lesluringsspeclalist s i o de zuidhoek ERVAREN SCHILDER m tandartsassistente ontwikkelingsbegeleider (m/v) Van der Linde Schilders,,., WERK ZATERDAG 4 APRIL 1998 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT45 Philip Morris is een van de snelst groeiende ondernemingen ter wereld en is onder meer actief in de sigarettenindustrie. Daarnaast maken ook het levensmiddelen concern Kraft Jacobs Suchard en Miller Brewing Company, een van 's werelds grootste brouwerijen, deel uit van Philip Morris. Wereldwijd is Philip Morris zeer succesvol in de sigarettenindustrie met merken als Marlboro, Philip Morris en Chesterfield. In Bergen op Zoom beschikt Philip Morris over een van de grootste en modernste sigarettenfabrieken ter wereld met een productiecapaciteit van ruim 83 miljard sigaretten per jaar. Veruit de meeste producten die in Bergen op Zoom worden gemaakt, zijn bestemd voor de export. In de tabaksvoorbereiding wordt ruwe tabak, door middel van procesapparatuur, verwerkt tot gesneden tabak. De afdeling tabaksvoorbereiding wordt ondersteund door een aantal supportgroepen, waarvan Maintenance Support er één is. In deze afdeling is men verantwoordelijk voor het preventief onderhoud, het oplossen van storingen en het beheren van het geavanceerde besturingssysteem. Voor het beheer van dit besturingssysteem zijn we op zoek naar een Als besturingsspecialist werk je in een team specialisten, dat verantwoordelijk is voor het Proces-Control-systeem. Dit Proces-Control-systeem bestaat uit Modicon PLC's, een Bailey DCS-sys- teem en een aantal Data Management Computers, die door middel van net werken aan elkaar gekoppeld zijn. De werkzaamheden van de besturings specialist bestaan uit: - hard- en softwarebeheer; - het modificeren van bestaande pro grammatuur; - het oplossen van storingen binnen het systeem; - het (mede) opzetten van specifieke trainingen t.b.v. E/l-monteurs; - het participeren in c.q. ondersteunen van verbete rings projecten. Wij zoeken hiervoor een kandidaat met een HBO werk- en denkniveau in een technische computerkunde of informatie technische richting. Verder is het van belang dat je over analytisch vermogen beschikt. Je bent vasthoudend, stress bestendig, weet mensen te overtuigen en neemt graag het initiatief. Ook bezit je goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, waardoor je kunt communiceren met medewerkers op alle niveaus binnen onze organisatie. Je kunt zowel in teamverband als zelf standig werken. In verband met con signatiediensten moet je bereid zijn om binnen een straal van 40 km van de Philip Morris-vestiging te gaan wonen. Philip Morris biedt je een professionele en uitdagende werkomgeving, waarin je de mogelijkheden hebt om de nieuwste ontwikkelingen in de praktijk toe te passen. Vanzelfsprekend bieden wij een goed salaris en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder een dertiende maand en prima mogelijkheden tot het volgen van cursus sen en opleidingen. Heb je interesse in deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, vóór 18 april a.s. naar Philip Morris Holland B.V., ter attentie van Laurens Soeterboek, afdeling Human Re sources, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom. PHILIP MORRIS Milieukunde studeren in Delft Afst.richtingen Milieukunde en Natuur, Recreatie Toerisme Open Dag 17 april, 15.30 - 21.00 u Info-avond 6 mei, 19.00 - 21.30 u Brasserskade 1 £™5 02 88 H°8eSCh?^S www.hsdelft.nl UCIf I Gevraagd: fulltime per begin juni. Schriftelijke sollicitatie met c.v. te rich ten aan H.N.A. Picavet, tandarts, Tramstraat 9, 4371 BV Koudekerke. Grontmij Geogroep, (200 m/v), maakt deel uit van de Grontmij Groep, een van de grotere advies en ingenieurs bureau's van Nederland. Grontmij Geogroep levert internationaal hoogwaardige dienstverlening op het gebied van ruimtelijke informatie voorziening: geodesie, fotogram metrie, remote sensing, kartografie, hydrografie, geografische informatiesyste men en vast- 9oedinformatie- systemen. Mooi werk Grontmij Geogroep is o.a. leverancier van het vastgoedbeheersysteem dg DIALOG; een planningsinstrument voor het efficiënt beheren van wegen, groen, rioleringen, kunstwerken en gebouwen veelal geïntegreerd met geografische informatiesyste men. Daarnaast levert Grontmij Geogroep toonaangevende softwareprodukten en diensten op het gebied van landmeetkundige gegevensinwinning, geodetische bere keningen (MOVE3) en mobiele data-acquisitie met pencomputers (PenMap). Ook zijn wij gespecialiseerd in OpenGIS technologie voor het ontsluiten en integreren van geografisch gerelateerde databases. Onze klanten zijn overheden, industrieën en ingenieursbureau's. Wij bouwen open systemen, en gebruiken hiervoor als belangrijkste