Middelburg swingend naar winst Zierikzee laat droomkans gaan RCS gaat zware tijden tegemoet Goes klopt Zwaluw na tumultueuze slotfase Vogelwaarde raast over Jong Ambon Derdeklasser verslaat Patrijzen voor het eerst sinds vijf jaar (5-2) Vrouwen Kloetinge veilig Oostkapelle kan titel vergeten Lijfsbehoud Middelburg Al Hoedekenskerke: vlag in top KNVB is 4B goed gezind Boonstra Nederlands kaïnpioen Rolstoelbasketballers winnen door Rudy Boogert VUGHT - Twee rode kaarten, een discutabel doelpunt en een beslissende treffer in de zeven de minuut van blessuretijd. Dat waren de ingrediënten voor een hectische slotfase, waarin eersteklasser Goes een 2-1 achterstand omboog naar een 3-2 zege. Goes begon gehandicapt aan de wedstrijd. Doordat Jan- Willem de Kok, Mart van de Guehte en Eric de Groene niet van de partij waren, moest trainer Hugo Barendse de as van zijn elftal vervangen. In de eerste helft bleek dat geen ver zwakking, want na een kwar tier Opende Rinze Back de sco re. Na rust veranderde dat beeld. Dé thuisploeg nam een 2-1 voorsprong door Marco van Wijnen en een eigen doel punt van Peter Nieuwdorp. Vijf minuten voor tijd gaf nie mand nog een cent voor de kan sen van Goes. Tegenstander Zwaluw VFC was op alle fron ten de betere van de Bevelan ders. Echter met het nodige ge luk én de toeschietelijkheid van scheidsrechter Van Woer- kom kon Goes toch langszij ko men. Een kopbal van Jacco de Kok werd gepakt door Zwa luw-doelman Marcel van de Voort. Tot ontsteltenis van heel Vught besliste de scheidsrech ter dat de bal over de lijn was: 2-2. Doelman Van de Voort stormde op de arbiter af en liet in woord en gebaar weten het niet met deze beslissing eens te zijn. Prompt kreeg hij de rode kaart voorgeschoteld. Maar daarbij bleef het niet. Met tien man kreeg de thuis ploeg zelfs de beste kansen, maar zeven minuten in de extra tijd besliste invaller Marnix Hendriks de wedstrijd in het voordeel van Goes. Een vrije trap van Serge Berrevoets be landde op de paal en Hendriks, normaal gesproken spits van Goes 2, knalde de rebound in de touwen. Nadat Zwaluw-speler Johan den Otter nog uit het veld was gestuurd, kwam Goes uitein delijk als winnaar uit de veld- slag. Zwaluw VFC-Goes 2-3 (0-1). 15. Back 0-1, 64. Van Wijnen 1-1. 72. Nieuwdorp 1-2 (e.d.), S6. De Kok 2-2, 97. Hendriks 2-3. Scheidsrech ter: J.A van Woerkom (Dordrecht). Aantal toeschouwers: 350. Rode kaart: Van de Voort, Den Otter (Zwaluw VFC). Gele kaart: Back, Brusket, De Kok (Goes), Van Broekhoven, Janssen, Van Wijnen, Goossens (Zwaluw VFC). door Alex Krappen MIDDELBURG - Een flauw zonnetje, enthousiaste suppor ters en een nagenoeg fitte selec tie. Ook volgens Middelburg trainer Kees Houtepen was dat een ideale voorwaarde voor een sprankelende voetbalmiddag. Toch was er dat kleine beetje on zekerheid, want Middelburg had al vijf jaar niet meer van Pa - trijzen gewonnen. Gistermid dag werd een einde gemaakt aan die negatieve reeks. De Middel burgers speelden een uitsteken de eerste helft, en wonnen uit eindelijk met 5-2. De spelers van Middelburg kwamen scherp uit de kleedka mer. Er was wat recht te zetten. Enmeteenna het eerste fluitsig naal zocht Middelburg de aan val. Alle duels eindigden in Middelburgs voordeel. De eer ste kans liet dan ook niet lang op zich wachten: Pacal van de Berg soleerde door de Bevelandse verdediging, maar zijn schot werd goed gepareerd door Pa trijzen-doelwachter Rudy Blommaert. De poging schudde de ploeg uit Heerenhoek niet