KIJK VANAVOND OM 20.30 UUR NAAR RTL 4 "DAT STAAT JE GOED!" Dat staat goed Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. GEMEENTE HULST Kom morgen voor een goed advies naar onderstaande Terneuzense speciaalzaken: The Lady Corner, Noordstraat 2; van Dixhoorn mannenmode, Noordstraat 15; Bambus, Noordstraat 20; Alberdo, Noordstraat 30; Martijn's Modecafé, Noordstraat 24-26; Damesmode Bliek, Noordstraat 23; Damesmode van der Meer, Noordstraat 29; Botega, Noordstraat 49; Lingerie Lucardini; Markt 14; Bellini Mode, Markt 16; Maison Legrand, Noordstraat 65; Modehuis Stijl Jacques, Markt 25, Wout Casuals, Havenstraat 20; Damesmode Jolly, Havenstraat 15. GEMEENTE SAS VAN GENT 'n andere kijk op baden... PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 27 MAART 1991- En de makelaar weet van wanten en kranten Ophokgebod Postduiven Burgemeester en wethouders van Hulst maken bekend, dat zij besloten hebben om op grond van artikel 94 van de 'Algemene Plaatselijke Verordening' de recht hebbenden op postduiven te verplichten ervoor te zor gen dat hun duiven niet kunnen uitvliegen in de perio de van vrijdag 3 april tot en met vrijdag 22 mei 1998 van 10.00 tot 17.00 uur. Dit ophokgebod geldt niet op de in voornoemde periode vallende zater-, zon- en feestdagen. Ook geldt het verbod niet voor jonge duiven. Hulst, 27 maart 1998. Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen De secretaris, H. Edink Artikel 50 Woningwet De burgemeester van Hulst brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders voornemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar aan te vragen als bedoeld in artikel 50, lid 5 van de Woningwet voor onderstaand bouw plan. - het bouwen van een landbouwloods op het perceel Veldstraat 6 te Hulst. Met ingang van 30 maart 1 998 ligt het bouwplan gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (bureau bouwen en wonen). Een ieder die bedenkingen heeft tegen het aanvragen van de verklaring van geen bezwaar kan die gedu rende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij bur gemeester en wethouders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hulst, 27 maart 1998. De burgemeester van Hulst, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen Artikel 18A Wet R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wethouders voor nemens is in afwijking van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen, met toepassing van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toestemming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaand bouw plan. - het plaatsen van een duivenhok op het perceel Jac. Jordaensstraat 37 te Clinge. Met ingang van 30 maart 1 998 ligt het bouwplan gedurende twee weken op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (bureau bouwen en wonen) voor een ieder ter inzage. Een ieder die bedenkingen heeft tegen het bouwplan, kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. Hulst, 27 maart 1 998. De burgemeester van Hulst, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen Artikel 19 Wet R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat burge meester en wethouders ten behoeve van onderstaand bouwplan voornemens is: - ingevolge artikel 1 9 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en - een verklaring van geen bezwaar aan te vragen als bedoeld in artikel 50 van de Woningwet. Het betreft: - het bouwen van een garage/berging op het perceel Zeildïjk 53 te Hulst. Met ingang van 30 maart 1 998 ligt het verzoek gedu rende twee weken voor een ieder ter inzage op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeen tesecretarie, kamer 208 (bureau bouwen en wonen). Een ieder die bedenkingen heeft tegen het uitvoeren van het voornemen kan dit gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wet houders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hulst, 27 maart 1 998. De burgemeester van Hulst, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen Wet Milieubeheer Meldingen Vergunningplichtige Inrichtingen Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 6.1 van het Inrichtingen- en vergunningenbe- sluit milieubeheer bekend dat een melding is ingeko men betreffende een verandering van een