ontwikkeltools Uniface en Visual C++. Er is sprake van een mix van administratieve en technisch/grafi sche toepassingen, die vaak onderling gekoppeld zijn. Er wordt gewerkt met vele verschillende databases (o.a Oracle) en grafische systemen. Een enthousiast team professionals van de afdeling Informatie Technologie (25 m/v) verzorgt de ontwikkeling, onderhoud, support, implementatie en verkoop van onze softwareprodukten. Binnen dit team is een vacature ontstaan voor: Hoofd Systeemontwikkeling m/v standplaats Roosendaal vacaturenummer 655.984101 Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor de systeemontwikkeling en -onderhoud van al onze softwareproducten. Daarbij geeft u leiding aan een ontwiklcelteam van 5 tot 10 personen. U ondersteunt, instrueert en begeleidt dit team. U bent het aanspreekpunt voor de operationele planning, en fungeert hierbij als interme diair tussen het ontwikkelteam en de gebruikers. U ontwikkelt en implemen teert procedures en zorgt voor standaardisatie op het gebied van de systeemont- wikkelmethodiek en de ontwikkelarchitectuur. U denkt mee over de strategie en het beleid van de afdeling. Profiel: U heeft een opleiding op academisch of HBO-niveau, bij voorkeur Informatica. Daarnaast heeft u ervaring met het aansturen van een ontwikkelgroep. U kunt realistische doelstellingen formuleren, en zorgdragen voor de realisatie hiervan. Veranderingen in de systeemontwikkelmethodiek en ontwikkelarchitectuur kunt u initiëren en begeleiden. U bent een doortastende persoonlijkheid en beschikt over uitstekende communicatieve eigenschappen. Inlichtingen en informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.J. ten Siethof of de heer J.C. Bakker, telefoon 0165-575859. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen aan: Grontmij Geogroep bv Afdeling Medewerker en Organisatie Postbus 1747 4700 BS Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V is een organisatie die zich bezighoudt met hulpverlening, revalidatie en onderwijs aan slechtziende en blinde kinderen en volwassenen. Visio vraagt voor de Regionale Instelling Zuid-West Nederland tbv de vestiging in Goes, per 15 mei 1998 een s 24 uur per week Landelijke Stichting Slechtzienden en Blinden Visio Regionale Instelling Zuid-West Nederland Wijnhaven 99 '3011 WN Rotterdam De taken bestaan uit: het doen van onderzoek bij kinderen van 0 tot 6 jaar het, in overleg met ouders/opvoeders, opstellen, uitvoeren, evalueren en bijstellen van een behandelplan het begeleiden en adviseren van ouders/opvoe ders met betrekking tot praktisch pedagogisch handelen training van zintuigen, sensomotoriek, zelf redzaamheid, communicatie en mobiliteit het geven van consultatie en advies aan collega's binnen en buiten de instelling. A Voor de functie zijn vereist: een relevante HBO-opleiding bijvoorbeeld ergotherapie, HBO-J of SPH ervaring in de gezondheidszorg met genoemde leeftijdcategorieën, bij voorkeur met slecht zienden en blinden zelfstandig kunnen werken in een multidiscipli nair team het vermogen snel en concreet te rapporteren het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: een zelfstandige en afwisselende functie in een enthousiast team arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen salariëring overeenkomstig de FWG in schaal 50. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer C.J. Kuyper, afdelingsmanager Goes, telefoon (0113)21 1471. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de instellingsdirecteur. De eerste ronde sollicitatiegesprekken zal plaatsvinden op woensdag 22 april en de tweede ronde op woensdag 29 april aanstaande. Dorpsstraat 57. 4451 BB Heinkenszand - Tel. 0113-561466 - Fax 0113-562786 gevraagd wegens toenemende vraag naar ons kwaliteitsprodukt: Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres Bureau voor aanvullende werkgelegenheid voor het werkgebied De Bevelanden, Schouwen-Duiveland, St. Philipsland en Tholen Stichting BESTH-Werk is een orga nisatie die in opdracht van de ge meenten in de Oosterschelderegio belast is met de uitvoering van de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW). De WIW richt zich op jonge ren en langdurig werkzoekenden. De WIW is bedoeld om jongeren en langdurig werkzoekenden werker varing op te laten doen op gesubsi dieerde arbeidsplaatsen. De werk ervaring moet leiden tot een betere positie op de arbeidsmarkt. Het team van de Stichting BESTH-Werk bestaat momenteel uit 10 personen. In totaal zijn 250 mensen gedetacheerd op een gesubsidieerde arbeidsplaats. Wegens vertrek van één van de medewerkers ontstaat de volgende vacature: Consulent WIW (M/V) (24 uur per week) Taken - Het opstellen van trajectplannen en het afsluiten van detacheringsovereenkomsten