel. Voor het beheer van deze infrastructuur, inclusief de besturingssystemen, de datalijnen en SAP zoeken wij als aanvulling op ons jonge en dynamische team in Etten-Leur een Functietaken In deze functie bent u verantwoordelijk voor de installatie van apparatuur en systeemprogram- matuur. Beheer van de infrastructuur, opvolging en optimalisering van de werking van het systeem, rap portage van kritische parameters (responsetijd, uptime etc.) behoren ook tot uw taken. U ondersteunt gebrui kers bij systeemvragen. Tevens onderhoudt u contacten met externe leveranciers. Functie-eisen Wij verwachten van u een hbo werk- en denkniveau. U heeft relevante kennis en werkervaring die u in staat stellen om zich snel in te werken in onze sy stemen. U bent bereid buiten kantooruren te werken, ook in consignatiedienst. U bent zelfstandig en initiatiefrijk. Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en ver antwoordelijke functie. U kunt rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V., kunt u binnen één week na de verschijningsdatum rich ten aan Ed Michels, Parallelweg 20,4878 AH Etten-Leur. Informatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Bert van Dam, Hoofd Research Development, telefoon (076) 508 03 56. In 4 jaar afstuderen in Levensmiddelentechnologie Open Dag 17 april, 15.30 - 21.00 u Info-avond 6 mei, 19.00 - 21.30 u Brasserskade 1 2612 CA Delft Tel. (015) 215 02 88 HOgeSChOOlf^ www.hsdelft.nl Delft Wij zoeken voor ons kantoor in Bergen op Zoom: die via een uitstekende interne opleiding kunnen doorgroeien tot zelfstandig ondernemer. Bel tijdens kantooruren tussen 10.00 - 16.00 uur: KB Systems 0164 - 248349 de Jonge IM P EX b.v. De Jonge IMP EX b.v. is actief op het gebied van het behandelen en verwerken van natte processtromen bij overheden en bedrijven. De activiteiten hebben met name betrekking op de volgende werkterreinen: - slibontwatering (zowel waterbodemslib als communaal en industrieel zuiveringsslib) - slibverwerking (zowel slibdroging als eindverwerking in dienstverlening) - afvalwaterbehandeling in dienstverlening - verhuur van slibbehandelingsapparatuur De mobiele installaties voor behandeling van natte processtromen worden op locatie bij de klant ingezet. Het bedrijf met ca. 30 medewerkers heeft zijn geografisch werkgebied in de Benelux, Noord-Frankrijk, Duitsland en Engeland. De organisatie heeft een open karakter, waar bij grote waarde wordt gehecht aan openheid en teamgeest. Het uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden vraagt een hoge mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en accuratesse. Wegens de groei van ons bedrijf en uitbreiding van onze activiteiten zijn wij, ter ver sterking van de uitvoering van onze projecten, op korte termijn op zoek naar een met bij voorkeur enige relevante ervaring op één van bovengenoemde werkterreinen Functie-informatie: onder leiding van de projectleider bent u als zelfstandig uitvoerder de centrale organisator van de uit te voeren projecten het direct leiding geven aan onze operators op locatie bij de klant het zorg dragen voor de kwaliteit en voortgang van uitvoering, veiligheid, gezond heid en milieu het bewaken van het onderhoud van de installaties in samenwerking met de tech nische dienst het bewaken van de kwaliteit van de procesvoering en wekelijkse registratie van de door de operators aangeleverde productiegegevens het onderhouden van contacten met de klant op locatie u rapporteert rechtstreeks aan de projectleider Wij vragen: minimaal een basisopleiding MTS-Werktuigbouwkunde of gelijkwaardig kennisni veau ervaring in het organiseren van projecten en direct leidinggeven aan personeel goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel en flexibele instelling een praktische en kostenbewuste instelling beheersing in het praktisch taalgebruik van één of meerdere vreemde talen (Engels, Frans, Duits), bij voorkeur Engels vakkennis en/of enige ervaring op het gebied van bovengenoemde werkterreinen strekt tot aanbeveling u bent in het bezit van een rijbewijs B Wat wij u bieden: Voor de geschikte kandidaat bieden wij; na het volgen van een interne en praktisch gerichte opleiding in diverse ontwateringstechnieken, een zelfstandige en zeer afwis selende baan, welke voldoende perspectieven biedt om op termijn door te groeien naar een managementfunctie. Tevens bieden wij de juiste kandidaat een goede salariëring met bijbehorende secun daire