vergunning plichtige inrichting ingevolge de Wet Milieubeheer. Van deze veranderingen kan redelijkerwijs worden aangenomen dat geen, dan wel uitsluitend, gunstige gevolgen ontstaan voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu die de inrichting veroor zaakt. Een melding werd ingediend voor de inrichting: - C. v. d. Klundert te Graauw voor de inrichting- Dorpsstraat 2 te Graauw en betreft het veranderen van de inrichting van het loonwerkbedrijf door het verwijderen van de 3 ondergrondse tanks (t.w. 1 benzine-, 1 dieselolie- en 1 gasolietank); - Banketbakkerij de cock B.V. te Hulst voor de inrich ting Tivoliweg 98 te Hulst en betreft het wijzigen van de brood- en banketbakkerij door het vernieuwen van het bestaande gebouw en de uitbreiding van het buiten terrein. De overgelegde bescheiden alsmede eerder verleende vergunningen kunnen vanaf heden worden ingezien in het stadskantoor, Bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst, elke werkdag van 09.00 tot 1 2.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting worden verkregen. Zo mogelijk kunnen tegen betaling afschriften van de van belang- zijnde stukken worden verkregen. Hulst, 27 maart 1998. Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen De secretaris, H. Edink Wet milieubeheer Meldingen AMvB-Inrichtingen Burgemeester en wethouders van Hulst maken, gelet op artikel 8.41 van de Wet milieubeheer bekend, dat meldingen zijn ingekomen voor niet vergunningplichti ge inrichtingen. Een inrichting die onder het daartoe strekkende uitvoeringsbesluit Wet Milieubeheer valt dient te voldoen aan de voorschriften die in het desbe treffende besluit zijn opgenomen. Een melding werd ingediend door: -S. en E. Rentmeester-Stokx te Clinge op grond va'n de AMvB Horeca voor de inrichting 's-Gravenstraat 172 te Clinge en betreft het uitbreiden van het hore cabedrijf met 2 bergplaatsen; - C. de Rechter te Clinge op grond van de AMvB Opslag propaan voor de inrichting Kielweg 1 te Clinge en betreft het wijzigen van de bestaande opslag propaan; - P. Ferket te Clinge op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Kijkuitstraat 3a te Clinge en betreft een actualiseringsmelding van het bestaande akkerbouwbedrijf; - C. en A. van lersel te Graauw op grond van de AMvB Opslag propaan, voor de inrichting Meloweg 4 te Graauw en betreft een actualiseringsmelding van de bestaande opslag propaan; - C. en A. van lersel te Graauw op grond van de AMvB Melkrundveehouderij voor de inrichting Meloweg 4 te Graauw en betreft het wijzigen van de indeling van de melkrundveehouderij door het ver plaatsen van de dieselolietank; - P. Perdaen te Heikant op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Heuvelstraat 1 te Heikant en betreft een actualiseringsmelding van het bestaande akkerbouwbedrijf; - Bouwbedrijf J. Smet te Heikant op grond van de AMvB Houtbewerking voor de inrichting Vylainlaan 23 te Heikant en betreft een actualiseringsmelding van de bestaande houtbewerkingsinrichting; - A&P te Hulst op grond van de AMvB Detailhandel voor de inrichting Absdaalseweg 43 te Hulst en betreft een actualiseringsmelding van de bestaande supermarkt; - J. v. d. Berghe te Sint Jansteen op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Absdaalseweg 78 te Hulst en betreft het uitbreiden van het bestaande akkerbouwbedrijf door het bij bouwen van een loods voor landbouwwerktuigen - Broermann Olie B.V. te Bergen op Zoom op grond van de AMvB Tankstations voor de inrichting Glacisweg 44 te Hulst en betreft het uitbreiden/wijzi- gen van het tankstation door het bijbouwen van een technische ruimte ten behoeve van de wasserette; - Bleyenberg Interieurbouw te Hulst op grond van de AMvB Houtbewerking voor de inrichting Hogeweg 13 te Hulst en betreft een actualiseringsmelding van het bestaande houtbewerkingsbedrijf; - M. Dekker te Hulst op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Hogeweg 25 te Hulst en betreft een actualiseringsmelding van het bestaande akkerbouwbedrijf; - J. de Feijter te Hulst op grond van de AMvB Opslag propaan voor de inrichting Hogeweg 27 te Hulst en betreft een actualiseringsmelding van een bestaande opslag voor propaan; - M. v. d. Hurk te Hulst op grond