wakker. Trainer Cees van der Linde was dan oók niet tevreden: „Wij pro beren modem voetbal te spelen met een geplaatste lange bal, kaatsende spitsen en inschui vende middenvelders. Maar dan moet achterin wel de bal op in zet worden veroverd. We lever den vandaag geen enkele, strijd", zei hij later. Noodoplossing De Middelburgse kansen bleven komen. Na een kwartier trad Blommaert nogmaals sterk op bij een kopbal van Albert Slin ger, maar zes minuten later kon ook hij geen redding meer bren gen. Harvey Sibelo gooide de bal vanaf links in, Patrijzen- verdediger Henk van de Brink verlengde de bal ongelukkig tot voor de voeten van Steven See- do. Hij bedacht zich niet en liet Blommaert kansloos: 1-0. Na de openingstreffer ging Mid delburg door. Seedo kreeg nog twee kansen voordat hij 2-0 maakte. De manier waarop hij dat deed was tekenend voor de wedstrijd. Hij sprong op een lange bal hoger dan zijn veel langere bewaker Camiel Rent meester, slalomde tussen drie verdedigers door en schoot op nieuw hard binnen. Eigenlijk geen typische Seedo-goal, vond hij zelf: „Ik ben niet een echte spits die de bal er gewoon in jaagt. Daarom mis ik ook veel kansen. Maar het is gewoon een noodoplossing. Middelburg heeft geen echte, doelgerichte spits, en daarom sta ik daar." Vlak voor rust maakte Harvey Sibelo er 3-0 van, zodat Middel burg met een geruststellende voorsprong kon gaan rusten. In de tweede helft verdween het vuur uit de wedstrijd. Middel burg kreeg nog wel kansen, maar het eerste echte wapenfeit kwam op naam van de slecht fluitende scheidsrechter Hans Lindhout uit Goes. Patrijzen-aanvaller Wilfred van den Dries kwam voor het eerst over de middellijn en stoomde op naar de rand van het strafschopgebied. Hij struikel de, en toevallig liepen Seedo en Geert Bosschaart in de buurt. Lindhout was de enige die er een strafschop in zag. Toen Seedo vroeg waarom hij dan zelf geen geen gele kaart kreeg, werd hij meteen op zijn wenken bediend. Van den Dries benutte het bui tenkansje zelf. Koppend De vierde goal van Middelburg was het leukste moment van de middag. Albert Slinger zette door na een terugspeelbal, kee per Blommaert verdedigde uit, maar schoot de bal tegen het li chaam van Slinger. Hij demarreerde, ging op de grond en kopte vervolgens lig gend in. „Zie je wel dat ik kop pend kan scoren?", zei hij later. Na de tweede goal van Van den Dries was het slotakkoord voor Harvey Sibelo. In de laatste mi nuut maakte hij 5-2. Houtepen was gelukkig met het verloop van de wedstrijd: „We hebben een uitstekende eerste helft gespeeld en hebben de wedstrijd na rost gecontroleerd. We hebben verdiend gewon nen." Inmiddels is Middelburg opge rukt naar de tweede plaats. Jan de Rijke, die ondanks een bles sure gewoon speelde, denkt dat het kampioenschap niet meer haalbaar is. Er is echter nog een kans, via de nacompetitie. De Rijke: ,,We staan bovenaan in de derde periode, en onze concur renten hebben allebei al een pe riode op zak. Dat moet dus luk ken." Middelburg-Patrijzen 5-2 (3-0). 