arbeidsvoorwaarden, welke in overeenstemming zijn met de aard en karakter van de functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en van mening bent dat u een serieuze kandidaat bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreide C.V., binnen 14 dagen richten aan: de Jonge IMPEX b.v. t.a.v. de directie Postbus 55 4430 AB 's-GRAVENPOLDER (Omtrent de uitslag van de sollicitatieprocedure zult u zo spoedig mogelijk schriftelijk worden geïnformeerd.) Communicatiebureau The Creative Club is een communicatiebureau in Terneuzen. In de loop der jaren hebben wij in verschillende marktsegmenten een vaste klantenkring opgebouwd Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar de volgende personen: (20 uur per week) Functie-omschrijving: Als assistent(e) bij The Creative Club vervul je een belangrijke functie, je ondersteunt het management, verricht veel opzoekwerk, staat klanten telefonisch te woord, ontvangt klanten, Tevens doe je lichte admini stratieve werkzaamheden en sta je altijd klaar orii de rest van het team bij te springen waar nodig. Je past goed in ons team doordat je flexibel en stress bestendig bent. Collegialiteit is vanzelfsprekend. Je bent representatief en correct gekleed. Qua opleiding stellen we aan deze functie geen hoge eisen; belangrijker voor ons is je inzet en motivatie. (20 uur per week met groeimogelijkheden) Functie-omschrijving: Voor deze functie zoeken wij een zéér gemotiveerd, creatief persoon. Voor onze opdrachtgevers ontwikkelen wij allerhande communicatiemiddelen. Je bent goed in staat om zelfstandig te werk te gaan en con cepten te bedenken, uiteraard na een uitgebreide briefing. Je werkt zelf je concepten uit op de Apple Macintosh met de gekende programma's. Je hebt een opleiding aan bij voorbeeld een kunstacademie met goed gevolg afgesloten en bij voorkeur al enige werkervaring. Wanneer je op gesprek komt, neem je een portfolio mee waaruit blijkt dat jij de Art Director bent die wij zoeken. Voor beide functies geldt; als je denkt dat je in een druk hectisch bureau kunt werken en geen negen-tot-vijf mentaliteit hebt, dan nodigen we jou graag uit voor een gesprek. Bel voor inlichtingen: The Creative Club, (0115) 648 737en vraag naar Saskia Kruimink of jan de Feyter. Wij zijn benieuwd wat je ons te vertellen hebt! Markt 23a 4531 EP Terneuzen tel.: (0115) 648 737 fax: (0115) 621 231 E-mail: info@thecreativeclub.nl I tmrn Secretaresse Reilof Verslavingszorg 32-36 uur per week Reilof Verslavingszorg richt zich op de Dehandeling van aësbelangrijkste verslavingsvormen, met name alcohol-, ahtgs-, medicijnen- eh-gokverslaving. Klinische en poliklinische behandeling, dagbehandeling en daarnacti wonen behoren tot de mogelijkheden. De behand^lyisie is gebaseerd opT, principe: doen wat werkt en wat de cliënt wil en niebpqrsé doen wat goed is voor de cliënt. De benadering is hierdoor sterk cliëntgericht^ de wensen en behoeften van de cliënt staan centraal. Onderhandelen, haalbdhf-4gel- stellingen en succes zijn sleutelbegrippen. Het secretariaat ressorteert rechtstreeks onder de sectordirecteur van Reilof Verslavingszorg en wordt op dit moment gevormd door 4 secretaresses. Wegens het vertrek van één van de secretaresses ontstaat bovengenoemde functie. Voor medewerkers van Reilof Verslavingszorg geldt dat zij een voorbeeldfunctie ten opzichte van de doelgroep innemen. Functie-inhoud - alle administratieve werkzaamheden, welke voortvloeien uit de behande ling van cliënten (inschrijven, tussentijds registreren, uitschrijven, etc.); - invulling geven aan de receptiefunctie van Reilof Verslavingszorg; - secretaressefunctie voor de sectordirecteur Maatschappelijke Opvang; - verzorgen van de correspondentie; - notuleren. Functie-eisen - HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding; - ervaring met tekstverwerking, bij voorkeur WP6.0; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met bovenstaande taken. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen over deze functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer J. van Praet, sectordirecteur, telefoonnummer: 0113 26 79 50. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 98.37 linksboven op de envelop, kunt u vóór 14 april 1998 richten aan de Dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. de heer F. Willemen, wnd. hoofd/ personeelsfunctionaris, Postbus 253, 4460 AR Goes. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 47