van de AMvB Melkrundveehouderij voor de inrichting Mispad 2 te Hulst en betreft het wijzigen van de melkrundveehou derij door het veranderen van de indeling van de inrichting; - Automobielbedrijf J. v. d. Voorde te Hulst op grond van de AMvB Herstelinrichtingen voor de inrichting Steensedijk 108 te Hulst en betreft het uitbreiden van de bestaande herstelinrichting voor motorvoertuigen door het bijbouwen van een showroom; - G. Nijskens te Hulst op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Zandstraat 65 te Hulst en betreft een actualiseringsmelding voor het bestaande akkerbouwbedrijf; - Free Record Shop te Hulst op grond van de AMvB Detailhandel voor de inrichting Gentsestraat 4 te Hulst en betreft het wijzigen van een gedeelte van de verkoopruimte in een opslagruimte; - Aytobedrijf Jos Voet B.V. te Terneuzen op grond van de AMvB Herstelinrichtingen voor de inrichting Afrikaweg 1 8 te Hulst en betreft het uitbreiden van de herstelinrichting van een showroom; - J. Dieleman te Hulst op grond van de AMvB Horeca voor de inrichting Bierkaaistraat 19 te Hulst en het betreft het oprichten van een horecabedrijf; - H. Celie te Kapellebrug op grond van de AMvB Houtbewerking voor de inrichting Gentsevaart 4 te Kapelleburg en betreft een actualiseringsmelding van het bestaande houtbewerkingsbedrijf; - C. Zaman te Kapellebrug op grond van de AmvB Opslag propaan voor de inrichting Roskamstraat 44 te Kapellebrug en betreft een actualiseringsmelding van de bestaande opslag voor propaan; -Gebroeders Van Wesemael te Nieuw-Namen op grond van de AMvB Opslag propaan voor de inrich ting Parallelweg 2 te Nieuw-Namen en het betreft het oprichten van een opslag voor porpaan; - Maatschap Van Haelst te Nieuw-Namen op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrich ting Vercauterenweg 3 te Nieuw-Namen en het uit breiden van het akkerbouwbedrijf door het bijbou wen van een loods; - P. Muller te Nieuw-Namen op grond van de AMvB Opslag propaan voor de inrichting Zeedijk van de Prosperpolder 4 te Nieuw-Namen en betreft een oprichtingsmelding voor een opslag propaan; - L. van Boekei te Sint-Jansteen op grond van de AMvB Horeca voor de inrichting Wilhelminastraat 2 te Sint-Jansteen en betreft het wijzigen van de inde ling van het horecabedrijf en het uitbreiden hiervan met een serre en terras; - E. van Acker te Sint-Jansteen op grond van de AMvB Akkerbouw openteelt voor de inrichting Wilhelminastraat 123 te Sint-Jansteen en het betreft het uitbreiden van het akkerbouwbedrijf door het bij bouwen van een loods ten behoeve van landbouw werktuigen. De overgelegde bescheiden kunnen vanaf heden wor den ingezien in het Stadskantoor, Bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur, Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting worden verkre gen. Hulst, 27 maart 1998. Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, mr. dr. A. A. L. G. M. Kessen De secretaris, H. Edink Kandidaatstelling Commissie Culturele Zaken De Commissie Culturele Zaken is een orgaan dat gevraagd en ongevraagd advies uitbrengt aan het college van Burgemeester en Wethouders over culture le aangelegenheden in de breedste zin. Ook de jaar lijkse toekenning van de culturele prijs van de gemeente Hulst behoort tot de taken. De commissie wordt, naast leden van de gemeente raad, samengesteld uit inwoners van de gemeente Hulst, die door ervaring en/of kennis deskundig wor den geacht op een van de volgende deelterreinen van cultuur: - Muziek - Dans -Toneel en letteren - Beeldende kunst - Cultuurbehoud De leden en plaatsvervangende leden van de commis sie worden benoemd voor de periode 1998-2002, dat wil zeggen tot an het einde van de huidige zittingspe riode van de gemeenteraad. Tot en met 17 april aanstaande kan men zich voor de commissie kandidaat stellen als lid dan wel plaatsver vangend lid. Gelet op het streven naar een evenwichti ge verhouding tussen het aantal mannen en vrouwen binnen de commissie, worden vrouwen nadrukkelijk verzocht zich aan te melden. Een persoon kan ook door derden (zoals in de gemeente werkzame instellingen/verenigingen e.d.) worden voorgedragen. Kandidaten kunnen zich schrif telijk aanmelden bij het college van Burgemeester