21. Seedo 1-0, 28. Seedo 2-0, 45. Sibelo 3-0, 66. Van den Dries 3-1, 72. Slin ger 4-1,89. Van den Dries 4-2, 90. Si belo 5-2. Scheidsrechter: A M. Lind hout (Goes). Aantal toeschouwers: 400. Gele kaart: Seedo (Middel burg). Albert Slinger (Middelburg) zet een aanval op en wordt achtervolgd door Henk van de Brink. foto DirkJan Gjeltema door Jos van Bel zen VLISSINGEN - Hoofdplaat liep in de strijd om het kampi oenschap in de vijfde klasse van het zondagvoetbal onverwacht averij op. De Zeeuws-Vlamin gen leden een 3-2 nederlaag bij Walcheren. Koploper Vogel waarde maakte geen fout en stuurde Jong Ambon met een 7- 1 nederlaag naar huis terug. Domburg won met 4-0 van Zee land Sport, waardoor de Vlis- singers na één seizoen alweer te rugkeren naar de zesde klasse. Onderaan de ranglijst boekte Corn Boys een belangrijke 6-1 overwinning bij Ria W. Vogelwaarde-Jong Ambon 7-1: In de eerste helft kon Jong Am- bon redelijk meekomen met de [koploper, die door Michel Nieu- welinkeen 1-0 voorsprong nam. Kort na de rust werd de doorge broken Rudi Raas gevloerd door Simeon Taniwel, die uit het veld werd gestuurd. Uit de toegeken de vrij e trap werd de voorsprong verdubbeld door Marco van Vlieberghe. Nadat Werner Stal- laert voor 3-0 had gezorgd, deed Rui da Silva Gomes nog iets te rug namens de Middelburgers. Door Michel Nieuwelinck en Arno Wauters, die beiden twee maal scoorden, liep de thuis ploeg gemakkelijk uit naar een ruime 7-1 overwinning. Domburg-Zeeland Sport 4-0: De thuisploeg begon met de B- junioren Koen Minderhoud en Jeroen van Wallenburg in de ba sis. Na een beginfase waarin beide ploegen aan elkaar ge waagd waren, bracht Patrick Provoost Domburg op voor sprong: 1-0. Dat was tevens de ruststand. Kort daarna werd de marge verdubbeld door een schitterende treffer van Wilco van Eijzeren, die vanaf zo'n 25 [meter raak schoot. Patrick Pro voost en invaller Jeroen Appel- jman bepaalden de eindstand op 4-0. Walckeren-Hoofdplaat 3-2: Na een kwartier werd Björn Ronde gevloerd binnen het strafschop gebied, waardoor Iemke Kuy- per vanaf elf meter de score voor Walcheren kon openen. De thuisploeg bleef ook na deze voorsprong sterker en drukte dat uit in een treffer van Stefan Vrijenhoek kort voor rust.,Na- in de tweede helft eerst een treffer van Walcheren door Moestafa Boutchich wegens buitenspel was geannuleerd, kwam Hoofdplaat terug tot 2-2 door Marco van Waes en Pascal Pijcke. Drie minuten voor het einde was het uitblinker Björn Ronde die een solo vanaf eigen helft afsloot met de winnende treffer: 3-2. Graauw-Aardenburg 1-0: In een sportief duel tussen twee hardwerkende ploegen werd de eerste helft zonder doelpunten afgesloten. Na rust was Aarden burg, toen Henk Ottens was in gevallen, iets sterker, maar doelman Martijn Kips bracht enkele keren goed redding. Langzaam maar zeker wist Graauw zich aan de druk te ont worstelen. Met nog een kwartier te spelen leidde dat tot de enige treffer van de wedstrijd door Marcel Vael, die op aangeven van Marcel Verschuren raak kopte. Hulsterloo-Oostburg 1-0: Een aardig duel tussen twee aan el kaar gewaagde ploegen. In de tweede helft verzuimde de thuisploeg eerst om vanaf de strafschopstip de score te ope nen. Even later was het Stef ano cle Vos die voor de 1-0 zorgde. Renesse-Zeelandia 2-3: Voor de tweede opeenvolgende keer be gon een thuiswedstrijd van Re- nesse met vertraging, omdat de scheidsrechter niet kwam opda gen. Pas om tien over half vier kon invaller-arbiter Vleugel la ten aftrappen. Door doelpunten van Eddie van de Ketterij en Pe ter Beenhouwer namen de Mid delburgers een 2-0 voorsprong. De thuisploeg wist nog voor rust langszij te komen door Chris- pijn de Jonge en Clement Rijn berg. Een kwartier voor het ein de werd het duel beslist door een treffer van Michel Carol. Zierikzee (donkere shirts) liet kostbare punten liggen tegen Hansweertse Boys. foto Willem Mieras Koewacht lijkt degradatie niet meer te kunnen ontlopen