in het kader van de WIW; - het begeleiden van werknemers op de werkplek met aandacht voor scholing en uit stroom naar regulier werk; - het acquireren van geschikte detacheringsplaatsen in de collectieve- en marktsector; - het administratief afhandelen van de procesvoortgang. Functie-profiel - Relevante opleiding op HBO-niveau (P&A, AP/PB, PW, AMA); - relevante werkervaring en kennis van arbeidsmarkt en wetgeving WIW; - goede communicatieve vaardigheden; - beschikken over organisatorische kwaliteiten en resultaatgerichte werkstijl; - betrokken bij de doelgroep; - in het bezit van rijbewijs en auto. Arbeidsvoorwaarden- - Aanstelling is voor de periode van 1,5 jaar; - Aanstelling en salariëring conform de CAO-Welzijn. Sollicitaties binnen 1t) dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het be stuur van de Stichting BESTH-Werk, Postbus 392, 4460 AT Goes. Gelieve op de linker voorzijde van de envelop Vacature te vermelden. Inlichtingen over de vacature kunt u verkrijgen bij de heer A. van 't Westeinde, directeur, tel. 0113-250900. De ideale partner Wegens vertrek van onze huidige telefoniste/receptioniste vragen wij een ervaren en representatieve telefoniste/receptioniste Uw werkzaamheden zijn: - bediening telefooncentrale; - het correct ontvangen van bezoekers; - het verwerken van de in- en uitgaande post; - diverse administratieve werkzaamheden - indien nodig assistentie verlenen aan/bij tijdelijke afwezigheid vervangen van de secretaresse. Wij vragen: - opleiding MAVO/HAVO; - enkele jaren ervaring in soortgelijke functie; - ervaring met WP 6.1 of hoger; - goede communicatieve eigenschappen; - leeftijd 20-25 jaar. Wij bieden u: - fulltime dienstverband; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Tevens zoeken wij een administratief medewerker m/v Uw werkzaamheden zijn: - het zelfstandig voeren van de crediteurenadministratie; - verwerken urenregistratie van een aantal werkmaatschappijen; - voorraadregistratie Bouwmarkt Sagro; - het verrichten van andere voorkomende werkzaamheden op de afdeling. Wij vragen: - een opleiding op MBO-niveau; - ervaring in soortgelijke functie is een pre; - ervaring met Exact of soortgelijk boekhoudkundig programma; - goede communicatieve eigenschappen; - leeftijd 20-25 jaar. Wij bieden u: - een fulltime dienstverband; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Holding Zeeland B.V., Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning richten aan bovenstaand adres t.a.v. de heer C. A. Liek. Harde Werkers Met Inzicht De Zuidhoek te Zierikzee is een goed geoutilleerd bedrijf dat in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening passende arbeid biedt aan ruim 200 medewerkers. De Zuidhoek kent een tweetal sectoren, nl. een Industrieel Toeleveringsbedrijf en een groenvoorzieningsbedrijf. Binnen het Industrieel Toeleveringsbedrijf, waarin 165 personen werkzaam zijn, worden op contractbasis ten behoeve van veelal grotere bedrij ven, zowel in als buiten de regio uiteenlopende werkzaamheden verricht, variërend van verpakking, metaalbewerking (plaatwerk, lasconstructie, verspaning en montage) en het assembleren van high-tech elektronicacomponenten. Ten behoeve van het Industrieel Toeleveringsbedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren M/V De functie: Samen met 4 werkmeesters, waaraan u direct leiding geeft, bent u verantwoordelijk voor de organisatie, uitvoering van het totale productiëproces en kwaliteit. Zo heeft u contact met (potentiële) opdrachtgevers, overlegt met hen over leveringscondities, products specificaties en stelt calculaties op. U bent actief betrokken bij inkoop, planning en de uitvoerig van het werk. U bent lid van het managementteam en rapporteert rechtstreeks aan de directeur. U adviseert de directeur bij investeringen en aanschaf van machines en productiemiddelen. met affiniteit tot productie en management De Zuidhoek vraagt: een afgeronde HTS-opleiding werktuigbouwkunde ervaring in een leidinggevende functie op gelijk waardig niveau een commerciële instelling organisatorische kwaliteiten goede contactuele en sociale vaardigheden. De Zuidhoek biedt: een verantwoordelijke functie een veelheid aan (externe) contacten, directe invloed op de bedrijfsvoering en volop kansen voor persoonlijke ontplooiing een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden op de functie is de rechtspositieregeling van de gemeente Schouwen-Duiveland van toepassing. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de direc teur, de heer F. C. Dieleman. Telefoon: 0111-413257. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan: de directie van De Zuidhoek, Havenstraat 1 te 4301 RD Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 45