ujegener arcade Technisch inkoper Zeelandia horecamedewerkers CONSTRUCTEUR/TEKENAAR (m/ï) leeftijd 20-30 jaar j •ALLROUND BANKWERKER/ PLAATWERKER LASSER (m/v),,^20-30^ ujegener arcade Allround elektromonteur inkoopprofessional met doorgroeipotentieei PECHINEY NEDERLAND 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 APRIL 199E 2 In 4 jaar afstuderen in Tuinbouw Open Dag 17 april, 15.30 - 21.00 u Info-avond 6 mei, 19.00 - 21.30 u Brasserskade 1 2612 CA Delft Hogeschool r Tel. (015) 215 02 88 rgi www.hsdelft.nl Roompot Zeeland Vakanties vraagt per direct: voor Restaurant De Parelvisser in Domburg en bet Familierestaurant van Roompot Beach Resort in Kamperland. Wij vragen Gemotiveerde, zelfstandige, enthousiaste medewerkers Wij bieden Een jaarfunctie voor 5 uur per iveek, op een vaste dag Netto verdienste per 5 uur: in de inwerkperiode van 2 maanden 62,50, daarna f 85 Verder diverse aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorzieningen Info via telefoonnummer 0113-374110. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. N. IJsebaert, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Dé vakantiespecialist van Zeeland TMF-Belting Systems B.V. en TMF-Automation B.V. i.o. gespeciali seerd in het ontwerpen, fabriceren en automatiseren van machines c.q. productielijnen, die geschikt zijn voor o.a. de voedingsindustrie, is wegens uitbreidingen van activiteiten op korte termijn op zoek naar: - Opleiding/diploma: MTS/HTS werktuigbouwkunde - Werkervaring: minimaal 2 jaar - Gespecialiseerd in het ontwerpen van machines voor de voe dingsindustrie (niet afkomstig uit de constructie c.q. scheeps- bouwindustrie) - gewenste computerervaring: CAD-systeem/Microstation/Windows - Opleiding/diploma: TIG-lassen RVS - Werkervaring: minimaal 2 jaar Mocht u interesse hebben voor één van deze aangeboden functies, dan kunt u een schriftelijke sollicitatiebrief met CV verzenden aan: TMF-Belting Systems B.V. T.a.v. mevr. M.A. Klos Albert Plesmanweg 112 4462 GC Goes Telefoonnr. 0113-227268 Zoekt: Adviseur Infrastructuur Cm/vi Het bedrijfsonderdeel Informatie Technologie binnen Wegener Arcade verleent diensten op het gebied van advisering, informatiesysteemanalyse, systeemselectie en houdt zich in beperkte mate bezig met systeemontwikkeling. In samenwer-king met werk-maatschappij- en worden de binnen Wegener Arcade te hanteren normen vastgesteld. De functie: Als Adviseur Infrastructuur leid of begeleid je de selectie en implementatie van produkten ten behoeve van de iT-infrastructuur van Wegener Arcade. Je onder steunt en adviseert het IT-management van de werkmaatschappijen bij de inrich ting van servers, werkplekken en alle daarbij behorende beheersaspecten. Je geeft voorlichting en advies aan het betreffende management. Ook het in prak tische zin ondersteunen van de lokale IT-organisaties bij het operationaliseren van wijzigingen in. de infrastructuur behoort tot je takenpakket. Het profiel: Je hebt een afgeronde HBO- of academische informatica-opleiding of functio neert aantoonbaar op dit niveau. Daarnaast heb je kennis van en ervaring met minimaal één van de volgende producten: Unix (Sun Solaris), Windows NT en Oracle. Je kunt goed omgaan met complexe processen op het gebied van imple mentatie van deze infrastructuren. Je bent communicatief vaardig en hebt goede rapportage en adviesvaardigheden. Indien je aangemerkt wilt worden als junior adviseur, geldt dat je een informa tica-opleiding op HBO-niveau hebt afgerond en dat je interesse uitgaat naar databasemanagementsystemen (met name Oracle) en operatingsystemen (Sun Solaris en Windows NT) Wij bieden: Een zelfstandige functie binnen een dynamisch concern, met tal van multime diale ontwikkelingen. Daarnaast een prima, op de functie afgestemd, pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens bieden wij je volop mogelijkheden om door middel van scholing en werk je kennis en ervaring te verbreden. Duidelijk in alle media Wegener Arcade NV is de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie-, communicatie- en entertainmentindustrie, in zowel Nederland als een groot aantal andere West-Europese landen,met een totaalomzet van ongeveer 1,5 miljard en circa 5.500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten. Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. Binnen de afdeling technische dienst is door interne doorstroom en toenemende werkzaamheden een tweetal vacatures ontstaan voor de functie van: De afdeling De technische dienst ressorteert rechtstreeks onder de directeur operations. Bij deze afdeling werken twaalf medewerkers aan het optimaal functioneren van productie-installaties, randapparatuur, gebouwen en terreinen. De functie Als allround elektromonteur verhelpt u elektrische en mechanische storingen. U houdt het volledige elektrische machinepark in goede staat en voert preventief onderhoud uit. Verder onderzoekt en analyseert u storingen en doet u voorstellen ter verbetering. Daarnaast behoort ook de uitvoering van diverse administratieve werkzaamheden tot uw takenpakket. U werkt nauw samen met onder andere de productie-afdelingen en rapporteert rechtstreeks aan de chef elektrotechnisch onderhoud. Functie-eisen U beschikt over een afgeronde opleiding MTS-elektrotechniek of hieraan gelijkwaardig. Bij voorkeur aangevuld met opleidingen op het gebied van pneumatiek en mechanica. U heeft affiniteit en aantoonbare ervaring in de procesindustrie en bij voorkeur in de foodsector, waarbij PLC-werk (Siemens) deel uitmaakte van uw dagelijkse werkzaamheden. U bent nuchter en praktisch ingesteld. Staat stevig in uw schoenen en werkt met grote zelfstandigheid. Door uw gevoel voor en inzicht in techniek bent u in staat op creatieve wijze een bijdrage te leveren aan het optimaliseren van het productieproces. Daarnaast bent u resultaatgericht en flexibel ingesteld. U bent bereid om in de omgeving van Zierikzee te wonen. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. voorio april a.s. aan: Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman B.V., t.a.v. de heer H.P. Koning, P&O- functionaris, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met het hoofd technische dienst, de heer J. Bin, toestel 284. Koninklijke Zeelandia HJ. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Twee dingen zijn er nodig om te sparen: regelmatig de waarde van het huis, terwijl de schuld het zelfde blijft. Kortom, het huis wordt een ligste te zijn. Daarom is goed advies van belang. Bij de Hypotheekshop is dat advies gratis, objectief en onafhankelijk. U heeft de keuze O 80 O-07 67 uit de hypotheken van bijna alle banken en verzekerings maatschappijen. Wij kijken welke hypotheek voor u het voordeligst is. Nu en op lange termijn. Want straks wilt u net zo leven als nu. Met een leuk dak boven WIE LATER NOG EEN DAK BOVEN Z'N HOOFD WIL, MOET JONG GAAN SHOPPEN. een bedrag en tijd. Maar vooral tijd. Want tijd zorgt ervoor dat een relatief kleine som eeii flink kapitaal kan worden. Daarom kun je beter zo jong mogelijk beginnen. Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor het kopen van een huis. Wie op jonge leeftijd een huis aan schaft, heeft de tijd aan z'n zijde. En met de tijd stijgt Mcr uw hypotheek als uitgangspunt laten wc zien of u nu t!n In de toekomst kunt wonen ogen hebt. Vraag ernaar bij uw adviseur van de Hypotheekshop. GELD spaarpot. Waardoor je eerder met werken kunt stoppen, zonder dat je hoeft in te leveren. Jong beginnen, dus. Maar ook: bezint eer ge begint. Want er zijn hypotheken en hypo theken. Wat goedkoop lijkt, is niet per definitie de beste keuze. De hypotheek met de laagste rente hoeft niet de voorde- uw hoofd. Kijk hieronder voor de dichtstbijzijnde Hypotheekshop. Of bel gratis 0800-0767 of stuur de bon op voor de infor matiebrochure. U kunt ons ook via Internet bereiken: www.hypotheekshop.nl Naam Adres: Posrcode/Plaats: Telefoon: Stuur de ingevulde bon in een envelop naar De Hypotheekshop, L|YPOT|-| F Fl/ Antwoordnummer 555. 1270 VB Huizen. Een postzegel is niet nodig. "I L Q IX -ALLES OP EEN RIJ. SHOP Pechiney Nederland N. V. is de Nederlandse vestiging van het Franse concern Pechiney, één van de grotere internationale ondernemingen op het gebied van de productie en verwerking van onder andere aluminium en verpakkingen. Wereldwijd is men een verbeteringstrajeet ingegaan ten einde te excelleren op een aantal fronten in vergelijking met de concurrenten. Dit betekent dat er hogere eisen worden gesteld aan mensen en middelen. Ook extern wordt zorgvuldig bekeken met wie er zaken wordt gedaan. De afdeling Inkoop speelt daarbij een belangrijke rol. Zij levert een strategische bijdrage aan de aankoop van materialen, installaties en diensten in een optimale verhouding van "value for money". Voor de versterking van deze afdeling zijn wij op zoek naar een (m/v) De functie: - Na een inwerkperiode waarin u kennis maakt met de organisatie en uw afdeling, met in totaal 8 collega's, gaat u in nauwe samenwerking met het Hoofd Inkoop mede sturing en inhoud geven aan het dagelijkse inkoopproces. - Namens Pechiney Nederland N.V. bent u intensief betrokken bij het beoordelen, plaatsen en opvolgen van inkooporders voor technische materialen en diensten. - Van u wordt een actieve bijdrage aan analyses, vormgeving en verbeteringen met betrekking tot marktonderzoek, inkoop plannen, leveranciersbeoorde ling en-selecties en contract onderhandelingen en- bewaking verwacht. Gevraagd wordt: - HBO-niveau (HTS, Bedrijfskunde, HEAO-CE) en een uitgesproken affiniteit met techniek. - Tenminste 3 jaar ervaring als inkoper in een industriële omgeving. - Een flexibele, open instelling en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden. - Goede beheersing van de moderne talen (kennis van de Franse taal is een pre). Bekendheid met automatise ringssystemen. - De bereidheid zich in de omge ving van het bedrijf te vestigen. - Leeftijd 30 - 40 jaar. Geboden wordt: - Een zelfstandige en afwisselende baan binnen een solide onder neming, die onderdeel is van een multinational - Een breed en verantwoordelijk, takenpakket met de ruimte uw capaciteiten en ambities verder te ontwikkelen. - Een internationale, technisch gevarieerde werkomgeving met vele interne en externe contacten. - Interessante doorgroeiperspec tieven bij gebleken geschiktheid. - Een prima salaris en dito secun daire arbeidsvoorwaarden. Is dit de volgende stap in uw carrière? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 161.80330 aan Mercuri Urval B.V. Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met André Schonewille. Tel. 055-5388618. Je schriftelijke reactie, voorzien van een volledig curriculum vitae, kun je binnen één week na verschijning, richten aan Wegener Arcade, afdeling personeelszaken, t.a.v. André Bouma, Postbus 26, 7300 HB Apeldoorn. E-mailen kan ook. Ons adres is: LPZ1@wegener.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 46