door Jos van Belzen VLISSINGEN - Koploper Breskens ver loor op eigen veld verrassend van Steen (0-2). Concurrent Zierikzee had bij winst op Hansweertse Boys de koppositie kun nen overnemen, maar de ploeg van Bert Pentury verloor eveneens. Onderaan de ranglijst lijkt de degradatie van Koe wacht na de 6-3 nederlaag tegen IJzen- dijke slechts een kwestie van tijd. Hansweertse Boys-Zierikzee 1-0: Het gemis van vijf basisspelers leek de thuis ploeg in de beginfase op te breken. Zie rikzee kreeg enkele goede kansen op de openingstreffer, maar werd steeds gestuit door doelman Erik Clement. Hansweertse Boys wist zich langzaam aan aan de druk te ontworstelen en kwam na een halfuur op voorsprong door Jim Aschman. Na deze treffer wist de ploeg van Marcel de Nijs Zierikzee ver van het eigen doel te houden. De gasten hadden evenwel domme pech, toen John van der Have in de slotfase cle paal raak te. Sluiskil-Hontenisse 1-0: De thuisploeg domineerde in de eerste helft. Uit één van de vele kansen die Sluiskil wist te creëren was het Michel Cillekens, die na een half uur de score opende. Na rost ging Honte- nisse fanatiek op zoek naar de gelijkma ker, maar gescoord werd er niet meer, waardoor Sluiskil 3 belangrijke punten pakte in de strijd tegen degradatie. Koewacht-IJzendijke 3-6: Na een kwar tier opende Adri van Hanegem de score, maar drie minuten later maakte Pascal Lensen de gelijkmaker 1 -1In de laatste rijf minuten van de eerste helft werd de wedstrijd beslist. FrankNeve, Frank van cle Vijver en Adri van Hanegem brachten IJzendijke op een ruime 4-1 voorsprong. Nadat Van Hanegem voor 1-5 had ge zorgd, bracht Danny Vlassenrood met twee treffers nog even wat hoop in de harten van de thuisclub. In de laaste mi nuut bepaalde Adri van Hanegem met zijn vierde treffer de eindstand op 3-6. Luctor'88-Grenswachters 1-1: In een evenwichtig duel nam de thuisploeg hal verwege de eerste helft een 1-0 voor sprong door Patrick de Pundert. Kort voor rust kwamen de Brabanders langs zij door een treffer van Danny Brij sink. In de tweede helft golfde het spel op en neer, maar beide ploegen waren weinig doelgericht. Philippine-Clinge 1-4: Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd, maar Clinge toonde zich sterker in de afwerking. Bij de rust was de stand in evenwicht door treffers van Pascal Delforge en Detlef Pieters. In de tweede helft drong de thuisploeg aan, maar werd op een 3-1 achterstand gezet door Jan de Visser en invaller Marco van de Bilt. Bij deze stand had Philippine pech dat een kopbal van Marnix Schieman tegen cle paal eindig de. Kort hierna bepaalde Jan de Visser de eindstand:l-4. Breskens-Steen 0-2 (0-2). 20. Afzd Chair 0-1, 35. Ajid Chair 0-2. Scheidsrechter: L.T. de Clerck (Aardenburg). Aantal toeschouwers: 200. Gele kaarten: Lieven de Boey, Jeroen Na varro en Philip Kantens (Steen). KLOETINGE - Door een 1-0 overwinning op Zwart Wit 2 heeft Kloetinge zich in de tweede klasse van het vrouwen voetbal verzekerd van klassebehoud. Halverwege de tweede helft bracht een verre voorzet van Loes Oostrom Tamara Ja- cobusse alleen voor de keepster en dat betekende 1-0. Kloë- tinge moest daarna ver terug, maar met de rug tegen de muur bleef het overeind. OOSTKAPELLE - In de eerste klasse van het vrouwenvoet bal is de topper tussen koploper Braakhuizen en nummer twee Oostkapelle in een voor de Zeeuwsen teleurstellende 2-3 geëindigd. De wedstrijd was een echt spektakelstuk, waarin de bezoeksters de score openden. Door