7 él f KABELMONTEUR E/C Cerestar COÖRDINATOR FINANCIAL ADMINISTRATION m/v TtJP® Jf proulnclaLe zeeuojsG courant Wegener nieuwsdruk zeeland luegener arcade Loonbedrijf B. Jansen I.n \.o.f. MEDEWERKER Assistent Controller (M/V) Hoofd E-groep Schoolverlaters VBO/MAVO Luegener arcade 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 APRIL 1 Cerestar Benelux B.V. in Sas van Gent is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming, die gebruikmaakt van geavanceerde productieprocessen. De producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen, waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Het bedrijf telt ongeveer 425 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaar dig zetmee' en zetmeelderivaten. Buiten Europa is Cerestar ook actief in de Verenigde Staten en Azië. Cerestar is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers. Eridiana Béghin-Say heeft een jaarlijkse omzet van zo'n 20 miljard. De afdeling Financial Administration is verantwoordelijk voor de debiteuren- en crediteurenadministratie van Cerestar. Ook treasury en kredietcontrole vallen onder de verantwoordelijkheden van deze afdeling. Voor deze afdeling zijn we op zoek naar een Tot de werkzaamheden behoren onder andere: het coördineren en het opvolgen van de debiteurenadministratie en de kredietcontrole; het ondersteunen van projectgroepen op het gebied van financiële administratie; het coördineren en mede opstellen van de kwartaal- en/of maandrapportages; het uitvoeren van activiteiten met betrekking tot planning; het leidinggeven aan de afdeling bij afwezigheid van de Manager Financial Administration; het coördineren van diverse dagelijkse activiteiten. Wij vragen: Hoger Economisch Onderwijs richting Bedrijfseconomie; enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie; goede communicatieve vaardigheden; goede beheersing van de Engelse taal; leidinggevende capaciteiten; een flexibele en servicegerichte instelling; de capaciteit om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; kennis van Excel en Word. Wij bieden een dynamische werkomgeving met ruimte voor initiatief en zelfontplooiing en daarbij een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met onze Manager Human Resources, de heer B. Kaiser, telefoon 0115 - 459150. Uw schriftelijk sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u voor 18 april 1998 sturen naar Cerestar Benelux B.V., t.a.v. de heer B. Kaiser, Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent. A company of ERIDANIA BÉGHIN-SAY De sector Elektriciteit CAI. transporteert en distribueert elektriciteit en radio- en televisiesignalen. Voor de afdeling Distributie E/C, district Noord in Zierikzee zoeken wij een specifiek gericht op beheer, onderhoud en nieuwbouw van openbare verlichtingsinstallaties. Die: het rijden met een hoogwerker ziet zitten ons product en de klant centraal stelt is geïnteresseerd in het maken van huisaansluitingen en de montage en het onderhoud van openbare verlichtingsinstallaties indien nodig wil assisteren bij montage voor hoog- en laagspanningsverdeeikasten, transformator- en schakelstations en het verrichten van graafwerkzaamheden deel wil nemen aan de wacht- en storingsdienst, torts: in het bezit is van het LTS-diploma, het VEV-diploma monteur laagspanningsnetten bereid is bij het ontbreken van het VEV-diploma dit alsnog te behalen het rijbewijs B, C, en E hebben, of bereid zijn dit te behalen in het district Noord woont (Schouwen-Duiveland, St. Philipsland of Tholen). Wij bieden een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Het maximumsalaris is 3.700,- per maand. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.F. Dees, districtschef E/C, telefoon 0111418418. U kunt uw sollicitatie, voorzien van uw CV, vóór 17 april 1998 richten aan N.V. DELTA Nutsbedrijven, afdeling Personeel Organisatie, ter attentie van de heer W. van Wingerden Postbus 5048, 4330 KA Middelburg, http://www.delta-zld.nL/, e-mail:info@delta-zld.nl. N.V. DELTA Nutsbedrijven Postbus 5048 4338 KA Middelburg tel. (0118) 882000 e-mail: info@delta-zld.nl Zoekt: Verslaggever [m/vi Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade N.V. Zij is onder meer uitgeefster van het regionaal dagblad PZC, een aantal huis-aan-huisbladen en de Zeeland Recreatiekrant. De uitgeverij telt ruim 150 medewerkers en is gehuisvest in een modern bedrijvencomplex aan de rand van Vlissingen. De functie Bij de regioredactie van de PZC in Zeeuws- Vlaanderen is plaats voor een beginnend verslag gever. Het gaat om een redacteur die zich in teamverband bezighoudt met regionale verslag geving in brede zin. Ook het schrijven van bij dragen voor bijlagen is onderdeel van het werk. Uitgangspunt is het maken van een krant die dichtbij de lezers staat. Voeling hebben met de streek is onontbeerlijk. De regioredactie Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit zeven redacteuren, van wie er vijf in Terneuzen en twee in Hulst gevestigd zijn. Standplaats van de aan te trekken verslaggever wordt Terneuzen. Uw profiel Kandidaten dienen minimaal te beschikken over een afgeronde hbo-opleiding journalistiek en een rijbewijs. Wij bieden een uitdagende functie in een dynamische organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie Nadere informatie is verkrijgbaar bij de chef nieuwsdienst, de heer M. Antonisse, tel. (0118) 484444 of (0113) 213338 (privé). Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen aan mevrouw M. van Zuilen, chef centrale redactie, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. IBP Duidelijk in alle media -drukker/hulpvakarbeider tm/vj Wegener Nieuwsdruk Zeeland maakt deel uit van de Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV, werkmaatschappij van Wegener Arcade NV, en richt zich naast de complete verzorging van het dagblad PZC in toenemende mate op ro tatiedrukwerk, zowel voor zusterbedrijven als voor derden. De drukkerij is gehuisvest in een modern bedrijvencomplex aan de rand van Vlissingen en telt 75 medewerkers. Voor de rotatieafdeling van Wegener Nieuwsdruk Zee land te Vlissingen zijn wij op zoek naar een B-druk ker/hulpvakarbeider De functie Verrichten van drukwerkzaamheden (besturen van de pers tijdens het drukproces; bijvullen en instel len inktbakken) alsmede uitvoeren van schoon maak- en onderhoudswerkzaamheden aan de pers, het inzetten van papierrollen, zorgdragen voor aanvoer en opslag van papier en overige voor het drukproces benodigde materialen, pasdraaien en van offsetplaten (fullcolor en steunkleuren). Uw profiel Lts-niveau alsmede primaire en secundaire grafische opleiding aan het GOC. Omvang dienstverband Het betreft een fulltime dienstverband (36 uur/week). De werkzaamheden worden verricht in een tweeploegendienst (vroeg/late dienst). Uw reactie Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie zo spoedig mogelijk te richten aan de afdeling P O, t.a.v. de heer D. Verboom, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer L.C. Coppen, bedrijfslei der WNZ, tel. (0118) 48 43 33 of bij de heer A.P.M. Kwakkernaat, assistent-be drijfsleider, tel. (0118) 48 43 34. Wegener Grafische Groep 8V maakt deel uit van Wegener Arcade NV de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie-, communicatie- en entertainmentindustrie, in zowel Nederland als een groot aantal andere West-Europese landen.met een totaalomzet van ongeveer 1,5 miljard en circa 5.500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten. Agrarische Bedrijfskunde studeren in Delft Afst.richtingen Agrarische Bedrijfskunde en Handel Voeding Open Dag 17 april, 15.30 - 21.00 u Info-avond 6 mei, 19.00-21.30 u LI Brasserskade 1, Delft HOgeSChOOI Tel. (015) 215 02 88 jDelf t Sluisweg la - 4416 NH Kruiningen - Tel. 0113-381438 GEVRAAGD: Voor ons loonbedrijf een enthousiaste voor alle voorkomende werkzaamheden, waarvan in hoofdzaak tractorchauffeur, enige ervaring vereist. Schriftelijke sollicitaties richten, voor 14 april 1998, naar bovenstaand adres Vitrite Middelburg is een dochteronderneming van Philips Lighting en producent van lampvoeten en metaalwaren ten behoeve van de lichtindustrie. Met een productievolume van 3,4 miljard producten is zij de grootste lampvoetenproducent ter wereld. Bij Vitrite werken ca. 450 medewerkers. In de afdeling Finance Accounting zijn wij op zoek naar een HEAO-er BE voor de functie van Functie-inhoud: Functie-eisen: Loopbaan: - Het bedrijfseconomisch adviseren en ondersteunen van het Productiemanagement (o.a. opstellen begrotingen en nacalculaties). - Het assisteren van de plantcontroller (o.a. kwartaalprognoses en interne berichtgeving). - HEAO-BE of gelijkwaardig. - Goede vaardigheid ten aanzien van automatiesystemen. - Affiniteit met productie-organisaties. HEAO-ers hebben binnen het Philips concern zeer brede mogelijkheden om hun loopbaan zelf vorm te geven. Het is nadrukkelijk de bedoeling na deze startfunctie door te stromen binnen Vitrite of het Philips concern. Informatie kunt u verkrijgen bij de heer M. van Neutigem, Hoofd F&A, tel. 0118-680960. Binnen de afdeling Innovatie zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: Functie-eisen: Loopbaan: Informatie: - Leidinggeven aan de 16 medewerkers van het E-team (elektrisch ontwerper, E-analisten en -monteurs). - Verantwoordelijk voor instandhouding, verbetering en vernieuwing van alle machinebesturingen en technische informatiesystemen. - Projectleider van belangrijke E-projecten. - HBO/WO elektrotechniek/Technische informatica. - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten (coachende stijl). - Senioriteit in vakgebied. Binnen het Philips concern zijn er mogelijkheden om door te stromen en uw loopbaan zelf vorm te geven. Informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. B. Santegoeds, Hoofd Innovatie, tel. 0118-680900. die kiezen voor een loopbaan als vakman in de metaal Functie-inhoud: - Na een gedegen en gerichte 2-jarige vaktechnische opleiding fijnmechanisch bankwerken (S.O.M.) is het mogelijk in te stromen als vakman in de Vitrite-organisatie. De belangrijkste werkzaamheden zullen dan zijn: samenstellen en in bedrijf stellen van dieptrekgereedschap, het assisteren bij projecten, het uitvoeren van. kleine revisies en het onderhouden van machines en installaties. Functie-eisen: - VBO/MAVO diploma. - Goede handvaardigheid. Salariëring: Tijdens de opleiding ontvangen de leerlingen een normaal salaris. Informatie: Informatie kunt u verkrijgen bij de heer W. Raats, tel. 0118-680235 of bij de heer G. van de Voorde, tel. 0118-680892. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 15 april 1998 richten aan Personeelzaken Vitrite, Antwoordnummer 314330 VB Middelburg. Duidelijk in alle media Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade NV de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie-, communicatie- en entertain mentindustrie, in zowel Nederland als een groot aantal andere West-Europese landen.met een totaalomzet van ongeveer 1.5 miljard en circa 5.500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44