en wethouders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hierbij dient te worden vermeld op welke van de vijf bovenge noemde deelterreinen men deskundig is. Nadere informatie kan worden verkregen bij mw. D. Versmoren, tel. 0114-389208. WATERSCHAP HULSTER AMBACHT Tel. 0114-383700 - Postbus 6 - 4560 AA Hulst BEKENDMAKING AFSLUITING DIVERSE WEGEN Het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Am bacht maakt het volgende bekend: Momenteel wordt door N V. Nederlandse Gasunie en N.V. Delta Nutsbedrijven, binnen het waterschapsgebied een gastransportleiding gelegd. In bepaalde gevallen wordt op kruisingen van bij het waterschap in beheer zijnde wegen, gebruik gemaakt van "open ontgravingen". Daardoor zal het voorkomen dat gedurende de periode april tot en met augustus 1998, steeds gedurende een korte periode, een (gedeelte) van een weg gesloten zal worden verklaard voor al het verkeer, Deze perroden en wegen zullen, zo mogelijk, van te voren bekend 'worden gemaakt. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de Afdeling Wegen, telefoon 0114-383736. Hulst, 27 maart 1998. K. J. A. Baron Collot d'Escury, dijkgraaf J. O. R. Alberda van Ekenstein, secretaris UITNODIGING "LAAT MIJN VOLK GAAN" De mens is voor bestemd om gelukkig te leven. 'We leven echter in een tijd waarin veel mensen hopeloos vast zitten in allerlei problemen. Wilt u duidelijkheid over de zin, het doel van uw bestaan dan nodigen wij u uit de komende bijbelavond te bezoeken, vrijdag 3 april 1998 "En nu, eer brengen aan God" Exodus 40 spre ker:, evangelist G.W. Hoddenbagh. De lezing wordt gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, te Terneuzen. Aanvang 20.00 u. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Ook kunt u cassettes van deze avonden bestel len, Info: 0115-696456 Internet is de toekomst WZV OfflBme ervoor dat tost mieiawe werkoop-medisam w®©r elke ©mdememmer realiseerbaar, goedkoop em efficient is. HTTP://WWW.WZVONLINE.NL e-maül mairaager@w2WiniMEae.ml Tel. (0117) - 351011 BEKENDMAKING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED, DERDE HERZIENING 1997 Burgemeester en wethouders van Sas van Gent maken bekend dat ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, met ingang van 30 maart 1998 op het stadskantoor, afd. Grondgebied, Vlaanderenplein 1 te Sas van Gent, gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 19 maart 1998 gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied, derde herziening 1997. De wijzigingen hebben betrekking op de toelichting. Deze herziening betreft een herziening als bedoeld in artikel 30 WRO en bevat een regeling met betrekking tot intensieve vee houderij. Gedurende de genoemde periode van terinzageligging kunnen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland (Postbus 6001, 4330 LA Middelburg) schriftelijke bedenkingen tegen het plan worden ingebracht door: - degene die tijdig zijn/haar zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belanghebbende die aan toont dat hij/zij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig artikel 23 WRO zijn/haar zienswijze bij de gemeen teraad kenbaar te maken en; - een ieder voor zover bij de vaststelling van het bestemmings plan, ten opzichte van het ontwerp, wijzigingen zijn aange bracht. Sas van Gent, 24 maart 1998. Ing. J.M.H.M. van Rest, burgemeester W. Zwartelé, secretaris Het spreekt vanzelf, dat wij u met raad en daad terzijde staan op het gebied van de technische realisatie van uw badkamer. Maar dat vinden we bij Raab Karcher Bouwstoffen niet genoeg. Een badkamer is immers méér dan alleen een wasruimte. Bij een badkamer hoort sfeer en u moet er kunnen genieten van een moment welverdiende rust. Daarom kijken we bij Raab Karcher Bouwstoffen met de ogen van de consument en denken we met de kennis van de vakman. Komt u gerust eens van gedachten wisselen bij een van onze showrooms. Dan kunnen we u laten zien wat we bedoelen. louwerse de priester heet voortaan Middelburg: Waldammeweg 2, 4338 PJ Middelburg, tel. OU8-625055, fax 0118-625153. Terneuzen: Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen, tel. 0115-697051, fax 0115-630273.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 50