Janita Davidse en Nancy Bahadoer zette Oostkapelle de achterstand om in een 2-1 voorsprong. Die stond zes minuten voor tijd nog steeds op het scorebord, maar toen maakte Braakhuizen uit een scrim mage gelijk.. In blessuretijd werd het zelfs nog 2-3, waarmee het kampioenschap zo goed als zeker naar de Geldropse da mes gaat. Oostkapelle zal nu via nacompetitie cle eredivisie moeten zien te bereiken. MIDDELBURG - Door een 1-0 overwinning op Elinkwijk Al heeft Middelburg Al zich voor volgend seizoen verzekerd van een startbewijs in cle eerste divisie. De slechte wedstrijd tegen de weinig inspirerende tegenstander werd een kwartier na rust beslist door een doelpunt van Jason Blommaert. VLISSINGEN-Hoedekenskerke is na de 2-0 zege bij Internos en het 4-1 verlies van Cadzand tegen Wissenkerke kampioen in de vijfde klasse A De Bevelandse ploeg is daarmee na de de gradatie van vorig jaar na een seizoen weer terug in de vierde klasse. Wissenkerke pakte door de nederlaag van Terheyclen op Spui de tweede periode. VLISSINGEN - De KNVB heeft de 11 ploegen van de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal in zijn promotie-degrada tieregeling dit jaar wel erg" in cle watten gelegd. Waar in de meeste klassen twee ploegen rechtsteeks degraderen en de nummer 10 zich via een nacompetitie moet zien te redden, de gradeert in deze klasse geen enkele ploeg rechtstreeks en mag de nummer laatst zich via een beslissingswedstrijd tegen de nummer 11 van 4A proberen te handhaven. CAPELLE AAN DE IJSSEL - Nanne Boonstra is in Capelle aan de IJssel Nedeilancls kampioen taekwondo geworden. De 23-jarige Middelburger werd eerste in de A-klasse, in de cate gorie tot tachtig kilogram. Het NK werd georganiseerd dooi de ITF, de internationale taekwondo-bond, ZWOLLE - De rolstoelbasketballers van RBVM hebben dit weekeinde in de zesde ronde van de competitie in de derde di visie twee wedstrijden gewonnen. In Zwolle was het Middel burgse team met 36-20 te sterk voor Celeritas uit Groningen., terwijl Peperbus uit Zwolle met 40-18 werd verslagen. De wedstrijd tegen JBC/Noordenhaven uit Den Helder ging met 43-10 verloren. Marc Tasma was met veertig punten topsco- RCS-doelman Danny Gabriëlse voorkwam da t RCS met een gro tere nederlaag naar huis werd gestuurd. HVV'24-Moerse Boys 5-2 (2-1). 12. D. Rietjens 1-0, 22. Daoudi 1-1, 30. D. Rietjens 2-1, 50. Blommaert 3-1, 70. Van Tichelt3-2,83. D. Rietjens 4- 2, 85. Blommaert 5-2. Scheidsrech ter: D. Luycks (Clinge). Aantal toe schouwers: 250. Gele kaart: J, de Block (HVV)Van Tichelt en Dries- sens (beiden Moerse Boys). Terneuzen - Virtus 1-1 (0-0). 80. De Vries 0-1 (e.d.), 90. De Ridder 1-1. Scheidsrechter: C.K. Van de Linde WemeldingeAantal toeschou wers: 150. Gele kaart: Van de Mark (Virtus), Van de Velde en De Vries (beiden Terneuzen). door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 5-2 overwinning op Patrijzen is Middelburg een belangrijke kandidaat geworden voor zowel de derde periodetitel als de tweede plaats in de eindrang schikking. Koploper HVV'24 won met dezelfde cijfers van Moerse Boys. Terneuzen hielp Middelburg een handje door een 1-1 gelijkspel tegen Virtus. Onderaan de ranglijst kwam Vlissingen tegen Unitas'30 niet verder dan een 0-0 gelijkspel. Axel pakte door een 1-0 over winning bij MOC'17 drie be langrijke punten in de strijd te gen degradatie. Voor RCS, dat met 4-1 verloor bij Internos, gaat het er met de week somber der uitzien. Unitas'30-Vlissingen 0-0: In de eerste helft wist de thuisploeg enkele goede kansen te creëren, maar liet die onbenut. Vlissin gen wist hier weinig tegenover te stellen. Enkele minuten na rost kreeg Jeroen Poppelaars van Unitas'30 de rode kaart voorgehouden, omdat hij na trapte. Ondanks de ondertalsi- tuatie bleven de Brabanders op zoek gaan naar de overwinning. Ook Vlissingen kreeg enkele goede kansen, maar doelman Edwin Hultennans verrichtte enkele goede reddingen, waar onder een gevaarlijke kopbal van Rob Post. MOC'17-Axel 0-1: Beide ploe gen hadden de punten hard no dig, maar maakten er een spor- tief duel van. De thuisploeg domineerde voor rust, maar kwam niet tot scoren. Na een kwartier in de tweede helft bracht Niki de Wolff zijn ploeg verrassend op voorsprong. Na deze treffer ging MOC'17 fana tieker in de aanval op zoek naar de gelijkmaker. Doelman Carlo de Deckere verkeerde echter in goede vorm. Inzetten van Pa trick Theunissen en Erik van cle Watering pareerde hij met ver ve. Internos-RCS 4-1: Al in de ze vende minuut bracht Tom Lau- rijsen de thuisploeg op voor sprong, maar halverwege cle eerste helft schoot Martin Janse de Souburgers langszij. Na deze gelijkmaker heerste RCS, tot dat Jurgen Aerts tien minuten voor rust Internos opnieuw op voorsprong bracht uit een suc cesvolle counter.. Door deze tref fer knakte er blijkbaar iets bij cle gasten, waardoor Internos in cle tweede helft verder kon uit lopen naar een 4-1 zege via twee treffers van Tom Laurijsen. Vrouwen voetbal Eerste klasse A: Herptse Boys-Wit Rood Wit 2-0, SC 't Zand-Oliveo 2-1Oostkapel- le-Braakhuizen 2-3, Capelle-Rijsoord 1-1, Unitas'28-KFC'71 3-1, Sleutels-Noad 5-1. Braakhuizen 18 13 5 0 44 56-21 19 11 19 11 18 8 Herptse Boys Oostkapelle Unitas'28 Capelle Sleutels RKVCL SC't Zand Noad Rijsoord WitRoodWit Oliveo KFC'71 17 7 17 2 16 2 5 36 61-36 3 5 36 38-33 4 6 28 34-34 6 4 27 32-28 6 7 24 40-41 5 6 23 29-33 4 7 22 34-37 1 10 19 27-38 6 8 18 24-29 6 8 18 33-40 6 9 12 14-36 3 11 9 21-37 Tweede klasse A: Ter Leede 2-Stedoco 2 2-0, Tricht-Gravezande 9-1, Kloetinge- Zwart Wit 2 1-0,Terneuzense Boys-Hoek afg. Quick Boys-Botlek 1 -0. Tricht promo- Tricht 17-42 Tern. Boys 16-22 Ter Leede 2 17-40 Kloetinge 18-19 ZwartWit 2 17-39 Hoek 16-10' Vlissingen 17-31 Botlek 17-10 Quick Boys 18-31 Gravezande 17-5 Stedoco2 18-24 Derde klasse: Papendrecht-WIK afg; Nieuwdorp-Zeeland Sport 2-4, Woudri-, chem-Rïjsoord 2 6-1, Everstein-SVS'65 0-0, EBOH-Serooskerke5-1. Sliedrecht 17-44 Woudrich. 18-25 EBOH 17-42 Zeeland Sp. 17-17 Everstein 19-31 Nieuwdorp 17-11 SVS'65 17-29 Papendr. 16-8 WIK 16-28 Rijsoord 2 17-2 Seroosk. 17-26 Vierde klasse: Capelle-Patrijzen 1-3, SSC'55-Hardinxveld 2-0, Wieldrecht- Kerkwijk 2-11, ZSC-Kloetinge 2 1-5, Stadspolders-Peursum 5-2. Peursum 16-42 Hardinxv. Stadspold. 17-42 Patrijzen Capelle 17-39 Kloetinge 2 Kerkwijk 15-28 ZSC SSC'55 17-28 Wieldrecht VVAC 16-24 Vijfde klasse (805): Wemeldinge-Meeu- wen 0-7, SVD-Nieuwland 3-1, Kloetinge 3-Dauwendaele 3-0, Zeelandia-Middel- burg S'-l, Oostkapelle 2-Arnemuiden 0-3. Meeuwen kampioen. Meeuwen 17-51 Zeelandia 18-19 Arnem 18-43 Wemeld 16-17 Oostkap. 2 16-37 Tern. Boys 2 17-15 Kloetinge 3 17-27 Middelburg 16-9 Nieuwland 17-27 SVD 17-0 Dauwend. 17-20 Vijfde klasse (806): Meeuwen 2-Smer- diek 0-4, Veere-SKNWK 3-3. Smerdïek kampioen. Smerdiek 16-43 Beveland. 15-20 Meeuwen 2 16-33 Veere 16-11 DFS 16-25 NOAD'67 16-4 SKNWK 15-22 16-23 17-15 16-13 17-7 16-2

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 17